V1HC Soest leert met vallen en opstaan Promotie nu al dichtbij voor Shot Leiderloos Hees verlamd door druk Goede start basis zege Red Stars SPORT! fj PAGligg Eemvogels wacht op succes WOENSDAG 25 SEPTEMBER 1996 Spaarne kan Soester club evenmin verontrusten TAFELTENNIS VOETBAL zaterdag ATLETIEK Derde prijs voor Bert van de Weerd op NK ambtenaren Sportprogramma fc Sanitair Van Kommer: "Euforie vooraf brengt problemen en spanningen" HANDBAL KORFBAL geleiding oncirkel ppen uit tvreemd eemt kast ïkstel mee <ers bang oude voeten chroeft Jrk los Soester basketballers zetten Green Eagles aan de kant: 46-69 BASKETBAL SOESTER COURANT wijtraken organisatie en statische voorhoede kosten twee punten HOCKEY PAGINA 23 Handballers kunnen op vreemde bodem nog niet winnen Omstreden strafworpen vellen korfballers Start Schaakschool met vijf cursussen Sportcas gestolen uit kleedkamer Teus van Kommer zit in een lastig pak- Nu ook met Spaarne is afgerekend (7-3) lijkt niets een titel voor Shot in de weg te staan. De conclusie na twee van de tien wedstrijden in de najaarscompetitie is niet eens over dreven. De Haarlemmers hadden in de eerste speelronde uitgehaald tegen het derde team van Amstelveen (8-2), maar moesten er in Soest zelf aan geloven. Rene Daselaar, die dit seizoen voor de eerste keer meedeed, leverde in het Orlando-gebouw twee partijen in. Teus van Kommer zit niet zo lekker in zijn vel als dat hij zou willen of moeten zitten. Als tijdelijke vervan ger van de geblesseerde trainer Jaap van de Veer zit hij bij Hees in een lastig pakket, nu de resultaten het andere uiterste is van de prognoses die aan de Verlengde Oude Utrechtseweg werden gedaan. Na de 4-1-nederlaag tegen WA'71 leek Hees zich te hebben hersteld tegen SVMM (0-0), maar zaterdag daalde de ploeg nog lager op de spiraal: 5-1-ver- lies tegen SOVA'54. Een complex van factoren speelt de ontwikkelingen in de kaart, meent Van Kommer. Allereerst natuurlijk het weg vallen van Van de Veer én het ontbre ken van een leider binnen het elftal. Tegen SOVA'54 was Ewout Jansen er niet bij en de libero werd in de ogen van Van Kommer node gemist. "Een leider scheelt voor dit team een slok op een borrel. Ewout heeft jaren laatste man gespeeld, weet wat er te koop is en brengt rust, waardoor ande ren beter en rustiger gaan voetballen. Deze wedstrijd was niet te vergelijken met die tegen SVMM." Er is nog een reden voor de teleurstel lende uitslagen van Hees. Van Kommer weer: "Er ligt ook druk op het elftal en dat kunnen ze niet aan. Van te voren werd al gezegd dat dit een kam pioensteam was. Zo'n euforie geeft pro blemen en spanningen, het ontwricht bepaalde verhoudingen. Als je goede Evenals tegen DHC verloor Aksel van Elteren een van zijn drie partijen. Aijen Hoogeveen bleef andermaal ongesla gen, ook in het dubbelspel met Daselaar. Berend Jonker was ditmaal aan de beurt om aan de kant te blijven. Met zestien punten leidt Shot de dans voor Victoria 2 (14), Spaarne (11), DOV (9), Amstelveen 3 (7) en DHC (3). Gelet op de onderlinge resultaten moet het wel heel vreemd lopen, wil Shot de promotie naar de tweede divi sie mislopen. De onderlinge resulaten in groep 8 van de derde divisie wijzen uit dat Spaarne tot een van de betere teams is en de Soester club na de ruime zege dus verreweg de beste papieren in han den heeft. ket. spelers erbij krijgt, die moeten worden ingepast in een ploeg die vorig seizoen om promotie speelde, krijg je frictie. Dat is lastig. Er wordt heerlijk en scherp ge traind, maar dit kunnen ze niet vertalen naar de wedstrijd. Het zelfvertrouwen is weg, omdat ze bang zijn dat ze er naast komen te staan als ze slecht hebben ge speeld." De positie van de Leusdenaar lijkt nau welijks te benijden. Hij is niet de trainer die een speler na een slechte beurt naast de ploeg houdt. Als er tenminste wel is gewerkt door de betreffende speler. Toch moet Van Kommer - die steeds overlegt met Van de Veer, maar wel de eindverantwoording draagt - spelers te leurstellen, omdat hij nu eenmaal niet Evenals tegen DHC bleef Arjen Hoogeveen tegen Spaarne ongeslagen. Hij bewees nog eens een aanwinst te zijn voor Shot. Foto: Goos van der Wilt Komende zaterdag krijgt Shot de - op papier - meest lastige tegenstander op zijn bord. In Hilversum wordt dan ge speeld tegen het tweede team van Victoria. Het betekent het weerzien met Eugene Staffhorst, momenteel een te genstander, maar in een niet al te grijs verleden een vertrouwd gezicht in het toenmalige onderkomen van Shot aan de Heideweg. meer dan elf spelers mag opstellen. Zijn elftal staat voor negentig procent vast. Aan de invulling van twee posities twij felt hij nog, maar sowieso vallen er een stuk of drie spelers buiten de boot. Wat Van Kommer wil voorkomen, is dat hij straks een ploeg achterlaat, waarin een aantal spelers de motivatie is kwijtge raakt. Tegen SOVA'54 was het in elk geval huilen met een stortvloed van dikke tra nen. Hees kwam nauwelijks in de buurt van het doel, omdat spelers op de voor hen verkeerde posities werden gedwon gen en het vervolgens in één-tegen-één situaties aflegden. De 1-O-achterstand was daarom niet verrassend, de per soonlijke fouten die voorafgingen aan het tweede en derde Amersfoortse doel punt des te pijnlijker. Omzettingen in de ploeg haalden niets meer uit, omdat de moed de spelers al in de schoenen was gezonken. De treffer van Danny Brandenburg was niet eens een schrale troost. De afspraak is dat Van Kommer in elk geval tot halverwege oktober de taken van Van de Veer overneemt. Mocht blij ken dat de zware blessure van de Soes ter langer herstel vergt, moet worden bekeken of Van Kommer zijn plotse linge activiteiten kan blijven combineren met zijn werk. In 1995 nam hij niet al leen afscheid van Hees, maar zette hij tevens een punt achter zijn trainers loopbaan. Ónder meer vanwege zijn drukke werkzaamheden. "En ik loop ook nog voorzittertje te spelen bij Scherpenzeel-zondag. We zullen wel zien, er valt misschien altijd wel een mouw aan te passen. Maar voor de club, de spelers, de trainer en voor mij is het beter dat Jaap snel kan terugkeren." Wie meent dat ambtenaren traag zijn, moeten dat niet tegen Bert van de Weerd zeggen. De medewerker van de gemeente Soest snelde vorige week naar een derde plaats op de Nederlandse kampioenschappen voor ambtenaren. In het Drentse Rolde was hij één urn en 39 seconden onderweg op de tien Engelse mijlen (16,9 kilometer) te overbruggen. Het leverde de senioor een denkbeeldige bronzen plak op en een vijfde plaats in het totale klasse ment van driehonderd deelnemers. Van der Weerd was de enige prijs winnaar van de Soester afvaardiging. Gerard Klifman en Paul van Lijnden finishten bij de senioren in 1.09.22 en 1.13.56. Bij de veteranen I kwamen Hans de Jong (1.07.50), Hans Schreuder (1.11.19), Dick Snijders (1.13.11) en Jan Opmeer (1.26.09) uit. Ook in de veteranen Il-klasse was Soest vertegenwoordigd. Co Limburg (1.05.35) en Ben van Os (1.12.02) eindigden bij de eerste 75 deelnemers. WOENSDAG 25 SEPTEMBER Zaalvoetbal 21.00 uur NVC-DVS/De Kuil (Naai den) ZATERDAG 28 SEPTEMBER Basketbal 20.30 uur Red Stars (H)-Punch (Beukendal) Korfbal 15.30 uur Eemvogels-TZ (Staring laan) Tafeltennis 15.00 uur Victoria 2-Shot (Hilversum) Voetbal 14.30 uur IJFG-WZ'49 (Dsselstein) 14.30 uur Hees-Nita (V.O. Utrechtse- weg) 14.30 uur Veenendaal-SEC (Veen- endaal) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (D)-Vrevok, eerste bekerronde (De Bunt) ZONDAG 29 SEPTEMBER Basketbal 17.00 uur Red Stars (D)-Bourgondië (Beukendal) Hockey 12.45 uur Maarssen-MHC Soest (D) (Maarssen) 14.30 uur Alecto-*MHC Soest (H) Voetbal 14.00 uur Soest-Veenendaal (Bos straat-Oost) 14.00 uur Saestum-SEC (Zeist) Handbal 13.15 uur Nijenrodes-Smeeing/BDC (H) (Breukelen) MAANDAG 30 SEPTEMBER Bowling 18.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 20.00 uur SEC-OIympia'25 (Beuken dal) 21.00 uur DVS/De Kuil-'s-Graveland (Beukendal) Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (035) - 601 30 14 Ze waren omstreden, de twee straf- worpen die de Meeuwen kort voor tijd kregen toegekend. Ton Kraai- kamp had nog maar net voor 7-7 gezorgd, of de gasten mochten twee maal vanuit vrije positie scoren. Deze klap kwam De Eemvogels niet meer te boven. Door de 9-ll-nederlaag hebben de korfballers nog steeds geen punt ver diend in de derde klasse, maar na twee wedstrijden is er allerminst reden voor paniek. In de eerste thuiswedstrijd aan de Sta ringlaan werd het in de eerste aanval al 0-1 voor het ongeslagen Meeuwen. 'Kom dan', lijkt Kathja Rauch tegen haar medespelers te roepen. Foto: Goos van der Wilt. Kathja Rauch trok de stand gelijk en tot 7-7 zouden beide teams elkaar geen duimbreed toegeven. De overige zes Soester doelpunten kwamen op naam van Almar Lijfering (2), Anissa van Bemmel, Henriëtte Wisse en Ron Kraaikamp (2). Na de twee strafworpen van Meeuwen mikten Van Bemmel en Lijfering de bal nog een keer door de korf, maar de be zoekers herstelden beide keren' de marge van twee doelpunten. De promovendus had twee weken eer der de openingswedstrijd met 15-10 ver loren van Midlandia, maar krijgt zater dag op eigen veld een herkansing tegen TZ. Dit duel begint om 15.30 uur. ïermde lagere school vvoi. 1 Seheel ?>euwe omgevi,,. ar tien of meer leerkracl, voorbij gaan. Elke doce» laar eigen eisen en dan ooi vernieuwde wettelijke om Je kunt je dan voorsten»» kleine mensje heel veel gd en daardoor in verwat Tel rustpunt van die en. p de lagere school is we. tdden we dat vroeger ook -wvgn I peld aan de nieuwe ge. met ook een toenemend n, kan desastreus zijn. D, elijke eisen heeft ook ain aten we dat niet vergeten rt namelijk de zelfstandig! t kind die daardoor meet gaat tonen. De gemoti- ^disciplineerde leerling za] tt bij hebben. Maar wie dat heeft, wie dat extra niet zelf en, zit er dan naast. En juist 1 ik mij inzetten. Als leraar derius Lyceum in Amers- uren over die ik voor dit :an besteden. Tevens ben ij de mavo-havo bovenbouw tgeleider voor onder andett int en diverse andere activi st onder het begrip school- i. Ik kom met ingang van 1 elke dinsdag- en donder- van 16.00 tot 18.00 uur in uis. Elke leerling die zich tij mij heeft aangemeld voot tuiswerkbegeleiding, krijgt steun. lij schrijven of bellen voor gesprek en administratieve Met de ouders en de ieer- e alle mogelijkheden open spreken, waarop de begelei- niet van start gaat. De prij. 'rij hoog, maar vergeleken Ie regio zit ik er onder." g of informatie: Drs. W. Brugakker 55-11, 3704 Ml 30-6991998. ncirkel is een initiatief van al Meldpunt Vrijwilligers- tijks start het CMP met een naar mevrouw A. Die belt 3., mevrouw B. naar me- zo verder tot de laatste het Bij geen gehoor bij één van ers neemt het CMP contact sieuteladres; daarop gaat ijken wat er aan de hand is. aitiatief lost men een stuk ing op. Iedereen is in deze cel welkom, oud, jong, ziek, t enz. Voor deze mooie taak willigers gevraagd. Men kan lden als deelnemer of vrijwil- 2t Centraal Meldpunt, tel. 19.- nping aan de Amersfoortse- :aterdagnacht zes kippen ge liepen in een ren bij een sta- ingifte werd gedaan door een ïan. mersfoortsestraat zijn een i een kast buitgemaakt door er. Hij drong een recreatie- binnen. Een vrouw van 49 iangifte bij de politie. l zijn voor koude voeten, is 1 In elk geval namen inbre- honderd paar sokken mee uit aan de Sterrenbergweg. De rd vorige week gepleegd. nbrekers zijn niet te beroerd uit de mouw te steken. Zo wijk Mercury een hekwerk 1 gestolen. Voordat de dader •n meenemen, moest hij het roeven. us! Wie deze ant tot het einde IATIS! *g geldt als ent, dat zonder )r 30 november nuari 1997 en definitief halfjaar f 15,- irokaart wordt u h toegezonden. Dames Dank zij doelpunten van Caroline van der Meer en Stephanie van der Spoel sleepten de dames van MHC Soest het eerste wedstrijdpunt binnen. Beiden scoorden na een strafcorner en tilden de stand van 0-1 naar 2-1. Alliance, dat na de rust de openingstreffer maakte, kwam vier minuten voor tijd weer op gelijke hoogte. In de eerste helft stopte Petra Lamberts een strafbal die was veroorzaakt door Ilonka Slis. Daarentegen had MHC Soest de winst kunnen veilig stellen als het in het tweede deel zorgvuldiger te werk was gegaan in de counter. Drie keer verscheen een Soesterse voor de doelvrouw van Alliance, doelpunten le verde het niet op. Opvallend was de positieve rol van Judith Gerritse, Jacomijn Hilligehekke en Gonda van Noppen, vijftien en zestien jaar jong. Zij bieden MHC Soest hoop voor de toe komst. Wat de rest van dit seizoen ook brengen mag, de heren van Red Stars hebben in ieder geval een keertje op de eerste plaats gestaan. In Maassluis boekten de basket ballers de grootste zege in de tweede rayonklasse. Het werd 46- 69 tegen Green Eagles, waarvan vo rig seizoen was verloren. In hoeverre dit resultaat bepalend is voor de resterende reeks van 21 wed strijden, valt te bezien. Coach Hans de Bruin, drie weken voor aanvang van de competitie aangetrokken, zag zijn ploeg leuk basketballen, maar heeft nog wel wat puntjes in zijn hoofd, waarop hij zal blijven hameren. Zoals de concentratie. Red Stars begon scherp aan het eerste duel en legde daarmee de basis voor de zege. Na een minuut of acht was het al 2-14 voor de Soesters, omdat de spelers stuk voor 'stuk geconcentreerd bezig waren. "Maar," doceerde De Bruin, "het gaat erom dat je de concentratie veertig mi nuten vasthoudt. Dat is het grote punt, waaraan we moeten werken, vooral omdat we enkele jonge jongens in de ploeg hebben. Ze moeten leren om te gaan met irritaties. Ze moeten hun te genstander niet zien als iemand die hun wat wil aandoen, maar als iemand met een rugnummer die niet mag scoren." Op tactisch gebied houdt De Bruin het voorlopig simpel, hetgeen voortvloeit uit de korte voorbereidingstijd die hij had. Uiteraard is het de bedoeling het spelplan uit te bouwen én, zo stelde hij na de wedstrijd vast, om de kwaliteit van de passing te verbeteren. Want in de Zuid-Hollandse sporthal had hij nog te veel balverlies bij zijn ploeg gezien. Hetgeen allemaal niet wegneemt dat Red Stars een uitstekend resultaat neer zette en het geroutineerde Green Eagles op overtuigende wijze aan de kant schoof. In de rust teerden de Soesters riog op de sterke openingsfase, daarna werd de kloof verbreed tot 23 punten, waarbij de van de junioren overgeko men Kim Ho Leung kan terugzien op een geslaagd debuut. Dames Als een paradox op de heren verloren de dames hun uitwedstrijd tegen Al maar Meer in het eerste kwart. Na een groot aantal onnodige missers werd pas in de dertiende minuut voor de eerste keer gescoord. "We hadden moeten winnen, maar hebben ontieglijk veel schoten gemist," zei aanvoerster Yvonne Smink, één van de zes speelsters die zonder coach Aldo Heeregrave (voor zaken in Baarle Nassau) de polder wa ren ingetrokken. In de ploeg ontbraken Desiree van Roomen, Leontine van den Dijssel en Annet Luyben. Na twintig minuten stond Almaar Meer, gedegradeerd uit het rayon, met 19-10 voor. En dat gaatje konden de dames uit Soest niet meer dichten: 48-38. n va n t zondagmiddag zijn stelling bewezen, dat de heren van MHC Soest nog teveel moeten leren om in de top van de eerste UaS 4 r ,!:rn' he.bben ze'de hockeyers, maar vooral in de tweede helft raakten ze de organisatie kwijt en werd duidelijk dat het leer- proces nog met is afgerond. Qui Vive won op veld 2 met 0-1 door een be nutte strafbal (Tordoir. Hij mag 'em geven') en na drie wedstrijden loopt Soest een-op-een, een gemiddelde waarmee de Amersfoortse trainer dit seizoen noopt ai te sluiten. Tekenend voor de verhoudingen was dat de gasten acht strafcorners kregen legen Soest één. Volgens Tordoir omdat Soest te weinig druk uitoefende in de cirkel. Je dwingt het niet af, omdat de spitsen te statisch spelen en de bal dus niet kunnen krijgen. Zodoende kom je te weinig in de cirkel en dat vind ik slecht." Combinaties Tot de cirkel van Qui Vive speelde Soest in de eerste helft bij vlagen redelijk. Het zocht de combinaties en was vaker in balbezit. De eerste kans was ook voor Soest, maar Edwin Ros schoof de bal voorlangs. Daarna was Qui Vive gevaar lijker. In de 25ste minuut kwam de vierde scorings-mogelijkheid, maar de bal werd eerst tegen de lat gepusht en in de rebound bleek het lege doel nog te klein voor Qui Vive. Even later werd Peter Weisscher omspeeld door een aanvaller die handig gebruik had ge maakt van de ruimte, maar ook het ver laten doel te ruim inschatte. Het ant woord kwam van Maarten van der Klink die net naast sloeg, maar Soest mocht niet ontevreden zijn met de blanke stand. Bergafwaarts Daarna ging het bergafwaarts, omdat een aantal spelers teveel creativiteit in de tactiek mengden en hun posities ver lieten. "En dan krijg je het domino-ef fect, dat de één de gaten van de ander moet opvullen," aldus Tordoir. Van de Klink, die achter het spitsenduo Ros/ Herman Stam moet spelen, schoof te ver naar voren en liep het centrum dicht. Tordoir: "Het lijkt misschien een logische gedachte van Van de Klink om naar voren te schuiven, maar je gooit daardoor de as dicht. Hij is een goede hockeyer, maar maakt tactisch nog fou ten." Bovendien anticipeerde de achterhoede van Soest te weinig op de inschuivende vrije verdediger van Qui Vive en lag het baltempo te laag bij Soest. De bal werd te zacht ingespeeld en omdat een aan tal spelers twee handelingen nodig heeft tussen aanname en passing, kwamen de combinaties niet altijd uit de verf. Het leerproces van MHC Soest ging en gaat met vallen en opstaan. De genadeklap voor Soest viel in de 47ste minuut. Daan Goote beging een overtreding in de cirkel en vanaf de stip 'pushte' een speler van Qui Vive de bal hard en hoog in het doel. Kort daarna voorkwam Weisscher een tweede treffer. Wat volgde was ook een fase, waarin Soest even druk kon zetten op de helft van de gasten in de laatste vijf minuten via de stick van Stam tweemaal dichtbij de gelijkmaker was. Enigszins ontsierd werd het duel na afloop, toen een spe ler een rode kaart kreeg, omdat hij de scheidsrechter uitmaakte voor iets, wat de correctrice van deze redactie niet heeft gepasseerd. Dubbeltje "Dit zijn wedstrijden, waarin je toch minimaal een punt moet pakken. Maar ja, vorige week viel het dubbeltje naar onze kant en nu naar de andere kant," vond Tordoir die ondanks de blessure^ van de basisspelers Wouter van Rensen en Jeroen van Tol een representatief elf tal op de been kon brengen. Met een selectie van veertien, vijftien spelers worden de trainingen beter bezocht en Tordoir bespeurt wel degelijk progressie in de herenploeg. Doordat de aanloop naar de competitie van korte duur was, kreeg het conditionele aspect iets meer de nadruk dan het technische en tactische spel, maar daar is inmiddels verandering in gekomen. Overtuiging MHC Soest kan beter dan dat het zondagmiddag aan de Koningsweg liet zien. En dit zal het laten zien, is de over tuiging van de oefenmeester. De trainin gen worden momenteel enigszins be moeilijkt, omdat het hoofdveld een onderhoudsbeurt krijgt én de selectie tegelijkertijd met andere teams gebruik moet maken van het tweede kunst grasveld. Maar de lijn zal blijven stijgen, meent Tordoir. "De doelstelling moet altijd zijn dat je beter wil. Misschien dat we volgend jaar kunnen werken aan een plek bij de eerste vier." Het is bekend dat Tordoir niet afwijzend staat tegenover een derde jaar als hoofdtrainer en dat hij graag zijn steen tje bijdraagt aan de opbouw van het eer ste herenteam, maar ook van de techni sche structuur binnen de club. De voor malige hoofdklasse-speler en -trainer hoeft zich niet zo nodig op hoger niveau te bewijzen en geeft de voorkeur aan het opbouwen van een team, ook als het een eersteklasser uit Soest betreft. Tordoir vindt het daarom ook verstan dig dat er in de winterstop duidelijkheid ontstaat over de eventuele verlenging van zijn contract. Zodat de ploeg weet waaraan ze toe is of dat het clubbestuur de tijd heeft een opvolger te vinden. Van afstand bekeken lijkt de kans ech ter groter dat Tordoir blijft. Schaduwspits Maarten van der Klink zoekt in combinatie met Herman Stam (9), maar de voorhoede van MHC Soest speelde te statisch tegen Qui Vive. Foto: Goos van der Wilt. Voor de dames en de heren van Smeeing/BDC blijft het vooralsnog een probleem opleveren op vreem de bodem te winnen. Evenals twee weken eerder werd zondag verloren. In Laren hebben de handballers uit Soest zich eigenlijk nog nooit op hun gemak gevoeld. In de zaal (De Hilt in Eemnes) werd de toenmalige lijst aanvoerder in de tweede divisie de voet dwars gezet door Laren, waardoor Smeeing/BDC twee kostbare punten verspeelde. Minder belang stond er op het spel op het buitenveld, waar Smeeing/BDC overigens met een ge heel andere ploeg aantrad. Laren won in elk geval, ditmaal met 12-6. Het damesteam van Smeeing/BDC be zocht Van het Riet/HVN Attila, maar bewaart weinig plezierige herinneringen daaraan. De speelsters kwamen het veld nog wel op, maar scoorden slechts één keer in een uurtje handbal. Voor de rest hielden de gastvrouwen de deur dicht: 6-1. Voor het derde achtereenvolgende seizoen heeft de Soester Schaak- school haar deuren geopend. Er worden in het komende halfjaar vijf cursussen gegeven. Voor kinderen die nog niets van scha ken weten, maar het wel willen Ieren, is er de cursus la. Verder zijn er de vervolgcursus lb en cursussen voor gevorderden. Ook staan lessen van bondstrainer Rob Brunia op het pro gramma. Hij is de ontwerper van de stappen-methode en komt één keer in de maand naar de Soester Schaakschool om mensen met goede schaakkennis verder te ontwikkelen. De cursus van Rob Brunia (september- mei) kost 50 gulden, de overige cursus sen (september-januari) 25 gulden. Voor informatie kan contact worden opgenomen met Rob van Aurich, tel. 6249626 (overdag), 6247929 ('s avonds) Een dertienjarige Soester moet nieuwe sportkleding kopen, nadat zijn sporttas is gestolen. Hij raakte zijn tas en spul len donderdagavond kwijt, doordat een dief ze uit een kleedkamer van een voetbalvereniging aan de Bosstraat meenam.

Soester Courant | 1996 | | pagina 23