E l! Sterke groei klachten geluidshinder m >o Hkltwn de Lingerie A de Bedstee Auto brandt uit op snelweg Commotie en klachten over gaslucht in straat Volkstuinen beschikbaar Transporteenheid Kamp van Zeist eert collega's ISÈSlil Huidverzorging Evelien bij de beste vijf van Nederland en bezorging rg Helicopters zijn de boosdoeners Noodoproep van de IJsvereniging Soesterberg - Bestuur Dorpshuis ontvangt subsidie 26 oktober - 2 november Lingerie en damesmode Rademakerstraat 11-13 Soesterberg VOLLEYBAL AGAVS probeert schooljeugd te 'ronselen' i' t\ Amnesty schrijft voor gevangen Bewoner spuit met bestrijdingsmiddel Kerkdiensten Medische dienst Griepvaccinatie Hulpverlening Ballet Laetitia in Sterrenberg Uitreiking prijzen kinderboekenweek KORFBAL KYO verliest van DOS met 10-15 Martin Drankier gedecoreerd Mooi met kastanjes ft Vergadering van Soesterbergs Belang Rondleiding op vliegbasis Vliegbasis gaat gebouwen slopen Soester Courant in Soesterberg Knappe prestatie majorettes Odeon 'De Drie Eiken' Agenda WOENSDAG 23 OKTOBER 1996 Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035) 602 18 41 beschikt over verstelbare slspanners airbag- voor renslaande deuren (18ff) 3ËR CITROEN «UDEBNGSBUDRAGE. INCL. 3 JfifiR voensdag om 18.00 uur -ourant nog niet in uw int u tot 18.30 uur naar »ellen (tel. 6014152). De ian nog dezelfde avond Belt u woensdag na an kunt u uw naam en 'and van het antwoord- >reken. De krant wordt 'as donderdagmiddag mees in Soesterberg is nimmer 035-6021841 leveld). Dat nummer »sdag tussen 18.30 en worden gebeld voor 'P dezelfde dag. Belt u tdt de Soester Courant nabezorgd. De vliegbasis Soesterberg heeft een (frerzicht van klachten verstrekt over de periode van 1 januari tot en met 30 september. In totaal werden 592 klachten ontvangen met 366 over het hele jaar 1995. De meeste klachten kwamen uit de gemeente Zeist met 364 klachten, waarvan Den Dolder 210 voor zijn rekening nam. Pe IJsvereniging Soesterberg is drin gend op zoek naar nieuwe bestuursle den. Tijdens de algemene vergadering van donderdag 7 november in de Hóek- teen, aanvang 20.00 uur, zullen twee estuursleden aftreden. Als in 1997 nog iens drie bestuursleden aftreden is ver- ferking voor het 7-koppig bestuur een bodzaak. De voorbeelden heeft ze ge zien in de Stichting Vrienden van het Vliegdorp en de Filatelistenvereniging De Uiver. Geen bestuur betekent geen jjsvereniging. Maar dat betekent tevens geen voorverkoop van kaarten en nog ïrger: geen ijsbaan meer. Om die reden Jirordt een dringende oproep gedaan de ledenvergadering op 7 november te be- Deken en zo het behoud van de ijsbaan ffifc realiseren. 'iet bestuur van het Dorpshuis wil pro- jfessioneler werken om zo onder andere een zakelijker gesprekspartner van de gemeente Soest te zijn. Om die reden heeft zij een bijdrage aangevraagd in het kader van de regeling 'Kadervorming Vrijwilligers'. Via het Juliana Welzijns- ifonds is een aanvraag gedaan voor de aanschaf van een computer. De ge meente wordt gevraagd een bijdrage van 600 gulden te verlenen om één van haar vrijwillige bestuursleden een cursus 'Windows en WP te laten volgen. De gemeente is voornemens dit bedrag te bekostigen uit de post 'Onvoorzien Wel zijn', die op dit moment nog een inhoud heeft van 5000 gulden. >18 op Rademakerstraat 25 id is te ver in het verleden, t het in 1932 een filiaal van Jankvereniging was. Heel nt dan het jaar 1934 naar Ravenstein daar een ïzaak opende met als naam ris". In 1969 werd het over- or Mode De Korte. Deze ele keren verbouwd, waar een heel ander front kreeg lanmerkelijk werd uitge- nder andere de achterlig- atorhuisje tussen drogisterij Sukking op van Frans Oosterbaan 0 ijzeren hek gesierd. Tus- 1 ziet men de fraaie woning e. Tot 1947 liepen zelfs en door het noordelijk ge- Rademakerstraat. Deze •ortgedreven tramstellen oesterberg voorzien van Deze lagen opgeslagen in latorhuisje dat nu de wo- Korte is. Toen de Neder- irtspoor Maatschappij de or Soesterberg in 1947 ïrd het voor verschillende ebruikt, maar het meest n 1960 werd het gekocht omleerde kerk, die er tot kgebouw had. De kerken- nu het kantoor van De t Soesterberg in die tijd kende voor vergaderingen ruimte ook als consulta- Tuikt. Sommige Soester- 1 dertig jaar of ouder zijn, gillend heel wat injecties ;en. amen tot de ontdekking morgen de tijd niet stil Dus de volgende week :r met Cor Sukking?" En :en. Tijdens de weekvan de lingerie bij uw lingerie-aankoop een luxe geurig cadeau. Bij elke BH 25% KORTING op een bijpassende slip Telefoon: 0346-3518 45 Gratis parkeren voor de deur J De volleybal-afdeling van de sport- vereniging AGAVS heeft vrijdag de plaatselijke basisscholen bezocht. In bijna alle klassen vertelden Henriëtte en Gerda Kremer dat sport in het alge meen en volleybal in het bijzonder leuk is. Ook buiten wedstrijdverband is AGAVS actief. Zo werd er onlangs een kamp gehouden in Papendal, waar de deelne mers in tenten sliepen en een spook- nacht beleefden. Verder waren er disco avonden in het zwembad van Sterren- berg. De schooljeugd mocht vrijdag even voe len aan een volleybal en een bal over gooien. Daarna kregen de kinderen een folder waarin 9-11-jarigen worden uit genodigd elke woensdag van 16.00 tot 17.00 uur mee te trainen in het Dorps huis. Voor meer informatie over de AGAVS-jeugd, tel. 352961. Van. de schoolleiding werd vernomen dat dit initiatief op prijs werd gesteld, maar het mogelijk beter zou zijn als alle sportverenigingen bijvoorbeeld eens een informatie-middag in een plaatselijke sporthal zouden organiseren. Soest staat tweede met in totaal 103 klachten, te verdelen in 61 uit Soester berg, 35 uit Soest en 7 uit Soestduinen. Daarna komen De Bilt met 59 en Leus den met 35 klachten. Vanuit overige gemeenten werden samen 46 klachten genoteerd. Van de 592 klachten werden 231 ver oorzaakt door vliegtuigen en 352 door helicopters. Dat is over negen maanden een toename van 60%, vergeleken met 1995. Niet alleen de Chinooks en de Cougars waren de boosdoeners, ook de Lynx en politiehelicopters werden als hinderlijk ervaren. Opvallend is ook dat het hindergebied aanmerkelijk is toegenomen. Het aantal klachten buiten de normale openings tijden van de vliegbasis verviervoudigde zelfs. In het weekend werd de overlast onder andere veroorzaakt door Roag, Spitfire, Isacar, Hushky en dergelijke vliegtuigen. Het avondvliegen van de helicopters werd door 35% als hinder lijk ondervonden. Veel klachten waren er ook over door startende straalvliegtuigen als de F15, F16, AIO enz. Voorbeeld: op woensdag 28 augustus maakte één F16 een groot aantal doorstarts, waarover 16 klachten door personen uit Bosch en Duin, Den Dolder, Huis ter Heide en Zeist werden ingediend. De afgelopen week rukte de Vrijwillige Brandweer Soesterberg met twee wa gens naar een autobrand op de auto snelweg. Precies onder het viaduct van de Richelleweg was de motor van een lege lijkauto uit Amersfoort in brand gevlogen. De brandweer had het vuur snel geblust. De auto was totaal ver nield. Doordat het verkeer ter plaatse richting Utrecht slechts van één rijbaan gebruik kon maken stond er lange tijd een file van vele kilometers. Amnesty International houdt op vrijdag 25 oktober weer haar maandelijkse ac tie 'schrijven voor gevangenen' in het Dorpshuis, aanvang 14.00 uur. Een ie der is van harte welkom en deze keer gaan de brieven naar Australië, Haïti en Algerije. Op de Christiaan Huygenslaan ontstond op de vroege donder dagavond enige commotie toen een sterke gaslucht werd gero ken. De politie, de brandweer en de REMU werden er direct bijge haald. De consternatie speelde zich vanaf zeven uur af op het gedeelte tussen de Simon Stevinlaan en de Buijs Bal lotlaan. Een buurtbewoner werd bijna onwel van de penetrante geur, die in eerste instantie met een gaslek werd geassocieerd en een aantal wo ningen binnendrong. Terwijl de REMU metingen ver richtte, adviseerde de brandweer de omwonenden via de megafoon om deuren en ramen gesloten te houden. Nadat was vastgesteld dat er nergens een gaslek was, eindigde de speur tocht van de REMU bij een gaswolk op een pad naast één van de wonin gen. De bewoners verklaarde dat hij 's middags met een spuitbus Renardine in de tuin aan de gang was gegaan. Dit is eën anti-katten- spray. De man had het middel in Zeist gekocht en gebruikt om de overlast van katten in zijn tuin te stoppen. Het werkt niet alleen tegen katten, maar ook tegen mensen. De genen die bij de gaswolk stonden, moesten hoestend en proestend een heenkomen zoeken. Verschillende buurtbewoners klaagden over hoofd en keelpijn. Brandweerlieden moes ten zich 's avonds onder medische controle stellen in verband met geïr riteerde ogen. Bekend van Renardine is dat de gas lucht wel een maand kan blijven han gen en dat bij verkeerd gebruik direct de huisarts moet worden gewaar schuwd. Elk contact met ogen, huid en dergelijke en eten, drinken en rookartikelen moet altijd worden voorkomen. Ook wordt op de spuit bus gewaarschuwd dat het buiten be reik van kinderen moet worden ge houden. Renardine schijnt te zijn geïmporteerd uit Engeland en wordt gebruikt ter afschrikking van loslo pende dieren. Of het gebruik ervan in Nederland wettelijk is toegestaan, dat kon een woordvoerder van de politie vrijdag niet meedelen. De Soesterberger die het middel ge bruikte, deed overigens vrijwillig af stand van de spuitbus. Dat donderdagavond plotseling de straatverlichting in de Christiaan Huygenslaan uitviel, berustte overi gens op toeval en had niets met het gebruik van Renardine te maken. De volkstuinvereniging Bloemheuvel heeft voor het komend seizoen enkele tuinen te huur. De huurprijs bedraagt 65 cent per vierkante meter. Voor meer informatie kan men terecht bij c de Groot, Buijs Ballotlaan 3 352234. Zondag 27 oktober ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. I. Crooymans Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 herenkoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. M.A.A. Nawijn STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, tel. 351517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. De plaatselijke huisartsen staan op de volgende plaatsen en tijden weer klaar voor de griepvaccinatie. Galjart: Drie Eiken, donderdag 24 oktober, 14.00-15.00 uur; praktijk, woensdag 30 oktober 15.00-16.00 uur en 17.30-18.30 uur; vrijdag 1 november 15.00-16.00 uur. Prause: praktijk, donderdag 24 okto ber, 19.00-20.00 uur. Hulp Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Dorpsplein 17A, tel. 351555; werkda gen 12.00-13.00 uur; overige tijden: tel. 035-5487411; alarmnummer; 06-11. Grof vuil Tel. 035-6093666. Op 29 oktober a.s. zal de balletafdeling van Laetitia een balletuitvoering geven in de zaal "het Lichtpunt" van Sterren- berg. De aanvang is om 19.30 uur. Op gevoerd zal worden "De klas voor wie het leesplankje gaat leven". Alle leden- vanaf 4 jaar zullen hieraan meewerken. Ouders, familieleden en verdere belang stellenden zijn van harte welkom. Ter afsluiting van de kinderboekenweek heeft Jansje de Boer, jeugdbibliothe- caresse van de Openbare Bibliotheek te Zeist, prijzen uitgereikt aan leerlingen uit de basisvorming van de OSG Schoonoord. De leerlingen konden een verhaal schrijven, een kostuum ontwer pen en een tekening of collage maken over het thema van de week 'Heksen'. De prijzen werden op vrijdag 11 okto ber tijdens een 'Heksenbal' uitgereikt. De eerste prijs was het boek 'Nooit de buren bijten' van Paul van Loon. Het exemplaar voor het mooiste verhaal kreeg Simon van Leeuwen met zijn ver haal 'De jongen en de trol'. Grace Huiting kreeg het boek voor het mooi ste kostuum en Erwin Vroegop voor de mooiste tekening. KVO moest de voorlaatste wedstrijd in de eerste helft van het veldseizoen tegen DOS uit Westbroek spelen. KVO opende de score, maar DOS ant woordde snel en wist de korf veel tref zekerder te raken dan KVO. Na een 2-2 stand liep DOS uit tot zelfs 3-10. Pas toen scoorde KVO weer twee punten. Door twee wisselspelers in te zetten, bleef de schade beperkt tot 10- 15. Doelpunten werden gescoord door: Erwin Zweerink (3), Jaap van den Hoek (invaller 2), Monique (invalster), Petra Jansen, Rob de Peuter, Folko de Raad en Richard Jaspers Faijer (1). Overige uitslagen: KVO 2 - Spirit 3 11-8; Revival 3 - KVO 3 10-11; Mia 4 - KVO 5 5-8; KVO Dl - Unitas D3 6-0 (kampioen); KVO D2 - Telstar D2 1-5. ES "Onder vrij zware omstandigheden heeft u grote prestaties in Bosnië verricht. U was daar aanwezig om dat het moest en dat is heel wat. Van u werd veel gevraagd; in het bijzon der vroeg het veel aanpassingsver mogen, maar u heeft de klus ge klaard. Ook was het thuisfront een, grote steun. Als Koninklijke Lucht macht en als Motor Transport Groep zijn wij blij dat u weer terug bent en dankbaar voor wat u heeft gedaan." Deze woorden sprak overste K.F. Nobbe, commandant van het MTGKLu vorige week donderdag in de onderof ficiersmess van het Kamp van Zeist. Voor hem stonden ongeveer twintig mannen die onlangs weer uit Bosnië waren teruggekeerd. Het transport- onderdeel levert sinds december 1995 regelmatig ervaren chauffeurs om in het voormalige Joegoslavië de nodige steun te verlenen. Eind 1995 kreeg het luchtmacht onderdeel in het Kamp van Zeist van de ene op de andere dag te horen dat per 27 december een groep van ongeveer twintig chauffeurs in Bosnië moesten zijn. Als het ware met de naalden van de kerstboom nog in de haren werden ze in een vliegtuig gezet en voordat ze het wisten zaten ze in het door een oor log verscheurd land. Ze werden toege voegd aan een onderdeel van de Ko ninklijke Landmacht en dagelijks belast met het vervoer van containers. Ze moesten zich aanpassen aan de cultuur van de landmacht en dat viel voor de luchtmachtmensen niet mee. Gelukkig duurde de detachering tot 2 februari van dit jaar en keerden ze met een ervaring rijker terug naar Nederland. Op 1 april vertrok plaatsgenoot Martin Drankier naar Bosnië om tot 31 juli zijn specialiteit als busschauffeur daar uit te oefenen. Ook hij werd geconfronteerd met de integratieproblemen, maar ook speelde de leegheid een grote rol. De voor Nederlandse begrippen prachtige autobussen waren niet bestand tegen de moeilijk begaanbare wegen. Soms was maar één van de zes bussen inzetbaar en stond de rest in de garage. Wel, ian ben je heerlijk vrij en kun je gaan en staan waar je wilt, zou men denken. Vanwege hun veiligheid moesten ze echter in hun Overste K.F. Nobbe speldt Martin Dankier de versierselen op de borst. compound blijven, want de bevolking zag en ziet hen nu eenmaal niet als bevrijders. Probeer dat maar eens vier maanden vol te houden, dan begint er toch wel iets te knagen. Het vereiste elke dag aanpassing en blij ven omgaan met altijd dezelfde mensen om je heen. Het vroeg soms het uiterste, maar ook kweekte het saamhorigheid en ontdekten ze hun eigen waarde in het zinvol besteden van de vele uren die over het algemeen niet als chauffeur moesten worden doorgebracht. "Ik heb toen alles in Nederland leren waarde ren", aldus Drankier, die eerlijk wil be kennen dat het verre van gemakkelijk was. Ook zijn echtgenote en beide kin deren hebben die periode met vallen en opstaan volbracht. Op deze donderdag middag was alles voorbij en ontvingen zij de NATO-medaille voor hun deel name aan het IFOR-optreden. Drankier kreeg als extra de herinneringsmedaille namens de minister van Defensie, om dat hij langer dan vier maanden in Bosnië was geweest. Evaluatie Overste Nobbe staat voor de opdracht goed opgeleide mensen uit te zenden. "Dat vergt een voortdurende evaluatie en aanpassing van mens en materiaal. Beide hebben wij, maar nu moeten ze juist voor dat land als het ware gespe cialiseerd worden. Maar telkens is het weer anders en dat is een gevolg van de plaatselijke en politieke omstandighe den. Ook speelt de infrastructuur van het land een grote rol. Wij hebben uiter mate goed materieel, maar in de winter moet je daar niet alleen sneeuw kettingen maar ook ijskettingen bij je hebben. Gebruik je die niet, dan begin nen de opleggers te scharen met nog meer schade. Ter plekke moet je erva ring opdoen en dat omzetten in een dui delijk operationeel plan. Dat heeft on der andere kapitein Van Keulen gedaan in zijn evaluatierapport. Maar ook dat is weer tijdgebonden en we zullen het steeds moeten aanpassen. Om die reden is training een vereiste om adequaat te blijven in de omstandigheden waarin onze mensen worden geplaatst", aldus overste Nobbe. Sinds een week staat in de etalage van Huidverzorging Evelien in het Dorpshuis (Dorpsplein 17) een fles met kastanjes. De bedoeling is dat men bij Evelien een inschrijf formulier haalt, daarop het aantal kastanjes dat in de fles zit vermeldt en vervolgens deponeert in de rose papieren zak met de grote G van Guinot, die naast de deur van haar praktijk hangt. Tot en met 19 november kan men hier aan meedoen. De uitslag wordt vermeld in de krant van 27 november. De win naar krijgt een 'exclusieve hydradermie- behandeling' ter waarde van 135 gulden. In juli van dit jaar werd Huidverzorging Evelien in Parijs uitgeroepen tot een van de beste vijf huidverzorgingspraktijken van Nederland op gebied van de hydra- dermie-methode. Uit handen van dhr. Mondin, directeur van het wereld bekende schoonheidsbedrijf Guinot, mocht Evelien het zo fel begeerde di ploma in ontvangst nemen. Daarmee werd haar respectabele aantal diploma's op het gebied van huidverzorging weer met één uitgebreid. Evelien wil dit heuglijk feit vieren met het aanbieden van een gratis exclusieve verzorging. De winnaar van het aantal kastanjes krijgt een huidverzorgings behandeling waarbij de natuurlijke werkstoffen naar de onderliggende huidlagen worden gebracht. Daardoor wordt de huid gereinigd, gehydrateerd en in de diepte hersteld. De behandeling eindigt met een ontspannende massage. Velen hebben het unieke karakter van deze behandeling reeds met veel plezier aan den lijve ondervonden. Huid verzorging Evelien is dagelijks geopend van 10.00 tot 16.00 uur en elke avond (m.u.v. zondag) alleen op afspraak, tel. (0346)353746. Woensdag 23 oktober vergadert de VSB om 20.00 uur in het Dorpshuis. Op de lange agenda staan onder andere de volgende onderwerpen: Rademaker straat, cursussen en activiteiten, proble matiek m.b.t. Kamp van Zeist, enz. Wil men 'praten met de VSB', dan wordt een telefoontje vooraf aan voor zitter mw. Hoekstra, tel. 353509, of se cretaris mw. Lensink, tel. 352975, op prijs gesteld. De VSB heeft in samenwerking met Afdeling Voorlichting van de Vliegba sis Soesterberg op woensdag 6 novem ber voor bewoners van Soesterberg en de naaste omgeving een rondleiding op de vliegbasis Soesterberg georganiseerd. Men kan dan nader kennis maken met de Chinook en Cougar helikopters en hun taken. Vanaf 12.45 uur is het ver zamelen bij het Officiers Casino waarop men om 13.00 uur met een bus van de luchtmacht naar de vliegbasis vertrekt. Omstreeks 15.30 is men weer terug in Soesterberg. Men kan zich telefonisch of schriftelijk hiervoor opgeven bij Riet Lensink, Fokkerstraat 7, tel. 352975; Marian Plugge, Kamerling Onneslaan 8, tel. 352969 of Gert Lamers, Rumpler 21, tel 352705. Bij grote belangstelling kunnen meerdere rondleidingen worden georganiseerd. De vliegbasis Soesterberg heeft sloop vergunning aangevraagd voor de gebou wen 128 en 128a, om op die plaats een nieuwe hangar te bouwen. De aanvra ger DGW&T uit Leiden liet de aan vraag vergezeld gaan van een sanerings plan voor de grond onder deze oude gebouwen, aangezien die ernstig veront reinigd is met olie. Defensie wil de verontreinigde grond op deskundige wijze verwerken. De provin cie gaat hiermee echter niet akkoord en staat alleen de afbraak van de gebouwen toe. Indien men de funderingen wil slo pen zal eerst overleg met de provincie plaats moeten vinden en uitleg worden gegeven op welke wijze de verontrei nigde grond zal worden verwerkt. De gemeente verleent de sloopvergunning overeenkomstig de eis van de provincie. Meer berichten over Soesterberg op pagina 12 Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel/fax (0346) 351252. De majorettes van de muziekvereniging Odeon kwamen zondag voor het eerst uit in de eerste divisie. In 1994 kwamen de dames nog uit in de derde divisie. Op zich was dat al een hele prestatie. Zo'n snelle sprong voorwaarts stelt na tuurlijk hoge eisen. Vaak degradeert een groep dan naar een lagere divisie. Hun instructrice Woutéra Bouwmeester stelde alles in het werk om de verwor ven positie te handhaven. Zo bouwde ze het afgelopen jaar aan de nieuwe show "Gentlemen prefer blondes", en liet die voor het eerst beoordelen in het festival van Roermond. De kritieken van de jury waren keihard maar bemoedigend. Woutéra sleutelde verder en zette de puntjes op de i. Toch waren er voor het concours in Lichtenvoorde zondag nog twijfels of de doelstelling (handhaving in de eerste divisie) gehaald zou worden. De majorettes kwamen echter ontspan nen over en zetten een geweldige show neer. Alles ging harmonieus en de show was een aaneenschakeling van perfecte combinaties van figuren en dans. De jury beoordeelde de show met 78 pun ten en dat was goed voor een tweede plaats (80 punten is een eerste plaats). Woutéra Bouwmeester begint met haar meiden weer aan een nieuwe show, om de kwaliteiten van de majorettes nog beter tot uiting te laten komen. Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Bingo Vrijdag 25 oktober is men vanaf 19.00 uur welkom in het dienstencentrum voor de maandelijke bingoavond. De kaarten kosten zes gulden incl. een kopje koffie. Schitterende prijzen zijn ook nu weer traditioneel. Handwerkmaterialen Wegens reorganisatie houdt de hand- werkclub een grote uitverkoop van handwerken en materialen. Men is op zaterdag 2 november om 10.30 uur wel kom in het dienstencentrum. Woensdag 23 oktober 20.00 vergadering VSB, Dorpshuis Vrijdag 25 oktober 14.00 schrijfgroep Amnesty, Dorpshuis 20.00 bingo, Drie Eiken Opgaven: tel. 351252.

Soester Courant | 1996 | | pagina 13