a Scholieren lezen voor uit eigen werk S Ondei Red! ir.UL TUUR WtLZiJNl Expositie van Leo Weusten geopend door Ria Bremer Schilderijen Josje Joosten te zien in 'De Bereklauw' OPLÏóhOCK Verlies hei Prijsvraag Wee WOENSDAG 16 OKTOBER 1996 SOESTER COURANT WOENSDAG Pocahontas Open podium voor kinderen Vrouw valt in tunnel aan Dalweg Vernieling auto Prijswinnaars Vertel-festival op podium van C-drie Gehandicapte zit vast in zand VAN FIGUURSCHAREN TOT TRAKTATIES VOOR KINDERFEESTJES Bestelbus van bedrijf gestolen Opbrengst voor ziekenhuis-project DWG Muziekverenigingen geven concert The Piano Inbrekers slaan toe op Regentesselaan HOCKE' Klachten bezorging Een nieuw interieur met spons en kwast Extra gezellig met kransen en guirlandes Knutselen is meer dank Figuurscharen bijvoorbeel In elke hobbyzaak zijn ze te ko fantastische versieringen me interieur verfraaien met e Kan het simpeler? Voor de d deze pagina nog veel meer Kleien metFimo een ware rage Een eigen wenskaart zoveel leuker Het huis versieren met een terracotta mal F Figuurscharen geknipt vooriedereen Extra knus theeën Hobbyboekjes voor de winnaars Hobbybeurs KREAD0E Binnenli BASKE Traktaties en tips voor kinderfeestjes Badmir BADt. GRATIS BROCHURE A/1 ET KNUTSELBOEKjES T ,4 WÊÊÊÊÊÊÊ DRIE Cultureel Centrum Willaertstraat 49, tel. 602 2188 Woensdag 23 oktober: Pocahontos, de tekenfilm van Walt Disney is woensdag 23 oktober te zien in C-drie. De voorstelling begint om 14.00 uur. De beeldschone Indiaanse prinses Pocahontas leeft een zorgeloos leventje. Met Meeko, de wasbeer, en Flit, de kolibrie, speelt ze uren in het bos. Niets kan hun vriendschap verstoren. Dan verschijnt een mysterieus schip voor de kust met aan boord de dappere kapitein John Smith. Pocahontas voelt zich da delijk tot hem aangetrokken, maar an deren denken daar heel anders over. De film is voor iedereen vanaf vier jaar. De toegang kost vijf gulden voor kinde ren en 7,50 gulden voor volwassenen. Kaarten kunnen worden gereserveerd bij C-drie aan de Willaertstraat (tel.' 6022188) en de VW aan de Steen- hoffstraat (tel. 6012075). Woensdag 6 november: C-drie roept kinderen op naar het open podium te komen. Het kinderpodium is op woensdag 6 november in het cultu reel creatief centrum aan de Willaert straat. De kinderen mogen zelf bepalen wat ze op de planken laten zien. Zingen, dansen, gitaar spelen, een mop vertel len, alles is toegestaan. Aanmelden moet vóór 30 oktober bij C-drie, tel. 6022188 (maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 17.30 uur). Doordat de tas tussen de spaken van haar fiets kwam, is een vrouw uit Hilversum maandag ten val gekomen. Het ongeval gebeurde omstreeks vijf uur in de tunnel onder de Dalweg. De Hilversumse werd naar het Streek ziekenhuis in haar woonplaats gebracht. Twee deuren bekrast, drie ruitenwissers afgebroken en drie banden lek gestoken. Het is de trieste balans die kon worden opgemaakt, nadat een vandaal zijn frus traties had afgereageerd op een perso nenauto. De wagen is eigendom van een 38-jarige bewoner van de Troelstra- straat. Nooit eerder traden ze op voor een volle tribune. Yves Klaiben geeft toe dat hij een beetje nerveus is. Karin Rietveld is alleen bang dat ze zich verspreekt en zal worden uitge lachen. "Maar m'n vader zei dat veel andere kinderen het graag hadden willen doen." De vader van Caroline Schneider heeft die middag ergens in het land een pre sentatie. De tienjarige scholiere moet zelf voorlezen. Haar eigen verhaal. In C-drie. Voor ongeveer tweehonderd kritische en ongeduldige leeftijdgenoten. Dezelfde proef moeten Marijn Hendriks, Yves en Karin doorstaan. De vier zijn winnaar geworden van het vertelfestival dat de openbare biblio theek en C-drie voor basisscholieren uit groep 7 hebben georganiseerd in het leader van de Kinderboekenweek. Marijn van de Da Costaschool heeft een spannend verhaal bedacht over een oom die in Amerika met zijn paard in een valkuil van de indianen terechtkomt. Een dag later wordt hij eruit gehaald en moet hij met de oorspronkelijke bewo ners tegen de soldaten vechten. Als de indianen de strijd hebben gewonnen, krijgt de oom als dank een indianenpak met wapens. Fantasieën Thuis bedenkt Yves wel vaker een ver haal dat hij vervolgens aan het papier toevertrouwt. Ditmaal heeft hij zijn fan tasieën losgelaten op de Tien en de Aas, twee speelkaarten die in een zwembad vrolijke en spannende avonturen bele ven. Ook hij heeft net een voorstelling gezien van Antonia van der Wijk, de sprookjesvertelster die het programma van het vertelfestival voor de pauze voor haar rekening neemt. "Een beetje kin derachtig wel," vindt Yves. Net als Caroline zit hij op de Prins Willem Alexanderschool. Hoewel Caroline geen hond heeft, schieten in haar verhaal twee meisjes een hond te hulp, die met de dood wordt bedreigd, omdat deze de postbode steeds in zijn achterwerk bijt. Een van de meisjes mag de hond later houden, waarmee Caroline wellicht een stille hint aan het thuisfront geeft. Een goede nachtfee is de hoofdfiguur in het sprookje van Karin, "ledereen maakte enge verhalen en ik wilde wat anders," zegt Karin die ooit nog wel eens aan articuleerprijs in de wacht zal slepen. De vier jeugdige prijswinnaars hebben nog even tijd om te poseren voor de krant. "De Soester Courant? Wat leuk, die loop ik op woensdag," reageert Caroline, waarna het viertal zich op maakt voor het solo-debuut op het to neel. De politie kreeg vrijdag een melding binnen dat op de Steenhoffstraat een gehandicapte man met zijn rolstoel was komen vast te zitten in het zand. Dit zou zijn op een plek, waar momenteel werk zaamheden worden uitgevoerd. Toen de politie arriveerde, was de invalide man kennelijk al door iemand anders uit zijn benarde positie bevrijd. Vanaf de Nijverheidsweg is vrijdag een bestelbus gestolen. Daarvan werd 's middags aangifte gedaan door een 33- jarige Baarnaar. Het kentekennummer van de ontvreemde wagen is VT-74- DR. Op de Minervaweg in Baarn werd op dezelfde dag de auto van een Soester weggenomen.^ Ria Bremer opende zaterdag de verkoop-expositie van de Soester schilder Leo Weusten in C-drie. De opbrengst hiervan is bestemd voor de inrichting van eeri ziekenhuis in Ayawasi in de Vogelkop van Irian Jaya, een project dat door de Derde Wereldgroep Soest is geadopteerd. Na een welkom voor de voorzitter van de Derde Wereldgroep, Cisca Smit-Arts aan de vele belangstellenden, onder meer vertegenwoordigers van de ge meente Soest en de Raad van Kerken, en een oproep het doel van deze expo sitie goed in het oog te houden, kreeg Ria Bremer het woord. Deze merkte op dat zij in eerste instantie wat vreemd aankeek tegen het verzoek deze expo sitie te openen. "Ik kan een schilderij wel mooi vinden of juist niet, maar verstand heb ik er niet van. Toen het doel van deze expositie ter sprake kwam, werd het wat anders. Ik heb, zoals u weet iets met ziekenhui zen. Het inrichten van een ziekenhuis voor deze vrijwel bezitloze Papoea's spreekt mij aan. Ik heb heel wat zieken huizen gezien, maar toen ik geconfron teerd werd met een ziekenhuisopname tengevolge van een ongelukkige val van een familielid besefte ik pas goed hoe enorm bevoorrecht wij zijn met onze ziekenhuizen, de vele artsen, verpleeg kundigen en alle anderen die daar om heen een taak hebben'en zich het vuur uit de sloffen lopen om hun patiënten te helpen. Natuurlijk is ook hier niet alles honderd procent, moeten we soms wat lang naar onze zin wachten, maar hoe durven wij daarover te zeuren als je be seft dat in zo'n ziekenhuisje in Ayawasi vrijwel niets is wat er nodig is. Een zie kenhuisje dat een gebied zo groot als onze provincie Utrecht moet verzor- Na* Weusten en de Derde Wereldgroep veel succes gewenst te hebben met deze schitterende expositie, opende zij met een roffel op een authentieke trom uit het gebied rond Ayawasi de tentoonstel ling. Deze handeling werd onmiddellijk overgenomen door vijf musici uit de fa milie Weusten, die de muzikale omlijs ting voor hun rekening namen. In de loop van de middag bleek dat de werken van Weusten, zowel figuratief als abstract en in verschillende technie ken uitgevoerd bij de aanwezigen veel aftrek vonden. Van de zestig werken werd reeds meer dan één derde ver kocht. Deze interessante expositie is nog te bezichtigen tot 18 november tijdens de openingsuren van C-drie. Voor infor matie over de expositie én het ziekenhuisproject kan contact worden opgenomen met Leo Weusten, tel. 601 70 11. De drie muziekverenigingen P.V.O. uit Soest, de Prins Maurits Band uit Bussum en G.A. Heinze uit Muiderberg geven op zaterdag 19 oktober een con cert in theater 't Spant in Bussum. Het orkest van ongeveer honderd leden staat onder leiding van dirigent Peter Rieken. Na afloop van het concert is er een bal in de Bourgondiër waar de band Cock tail Brass de muziek zal verzorgen. Het concert begint om 20.15 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar aan de kassa van thea ter 't Spant aan de dr. A. Kuyperlaan te Bussum. In het Soester kunstwinkeltje "De Bereklauw" aan de Steenhoffstraat 63 is een tentoonstelling te zien van schilderijen van Josje Joosten-Ko- uinguit Soest. Het zijn schilderijen in olieverf en tempera en potloodtekeningen vol sym boliek spiritualiteit. "In mijn schilderijen en tekeningen geef ik uitdrukking aan wat er in mijn Bewustzijn afspeelt," zegt Josje Joosten. "Ik ben al een tijd lang bezig met spiritualiteit en zelfrealisatie en geef zelf yogalessen. Eigenlijk schil der ik mijn hele leven al. Ik heb op de kunstacademie gezeten en was altijd wel bezig met vormgeving. Die spiritualiteit is er geleidelijk aan ingeslopen. Dat komt ook door mijn yoga-opleiding. Mijn schilderijen ontstaan vanzelf." Het werk van Josje Joosten-Koning heeft iets indringends, waardoor de kij ker gedwongen wordt te speuren naar de betekenis van de symbolen en de die pere achtergrond. "Toch is het niet de bedoeling van mij om mensen iets op te dringen. De schilderijen dragen niet een bepaalde boodschap uit. Het is mijn vorm van expressie om weer te geven wat er in mij omgaat." Josje Joosten- Koning exposeerde eerder in de Himalajawinkel in Amsterdam en deed mee aan groepsexposities in Artishock en de Speeldoos in Baarn. De tentoon stelling duurt tot eind november en is dagelijks te bezichtigen, behalve op zon dag, van 10.00-18.00 uur. Steenhoffstraat 46, tel. 60195^ Donderdag 17 oktober De derde lange speelfilm van J, Campion, na Sweetie en An Aim my Table, is tevens haar meest sucr. volle geworden. Zij ontving voor dj inmiddels beroemde film een Gou; Palm op het filmfestival van Cannei 1993. The Piano spelt zich tegen de histori* achtergrond af van de immigratis Nieuw Zeeland uit Europa, voornai lijk Groot-Brittannië, Australië en i derland, in de negentiende eeuw. a (gespeeld door Holly Hunter) arrivc met de boot uit Schotland, bij dec aan wie ze werd uitgehuwelijkt (S Neill). Met haar arriveren ook v $0® negenjarige dochter Flora (gespt. I^HT door Anna Paquin) en haar piano Haar echtgenoot weigert om de pian vervoeren van het strand naar de t ning>. Ada is stom en het pianospt! haar passie en enige communicat vorm. De ongeletterde en getatoeèe buurman Baines (Harvey Keitel) kri de piano in zijn bezit. Met hem si Ada een bijzondere overeenkomst;: kan de piano terugwinnen op de vot waarde dat ze hem pianolessen geeft; ze bij elke privéles in zijn hut een v. zijn erotisch getinte eisen inwilligt. Aanvang 20.30 uur; Entree f 7,50, cr 65+f6,-. Bij een inbraak in een woning aan; Regentesselaan werden fotoapparati en persoonlijke bescheiden ontvreet» Bij een andere woning aan Regentesselaan werd een poging tot: braak gedaan. Het goede hang- en slu werk verhinderde de inbrekers ectr. het huis binnen te komen. Indien u op woensdag om 18.00 uir de Soester Courant nog niet in us bezit hebt, kunt u tot 18.30 uur nasi ons kantoor bellen (tel. 6014152). Dt krant wordt dan nog dezelfde avond nabezorgd. Belt u woensdag os 18.30 uur, dan kunt u uw naam es adres op de band van het antwoord apparaat inspreken. De krant word; dan echter pas donderdagmiddag nabezorgd. Soesterberg Voor de abonnees in Soesterberg ii het klachtennummer 035-6021841 (C. van Barneveld). Dat nummei kan op woensdag tussen 18.30 eo 19.30 uur worden gebeld vooi nabezorging op dezelfde dag. Beltu later, dan wordt de Soester Coura3/ op donderdag nabezorgd. "Een uitermate 1 vatte Frans Tordi samen. Na het tl hij zijn woede en zijn spelers af en er nog worden j onnodige 0-2-n hekkensluiter va Tordoir had aan c maal niets goed ku begon met onders gooide geen veniji te weinig zonder stopfouten en kor hoog baltempo sp Roomburg zette tegenover. Hoew< bezit was, werdei voor de inzet. F01 .gingen vooraf aan In de achttiende n straft met een sti scoorde. En in de Hilco Krook de bi ook Jeroen van Ti Soest zette er een maar Edwin Ros "De tegenstande Wilt u uw interieur op een betaalbare en originele manier een nieuwe uitstraling geven? Neem dan eens een verfkwast of spons in handen. Op een heel gemakkelijke manier geeft u zo uw vazen, bloempotten of fotolijstjes een gezellig geel gesponste kleur of een nostalgisch craqueléeffect. En wat dacht u van die oude tafel die nog op zolder staat? Geef'm een stijlvolle mar- merlook en hij lijkt weer als nieuw. En het is echt niet moeilijk, want wat is er nu sim peler dan met een natuurspons op een voorwerp te deppen met verschillende kleu ren verf? Niets toch en het resultaat is ver bluffend! Meer over deze en andere verf technieken leest u in het boekje Marmeren en andere decoratieve verftechnieken van Uitgeverij Tirion (ƒ18,90). Hierin vindt u al les zo duidelijk uitgelegd dat u eigenlijk meteen aan de slag wilt. Er is één nadeel: als u eenmaal begint, dan is stoppen erg moeilijk, u begint met een bloempot en voor u het weet is het hele huis in nieuwe stijl. U bent dus gewaarschuwd! rip: Maak na gebruik uw penselen direct goed schoon met lauw water. Laat uw penselen in een gjazen pot met de haren naar boven drogen, laat ze nooit in het water staan, want dan worden de haren plat. Nu de donkere winterdagen voor de deur staan, probeer je het altijd extra gezellig te maken in huis. Warme chocolademelk en op een gure middag lekker knutselen, In het nieuwe boekje van Olga Dol Natuurlijke decoraties voor een sfeervol kerst feest (ƒ18,90) leest u hoe u met de meest sim pele natuurlijke materialen de mooiste en origineelste versieringen maakt. Van kerst boompjes en tafeldecoraties tot prachtige kransen en guirlandes. En dat allemaal met materiaal dat u overal in de natuur vindt! Leuke kerststukjes maakt u bijvoorbeeld ook van fruit. En hebt u er wel eens aan ge dacht om het fruit te versuikeren? Dit houdt het fruit verser en zo heeft u langer plezier van uw kerststuk. Begin tijdig met het maken van de kerst decoraties, dan hebt u niet alleen de voor pret, maar ook des te langer een hoop ple zier van uw versieringen. Juist uw eigen creaties geven uw huis extra warmte en dragen veel bij aan de gezellige sfeer. Met Fimo-klei kan iedereen uit de voeten. Het barst of breekt niet eij het wordt warm in uw handen als u ermee boetseert. U ver werkt de klei dus heel gemakkelijk. En zolang uw werkstuk niet gebakken is, kunt u er nog alles aan veranderen. En weet u wat zo handig van Fimo-klei is? U bakt uw werkstuk zo in de keukenoven. Let op: Fimo-klqi kan niet in de magnetron ge bakken worden! U koopt Fimo-klei in de hobbyspeciaalzaak in iedere kleur die u maar wilt. U maakt met Fimo echt de leukste dingen. Hebt u wel eens gedacht aan trollen van Fimo? In het nieuwe boekje Trollenfantasie met Fimo van Tirion (ƒ18,90) spelen trollen de hoofd rol. U vindt hierin heuse bostrollen, vis sende trollen, trollen op het strand of in de sneeuw. U kunt het zo gek niet beden ken! Helemaal leuk zijn de trollen te mid den van verse groenten en fruit. Maak zo'n fleurig tafereeltje ook eens voor een zieke, het vormt een leuke variatie tussen de bloe men en het echte fruit. leder jaar met Kerst en Oud en Nieuw wor den de posterijen weer overstelpt met de vele gelukwensen die heel Nederland naar familie en vrienden stuurt. Maar waarom zou u alleen met Kerst en Oud en Nieuw kaarten sturen? Verras uw familie of vrien den ook eens met een kaartje voor de ge boorte van een kind, met een bruiloft of ge woon zomaar eens. En het leukste is natuurlijk als u uw wenskaarten zelf maakt. Hoe u metten echte aparte kaart voor de dag komt, leest u in het boekje van uitge verij Tirion Een andere kijk op wenskaarten borduren 18,90), Het maken van deze kaar ten is echt niet moeilijk en de materialen zijn goedkoop. De Stap-voor-stap beschrij vingen en de duidelijke illustraties in het boekje zorgen ervoor dat u het hele jaar door bij iedere gelegenheid met een bij zonder originele wenskaart uit of liever ge zegd in de bus komt. Iedereen vindt het leuk om zijn huis zo ge zellig mogelijk te maken. Met behulp van een terracotta mal doet u dit in een hand omdraai. Dit is een nieuwe techniek waar voor u meteen overstag gaat. En moeilijk is het niet. Deze mallen zijn heel goed te ge bruiken met klei, brooddeeg of zelfs koek deeg. Hoe gaat dit nu in zijn werk? U doet de klei (of het deeg) in de mal, drukt dit goed aan, draait de mal om en haalt de klei (of natuurlijk het deeg) er direct weer uit. Simpeler kan dus niet. De klei laat u ge woon drogen en u bakt het deeg in uw oven en klaar is Kees. U begrijpt, de mo gelijkheden om hiermee te versieren zijn legio. In Interieurdecoraties uiteen mal (Tirion, ƒ18,90) vindt u hartveroverende en origi nele versierideeën, zoals een lamp, ge boorte- of kerstkaarten, een mandje met brooddeegfruit, leuke bloempotten en ver tederende kraamcadeautjes. Tip: De terracotta mal is gemaakt van poreus materiaal. U mag er dus nooit gips in gieten! Het gips zuigt zich vast in de mal en deze wordt daardoor onbruikbaar. Figuurscharen zijn helemaal in. U koopt een figuurschaar in de hobbyspeciaalzaak en u hebt keuze uit heel veel verschillende motieven. Om te knippen zijn alle papier en kartonsoorten geschikt: cadeaupapier, kalenders, maar ook luxe kartonnen ver pakkingen zoals bonbondoosjes. Iedereen kan het en zelfs kinderen kunnen zich hier mee naar hartelust uitleven. Met de vele motieven kunt u eindeloos variëren. U denkt natuurlijk dat u alleen maar wens kaarten kunt versieren. Niets is minder waar. v Wat dacht u bijvoor- W beeld van een bureau- F set, fotolijstjes of doos jes? Of hebt u een (kinder)feestje te vie- «Ju* ren? Maak het extra ge- Z zellig door een paar simpele placemats en glazen te verfraaien met plakplastic. Maar ook een foto-album verandert in een hand omdraai in een prach tig werkstuk! Een ge zellig werkje voor een regenachtige middag. Als u in het boekje Figuurscharen (Tirion, ƒ12,90) bladert, vindt u niet alleen deze voorbeelden terug, maar nog veel meer originele, inspirerende ideeën. U kunt niet wachten om te gaan knippen! Opgelet: figuurscharen zijn er om papier en dun karton mee te knippen. Ze zijn dus niet ge schikt voor stof. Vindt u het ook zo gezellig een kopje thee in de middag met een vriendin of uw kin deren? En wat is er nou leuker dan dit thee ën een heel eigen sfeer te geven en extra knus te maken? Met een klein beetje fan tasie en met de tips uit het boelq'e Rondom theetijd (Tirion, 18,90) maakt u bij uw ei gen theeservies de prachtigste accessoires. Wat te denken van een theemuts in de vorm van een pompoen, een landelijk huisje of versierd met vrolijke viooltjes? En versier dan ook eens de bijbehorende placemats, een theedoos, theelepeldoosjes of servetten met dezelfde motieven. Met technieken als sjabloneren, decoupage of appliqueren komt u een heel eind en moeilijk is het niet. Nog een leuke tip voor een tropische thee partij waar u ijsthee serveert. Vul een ijs- blokjesvorm met water. Neem verse en schone blaadjes en bloemen en doe er steeds één in het vormpje met water. Heel geschikt en lekker van smaak is lavendelmunt. pe permunt of appelmunt. Zet een pot thee met een lekker bijpassend smaakje. Laat dit goed afkoelen en ijs- en ijskoud worden in uw koelkast. Voeg een ijsblokje toe aan het glas thee. Succes verzekerd! Ti. Maak met uw leukste kaart kans op de boekjes 'Een andere kjjk op wenskaarten borduren' en 'Decoratief papier1. Hoe? Stuur uw mooiste, origineelste kaart op naar Tirion, Postbus 309,3740 AH in Baarn. De makers van de 10 leukste kaarten ontvangen dan de boekjes thuis. Dus... aan de slag! Wilt u alle boekjes van Uitgeverij Tirion eens inkijken? Dat kan. Kom dan naar de grootste hobbybeurs van Nederland: de KreaDoe in de Jaarbeurs in Utrecht, van 30 oktober tot en met 5 november staat Uitgeverij Tirion daar met een gezellige stand met al haar knutselhoekjes. Het standnummer is 412. Niet vergeten dus! Maak er eens een koeien- of varkensfeest van, een piratenfuif of een clownsfestijn. In het boekje Hoera, ik ben jarig van Uitgeverij Tirion (ƒ19,90) staan al deze ideeën om van een verjaardag echt een knalfeest te maken. U leest hierin hoe u alle versieringen, traktaties, uitnodigin gen en natuurlijk de verjaardagstaart zelf maakt. Aan het eind van het feest is het leuk om de gasten een cadeautje mee naar huis te geven. Maak deze grappige pre sentjes van tevoren of nog leuker, op het feest zelf! Verpak ze samen met wat lekkere snoepjes in transparant folie, dat ziet er extra feestelijk uit. Hebt u wel eens een vliegende komkom mer gezien? Of een banaan die kan varen? En wat dacht u van een ster van spekjês? In het boelq'e Hoera, dat wordt smullen (Tirion, ƒ19,90) vindt u allerlei feestelijke, creatieve knutsels om je vingers bij af te likken. Denk maar eens aan lekkere hapjes voor vrolijke traktaties voor een kinderverjaardag, ge zonde hapjes voor een warme zomerdag of zelfs een heuse kerststal om op te eten. Het maken van deze smulsels is niet alleen een leuke bezigheid (want tussendoor proeven mag!) maar vooral ook een heel leuk werlq'e. En als u er echt een feest van wilt maken, laat dan uw kinderen meehelpen. En om te spreken over een verjaardag: dat moet een dag voor uw kind zijn om nooit te vergeten. Maar hoe pakt u dit nu aan? ,S*BEfc- De basketballc niet onoverwin de Bruin heeft van de toverdr den. Toch panoramix dal maar opgeven, nederlaag teg< den ze het kar bleven ze werk "Zij hebben eei wij op dit mome de simpele ver! verlies. Binner Stars uitermate dekking. In de Red Stars 26 k genoeg," aldus dat de Barendn een gratis brochure met alle knutselhoekjes thuisgestuurd. Naam Adres Postcode Woonplaats De eerste thi in de sportza dag bekroon op Vollenhoi 7-1. Het was geen Vollenhove we voor Selby. In strijd maakte speeltijd zijn e 14. Herman eerste game fdaarna goed deze game aft liep zonder p Het damesenl huis leverde 1 Selby op, Vollenhove plaatsen: 3- Dijssel was h; haalde met 1 Meyer en S moeite met 1 Broekhuis er de eerste ga heten Vollen De dames i bij de stand meer baten, game pakkc 15-1 gewon Meyer en Z eerste gem< 1, 15-12, i haalden m punt voor 1

Soester Courant | 1996 | | pagina 14