VIVALDI Mode voor de aktieve vrouw. Hulleman optiek Siw Él! INAFVAL riE... FOTO SWAGER altijd verrassend! 10cent Vivaldi: mode voor de actieve vrouw RLBEDRIJF ige scharen uw f50.- lansschool Gerdie van Kooten: pecialist in seniorendansen! fVARIAt JHMDËL WANDEL HENZO FOTOBOEK 600 FOTO'S 04 50 FOTOKOPIEËN FOTO AFWERKING FOTO SWAGER Foto Swager beloont limerick met sportieve mountainbike Natuurlijk blijven zien bij Hulleman Optiek Met Gemar op strippenjacht mEDKEN' PAGÜ^ GHFÏpwS fÓENSDAG 18 SEPTEMBER 199fi verschillen GEN 349,00 169,00 ■waardebon SOESTER COURANT PAGINA 23 Actie nabestellingen "15 halen - 12 betalen SER VCE Nieuwe modezaak aan Baarnse Laanstraat ROUWENDAAL Geld gestolen Tempo-banenmarkt blijkt aan te slaan HOYA Kies voor delMjfe u alles laat zien: HOYALUX EX/GP Multifokaal brillenglas: Hoyalux EX/GP Opnieuw reischeque uitgereikt KAPSALON MARIE-GLAIRE ZONNESTUDIO Dillenburglaan 2a - Soest Telefoon 035 - 601 99 91 EN MET 5 OKTOBER 1995! gaan vallen, hebben li een blij gevoel! Doie samenstelling van] jók dat gevoel te en lopen. e cheque van f 25,- ien besteding boven 3n. faar zó te beginnen. 5 - SOEST - to. Joh. Mets '49,00 netto 125,00 netto '•99,00 netto '69,00 netto 69,00 netto 99,00 netto 99,00 netto 65,00 netto 69,00 netto 69,00 netto 'out kloven! Iniorendansschool Gerdie van loten specialiseert zich al bijna I jaar in twee categorieën; stijl- jnsen voor dames en heren vanaf S jaar en Beat Ballet voor dames haf 30 jaar. Een nieuw onderdeel jt jaar is de cursus "Disco Fit" voor Smes en heren vanaf 55 jaar. Stijl- Knsen Wet name voor de leeftijdsgroep vanaf i jaar is bewegen en ontspannen op bziek ontzettend belangrijk en ge- hè," aldus Gerdie van Kooten. Vooral [et stijldansen voor ouderen is enorm ppulair, want: je bent nooit te oud om lieren! Het unieke van Seniorendans- Ihool Gerdie van Kooten is dat de se- joren zich ook zonder partner kunnen ischrijven voor eën danscursus. Op'de jnioren-dansles wordt steeds van part- Eer gewisseld; dat komt het stijldansen |ren en de gezelligheid ten goede! Na- furlijk zijn (echt)paren ook van harte jelkom, zij dansen echter niet de hele 5 uitsluitend met elkaar. Gerdie van Jooten wil namelijk dames en heren Inioren die alleen zijn beslist niet uit luiten van de stijldanscursussen. bp de beginners-cursus leert men de jasispassen en enkele figuren van de |uickstep, Engelse Wals, Tango, umba, Cha Cha Cha en Jive. Dit jaar [ordt tijdens alle danslessen als extraa- B de Macarena geleerd. Ook voor da- les en heren die lang geleden dansles ebben gehad, is dit een goede gelegen heid om de kennis weer eens op te fris- In en uit te breiden. Het programma van de gevorderden jursus bestaat uit een herhaling en uit- Jreiding van genoemde dansen. Er ^ordt op speciale dansmuziek les jegeven, maar ook op muziek die de Kleinkinderen zo leuk vinden. Halver wege de les is er een gezellige pauze om [even uit te rusten en bij te praten. Min stens zo belangrijk als het leren van panspassen is het sociale aspect op ïsles; men maakt snel nieuwe kennis sen tijdens het wekelijkse uitje. Gerdie van Kooten geeft stijldanslessen in meerdere plaatsen. De feestjes, (bijv. rond Kerst) worden altijd gezamenlijk met leerlingen uit andere plaatsen ge vierd. Aanvang cursussen medio okto ber, lesgeld f 115,- voor 20 lessen. Disco Fit voor 55+ De nieuwe cursus Disco Fit (voor da mes en heren 55+) is gymnastiek voor hersenen en lichaam. Na een warming- up worden alle spieren "dansend" geoe fend en versterkt. Als je niet (meer) aan sport doet, blijft het vaak slechts bij een wandelingetje. Thuis komt men er vaak niet toe om wat oefeningen te doen. Deze cursus is stimulerend omdat je met meerdere mensen bent, alles is op leuke muziek en iedereen doet naar eigen kunnen mee. Door de inspanning is Disco Fit ook ontzettend ontspannend! De Disco Fit-cursus omvat 10 lessen van 40 minuten en het lesgeld bedraagt f 50,- voor 10 lessen. Aanvang 15 ok tober. Beat-ballet De Beat-balletcursussen voor dames vanaf 30 jaar worden gegeven op dinsdagavond en op woensdagochtend. Er wordt niet prestatiegericht gewerkt, er zijn geen uitvoeringen of optredens en halverwege de les is er een gezellige koffie-break. Belangrijk is dat iedereen naar eigen kunnen mee kan doen. De les bestaat uit een warming-up, een dansgedeelte en stretchen, alles op mu ziek van deze tijd. Een eventueel ge miste les mag men bij dansschool Gerdie van Kooten kosteloos op een ander tijdstip inhalen! De Beat-ballet- cursus omvat 12 lessen van 65 minuten. Aanvang 1 en 2 oktober. Alle bovengenoemde cursussen worden gegeven in Soest. Men kan zich dage lijks van 9.00 tot 23.00 uur telefonisch aanmelden voor de cursussen: uiteraard is Gerdie van Kooten bereid telefonisch nog meer informatie te geven. Telefoon: 602 85 98. van 29,95 voorI (gratis plakkers) van A4 tot A3, v.a Budgetprint v.a. 29 Kodakprint op Kodak Royal Papier kleurecht, recht van ct teruggave, gratis minialbum #9 Service Kodak Premier Topkwaliteit foto op Royal papier met gratis indexprint (handig bij opbergen en/of nabestellen)* Dubbel Print van elke foto 2 afdrukken ct É»5 op Kodak papier razend snelle kwaliteits- afdruk met gratis minialbum 99 —-. FOTO - VIDEO - Sinds vorige week heeft buur gemeente Baarn er een opvallend mooie (dames)modezaak bij. Vivaldi, gevestigd aan de Laan straat 41, mikt vooral op de actieve, moderne en modebewuste vrouw, die midden in het leven staat. De nieuwe zaak is eigendom van Rob Lagestee, die zelf bepaald geen nieuw komer is maar al 25 jaar in het dames- kledingvak zit en dus uitstekend op de hoogte is van alle trends en ontwikke lingen op modegebied. Rob weet wat hij zelf mooi vindt en vooral wat zijn klan ten appreciëren. De collectie omvat kleding van bekende merken, zoals Vanilia en Tuzzi, com plete "kledinglijnen" met o.a. blazers, rokken en pantalons die afzonderlijk te koop zijn, maar zich uitstekend lenen voor een succesvolle combinatie. Daar naast zijn er o.a. de truien en tricot-rok jes van Martello (befaamde Deense "knitwear") en de "body's" (zeg maar: damesondermode-uit-één-stuk) van Emporia Armani, evenals Laura Lindor (blazers en rokken) afkomstig uit Italië. Vivaldi biedt naast deze en andere to taal-labels ook een flinke keus aan ac cessoires, zoals sjaaltjes, ceintuurs en kettinkjes, allemaal afgestemd op "de actieve vrouw, die value-for-money eist en er representatief wil uitzien", zoals Rob zijn voornaamste doelgroep om schrijft. Naar spijkerbroeken zal men bij Vivaldi dan ook tevergeefs zoeken. Kleine maatjes Bij Vivaldi is men ook aan het goede Het fraaie interieur van de nieuwe damesmodezaak in Baarn. Laanstraat 41 - Baarn - Tel. 035 - 542 45 99 adres voor de kleinere maatjes, vanaf maat 36, wat in Nederland de kleinste damesmaat is. Want ook de kleinere vrouw heeft volgens Rob recht op een zo uitgbreid mogelijke sortering. Overi gens reikt de collectie tot en met maat 42 en ook in die maat valt het ene kle dingstuk nog wel eens wat ruimer uit dan het andere. De naam "Vivaldi" heeft Rob Lagestee geleend van de beroemde Italiaanse componist, die o.a. onsterfelijke roem vergaarde met zijn "Vier Jaargetijden". Daarmee wordt tevens duidelijk dat de STRALEN \/dH 0J«' SCHOPEREN SPddl O(0 FIJNSTRALEN GLASPARELEN Soest Nieuwegracht 23 Tel. 035 - 6022050 Fax 035 - 6011030 Dir. Dhr. G.H. v.d. Broek Privé 035 - 6011045 Mevrouw H.M. Sjoukema-van Nimwegen (van de Koekoekweg) is sinds vorige week de gelukkige be zitter van een mountainbike met 20 versnellingen. Ze won de fiets met een limerick-prijsvraag bij Foto Swager. In de maanden juni, juli en augustus kregen de klanten van de bekende foto winkel aan de Van Weedestraat bij elk ingeleverd fotorolletje een zgn. "Kras Win-lot". Wie met krassen het goede antwoord (Sydney) op de vraag waar de komende Olympische Spelen worden gehouden tevoorschijn toverde kon daarmee de mountainbike winnen. Andere deelnemers werden beloond met een aardigheidje, een geduld- spelletje, een petje, een frisbee, een sleutelhanger, want er was maar één sportieve fiets (met 20 versnellingen!) te winnen. Wie het goede antwoord "aan- kraste" moest vervolgens nog een limerick afmaken, die begon met de zin "Er was eens een fotograaf in..." Mevrouw Sjoukema leverde de leukste in, vond de jury. "Er was eens een fo tograaf in Soest die houdt zich altijd koest hij zei: u kocht Kodak-kleuren/ daar kan niks mee gebeuren dat is echt geen oud roest." Afgelopen vrijdagmorgen kreeg mevrouw Sjoukema de mountainbike met enig toebehoren, zoals fietstassen, overhan digd door Pieter Paul Swager. Pieter Paul Swager (r.) overhandigt de fiets met toebehoren aan mevrouw Sjoukema. nieuwe modezaak trefzeker inspeelt op de wisseling van de seizoenen. En bo vendien: "Vivaldi" is vermoedelijk de enige modezaak in de wijde omtrek waar de klanten niet worden onthaald op het gestamp en geschetter van de moderne muziek, maar op de aange name klassieke klanken van... Vivaldi, uiteraard. Opvallend is ook het linden- groene interieur, dat Rob grotendeels zelfs heeft ontworpen en de nieuwe modewinkel een aangename uitstraling geeft. "Vivaldi" is gevestigd aan de Laanstraat 41. De dagelijkse openingstijden zijn van 9.30 tot 18.00 uur, op vrijdag tot 21.00 uur en op zaterdag tot 17.00 uur. Op maandagmorgen is "Vivaldi" geslo ten. Uit een kantoor aan de Koningsweg werd vorige week een portefeuille ont vreemd. Later op de dag werd de por tefeuille zonder geld elders in Soest te ruggevonden. De banenmarkt die Tempo-Team Uit zendbureau vorige week zaterdag in tien vestigingen in de regio organiseerde, is een doorslaand succes geworden. Onge veer 1.300 belangstellenden bezochten de kantoren om het aanbod van onge veer 500 vacatures te bekijken of voor informatie over de mogelijkheden bij Tempo-Team. In Soest meldden zi<?h ca. 70 belangstellenden. Het aanbod van vacatures was zeer uit eenlopend. Datzelfde gold ook voor de sollicitanten: van schoolverlaters tot zeer ervaren technici en van administratief tot horecapersoneel. Met de werk zoekenden die voor één of meer vaca tures belangstelling hebben, is een af spraak gemaakt om zich in te schrijven, Een aantal kon maandag zelfs direct aan de slag! Uiteindelijk verwacht Tempo- Team met de banenmarkt in ongeveer 250 vacatures te voorzien. Een prima resultaat. vj-ïjfïs rviüj; Leesproblemen? Om de bril te krijgen die u perfect past, is allereerst een deskundige oogmeting en advisering nodig. En vervolgens een kwaliteitsglas dat u weer een volledig en haarscherp beeld op de werkelijkheid verschaft. HOYALUX EX/GP is een multifokaal brilleglas dat alle ande re in de schaduw stelt. Het is gebaseerd op een geheel nieuwe ontwerpmethode, die gebruik maakt van 3-dimensionale computersimulatie van de natuurlijke kijksituatie. Daardoor kan dit brilleglas meer dan ooit tevoren exact op uw specifieke sterkte worden afgestemd, Met als resul taat een ongekende scherpte op elke kijkafstand en een zeer natuurlijk, onbegrensd ruimtelijk beeld. NATUURLIJK BLIJVEN ZIEN Uw ogen verdienen toch het allerbeste? Kom, stap snel eens binnen bij: BRILLEN - OOGMETING - CONTACTLENZEN Regisfer-optometristep - Contactlensspecialisten A.NA/.O. BURG. GROTHESTRAAT10 - 3761 CM SOESTDIJK - TELEFOON 035 - 601 38 59 's Maandags gesloten Iedereen krijgt op een zeker mo ment problemen met lezen. De ogen verliezen langzaam maar ze ker het vermogen om op zeer korte afstand scherp te blijven zien. De extra inspanning leidt niet zelden tot "onverklaarbare" hoofdpijn of vermoeidheid. Een regelmatig be zoek aan de opticien voor een oog meting is dan ook beslist geen over bodige luxe. Men kan natuurlijk een aparte leesbril nemen, maar echt handig is dat niet. In de praktijk wisselen we immers voort durend van kijkafstand. Eén bril voor alle afstanden is veel praktischer. Aan het dragen van een multifokale bril za ten ook een paar nadelen. Het beperkte het gezichtsveld, zowel in de breedte als in de hoogte. En het ontnam het natuur lijke gevoel dat mensen zonder bril wél hebben. Sinds kort is er evenwel een multifokaal brillenglas, dat alle andere in de scha duw stelt: Hoyalux EX/GP, gebaseerd op een geheel nieuwe ontwerpmethode, die gebruik maakt van drie-dimensio nale computersimulatie van het mense lijk oog. Dit brillenglas kan meer dan ooit tevoren exact op ieders specifieke oogfout worden afgestemd, met als re sultaat een ongekende scherpte op elke kijkafstand en een natuurlijk, onbe grensd ruimtelijk beeld. Om de bril te krijgen die perfect past is allereerst een deskundige oogmeting nodig, en vervolgens een kwaliteitsglas dat v^er een volledig en haarscherp beeld op de werkelijkheid verschaft. De ogen verdienen immers het allerbeste. Hoyalux-glazen zijn verkrijgbaar bij Hulleman Optiek, Burg. Grothestraat 8, tel. 601 38 59. De strippenkaartactie bij de Gemar Gezinsmarkt aan de Parallelweg gaat deze week haar derde voor laatste) week in. Ook in de afgelo pen week werden uit duizenden in zendingen weer een hoofdprijs- winnaar en 20 troostprijswinnaars getrokken. Mevrouw F. Haaksman van het Luytenaarpad bleek de gelukkige winnares van de Star Travel-reischeque ter waarde van 500 gulden. Ze kreeg de cheque én een bloemetje uit handen van assistent-bedrijfsleider R. Batenburg. De twintig troostprijswinnaars - die ove rigens uiterst aantrekkelijke troostprij zen hebben gewonnen - hebben inmid dels ook telefonisch bericht gehad. Hun namen staan in de winkel vermeld. Deze week zijn de witte strippen aan de beurt. Wie ze - voorzien van naam, adres en telefoonnummer - inlevert bij de supermarkt aan de Parallelweg, en intussen profiteert van de talrijke voor delige aanbiedingen (zoals vermeld op de achterpagina van deze krant), maakt ook kans op een reischeque van 500 gulden of een van de aantrekkelijke troostprijzen. Verse vis Dat de Gemar volop in beweging is, blijkt elke week opnieuw. Dat geldt ook voor het assortiment, dat deze week wordt verrijkt met iets nieuws. Voortaan zal er elke vrijdag een kraam met verse vis in de supermarkt present zijn. BÊAUTY THROUGH SGIÊNCE VAN WEEDESTRAAT 85 - 3761 CD SOEST TELEFOON 035 - 601 39 17 V betalen mat {jjaggj

Soester Courant | 1996 | | pagina 23