verweldigende belangstelling voor onderdjarige congregatie Cenakel flllT Danscentrum Dell urn Internationaal Rekotoernooi succes MARKT INDERDAAD, U HEEFT ALLE EXTRA'S BIJ DE HAND! V. GRONINGEN Forse toename autoverkeer door Soesterberg verwacht 180 uur dienstverlening voor 'ondernemende' Soesterberger Stijldansen Aerobics Callanetics Bezwaren tegen uitbreiding in o tor vereniging SALZ Rommelmarkt is voor Odeon een dringende noodzaak Vanaf maandag 2 september NIEUWE OPENINGSTIJDEN MAANDAG - DINSDAG - WOENSDAG - DONDERDAG: 8.30-12.30 en 13.30-19.00 uur VRIJDAG: 8.30-19.00 uur ZATERDAG: 8.30-16.00 uur WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1996 b'Sïi -Soesterberg idsapparatuur to gestolen Kinderkleding- en speelgoedbeurs Informatiemiddag 'De Pruttelpot' Werkzaamheden aan A-28 WW-uitkering als startkapitaal koop of te geef? ts een "Kleintje" Soester Courant Kerkdiensten Medische dienst I ^Burgerli|k^tandjj Hulpverlenin^^j Straatwerkbij sportpark Kerklaan Activiteiten Agenda Avondvluchten van de Chinooks Illegale kap Biggles-beurs in luchtvaartmuseum MARKT ROTHUIS Alle extra's bij de hand - Extra service en kwaliteit - Kompleet assortiment - Dagelijks thuisbezorgen Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035) 602 18 41 iui-| jn dood werd het lange tijd duwe Pichot bewoond. Een /rouw waarvan bekend was iang was voor paarden. Vlak rlog stierf ook zij en werd ze en en lijkwagen naar haar plaats op het kerkhof achter gebracht. Het tragische en de altijd zo rustige paar- sloegen. Gelukkig kon men weer in het gareel krijgen en voorkomen. g stond het huis een tijd leeg als opvang voor noodgeval- :eft mw. Van der Berg, die vliegveld woonde en in ver- >ombardementen daar moest q, er een tijd in gewoond, zij verhuisd naar de School- t nu Sterrenbergweg noemen. m bekend dat zich daarna 'linter in dit pand vestigde en ts het tot 31 maart 1992 "het Ie dokter". Thans wordt het door de familie Klarenbeek is in al zijn glorie van de vo- heeft teruggebracht, erige woningen aan de hui lingstraat is volgens de vier nig of niets bekend. Op de ar nu de Banninghal staat, jds de oude boerderij waar de dhr. Smorenburg geboren is. was dat ook het kermisterrein oorlog het eerste voetbalveld srberg, met onder andere de m Merts en Wijnman. De ;reniging Oranje (KVO) heeft vele jaren haar speelveld en w gehad. ïen vrij nieuwe woning staat, tijds de grote boerderij met in Wouter Wijnen. Vaag kan nog herinneren dat daar ook xuidenierswinkeltje heeft ge- door de moeder van Wijnen -ven. Bekend is dat Wijnen in andelde en goede zaken deed ïilitaire cavalerie-eenheden oesterberg. De woning van de gse caravanhandel de Kuijer nningstraat nummer 11c was de woning van huisarts om die daarna een nieuwe an de Oude Tempellaan liet nu bewoond door huisarts we kunnen wel uren doorgaan re keer brengen we elkaar op edachten", aldus de heren, jmorgen zuilen ze er weer zijn aag: Waar praten we nu over? angs de Amersfoortsestraat ston- afgelopen zondagmorgen ruim stig auto's in de berm geparkeerd. et parkeerterrein van bet Cenakel n het Kontakt der Kontinenten tond ook vol. Vanuit binnen- en uitenland was men gekomen om e bijzondere eucharistieviering bij wonen ter ere van het 100-jarig estaan van de "Dienaressen van de leilige Geest en Altijddurende anbidding" in de kapel van het enakel. im tien uur zat en stond men als harin gen in een ton in deze kapel om niets te nissen van "de echte Roomse viering", :oals één van de vele gasten het uit- irukte. De pastoor kon met veel moeite 'an achteren door de mensenmenigte laar voren lopen. Bij het binnenkomen tan de kapel keek hij even vreemd op; zoveel bezoek had hij ook niet verwacht. 'Zoveel mensen in een viering heeft u :eker niet vaak meegemaakt," zei een /an de bezoekers. "Nee", was zijn ant woord, 'maar dit is ook iets heel bijzon- Iers'. Tet werd een feestelijke viering waar enkelen soms even de kapel moesten verlaten om frisse lucht op te doen. X.uim na tien uur kwamen zelfs nog en kele gasten uit de Filippijnen die met moeite nog een staanplaats konden vin den. Ook waren er die bij het zien van deze drukte maar weer naar huis gingen, fes waaronder een echtpaar uit Noord-Hol land. "We komen wel eens terug als het wat rustiger is", klonk het lakoniek. Na de viering werden de vele gasten onthaald op koffie of frisdrank en kon men in een expositie en met video beelden een goede indruk krijgen van De overvolle kapel van het Cenakel. de 100-jarige congregatie. Voor de zus ters van het Cenakel was het een over weldigend begin van een serie dankbare vieringen. AUTORIJSCHOOL Theoriecursus start op 18 september om 19.00 uur. Voor auto, motor en bromfiets. Theoriecursus f 155,- theorie-examenkaart. De cursus wordt gegeven in eigen leslokaal. Kampweg 96, Soesterberg Tel. 0346 - 35 23 15 35 22 72 b.g.g. 35 20 88 Autotelefoon 06 - 52 87 88 59 sterberg, gevestigd in Restau- mn aan de Rademakerstraat, .t diverse nieuwe brochures die geschikt zijn voor een amerdag. In dit verband wordt op de "Open Monumenten et zaterdag 14 september als jke Monumentendag. Per pro- rdt een duidelijk overzicht ge- ar men dit kan meemaken, 'est wordt deze monumenten- uden, helaas is Soesterberg et opgenomen. Een gegeven sen volgende keer even recht et worden. De monumenten- 2 september 1992 heeft bewe- ïet vliegdorp een schat aan iten bezit en door zeer velen >cht. is is er de krant "Lekker weg and", waarin gouden tips wor- 'en om er even op uit te gaan. prachtige brochure over de Heuvelrug en het Eemland, laatsen direct om Soesterberg mogelijkheden en bezienswaar- Tot slot wordt gewezen op de wandelroutes door Soester- nen aan de hand van een be- kan volgen. Ook liggen er etsroutes zoals het "Rondje 1 Men kan geheel vrijblijvend o restaurant De Tuin binnen- tr alle informatie en nog veel worden verkregen. to van een 41-jarige inwoner is zondagnacht de geluidsap- jestolen. De diefstal werd ge- p de Parklaan. In dezelfde rd op de Haagwinde gepro- auto open te breken, maar dit Zaterdag 28 september zal in Soester berg weer de traditionele kinderkleding- en speelgoedbeurs plaatsvinden. Van 10.00 tot 12.00 uur opent het Dorpshuis hiervoor zijn deuren. Inbreng van kle ding en speelgoed is mogelijk op vrijdag 27 september van 18.00 tot 20.00 uur. Van de artikelen wordt verwacht dat ze schoon zijn en in goede staat verkeren. De beurs biedt ruimte aan kleding van maat 86 t/m maat 176. De ervaring heeft geleerd dat eigentijdse kleding, vriendelijk geprijsd, uitstekend in de markt ligt. Wat betreft het tweedehands speelgoed is vooral het kwalitatief be tere speelgoed zeer geliefd. Van koper en verkoper wordt over het af te reke nen bedrag 15% onkostenvergoeding gevraagd. Ophalen van niet verkochte artikelen en afrekenen vindt zaterdag middag plaats van 14.00 tot 15.00 uur. ij Niet opgehaalde artikelen worden ge- schonken aan diverse projecten. Voor inlichtingen en/of verkoopnummer kan men contact opnemen met de volgende I telefoonnummers in Soesterberg: 352295, 351269 en 352961, of 030- i 6924552. j Op dinsdag 24 september zijn ouders - van 13.00 tot 14.00 uur van harte wel kom op de peuterspeelzaal "de Pruttel- kpot". Er is dan alle gelegenheid om de t speelzaal te bekijken, kennis te maken met de leidsters, informatie in te winnen en elk kind vanaf 1 Vi jaar in te schrij- ven. Ook kinderen die al zijn aangemeld mogen vast een kijkje komen nemen, Vrijdag 13 september begint Rijks waterstaat met grootschalige onder houdswerkzaamheden aan beide zijden van de autosnelweg A-28 tus sen Hoevelaken en afslag Leusden. De werkzaamheden zullen tot on geveer 4 november duren, mits slecht weer geen vertragingen ver oorzaakt. De werkzaamheden hebben tot gevolg dat gedurende de avonduren en week einden alle toe- en afritten in dit ge deelte worden afgesloten en voor het verkeer in beide richtingen slechts één rijstrook beschikbaar is waarop een maximumsnelheid van slechts 50 km/u is toegestaan. Deze belangrijke ver keersweg, waarover meer dan duizend voertuigen per etmaal rijden, zal gedu rende dé renovatie veel verkeerstünder veroorzaken. Het doorgaande verkeer zal met borden worden geadviseerd ge bruik te maken van de A-27 (Utrecht- Hilversum) en de Al (Amsterdam- Amersfoort). Men verwacht echter dat veel automo bilisten de provinciale weg Amersfoort- Zeist (Amersfoortsestraat/weg) via Soesterberg als sluipweg zullen gebrui ken. Om die reden moet tijdens de spitsuren rekening worden gehouden met een forse toename van verkeer op deze weg. Verkeer van Soesterberg rich ting Utrecht kan ongehinderd gebruik maken van de A-28. Verkeer vanuit Soesterberg richting Amsterdam, Zwol le en Apeldoorn kan via de route Soest en de aansluiting op de Al bij Baam een oplossing vinden. Dagelijks wordt zo veel mogelijk informatie verstrekt via teletekst en de landelijke en regionale radiostations. "Ik zie het niet als diefstal," zei een 65-jarige Soesterberger die 78.000 gulden WW als startkapitaal voor zijn eigen bedrijfje had gebruikt; "want ik heb het zelf aan het GAK gemeld." De Utrechtse politie rechter dacht daar woensdag anders over. Hij veroordeelde de man tot zes maanden celstraf, waarvan twee voorwaardelijk. Rechter mr. J. Janse de Jonge zette het onvoorwaardelijk deel om in 180 uur dienstverlening, maar pas nadat de Soesterberger daar schoorvoetend mee had ingestemd. "Ik werk al 24 uur per dag. Misschien ben ik wel van al mijn problemen verlost als ik in de cel ga zit ten," verzuchtte hij. Dat zou dan de eerste keer zijn dat hij een gevapgenis van binnen zag. Want tot begin 1992 had hij altijd geprobeerd een oppassend burger te zijn, zo consta teerde Janse de Jonge. De man had tot zijn zestigste altijd goede banen gehad. Toen hij bij een reorganisatie zijn werk kwijtraakte was het moeilijk om nog iets op te bouwen. Al in 1987 had hij zich voor de zeker heid bij Kamer van Koophandel laten inschrijven als ondernemer. Dat kwam hem nu goed van pas. En zijn accoun tant zou gezegd hebben dat het GAK er in het begin niet zo'n punt van zou ma ken als hij zijn WW gebruikte om een zaak op te zetten. De Soesterberger had het geld boven dien hard nodig om het gezin van zijn overleden vriend te onderhouden. Hij had ooit beloofd dat hij de zorg op zich zou nemen als de vriend zou veronge lukken. Een halfjaar later gebeurde dat inderdaad. Half juni meldde de Soesterberger, op advies van zijn accountant, aan het GAK dat hij zijn WW niet meer nodig had. Het ging zelfs zo goed met zijn be drijf dat hij de laatste maand kon terug betalen. Een misrekening, want dat kostte hem 78 duizend gulden. Zónder de rente, omdat hij zijn misstap zelf had gemeld. En er werd aangifte gedaan. Daardoor zat hij woensdag voor het eerst in zijn leven voor de rechter. "Ik heb me nog nooit zo vernederd gevoeld," vertelde hij wanhopig. Maar officier van justitie mr. R. Schoute zei zijn problemen niet als verontschuldiging te zien. Hij eiste een half jaar celstraf. Rechter Janse de Jonge was er evenmin van onder de indruk dat de Soester berger zijn werkzaamheden uiteindelijk zelf had gemeld bij het GAK. Maar hij waardeerde het dat de man op zijn zes tigste nog de veerkracht had om een bedrijf te starten. En dat hij het geld niet helemaal voor zichzelf had gehouden. Daarom legde hij een mildere straf op. Meer berichten over Soesterberg op pagina 14 Klaar voor een jaar vol gezelligheid? Schrijf nü bij ons in voor het nieuwe seizoen! Clubs voor kinderen, jongeren en (echt)paren Kom vrijblijvend langs op maandag t/m vrijdag van 19.00 tot 21.00 uur. Een drankje staat voor u klaar En bellen voor informatie kan natuurlijk altijd Rademakerstraat 24, Soesterberg, Telefoon 0346 - 352213 352590. Zondag 15 september ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: zr. Marie-Anne van Erven Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 geen dienst Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A, Nawijn; oecumeni sche viering STERRENBERG t Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: P.L. Galjart, Prof. Lorentzlaan 21, tel. 351200. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. OVERLEDEN 6 september: Johanna Elisabeth Maria Tieland-Poussart, (60), Simon Stevin- laan 96. Opgaven: tel 351252. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 351555; werkda gen 12.00-13.00 uur; overige tijden: tel. 035-5487411; alarmnummer: 06-11. Grofvuil Tel. 035-6093666. De toegangsweg naar en het straatwerk van de parkeerplaatsen bij het sportpark Kerklaan worden herbestraat. Het werk is maandag 9 september begonnen en duurt ruim een week. In die periode kunnen de bezoekers enige hinder on dervinden bij het parkeren en het berei ken van het sportpark. Diensten Centrum 'De Drie Eiken' Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Vrijdag 20 september wordt in De Drie Eiken een feestelijke middag ge houden in samenwerking met ANBO, PCOB en het dienstencentrum. Deze middag zal optreden mw. Hanneke Snij der. Zij is voordrachtskunstenares en de titel van haar programma luidt: "Feest van herkenning", waarin zij werken van Arinie M.G. Schmidt heeft verwerkt. Aanvang 14.00 uur. Toegang gratis. Vrijdag 27 september wordt in het dienstencentrum een zangavond gehou den, aanvang 20.00 uur. Dhr. Harry Elbertse geeft een uitgebreid pro gramma met veel nïeezing-refreinen. Toegang vrij; consumpties voor eigen rekening. Het koersballen wordt met ingang van heden elke donderdagmiddag in het dienstencentrum De Drie Eiken gehou den, aanvang 13.30 uur. Woensdag 11 september 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken Donderdag 12 september 13.30 koersbal, Drie Eiken Vrijdag 13 september 20.00 bingo, Drie Eiken Zaterdag 14 september 10.00 rommelmarkt, Odeon Zondag 15 september 10.00 oecumenische dienst, kerk. cen trum Maandag 16 september 11.00 Rondje Soesterberg, Radio Soest Woensdag 18 september 13.30 bridge-instuif, Drie Eiken Opgaven: tel. 351252. De leiding van het Rekotoernooi van de korfbalvereniging KVO uit Soesterberg kan met tevredenheid terugkijken op een zeer geslaagde onderlinge krachtmeting. Vooral het prachtige weer zorgde voor een kleurrijk geheel op de groene gras mat van het KVO-terrein. De achttien deelnemende verenigingen hadden hun kennismaking van vrijdag op zaterdag tot in de vroege uurtjes ge vierd. Op de zonovergoten zaterdag was niets te merken van enige slaap of ver moeidheid. De ijver was zelfs zo groot dat een scheidsrechter luid en duidelijk moest laten horen dat hij de baas was en niet de spelers. Het organiserend team van KVO deed dapper mee, maar moest tegen zoveel geweld - of was het soms toch van een korte nacht? - zich vaak gewonnen geven. T.V. Emsen uit het Duitse Keulen werd eerste; tweede werd het team Matjo uit Rijnsburg. Op de foto de tevreden ploeg van KVO die ondanks tegenslagen goed korfbalspel liet zien. KVO-DOC: 8-9 De eerste wedstrijd in het nieuwe sei zoen werd helaas door KVO verloren. Onder leiding van de nieuwe trainer Jan Hasselbach begon het goed en werd het zelfs 2-0. Maar door slecht spel en on nodig balverlies wist DOC de wedstrijd naar zich toe te trekken. Bij-de rust was het dan ook al 5-6. Na de thee ging het gelijk op, maar in de laatste minuut kreeg DOC een strafworp mee waar door de eindstand 8-9 werd. Doelpun ten werden gescoord door Sity Vissia (3), Petra Jansen, Mien Driessen, Angelique Jansen, Marco de Bruin en Erik Dormans elk 1 x. Overige uitlagen: Altius 3-KVO 2 17- 17, SKF 5-KVO 4 10-5, Unitas A3- Het organiserend team van K. V. O. KVO Al 7-8, Woudenberg B3-KVO BI 6-6, DOS Cl-KVO Cl 1-0 en Sparte Fl-KVO F1 6-2. Zaterdag 14 september speelt KVO thuis tegen HKC, aanvang 15.30 uur. De motorvereniging SALZ (afkor ting van Soest, Amersfoort, Leus den en Zeist) oefent op een terrein aan de Kolonel van Royenweg, dat in de gemeente Amersfoort ligt Zij heeft het College van B. en W. van deze gemeente gevraagd om op dit oefenterrein een clubgebouw te mogen plaatsen. Daarop werden o.a. belangenverenigingen uit de omgeving gevraagd te reageren. Ook de Vereniging Soesterbergs Belang kreeg deze vraag en diende op grond van informatie van haar leden, woon achtig aan de Amersfoortsestraat, be zwaar in. Het bleek dat de VSB de enige instantie was die met de nodige beden kingen had gereageerd. B. en W. van Amersfoort hebben hierin echter geen aanleiding gevonden om de vrijstellings procedure te beëindigen en zullen die dan ook vervolgen. Tevens hebben zij een verklaring van geen bezwaar bij Gedeputeerde Staten aangevraagd. In Amersfoort werden geen klachten over geluidsoverlast ontvangen, omdat die overlast werd ondervonden door bewoners van de gemeente Soest. De klachten gingen vooral over het gebruik van het terrein op de voor de meeste bewoners vrije en relatief rustige zater dag. Op die dagen hebben zij immers ook geen last van tanks en vliegtuigen. De VSB heeft daaraan toegevoegd dat het motorcrossen in de omgeving van de bewoonde wereld niet juist is. Zij heeft de betrokken gemeenten en provincie verzocht serieus te zoeken naar een ge schiktere locatie. Nu hierop afwijzend is beschikt deelt de VSB de bewoners aan de Amersfoortsestraat mee dat zij nog in persoon kunnen overwegen tegen dit besluit in beroep te gaan. Voor informa tie kan men zich wenden tot het secre tariaat van de VSB, tel. 353380. Zaterdag 14 september kan men weer op zoek gaan naar dat ene vaasje of die prachtige niet meer te krijgen lp's, want muziekvereniging Odeon uit Soesterberg houdt haar jaarlijkse rommelmarkt. Van 09.00 tot 15.00 uur staan de deuren open van het Odeongebouw aan de Rademakerstraat (tegenover de r.k. kerk). Zoals gewoonlijk staan ook buiten kraampjes en een grote tent die uitno digen om een kijkje te nemen. Er is weer van alles: meubelen, glaswerk, speelgoed, kleding, boeken, curiosa, verlichting, witgoed, enz. Al deze spul len zijn in de afgelopen week door le den van Odeon huis-aan-huis opge haald. De jaarlijkse rommelmarkt is een belangrijke bron van inkomsten voor Odeon. De muziekvereniging groeit; de harmonie breidt zich steeds verder uit, de prestaties van de majorettes op con coursen (b.v. Nederlandse Kampioen schappen) mogen er zijn en de drum band is druk bezig zich te moderniseren. Dit betekent dat er nog steeds nieuwe muziekinstrumenten moeten worden aangeschaft, maar ook lesgeld moet worden betaald aan eigen en speciaal ingehuurde leraren. In augustus heeft Odeon een jeugd orkest opgericht, met als doel de jeugd in Soesterberg en Soest te motiveren om muziek te maken. Ook hier geldt dat Odeon, om dit orkest op te bouwen, geld nodig heeft (lessen, dirigent, mu ziekinstrumenten). Om dit jeugdorkest te kunnen realiseren is door de ge meente Soest een subsidie verstrekt. De subsidie loopt echter af, wat betekent dat Odeon na drie jaar zelf alle kosten moet betalen. Dat kan Odeon alleen door het organiseren van evenementen waarbij het geld kan verdienen: in dit geval de rommelmarkt. Om die reden wordt een dringende oproep gedaan om op zaterdag 14 september naar het Odeongebouw te komen: Help uzelf aan een koopje voor het instandhouden van 'Odeon! Het 298 Squadron op de vliegbasis Soesterberg gaat tot 29 november weke lijks op maandag-, dinsdag- en donder dagavond vliegen met de Chinook- transporthelicopters, van ca. 20.00 uur tot 23.00 uur. De vluchten zijn bedoeld om de piloten te leren vliegen met nachtzichtapparatuur. Behalve enige lo kale vliegbewegingen op Soesterberg zal hoofdzakelijk gebruik worden gemaakt van het luchtvaartterrein Deelen. Tot 26 september kan ook de vliegstrip van het Artillerie Schietkamp Oldenbroek wor den gebruikt. Naar verwachting gaat veertig procent van de vluchten niet door vanwege weersomstandigheden. Op de genoemde avonden is de vlieg basis Soesterberg tevens uitwijkhaven voor andere vliegtuigen van de Konink lijke Luchtmacht, die door omstandig- hedën niet op hun thuisbasis kunnen landen. De politie heeft vorige week - op aan wijzing van de gemeentelijke afdeling Groen Milieu - proces-verbaal opge maakt tegen een bewoner van de Amersfoortsestraat, die twee beuken en enkele prunussen had gekapt. De man beschikte niet over een kapvergunning. Op zondag 15 september organiseert de Internationale Biggles Association (I.B.A.) tussen 12.00 en 16.00 uur haar jaarlijkse bijeenkomst in het Militaire Luchtvaart Museum in Soesterberg. De I.B.A. is een wereldwijd opererende ver eniging van liefhebbers van het werk van Captain W.E. Johns (1893-1968), wiens bekendste creatie James Bigglesworth ("Biggles") is. In de jaren '30 verschenen de eerste "Biggles" avonturenboeken, die ongekend popu lair werden. Alleen in Nederland al zijn rond de 7 miljoen exemplaren verkocht! Op het programma staan een ruilbeurs, verloting en veiling van Johns/Biggles artikelen, het I.B.A. Biggles-bookshop antiquariaat, een stand met verenigings artikelen, een LB.A. informatiestand en een verkoopstand met zes nooit eerder in Nederland uitgegeven W.E. Johns verhalen. 0 Buys Ballotlaan 1-3 3769 GK Soesterberg Tel: 0346-351490 Fax: 0346 - 351381

Soester Courant | 1996 | | pagina 15