m Hockeysters starten met verlies Bosboom en Keijsers slaan hun slag Open les bij TV Soest SPORT! Gevraagd Firtina'93 viert debuut met zege op Entre Nous Gratis introductielessen Ski Club Soesterberg houdt zaterdag 'open huis' 231 Deelnemers TNO-loop PAGINA 18 hOCK WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1996 SOESTER COURANT loeimans en T'Ai Chi lussers h PAGINA 19 TAFELTENNIS Berend Jonker pakt officieuze titel tafeltennis Soest KORFBAL Openingswedstrijd Eemvogels eindigt in verlies: 15-10 HANDBAL Nederlagen voor heren en dames van Smeeing/BDC TRIATHLON Triathleten zetten goede tijden neer in halve marathon VASTE-, en INVALLOPERS Soester Courant tel: 6014152 Herenteam MHC Soest speelt gelijk tegen Amstelveen HOCKEY Tijdens vierde golfkampioenschappen Soest in St. Nicolaasga GOLF De Soester Golf Kampioenschappen Jeugdnieuws^^j Uitslagen Telefoon weg ATLETIEK Pijnenburgers in voorbereiding op Great North Run BADMINTON Selby houdt open dag op 14 september in zaal van C-drie Loodgieterswerk ZAALVOETBAL Vanaf morgenavond bij De Sprïngbokken GYMNASTIEK Op zaterdag 14 september in Aqua Indoor TURNEN Nationale Skisportweek Duivenberichten Inbreker slaat toe bij scoutingclub tel. 60195 77 eptember: Australian Film r Winnaar van de js - Internationale im 1996. Winnaar iman RightsAward de Australian Film >or iedereen opwin- Kate en Harry, die ite reddingspoging, efde koppel wil al- samen een normaal le nieuwe film van ïgel Baby", een ge- de kracht van liefde h) is een speciale ppig, zorgzaam, een nand die van zijn otseling verandert allen van schizofre- indeling in een dag- rij een andere pa- ine McKenzie): een e, jonge vrouw, die tv-programma "Rad schappen ontvangt arster "Astral", esluiten ze samen te ry hervat zijn werk idige. Als Harry en 'amilie vertellen dat ijgen ze alle tegen- wangerschap voor e riskant is. Maar ervan overtuigd dat om de baby, die ze krijgen. it hun baby gezond luiten ze hun medi- Deze moeilijke be leen tot tegenstand 1 maar ook tot gees- ij henzelf. Ondanks en om de weg die ze lijven volgen. Entree f 7,50: cjp/ piember: oort trompettist Eric vooraanstaande Ne- ci. Hij is te horen op :d's waaronder een t-componist Michiel hij overigens niet zo n Artishock optrad, r dus met zijn eigen ijk een kwartet, maar urnee uitgebreid met ïniger. Het repertoire istaat vrijwel uitslui- :ies van Vloeimans. 1 tamelijk complex, is gekunsteld aan en ïprovisaties niet in de :wartet beschikte ook l eigen sound, onder liet zo alledaagse be- ;itaar, bas en drums). :ie wordt nog verrijkt in van de Duitse Veniger. Hij speelde i, Mike Stern en vele ij ons nog niet zo be- groep is ook de ge- i de muzikanten. Zei st met begeleiders te het is juist het geraf- 1 wat deze muziek zo ians Quintet brengt ge contrasten. Zo zijn js naast aanmerkelijk i en swingende jazz iie als muziek bij een iet zouden misstaan, nkt sterk door, maar it er door deze groep enteerd en gezocht ïn. Kortom, een ge- de nieuwe serie jazz- •mpet; Peter Weniger, orsaxofoon; Anton Arnold Dooyeweerd, irums. ir. Toegang f 6,-. erlanders zijn bekend -hi Kung. Toch beoe mensen deze bewe- il in China is het ra- :e ochtend zie je daar ïsen in de stadsparken •rlijke, ontspannende i is er een cursus ge- De Schoof voor veer- ;ezien er veel belang- rijgt de cursus dit jaar Ig. Chi Kung betekent ing van de levens- weging, adem en aan- ïergie (chi) opgewekt m gestuurd, waardoor skracht ontstaat. T'Ai >ng voortgekomen en aande series van ont- igen, die vloeiend in langzame, sierlijke, n worden niet zozeer •r spierkracht, maar die door het lichaam orgen van 9.30-10.30 sus voor gevorderden /an 10.45-11.45 voor ar wordt vooral aan- i ontspanning, soepel vrichten en verbeteren De eerste les is op 19 ïurthuis De Schoof, De kosten bedragen ssen. De cursus wordt van Kleef. dt aangeraden soepel lakkelijke, niet-knel- Iragen. Inschrijving en Stichting Welzijnswerk it 142, tel. 601 76 15. Berend Jonker (senioren) en Erik Merkus (jeugd) zijn de komende twaalf maanden officieus tafelten- niskampioen van Soest. Ze sleep ten de titel zaterdag in de wacht bij Shot. De open kampioenschappen van Soest werden gehouden in de zaal van het Orlando-gebouw aan de Di Lassostraat. De deelname bij de senioren viel, kwan titatief gezien, tegen, maar dit werd ruimschoots gecompenseerd door de grote actieve belangstelling bij de jeugd. Jonker was de sterkste in de eerste klasse bij de senioren, waarin Robert Huisman als tweede eindigde. In klasse 2 won Ronald van Velzen het toernooi, voor onder anderen Barend van Lunteren die tweede werd. Erik Merkus klopte in de finale broer Paul en schreef daarmee het jeugd- toernooi op zijn naam. In de klasse voor de minder sterke tafeltennissers greep Tsuri Menereis de winst door onder an deren Sirhan Emik te verslaan. Na de promotie naar de derde klasse kan De Eemvogels meer te genstand verwachten. Dit bleek meteen in de openingswedstrijd te gen Midlandia dat de Soester korfballers met 15-10 klopte. Het was nog geen vier minuten geleden dat het eerste fluitsignaal had geklonken of de Bunnikkers leidden met 3-0. Het pleit voor De Eemvogels dat het deze allesbehalve gewenste kennismaking snel van zich afzette. Op basis van vechtlust lukte het de korfballers de stand gelijk te trekken. De doelpunten kwamen op naam van Marco Kuil, Kathja Rauch en Erik van de Pol. Later zou Kuil nog een keer ge lijk maken: 4-4. Na de rust (8-7) werd het nog 8-8, maar in de daaropvolgende vijf minuten toonde Midlandia over een goed afstandsschot te beschikken: 12-8. Daarmee was de nekslag gegeven en via 14-9 werd het 15-10. Aan Soester zijde scoorde Kuil zesmaal. Zowel het eerste dames- als heren- team van Smeeing/BDC is de com petitie op het veld begonnen met een nederlaag. Beide teams verlo ren op vreemde bodem. De dames moesten buigen voor het Harderwijkse Voice dat viermaal vaker scoorde: 15-11. Tegen Fortissimo kon den de heren het niet bolwerken. Na een uur handbal moesten zij vaststellen dat de tegenstanders vaker het doel had den getroffen: 16-13. Het eerste damesteam speelt zondag de eerste thuiswedstrijd, om 13.05 uur te gen Greenstars. Om 14.20 uur ontvan gen de heren dezelfde club aan de Henriëtte Blaekweg. Ter voorbereiding op de marathon van Amsterdam startten drie triathleten van De Schieter in de halve uitgave van deze klassieke af stand. Vooral Gijs van Korlaar liet een goede indruk achter. Op de ruim 20 kilometer in Amersfoort kon hij, ondanks irritaties in zijn knie, terugzien op een goede wedstrijd. In het tweede deel van de wedstrijd kon hij zijn tempo niet vasthouden, hetgeen resul teerde in een eindtijd van 1.21.50. Een prima tijd van 1.32.25 werd gerea liseerd door Ed van Renswouw, de triathleet pur sang. Het parkoers, dat over asfalt en veel klinkers ging, werd door Bert den Breejen afgelegd in één uur en 35 minuten rond. voor de Aanmelden: Keepster Petra Lamberts krijgt assistentie van twee verdedigsters. Foto: Aldo Allessie Voor de dames van MHC Soest is de start van de competitie geken merkt door een nederlaag. Aan de Koningsweg verloren de hockey sters met 1-3 van Amstelveen. Hal verwege was de stand nog in even wicht: 1-1. Het was overigens Soest dat de score opende doordat Nathalie Corsmit na zeventien minuten succes had. Eigenlijk had de treffer moeten worden afge keurd, omdat de bal de voet had ge raakt, maar de scheidsrechters hadden dit over het hoofd gezien. De genoeg doening van Amstelveen kwam nadat Petra Lamberts de bal liet slippen en de gasten in de rebound scoorden. Soest was zondagmiddag voornamelijk aan het verdedigen. Bij de spaarzame uitvallen waren de passes te onzorgvul dig en het gat tussen de verdedigers en de aanvallers te groot. Met twee veld- doelpunten liet Amstelveen in de tweede helft zien hoe het wel moet. Heren Tegen dezelfde club openden de heren van MHC Soest met een puntendeling. Met een bijzonder fraai doelpunt kwa men de Noord-Hollanders op voor sprong, maar in de laatste minuut zorgde Wouter van Rensen voor de gelijkmaker. De treffer viel na een straf- Zowel de naam Bosboom als Keijsers kwam vrijdag twee keer voor bij de uitslagen van de Soester golfkampioenschappen. Martin en Eva Bosboom wonnen de strijd in de strokeplay-klasse en Raymond en Karen Keijsers waren de stable- ford-winnaars. Voor de vierde editie van de plaatselijke titelstrijd ontmoetten zestig golfers el kaar in St. Nicolaasga, waar onder ide ale omstandigheden werd gespeeld op de uitstekend verzorgde fairways. In de meeste categorieën bleef de spanning er tot op het laatste moment in. Alleen bij de dames stableford werd al snel duidelijk dat Karen Keijsers zou winnen. Met 33 punten bleef ze 'runner- up' Nathalie van Wijk ruim voor. De derde prijs viel ten deel aan Jeannette Kroeskop. Minder afgetekend was het verschil bij de heren, waarbij Raymond Keijsers aan het einde van de rit een voorsprong van twee punten had op Ton Meijer die op zijn beurt Ries Langendorf voor bleef. Kampioen strokeplay bij de dames werd Eva Bosboom met een rondje van 88. De tweede plaats werd opgeëist door Erna van Gelderen die slechts één slag meer nodig had om de achttien holes af te leggen. Als derde eindigde Marja van den Breemer. Bijna dramatisch spannend was de strijd bij de heren. Martin Bosboom en Cor Heemskerk eindigde beiden op 92 strokes. Wedstrijdleider Cees Klomp besloot Bosboom tot winnaar uit te roe pen, omdat hij in de tweede ronde van negen holes een betere score had neer gezet. Achter het tweetal werd Rob van Hall derde. Organisator Frits Gerth brak nog een lans voor een volwaardige golfbaan in De winnaars van de golfkampioenschappen ontvingen de prijzen uit handen van burgemeester Hans de Widt (rechts). Soest. "Wij hebben een aantal Soester niet kunnen opstellen, omdat wij afhan kelijk zijn van andere clubs. En die kun nen ons natuurlijk niet onbeperkte ruimte bieden. Met een baan in Soest zouden wij niemand teleur hoeven te stellen." De woorden ontgingen burgemeester Hans de Widt niet. Hij reikte in restau rant Van den Brink de prijzen uit. De volgende golfkampioenschappen wor den volgend jaar gehouden op vrijdag 12 september. Dan wordt tevens het eerste lustrum van de lokale golftitel- strijd gevierd. werden mede mogelijk ge maakt door sponsoring van: Duetz Stam Renault v.d. Hengel beheer Soester Courant Reisbureau Gerth. KORFBAL De Eemvogels De Cl van De Eemvogels was bedui dend jonger en kleiner dan de C2 van Fiducia. In eerste instantie werd nog goed tegenstand geboden, maar het werd uiteindelijk 1-8 voor de opponen ten. Meer succes had de Dl dat ver diend met 4-1 won van Unitas D3. SEC De BI-junioren speelden verdienstelijk gelijk tegen KWA, vorige seizoen de sterkste tegenstander. Het C-team van Benaisa Albay won in Spakenburg met 1-6 van IJsselmeervogels C2. De derby tegen Soest E2 werd door de El van SEC gewonnen: 2-3. Daarentegen ver loor de E2 van SEC bij WZ'49 (7- l).De F1-pupillen behaalden een punt in Baarn bij Greenstars en het nieuwe F2-team verpletterde Soest F7 met 18- 0. Soest Na vier maanden verplichte rust begon zaterdag ook bij SO Soest de voetbal competitie. Op de groene lakens kwa men maar liefst dertig teams in actie. Twaalf daarvan behaalden een overwin ning en twee teams kwamen tot een gelijkspel. De grootste overwinningen waren voor de C2, de C4 en de F4 die met 11-0,12-1 en 11-1 over hun tegen standers walsten. Hees IJsselmeervogels F6 - Hees F1 (0-2) eindstand 1-3. Doelpuntenmakers: Wouter de Nooy 1 en Niels van der Graaf 2. Met een te grote bal (5-je) werd de tegenstander overlopen. Vlak voor tijd wist de tegenstander nog te scoren. Hees El - AFC Quick 1890 E6 (4-0) eindstand 10-0. Doelpuntenmakers: Niels van Mourik 4, Hasan Sahin 3, Gerard de Weerdt 2 en Hans Koenes 1. Na een ongeslagen oefenprogramma werd ook de eerste competitiewedstrijd gewonnen. Cobu Boys D2 - Hees Dl (1-2) eind stand 4-8. Doelpuntenmakers: Oguz Sahin 3, Rik Altena 2, Richard Wiss 1, Jelte Gerritsen 1 en Mazid Belarbi 1. De tegendoelpunten worden veroorzaakt, door 2 penalties en 2 blunders. Hees Cl - Greenstars Cl (3-0) eind stand 7-1. Doelpuntenmakers: Wesley Brons 3, Vagdar Dagdevieren 1, Jarno Bruin 1, Jelle van Doorn 1 en flobert van Asch 1. Jelle van Doorn was met zijn doelpunt "man of the match". WZ'49 De start van de competitie was veelbe lovend. Van de tien gespeelde wedstrij den werden er zeven gewonnen en drie verloren. De Al begon goed en won in een leuke wedstrijd met 4-2 van de CDW Al. De BI en Cl wonnen ook beiden hun wedstrijd. Bij de pupillen vielen de overwinningen van Dl (12-2) El (10-0) en E2 (7-1) het meeste op. De F1 won van Amsvorde met 4-2. Nederlagen waren er voor D2, E3 en de F2. het jongste team, de F3 speelt vol gende week zijn eerste partij. Smeeing/BDC Voice-dames 115-11, Fortissimo-heren 116- 13, Greenstars-heren 2 15-19, Greenstars- dames A 16-6, vhRiet/HVN/Attila-heren A 13-8, Voice-meisjes B 14-5, Houten-meisjes C 7-7, Fulmen/Fidelitas-C-jeugd 9-1, D-jeugd gemengd-BSV 5-4. SEC SEC Al-Zuidvogels Al 3-10, KWA BI SEC BI 1-1, Usselmeervogels-SEC Cl 1-6; WZA D2-SEC Dl 4-2, Soest E2-SEC El 2-3, WZ'49 E2-SEC E2 7-1, Greenstars Fl-SEC F1 0-0, SEC F2-SOest F7 18-0, WZ'49 WZ'49 - CDW Al 4-2; WZ'49 BI - Quick B2 6-0; WZ'49 Cl - Hooglander veen 7-1; WZ'49 Dl - HVC Dl 12-2; CJW D2 - WZ'49 D2 6-1; Cobu Boys El - WZ'49 El 0-10; WZ'49 E2 - SEC E2 7-1; Hoogland E6 - WZ'49 E3 2-1; WZ'49 F1 - Amsvorde F1 4-1; SO Soest F4-WZ'49 F2 11-1. Uit een apparatuurzaak aan de Van Weedestraat zijn vorige week vijf draag bare telefoons uit een vitrine gestolen. Een dag later bleek ook de ruit van de voordeur te zijn vernield, maar er werd verder niets vermist. Aangifte deed een 22-jarige medewerker van het bedrijf. ff* Soesters die op 15 september af stemmen op de BBC kunnen moge lijk enkele plaatsgenoten 'over' de beeldbuis zien lopen. De wedstrijd lopers van AV Pijnenburg doen dan mee aan de Great North Run die de Britse omroep rechtstreeks uit zendt. In de aanloop naar deze internationale wedstrijd in Newcastle, waaraan onge veer 50.000 mensen deelnemen, ver schenen enkele Pijnenburgers aan de start van de TNO-loop die zaterdag in Soesterberg en omgeving plaatshad. De wedstrijd werd voor de tweede achtereenvolgende maal gewonnen door Michael Stiemer. Beste Pijnenburger was Erik Tolboom in 34.01. Hij werd zevende bij de senioren en tiende in het totale klassement. Verder finishte een aantal veteranen. Harry van Brummelen werd in de zijn categorie zevende in 36.33, Gijs Francken elfde in 37.09, Peter de Groot zestiende in 37.51 en Rob Jansen negentiende in 38.00. Vrije trainingen en demonstraties in badminton zijn zaterdag 14 sep tember vanaf 11.00 uur te zien in de sportzaal van C-drie. Tot 16.00 uur houdt Selby daar een open dag. De badmintonclub biedt belangstellen den de mogelijkheid gratis te spelen en zich op de hoogte te stellen van de mo gelijkheden bij de club. In de zaai wordt een informatietafel neergezet, waar de bezoekers met al hun vragen terecht kunnen. Elk uur draait het Rad van Avontuur, waarbij uiteraard prijzen te winnen zijn. Wie besluit lid te worden, hoeft geen inschrijfgeld te betalen en hoeft pas met ingang van 1 oktober con tributie te gaan betalen. Uiteraard moe ten de bezoekers die zaterdag willen badmintonnen, sportschoenen meene- Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (035)- 601 30 14 De zaalvoetballers van Firtina'93 kunnen met genoegen terugkijken op hun debuut in de nieuwe hoofd klasse (vtforheen tweede divisie). Het bezoekende Entre Nous werd in een spannende wedstrijd met 2-1 geklopt. De winnende treffer viel vier minuten voor het eindsignaal. Mustafa Aksit en Hans Peter van Zoelen moesten verstek laten gaan, maar Firtina'93 volbracht de tactische opdrachten van coach Peter van Zoelen en hield de zaak achterin gesloten. Na tien minuten liet Zeki Kurt de brilstand verdwijnen (1-0), maar uit een afstands schot werd het voor de rust 1-1. Firtina'93 kreeg de beste kansen, maar stelde vast dat de sluitpost van Entre Nous uitstekend besefte waarom hij was opgesteld. Ook de paal voorkwam een keer een treffer. In de tweede helft slaagde Firtina'93 noch Entre Nous erin een numerieke meerderheid uit te bui ten. Toch viel er een beslissing in sport hal Beukendal. René de Bree knalde in de 56ste minuut de bal in het doel en zorgde daarmee voor de eindstand van 2-1. Nieuw in de ploeg van Van Zoelen is Hilmi Michi. Hij speelt op het veld bij Greenstars, waarvoor ook Kurt actief is en debuteerde maandagavond bij de Soester hoofdklasser, waarvoor Kemal Gurbuz weer beschikbaar was. De komst van Michi is welkom, omdat Mustafa Aksit en Hans Peter van Zoelen vanwege hun werk bij NAC en de Koninklijke Marechaussee niet altijd inzetbaar zullen zijn. In de sportzaal aan de Paulus Pot- terlaan houdt De Springbokken deze maand open lessen voor alle leeftijdsgroepen. Morgen wordt ge start met de gratis introductie lessen. Het gaat om lessen voor peuters van anderhalfjaar tot volwassen van 55 jaar en ouder. Jazz, gymnastiek, turnen, trampolinespringen en 55+ zijn enkele van de onderdelen, waaruit kan worden gekozen. Verder is er aerobic, step- aerobic, cardio-trim en keep-fit. Sinds kort zijn de zogenoemde All Seasonles- sen aan het programma toegevoegd. Deze worden verzorgd door Job en Karin Baas. Voor wat betreft de tijden van de di verse lessen (die al stonden vermeld in de sportbijlage van deze krant op 28 augustus) kan contact worden opgeno men met De Springbokken. Het kan toor van de vereniging op de hoek van de Laanstraat en de Beetzlaan is op woensdag van 10.00 tot 12.00 uur en op donderdag van 19.00 tot 20.00 uur ook telefonisch bereikbaar (tel. 6012124). Op de overige tijden is informatie te beluisteren via het antwoordapparaat. Op 14 september houdt de Turn Vereniging Soest (TVS) een open les. Tussen 14.00 en 16.00 uur zijn kinderen vanaf vier jaar, met of zon der ouder(s), welkom in Aqua Indoor. Door zelf actief deel te nemen, kunnen de kinderen ervaren wat turnen inhoudt. Ze kunnen kennismaken met de basis training voor kinderen vanaf vier jaar, waarin de elementaire elementen wor den aangeleerd voor de opbouw van wat misschien een succesvolle turn- carrière kan worden. Ook kan eventueel een trampolinesprong worden gemaakt. De leden van het selectie turnteam ge ven demonstraties. Trainers en bestuurs leden van TVS zijn aanwezig om vragen te beantwoorden en de mogelijkheden van de kinderen te bespreken. Informa tie wordt gegeven over onder meer de ouder-peutergym, waarbij ouder en kind oefenstof krijgen aangeboden, die geza menlijk wordt uitgevoerd. De open les is vrijblijvend. Wie lid wil worden, hoeft zich niet meteen voor lan gere tijd te binden aan TVS. De moge lijkheid bestaat een tienlessenkaart aan te schaffen. Met deze kaart kan de hou der tien lessen volgen. De kaart is drie maanden geldig. Met ingang van zondag 15 septem ber organiseert de Nederlandse Ski Vereniging een "Nationale Ski- week" op alle Nederlandse kunst skibanen. Tot en met zondag 22 september openen deze skibanen hun deuren voor het publiek. Jong en oud, ervaren of beginner, ieder een kan deze week kennis maken met het skiën of langlaufen op een kunstskibaan en uitgebreid infor matie krijgen over skigebieden en skimaterialen. Op een skibaan kunnen beginnende skiërs de eerste beginselen van de ski-, snowboard- en langlaufsport onder de knie krijgen. Nederlandstalige skileraren zorgen ervoor dat beginners al na een les of tien behoorlijke afdalingen in de sneeuw kunnen maken. Dat komt de sfeer en vooral de veiligheid van een skivakantie alleen maar ten goede. De meer ervaren skiërs verbeteren hun techniek op de skibaan en daardoor is de laatste jaren duidelijk sprake van een spectaculaire stijging van het skiniveau, zelfs tot wedstrijd-(slalom)skiën toe. Ski Centrum Soesterberg behoort tot de grootste alpine- en langlaufskibanen van ons land. Menigeen voelt zich in de ge zellige clubhuis met terras al gauw thuis, proeft de typische skisfeer en waant zich in de bergen. De bekende skischool van Otto Zoetelief organiseert in die Natio nale Skiweek een aantal "ski-clinics". Ie dere avond worden die week skitech nieken in een gecomprimeerde vorm behandeld en belangstellenden kunnen tegen een vergoeding van een tientje actief deelnemen. Skimaterialen zijn voldoende aanwezig en zijn bij die prijs inbegrepen. De Skibaan Soesterberg is gelegen in het bosrijke Sportpark aan de Kerklaan en is voor inlichtingen en programma telefonisch bereikbaar onder nummer 0346-352674. Zaterdag werd de 9e TNO-loop gehou den. Onder een stralende zon gingen om twee uur 231 lopers van start om tien kilometer lang de mooie bossen ten zuiden van het vliegdorp te bewonde ren. Na 31 minuten en 15 seconden kwam, evenals het vorige jaar, Michael Stiemer als eerste binnen. Echter liep hij hetzelfde parcours toen in 31.08. Tweede in 32.15 werd Robin Punt, ter wijl Carolien ten Bosch als eerste vrouw in 39.20 de finish passeerde. Zij verbrak het parcoursrecord dat op naam stond van Elise van Alphen in 39.35. De Soesterberger Klaas Schaafsma, van AV Triathlon, kwam uit in de veteranen- groep en passeerde als dertigste de streep in 37.42. Start van de TNO-loop. Wedvlucht: St. Ghislain; Datum: Zaterdag 7 september 1996; Af stand: 219 kilometer; Wind: noord; De Zwaluw In concours: 916 duiven; Winnende duif: R. van 't Net; Gemiddelde snel heid: 1.273 meter per minuut. R. van 't Net 1 19 23 35 54 98 104 117 145 181; J. v.d. Brakel Zonen 2 10 15 20 37 47 55 58 60 76 77 81 89 90 94 112 115 127 133 137 139 152 165 174 180; W. van Dorrestein 3 6 11 16 40 41 42 45 46 51 53 59 61 62 63 67 73 82 84 123 124 130 134 138 147 149; J. Duijst en Zn 4 121 129; H. Vonk 5 21 32 44 52 56 64 66 74 86 92 100 108 135 140 157 182; B. van Doorn 7 97 151; E. v.d. Brakel 8 17 18 25 26 31 34 65 71 83 88 120 142; J.W.E. Stam 9 12 13 14 36 38 39 43 68 70 79 85 87 93 96 109 116 119 131 136 153 162 167; R. van Hornsveld 22 27 28 78 106 148 154 168 169; J. v.d. Belt en Klzn 24 75 91 103 163 176; H. de Bree 29 49 69 95 105 150 155 160 178; H. Huisman 30 110 161; H. van Es 33 48 57 80 111 113 132 159; L. Vogel 50 128 144 164; Gebr. De Bruin 72 99 101 118 141 173 179; A. Hooijer 102 171; H. Toonen 107 170 172 175 177; A. de Bes 114 166; Weldink/van Hengstum 122; G. Rijksen 125 143 156; R. Voskuilen 126; Gebr. De Lang 146; Comb. Jaron 158; A. Rookhuizen 183. De Vriendschap ïn concours: 490 duiven; Winnende duit: Kamerbeek/Rauch; Gemiddelde snelheid: 1.258 meter per minuut. Kamerbeek/Rauch 1 14 16 45 47 55 69 63; Altenaar/Reijerse 2 3 4 5 7 8 10 17 26 31 33 44 51 61 74 84; C. Bokma 6 30 39 62 66 71 72 83 96 101; A. Wijnands 9 11 18 53 69 85 88 100; Comb. Westerveld 12 32 93 110 120; Mevr. Aitenaar Zn 13 20 40 43 50 52 68 70; J.C. Wijnands 15 35 46 56 58 69 76 94 113; J.W.S. Buchner 19 25 27 28 38 41; A.B. Grift 21 34 73 87 112; I. Beijer 22 80 98; R. Eimers 23 24 36 42 54 78 86 104 107; J. Kortland Zn 29 90 105; B.G. Schimmel 48 77 81 99 109; W. Cochius 49 64 103 118; Vaessen/Veenendaal 53 57 65 76 79 95 97 106 115; G. Holdijk 67; C.P. Jak 82; R.W. Scheffers 89 92 122 123; R. van Groenenstein 91; W. Hoffmann 102 119; A. van Zijtveld 108 114; T. Kok 111117 121; B. Huizinga 116. Een onbekende dader heeft vorige week ingebroken in het gebouw van de scoutingclub Hopman Masselmangroep. aan de Sparrenlaan. De buit bestond uit een radio-cassetterecorder en cd-speler.

Soester Courant | 1996 | | pagina 19