I 6 waterberg Drukte op reünie van Mavo Soest 5 I Proiï Leic SCXSTERIlGQVfeEA De voetbalknie u"slaëcn I studie-en huiswerkbegeleiding MHl LAAT CARA- PATIïNTEN NIET STIKKEN aWF vlak bij huis 1 TAFE Tot het einde van het jaar GRATIS? R1 WOENSDAG 25 SEPTEMBER 1996 SOESTER COURANT Ongeveer 350 scholieren halen herinneringen op Radio gestolen uit personenauto Auto opengebroken Inbrekers slaan slag in Soestdijk Geld gestolen Aanhangwagen met lading gestolen Politie snijdt jeugd pas af bij 'bloemencorso' Greenhopper uit bedrijf gestolen Tweetal met letsel naar ziekenhuis De specialist aan het woord Jeugdnieuws j -^WOENSDAG Kwijtrak k Met 'La Grange' over de streep Meer dan honderd schoolteams op toernooi van Soest Astman Fonds SchrijfsterLieve Joris in Baarn Bromscooter weg Auto opengebroken Autotelefoon weg Klachten bezorging Soester Courant iOCKE" Spaarne Telefooncirkel Zes kippen uit ren ontvreemd Dief neemt kast en bankstel mee Inbrekers bang voor koude voeten Dief schroeft hekwerk los VanKc of bel Soest 601 41 5? er jong mee! De Mavo Soest aan de Valeriaan- straat vierde vrijdag met een reünie het feit dat de school tien jaar be staat. De Mavo Soest is ontstaan uit een fusie van de Openbare Mavo met de IVO Van der Huchtmavo. Voor de scholieren werd donderdag avond een discotheek gehouden en 350 oud-leerlingen haalden vrijdagavond herinneringen op aan hun middelbare schooltijd. Directeur J.W. de Gruijl: "Het leeuwendeel van de oud-leerlingen is gekomen. Sommigen zijn verhuisd en zijn dan helaas niet meer te achterha len." Het Rad van Fortuin zorgde voor leuke prijzen. De hoofdprijs, een ballonvaart, werd gewonnen door Edwin Nijburg en Linda de Bruin. Op de Ereprijsstraat zijn een radio cassetterecorder en een alarminstallatie uit een auto gestolen. De spullen zijn eigendom van een 47-jarige Soester. Uit de auto van een 42-jarige Baarnaar zijn een radiocassetterecorder en een zonnebril ontvreemd. De diefstal vond zaterdag plaats op de Veenbesstraat. In de nacht van zaterdag op zondag zijn in Soestdijk vier inbraken gepleegd. Eén daarvan, op de Lindenlaan, mislukte, omdat de hond des huizes aansloeg. Uit een andere woning aan de Lindenlaan ontvreemdden inbrekers geld en cheques van een 53-jarige Soester. Op de Anna Paulownalaan werden geld en een horloge uit een weggenomen. Ook een woning aan de Prins Bernhard- laan werd doorzocht door inbrekers, maar zij namen, zover bekend, niets mee. Bij een inbraak in een woning aan de Prins Bernhardlaan is vorige week geld gestolen. De 41-jarige bewoner vertelde de politie woensdag dat de inbreker de nacht ervoor in zijn huis was geweest. Op de Beckeringhstraat is dinsdagnacht een volle aanhangwagen met lading ont vreemd. De lading bestond uit verf- materialen. Namens een bedrijf deed een man uit Leeuwarden aangifte van de diefstal. Vier jongeren, in de leeftijd van veertien tot zestien jaar, zijn vorige week aange houden door de politie. Het viertal liep op straat met bloemen, die het kort daarvoor had gestolen uit een bedrijf aan de Clemensstraat. Buurtbewoners hadden de jongeren zien lopen, waarna de politie werd ingeschakeld. De jonge ren werden meegenomen naar het po litiebureau. Ze bekenden de inbraak. Een insluiper heeft kans gezien een be drijf aan de Steenhoffstraat binnen te komen en er met een Greenhopper on gezien vandoor te gaan. De diefstal werd gemeld door een 53-jarige Soester. Een bromfietser (16) en zijn duo-passa gier (24) zijn met inwendige kneuzingen naar het ziekenhuis gebracht. Het twee tal, beiden woonachtig in Amersfoort, liep het letsel woensdagmiddag om streeks half vijf op bij een aanrijding op de Birkstraat. Ze werden aangereden door een Duitse automobilist die vanaf de Zandlaan de Birkstraat wilde oprij den. Hij had de bromfiets niet zien na deren. Met ingang van deze editie zal de lezer in de Soester Courant met enige regelmaat een nieuwe rubriek aantreffen, waarin specialisten van medisch centrum Molendael uitleg geven over bepaalde veel voorkomende) aandoeningen. Dat gebeurt zoveel mogelijk in begrijpelijke en leesbare taal. In de eerste aflevering behandelt dokter A.B. Stibbe, orthopedisch chirurg van Molendael, de voetbalknie. In het voetbalseizoen is de kans een "voetbalknie" op te lopen weer aan wezig. De naam "voetbalknie" is nog niet zo gek gekozen, want de meniscus- en bandletsels van de knie komen inderdaad vaak voor in de voetbalsport. Er zijn maar weinig sporten waar de knie aan zulke zware belastingen wordt blootge steld. Vroeger was de voetbalknie identiek aan een meniscusletsel. Mede door het invoeren van de kijkoperatie is het nu mogelijk on derscheid te maken tussen de ver schillende letsels. De belangrijkste letsels van de knie zijn bandletsels en meniscusletsels. Een bandletsel kan op vier verschillende plaatsen ontstaan, namelijk op de binnenband, de buitenband, de voorste kruisband en de achterste kruisband. Bandletsels zijn ook onder te verdelen in drie verschillende gradaties. Bij graad 1 hebben we het over een overrekking van de band, zonder ver scheuring. De knie blijft stabiel, maar kan soms langdurig pijnlijk zijn op de plaats van de blessure. Dit letsel is goed te genezen. Bij graad 2 is de knieband ten dele ingescheurd. De knie wordt meestal dik en kan instabiel aanvoelen. Hier schrij ven wij rust voor, eventueel in combina tie met een brace. Als u daarna de trai ning verantwoord opbouwt, is een vol ledige genezing heel goed mogelijk. Als u een volledige bandverscheuring van de knie heeft, spreken we over graad 3. De knie wordt acuut dik en voelt instabiel aan. Hierbij moeten we snel een goede diagnose stellen. Vaak is een operatieve behandeling nodig. Bij de juiste behandeling is ook dit letsel meestal goed te genezen. Binnenbandletsel Naast de meniscus is dit de meest voor komende acute blessure aan de knie. Het gebeurt vaak als u met uw voet in de grond schopt of tegen een geblok keerde bal. Hierbij kan uw binnenband overrekt raken of scheuren. Deze bles sure kunnen wij zonder operatie goed behandelen. Buitenbandletsel Dit letsel komt niet zó veel voor. Bijna altijd is het een teken van een gecom bineerd letsel met de kruisband of de meniscus. Een grondig onderzoek van de blessure is hier vereist. Voorste kruisband Een blessure aan de kruisband vormt een bedreiging voor de carrière van een sporter. Vaak komt dit letsel voor in combinatie met een binnenband- of meniscusletsel. Dit letsel kunt u oplopen als u voet licht naar buiten staat, terwijl het onderbeen ten opzichte van het bo venbeen naar buiten klapt. De knie doet onmiddellijk erg veel pijn, u kunt hem niet meer belasten en hij wordt snel dik. Om bij dit letsel een goede diagnose te stellen, maken wij soms gebruik van een kijkoperatie. Vooral als wij de indruk hebben dat er sprake is van een ingeklemde meniscus. Maar in de meeste gevallen volstaat rust en begelei ding door de fysiotherapeut. Wel vindt er regelmatig controle plaats naar het herstel van de stabiliteit van de knie. Als de knie na drie maanden nog ihstabiel is, dan kunnen we een kruis- bandvervangende operatie overwegen. Soms kunnen wij beslissen eerder tot deze operatie over te gaan. Dit gebeurt meestal bij actieve sporters bij wie het risico op herhaald letsel groot is, zoals hockeyers, voetballers, basketballers en handballers. Achterste kruisband Dit is een blessure die zich nogal eens bij keepers voordoet, want deze kan ont staan door een schop op de voorzijde van de knie. Specialistische hulp is hier gewenst. Meniscusletsel Een blessure aan de meniscus ontstaat meestal door een "torsie"-beweging. Hierbij draait het lichaam over de knie die geblokkeerd is, doordat de voet vast op de ondergrond staat. Een andere mogelijkheid om een meniscus op te lopen, is vanuit een hürkhouding om hoog te komen. De klachten bestaan uit zwelling (een dikke knie), pijn of de knie raakt op slot. Bij medisch centrum Molendael kijken wij in eerste instantie hoe de blessure zich ontwikkelt. Als de klachten na zes tot twaalf weken niet zijn verdwenen, overwegen wij een kijkoperatie om het kapotte deel van de meniscus te verwij deren. Als de knie op slot is, gaan wij wel direct over tot behandeling, want dit is zeer pijnlijk en zal zich niet spontaan herstellen. Bij een acuut pijnlijke knie is het van essentieel belang eerst een goede dia gnose te stellen. Dit bepaalt in hoge mate de kans op een volledig herstel. A.B. Stibbe, Orthopedisch chirurg medisch centrum Molendael bovenbeen achterse kruisband voorste kruisband binnen band binnen buiten kuitbeen scheenbeen KORFBAL De Eemvogels De F1 was niet opgewassen tegen Tovers en verloor met 0-7. De Dl boekte, na een ruststand van 1-1, een 1- 3-zege op Antilopen en de aspiranten bezochten Midlandia. De ploegen waren aan elkaar gewaagd, maar doelpunten maken bleek een problemen te zijn. Vlak voor tijd haalde Daphne Noordhoff de winst binnen: 0-1. Soester Schaak Club Met een verdienstelijk gelijkspel hebben de junioren van de Soester Schaak Club (SSC) 'afgetrapt' voor de competitie. Tegen de vertegenwoordiger van Noord-Holland werd het 2-2. Voor de Soester punten zorgden Hugo van Hen gel en Roderick Loeber. De laatste meldde zich in eerste instantie ziek, maar haalde toch het eerste punt bin nen. Bram Otto en Marcel Wijnhof ver loren. Hees De derde competitieronde leverde vier keer winst en één keer verlies op, er werd 31 maal gescoord. De F-jes won nen thuis met 8-1 van Quick A'foort. Ben de Weerdt scoorde tweemaal en topscorer was Niels van de Graaf met 6 goals, waarmee z'n totaal komt op 13. De grootste score behaalde het E-team tegen Roda met 9-0. Theo de Weerdt en Jurre v.d. Graaf scoorden hierbij hun eerste doelpunt. Hasan Sahin scoorde 3 maal. SEC Zaterdag j.I. ging weer een nieuw jeugd- team voor SEC in het veld, n.1. E3 won verdienstelijk met vijf-twee van APWC E2. Ondanks de nieuwe trainingspak ken, aangeboden door Forbo Parade Tapijt, wisten de Al junioren nog niet te winnen. Na twee gelijke spelen, kwam het BI team nu tot de volle winst. Na drie wedstrijden staat het Cl team van Sariec en Benaisa fier boven aan de ranglijst met tweeëndertig doelpunten voor en drie tegen. Dit keer werd uit bij de Glind Cl gewonnen met twee-elf. Hendrien Khaudan en Abdi Muhtar scoorden ieder vijf keer en Sulyman Cakir éénmaal. Soest Van de 32 jeugdwedstrijden werden er zestien op de Bosstraat-Oost gespeeld. De Al presteerde slecht in de eerste helft, maar na een speech van coach René Kaats werden de zaken energieker aangepakt en de achterstand ongedaan gemaakt. Ingmar Hofker bepaalde de eindstand op 1-1. Bij de B-junioren waren de prestaties optimaal en de C- jeugd mocht evenmin klagen. De Cl kwam na een 0-2-achterstand goed te rug en won met 6-2. De El had een zware dobber aan KWA: 2-2. De F6 en F7 behaalden allebei een gelijkspel (0-0) in sportieve wedstrijden met veel inzet. VYZ'49 De Al herstelde zich tegen, VRC Al uitstekend. Na een eenzijdige partij werd het maar liefst 10-1. Ook de BI deed het naar behoren en won met 5-2 van Roda B3. Grote overwinningen waren er voor Dl en El, beiden won nen hun partij met 17-0! Winst was er eveneens voor de E2 en E3. Zeer ver rassend tenslotte was de overwinning van alle vier de F-teams. Al met al een prima zaterdag voor de vVZ'49-jeugd. De Duinkikkers Zaterdag werd de eerste speedo wed strijd gehouden in Driebergen. Speedo wedstrijden zijn voor de jongste uit de wedstrijdgroep van De Duinkikkers. Er zijn zeven wedstrijden en de zwemmers die zich twee keer bij de eerste 18 zwemmers van Nederland plaatsen, mogen volgend voorjaar uitkomen op Speedo finales. Paul Spronk behaalde een eerste plaats op de 100 meter rugcrawl in 1.24.1 en een derde plaats op de 400 meter vrij in 5.51.2. Remko Hooft behaalde een derde plaats op de 100 meter school in 1.47.6, wat ook een persoonlijk record opleverde. Samantha Bender en Denise van Rouwendaal ver beterden hun tijden op de 100 meter school in respectievelijk 1.55.4 en 1.46.9. Kim Witte verbeterde op de 100 meter rug haar p.r. in 1.27.7 en Leonie Oosthof zwom een tijd van 1.27.9. Soester Bowling Vereniging Maandag jeugd: Bowling Boys - Spetters 5- 0; Looney Times - Klappers 5-0. Senioren maandag: Big Splitters - Boule d'Or 0-5; Langenoord - Keien 5-0; No Name - Resto Girls 5-0; Van Ede - Baanbrekers 5- 0; De Enghe - Lucky Loosers 0-5; Raadhuis I - Teamwork 1-4. Senioren dinsdag: Raadhuis II - Cool Cat 1- 4; Lucky Strikers - Graphique 0-5; Tover bal - Dreamteam 3-2; Naadje - Karei de Stoute 1-4; Stressless - H.A.M. 5-0; Strajk - Heppie Hoekers 2-3; Ottifantjes - Spits- heuvel 0-5; Cobra's - B.B.-team 0-5; X- team - Westra/Koffrie 0-5. Smeeing/BDC HVN/Attilla - Smeeing BDC dsl 6-1; La ren - Smeeing BDC hsl 12-6; Smeeing BDC hs2 - BSV 3 14-6; A.S.G'91 - Smeeing BDC dal 19-8; Smeeing BDC hal - Voice 13- 14; Fulmen/Fidelitas - Smeeing BDC mbl 12-4; Smeeing BDC mcl - Voice 6-9; Smeeing BDC c - Laren 11-6; Smeeing BDC d - vhRiet/HVN/Attilla 4-18. Hees Hees Al - Hoogland A2 6-0; Hees Cl - Roda'46 C3 6-1; Roda'46 D3 - Hees Dl 6- 2; Roda'46 Ell - Hees El 0-9; Hees F1 - AFC Quick F8 8-1. SEC SEC Al - KWA Al 0-6; SEC BI - Hou ten B2 5-1; De Glind Cl - SEC Cl 2-11; Hoogland D2 - SEC Dl 7-2; Eemdijk El - SEC El 5-4; Roda'46 E7 - SEC E2 2-0; SEC E3- APWC E2 5-2; SEC F1 - Amsvorde F1 8-0; Spakenburg F6 - SEC F2 0-20. Soest Muiderberg 1 - SO Soest Al 1-1; SO Soest A2 - A'frt Boys 1 2-7; Hoevelaken 1 -£0 Soest BI 2-1; SO Soest B2 - Hoogland 3 2- 1; Woudenberg 1.- SO Soest Cl 2-6; Hoogl.veen 1 - SO Soest C2 1-11; Roda 6 - SO Soest C3 1-3; Roda 7 - SO Soest C4 0- 3; SO Soest D2 - APWC 1 2-4; CJW 3 - ^SO Soest D3 3-9; SO Soest D4 - Roda 6 2- 2; WZA 6 - SO Soest D5 10-1; SO Soest D6 - WZA 7 1-10; SO Soest D7 -CJW 5 1-11; KWA 1 - SO Soest F1 2-2; Amsvorde 1 - SO Soest E2 2-9; Cobu Boys 2 - SO Soest E3 3-7; SO Soest E4 - Hoevelaken 3 15-1; SO Soest E5 - Roda 8 1-5; SO Soest E6 - CJW 4 1-9; Quick 7 - SO Soest E7 1- 4; SO Soest E8 - KWA 7 1-16; SO Soest F1 - WZA 1 1-3; WZA 2 - SO Soest F2 7-2; Hoogland 4 - SO Soest F3 3-2; TOV 2 - SO Soest F4 4-1; SO Soest F5 - Hoeve laken 4 4-3; SO Soest F6 - WZA 7 0-0; SO Soest F7 - Spakenburg 5 0-0; SO Soest F8 - WZ '49 4 0-5; Dames Junioren: WOG 1 - SO Soest 1 17-0. WZ'49 VRC 1 - WZ'49 Al 1-10; WZ'49 BI - Roda'46 B3 5-2; WZ'49 Cl - A'foortse boys Cl 2-4; WZ'49 Dl - Quick D2 17- 0; TOV D2 - WZ'49 D2 4-0; Hoevelaken E2-WZ'49 El 0-17; Llsselmeervogels E4 - WZ'49 E3 1-4; WZ'49 F1 - Achterveld F1 2-1; Hoevelaken F2 - WZ'49 F2 1-3; WZA F4 - WZ'49 F3 4-5; WZ'49 F4 - SO Soest F4 5-0. Aan het jaarlijkse voetbaltoernooi van de sportorganisatie Soest doen dit jaar 105 teams mee. Ze worden gevormd door basisscholieren uit de groepen drie tot en met zes. Het kluitjesvoetbal speelt zich op woensdag 2 oktober af op de Bosstraat- Oost. Op het complex van Soest worden meer dan duizend leerlingen verwacht. Op de deelnemerslijst prijken de namen van scholen uit Soest en Soesterberg. Giro 55055 "Ouders en leerlingen mikken meestal op de maximale studie mogelijkheden. Als we dat koppe len aan de veranderingen in bet middelbaar onderwijs is het intnest als de streep niet wordt gehaald. Om die reden wil ik in Soesterberg jongelui helpen die dat steuntje in de rug zo dringend nodig hebben. Rustig en overwogen vertelt drs. W. Schuurman (47), leraar aan e Corderius Lyceum te Amersfoort, de mogelijkheden voor jonge mensen die straks tot de ontdekking komen dat de polsstok net ietwat te lang is. Schuur man: "De landelijke overheid heelt vooral voor het voortgezet onderwijs nadere regels gesteld, waardoor er nogal wat is veranderd en gaat veranderen. Begrippen als basisvorming en studie huis stellen nieuwe eisen, in het bijzon der aan de leerling. De tekst en uitleg gevende leraar van vroeger wordt gewij zigd in de docent die zijn vak geeft en niet meer. De soms zo broodnodige be geleiding en instructie zijn er niet meer bij. Er zijn leerlingen die dat aankun nen, maar het gaat juist om hen die dat niet of net niet aankunnen. Die lopen vast, blijven zitten, worden terug geplaatst en bereiken niet het niveau dat zij voor ogen hadden. Ze gaan met te genzin naar school en hebben een nega tieve uitstraling op hun omgeving. De gevolgen kunnen dan behoorlijk frustre rend zijn. De ouders, maar ook de maatschappij vraagt het maximale van onze jonge mensen. Als je achter de kassa wil zitten moet je tegenwoordig in het bezit zijn van minimaal Havo. Met andere woorden: de druk om een ho gere school te volgen is groot. En als je op een tiende punt of meer de overgang of het examen niet haalt, sta je weer voor een nieuw jaar. Dat is weer mini maal vijftienhonderd gulden betalen en een boekenpakket aanschaffen van vijf honderd gulden. Zelfs een paar keer zakken kan nadelige gevolgen hebben, want de maatschappij, die op dat punt keihard is, gaat aan zulke mensen voor bij". Op woensdag 2 oktober organiseren 't Poorthuis en boekhandel Den Boer in Èaarn een literaire avond met de be kende Vlaamse schrijfster Lieve Joris. Zij publiceerde o.a. reisverhalen uit Afrika, het Midden-Oosten en Oost- Europa. De bijeenkomst vindt plaats in het Poorthuis, Acacialaan 6, aanvang 20.15 uur, entree f 10,-. Van een zeventienjarige Soester is de bromscooter gestolen. Dit gebeurde woensdagnacht. Het voertuig werd uit een kelderbox aan de Hobbemalaan gehaald. Op de parkeerplaats van sportpark Koningsweg is de auto van een 21-jarige man opengebroken. De dader nam op klaarlichte dag een zonnebril, een adapter en persoonlijke bescheiden mee. Uit de auto van een 37-jarige inwoner van Spakenburg is donderdag een tele foon ontvreemd. De wagen van het slachtoffer stond geparkeerd op de Belvedereweg. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bel len (tel. 601 41 52). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18.30 uur belt, kunt u de klacht op het antwoordapparaat inspreken. In dat geval krijgt u de krant de vol gende dag in de namiddag be zorgd. Begeleiding "Uit de beschermde lagere school,, den ze in een geheel nieuwe omg(1i geplaatst, waar tien of meer leerü ten aan hen voorbij gaan. Elke do^ heeft zijn of haar eigen eisen en dan0i nog in deze vernieuwde wettelijke standigheden. Je kunt je dan voorsta dat van dat kleine mensje heel Vl! wordt gevraagd en daardoor in ven-, ring raakt. Het rustpunt van die leerkracht op de lagere school is,; Natuurlijk hadden we dat vroeger «j maar gekoppeld aan de nieuwe» noemde eis, met ook een toene-, aantal vakken, kan desastreus zijn. j nieuwe wettelijke eisen heeft ooki voordelen, laten we dat niet verga, Het bevordert namelijk de zelfstam, heid van het kind die daardoor initiatieven gaat tonen. De gemot veerde en gedisciplineerde leerling, daar veel baat bij hebben. Maar wiet nou net niet heeft, wie dat extra niet zé kan opbrengen, zit er dan naast. Enjijj voor hen wil ik mij inzetten. Als Iers aan het Corderius Lyceum in Am® foort heb ik uren over die ik voort doel nuttig kan besteden. Tevens benj mentor van de mavo-havo bovenin, en leerlingbegeleider voor onder andet de schoolkrant en diverse andere act» teiten die niet onder het begrip schot lessen vallen. Ik kom met ingang va; oktober a.s. elke dinsdag- en donde dagmiddag van 16.00 tot 18.00 uur c het Dorpshuis. Elke leerling die dj dan vooraf bij mij heeft aangemeld vot studie- en huiswerkbegeleiding, krijg van mij alle steun. Men kan mij schrijven of bellen vos een intake-gesprek en administraties afwikkeling. Met de ouders en de le& ling gaan we alle mogelijkheden opn en eerlijk bespreken, waarop de begelé ding wel of niet van start gaat. De pp zen lijken vrij hoog, maar vergelekt met die in de regio zit ik er onder." Aanmelding of informatie: Drs. V Schuurman, Brugakker 55-11,3704 M Zeist, tel. 030-6991998. Ongewild kreeg F heren van MHC S klasse rond te lop tweede helft raakl proces nog niet is nutte strafbal (To Soest één-op-één Seizoen hoopt af l Tekenend voor de 'e gasten acht E Soest één. Vc te weinig dr cirkel.. Je dwingt h spitsen te statisch niet kunnen krijge té weinig in de ci slecht." Combinaties Tot de cirkel van C ip de eerste helft b zocht de combina balbezit. De eerst §oest, maar Edwi voorlangs. Daarna (ijker. In de 25s vierde scorings-ro tal werd eerst te* in de rebound bh te klein voor Qui p£ter Weisscher aanvaller die hai maakt van de ruir laten doel te ruii De Telefooncirkel is een initiatief vaü, IJ het Centraal Meldpunt Vrijwilligers' hulp. Dagelijks start het CMP met eer telefoontje naar mevrouw A. Die bel! mevrouw B., mevrouw B. naar me- vrouw C. en zo verder tot de laatste hel; CMP belt. Bij geen gehoor bij één van de deelnemers neemt het CMP contact op met het sleuteladres; daarop gaat men even kijken wat er aan de hand is,, Door dit initiatief lost men een stuk vereenzaming op. Iedereen is in deze telefooncirkel welkom, oud, jong, ziek, gehandicapt enz. Voor deze mooie taak worden vrijwilligers gevraagd. Men kan zich aanmelden als deelnemer of vrijwil' liger bij het Centraal Meldpunt, tel, 035-6031119.- Op een camping aan de Amersfoortse- straat zijn zaterdagnacht zes kippen ge stolen. Ze liepen in een ren bij een sta caravan. Aangifte werd gedaan dooreet 69-jarige man. Aan de Amersfoortsestraat zijn eet bankstel en een kast buitgemaakt dooi een inbreker. Hij drong een recreatie bungalow binnen. Een vrouw van 49 .j jaar deed aangifte bij de politie. Of ze bang zijn voor koude voeten, is, niet bekend. In elk geval namen inbre kers negenhonderd paar sokken mee uit j I een bedrijf aan de Sterrenbergweg. De» inbraak werd vorige week gepleegd Sommige inbrekers zijn niet te beroerd de armen uit de mouw te steken. Zo werd in de wijk Mercury een hekwerk uit een tuin gestolen. Voordat de dfJ" de buit kon meenemen, moest hij hek losschroeven. Nu ook met (7-3) lijkt nie de weg te sti twee van de i najaarscomp dreven. De Haarlemn speelronde uil team van A moesten er in l^ene Daselaa eerste keer n Örlando-geb' Adres ,tcode'P*a Handtekening envelop Het plaatselijke nieuws. Iedere woensdag vers in uw bus' Wie deze maand belt, of de bon instuurt, krijgt de Soester Courant tot het einde van het jaar GRATIS! Deze aanbieding geldt als proefabonnement, dat zonder opzegging vóór 30 november 1996 per 1 januari 1997 overgaat in een definitief abonnement. Kosten per halijaar f 15,- De acceptgirokaart wordt u automatisch toegezonden. Teus van Kc in zijn vel a 'moeten zittt ger van de g< van de Veei lastig pakk andere uite die aan Utrechtsew Nade4-l-n« Hees zich t SVMM (0-0 ploeg nog la lies tegen SC Een comph ontwikkelinj Kommer. Ai vallen van ken van eei Tegen SOM niet bij en d< Van Kommt "Een leider slok op een laatste man koop is en b ren beter ei Deze wedst met die tegt Er is nog e< lende uitsla weer: "Er li dat kunnet werd al g pioensteam blemen en bepaalde 1

Soester Courant | 1996 | | pagina 22