Grandiozeweekaanbiedingen van BjoemisteruftiOg mmï Sleep W Soest 50 jaar geleden B(D0©6 r H. van Oest b.v. Een cent per inwoner voor Nationaal Fonds Kinderhulp Op de koffie in de Van VIeedestraat 'Alles scl bij de Wi Rabo-hi TROSAN3ERS I CHRYSANT I ERICA GRACILLES Meningen van lezers Ergernis Open brief aan een aantal leuke mensen Rob de Nijs VVD-vrouwen naar Molendael-Baarn Provincie nu ook op het Internet CDA-vrouwenberaad over begroting ZATERDAG 14 SEPTEMBER Uit de Soester Courant van 10 en 13 September 1946 De Soester Duinen A K T U E E L OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN P E_GJE ME ENTE SOEST Donderdag de Assurantie-e. 1 4 WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1996 SOESTER COURANT Van donderdag 12 tot en met woensdag 18 september m ma BLOEMISTERIJ PAGINA4 WOENSDAG 11 S Nieuwe bedde v Van Oest is uitgeroepen "ffll<"'y tot dè Elite Bloemist uan Soest e.o. Wij geven op al onze snijbloemen een 7-dagen- goed-garantie af. Prettig om te uieten als u eens een ruikertje kado geeft! SNIJBLOEMEN KAMERPLANTEN'1 TUINPLANTEN diverse kleuren, 4 knoppen per steel, 10 takken per bos^ van 6,75 voor 8 planten per pot, 023 cm potmaat, diverse kleuren van 8,75 v voor rood, in 011 cm pot Bloemisterij Van Oest, de enige echte uit Soest, heeft talloze aanbiedingen op het gehele assorti ment. Voor balkon, binnen of buiten. Van Oest heeft er wat voor: Planten, snijbloemen, zijdebloemen- en planten, bloemstukken, aarde werk, bloempotten, plantenbakken, enzovoort! Eigendomweg 80 3765 EE Soest Telefoon (035) 6014617/6010647 Van 5,75 De neiging om naar de pen te grijpen om je ergernis te spuien over een onder werp dat in ons aller Soester Courant wordt behandeld, heb ik tot op heden aardig kunnen onderdrukken. Mijn hand jeukte best wel toen ik de soap- opera's over Vini's Bar en de Vrije Teu gel las. Maar uit ervaring weet ik dat onze wereld nou éénmaal uit notoire zeurpieten, muggenzifters en mensen die onzedelijke handelingen met mieren prefereren bestaat. Laat je buurman een te harde boer: bel len naar de politie want je gehoorgang zou wel eens beschadigd kunnen wor den. Ligt er een kapot glas in de straat: klagen bij de gemeente want dat spul komt bij die jongerenkroeg vandaag. Zijn die kinderen, die op een heerlijke manier luidruchtig zijn, te lawaaierig voor de omwonenden van de Vrije Teu gel, dan schrijven we toch gewoon een brief naar de gemeente en zorgen we er met z'n allen voor dat het speelplezier van honderden kinderen vergald wordt. Als wij maar rustig leven en nergens last van hebben. De "ik-cultuur" in optima- forma. U kunt het bijna wekelijks lezen in de Soester. Afgelopen woensdag viel ik achterover van verbazing toen ik het bericht las van de heer Zaremba van de Prins Hendriklaan. Bij deze brave borst thuis waren vernielingen gepleegd en dat is heel erg voor deze, waarschijnlijk op passende burger. De man wil echter het Gaesbeeker Gilde aansprakelijk stellen voor de schade, aangezien alle vernielin gen met aan zekerheid grenzende waar schijnlijkheid door beschonken feest gangers uit de tent gedaan zouden zijn. Waar haalt deze man de brutaliteit ei genlijk vandaan, door zomaar een orga nisatie te beschuldigen die pakweg 3 kilometer verderop z'n feesten hield? Een organisatie die z'n feesten voor de hele bevolking van Soest houdt! Wat is de grens van de "zeurcultuur"? Bijvoor beeld wanneer een wandelaar midden in de nacht een knetterende wind laat, zo- dat de heer Zaremba snel de plaatselijke groentenboer kan beschuldigen dat hij uien en bonen heeft verkocht zodat de klager dankzij de kleine zelfstandige verstoken bleef van een weldadige nachtrust? Ik wens Zaremba een goede nachtrust, weinig vernielingen en minder ondoor dachte uitspraken toe! "Wie zonder zon den is werpe de eerste steen!" Misschien kan de pastoor hem dat wel vertellen. Peter Beijer Namens alle medewerkers van kinder paradijs "De Vrije Teugel" wil ik alle mensen bedanken dié donderdagavond 5 september toch bij ons op bezoek ble ven. Het was voor ons een geweldige kater dat Rob de Nijs voor de tweede keer door ziekte geveld was. Wij voel den het als onze plicht toch beide keren de geplande avond door te laten gaan. We hebben heel wat uurtjes besteed aan het bereiken van vervanging; afzegging van mensen die ver weg wonen etc. Dat het toch gelukt is om er twee keer een feestavond van te maken, hebben we te danken aan al die aardige mensen die gewoon gebleven zijn. Zij zijn soli dair met ons geweest en dat waarderen wij bijzonder. Heel erg hartelijk dank, want het stimuleerde ons ook om van onze kant alles uit de kast te halen om er iets gezelligs van te maken. Blijft ovet dat het voor Rob heel verve lend is dat hij weer ziek was en voor ons het feit dat we een financiële strop heb ben. Mensen die cynisch zijn of denken dat het doorgestoken kaart is, of andere mensen die geen aardige gedachten over ons hebben, worden uitgenodigd dit kenbaar te maken. Dit kan telefonisch of door langs te komen. Wij kunnen dan de kontrakten laten zien van het mana gement van Rob de Nijs; de kontrakten voor de huur van de podia en geluids installaties etc. Als u dan alle informatie heeft, begrijpt u ook dat wij een verlies hebben van f 7835,-. Dit is voor ons niet leuk, omdat wij voor een glijbaan aan het sparen zijn. Een fitte Rob had zeker 10 mille bij el kaar gezongen (zie 1995), maar nu? Als u ons in deze wilt steunen: girorekening 4496858 t.n.v. Kinderparadijs te Soest. Leo van den Berg Eén cent per inwoner zal de ge meente Soest overmaken op de re kening van het Nationaal Fonds Kinderhulp. Als de commissie ruimtelijke ordening althans ak koord gaat. De organisatie heeft het geld gevraagd, omdat ze jaarlijks bijdragen verstrekt aan verschillende instellingen voor jon geren. In de meeste gevallen gaat het om instanties die kinderen opvangen, die in verband met problemen niet meer thuis wonen. Het geld wordt gebruikt om met de kinderen op kamp te gaan, uitstapjes te maken of bijvoorbeeld Wat een teleurstelling! Weer geen Rob de Nijs. Ditmaal maakten zijn stemban den het hem onmogelijk te zingen. Maar. ondanks alles toch een hele leuke avond. Caren, van het vroegere duo Maywood, kreeg de mensen al snel van hun stoel. Daarna de klapper van de avond: Tommy Tomson. Geen Rob de Nijs. maar daarom niet minder gezellig. Stoe len waren overbodig. Jammer dat toch veel mensen zo teleurgesteld waren, hun geld terugvroegen en weer naar huis gingen. Toch ook teleurstelling voor Leo van den Berg, die toch zo vreselijk zijn best heeft gedaan. Dus als er mensen zijn die hem een hart onder de riem wil len steken: giro 4496858 tnv kinder paradijs De Vrije Teugel. Uiteindelijk is niet Leo, maar zijn de kinderen de dupe. E. Hartman Op donderdag 19 september nemen de vrouwen van de WD-Soest alvast een kijkje in het nieuwe medisch centrum Molendael in Baarn. Binnen- en buiten kant van het ziekenhuis - van het restau rant tot de verpleegafdelingen, van re ceptie tot röntgenafdeling - zijn totaal vernieuwd. Het vertrouwde Zonneglo ren gaat dicht en de Soesters kunnen straks ook dicht bij huis in een fantas tisch geoutilleerd ziekenhuis terecht. De WD-vrouwen maken een rondlei ding onder leiding van de bouw- coördinator, die elke spijker en balk op z'n duimpje kent. Wie mee wil kan con tact opnemen met het bestuur van de WD-vrouwen, Dolly van Nierop, tel. 6016931, of Ineke Westerhof, tel. 6011068. speeltoestellen voor hen aan te schaffen. In navolging van de gemeente Uden- hout heeft het college besloten een cent per Soester burger beschikbaar te stel len. Op een inwonersaantal van 42.900 komt dit neer op een bijdrage van 429 gulden. Verzoeken van de Stichting Rouw verwerking en de Nationale Straatspeel dag om een financiële bijdrage zijn af gewezen. In het laatste geval om de sim pele reden dat in Soest geen activiteiten in het kader van de Straatspeeldag wor den georganiseerd. In het geval van Rouwverwerking, omdat deze Stichting nauw samenwerkt met het Algemeen Maatschappelijk Werk Soest. Deze in stelling zal overleg plegen met Rouw verwerking om te bezien of het moge lijk en gewenst is vastere afspraken te maken over de onderlinge samenwer king. Vrijdag j.1. heeft Gedeputeerde me vrouw T. Poortenaar-Sikkema het Inter- netloket van de provincie Utrecht offi cieel geopend. Vanaf nu is iedereen wel kom in de digitale provincie Utrecht (http://www.pr-vutr.nl). Na binnen komst op de homepage kan er gekozen worden uit een drietal sites: "Weg- afzettingen" voor actuele informatie over wegafzettingen op provinciale en Rijkswegen, "Bedrijfsvestigingsmoge lijkheden" voor informatie over beschik bare bedrijfslocaties in de provincie en "Actueel" voor snel wisselende informa tie als persberichten. Per 1 november komt daar nog een site "Feiten en cij fers" voor algemene provinciegegevens met een documentatie-achtig karakter bij. Het CDA-vrouwenberaad houdt zijn eerstvolgende bijeenkomst op woens dagmorgen 18 september in de Open Hof aan de Veenbesstraat. Gemeen teraadslid Besseline Gerritse spreekt dan over de begroting, die dit jaar als motto heeft meegekregen: "De kunst van het mogelijke", een onderwerp dat ook mannen zal interesseren. Aanvang: 09.30 uur. PRIJSOPDRIJVING? W. alhier kwam mededeelen, dat hem een heerencostuum was aangeboden voor de somma van f 350,- door een zekere C. alhier. Deze laatste werd aan gehouden en zal zich voor den rechter moeten verantwoorden. BRUTALE INBRAAK. Donderdagavond, omstreeks 11 uur, ontdekten Mej. Lankamp en de heer Fugers, wonende in den 'Stationsweg, dat in de nabijheid van station Soest op verdachte wijze 'n auto was geplaatst. Zij stelden zich verdekt op en hielden de auto in het oog. Na eenigen tijd nader den twee personen, waarvan één een schrijfmachine en de andere een aantal doozen droeg. Mej. L. en F. kwamen uit hun schuilplaats te voorschijn en vroe gen de twee personen, wat dat te beteekenen had, waarop beide personen de doozen en de schrijfmachine op den grond deponeerden, een revolver trok ken en daarmede de pseudo-detectiven bedreigden. Met de revolvers op hun belagers ge richt sprongen ze in de auto en namen ijlings de vlucht. Bij onderzoek bleken de doozen schoenen te bevatten. De politie, die direct van deze vermoe delijke brutale diefstal telefonisch op de hoogte werd gesteld, was spoedig ter plaatse en ontdekte, dat beide verdachte personen hadden ingebroken in de schoenen-grossierderij van den heer Doekemeijer, in den Stationsweg. Door de oplettendheid van beide perso nen, die niet schroomden en niet be vreesd waren om het tweetal aan te hou den, is het te danken, dat de heeren zonder buit den aftocht moesten blazen. Hoewel de politie-instanties in de om liggende gemeenten direct werden ge waarschuwd, kon de auto niet worden aangehouden. DIEFSTAL. Mevr. S. aan de Soesterberschestraat had tijdens haar verblijf in een zieken huis, een koffer met kleeren aan een kennis in bewaring gegeven. Bij haar terugkomst kwam zij tot de ontdekking, dat een en ander in andere handen was overgegaan. Uit haar woning vermist zij verder nog 'n mantel, kousen en een verpleegsterschort. Een onderzoek wordt ingesteld. HOOGE ONDERSCHEIDING. De heeren J. Pol, L.C. v.d. Crommenacker, J.W. Ooms en R. Hoogeboom ontvingen dezer dagen een oorkonde namens den president der Vereenigde Staten van Amerika, waar van de tekst luidt: "De president van de Vereenigde Staten van Amerika heeft mij opgedragen aan (volgt naam) uit drukking te geven van de dankbaarheid en waardeering van het Amerikaansche volk, voor hulpverleening bij de ont snapping van geallieerde militairen uit handen van den vijand." Het stuk was eigenhandig onderteekend door Gene raal Dwight D. Eisenhower. Alle boven staande personen ontvingen reeds eer der 'n Engelsche onderscheiding. Onderwijzeres zoekt SCHRIJFWERK of bijverdienste voor avonduren. Ook genegen op huis of kinderen te pas sen tegen kleine vergoeding. Brieven 1096 bureau v.d. blad. van den inspecteur van zijn ketenen be vrijd! Het is bedroevend te constateeren, dat de keurige stal, die van gemeente wege in het woonwagenkamp werd ge bouwd, door de belanghebbenden niet behoorlijk wordt schoon gehouden. OP 15 SEPTEMBER MEER BOTER EN MINDER MARGARINE. In verband met de moeilijkheden bij den aanvoer van grondstoffen voor ck bereiding van margarine, zal van 15 tot en met 28 September en eveneens van 29 September tot en met 12 October minder margarine kunnen worden ver strekt. Hiertegenover zal het rantsoen boter tijdelijk met een gelijke hoeveel heid worden verhoogd. Het rantsoen voedingsvetten voor per sonen, geboren in 1941 of vroeger, zal in die periode samengesteld zijn uit 250 gram boter en 250 gram margarine of 200 gram vet naar keuze en voor kinde ren, geboren in 1942 of later, uit 250 gram boter en 125 gram margarine of 100 gram vet naar keuze. In verband met onze précaire margarine positie zijn dezer dagen 5000 ton oliën, voor de bereiding van margarine, in Engeland geleend. WEERHOOGE ONDERSCHEIDINGEN. We maakten reeds melding van het feit, dat meerdere inwoners namens den Pre sident der Vereen. Staten van Amerika een onderscheiding hadden ontvangen voor hulpverleening bij het ontsnappen van geallieerde militairen uit handen van den vijand. Nog kan worden bericht, dat deze hooge onderscheiding ook werd toegekend aan A.W. v.d. Brandeler en B.G. van Veenendaal. DIERENBESCHERMING. Het verslag van den Inspecteur van de afd. Soest der Ned. Ver. tot Bescher ming van Dieren over de maand Augus tus vermeldt o.m.: dat de inspecteur in greep in diverse gevallen van slecht ver zorgde paarden. Ten behoeve van 'n geheel ondervoed en zeer vermagerd en verzwakt paard uit het woonwagen kamp werd voeder verstrekt. Een ander volkomen afgeleefd en uitgeput woon wagen paard werd op advies van een dierenarts afgemaakt aan het abattoir, het dier was in elkaar gezakt en kon niet meer opstaan. Maatregelen werden ge troffen, dat een kreupel en afgeleefd paard van een handelaar ter plaatse niet meer voor de kar kon worden gespan nen. De inspecteur greep verder nog in in niet minder dan drie gevallen van mishandeling van een paard door slaan en schoppen tegen de buik en in een dergelijk geval met geiten. Een kettinghond werd door toedoen RESTAURANTS PARTY- EN VERGADERCENTRUM BOURGONDISCH MIDDAGHUFFET Zondag 29 september Aanvang: 15.00 uur Onbeperkt genieten voor slechts f 29,50 p.p. met live muziek We starten met een keuze uit overheerlijke soepen Culinaire parade van salades en diverse soorten koud vlees, vis en paté Als hoofdgerecht een keuze uit diverse warme vlees- en visgerechten. Met groente en aardappelgarriituur. Als feestelijk slot van dit overheerlijke buffet een keuze uit diverse smaken ijs en pudding. Bel en reserveer, dan zit u zeker Telefoon 035-6012739 Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest WOENSDAG 11 SEPTEMBER 1996 fgemeente Uitgave: Gemeente Soest Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 459 60 93 460 BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND BOUWPLAATS Dr. 's Jacobstraat 9 Draailier 31 Jacob Catslaan 23 Koningsweg 14 Koningsweg 30 Noorderweg 22 Sparrenlaan 12 (96490) (96488) (96414) (96453) (96388) (96487) (96217) BETREFT INGEDIEND bouwen van een schuur 28-8-96 uitbreiden van een woonhuis 28-8-96 uitbreiden van een woonhuis 27-8-96 uitbreiden van een bedrijfsgebouw 28-8-96 uitbreiden van een bestaande bedrijfshal (hal 6) 27-8-96 plaatsen van een dakkapel 27-8-96 bouwen van een garage/berging (wijziging verl. vergunning) uitbreiden van de entree plaatsen van een blokhut AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 30 augustus t/m 4 september 1996 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Betreft: 1 grove den 1 berk 1 conifeer 2 coniferen 1 berk 26-8-96 28-8-96 26-8-96 Turfstreek 57-59 (96491) Van Lijndenlaan 30 (96483) Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN 3 bomen 1 berk 2 wilgen 6 wilgen 2 berken 2 wilgen 1 populier BOUWPLAATS Amersfoortsestraat 11a Amersfoortsestraat 109-109a Anna Paulownalaan 31 Citer 12 Di Lassostraat 101 Dorresteinweg 72a Eigendomweg 2 en 2b Gemshoorn 8 Ir. Menkolaan 1 Kampweg 74 Kpninginnelaan 53 Lange Brinkweg 81 Leeuwerikweg 20 Noorderweg 22 Sparrenlaan 12 Van Lenneplaan 4a Van Lenneplaan 34 Zuidergracht (ong.) 28-£ 28-É 28-É 28-J 27-1 27-1 26-1 BETREFT VERZENDDATUM (96394) plaatsen van een reclamemast 28-8-96 (96130) bouwen van een dubbel woonhuis met garages (96466) plaatsen van een blokhut (96460) plaatsen van een fietsenberging (96458) plaatsen van een blokhut (96381) uitbreiden en verbouwen van een kantine annex kantoorruimte (96479) vergroten van 2 dakkapellen (96339) plaatsen van een tuinhuisje (95566) bouwen van 8 half-vrijstaande woningen met garages (96326) het veranderen van een woonhuis (wijz. verl. vergunning 95196) (96361) uitbreiden van een woonhuis (96468) bouwen van een chemicaliënberging (96480) plaatsen van een dakkapel (96487) plaatsen van een dakkapel (96217) bouwen van een garage/berging (wijziging verleende vergunning) (96294) bouwen van een carport (96002) verbouwen en uitbreiden van een woonhuis (wijz. verl. vergunning) 28-8-96 28-8-96 28-8-96 28-8-96 28-8-96 29-8-96 29-8-96 28-8-96 28-8-96 Perceel: Molenstraat 98 Waldeck Pyrmontlaan 62 Korte Brinkweg 16 Heideweg 41 Speenkruidstraat 69 Gemeente Soest Nabij Dorresteinweg nr. 72 Koningsweg vijverzijde Weegbreestr. hoek Speenkruidstraat Weegbreestraat hoek Ereprijsstraat Zijkant Di Lassostraat 124 Zijkant Choristenpad nr. 21 Veenstr. hoek Varenstraat vijverkant Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093709. PRATEN METB&W BEWONERS KLAARWATER, SMITSVEEN EN GED. KLÉIN ENGENDAAL De eerstvolgende bijeenkomst onder het motto "Praten met burgemeester en wethouders wordt op donderdag 12 september a.s. gehouden in de grote zaal van De Open Hof, Veenbesstraat 2. De bijeenkomst, die om 20.00 uur begint en om 22.00 uur is afgelopen, is bestemd voor de bewoners van de wijken Klaarwater, Smitsveen en een gedeelte van de wijk Klein Engendaal (tussen Eigendomweg en Koningsweg). Deze gebieden worden globaal begrensd door de Vrijheidsweg, Beukenlaan, Nieuweweg en Koningsweg. Het programma voor de pauze bestaat uit een forumgesprek met het college van burgemeester en wethouders. Op verzoek kunnen de bezoekers later een verslag ontvangen. Na de pauze kan men desgewenst ook persoonlijk met de burgemeester of een van de wethouders spreken. VERLEENDE VRIJSTELLING EX ART. 19W.R.O. Periode: 30 augustus t/m 4 september 1996 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: H. Blaekweg 14 Ereprijsstraat 54 Steenhoffstraat 12b Vredehofstraat 7 Irenelaan 38 Vinkenweg 34b Van Lijndenlaan 1 Schoutenkampweg 74 Prof. Lorentzlaan (bebouwing perceel) Betreft: 2 populieren 1 berk 2 berken 9 coniferen, 7 fijnsparren, 1 lijsterbes, 2 berken, 1 douglasspar 1 fijnspar, 2 grove dennen 2 berken 1 berk 1 taxus 1 grove den en 1 ceder 19 eiken, 7 beuken, 1 berk, 6 vliegdennen, 5 douglassparren en een aantal coniferen 4x esdoorn 1 kastanje Sinds vorige week is de straat verrijkt met een kei. In het monumenta tot voor kort kantoor Immerzeel gevestigd Sleep Well zijn intrek f beddenspeciaalzaak w dag feestelijk geopend Slaapcomfort, daar ga: Sleep Well. Volgens eigen staan de bedden er vooi zien wat de nieuwe zaak allemaal te bieden heeft om méér dan "alleen mz lattenbodems, kussens, d die accessoires die van „Een stoomreiniger is paraat voor het hygiëi van huis of kantoor, van ramen, tegelvlo mers, tapijten of zelf wordt een stuk eei schoonmaken wordt gename bezigheid. Door de hete stoom en het vuil en vet zo verdw voordeel ten opzichte \z dat moet immers twee met sop én één keer m nadweüen. Nog een vc vloer of het te behant bijna gelijk droog is! Door de hete stoom w< riën, micro-organisme Den Blieklaan 7 Gustaaf Gelderhof 28 verleend aan Gemeente Soest: Molenstraat 157 1 eik Met spoed verleend i.v.m. gevaar: Buntweg t.h.v. nr. 7 f 1 populier Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Post bus 2000, 3760 CA, te Soest. BESLUITEN Il.&W.d.d. 3 september 199b WUUUIIUIS ^WIJZ.. VC11. YWguiiuHig/ c (96465) bouwen van een middenspanningsruimte 28-8-96 Od erond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen Als u een bezwaarschrift wüt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burge meester ênWethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. Burgemeester en wethouders hebben vrijstelling van het bestemmingsplan Klein Engendaal verleend (verzenddatum: 2 september 1996) voor: het bouwrijpmaken van de woningbouwlokatie Houtsnip nabij Den Blieklaan en Klein Engendaalweg. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht (Wet Awb) kunnen belanghebbenden een gemotiveerd be zwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gencht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet bin nen zes weken na de eerder genoemde verzenddatum worden ingediend. ONDERWERP Dwangsombeschikking Wet milieu beheer perceel Eikenlaan 5 te Soest Aanvraag financiële bijdrage Na tionale Straatspeeldag 1997 Verzoek om financiële steun van "Steunpunt Rouwverwerking" Verzoek om financiële bijdrage van Nationaal Fonds Kinderhulp BESLISSING Dwangsombeschikking zenden aan fa. Demarol b.v. o.v.k. het concept. - Het verzoek gemotiveerd afwijzen; - concept-brief verzenden. - Het verzoek om financiële onder steuning gemotiveerd afwijzen; - concept-brief verzenden. - ter kennis brengen van de commissie A.B.Z. - Besloten f 0,01 per inwoner - f 429,00 aan het Nationaal Fonds Kinderhulp beschikbaar te stellen; - ter kennis te brengen van de commissie ROVW. T Tijdens een druk! in Darthuizen hei Soest-Baarn haar rantie-expert J. week in het zonne ving de zilveren R; jaar dienstverban Rabobank-directi Kastelijn trad op 1 dienst van wat Raiffeisenbank Soe uit Bilthoven, waar Sperwer-organisati het verzekeringspak ten leden regelde, karakter sprak he daarom solliciteerd de bank die zo'n st Daarvoor had hij i lijke baantjes vers vlotter in Zweden der, die onderwij 2 hem echter om "ei Hoewel Kastelijn s functie in Breukele doen van directec terecht. Betreurd h al ómdat hij het vindt om te woner I,

Soester Courant | 1996 | | pagina 4