isportè' Zege hockeyers ondanks veel kaarten DVS/De Kuil voelt zich bestolen Verbetering bespeurbaar bij Hees Eerste zege De Eemvogels SEC keert terug op aarde Jan Livestro herovert titel Clubtitel voor Erik Tolboom WOENSDAG 2 OKTOBER 1996 SOESTER COURANT PAGINA 18 Heren MHC stijgen naar derde plaats; eerste winst dames HOCKEY Scheidsrechter gebeten hond na late gelijkmaker I ZAALVOETBAL Installatiebedrijf d j. cornelisse bv. I Dakwerken AUTOSPORT Molenaar bij beste tien rijders op Belgische circuit BOWLING Drie spelers boven de tweehonderd in bowlingwedstrijd Mede-promovendus TZ legt het af in Soest KORFBAL Veenendaal brengt Soesters nederlaag toe VOETBAL zaterdag Vissers sluiten zomercompetitie af VISSEN s.v.WZ'49 - Zwart-Wit '63 Zondag weer Pijnenburgcross Drukkerij E.S.E.D. B.V. sponsort Seccie-5 waterim. fa In doelpuntloos duel met Nita in Soest VOETBAL zaterdag Meer kans meer geld, bij Kapsalon Tielemans Soest Absentie top vier nekt DVSB in eerste thuisduel: 9-11 Inschrijving voor buurtvoetbal Hees sluit 12 oktober Kaarten geschud bij PV De Vriendschap Klachten bezorging Soester Courant Sportprogramma Topscorers Jeugdnieuws Mishandeling op de Van Goyenlaan De wedstrijd die MHC Soest tegen Alecto speelde, was zowel makke lijk als moeilijk. Makkelijk, omdat de Soesters een betere ploeg vor men; Moelijk, omdat twee gele kaarten en één rode kaart tot gevolg hadden dat Soest ongeveer veertig minuten met een man minder in het veld stond. In de eerste helft kreeg Jeroen van Tol een kaart, in de tweede helft volgde Laurens Ros, terwijl Edwin Ros in de 43ste minuut rood zag. Hij claimde een strafcorner bij de scheidsrechter, werd gestraft, deed zijn mond weer open en moest voorgoed vertrekken en weet dat hij zich zondag niet voor de wedstrijd hoeft om te kleden. "Absoluut niet zo handig," becommen- tariseerde Frans Tordoir het tweede mondelinge protest van Edwin Ros. "Dan kun je er op wachten." Kort voor dat de scheidsrechter een rode kaart trok, had Alecto de stand op 2-2 ge bracht. In de rust was het nog 1-2 voor MHC Soest dankzij een tip-in van Erwin Dijman en een strafcorner van Hilko Krook die de bal via een stick in het doel joeg. Vanaf het moment dat Soest met tien man verder moest, en even zelfs met negen man zou spelen, onderscheidde het zich met een tomeloze inzet en werd het achterin dichtgespijkerd. In de 55ste minuut maakte Dijman het winnende doelpunt. Hij rondde een counter af van Soest dat, mede dankzij persoonlijke fouten in de defensie van Alecto, nog twee keer had kunnen sco ren. Niettemin klommen de hockeyers naar de derde plaats. Dames Met de cijfers 3-4 heeft het damesteam van MHC Soest de eerste zege binnen gesleept. Een week na het eerste competitiepunt klopte de ploeg van Peter Heemskerk Maarssen. Voordat de overwinning een feit was, stond Soest driemaal op een achterstand. In de eer ste helft maakte Merion van Asch na een fraaie pass van Nathalie Corsmit 1- 1. De tweede gelijkmaker kwam op naam van jeugdspeelster Judith Gerritse. Nadat Maarssen opnieuw de leiding had genomen, zorgde Van Asch voor 3-3. Corsmit had het genoegen de winnende treffer te maken. DVS/De Kuil voelde zich maandag avond bestolen van twee punten. De kwade gezichten keken in de rich ting van de scheidsrechter die in hun ogen te lang had laten doorspe len. Maar toen 's Graveland 3-3 maakte, hield hij het voor gezien en hoefden de Soesters niet meer af te trappen. Het is moeilijk te zeggen of de 'gebeten hond' inderdaad te lang had laten door spelen, omdat eigenlijk niemand de tijd had bijgehouden. Bovendien had de leidsman in de slotfase tweemaal zijn stopwatch uitgedrukt, toen een zweet plek op de speelvloer moest worden verwijderd. Maar kwaad waren ze bij DVS/De Kuil. Gezien de kansenverhoudingen kregen beide teams, die vorig jaar een klasse lager uitkwamen, hetgeen waar ze recht op hadden. De Soester doelpunten wer den gemaakt door Luits Houkes (2) en Michel Vlaswinkel. In Naarden was DVS/De Kuil vorige week woensdag tegen een nederlaag opgelopen. Tegen NVC, met 'good-old' Eddy Brinkman, kwam de ploeg van interim-coach Vlaswinkel met 2-0 ach ter. Ramon Heijnen zorgde een kwartier voor tijd voor de aansluiting, maar ge scoord zou er niet meer worden. Na drie duels bezit DVS/De Kuil vier punten, al zullen ze zeggen dat het er zes hadden moeten zijn. Firtina'93 Problemen in de personele bezetting kunnen dit jaar wel eens de zwaarste tegenstanders van Firtina'93 worden. Door blessures of verplichtingen tijdens veldtrainingen of op het werk miste de gepromoveerde Soester club vorige week dinsdag drie mensen. Het betrof René de Bree, Hans Peter van Zoelen en Hilmi Mischi. Daarnaast was Zeki Kurt allesbehalve fit en keerde Mustafa Aksit vermoeid terug van een kracht training bij NAC. Het weerhield de profvoetballer er niet van om drie van de vier doelpunten te maken in de wedstrijd tegen Spring- boks, die in 4-4 eindigde. Met Kurt zorgde Aksit voor een vlotte 2-0-voorsprong, maar twee minuten voor tijd stond het 2-4 voor de Utrech ters. In de slotfase trof de jongste van de broertjes Aksit nog tweemaal het doel. De scheidsrechter speelde een opval lende rol door eerste Satikboga en later diens doelman-collega van Springboks voor twee minuten uit het veld te ver bannen. SEC Met SEC gaat het tot nu toe voortva rend in de derde klasse. Ook de derde wedstrijd, tegen Olympia'25, werd ruim gewonnen dankzij doelpunten van Wilfried Engberink, de debuterende Joep Rozendal (beiden 2), Paul Haringsma en Fred Bos: 6-2. Olympia'25 toonde zich in Beukendal een slechte verliezer, hetgeen werd geïl lustreerd door een onbezonnen actie van de doelman van de gasten. Hij werd vijf minuten voor het einde van de wed strijd weggestuurd. Telefoon (035)-601 30 14 Op Franchorchamps, het circuit bij Spa, heeft Donald Molenaar zich bij de tien beste coureurs genesteld in de tiende ronde van de Renault Sport Spider-serie. Met een achterstand van 22 seconden op de winnaar Corthals eindigde hij in België als zevende. Molenaar, die even als ploeggenoot Michel Bleekemolen, klaagde over te weinig motorvermogen, had zich tijdens de trainingen als twaalfde geselecteerd voor de wedstrijd. De volgende race is zondag in het Franse Nogaro. Rein Westra overtroefde iedereen tijdens de vorige week gehouden bowlingwedstrijden. De speler van Van Schaik gooide een game van 211 en kwam uit op een serie van 576. Met zijn team won hij met 4-1 van Spitsheuvel. Een 5-0-zege werd geboekt door Cool Cat op Dream Team. Bij de winnende ploeg was Casper Spieren burg op dreef met een game van 206. Met één pinfall minder nestelde Mariska Versluis zich op de gedeelde eerste plaats in het klassement voor hoogste scores bij de dames. Ze kon te vens tevreden zijn over de verrichtingen van haar ploeggenoten, want Toverbal speelde allesbehalve kleurloos en won met 4-1 van Graphique. De Eemvogels heeft zaterdag de eerste punten gepakt. Dit ging ten koste van het vijfde team van TZ dat evenals de Soesters was gepromo veerd naar de derde klasse. Op het veld aan de Staringlaan werd het 17-13 voor De Eemvogels. De stand ging tot 3-3 gelijk op, daarna namen de gasten het initiatief: 4-6 na twaalf minuten. Er was sprake van een spannende wedstrijd met veel fouten, maar ook leuke en goede acties. Coach Rinus Jongeneel maande zijn spelers meer rust in het spel te brengen. Dit lukte en had het beoogde effect. Na een benutte strafworp van Henriëtte Wisse leidde de thuisclub met 8-7 en ging de ruststand in met een stand van 9-8. In de tweede helft bewaarde Eemvogels de rust en werden steeds meer duels ge wonnen. Marco Kuil en Ton Kraai- kamp, die veel ruimte kreeg van zijn boomlange tegenstander, bouwden de voorsprong uit tot 11-8. Even leek het alsof TZ zou terugkomen in de wedstrijd, maar op 12-10 besliste Ton Kraaikamp de wedstrijd door zijn vijfde en zesde treffer te maken. Daar door werd het 14-10. Door doelpunten van Kathja Rauch, Stanley de Vries en Erik van de Pol werd de eindstand be reikt. 1 SEC-zaterdag is teruggekeerd op aarde na de 4^1-^nederlaag tegen Veenendaal. "We hebben verdiend verloren, al is de uitslag geflat teerd," zei Hendrik-Jan de Boer, de trainer van de zevende klasser. Zijn ploeg was tot zaterdag ongeslagen en had zelfs geen tegentreffers geïncas seerd, maar Veenendaal maakte een einde aan die status die eigenlijk een ongekende weelde was. De gevaarlijke spitsen brachten de achterhoede van SEC regelmatig in verlegenheid, omdat de verdedigers in de ogen van De Boer te 'lief' waren voor hun opponenten. Bij een hoekschop in de zestiende minuut en na balverlies van Mohammed Touhami in de 39ste minuut hapten de Veenendalers toe: 2-0. Mèteen na rust werd het 3-0 in een fase, waarin SEC beter was. De Boer zette daarom de aanvallers Johan de Jonge en Arwin Lergner in. Om die reden moes ten Van der Heijden en Mark Remi naar de kant. In de 63ste minuut deed Touhami iets terug (3-1). Even later werd SEC een strafschop onthouden, toen een verde diger van Veenendaal de bal met zijn hand beroerde. De scheidsrechter had het niet gezien, De Boer evenmin. Ne gen minuten voor tijd werd het nog 4- 1 in de wedstrijd, waarin John Huiden en Remi van der Pol wegens praten een (halve) gele kaart krégen. Op een waardiger wijze had Jan Livestro de zomercompetitie niet kunnen afsluiten. Hij won zaterdag aan de Vecht de tiende wedstrijd en onderstreepte zodoende zijn eind zege bij De Snoekbaars. Het is niet de eerste keer dat Livestro als winnaar uibde bus kwam. Enkele jaren geleden was hij driemaal achter elkaar de nummer één. In de afgelopen zomer competitie ving hij 258 vissen, wat neer komt op een gemiddelde van 25 per wedstrijd. Na aftrek van de twee slechtste resulta ten eindigde Livestro op 23 punten, waardoor hij John Hibbei (tweede met 31 punten) ruim voor bleef. Op de derde plaats belandde Theo Bosman die in de eerste divisie de grootste vis ving (59 centimeter). In de tweede divisie won Evert Kasius die nu promoveert naar de hoogste klasse van De Snoekbaars. Met 241 vis sen was hij ongenaakbaar en werd hij eerste met 20 punten. Daarachter ein digde Willem Latahamina (28 punten) en Peter de Rond (35 punten). De grootste vis in de tweede divisie kwam op naam van Henk Altena. Evenals bij Bosman telde deze 59 centimeters. Eindstand zomercompetitie De Snoek baars, eerste divisie: 1. Jan Livestro 23 punten, 2. Jöhn Hibbei 31 punten, 3. Theo Bosman 34 punten, 4. Gerrit Kasius 39 punten, 5. Gert van Drie 43 punten, 6. Johan de Vries 45 punten, 7. Willem van Soeren 49 punten, 8. Maar ten Mosk 55 punten, 9. Willem van de Kraats 58 punten, 10. Ab Dekker 63 punten. Tweede divisie: 1. Evert Kasius 20, 2. Willem Latahamina 28, 3. Peter de Rond 35, 4. Bert Giele, 5. Ben Lijns- velt, 6. Bert van de Hoef 51, 7. Henk van Riet 55, 8. Henk Altena 59, 9. Erik van de Kraats, 10. Ton van Drie 64. Koppelwedstrijd Ter afsluiting van het zomerseizoen houdt De Snoekbaars een koppel wedstrijd op zaterdag 12 oktober. Tus sen 7.00 en 12.00 uur wordt gevist op de Vecht. Het gebruik van bootjes is toegestaan, mits bij het verkassen de roeispanen worden gebruikt. De kosten bedragen 14 gulden per persoon, inclu sief de huur van de boten. Opgeven kan tot en met woensdag 9 oktober bij Willem van de Kraats, tel. 6016895 en Bert Giele, tel. 5412461. A.s. zaterdag aan de Eemweg AANVANG 14.30 UUR. Wedstrijdbal geschonken door: Van 't Net verhuizingen De selectie wordt ondersteund door de volgende sponsors: - Boutique des Fleurs - Van 't Net verhuizingen - G. v.d. Munt Automaterialen - Harrie Toonen Assurantiën - Bakker bedrijfswagen groep - Van Hengstum apparatenbouw b.v. - Wasiel Steitner - Café-bar De Kuil - Procar - Linden Bedrijfskleding - ASBO-groep - Bosman Sanidrome - Vini's Bar - Harry v. Es Recycling Erik Tolboom van AV Pijnenburg is clubkampioen geworden op de 5 ki lometer. Onder slechte omstandig heden won hij de wedstrijd in zes tien minuten en 37 seconden, voor Hans de Goede (tweede) en Jan van der Lee. Door de afwezigheid van Dick van den Broek, die in Berlijn zijn eerste mara thon liep, was de strijd meer open. Hoe wel zijn voorbereiding allesbehalve ide aal was, zegevierde Tolboom. Ook de estafette stond voor de senioren op het programma. Verrassend was de winst van de ploeg van Loes Pelleboer na verschillende positiewisselingen. Het team van. Co Limburg eindigde als tweede, dat van Wim ter Hart als derde. Op de atletiekaccommodatie werden in het weekeinde tevens de clubkam pioenschappen voor de jeugd gehouden. Pijnenburgcross Komende zondag klinkt weer het start schot voor de jaarlijkse Pijnenburgcross, een wedstrijd die tot de Top Tienserie behoort. Hoewel er geen officiële KNAU-wedstrijd aan verbonden is, ver wacht de organisatie een groot aantal goede lopers uit de regio. Namens Pijnenburg zullen onder anderen Van den Broek en Tolboom aan de start ver schijnen. De jeugdwedstrijd (inschrijving: 3,50 gulden) oyer 2 kilometer begint om 11.30 uur en om 12.00 uur worden de estafette-ploegen weggeschoten voor een wedstrijd van vier keer drie kilome ter (25 gulden per team). Om 12.05 uur volgt het startsein voor de prestatieloop over 3, 6, 9 of 12 kilometer (5 gulden). Meer informatie over de traditionele cross is verkrijgbaar bij Jan Veen, tel. 6017313 en Gé van Zal, tel. 6011722. Dankzij Mark Immerzeel geen bedrukte gezichten meer zo als u ziet. Langs de drukke zijlijn bij het gezellige drukke elf tal van SECS kunt u niet aan de indruk ontkomen dat dank zij de opdruk van de nieuwe shirtsponsor "Drukkerij ESED" de nadruk nog nadrukkelijker op het resultaat is komen te liggen. Was gedrukt.SECSI In de tweede thuiswedstrijd van Hees werd er, net als in het eerste duel aan de Verlengde Oude Utrechtseweg, niet gescoord. Nita nam dus een punt mee, volgens Teus van Kommer onverdiend. Zeker op grond van de tweede helft had Hees recht op de overwinning. De ploeg was er enkele keren ook dichtbij, maar de doelman van Nita voorkwam een aantal treffers en Teus Verwoerd, Jeffrey Dorrestein en Wout Blankenstijn kopten de bal rakelings naast. Bij een vrije trap van Danny Brandenburg telde alles wat Hees was het doelpunt al, maar de keeper was op tijd in het hoekje van het doel. De eerste helft waren beide ploegen, aldus Van Kommer, gelijkwaardig aan elkaar. Daarna speelde Hees een ver zetje hoger en werd Nita gedurende een half uur onder druk gezet. "Het is jam mer dat ze niet scoren, maar ik vind wel dat er verbetering was. Maar dat dacht ik twee weken geleden ook. Er zit weer wat snit in, maar we moeten afwachten hoe het verder gaat," stelde Van Kom- ^mer. De Leusdenaar had Wout van den Broek in de spits naast Verwoerd gezet. De overmacht is hier te groot voor Teus Verwoerd die voorin steun kreeg van Wout van de Broek. Foto: Herman van Dam. Om dit mogelijk te maken, werd Jeffrey Dorrestein als rechtshalf geposteerd. Verder nam Ewout Jansen weer de rol van libero op zich. De verwachting is, na consult bij de dokter, dat Jaap van de Veer over twee tot drie weken weer iets mag doen. Van Kommer zal dan, wellicht in samenwer king met de eigenlijke trainer, het veld werk nog een of twee weken doen, al vorens Van de Veer terugkeert als hoofdtrainer. Ouae Utrechtseweg 57,'tel. 035-6014462 in de Staatslotérij De absentie van vier topspelers heeft DVSB de nek gekost in de thuis wedstrijd tegen Bennekom. De gas ten gingen er na enkele uren spelen met de buit vandoor: 9-11. Bij DVSB bestond kennelijk enig onbe grip over de afwezigheid van de dammers, omdat de speeldata al maan den bekend zijn. Hoe dan ook, de zes overigen moesten allemaal een bord opschuiven, hetgeen gepaard gaat met spanning en ze werden bijgestaan door vier invallers, onder wie jeugdspeler Robert Jan Sall. Hij zorgde voor een punt door te remiseren met J. de Haas. In total ein digden zeven partijen onbeslist. Aan Soester zijde slaagde alleen Th. Schim mel erin te winnen, maar omdat E. van 't Klooster en C. van Oosterom onno dig in het eindspel verloren, was het Bennekom dat kon lachen. Een groot aantal inschrijf formulieren voor het buurtvoetbal- toernooi van Hees is al opgehaald, maar nog niet ingevuld ingeleverd. Teams die willen meedoen aan het toer nooi op maandag 21 oktober, moeten uiterlijk op zaterdag 12 oktober het inschrijfformulier hebben ingeleverd. Daama krijgen ze het programma en de reglementen toegestuurd. De leeftijds groepen zijn 6-8, 9-11, 12-14 en 15-17 jaar. Contactpersoon namens Hees is Yvonne Hartman, Jan Steenlaan 33, tel. 6027189. Op vrijdag 4 oktober zitten de leden van De Vriendschap niet zenuwachtig thuis om te wachten op hun postduiven. In plaats daarvan kunnen ze in het club gebouw aan de Nachtegaalweg ontspan nen aanschuiven voor een potje kaarten. Deze kaartavond van De Vriendschap begint om acht uur. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bel len (tel. 601 41 52). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18.30 uur belt, kunt u de klacht op het antwoordapparaat inspreken. In dat geval krijgt u de krant de vol gende dag in de namiddag be zorgd. DONDERDAG 3 OKTOBER Volleybal 20.30 uur SSS 3~Stam/SoVoCo (H) (Barneveld) VRIJDAG 4 OKTOBER Zaalvoetbal 21:00" uur Ar t'^Hatdt^Firtma'93 (Bussum) ZATERDAG 5 OKTOBER Badminton 14.00 uur Eemnes 5-Selby (Eemnes) Basketbal 20.00 uur Blue Herons-Red Stars (D) (Vianen) Korfbal 15.30 uur Viko-Eemvogels (Vianen) Tafeltennis 16.30 uur DOV-Shot (Heerhugo- waard) Voetbal 14.30 uur WZ'49-Stroe (Eemweg) 14.30 uur Rood Wit'58-Hees (Putten) 14.00 uur WOO-SEC (Utrecht) Volleybal 16.30 Gala/OS 2-Stam/SoVoCo (Sneek) ZONDAG 6 OKTOBER Handbal 12.45 uur Smeeing/BDC (D)-Was- meer (H. Blaekweg) 14.00 uur Smeeing/BDC (H)-DSO (H. Blaekweg) Hockey 12.45 uur HIC-MHC Soest (D) 14.30 uur Voordaan-MHC Soest (H) Voetbal 14.00 uur Soest-Hercules (Bosstraat- Oost) 14.30 uur Kampong-SEC (Utrecht) MAANDAG 7 OKTOBER Bowling 18.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) VELDVOETBAL 1. Peter van den Berg (SEC-zo)5 2. Marcel van Essen (WZ'49)5 3. Gerard Becker (WZ'49)3 Mohammed Touhami (SEC-za)...3 Peter Wolfsen (Soest)3 6. Arjan van den Breemer (Soest)....2 Razzo van Dam (SEC-za)2 Ramon Heijnen (SEC-zo)2 Michel Vlaswinkel (Soest..)2 Tien spelers scoorden tot dusver één maal. ZAALVOETBAL 1. Wilfried Engberink (SEC)11 2. Mustafa Aksit (Firtina'93)6 3. Michel Vlaswinkel (DVS)5 4. PauFHaringsma (SEC)4 Sander van der Heijden (SEC)4 6. Martin van Ernst (SEC)3 Zes spelers scoorden tweemaal, drie spelers hebben één doelpunt achter hun naam. De Eemvogels Eemvogels Cl kreeg het sterke KVO uit Soesterberg op bezoek. Na 0-2 scoorde Rick Schutte 1-2. Het werd 2-4 voor KVO. De Dl won met 5-3 van KVO door doelpunten van Patrick Friebel (2) en Nando Kraaikamp. s Hees De vierde competitieronde leverde 3 keer winst, 1 gelijkspel en 1 keer verlies op; er werd 38 maal gescoord. De E-tjes wonnen thuis met 11-8 van KVVA. Topscorer was Niels van Mourik met 6 goals en Hasan Sahin was de uitblinker met 5 goals. De grootste score behaalde het D-team tegen Achterveld: 22-0. Jelte Gerritse en Oguz Sahin scoorden beiden 4 maal. Soest Winst voor de A2-junioren die uit tegen Hoogland moesten. De C-junioren wa ren in goede vorm. De D-afdeling kwam met verschillende resultaten uit de strijd. De D5 had het moeilijk tegen IJsselmeervogels D4, wat uiteindelijk ook in verlies resulteerde. De uitslagen in de E- en F-afdelingen leken meer op handbaluitslagen. Ieder weekeinde zijn het krachtmetingen die niet te voorspel len zijn. De dames speelden een prima partij tegen DVS, maar konden dit duel niet winnend afsluiten. WZ'49 De Al kreeg aartsrivaal Roda A2 op bezoek. Deze tegenstander wist in de nacompetitie van vorig seizoen gelijk met.VVZ'49 te promoveren. Na een gelijkopgaande partij waarin WZ'49 meer kansen kreeg dan Roda, werd het een mooie 3-1-overwinning. Ook in deze zware klasse lijkt de Al probleem loos mee te kunnen doen voor een hoge klassering. De BI pakte een punt bij WZA 2-2. De Cl pakte in de derby tegen S.O. Soest de volle winst. De Dl verloor mét 10-3 van APWC. ZWEMMEN De Duinkikkers De jongens-estafette (100 meter vrije, slag) leverde voor startzwemmer Raymend Honderdors een tijd onder de magische grens van de een minuut op: 59.2. In totaal werden er 26 persoon lijke records gezwommen. De Duin kikkers behaalden 17 eerste plaatsen, 14 tweede en 12 derde. Spectaculaire vér beteringen van het persoonlijk recörd waren er voor Robbin Blokpoel (12 se conden) en Jurgen van Nimwegen (9 seconden) op de 200 meter vrije slag, Nicole Bruinesteijn (8 seconden) en Denise van Rouwendaal (7.4) op de lQO meter rugslag. Nieuw bij de wedstrijd- groep zijn Wilma Kuijer en Vincent Maassen. Wilma behaalde gelijk een eerste en een derde plaats. Vincent Maassen traint o.a. met de Duinkikkers mee; hij heeft ambities voor de Paralympische Spelen in Sydney 2000 proje Amivedi, Op de Van Goyenlaan is woensdag rond 19.00 uur een man mishandeld door een automobilist. De 35-jarige voetganger liep ter hoogte van de Dal- weg waar de automobilist wilde parke- r?.n* Toen man niet snel genoeg op zij ging, begon de automobilist de voet ganger te schoppen en te slaan. •Psycl Stichtii op del Clausl

Soester Courant | 1996 | | pagina 18