■I Verdwenen Soest leden Soester Kinderkoor officieel van start Verdwenen Soest hervonden IOP SOESTI PROGRAMMA 1 rtlóhOCK Gevraagd Boeken- en platenmarkt voor Amnesty International In Handelshuis Soest HABlö^V OVERZICHT 1 PAGINAI4 WOENSDAG 25 SEPTEMBER 1996 SOESTER COURANT PAGINA 15 Rondje Soest SUKKEL Cérémonie' ïesnight met »es Clinic VASTE-, en INVALLOPERS Soester Courant tel: 6014152 Zaterdag 5 oktober, Driehoeksweg Gereedschap gestolen uit opslagcontainer Sterretje in uw voorruit? Ontmoeting met... Rici Fröhlich Tweede poging van inbrekers geslaagd KORTE DUINEN mam Geen vergunning voor erfscheiding Statuten getekend bij notaris lilt lil tfs'i Museum Oud Soest 11 11 Hl Sieradenshow in zaal van EHBO op 26 septembér t door Arie Wandelaar Achttien levensjaren telde Arie toen hij foor het eerst van zijn leven een café betrad. Een inwijding in gezelschap van zijn vader, die tijdens een natte septemberzondagmiddag het voorstel deed zijn zoon de eerste beginselen van het biljarten bij te brengen. De schade beperkte zich niet uitslui tend tot het afrekenen van de genoten consumpties, de rekening voor het in het ongerede raken van een biljartlaken zou later volgen. Dat was toen, in 1946. Om tien over rood onder de knie te krij gen en voeling met de buitenwereld te houden kreeg Arie's relatie met de horeca een langdurig vervolg. Terug rekenend in de tijd realiseerde hij zich dat hij in september 1996 zijn 50-jarig jubileum als biljarter en bescheiden happer zou vieren. iffiggL Geen gouden jubileum met een lintje j als bekroning, maar toch wel een gebeu ren om even bij stil te staan. Bezoek aan een café-biljart is namelijk een cultu- rele daad, althans in Arie's tijd toen geen enkel zichzelf respecterend café het zonder biljart kon stellen. [et de tijden veranderde ook het café [ljart. Het groene laken, keu's en de imisbare blauwe krijtjes, een recht- !aarde biljarter die zijn hobby serieus _jemt kon niet zonder dit blokje krijt- ien van de orgelclub scharen zich steen, maken nog maar zelden deel uit lubavonden eendrachtig om hun van de café-inventaris. Niet alleen dit 'e instrument. aspect is helaas verloren gegaan. Gezel- - ligheid met biljarten onder de knie krij- bleek uit de positieve reacties. 8en heeft plaats gemaakt voor niet te manier dragen ze een steentje bij sluiten aanvallen op trommelvliezen, werving van nieuwe leden, want Afkomstig van geluidsboxen die voor de het bestuur van de toetsenclub gezelligheid en de sfeer in een zwart ongetwijfeld nog heel wat meer Jasie gestoken zijn. 3f keyboardspelende Soesters - Opmerkelijk ook de verandering in het oud - die best geïnteresseerd drinkgedrag: water. Dat het goed gaat kunnen zijn. met ons land, zoals paars ons wil doen langstelling heeft voor de club geloven, is dus slechts schijn. Vertellers jd vrijblijvend een clubavond bij- wn sterke verhalen lijken uitgestorven. Informatie over de activiteiten Daarvoor in de plaats een groeimarkt voor uitslovers. Ze zijn er, watertjes be stellend, om te zien en om gezien te worden. Arie herkent ze in een oogop slag. Geföhnd, geverfd haar, in gezel schap van een telefoon. Om te bellen, of geheld te worden. Waarover spreken zij, de dorstigen, die keurig in het pak zittend, geurend naar after shave, hun toestand in de wereld ter sprake brengen. Vrijdag j.I., tijdens de viering van zijn gouden jubileum, mocht Arie daar on gevraagd deelgenoot van worden. Het borreluur in de taverne, aangeduid als Happy Our, tikte rond de klok van vijf uur aan. Watertjes, slappe aftrekjes van het eens zo befaamde Heerlijk-Hel- der-Heineken werden geserveerd, eei ;raag verstrekt door de bestuurs- t. la Mark, tel. 6010731; J. Me 1. 6029185; D. Besseling, tel. 17 of mevr. F. van Boeijen, tel. ■nhoffstraat 46, tel. 60195 77 ierdag 26 september sed myself by saying that this was 1rt it t t 1 ,r un-xiciiicncii nciucu ïwcnceru, een rhT i e ö5-jange enkele recht-op-cn-neer werd onderdak s Chabrol over zijn nieuwste film. ver|eend. Arie als buitenstaander, geur- ppn (inmprlrplnlro nitcnroolr \tr\r\T 1 loos en gekleed in blauwe pullover met bijpassende grijze pantalon, zat er bij en luisterde er naar. Spreken is zilver, zwij gen is goud geldt niet in de tegenwoor dige horeca-etablissementen. De hoek steen van het moderne café-publiek is immers het in pacht hebben van abso lute zekerheden. De bezoekers die er op hun manier die vrijdag verpozing zoch ten waren het er om tien over vijf al over eens dat dit land toe is aan een harde een opmerkelijke uitspraak voor psseur die altijd al minder politiek tgeerd was dan zijn Franse leef- loten. Cérémonie" is gebaseerd op het adverhaal "A judgement in stone" 2 Britse schrijfster Ruth Rendell. ;rhaal speelt zich af in een kleine rlijke gemeenschap op het platte- De welgestelde familie Lelièvre .1 een afgelegen landhuis. Met de van het dienstmeisje Sophie aanpak< Ongeveer overal moest de be- nne Bonnaire) wordt een vreemd Zem door. Vervolgens werd na het plaat- t m °®Sevoegd aan de harmonie sen van nieuwe bestellingen, de grap- w°her^ same"8®ste^de S^zin- pen- en grollentrommel opengetrok- .t-ir V3n j worden de ken> genre joop den Uyl klopt aan hngen tussen de personages in de hemelpoort, twee Turken lopen in de naast elkaar geplaatst. De werk- KaJverstraat. Afgaande op de lach- an Sophie hebben slechts opper- salvo's humor van de bovenste plank, ge bemoeienis met haar en heeft Na de ouverture met watertjes tijd voor j uttdende ondertoon. Zoon Gil- een echte neut, gevolgd door persoon- ochter Melinda zijn opgevoed ijjke ontboezemingen die groot applaus andere ideeen over klasse- ontvingen. lillen maar zijn te verwend om "Van iedere gulden die ik deze week n praktijk te brengen. heb verdiend moet ik zestig cent naar de n de opstandige postbeamte belasting brengen," kraaide een van de barzitters. Onder instemmend gegrom van de toe- ie (Isabelle Huppert) en Sophie kkelt zich een vriendschap. In het Jen waren zij betrokken bij een uk waarbij een naast familielid om ven kwam. Zij werden allebei vrij- oken wegens gebrek aan bewijs, intwoord of dit wel terecht was, Chabrol uit tot het bitterende einde, r invloed van Jeanne wordt Sophie >t gemaakt van een sociaal conflict, inden samen de strijd aan tegen ie's werkgevers en de pastoor van )rp, hetgeen resulteert in een fatale Aanvang: 20.30 uur. Entree f cjp/65+ f 6,-. :rdag 28 september: Clinic is in zeer korte tijd een be- geworden. Dat is op zich niet zo id. Want de leden hebben een aan- meenschappelijke kenmerken. Zij de bezieling, toewijding, inzet en voor de blues. Het intense, bewo- bijna manisch zoekend gitaarspel tnthony van de Broek en de door- stem van Ted Gerrits vormen een cte combinatie. Zij voelen en vul- kaar op unieke wijze aan. Hun le- taat in het teken van de blues en zij onstant op zoek naar het geheim, agie van de blues. Tijdens hun ochten worden zij begeleid en on- 2und door een van de beste ritme- :s van dit moment. Bassist Willem len heeft bijna alles meegemaakt, jaren zestig had hij een aantal hits j is nog steeds een veelgevraagde 3- en sessiemuzikant. Thomas Calis zeer korte tijd uitgegroeid tot een e toonaangevende drummers in de rlandse bluesscene. Sinds kort is de 2 cd van de band uit, Loosen Up- 'tober 1995 was Loosen Up "Al- of the week" bij Radio Londen en ummer Highway "61 stond in no- »er enkele weken nummer een in de fourty" van hetzelfde radiostation, verse publicaties, zowel in binnen- buiteniand, kreeg de band lovende ken. Als band gaan ze met respect net de blues-erfenis, maar elk op ïigen manier. De band bestaat uit: °ny van de Broek, gitaar, slide gi" in zang; Willem Heijnen, bas; Tho- iis, drums; Ted Gerrits, zang- zang: 22.00 uur. Entree: f 10,-. hoorders vulde de barman opnieuw het grote en kleine glaswerk. Het gespreks- volume werd verhoogd, de muziek op tot zwijgen gebracht, ider ook maar énige géne kwam en het gezelschap aan de weet wie er in de afgelopen week ruggen en rooien hadden verdiend dan wel verlo ren. Na dit financieel overzicht volgde een intermezzo teneinde partners/echt genotes op de hoogte te stellen dat het niet uit de hand zou lopen, maar dat het wel iets later zou kunnen worden. De telefoongesprekken waren van korte duur. Kennelijk wisten de toegesprok- enen hoe laat het was. Arie sloot de viering van zijn jubileum af met het betalen van zijn rekening, ig op huis aan, zichzelf onderweg af- igend wie nou een sukkel was, zij of ij' arie liet bij thuiskomst daarover geen ikele twijfel bestaan, ij natuurlijk," luidde haar conclusie, "ie viert er nou voor zoiets een gou- n jubileum?" Ie nog eens aan het uitleggen hoe het lemaal begonnen was, hoe de tand des jds aan het café-biljart en zijn bezoe kers had geknaagd. ~e toonde enig begrip, schonk, tegen ar gewoonte in, zijn kleine glaasje log eens vol. Waarschijnlijk om het Dch te vieren. Samen, en thuis! ARIE WANDELAAR voor de Aanmelden: Op zaterdag 5 oktober vanaf 10.00 tot 15.00 uur organiseert Amnesty International/Soest in Werveling 2 (voormalige De Savornin Lohman- school) aan de Driehoeksweg een grote boeken- en platenmarkt. De opbrengsten zijn voor een goed doel: het mensenrechtenwerk van Amnesty. Net als vorig jaar liggen tussen het enorm brede assortiment verschillende "goudkorrels" te wachten op kopers. Dezen hoeven overigens geen hoge prij zen te verwachten. Voor een zeer schappelijke prijs koopt men er Neder landse literatuur van wereldformaat. Uiteraard ontbreekt het lichtere genre niet. Ook kinderboeken kan men er aantreffen. En voor mensen die hun platendraaier niet hebben ingeruild voor een CD-speler zijn er prachtige klas- 'sieke en moderne albums te koop. Voor "elk wat wils" dus! De toegang is gratis. Men kan ook lid worden van Amnesty en zo een bijdrage leveren aan het te rugdringen van mensenrechtenschen dingen over de gehele wereld. Helpt dat nou werkelijk? Ja! In vele aantoonbare gevallen zijn gezamenlijke protest reacties voldoende gebleken om een of andere overheid te bewegen om on schuldige mensen vrij te laten. Men kan ook schrijven voor Amnesty. Bel Rob Balvers, tel. 601 35 98. Informatie over de Amnesty-werkgroep Soest in het algemeen: Tina Nelemans tel. 602 06 97. Op het terrein van VVZ'49 aan de Eemweg is in het weekeinde een opslag container opengebroken. Daaruit wer den een tafelzaagmachine met toebeho ren en een radio gestolen. De spullen zijn eigendom van een bedrijf dat dak werkzaamheden uitvoert op het club huis van de sportvereniging. advertentie Door zijn groot oppervlak is een voor ruit mede bepalend voor de stevigheid en veiligheid van de totale auto. Elke voorruit beschadiging veroorzaakt door b.v. steenslag kan de ruit vroeg of laat laten scheuren. Dit doorscheuren wordt meestal ver oorzaakt door trillingen van de auto of door sterk wisselende temperaturen, vorst is ook een grote boosdoener. Is een ruit eenmaal doorgescheurd, dan is vervangen nog de enige mogelijkheid. Hierdoor worden onnodige onkosten gemaakt die door een reparatie voor komen hadden kunnen worden. Door een reparatie d.m.v. een harsin jectie krijgt een ruit zijn oorspronkelij ke sterkte terug en de beschadiging wordt vrijwel onzichtbaar. U kunt uw voorruit gratis laten repa reren! Al vanaf WA-extra is een reparatie ge heel gratis. U betaalt dan geen eigen ri sico, en uw no-claim wordt niet aange tast. Nedglass zorgt voor de gehele af wikkeling met uw verzekering. U kunt terecht op vrijdag 27 en zaterdag 28 september a.s. op het parkeerterrein bij het postkantoor aan de Steenhoffstraat vanaf 10.00 uur tot 18.00 uur. Nedglass autoglastechniek 06-0225575 In het Radio Soest-programma "Ont moeting met..." heeft Lonneke Meijer op donderdag 26 september (11.00 uur) een gesprek met Rici Fröhlich uit Amersfoort, auteur en beeldend kunste naar. Ze is zeer betrokken bij de stich ting Cliniclowns en maakte o.a. een drieluik van diverse clowns. Op 2 okto ber is er een tentoonstelling in het Florijntje aan de Krommestraat in Amersfoort. Het programma wordt her haald op zondag 29 spetember, 10.00 uur. Tot tweemaal toe is vorige week dinsdagnacht ingebroken in een tank station aan de Koningsweg. De politie kreeg de eerste keer om kwart voor vier een melding, nam poolshoogte en kwam tot de conclusie dat de inbreker reeds was verdwenen. Op dit moment werd er niets vermist en het pand werd opnieuw afgesloten. Nog geen twee uur later ging het alarm weer af. Ditmaal bleek een bedrag van honderden guldens te zijn verdwenen. Geld werd eveneens ontvreemd bij een •pompstation aan de Weegbreestraat. Enkele minuten nadat er een melding was binnengekomen over glasgerinkel, arriveerde de politie. Maar op dat mo ment was de inbreker er al met de kassa van tussen. KORTE DUINEN KORTE DUINEN MENU F 28,50 Hartige taart Hartige taart van prei, champignons, ui, kaas en noten Casselerrib met mosterdsaus Casselerrib met Elzasser zuurkool en rostikos Coupe Mango RESTAURANT DE Blrkstraat 108 - Soest 035 - 6013720 De gemeente ziet geen reden om bos bouwbedrijf Van Doom aan de Koningsweg toestemming te verlenen voor het plaatsen van een erfscheiding van drie meter hoogte. De woningwet schrijft een maximale hoogte voor van twee meter. Van Doorn meent echter drie meter nodig te hebben om de op slag op zijn perceel aan het zicht te ont trekken en om te voorkomen dat hoog opgetaste materialen weg zullen waaien. De gemeente vindt dit geen geldige re den en heeft besloten geen vergunning te verlenen. Het Soester Kinderkoor heeft er, onder leiding van Arie Perk, de eer ste drie repetities op zitten. In de aankondiging werd er gesproken over een minimaal aantal leden van 20 a 30 om van start te kunnen gaan. De animo oijder de Soester jeugd, en zeker ook onder de ouders, is zo groot gebleken dat het koor met ruim 60 leden van start is gegaan. -V -f v 1 Het woonhuis dat we u twee weken geleden lieten zien, is niet verdwe nen, maar de naam Wilhelmina kunt u er niet meer lezen. Het hekje waar de naam op stond is in zijn ge heel verdwenen, de met klampen gedecoreerde voordeur is vervan gen, evenals veel ramen die nog ont worpen waren volgens de Amster damse schoolstijl. Zelfs de buurtnaam "Villapark De Eng- hand" herinnert niemand zich meer. We hebben het over het huis aan de Van Straelenlaan 44, die tot begin 1946 nog Lange Bergstraat heette. De advertentie uit de Gids voor Soest- dijk-Soest-Soestduinen-Soesterberg was in 1926 opgegeven door Makelaars kantoor P. Man, gevestigd aan de Steenhoffstraat 5, maar die P. (Pieter) was in Soest tot die tijd beter bekend-als de man van de lunchroom-banket- In samenwerking met Fotoservice Willem van Oosten. uil in El H "Handelshuis Soest" stond er boven aan de advertentie. En verder nog: "Het meest concurreerendst adres". Om u op weg te helpen stond er ook nog: Soesterbergschestraat 15a, maar dat hielp ons niet veel verder. Het cliché van de stijlvolle tekening was van Schnabel, en voor zover we weten was dat ooit een bekende clichémaker aan de Nieuwe- zijds in Amsterdam, leverancier van de grote kranten, maar of die het was, of dat die nog naamgenoten als collega had? De vragen dringen zich op: wie was degeen achter Het Handelshuis, wan neer heeft het bestaan, waar was het, plus nog een paar bijkomende onzeker heden. Zou u ons kunnen helpen? Voor informatie, tel. 6016372. SOESTERBERGSCHESTRAAT 15' - Telefoon 2200 t - De nieuwe wintercollectie van Cabouchon wordt donderdag 26 sep tember gepresenteerd in Soest. Van 14.00 tot 20.00 uur is de sieradenshow gratis te bezichtigen in het EHBO-ge- bouw aan de Parallelweg. De collectie is dit keer afgeleid van de Russische kroonjuwelen, evenals de Japanse cul tuur voor de ontwerpers een belangrijke inspiratiebron was. De Cabouchpn-collectie wordt uitslui tend verkocht via een netwerk van spe ciaal opgeleide consulenten die adviezen geven over kleding, kleurenkeuze, visu ele figuurcorrectie en over de "finishing touch": het sieraad en de accessoires. Cabouchon-consulente Hannie Hooge- steger uit Huiden verwelkomt donder dag in Soest hiervoor het publiek. Aan bevolen wordt om kleding, waarvoor artikelen of gratis adviezen worden ge zocht, mee te nemen. Kleedruimte is aanwezig. ft ,C HEERENCONFECT1E MOTORKLEEDING l REGENJASSEN L w WERKMANSGOEDEREN ONDERGOED Het meest concurreerendst adres bakkerij. Die had hij aan de Burgemees ter Grothestraat, hoek Heuvelweg laten bouwen. Maar nu laten we u even lei den door onze lezer H. de Wolff, die vele jaren later de verre opvolger van P. Man zou zijn. "P. Man was aan het begin van deze eeuw een hardwerkende banketbakker, die zijn - "met gouden en zilveren me dailles bekroonde" - gebakjes verkocht in een villa-achtige winkel annex lunch room in de Burgemeester Grothestraat. Toen hij wat geld gespaard had, kocht hij een huisje voor geldbelegging, dat hij na enige tijd weer met winst verkocht. Dat herhaalde zich enige malen en P. Man ontdekte dat het verhandelen van onroerend goed veel lucratiever was dan het bakken van taartjes, waarvoor hij iedere dag nog vroeg opstaan moest bovendien. Hij startte in 1919 het Woningbureau P. Man in het pand Steenhoffstraat 5. De gegadigden voor een huis kwamen toen gewoonlijk per trein naar Soest, dus een kantoor vlak bij het station Soestdijk was mooi meegenomen. Ik heb de man nooit ontmoet, maar veel over hem ge hoord. Het was iemand met een nogal flexibel normbesef, die meer beloofde dan hij kon waarmaken. Medio 1935 verkocht hij zijn kantoor en vertrok rich ting Overijssel waar hij in de veertiger jaren het tijdelijke met het eeuwige ver wisselde. Zijn opvolger in Soestdijk was ir. J.G.F. Gijzen, een civiel ingenieur die in de crisisjaren zijn baan bij Gemeente werken in Den Haag was kwijtgeraakt en daarna, op advies van een familielid, de makelaarsstudie had opgepakt. Gijzen was de meest eerlijke makelaar die ik ooit heb gekend. Van P. Man had Gijzen het perceel Steenhoffstraat 5 - met recht van koop - gehuurd voor de tijd van drie jaar. Toen de huurtijd was verstreken, ont ving Gijzen bericht dat hij het pand kon kopen (voor een voor die tijd bijzonder hoge koopsom). Gelukkig was op dat moment het naastgelegen dubbele woonhuis Steenhoffstraat 7 en 9 te koop voor een bedrag dat minder dan de helft bedroeg dan P. Man voor het pand Steenhoffstraat 5 gevraagd had. Zijn verkoopplan ging dus mooi de mist in en het kantoor werd verplaatst naar Steenhoffstraat 9. Tot 1965 heeft Gijzen, gesteund door zijn ijverige vrouw, het makelaarsbedrijf uitgeoefend. Tot het moment dat hij zijn affaire aan mij overdroeg, bleef hij op zijn briefpapier vermelden dat hij de ei genaar was van het "Woningbureau P. Man", maar op 1 februari 1965 ging door mijn toedoen, dit bureau geruis loos ter ziele." Dank voor deze bijdrage van H. de Wolff, al jarenlang geen makelaar meer in onroerende goederen, maar nog steeds inwoner van Soest (en lezer van de Soester Courant). Gezien dit grote aantal heeft het bestuur besloten, mede op advies van de diri gent, om te repeteren in twee groepen: 7- en 8- jarigen en 9- t/m 13-jarigen. De repetities vinden elke maandag mid dag plaats in het Gildehuis aan de Steenhoffstraat 46. Ze beginnen om 16.00 uur voor de eerste groep (tot 16.40 uur). Om 16.50 uur komt de tweede groep en die repeteert tot 17.30 uur. Voor uitvoeringen en andere optre dens zullen de twee groepen gezamen lijk gaan repeteren om e.e.a. toch op el kaar te kunnen afstemmen. Dirigent Arie Perk wil de jeugd plezier in het zingen bijbrengen. Hij zal de kin deren het notenschrift leren, toonlad ders en echte kinderliedjes a la Kinde ren voor Kinderen. Perk heeft een conservatoriumopleiding genoten en al ervaring opgedaan met kinderkoren van de Montessorischool te Soest, het kerk koor van de Petrus en Paulus kerk, het Dirigent Arie Perk, notaris Bokdam en de bestuursleden Bep Rademaker, Piet Rademaker, Kees v.d. Ploeg en Alette v.d. Ploeg bij de ondertekening van de statuten. Zeister Kamerorkest en het koor van Montfoort. Hij komt dus goed beslagen ten ijs. De snelle start is mogelijk gemaakt door het enthousiasme van het nieuwe be stuur, de belangeloze medewerking van de SNS-bank door het leveren van de zangmappen en verscheidene verenigingsformulieren, en door notaris kantoor Elferink Bokdam de Visser voor het vastleggen van de statuten. Het Soester Kinderkoor is secretarieel gevestigd bij mevrouw A.M.H. van der Ploeg, telefonisch bereikbaar onder nummer 035-6025269. Voor vragen, informatie en aanmelding kan men op genoemd nummer terecht. VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG j' Kabel: FM 90.9 (mono) en FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 26 SEPTEMBER 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Mieke Boon. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 ONTMOETING MET... Lonneke Meijer in gesprek met Rici Fröhlich. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Eef v.d. Horst. 14.00 OPERETTELAND Music from Broadway, deel 8; pr. Paul 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN pr. Gerda Alders (H). 18.00 KLASSIEK NON-STOP 19.00 Sluiting. VRIJDAG 27 SEPTEMBER 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Miep Jansen/Frank v.d. Berg. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 SOEST SS-PLUS pr. Rob Joustra. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ruud van Vuuren. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 DIVERTIMENTO pr. Jacq. v.d. Griendt. 19.00 Sluiting. ZATERDAG 28 SEPTEMBER 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 11.00 LOKAAL TOTAAL pr. Eef v.d. Horst. 13.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten. 15.00 MUZIKAAL ALLERLEI 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 DE BIJBEL VOOR MENSEN VAN NU pr. Herman Spoor. 19.00 Sluiting. ZONDAG 29 SEPTEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 BAROK... SERIEUS? pr. Jaap Gankema en Peter Ensdorff. 10.00 ONTMOETING MET... Herhaling van 26 september. 11.00 OVER HET VOETLICHT pr. Ad v. Wijngaarden. 12.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Herhaling van 25 september. 13.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 14.00 'N WERELD VAN MUZIEK pr. Peter Ensdorff. RADIO SOEST NON-STOP 16.00 SOMETHING ELSE Jazzprogramma; pr. Semmy Prinsen en Jelis Stam. 17.00 Sluiting. MAANDAG 30 SEPTEMBER 07.00 GOUD IN DE MOND pr. Jan Lagerwey. 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 RADIO SOEST NON-STOP 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Jan Lagerwey. 14.00 LISTEN TO A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 15.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 THE POWER AGE Jongerenprogramma; pr. Ivo van Gurp. 18.00 TNC Top 15 Jongerenprogramma; pr. Martijn Bax. 19.00 Sluiting. DINSDAG 1 OKTOBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Anke v.d. Bos. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN pr. Gerda Alders. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 MUZIKAAL INTERMEZZO pr. Paul Sparnaaij. 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 19.00 Sluiting. WOENSDAG 2 OKTOBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST AKTUEEL pr. Rob Joustra. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerwey. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Gemeentelijk voorlichtingsprogramma; pr. Ben van Os en Yvonne Dijkhuis. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 16.00 SOEST AKTUEEL (H) 17.00 IN DE WIJNGAARD pr. Ad van Wijngaarden. 18.00 INTERLUDIUM pr. Willem Posthumus. 19.00 Sluiting. i

Soester Courant | 1996 | | pagina 15