'ersonele problemen Duinkikkers lekkeloos buurtvoetbaltoernooi Hees JSP3RTt_ - o m "7 7 [waterpolo l rnm»- Toch weer uitstel voor leden Swallower Raceteam Spelers van SEC-zaterdag baden in ongekende weelde Gevraagd ïgloopcentrum (JLLENHULP WOENSDAG 23 OKTOBER 1996 Trainer Roel Timmer wil snel intern noten kraken SOESTER COURANT PAGINA 17 aasa mtré -i Indrukwekkende namen en record aantal deelnemers VOETBAL j Foto-expositie in Groeneveld Tentoonstelling van Gerrit van Westen in De Soester Duinen Sanitair Co Limburg in de prijzen in race voor ambtenaren Groenwitten nemen de leiding VOETBAL zaterdag Wintersportclub geeft trainingen voor skiërs Bingo bij SEC Leden Videogroep vallen in prijzen Jubileumconcert Baarns Mannenkoor Klusjesdienst voor ouderen Jeugdnieuws Aanhanger weg Uitslagen Sportprogramma Topscorers Fluitiste Abbie de Quant in Groeneveld Ajax-trainingsjack en geld gestolen VASTE-, en INVALLOPERS Soester Courant Aanmelden: tel: 6014152 Telefoon 6OI8730 De Schans 20, 3764 AX tijden: woensdag, donderdae .00-17.00 uur; S' 1.00-12.00 uur. rengen: woensdag, donderdae ..00-18.00 uur; s' >.00-12.00 uur. phalen: nische afspraak. 'eel ingrediënten, dat g,„ houden is waar Abrato.1 terd haalde. Ingewijden kj j beamen dat Blues P0J s in staat is dit repertoire J tra dimensie mee te geven formatie Blues Power pgericht door gitarist \t j kreeg naambekendheid Ie roemruchte Amsterdam Ie", door zijn sessiewerk va,, al Sons en zijn samenwerÜ rique Spigt (ex I've got J Rudd Engelbert (ex Hend girl called Johnny. I ins Sligter was de drijvend ter de in 1992 ontbonds taal succesvolle Belu Bluesbrothers Band. Bassisii ist Frank Schaafsma speeld ere in de band van Bluetl ddy Guy, tijdens het Varai a "Twee meter sessi Ronald Oor bekend van orl I've got the bullets en Til itchinson Band kwam in del Blues Power. er treedt zaterdag 26 oktob bock tijdens de maandelijks, tt. De aanvang is 22.00 uit 11.30 uur. De kkelijk is dat niet. De vraag s beperkt', vertelt Stefan. srs, sport of wonen nelweg wel informatie ird, nu ook over hypo- leleden op het Net een •nl". De home-page formatie op het ge- rdt de mogelijkheid >P uitgebreid. Het be- 'erlening aan de con- J. srzicht van alle adressen van eekshops in Nederland. De in- dagelijks geactualiseerd. 'Ik heel wat vragen en die kon ik tellen. Maar we vinden beiden 'theekadvies maatwerk is', ver- rder. 'Daarom hebben we een «kt. Dat kon via diezelfde Inter- 3r'a de Vries zijn op bezoek NVM Hypotheekshopadviseur, 1 Paar straten vanaf hun appar- °r blijkt te houden. Stefan: 'We •usiast. De adviseur liet ons niet Jt de mogelijkheden nu waren, Jok de beperkingen. Waar we de toekomst problemen mee en krijgen en hoe we dat kun- en. We kregen een advies-op- 'an de koopwoning de basis 'eten nu zeker dat een eigen nnenkort voor ons in zit. Ook ilig gevoel dat je zo'n woning 'komst kunt blijven betalen en n basis legt voor een goede ening. Daar had ik nooit aan dat allemaal door via Internet >raak te maken'. ty, het moment van de voor bespreking lagen vier jeugdspelers j in het water voor een andere Lyedstrijd. Kortom, de personele Loblemen bij De Duinkikkers zijn •oot en hebben negatieve invloed |op de resultaten. vakantie, een huwelijksreis, een stu- Jdie, een blessure. Om de meest uiteen lopende redenen kan Roel Timmer niet ^overeen complete ploeg beschikken. Na Kier nederlagen is de trainer/coach van rde waterpoloërs de mening toegedaan [dat er intern noten gekraakt dienen te iworden. Hij wil op korte termijn enkele Jeugdspelers structureel bij het eerste Jherenteam betrekken, maar hier zal een ■interne bespreking aan vooraf moeten ■gaan. De consequentie van Timmers' Iwens zou kunnen zijn dat het jeugdteam moet worden opgeheven. Jn elk geval wil Timmer zo snel moge lijk een oplossing hebben voor de situa tie waarin hij nu verkeert. "Een week [eerder speelden we uit en waren we 'compleet bij de bespreking. Dan zie je pieteen dat het beter gaat, omdat ieder een goed aan de wedstrijd begint." Het probleem bij thuiswedstrijden is dat Ide heren jeugd voor het eerste heren- leam spelen en vier jongens dus twee Tkeer achter elkaar aan de bak moeten, iln Aqua Indoor begon Timmer zondag avond met vier verse spelers en vijf Vaterpoloërs die al een wedstrijd achter e mg hadden. De Duinkikkers verloor inet 3-10. in de eerste periode kwam de thuisclub v 'w - Het water staat De Duinkikkers nog niet tot de lippen, maar coach Roel Timmer wil snel uitbreiding van de vaste spelersgroep. Foto: Goos van der Wilt. met 0-5 achter. "We kregen voldoende kansen, maar het is symptomatisch dat we het niet kunnen afmaken. Dan gaat de bal tegen de paal of zien ze de vrije man niet of te laat. En dit keer had de tegenstander ook een goede keeper," aldus Timmer. Volgens de trainer kon KAZ dankzij de fysieke capaciteiten in de eerste periode aardig vlammen, maar was het daarna ook op bij de gasten. In de volgende periodes hield De Duin kikkers dan ook gelijke tred, maar het kwaad was toen al geschied. Via 1-7 en 2-8 werd het 3-10. 'ight is zaterdag te zien en t| rtishock. Een record aantal deelnemers, in- Idrukwekkende namen, de regen die ■precies op tijd stopte en geen enkele ■blessure. De bijna negentig wed- strijden van het buurtvoetbal- I toernooi van Hees verliepen maan- dag vlekkeloos. I Op de velden van de club aan de Ver- lengde Oude Utrechtseweg, ook al een |naam met veel meer inhoud dan de voormalige Kooiweg, bestreden de WTazmanian Devils, de Godenzonen, de |FC Jammerkan en The Pantyclub el- |kaar. Ook de Watch Out For The Bad ■Boys, True Colors, de FC Soest United, Kleintje Bier en vele andere behoorden ■tot het veld van 32 teams die in vier leeftijdscategorieën op het grasveld om Ide eerste plaats knokten. Iln de jongste groep (6-8 jaar) behoor- lden slechts De Debutandjes en De |ükkies tot de ingedeelde ploegen. Ze speelden drie keer tegen elkaar, waarna 1 De Debutandjes met een mond vol tan- I den zaten en De Ukkies zich ineens een I stuk groter voelden. Goed waren ook de Bad Boys die zich winnaar mochten noemen bij de negen tot en met elfjarigen. In de finale beten de Vlaai Happers in het stof, terwijl De Sjoemels de derde plaats opeisten. En dan waren er de Godenzonen die, in tegenstelling tot hun Amsterdamse voorbeelden, niet van hun voetstuk vie len en lieten zien dat ze de besten zijn. In de groep 12-14 jaar werden ze eerste, voor de Pantyclub. Deze twee teams hadden niets te vrezen voor Watch Out For The Bad Boys (WOFTBB) die de derde plaats innamen en daarmee toch nog tien ploegen achter zich lieten. Van» de vier teams die in de groep voor 15-17 jaar streden, was de FC Soest. United de sterkste, getuige de toernooi winst. Daarachter volgden ROC, De Heziaantjes en Limon'96. Natuurlijk waren er bekers voor de meest succesvolle deelnemers, maar alle ruim 200 voetballers keerden huiswaarts met een waterdichte portemonnee als herinnering aan het buurtvoetbal toernooi dat volgend jaar misschien een iets andere opzet krijgt. Hans Walen van Hees denkt dan met name aan een an dere indeling van leeftijdsgroepen. Ze ker is dat niet. Zeker is wel dat het toer nooi van Hees steeds meer naams bekendheid krijgt. "Elk jaar hebben we meer deelnemers," aldus Walen. Het jeiigclbestuur vande V.V. Hees dankt de sponsors die het Humt voetbaltoernooi tof een groot succes hebben gemaakt. DAVO Hoofdsponsor V.V. Hees Tempo (kerstcross) T.O.F. spec. drukkerij GeorgeindeMaur H. v. Dorresteijn Cultuurtechniek Haringsma Hout- en Bouwmateriaal Bouw bedrijf E.A.v.d. Hengel v.Barneveld reclameverspreiding Molenstraat C. v.d. Broek metselbedrijf G. Kareisen Banden Service Milieu Techniek Eemland. J. Fotovereniging 'Verenigde Ama- teur Natuurfotografen' (VAN) uit Amstelveen exposeert vanaf 26 ok- tober in Kasteel Groeneveld. Het thema van de expositie is 'De na tuur van tele tot macro'. De leden van de VAN houden zich be zig met het fotograferen van de grote verscheidenheid aan onderwerpen die de natuur biedt. Er zijn fotografen die zich specialiseren in macro-opnamen (planten, insecten of onderdelen daar- van), terwijl anderen zich toeleggen op het fotograferen op grote afstand (de telefotografie). Secretaris W.R.I. Hollenkamp van de VAN, geeft op 27 oktober een toelich- r ting op de expositie. Hij is van 14.00 tot 16.00 uur aanwezig. De foto's worden tot en met 15 december tentoongesteld. Kasteel Groeneveld is maandag geslo ten, dinsdag tot en met vrijdag geopend van 10.00 tot 17.00 uur en zaterdag en zondag van 12.00 tot 17.00 uur. Er gloort licht aan de einder voor het Swallower Road and Dragrace Team. De drie leden mogen tot 15 februari volgend jaar het illegale gedeelte van een loods aan de Insingerstraat blijven gebruiken. Na een eerder verleend uitstel van tweeënhalf jaar zou het zonder vergun ning gebouwde deel, waar het raceteam gebruik van maakt, deze maand tegen de vlakte moeten. Omdat het team waarschijnlijk een andere locatie heeft gevonden, krijgt het nog eens drie maanden respijt. De heer Renzenbrink heeft de drie Soester 'snelheidsduivels' ruimte aange boden naast het pand, waar ze nu zitten. Renzenbrink verhuist zelf binnenkort met zijn bedrijf naar het bedrijventerrein aan de Nieuwe Gracht. Om de racers de gelegenheid te bieden deze periode te overbruggen, hebben B&W alsnog uitstel verleend. Maar: op 15 februari moet het echt zijn afgelopen, vindt het college. Zonder slag of stoot accepteert het col lege overigens niet dat het Swallower Road and Dragrace Team verhuist. Omdat Eric en Gerard Willemse en Jan Honée voor hun activiteiten een milieu vergunning nodig hebben, wil het col lege hierover nog een ambtelijk advies krijgen, alvorens het instemt met de komst van het team in het pand. In restaurant de Soester Duinen aan de Soesterbergsestraat hangen momenteel ongeveer 25 aquarellen van de Utrechtse kunstenaar Gerrit van Wes ten. Het betreft onder meer stillevens en vergezichten, waarmee Van Westen in de Soester Duinen exposeert. De ten toonstelling is te zien tot begin januari volgend jaar. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (035) - 601 30 14 n rtiT T?rr»TDTr i* X luilinTl X ImIV Tijdens de Maliebaanloop in Utrecht is Co Limburg als tweede geëindigd. Het leverde hem tevens een denkbeeldige zilveren medaille op voor het provinciaal kampioen schap voor ambtenaren. De wedstrijd over tien kilometer voor veteranen I en II was namelijk ook de provinciale titelstrijd voor mensen in overheidsdienst. Limburg, medewerker van de gemeente Soest en lid van AV Pijnenburg, werd geklokt in 38.25. Bij de algemene wedstrijd zette Harry van Brummelen in de veteranen I-klasse voor de tweede keer binnen enkele we ken een 'vijfendertiger' neer: 35.20. Zijn tijd was goed voor de vijfde plaats. Twee andere Pijnenburgers kwamen net bo ven de grens van veertig minuten uit. Het waren Gerard Klifman (40.41) en Kees van de Bilt (42.24). Op zaterdag willen ze bij SEC ken nelijk niet onder doen voor de zon dag-collega's, want de formatie van Hendrik-Jan de Boer heeft de lei ding in de zevende klasse genomen. De huidige spelersgroep baadt in een ongekende weelde. In Utrecht maakte SEC geen fout en won het met 1-2 van Hercules. Lijst aanvoerder Eemboys en concurrent Veenendaal verslikten zich wel, waar door SEC ineens uitzicht heeft op de periodetitel. De voorsprong op de Baarnaars bedraagt nu één punt. He tussen-kampioenschap kan op 2 november wofden binnengehaald in de thuiswedstrijd tegen CDW, al zullen de Soesters officieel nog wel wat langer moeten wachten, alvorens ze zich op een soortgelijk koud buffet kunnen stor ten als de zondag-selectie afgelopen weekeinde. In verband met een grote achterstand heeft de Tuchtcommissie nog steeds geen uitspraak gedaan inzake de uit wedstrijd tegen DVSU. Die werd, bij een 0-3-voorsprong van SEC, in september gestaakt omdat drie DVSU-ers een rode kaart hadden gekregen en de scheids rechter niet verder wilde laten spelen. Gevoeglijk mag SEC er van uitgaan dat dit duel goed is voor drie punten, zodat het de touwtjes in handen heeft. Tegen CDW zal De Boer er overigens niet bij zijn. Hij zit dan al in New York, waar hij een dag later zal starten in de beroemd ste marathon van de wereld. Recht Hoewel SEC zaterdag een lastige tegen stander had aan Hercules, kwam de zege terecht bij de ploeg die er het meeste recht op had. Alle doelpunten vielen na de pauze. Mohammed Touhami benutte in de zestigste minuut een strafschop, nadat zijn solo onre glementair was afgebroken. Kort daarna bracht De Boer de snelle Johan de Jonge in de ploeg voor Razzo van Dam. De trainer hoopte hiermee het opstormende Hercules via de counter te kloppen. Nog geen vier minuten later kreeg De Boer het gelijk aan zijn kant. Michel Besseling stak er tussenuit, speelde De Jonge aan en de invaller maakte 0-2. In de laatste dertien minuten, inclusief de extra tijd, stond SEC onder druk. Het werd 1-2 in de 87ste minuut en Hercules scoorde nog een keer. Maar de scheidsrechter keurde de treffer terecht af voor buitenspel. Zowel beginnende als gevorderde skiërs, langlaufers en snowboarders van alle leeftijden kunnen vanaf za terdag meedoen aan speciale trai ningen. De gymnastiek- en buitentrainingen worden georganiseerd door de winter sportclub Midden-Nederland. Tijdens de trainingen worden de deelnemers voorbereid op hun skivakantie. Op za terdag 26 oktober wordt om 9.00 uur verzameld op de parkeerplaats 'Kraton' tegenover het Berghotel op de Amersfoortse Berg (nabij de Stichtse Rotonde. Op vrijdag 25 oktober rollen de balle tjes weer bij SEC. Zoals gebruikelijk be gint de bingo-avond in het clubhuis op de Bosstraat7West om 20.00 uur, maar vanaf 19.15 uur kunnen belangstellen den aanschuiven voor een spelletje kaart. Bingomaster Gert-Jan Timmer speelt tien spellen met drie ronden en een superronde. Twee leden van de Videogroep Soest, Piet Boerboom en Ivonne Wierink, hebben de vierde prijs in de wacht gesleept bij een video wedstrijd tijdens de Emotionbeurs in de RAI. De wedstrijd was uitge schreven door het videotijdschrift Videofilmen als Hobby. Het thema van de wedstrijd was 'Indus trieel erfgoed'. Maar liefst 107 producties werden ingestuurd. De beste tien inzendingen vielen in de prijzen. Piet Boerboom en Ivonne Wierink wer den genomineerd met de film 'Een sta tion voorbij'. De film gaat over de aan leg van de oosterspoorlijn van Amster dam naar Amersfoort. De Videogroep Soest, die in september officieel van start is gegaan, heeft weer een nieuw project gepland. In januari wordt begonnen met de opnamen van een korte speelfilm. Leden van een to neelgezelschap uit Soest hebben reeds hun medewerking toegezegd. Andere belangstellenden kunnen contact opne men met Jan Klaren, tel. 6017653. Het Baarns Mannenkoor bestaat negen tig jaar. Ter ere daarvan wordt een jubileumconcert gegeven op 26 oktober in de Speeldoos aan de Rembrandtlaan in Baarn. Op de concertavond wordt ook de eerste cd uitgereikt aan mevrouw Wolterink, de burgemeester van Baarn. Kaarten voor dit concert kosten vijftien gulden, voor mensen met een CJP of een Pas65+ 12,50 gulden. De kaarten zijn in de voorverkoop verkrijgbaar bij de Speeldoos, cd-spetiaalzaak Prelude, Wim Hogeveen Herenkleding, Groente speciaalzaak J. en M. Kuyer De klusjesdienst voor ouderen is ont staan om oudere mensen in huis bij te staan. De vrijwilligers komen op verzoek kleine klusjes doen. Daarbij kan worden gedacht aan het ophangen van een schilderij, de cv- ketel vullen, tl-buizen en lampen ver vangen, stopcontacten herstellen, rol gordijnen gangbaar maken en lek kende kranen repareren. Voor een klusje wordt 2,50 gulden in rekening gebracht. Voor twee klusjes moet dus vijf gulden worden betaald. Ook eventuele bijkomende mate riaalkosten worden in rekening van de aanvrager gebracht. De medewerkers verwijzen de oude ren desgewenst ook door naar hulpverleningsadressen. De Klusjes dienst is een initiatief van de drie ouderenbonden in Soest. Het centrale meldpunt van de Klusjesdienst is de SWOS, tel. 6023681. BADMINTON Selby Selby I speelde zondag in C-drie een gemakkelijke wedstrijd tegen Wouden berg I. Geoffrey, Micha, Saskia en Kim gunden de tegenpartij geen enkele game, zowel de enkelspelen, dubbelspe len als gemengde dubbelspelen werden allemaal gewonnen door Selby. Voor de derde keer op rij maakten zij er 8-0 van. VOETBAL Hees Van de vier wedstrijden eindigden er twee in winst en twee in verlies. De E- pupillen bleven ongeslagen door een 15- 2-zege op en in Achterveld. De A-ju nioren leden na verlies vorige week hun tweede nederlaag. De B-junioren leden thuis een 9-7 nederlaag. De eerste helft werd afgesloten met 3-3, na met 3-1 voor te hebben gestaan. De D-pupillen behaalden uit een 8-1-overwinning op Amersfoortse Boys. De score had hoger kunnen uitvallen, indien een aantal spe lers minder egoïstisch had gespeeld. SEC De BI speelde thuis tegen APWC BI. Door Mehmet Oktay, Sebastiaan Verheyen, Cihan Sag en Richard Rade- maker, wonnen zij met 6-2. Het Cl team was te gast bij WZ'49 Cl. Na een 0-3 ruststand zegevierde het uiteindelijk met 1-5. Bij de pupillengroep won de Dl in Leusden bij Roda'46 D3 met 0- 7. De spannendste wedstrijd speelde de El. Na een 3-1 voorsprong werd het vijf minuten voor tijd zelfs 3-4, maar vier minuten later was het Sonny Ribberink die de verdiende gelijkmaker scoorde. E2 won thuis van Roda'46 E7 en E3 deed voor het eerst in de competitie mee en won bij Hoogland E9. De F2 deed eveneens voor het eerst aan de competitie mee en won met 0-11 bij Hooglanderveen F3. Soest Het was een matige dag voor de jeugd van SO Soest. Van de 32 gespeelde wedstrijden werden er maar elf winnend afgesloten en eindigden er vier in een gelijkspel. Vooral de oudere jongens lie ten het afweten: geen punt bij de A- en B- junioren. Zij kunnen een voorbeeld nemen aan de F3. Bij rust met 5-0 ach ter en toch nog met 6-6 gelijkspelen. WZ'49 De Al op bezoek bij GW (de nummer 2) had het moeilijk. In een matig duel waarin twee keer een achterstand weg gewerkt moest worden, eindigde de wedstrijd in 2-2. De A2 verloor van een veel fanatieker Hoogland. De BI pakte de volle winst tegen IJsselmeervogels B2. De Cl delfde het onderspit tegen een sterker SEC Cl. Beide D-teams wonnen hun partij. De El verloor in een spannend duel met 4-3 van Greenstars El. De E2 won met 4-0 van Achterveld. ZWEMMEN De Duinkikkers Zondag waren de Duinkikkers te gast bij zwemvereniging IJsselmeer in Hui zen, waar een medaille-wedstrijd ge zwommen werd. Aan deze wedstrijd deden zes verenigingen mee, waaronder een Belgische. Er werden van de 23 te zwemmen programma's 22 medailles behaald, 7 eerste, 5 tweede en 10 derde plaatsen. Tevens werden er 24 persoon lijke records gezwommen. Het laatste en tevens het grootste nummer, de 10 x 50 meter estafette leverde een strijd op tus sen de Duinkikkers en de vereniging Triton uit Weesp; tot de 7e zwemmer bleef het aardig gelijk, maar daarna was de Duinkikkers oppermachtig en won het dan ook met ruim vijf seconden voorsprong op de nummer .twee. Een 53-jarige bewoner van de Vondel laan ontdekte in het weekeinde dat on bekenden zich óver zijn aanhangwagen hadden "ontfermd". De wagen stond geparkeerd in de tuin bij de woning. De eigenaar stelde de politie op de hoogte. V BADMINTON Selby Selby 1 - Woudenberg 1 8-0; 't Gein 6 - Selby 2 2-6; Batsers 1 - Selby 3 7-1; Selby 4 - Libra '79 4 6-2. Soester Bowling Vereniging Jeugd maandag: Looney Tunes-Dubbel 2-3; Bowling Boys-Spetters 5-0. Senioren maandag: Big Splitters-Resto Girls 5-0; De Keien-No Name 0-5; Langenoord- Boule d'Or 5-0; Van Ede-Raadhuis I 1-4; Lucky Loosers-Baanbrekers 5-0; De Enghe- Teamwork 3-2. Senioren dinsdag: Graphique-Raadhuis II5- 0; Dreamteam-Lucky Strikers 0-5; Toverbal- Cool Cat 1-4; Naadje-Heppie Hoekers 2-3; H.A.M.-Strajk 3-2; Karei de Stoute- Stressless 0-5; Spitsheuvel-Cobra's 2-3; Ottifantjes-Westra/v. Schaik 1-4; B.B.-team- Team x 5-0. VOETBAL Hees Roda'46 A3 - Hees Al 4-2; Hees BI - Stichtse Boys B2 7-9; Amersfoortse Boys D2 - Hees Dl 1-8; Achterveld E4 - Hees El 2- 15. SEC SEC Al vrij; SEC BI - APWC BI 6-2; WZ'49 Cl - SEC Cl 1-5; Roda'46 D3 - SEC Dl 0-7; SEC El - Hoogland E2 4-4; SEC E2 - Roda'46 E7 10-2; Hoogland E9 - SEC E3 1-4; SEC F1 - Hoogland F2 6-0; Hooglanderveen F3 - SEC F2 0-11. WZ'49 GVW Al - WZ'49 Al 2-2; WZ'49 A2 - Hoogland A2 3-7; WZ'49 BI - IJsselmeervogels B2 4-1; WZ'49 Cl - SEC Cl 1-5; Hoogland D3 - WZ'49 Dl 2-11; CJW D4 - WZ'49 D2 2-3; Greenstars El - WZ'49 El 4-3; WZ'49 E2 - Achterveld E3 4-0; Hoogland E7 - WZ'49 E3 1-6; Hoogland F3 - WZ'49 F1 0-10; WZ'49 F2 - Spakenburg F3 4-2; WZ'49 F3 - Amsvorde F3 2-2; SO Soest F8 - WZ'49 F4 1-2. Soest SO Soest Al - SDO 11-2; Terschuurse Boys 1 - SO Soest A2 2-1; Huizen BI - SO Soest BI 5-0; SO Soest B2 - Hoevelaken 3 2-5; SO Soest Cl - SDC Putten 2-4; Amsvorde 2 - SO Soest C2 4-6; Spakenburg 3 - SO Soest C3 4-9; SO Soest C4 - Hoogland 4 6- 0; Utrecht 1 - SO Soest Dl 3-3; SO Soest D2 - IJsselmeervogels 2 2-1; CJVV 3 - SO Soest D3 1-9; SO Soest D4 - Spakenburg 3 2-6; SO Soest D5 - CJW 5 4-16; SO Soest D6 - WZA 7 0-15; Roda 8 - SO Soest D7 3-0; SO Soest El - IJsselmeervogels 1 2-0; Achterveld 1 - SO Soest E2 6-1; SO Soest E3 - Quick 3 2-3; SO Soest E4 - Eemdijk 2 6-2; Eemdijk 3 - SO Soest E5 1-4; SO Soest E6 - IJsselmeervogels 5 4-6; SO Soest E7 vrij; HVC 2 - SO Soest E8 9-1; SO Soest E9 - Hoogland 11 5-6; SO Soest F1 - Roda 2 4-1; Roda 3 - SO Soest F2 0-0; Amsvorde 1 - SO Soest F3 6-6; SO Soest F4 - Greenstars 2 0-6; CJW 2 - SO Soest F5 1- 3; SO Soest F6 - WZA 7 2-3; CJW 4 - SO Soest F7 3-3; SO Soest F8 - WZ 2 2-1: Greenstars 5 - SO Soest F9 3-1. De Duinkikkers 100 meter schoolslag: Hanke Schalkx 1.49.1; Leonie Oosthof 1.42.7; Paul Spronk 1.34.7(pr); Sebastiaan Schuurman 1.37.7(pr); Elise Hooft 1.42.4; Robbin Blok- poel 1.37.7; Wilma Kuijer 1.36.9(pr); Jurgen van Nimwegen 1.32.3; Sanne Schalkx 1.38.9; Astrid Buxtorff 1.33.6; Pieter Damen 1.21.1; Raymond Honderdors 1.31.1; Anke Lecluse 1.30.3. 100 meter rugslag: Lize van den Berg 1.25.3; Annuska van Drie 1.26.8. 50 meter: Hanke Schalkx 39.9(pr); Leonie Oosthof 34.4; Sebastiaan Schuurman 33.8; Paul Spronk 32.7(pr) 4 x 50 meter wisselslag meisjes: Hanke Schalkx 48.9; Wilma Kuijer; Elise Hooft; Leonie Oosthof 2.46.1. 10 x 50 meter vrije slag dames en heren: Sanne Schalkx; Jurgen van Nimwegen; Astrid Buxtorff; Pieter Damen; Vivian Spronk; Peter Oosthof; Anke Lecluse; Vin cent Maassen; Lize van den Berg; Raymond Honderdors 5.10.2. 100 meter vrije slag: Elise Hooft 1.20.7; Robbin Blokpoel 1.17.1; Wilma Kuijer 1.24.3; Jurgen van Nimwegen 1.04.4(pr); Peter Oosthof 1.01.2(pr); Vivian Spronk 1.09.2; Roel Koot 1.07.7; Sanne Schalkx 1.16.7; Astrid Buxtorff 1.18.3; Pieter Damen 1.08.3; Raymond Honderdors 1.00.6; Anke Lecluse 1.10.7(pr) 100 meter wisselslag: Peter Oosthof 1.14.8; Vivian Spronk 1.23.5; Roel Koot 1.19.4; Lize van den Berg 1.19.7; Vincent Maassen 1.15.6; Annuska van Drie 1.23.8. WOENSDAG 23 OKTOBER Zaalvoetbal 21.00 uur VBK/Firgos-SEC (Hilver sum) VRIJDAG 25 OKTOBER Zaalvoetbal TOV-DVS/De Kuil (Baarn) ZATERDAG 26 OKTOBER Korfbal 14.10 uur Telstar-Eemvogels (Hoeve laken) Tafeltennis 15.00 uur Shot-DHC (Orlandi-zaal) Voetbal 14.30 uur VVZ'49-FC Utrecht 2, vierde ronde beker (Eemweg) Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoVo (D)-Set Up'65 (De Bunt) 17.00 uur Gemini/S-Stam/SoVoCo (H) (Hilversum) Waterpolo 18.15 uur Noordkop-De Duinkikkers (H) (Den Helder) Basketbal 18.30 uur Red Stars (H)-Van Bemmel/Leiden 2 (Beukendal) ZONDAG 27 OKTOBER Basketbal 16.00 uur Red Stars (D)-Prisma Col lege 4 (Beukendal) Hockey 12.45 uur Leiden-MHC Soest (D) (Leiden) 14.30 uur Bennebroek-MHC Soest (H) (Bennebroek) Handbal Smeeing/BDC (D)-Nederhorst (Beu ken-dal) MAANDAG 28 OKTOBER Bowling 18.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Zaalvoetbal 20.00 uur Scarpata-SEC (Huizen) VELDVOETBAL 1. Marcel van Essen (WZ'49)10 2. Peter van den Berg (SEC-zo)8 3. Mohammed Touhami (SEC-za)...6 4. Jeffrey Dorrestein (Hees)4 Peter Wolfsen (Soest)4 6. Gerard Becker (WZ'49)3 Michel Besseling (SEC-za)3 Raymond Brandes (WZ'49)3 Kees van Dorrestein (SEC-zo)3 Ramon Heijnen (SEC-Zo)3 ZAALVOETBAL 1. Wilfried Engberink (SEC)13 2. Mustafa Aksit (Firtina'93)12 3. Zeki Kurt (Firtina '93)8 4. Johan Blanken (SEC)5 Paul Haringsma (SEC)5 Joep Rozendal (SEC)5 Michel Vlaswinkel (DVS)5 8Sander van der Heijden (SEC)4 9. Martin van Ernst (SEC)4 In de serie Zaterdagavondconcerten verwelkomt de Baarnse Muziekkring op 9 november de fluitiste Abbie de Quant. Begeleid door Elizabeth van Malde aan de piano zal zij werken uitvoeren van Schubert, Gaubert, Widor, Dutillieux, Liebermann en Takemitsu. Het concert begint om 20.15 uur. Kaarten a 25 gul den kunnen vooraf worden gereserveerd bij de receptie van Kasteel Groeneveld, tel. 5420446. De pianist Jaco Kruiswijk geeft op zon dag 27 oktober om 16.00 uur een con cert met werken van Beethoven, Chopin en Rachmaninov. Ook dit concert is ge organiseerd door de Baarnse Muziek kring. Kaarten kosten 12,50 gulden en zijn telefonisch te reserveren, tel. 5420446. Een onbekende dader heeft in het weekeinde een klein geldbedrag en een trainingsjack met het opschrift "Ajax" gestolen uit een sporttas. Die had een 10-jarige voetballiefhebber achtergela ten in de kleedkamer van Hees aan de Oude Utrechtseweg. voor de

Soester Courant | 1996 | | pagina 17