)mmers ISI\flMIISWIA artje Zuid biedt prijswinnaars en andere Soesters vele 'happy hours' n. SLOTFEEST HARTJE-ZUID zuiomm nieuws 'Modisch Hartje Zuid' bezorgt Soest een warme start van de winter HANDEL WANDEL I Pi Het warmkloppend winkelhart van Soest! 1 V MOOE-SHOW SLOTFEEST HOUD DEZE DATA VRIJ! Hartje Zuid verbolgen over 'diefstal' publieksaandacht Brandsma Behang en Verf wordt Brandsma Verf Wand UITNODIG 'onderden op de foto met John de Wolf 6, Soest ekend: overwegend inbieding. wit of rood lage ShowrooM" oest zorgt f nieuws. 4e extra koopavond en slotfeest HARTJE-ZUID VIERT FEEST! Donderdagavond 26 september en zaterdag 28 september SPRANKELENDE op donderdag 26 september op de Zuidpromenade ATTRAKTIEVE WAARDE-CHEQUE AKTIE van donderdag 26 t/m zaterdag 28 september op zaterdag 28 september op de afgesloten Soesterbergsestraat met talloze evenementen zoals: poppenkast, spring kussen, clown, skelterbaan, verftonnen, muziekkorpsen, brandweerdemonstratie, etc. Zie voor meer en uitgebreide informatie de Soester Courant van 25 september. Sfeer, gezelligheid, muziek en volop voordeel HARTJE M Uit in Den Haag en Scheveningen Snorfiets gestolen Radio en telefoon uit auto gestolen msisper j|. 0 Wildschut Optiek SS Volgende week donderdag, 's middags en 'S avonds Getuigen zien dief ontsnappen PAGÏNaWOENSDAG 18 SEPTEMBER 1996 SOESTER COURANT PAGINA 9 LIMBURG OP Z'N LEKKERST ia. 2]/2-zitsbank bekleed llen stof v.a. 2115.- inbie dingen. dag 9.30-17.00 üor 'oorraad strekt. "Happy Hours", dat is het motto voor de derde week waarmee het winkelcentrum Hartje Zuid de fees telijkheden rondom het nieuwe par keerterrein voortzet. Het is in elk geval ook de naam voor de derde (extra) donderdagse koopavond, die morgenavond in het winkelcen trum wordt gehouden. De raamposteractie (met de grote P) is het gesprek van de dag in Soest. De winkeliers zijn dan ook zeer te spreken over het succes. Nog steeds vragen men sen om een poster en op de woensdag avonden, als "Mystery Lady" Wil van ti}\ (van het notariskantoor mr. R. "(chippers) per Amerikaanse limousine eblinddoekt door de Soester(bcrgse) raten kruist, trekt ze een hoop bekijks. een wonder, want afgelopen zaterdag zijn er opnieuw 15 mensen die de pos ter hadden hangen gelukkig gemaakt, lertien van hen ontvingen bij de prijs- itreiking - op het pleintje voor de upervlaai aan de Zuidpromenade - een raardebon van 100 gulden; eentje ging er strijken met de fiets (van rijwiel- lecialist Jac. de Bruin) en ook ditmaal rees de notaris een winnaar aan voor t de vijfdaagse vliegreis naar New York ior twee personen (inclusief zakgeld), "appy Hours" dus voor 15 Soesters, en nieuw bleken de prijswinnaars kris- as door Soest en Soesterberg te wo- ien. De limousine stopte in de afgelo- :n week in Soesterberg op de Mercury de Moerbessenberg, en in Soest zelf erden in de volgende straten prijs- innende P's aangetroffen: Van Lijn- lenlaan, Staringlaan, Torenstraat, Den Blieklaan, Hazepad, Vedelaarpad, Imitsweg, Kamperfoeliestraat, Molen- Itraat, Kerkpad NZ, Burgemeester Grothestraat, Dokter Rupertlaan, Thorbeckestraat en Dorresteinweg. De fiets ging naar de bewoners van het Kerkpad en de vliegreis was voor me vrouw J: Riksen van de Kamperfoelie- straat, die zich bij de uitreiking, zaterdagmiddag op de Zuidpromenade, liet vertegenwoordigen door haar zuster. Alle prijswinnaars kregen trouwens kof fie en een smakelijke vlaaipunt. Nog twee weken De gratis loterij draait nog twee weken, dus het is altijd de moeite waard om de poster tot eind september aan het raam te laten hangen. Wie 'm kwijt is haalt er nog gauw een bij een van de Hartje Zuid-winkeliers, want er zijn nog 26 waardebonnen, twee fietsen en twee vliegreizen te winnen. De laatste vlieg reis is de mooiste: 16 dagen naar Java en Bali, voor twee personen! "Happy Hours" worden het morgena vond - de derde extra koopavond-op donderdag - vast en zeker ook! In de afgelopen week was het tijdens de "Ladies Night" al een drukte van belang. Honderden Soesters gingen bij de stu dio van Willem van Oosten op de foto met John de Wolf - de dames uiteraard voorop, maar ook heel wat jeugdige be wonderaars van de beroemde voetbal ler. De Hartje Zuid-winkeliers houden er rekening mee dat het morgenavond op nieuw druk wordt, want "Happy Hours" betekent deze donderdagavond allerlei voordeel-aanbiedingen, zoals "Drie ha len, twee betalen", waarmee de winke liers alles uit de kast halen om de klan ten te verwennen. Het Dixieland-orkest The Rainbow Jazz Valentines gaat rond en zorgt met vrolijke muziek voor een optimale sfeer en gegarandeerde gezel ligheid. \ARDEN g van onze len. it wij geavanceerde ïbied van ming". (oninginnelaan 84/ ^3762 DH Soest^ 035-6010652 Het warmkloppend winkelhart van Soest! De verzamelde prijswinnaars van de tweede ronde in de grote P-actie, in gezel schap van de notaris (r.). Slotspektakel Intussen lichten de winkeliers graag al vast een tipje van de sluier op, die nu nog over het Grandioze Slotspektakel hangt. In het laatste weekend van sep tember is er opnieuw een extra donder dag-koopavond met volop voordeel en muziek en op vrijdag ('s middags en 's avonds) zet de modewereld van Hartje Zuid haar beste beentje voor, waarover elders in deze krant al wat meer details gegeven worden. Die zaterdag (de 28e is het dan) gaat de winkelstraat dicht voor het verkeer (maar het parkeerterrein blijft open) voor een grote braderie met tal van at tracties. De winkeliers pakken voor de allerlaatste keer nog eens flink uit met grandioze aanbiedingen (waarde- cheques) en het is burgemeester Hans de Widt himself die de prijsuitreiking (met o.a. de Java/Bali-reis!) voor zijn rekening neemt. Over gebrek aan - vooral vrouwelijke - interesse had John de Wolf in Hartje- Zuid niet te klagen. Foto: Willem van Oosten. m Steenhoffstraat 9A, tel. 601 20 75 De VVV/ANWB Soest heeft aller hande tips voor korte trips in het Haagse. Deze arrangementen bieden een goede combinatie tussen binnen en buiten: slenteren door winkelstraten en neuzen in de gevarieerde warenhuizen, een enerverend avondje theater in het Congresgebouw of een aantal interes sante musea bezoeken, het is vooral aantrekkelijk in combinatie met even lekker uitwaaien op het strand van Scheveningen, een historische stads wandeling door de binnenstad van Den Haag of een bezoek aan Neerlands grootste miniatuurstad Madurodam. Extra goedkoop (Dubbel Haags voor Enkel Geld) is een arrangement in Den Haag of Scheveningen bij de WV/ ANWB Soest voor de periode 1 okto ber tot en met 31 maart. Men kan dan een arrangement regelen waarbij men voor twee overnachtingen slecht één nacht betaalt. De hotelcategorieën va riëren van drie tot vijf sterren. Uit di verse arrangementen (steeds twee over nachtingen met ontbijt, gratis toegang tot het Holland Casino in Scheveningen èn het Den Haag Chequeboek met een aantal aardige kortingsbonnen) kan men een keuze maken. Smaakvol Den Haag, het arrange ment waarin genieten, gezelligheid en heerlijk eten centraal staat: incl. een drie-gangen diner in Uw hotel naar keuze, een drie-gangen diner in een res taurant naar keuze, koffie en gebak bij een gelegenheid naar keuze (wederom uit een lijst te kiezen) en het boekje "Historische Wandeling Den Haag". De prijs varieert van f 174,- tot f 354,- p.p: Winkelen in het Haagse, waarbij het bijzondere aan het winkelen in een stad als Den Haag zal ervaren: incl. koffie en gebak bij een gelegenheid naar keuze en Van een 57-jarige vrouw is zaterdaga vond de snorfiets gestolen. Het voertuig had ze achtergelaten in de fietsenstalling van Medisch Centrum Molendael aan de Soesterbergsestraat. Op de Koningsweg zijn een radio en een telefoon uit een auto gestolen. Daarvan werd aangifte gedaan door een dertig jarige man uit Huizen. De inbraak werd woensdag op klaarlichte dag gepleegd. Het bestuur van het winkelcentrum Hartje Zuid is boos over een brief, die in de afgelopen week werd be zorgd op een aantal adressen waar de bekende P-poster voor het raam hing. Onder expliciete verwijzing naar de succesvolle actie wordt in de brief promotie gemaakt voor een onduidelijke vorm van bijverdien sten. Volgens Hartje Zuid-voorzitter J. Wessels gaat het om een "onbe schaamde diefstal van de naam Hartje Zuid en een misselijke wijze van mee profiteren van de door ons gegenereerde publieksaandacht." Hij laat weten dat het bestuur zich distantieert van de brief en van de briefschrijver en nagaat of er juridische stappen gezet kunnen wor den. In de omstreden brief worden de ont vangers uitgenodigd voor een infor matieavond, waar duidelijk moet wor den hoe ze naast hun huidige baan extra geld kunnen verdienen. Met ingang van 20 september zal Brandsma Behang en Verf uit Soest zich aansluiten bij de landelijke ke ten "Verf Wand". Verf Wand is een winkelketen van groteretoon aangevende verf- en behang- speciaalzaken en telt momenteel 62 franchisenemers. Brandsma wil haar klanten door deze aansluiting in de toekomst nog beter van dienst kunnen zijn: Vanaf bovenge noemde datum zal de naam gewijzigd worden in Brandsma Verf Wand. Be diening, service en advies zullen onver anderd op het hoge niveau blijven dat men al jaren bij Brandsma gewend is. Wel zullen de buitengevel en het totale winkelbeeld worden aangepast aan uni forme en herkenbare Verf Wand- huisstijl. Opvallende elementen hierin vormen de levensgrote zwarte silhouet ten van klussende mensen, en de felrode kubussen. De huisstijl zal ook terug te vinden zijn in de vele reclame uitingen van de groep. Zo verschijnt er diverse malen per jaar een Verf Wand Magazine. Hiermee wordt de consument op de hoogte gehouden van het laatste nieuws op het gebied van verf, behang, raam- decoratie en gordijnstoffen. Verder wordt aandacht besteed aan de techni sche aspecten van de diverse producten. Binnen de Verf Wand-formule wordt nauw samengewerkt pp het gebied van inkoop, verkoop, reclame, training opleiding etc. Er worden regelmatig bij eenkomsten georganiseerd waar kennis en ervaring worcjt uitgewisseld tussen de franchisenemers en de organisatie, maar ook tussen de deelnemers onderling. Modisch Hartje Zuid bundelt haar krachten. Op donderdag 26 september 1996 is er een doorlopende, wervelende modeshow van 16.00 tot 18.00 en van 19.00 tot 21.00 uur. Midden in het winkelcentrum van Hartje Zuid aan de Soesterbergsestraat. Hiervoor willen wij U graag uitnodigen. Onze winkels zijn die' avond tot 22.00 uur geopend. TOEGANG GRATIS taf MODE fjL, yBr herenkleding o/y^r BEDRIJFSKLEDING ^"omenades-s^ Zuidpromenade 4 Tel.: 035-501 04 21 Zuidpromenade 14, Tel.: 035-602 22 12 lijp* MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT f HARTJE ZUIDi HARTJE ZUIDÉ In Hartje Zuid wordt - na het door slaande succes van de afgelopen extra koopavonden op donderdag - al gerekend op zeer grote belang stelling voor wat daarvan de "Grande Finale" moet worden: de flitsende modeshows op donderdag 26 september, waaraan alle mode zaken van Hartje Zuid meewerken. Over het weer hoeft niemand zich zor gen te maken, want op de Zuid promenade komt een grote tent te staan zodat het modespektakel onder alle omstandigheden doorgang kan vinden. Het evenement speelt zich die dag zelfs twee keer af: eerst 's middags van 16.00 tot 18.00 uur, daarna 's avonds nog een keer van 19.00 tot 21.00 uur. De bezoekers kunnen daar volop genie ten van een perfecte modeshow, waar aan een professioneel modellenbureau zijn medewerking verleent. Ook de gro tere maten komen aan bod. Voor alle dames, heren, jongens en meisjes - kortom: iedereen, van jong tot oud en van klein tot groot en voor alle maten, organiseren de Hartje Zuid-mode winkels gezamenlijk een schitterende presentatie van ae najaarscollectie en de laatste brilmode. De deelnemende winkels zijn die donderdagavond trouwens allemaal tot 22.00 uur geopend. Het zijn (in al fabetische volgorde): Anja's Creatief in Mode, Blue Box, Maison Borgts, Firstlady, Jasper Herenkleding, Linden Bedrijfskleding, MacDenim, Kinder kleding Minichic, de Snuifdoos, Boutique Uno en Wildschut Optiek. Voor de dames Ze staan - met z'n elven! - gezamenlijk borg voor een grote variatie, die voor elk wat wils te bieden heeft. Voor de dames bijvoorbeeld kent het komende modeseizoen geen grenzen, zoals de kleurrijke en zeer vrouwelijke collecties laten zien. Een van de trends die zich duidelijk doorzetten is die van het "mixen" van materialen, maar het be langrijkste uitgangspunt is draag- comfort. In de diverse collecties zijn ook verschillende stofkwaliteiten terug te vinden: wollen stoffen naast stretchkwa liteiten, unikleurig naast gedessineerd. Ook de allerlaatste trends - accenten als een rits, imitatiebont en bouclé - spelen een belangrijke rol. Leuke jassen en jurkjes, een uitgebreid sweater-assortiment en broeken met al lerlei leuke details - in allerlei soorten rib, stretch en spijkerstof - komen volop aan de orde in het onderdeel van de modeshow, waaraan maar liefst 14 kin deren meedoen. Donderdag 26 september wordt in Hartje Zuid de Dag-van-de-Mode, en terecht. De gezamenlijke modewinkels zorgen er in elk geval voor dat het een "warme" start wordt van een veelbelo vend winterseizoen, ook en vooral op modegebied! Voor de heren De herencollectie ademt dit najaar een opvallend relaxte sfeer. Nieuwe doek soorten, volumineus en soepel, met fijne structuren en optische effecten, bieden een heerlijke, comfortabele dracht. Ze zijn ook verrassend licht en vallen uiterst soepel. De nieuw kostuumlijn kan zowel "gekleed" als "informeel" gedragen wor den. Naast pantalons met fijne rib-effec- ten - in twee- of zelfs driekleurige me langes - zijn er ook wollen uni's in nieuwe kleursterkten. De nieuwe kijk op de herenmode wordt gecompleteerd met jacks in een ruime sortering en een uitgebreid kleurbeeld. Ook in de bedrijfskleding neemt de mode een steeds belangrijker plaats in. Dat is bijvoorbeeld goed te zien aan een aantal modellen in diverse creaties, die daarmee een heel andere kijk op be drijfskleding zullen bieden. Voor de kinderen Ook de jeugd komt in de najaars- en wintercollectie, met haar vele kleuren en modellen, volop aan haar trekken. Kgg^iiÉii s tórs fannS* M/ili'll Soesterbergsestraat 52 - Soest - Tel. 035 - 601 25 63 Enkele getuigen van een autokraak heb ben donderdag de politie ingeseind. Ze hadden gezien dat een onbekende man op het Weteringpad een auto had open gebroken. Nadat deze een radio/cd- speler te pakken had, ging hij er op een bromfiets vandoor, voordat de politie arriveerde.

Soester Courant | 1996 | | pagina 9