I Verdwenen Soest Soest 50 jaar geleden Verdwenen Soest hervonden chuif Wico PROGRAMMA 10PS0ESTÏ Douche-waschgelegenheid. Recreatie-damkampioenschap van Soest bij café Willem I OVERZICHT WOENSDAG 6 NOVEMBER 1996 SOESTER COURANT PAGINAj; IjP Rondje Soest EEN EGOÏST Uit de Soester Courant van 8 November 1946 Narre Knollen maken zaterdag prins bekend Ocrietfabriek N.V. te Baarn. A- AjljS' Museum Oud Soest DAMMEN DVSB gaat in derby beter met tijd om dan Huizen: 11-9 Start woensdag 13 november Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant Rectificatie Kolonieweg Weer 'try-out' voor duikcursus in Aqua Indoor Ad Langebent in 'Ronde van Soest' Rugletsel vrouw na aanrijding Raad van Kerken Ontmoeting met... mensen van 06-11 RAM Verrassing I Intocht Sin Nog plaati voor relati op Sterren Kontakt Loodgieterswerk door Arie Wandelaar Nadat we de wekelijkse boodschappen vanuit het supermarktkarretje in de achterbak van onze auto hadden ge dumpt, stelde Marie voor ergens in Soest iets warms te gaan drinken. Even later keken we door beregende café-ramen naar smalle bomen die door een onbeschofte najaarswind scheef- gedrukt werden en zich vervolgens met schuddende kruinen weer oprichtten. Aan een tafeltje naast ons zat een rood harige troel op een door onze ouders nog als aanstotelijk omschreven wijze haar genegenheid te betuigen aan een besnorde man in hobbezakkerige kle ding. Keer op keer sloeg de rooie een arm om zijn nek, tuitte vervolgens haar lippen en kustte hem op een manier waarop in koude wintermaanden vogel tjes van een in de tuin opgehangen vet bolletje knabbelen. "Mag ik er even tussenkomen?", vroeg de man die de koffie aan de duif en de doffer serveerde. Hij wachtte het ant woord niet af, plantte de bestelling op tafel en wendde zich vervolgens tot Marie en Arie. "Wat hij voor ons kon betekenen", luidde zijn vraag. De thee die voor Marie in bestelling ging deed hem opkijken alsof er in de zaak gevloekt werd. De vervolgorder, een biertje voor Arie, streek de plooien weer glad. Typisch een uitbater van ge ven en nemen. In afwachting van het bestelde over legde een nieuwe gast met zichzelf waar hij zou plaats nemen. Kijkend in de richting van het verliefde paar besloot hij voor Marie en Arie te kiezen. "Die twee daar zitten niet op visite te wachten", stelde hij trefzeker vast "Is het toegestaan dat ik hier aan schuif?" "Dat is het", liet Marie weten, altijd in voor aanspraak. De bedaagde dertiger nestelde zich met enige moeite naast ons, daarbij een riant uitzicht verkrijgend op hetgeen zich aan het belendende tafeltje af speelde. "Zo is het mij ook in mijn jonge jaren vergaan", stelde hij met iets van teleur stelling in zijn stem vast, "maar ik ben afgehaakt." Toen Marie naar de oor zaak wilde informeren ging de spreker gehaast verder. "Niet dat ik er vies van ben," lichtte de man toe teneinde te voorkomen dat wij hem wellicht van andere voorkeuren verdachten, "maar leve het gelukkige bruidspaar heeft voor mij te vroeg ge klonken." Hij lachte onoprecht en verslikte zich in een slok bier. Marie voelde haarfijn aan dat met deze tekst het laatste woord nog niet gesproken was en gaf met de vraag: "Hoezo?", een voorzet tot een mogelijk vervolg. Onze buurman verklaarde zicb nader. "We waren nog geen drie maanden ge trouwd of ze was al weer naar haar moe der vertrokken. Zit je toch mooi met ongewassen sokken, overhemden en een stapel rekeningen." Hij keek naar de vrijage aan de over kant, schudde zijn hoofd en fluisterde op samenzweerderige toon: "Die jongen daar wordt, net als ik des tijds, met huid en haar opgevreten. En maar niks in de gaten hebben. Wat een oen." Een beoordeling die Marie in staat stelde het hare ervan te zeggen. "Dat is generaliseren. U mag het dan wellicht slecht getroffen hebben, maar dat geldt niet voor iedereen. Bovendien zal uw vrouw U niet zonder reden verla ten hebben", voegde ze er met een femi nistisch ondertoontje aan toe. De man haalde zijn schouders op voor zoveel onbegrip op voorhand en slokte nog wat bier naar binnen. "In haar opvatting was ik een egoïst. Maar wat is een egoïst. Je krijgt dat stempel opgedrukt als je op de centjes let. Ik was er zo een." Marie tastte volledig in het duister, maar ontving, zonder er op aan te drin gen, nadere informatie. "Die van mij zat twee keer in de week bij de kapper. Dan kwam ze blond, dan kwam ze zwart thuis. Vandaag lang haar, morgen stond kort weer beter. Als ik 's ochtends mijn ogen open deed wist ik soms niet wie er naast mij lag. In 3 maanden tijd heeft het mij 1X00 gulden gekost aan de figaro. Volgens haar een schat van een man, ja wat had je anders verwacht met zo'n klant. Toen ze ver trokken was kwam er nog een lading re keningen over mij heen voor bijpas sende truitjes, broeken, jurken en schoenen, terwijl haar moeder mij had bezworen dat ze de meeste kleding zelf maakte omdat ze zo handig met naald en draad was. Voor een prijsbewuste man als ik was dat geen leven meer." Arie maakte de indruk zich daarbij iets te kunnen voorstellen, maar werd ver volgens door Marie voor de voeten ge lopen. "Bracht U wel eens een bloemetje voor haar mee?", wilde ze weten. "Zoiets kan veel goedmaken hè Arie." "Wat heet bloemen meenemen" herin nerde de man zich. "Het hele huis stond er vol mee. Wij hoefden niet naar de Keukenhof. Ze heeft over mij kunnen lopen, bij wijze van spreken dan, alleen als het de centjes betrof moest ik de hohouder er op zetten. En dat noemen ze dan een egoïst." Vervolgens kreeg het gelukkige paar opnieuw zijn aandacht. "Waarom probeert U het nog niet een keer", stelde Marie voor. "Ik denk het niet", antwoordde de man die maar niet met zijn ogen van het minnekozen kon afblijven. Erg overtui gend klonk het niet. ARIE WANDELAAR DE SOESTER RAAD BIJEEN. Woensdag kwam de raad onzer ge meente in openbare vergadering bijeen. De heer A.P. Hilhorst was met kennis geving afwezig. Daar geen belangrijke punten op de agenda voorkwamen, werd over nagenoeg alle punten zonder eenige bespreking beslist. 1. Beëdiging van het nieuw gekozen lid C. Verboom. De heer Verboom, die in de vorige ver gadering niet kon worden geïnstalleerd wegens ziekte, bedankte nu voor het lidmaatschap, waardoor de installatie geen doorgang kon hebben. 2. Vaststelling van de notulen van de vergadering van 1 Augustus 1946. Goedgekeurd. De heer HOM dringt er op aan, dat men zich verstaat met den stenograaf, die de notulen der begrootingsvergade- ring moet opmaken. Hij kan er blijkbaar niet uitkomen. 10. Voorstel tot huur van het perceel Van Weedestraat 3. Aldus besloten. 11. Voorstel tot het verleenen van een crediet ten behoeve van de verbreeding van de Steenhoffstraat. Comform besloten. De kosten worden geraamd op f 71.000.-, waarvan f 40.000,- van het Rijk zal worden terugontvangen. Mevr. BUNGENER wijst op de nog niet af gestane gronden in de Van Weedestraat en B. Grothestraat. Verbetering is ook daar hoog noodig. Weth. VAN ZADELHOFF deelt mede, dat in meerdere gevallen geen medewerking kan worden verwacht, zoodat andere wegen zullen moeten worden ingesla gen. Mevr. VAN DER SWAN verzoekt er bij de spoorwegen op aan te dringen om in den overweg nabij Soestdijk een kleine afsluitboom op te nemen voor voetgan gers en wielrijders. Nadat de raad hierna vrij langdurig in geheim bijeen was geweest, kwam de rondvraag in behandeling. De heer CLEMENS vraagt verbetering van het trottoir tusschen Kampweg en Schoolweg en een rijverbod voor het smalle gedeelte van de Winkelman straat. Mevr. VAN DER SWAN bepleit verbe tering van den waterafvoer in het Vosseveld en verharding van het Kerk- pad Z.Z. Ook verzoekt spr. weer indienststelling der flikkerlichten bij den Kolonieweg. De heer R. HILHORST verzoekt in opgaven voor benoemingen ook de adressen der personen te vermelden. Tevens vraagt spr. aandacht voor de sloot langs den Noorderweg en infor meert waarom het uitbreidingsplan niet eerst aan de commissie is of wordt voor gelegd. Mevr. LANDWEER informeert naar de naamborden voor de straten. Mevr. POLET verzoekt medewerking van B. en W. voor veilig verkeer. De heer NOODER bepleit het plaatsen van borden met betrekking tot de maxi mum snelheid en vraagt aandacht voor de woningen van de bouwvereeniging "St. Jozef' te Soesterberg. De heer BEEKMAN informeert naar het resultaat van het onderzoek inzake verbouw van het bestaande of bouw van een nieuw gemeentehuis, voor welk on derzoek kort voor den oorlog een be drag van f 1500,- werd uitgetrokken. Hierna sluiting der vergadering. Wie wordt de nieuwe prins Car naval? Deze vraag, die op de lip pen van menig Soester brandt, wordt zaterdagavond beant woord in Bos en Duin. De Narre Knollen presenteren om elf minuten over elf hun nieuwe leider tijdens het traditionele prinsenbal in het partycentrum aan de Bosstraat. Burgemeester Hans de Widt is bereid gevonden de nieuwe prins te instal leren. In februari zal hij hem tijdelijk de sleutel van de gemeente in bruik leen geven, waarna Soest voor enkele dagen wordt omgedoopt in Knollen dam. Om 20.30 uur gaan de deuren open, een half uur later speelt discjockey Kees van Amersfoort zijn eerste plaat en blazen De Bloaspiepers er vrolijk op los. Om half twaalf voeren de Dansmariekes een speciale show op ter ere van de nieuwe prins en zijn adjudanten. De raadsleden van de carnavalsvereniging zijn dan inmid dels onderscheiden. Met eenige maanden beginnen wij met de fabricage van een speciaal model douche-waschbak, waarin het mo gelijk is de verschillende waschhandellngen als: douchen, kinderen waschen, kleine gezinswasch, etc,, welke in een huishouden voorkomen, te verrichten. Teneinde ervaring op te doen met het plaatsen van eenige gemaakte proefmodellen, zoeken wij contact met huiseigenaren en/ot bewoners van huizen, welke niet zijn voorzien van een douche en/oi badkamer. Er moet tenminste een ruimte van 1.20x90 cm. be schikbaar zijn voor het plaatsen van een dergelijke combinatie-bak. Nadere inlichtingen verstrekt de CLANDESTIEN KARNEN EN SLACHTEN. Bij een huiszoeking in de woning van R. aan het Oude Grachtje vond de politie een groote melkbus, geheel gevuld met verzuurde melk en eenige gereedschap pen, die voor boterbereiding dienen. In een der schuren vond men ook eenige zakken met schapenvleesch, ge bonden op rijwielen en gereed voor ver zending. De melkbus met inhoud, gereedschap pen en het schapenvleesch werden in beslag genomen, terwijl R. naar het po litiebureau verhuisde. Later werden nog gearresteerd Th. de Z. en E. v.d. D., als verdacht van clandes tien slachten. PARAPSYCHOLOGIE. Ten huize van de fam. Koek, Stad houderslaan 36, had een bijeenkomst plaats van belangstellenden in de parapsychologie. Dat men zich in Soest en omgeving in deze richting interes seert is dikwijls gebleken. Daardoor kwam tot stand een studie club voor parapsychologie, die zich ten doel stelt studie te maken van media mieke verschijnselen, z.g.n. super- normale verschijnselen enz. Er zijn vele krachten in den mensch, die op ontplooiing wachten en die, mits goed aangewend, ons ten zegen kunnen zijn, doch dit terrein behoort met eer bied betreden te worden. De studieclub zal hen, die uit die motieven willen toe treden gaarne opnemen. Het voorloo- pig bestuur bestaat uit den heer Oort, voorzitter, Bartolottilaan 47, Mej. Joon, secretaresse, Nassaulaan 22 en den heer Koek, penningsmeester. In samenwerking met Fotoservice Willem van Oosten. Alweer zo'n bouwwerk, zoals vandaag geen mens het meer zou laten bouwen. Waarom eigenlijk niet? Te groot? Niet meer comfortabel? Uit de mode? Mis schien weet iemand het en horen we het nog. Zeker is dat het verdwenen is, maar er moeten nog mensen zijn, die het verhaal kennen. Kunt u het ons ver tellen? Graag! Voor informatie, tel. 6016372. De damderby tussen DVSB en Hui zen is geëindigd in een overwinning voor de Soester-Baarnse combina tie. Het werd 11-9 voor DVSB. De twee topspelers van Huizen, Albert en Leenderd de Gooyer, kwamen in hun partijen tegen Kromhout en Van Niel in tijdnood, gingen daardoor in de fout en verloren hun partijen. Daaren tegen lieten de DVSB-ers op de borden zeven tot en met negen het afweten. Op negen bleek dat A. van der Ploeg nog steeds uit vorm is. Dit keer had hij niets in te brengen tegen de zestienjarige Ilona Terlouw. Na vijf uur spelen was het 10-8 voor DVSB. Alleen op bord tien werd op dat moment nog gedamd en lag de druk bij B. Weistra om remise uit het vuur te sle pen, zodat DVSB de wedstrijd zou win nen. Hij slaagde daarin in een vijf-om- vijf eindspel. Evenals in voorgaande jaren wordt het kampioenschap recreatiedam- men van Soest in de komende we ken gehouden in café Willem I aan de Koninginnelaan 27. De organi satie is in handen van de DVSB, in samenwerking met café-eigenaar Willem Dorrestein. Het is het vierde cafétoernooi in succes sie en het derde dat bij Willem I plaats vindt. De organisatoren namens de DSVB, Hans Schuurman van de evenementencommissie en Adrie Butzelaar van het jeugdbestuur, hopen op een grote opkomst. Op woensdag avond 13 november worden de eerste wedstrijden gespeeld. Doorgaans wordt er in het café al be hoorlijk getraind; het "potje dammen" neemt daar dan ook serieuze vormen aan. Voor de winnaars is de grote Kees Hilhorst/Jan Wis-beker te verdienen. Afhankelijk van de belangstelling zullen er minimaal drie speelavonden nodig zijn om de uiteindelijke winnaar naar voren te schuiven. De avonden zijn niet alleen bestemd voor de "beste" dammers, maar ook voor recreatiedammers die hun kennis van deze mooie denksport willen ver groten. Belangstellenden kunnen zich aanmelden bij Willem I, liefst voor woensdag 13 november 20.00 uur, als de eerste damschijven in wedstrijd verband over de borden geschoven wor den. Informatie: Hans Schuurman (tel. 6026137, na 18.00 uur), Adrie Butzelaar (tel. 6011050, na 19.00 uur) of café Willem I (tel. 6010821, niet op dinsdag). "Als er onnauwkeurigheden zijn, dan horen we het graag van u," schreven we vorige week bij de foto van de hervon den weg-teerders. Nu, de eerste onnauwkeurigheid hebben we al: de straat waar ze werkten, was niet de Eigendomweg, zoals we schreven, maar de Kolonieweg en dat is heel wat an ders. De Kolonieweg is ook waar kunst schilder Isings zijn huis liet bouwen, en daar waren de mannen dus, bijna voor de deur, bezig. Gelukkig dat er een op lettende lezer was die ons hierop attent maakte. Bedankt! Kort na de oorlog voorzag de RK Gem. Toneelvereen. "Hogerop" in Soest duidelijk in een behoefte. Mensen vonden het leuk om te spe len, en er werd naar de uitvoeringen uitgekeken. Veelal werden stukken enkele malen opgevoerd. Er waren ook wel uitwisselingen met buurgemeentes, zo van "Als jullie een avond bij ons verzorgen, komen wij een avond bij jullie". De bonte avond "Wij zijn niet bang" waarvan we u een half jaar geleden een affiche lieten zien ("La chen van het begin tot het eind!") werd in april 1947 tweemaal gegeven en don derdag 1 mei nog een derde keer. "Hogerop" had verschillende steunpila ren. Namen als Rietje Olthof, Tilly Roe ten, Jopie Reijerse, Alfons Hoofd en Gerrit Westerveld. Er werd ook regel matig gerepeteerd en een van de orga nisatoren van Max Engberink als regis seur, maar ook als verzorger van de schmink en het kapwerk. De basis van de vereniging werd in 1945 gelegd, maar het werd 1947 voor de eerste uitvoering tot stand kwam. Dat was "De Verschop peling", tragedie in drie bedrijven. Een tableau de la troupe 1948 (uiter aard voor de zelfgemaakte coulissen) staande van links naar rechts: I Toon Hoofd 2? 3 Bertus van Nimwegen 4 Niek Hilhorst 5 Evert van Klooster 6 Gijs van Klooster 7 Steef van den Deijssel 8van Klooster 9 Gerrit Westerveld oftewel Gert Hit 10 Toon Vrakking II Alphons Hoofd 12 Toon de Beer Zittende: Op donderdag 14 november houdt duikschool The Experience weer een 'try-out' in Aqua Indoor. Deel nemers kunnen dan met perslucht- apparatuur onder water zwemmen. De kosten bedragen 20 gulden per per soon, inclusief de entree van het zwem bad aan de Dalweg. Bij voldoende be langstelling start eind november/begin december een PADI-cursus tot 'Open Water Diver'. Wie het brevet haalt, kan over overal ter wereld deelnemen aan duikactiviteiten. De maximale duik- diepte voor een 'openwater duiker' is achttien meter. Er is tijdens de 'try-out' in Aqua Indoor plaats voor vijftien deelnemers. Vooraf opgeven is daarom noodzakelijk. Dit kan bij The Experience, Turfstreek 28, 3766 HX Soest, tel. 6017705 of 06- 52895623. In zijn Radio Soest-programma "De Ronde van Soest" praat Jan Visser zondagmiddag 10 november om één uur met televisieman Ad Langebent (63). Hij woont sinds 1975 in Soest, werkte 32 jaar bij de KRO, zat 9 jaar als cor respondent bij het Vaticaan en heeft de vorige maand afscheid genomen van "Hilversum" en wil zich meer gaan wij den aan de Soester samenleving (kerke lijk en wereldlijk). Hij spuit tegenover de interviewer zijn mening over het le ven, de kerk, de journalistiek, de pu blieke omroepen, de pausreizen, over Soest en over de taak van een lokale omroep. Columnist Eit Algra signaleert de pro blemen die ouderen hebben met knop pen en toetsen en Visser leest een ge dicht over de maand november van Folgore Da San Gimignano. Techniek: Jaap Pastijn. Productie: Peter Ensdorff. Het gesprek wordt herhaald op woensdagmiddag 13 november om vijf Net toen ze werd ingehaald door een auto, veranderde een fietsster uit Soest op de Akkeren van richting. Het gevolg was dat ze tegen de auto botste en even later met rugletsel naar Molendael werd gebracht. Op zaterdag 9 november (17.00 uur) zendt de Raad van Kerken weer een programma uit op Radio Soest. Mede werking wordt verleend door Bea En gelsman, Jean Telder en Hans Hulshof. De vaste programma-onderdelen zijn: nieuws uit de kerken en parochies, mu ziek in "Gods lof stem gegeven" en een interview. Gast in het programma is dhr. H. den Otter, voorzitter van het bestuur van de Nederlandse Protestanten Bond afdeling Soest. In het Radio Soest-programma "Ont moeting met..." van donderdag 7 no vember (11.00 uur) praat Lonneke Meijer ditmaal met enkele medewerkers van de 06-11 Alarmcentrale. Over het hoe-en-wat van deze nuttige dienst ko men Martin Wiegers, Ron Hardink en Herman Poelman aan het woord. .1 Rietje Olthof Teus Roeten (beheerder van het St Josephgebouw waar werd gespeeld) Max Engberink, regie en kapwerk onder, zittend: 1 Tilly Roeten 4 Coby Pol 6 Jopie Reijerse Ondanks de successen ging het enthou siasme voor hogerop toch achteruit Ei kwamen financiële lasten als auteurs rechten en gemeentelijke belastingen, de zaal werd duurder, de boekjes voor tek sten duurder, mensen verhuisden, trouwden - de laatste uitvoering moet in 1950 zijn gehouden. Waarmee natuur lijk niet gezegd is dat daarmee het amateurtoneel in Soest geheel van de baan was. VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG Kabel: FM 90.9 (mono) en FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. O l'Het is vooral voor en en de directe nu Irietig als er weini ken spontaan gel fchu ifd eure n s h o\v l w-eten heel zeker, wel zijn gekomen, Üere avond hebben [lat maakt veel goe< 'Voor ons is het toch La de derde keer, oc :en schuifdeurensho Natuurlijk stonden vc items gepland, maar ie finale om wat vo< lan komt dat hard a tebben we goed kun )eze woorden kwaï an de beheerder vj ;enk van Appeldoo: ,uim vijftig aanwezi an kunst met een kl een grote K. ''at velen goed deed et nog enkele mj avond opende met lied. Een song die c redenen heel lang op legd, maar gelukkig terug te komen. In richte zaal met als - podium, omringd m show van klasse opg de stijgende lijn t< schuifdeurenshow waard om het volgei bezoeken. Het S-bi liederen ten gehc repetitieruimte. \S daarom dat hun kl< was? Een bloemenh Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 7 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Mieke Boon. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 10.30 UW MENING pr. Gerda Alders. ONTMOETING MET... Lonneke Meijer in gesprek met de mensen van 06-11. 12.00 MUSICBOX pr. Sander van Zweden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Annie van Geet. 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 OPERETTELAND Die Op. und ihre G. Stimmen; pr. Paul Spamaaij. 16.00 SOEST ACTUEEL (H) 17.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN (H) pr. Gerda Alders. 18.00 EN ROUTE pr. Armand Trippaers. 19.00 Sluiting. VRIJDAG 8 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 SOEST S5-PLUS pr. Miep Jansen en Rob Joustra. 12.00 MUSICBOX pr. Sander van Zweden en Martijn Bax 13.00 LUNCHROOM pr. Ruud van Vuuren. 14,00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 16.00 SOEST ACTUEEL (H) 17.00 JOURNALISTENFORUM pr. Guillaume Spiering. 18.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 19.00 Sluiting. ZATERDAG 9 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 11.00 OPEN DAG RADIO SOEST pr. Ap Kruitbosch en Cock Schouten. 15.00 ZINDERENDE ZATERDAG pr. Jan Lagerweij en Martijn Bax. 17.00 RAAD VAN KERKEN pr. Jean Telder e.a. 18.00 KLASSIEK NON-STOP 19.00 Sluiting. ZONDAG 10 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 BAROK... SERIEUS? pr. Jaap Gankema. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Joke Vrolijk. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN (U) 12.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 DE RONDE VAN SOEST pr. Jan Visser. 14.00 JOURNALISTENFORUM (H) 15.00 DE SALON Kunst- en cultuurprogramma vanuit Artishock; pr. Lonneke Meijer. 16.00 SOMETHING ELSE pr. Semmy Prinsen en Jelis Stam. 17.00'n WERELD VAN MUZIEK pr. Peter Ensdorff. 18.00 HET BOEK Het binnenste buiten; pr. Herman Spoor e.a. 19.00 Sluiting. MAANDAG 1 1 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Thari Schröder. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 MUSICBOX pr. Sander van Zweden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Jan Lagerweij. 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 LISTEN TO A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 16.00 SOEST ACTUEEL (H) 17.00 THE POWER AGE Jongerenprogramma; pr. Ivo van Gurp 18.00 THE NIGHT CLUB Jongerenprogramma; pr. Martijn Bax. 19.00 Sluiting. DINSDAG 12 NOVEMBER 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Anke v.d. Bos. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN pr. Getda Alders. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 MUZIKAAL INTERMEZZO pr. Paul Spamaaij. 16.00 SOEST ACTUEEL (H) 17.00 RADIO SOEST NON STOP 18.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 19.00 Sluiting. 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Rob Joustra. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Gemeentelijk voorlichtingsprogramma; pr- Ben van Os en Yvonne Dijkhuis. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden en Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 UW FAVORIETE KEUZE Verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (Aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 16.00 SOEST ACTUEEL (H) 17.00 DE RONDE VAN SOEST (H) 18.00 INTERLUDIUM pr. Willem Posthumus. 19.00 Sluiting. Van officiële zijde Jeugdwerk Soester Sint Nicolaas op za het vliegdorp zal bi heiligman wordt oi Dorpsplein verwac) oer door het dorp route zal zijn: Dorp berg, Kampweg, Spoorstraat, Wii Onneslaan, Kamp' Wegje, Winkelman Chr. Huijgenslaan, kelmanstraat, Ple plein, Dorpshuis. I Vervolgens zal de 5 1 ingehaald in de I Dorpshuis waar e I show op het progi zijn alle kinderen welkom. De feestel 4 16.00 uur. Wil jij x tocht? Dat kan, ve t, els, maar meld je v (0346) 353129. Morgen, donder men gratis een co van Sterrenberg 20.00 uur. Het bt Trompetterkorp brengt als fanfare show die zeer d zijn nog enkele baar bij de recep 'Toch schijnt l f leed dat jij mi zins gehecht b ren per dag, zc ik je al mijn zi Met deze hartv uit de Minneb bewerkt door werd dhr. Wie zondagmiddag toegezwaaid v£ bonden zijn aa inenten. Perse eindelijk de k van de direcl jubileumfeest Bunskoek een ten. Zij slaagdi voor de zake soms wel even ja's weiden Bu vanuit hun wc het KdK ver\ neel hen een 1 Het grote geb haar feitelijk f kon men muzi u horen. Een lange st< Bunskoek en jubileum de h werden gehc bosch, oud di zitter van 1 Bunskoek ge dere zijn kun ook in moeili kend te man< Duidelijk wei Zantkuijl, s< Namens velt 1 "In moeilijke Bunskoek az wezig; alom den. Als een vele zaken c vereiste maai was erbij toe KdK, maar- Jan nog vc vriend Jules juiste mome I vt' Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (035) - 601 30 14

Soester Courant | 1996 | | pagina 14