Grandioze weekaanbiedinsen van Bloemisterij Van pest! IVMfitï Ope ^,25^ 0e> miae ecfub üt> Soest! Van De V1BURNUM TINUS Demon 'Out deze i 4) WOENSDAG 13 NOVEMBER 1996 SOESTER COURANT PAGINA 4 WOENSDAG RESTA1 FREESIA AZALEA Meningen j ^^^^vaiUezerJ Open Soestdijk De knop moet om bij Jan Visser Die mijnheer A.P. toch! Woensdagavond na het warme maal... De Soester Duinen Elke zaterdag in de maand november ONBEPERKT Gourmetten, steengrillen voor f 24,50 Informatii financiële voor vroui Autokraakje Voor ka Petei WOENSDAG 13 NOVEMBER 1996 Het pit OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST t I V H Van donderdag 14 tot en met woensdag 20 november Bii ons bent U i Van Oest is uitgeroepen tot dè Elite Bloemist van Soest e.o. Wij geven op al onze snijbloemen een 7-dagen- goed-garantie af. Prettig om te weten als u eens een ruikertje kado geeft! SNIJBLOEMEN in diverse kleuren, 10 tak per bos van 6,75 -s voor KAMERPLANTEN 20 cm doorsnee, in 12 cm hogcpot van 4,75 -s TUINPLANTEN (heester, winterbloeiend) in 017 cm pot, 40 cm hoog. vol met bloemjinop^^ van 8,75 -5 voor Bloemisterij Van Oest, de enige echte uit Soest, heeft talloze aanbiedingen op het gehele assorti ment. Voor balkon, binnen of buiten. Van Oest heeft er wat voor: Planten, snijbloemen, zijdebloemen- en planten, bloemstukken, aarde werk, bloempotten, plantenbakken, enzovoort! Eigendomweg 80 3765 EE Soest Telefoon (035) 601 4617/6010647 Telefoon 031 "Open" Soestdijk? Een verzoek aan de politiek. Nu steeds duidelijker begint te worden dat er grote twijfels bestaan over de haalbaarheid van de doelstellingen die zijn beoogd bij de opstelling van "con sensus" over de verkeersafwikkeling Soestdijk, groeit bij mij steeds meer de overtuiging dat handhaving van de hui dige situatie voor de gehele wijk Soest dijk met desnoods enkele aanvullende maatregelen zo slecht nog niet is. En dat omdat: a) De verkeersstroom in nagenoeg de gehele wijk Soestdijk, incl. de Korte Bergstraat/Hellingweg, door de geno men maatregelen sterk is afgenomen, waarmee dus de belangrijkste doelstel ling van toen en nu is bereikt. b) Het autoverkeer terecht wordt ge dwongen in de richting van de Dalweg, die immers daarvoor is ontworpen. c) De veiligheid derhalve sterk is toege nomen. d) Het aantal autokilometers bij andere maatregelen niet zal af-, maar toenemen en verschuiven naar een ander circuit. e) De bereikte "consensus" een model is dat tegen wil en dank is bereikt omdat de politiek wil dat Soestdijk "open" moet, terwijl eigenlijk niemand weet waarom. f) In het consensus-model de verkeers stroom alleen maar zal toenemen, ter wijl dat tegen alle maatschappelijke doelstellingen ingaat. Voorstel: 1) Neem enkele aanvullende maatrege len op de Prins Hendriklaan en even tueel de Korte Bergstraat/Hellingweg. 2) Laat voor het overige de situatie zo als die is, omdat deze situatie overtui gend zijn effectiviteit heeft bewezen. 3) Gebruik het geld dat voor de kost bare en twijfelachtige herinrichting van de wijk Soestdijk benodigd zou zijn voor maatregelen op de Nieuwstraat en Koninginnelaan. 4) Evalueer na bijvoorbeeld een jaar de effecten en bespreek dat dan desnoods in een meer representatieve klankbord groep. Dan kan de politiek daarvan op nieuw kennis nemen. Met dank voor Uw aandacht. J.C. Westeneng Hoe is het toch mogelijk dat je als me dewerker van Radio Soest zo je eigen nest kan bevuilen? Allereerst kun je natuurlijk binnenskamers een hele hoop oplossen en hoeft dat niet naar buiten gebracht te worden middels deze slechte propaganda. Op uw vraag waarom er geen goede programma-makers op komen draven kan ik heel kort zijn. De programmering is niet goed en er is geen goede leiding. Als adviseur van Omroep Limburg en Radio Enschede heb ik het een en an der wel meegemaakt. Maar zonder pro fessionele krachten van techniek tot sa mensteller kun je het wel vergeten. Vrij willig is niet vrijblijvend, maar voor ve len wel. Als men uitgaat van een basis pakket (vier vaste krachten) dan kan het vrijwilligersverband daarom getrokken worden en ook gestuurd. Uw gortdroge programmering heeft niets creatiefs. Ouwe koek, dat gebeurt in genoemde steden al jaren. Pas wan neer je het "Soesterse" met een lekker sausje overgiet, dan pas haal je de kren ten uit de pap. Maar ja, weer die man kracht en vakmanschap. Draai die knop binnenskamers om met veel sponsors en vooral geld, anders red je het nooit van je leven en kom je van de wal in de sloot, heer Visser. Piet Daalhuisen In zijn Talk of the Town mengt hij waar heden en verdichtels door elkaar heen. Was het niet zo dat het wonen en leven van meer dan 1000 mensen in het ge ding zou zijn - mensen die veelal ook nog, gezien hun fysieke toestand, geen mogelijkheden zien om openbare hoor zittingen bij te wonen om o.a. op die wijze (behalve een aanbieding van on geveer 1000 handtekeningen) te getui gen van hun afwijzing v.w.b. het be oogde tracé of die, vanuit hun bescha vingsnormen, ook niet hun toevlucht kunnen en willen nemen tot andere maatregelen om hun gelijk af te dwin gen-, dan had ik aan het ludieke stukje misschien wel plezier beleefd. Maar nu, nee, voor ons is deze zaak te ernstig, mijnheer A.P. De bewoners die zich teweerstellen tegen de plannen van onze bestuurders zijn niet bang en ook niet op hun achterhoofd gevallen. Zij hebben en hadden drommels goed door dat er in de "Klankbordaktie" een ma nier was gevonden om de burger bij oplossingen te betrekken die door de direct betrokkenen al veel eerder als onaanvaardbaar van de hand waren ge wezen. Het was onderkend dat het in de bedoeling lag om op deze wijze een ze kere vorm van consensus van de bewo ners te suggereren, vandaar dat het co mité Koningsweg-tracé vóór de aanvang van de eerste vergadering een Statement heeft afgelegd. Overigens, klankbordgroepen kunnen effectief zijn mits: - ze worden ingesteld vóórdat een oplossing van bestaande problemen in plan gebracht is; - de ge meentelijke bestuurders de door de klankbordgroep aangedragen oplossin gen c.q. voorstellen ook in hun defini tieve plannen opnemen. Dat er in het onderhavige geval afge wacht moet worden of de bestuurders zich iets aan de klankbordgroepen gele gen zullen laten liggen, is juist. Maar dit Iaat onverlet dat het m.i. te ludiek is om de leden van de klankbordgroepen als onmondige meelopers van de Ge meente aan te duiden. De bewoners zijn niet bang, maar zij willen alle mogelijkheden aangrijpen om het genomen onzalige besluit het Koningsweg-tracé als hoofdroute aan te wijzen terug te draaien. Zeker nu ook vele van hun politieke vrienden hen in de kou laten staan en ook zij het "land schap" - onder het mom van allerlei drogredenen - belangrijker vinden dat het wel en wee van meer dan duizend mensen. De bewoners - o.a. woonachtig aan de Koningsweg - hebben getracht onze be stuurders op andere gedachten te bren gen. Neen, ONMOGELIJK: "Van Weedestraat-tracé" - een tracé dat al decennia lang als route N221 bekend staat en waarvan iedereen die daar zijn zaak vestigde of ging wonen op de hoogte was - moet gerenoveerd worden en verkeersluw worden gemaakt. Een voormalige zandweg wordt - nu eerdere plannen m.b.t. een weg over de Eng werden getorpedeerd - langs allerlei procedures aangemerkt als de ontslui- tingsweg bij uitstek. In de beginjaren zeventig was er nog geen sprake van dat de Koningsweg de thans beoogde func tie zou krijgen!!!! Ik nodig onze bestuurders dan ook uit om klip en klaar aan ons (bewoners woonachtig aan het Koningsweg-tracé) duidelijk te maken dat wij indertijd een verkeerde lokatie hebben gekozen om van onze "oude dag" te genieten. De K.L.M.-flats en de flats gelegen aan de Veenbesstraat zijn eind jaren zestig ge bouwd aan een weggetje dat geen en kele associatie opriep met zwaar door gaand verkeer; met de bouw is daar dan ook zeker geen rekening mee gehouden. Ik nodig onze bestuurders uit om bij bewoners langs het tracé op hun balcon te komen "genieten" van het lawaai en de stank van het voorbijgaande verkeer, het laatste vooral bij rustig zomerweer wanneer men juist graag gebruik maakt van het balcon. Over milieuvervuiling gesproken!!!! Gaarne zou ik zien dat de oproep aan de politiek van de heer A.P. niet aan dovemans oren is gericht en dat hij zich verder in positieve zin blijft inzetten voor de belangen van de burgers in het algemeen en die van het Koningsweg tracé in het bijzonder. Namens In spraakcomité Koningsweg en bewoners vereniging "De Veenbes", A.W. van Nues Het dessert, de Soester Courant, neem ik mee naar m'n kamer, heerlijk. Na het niet te vermijden politieke leed van de eerste pagina's en het niet geringere leed van de pagina's daarna met als nieuws verklede reclameboodschappen met steevast foto's van hun al net zo glim mende handel, kom ik bij de pagina's die me doorgaans meer interesseren en ga er eens goed voor zitten. Pagina 13, woensdag 6 november. In de achtertuin zwiepen de nog niet geheel kale takken in de storm, regen klettert tegen de ramen. Vluchtig gaat mijn blik over de koppen, ik heb moeite met kie zen, wat eerst? The Talk of the Town (gelukkig weer back in town); De knop moet om bij Radio Soest; Toontje heeft een paard getekend en Walter zingt in Paulus-koor iets van Mendelssohn. Ik vermoed dat ik iets niet goed lees, maar gun me geen tijd dit recht te zet ten want lees inmiddels dat "de,knop", bovenaan pagina 13, een pamflet is van Jan Visser met eeh bijlage onderaan de pagina en weer terug naar boven zelfs een citaat uit "De mens en zijn symbo len" van Carl Jung (blz. 85). Vermoede lijk door storm en regen bekruipt mij een gevoel, zo'n gevoel van een span nend jongensboek, zo'n gevoel van de scheepsjongens van Bontekoe, Peerke en z'n kameraden, Jaap Holm en zijn vrienden. Ik ben verkocht, "de Knop wint" en ik krijg gelijk: "Als kind logeerde ik vaak in het vissersdorp De LemmerVer rukkelijk, Aad Post moet nog even wachten. Ademloos lees ik verder over de leugenbank en over de roddels en de sociale controle, maar het toch bij de schrijver sterk opkomende positieve beeld van gemeenschapszin in De Lemmer. En dan gaat voor mij wreed de knop om. Weg sfeer, weg spannend jongens- boekgevoel! Aan het einde van het ver haal gekomen stel ik vast dat het één lange aanloop is geweest tot een wel gemikte trap in het kruis van iedereen die maar iets met Radio Soest van doen heeft. Een trap onder de gordel, verpakt in een citaat uit Jung's werk (blz. 85), dat maakt dat een eventueel verweer bij voorbaat afketst op het pantser van het intellect en daarom gelijk hebben. Uit het pamflet: "de enthousiaste manier waarop veel door vrijwilligers aan de bouw en de inrichting van de nieuwe studio is bijgedragen, heeft mij geïnspireerd dit pamflet te schrijven../'. Dit is niet alleen cynisch, dit is een re gelrechte poging bestuur, directie en medewerkers uit elkaar te drijven, een klassieke verdeel-en-heers-poging! Niet iedereen kan bezig zijn aan de inrichting van de nieuwe studio. Opnieuw uit het pamflet: "De enthou siaste manierheeft mij geïnspireerd en "jammer van die prachtige stu dio". Het zal je maar gezegd worden. Ik draag Radio Soest een warm hart toe en, beste Jan Visser, ik neem aan dat dat ook voor jou geldt. Natuurlijk is de pro grammering voor verbetering vatbaar. Radio Soest zal de eerste zijn om dat toe te geven. Maar er is bij Radio Soest maar één lid dat van mening is dat niet geconcur reerd kan worden met de nationale om roepen, omdat die altijd beter zijn. Die ene medewerker geef ik het welge meende advies zo spoedig mogelijk bij deze "betere" omroepen met hun ether- vervuilend, debiliserend en infantiel ge wauwel te solliciteren, hoewel het me niet zou verbazen als ik binnenkort ver neem dat de voorzitter van de program maredactie van Radio Soest - nieuwe stijl - Jan Visser heet. Waarom, beste Jan, zo'n aanmatigend, cynisch, neerbuigend en welhaast boos aardige toon in een pamflet, dat naar ik aanneem positief bedoeld was, maar al leen het tegenovergestelde effekt zal hebben? Enfin, toen mijn kwaadheid geluwd was, merkte ik dat het nog harder was gaan waaien. De vredige sfeer van voor heen kwam terug. De Talk of the Town was een pleister op de wonde. Een vol treffer en met smaak tot me genomen. Hans de Bruin RESTAURANTS PARTY- EN VERGADERCENTRUM Inclusief soepje. Reserveren is gewenst. Bel en reserveer, 035-6012739 Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest Telefoon 035-6012739 Wat ee Stefis h Uitgerus zal hij er we Dat beleggen niet aan mannen, woi november uitgelei Deze onafhankeli genodigd door de Soesterberg. Beleggen, studiefi lig sparen en an< snijdt hij aan Emmakerk aan d< de bijeenkomst o Na de spreekbeu: uitgebreid gelegi van vragen en di: stellende vrouw i Op de Smitsweg is in het weekeinde een auto opengebroken. De buit bestond uit een radio-cassetterecorder. De eigenaar, een 29-jarige Soester, deed aangifte bij de politie. Op zaterdag 3( ijsvereniging P< verkoop van li Hiermee kan tij onbeperkt op schaatst. De voorverkot kassa van de Eemweg. De gulden (tot en gulden (15 jaa december wor ditioneel verdi Zoals gewoon] ijsvereniging e adres aangebi kaart aanscht kope tarief. De Peter's Ba* 21 novembei vergadering, gint om 20. gebouw. Op meer de be Kamphorst ei maar stellen z Uitgave: Gemeente Soest Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 459 60 93 460 De bevolkinj terdag 16 i rondneuzen ziekenhuis t Molendael sen 13.00 ei monstraties listen en and over de werfc Alle afdelinge geopend. Bel gebouw van 1 het laboratori het dagcentn monstraties i De mensen 1 longinhoud 1 nemen in de Alle bezoekt een prijsvraa op een fiets den. Bij binn kers een vi meeste antvyt komen op de het dagzieke schikbaar g Vrienden vai vember laat gerealiseerd leven. Voor zich aanslu Molendael. dag een atte Voor de k knuffeldokt deren hun 1 voor onderz verbandje o: BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvraag met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, vergunning te verlenen voor het: bouwen van een rijwielberging (tussen Daelhoven en Molenschot), Graanakker 11. Alvotens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 14 november 1996 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvraag betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dage lijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouw zaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN SOCIALE DIENSTVERLENING DINSDAG 19 NOVEMBER GESLOTEN In verband met onderhoudswerkzaamheden is de afdeling Sociale Dienstverlening dinsdag 19 november de hele dag gesloten. Woensdag 20 november kan men weer op de gebruikelijke tijden 8.30 - 12.30 uur bij deze afdeling terecht. BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND BOUWPLAATS Amersfoortsestraat 87 Birkstraat 135 Kerkdwarsstraat 2 Korte Brinkweg 26b Margrietlaan 13 Oranjelaan 14 Steenhoffstraat 8 Talmalaan 30 Van Lenneplaan 2 Verlengde Paltzerweg 1 Verlengde Paltzerweg 1 Wieksloterweg O.Z. 89 Zeisterspoor 8 BETREFT VERZENDDATUM (96530) (96473) (96560) (96571) (96559) (96432) (96510) (96489) (95355) (96502) (96515) (96083) (96247) plaatsen van een omheining 28-10-96 bouwen van een jongveestal 28-10-96 uitbreiden van een berging 28-10-96 plaatsen van een vlaggenmast 31-10-96 plaatsen van 2 dakkapellen 28-10-96 uitbreiden van een woonhuis 30-10-96 uitbreiden van een woonhuis met een portaal 28-10-96 uitbreiden en verbouwen van een woonhuis 28-10-96 bouwen van een woonhuis 30-10-96 bouwen van een opvangbak met overkapping t.b.v. frigantine opslag 30-10-96 wijzigen van de kopgevel van hangar 7 30-10-96 bouwen van een woonhuis met garage/berging 28-10-96 bouwen van 2 kantoorgebouw 28-10-96 BOUWPLAATS Apollo 147 Braamweg 108 Dorresteinweg 131 Eemweg (ong.) Hobbemalaan 13 Hooiweg (ong.) Jachthuislaan 55 Kerkplein 2 Mercury 249 P.C. Hooftlaan 12 Schoutenkampweg 85 Schrikslaan 37a Smitsweg 8 Versteeghlaan 3 Zuidergracht 56 Zuidergracht 56 (96496) (96552) (96184) (95561) (96594) (96449) (96309) (96596) (96558) (96474) (96600) (96593). (96597) (96568) (96304) (96591) BETREFT INGEDIEND uitbreiden van een woonhuis 30-10-96 uitbreiden van een woonhuis 30-10-96 bouwen van een woonhuis 30-10-96 bouwen van een vogelasiel (wijziging verleende vergunning) 28-10-96 bouwen van een duivenhok 28-10-96 bouwen van een onderstation voor de NS 28-10-96 bouwen van een theehuis 28-10-96 renoveren van de toren van de Petrus en Pauluskerk 30-10-96 uitbreiden van een woonhuis en het bouwen van een carport 31-10-96 uitbreiden van een woonhuis 28-10-96 bouwen van een carport 30-10-96 plaatsen van een tuinhuisje 28-10-96 aanpassen van de gevel t.b.v. de plaat sing van een geldautomaat 30-10-96 plaatsen van een dakopbouw 31-10-96 bouwen van een kantoor met bedrijfsruimte 29-10-96 bouwen van een weegbruginstallatie 28-10-96 VERORDENING KINDEROPVANG SOEST Inwerkingtreding van de verordening Kinderopvang Soest en inherent hieraan Intrekking afdeling 7 (Kinderopvang), hoofdstuk 5 van de Algemene Plaatselijke Verordening Soest 1994 Burgemeester en wethouders maken bekend dat vanaf heden, gedurende een periode van zes weken, bij het gemeentelijk informatiecentrum (Raadhuisplein 1) en bij de dependance publiekszaken (Dorpshuis Soesterberg) gedurende de openingstijden voor een ieder ter inzage ligt het besluit van de raad van de gemeente Soest van 16/17 oktober 1996 tot vaststelling van de verordening Kinderopvang Soest en inherent hieraan tot intrekking afdeling 7 (Kinderopvang), hoofdstuk 5 van de Algemene Plaatselijke Verordening Soest 1994. De verordening Kinderopvang treedt in werking op 21 november 1996. In deze verordening staan voorschriften gesteld aan alle georganiseerde vormen van kinderop vang, zowel de gesubsidieerde als de ongesubsidieerde voorzieningen. Dit houdt concreet in dat één jaar na de inwerkingtreding van deze verordening - 21 november 1997 - alle houders van kindercentra en gastouderbureaus dienen te voldoen aan de in of krach tens deze verordening gestelde eisen. Vergunningen en ontheffingen die zijn verleend onder de werking van het uitvoeringsbesluit kindercentra Soest 1991 en het uitvoeringsbesluit gastou derbureaus Soest 1991 blijven nog gedurende één jaar na inwerkingtreding van deze verorde ning van kracht. Voor nadere inlichtingen: afdeling sport, onderwijs en welzijn, tel. (035) 6093615 BESLUITEN B. W. d.d. 5 november 1996 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000,3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 31 oktober tot 7 november 1996 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (ba lie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. KENNISGEVING INCIDENTELE FESTIVITEITEN WET MILIEUBEHEER De burgemeester maakt bekend dat in het kader van het Besluit Horecabedrijven milieubeheer voor: Café't Hartje Koninginnelaan 70 3762 DG SOEST op: 16 november 1996 van: 21.00 uur tot 1.00 uur vrijstelling zal gelden van de geluid- en trillingsvoorschriften van genoemd besluit. Inlichtingen: afdeling groen en milieu, tel. 035 - 6093593 ONDERWERP Subsidieverzoek De Troubadour te Soest. Ophangen spandoeken tbv ver. De Zonnebloem. Regeling overbruggingsuitkering ABW. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN perceel: Ereprijsstraat 127 Acacialaan 7 Valeriaanstraat 195 Molenstraat 28 Draailier 6 Rembrandtlaan 20 Kerkpad nz 47 Vondellaan 26 Van Lenneplaan 35a Ir. Menkolaan bouwkavel 5 Gemeente Soest vraagt aan: Di Lassostraat 14 Betreft: 2 coniferen 1 boom 1 naaldboom 1 vliegden 1 boom 1 berk en 1 conifeer 3 appelbomen en 1 pruimenboom 1 boom bomen 2 bomen 1 es Periode: 31 oktober,tot 7 november 1996 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Soesterengweg 2 Schoutenkampweg 42 Emmalaan 2 Clauslaan 22 Schapendrift 9 Versteeghlaan 62 Bilderdijklaan 25 Beatrixlaan 27 Julianalaan 3a Betreft: 2 beuken, 1 esdoorn en 1 es 2 berken 3 coniferen 1 abies koreana en 5 picea's 15 am. eiken en 3x am. vogelkers 1 berk 1 eik 1 wilg 4 coniferen Opheffen annexaties. Diegenen die menen in hun belangeh te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093709. Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Post bus 2000, 3760 CA, te Soest. BESLISSING Subsidieverzoek afwijzen wegens het niet binnen de gestelde termijn indienen van het verzoek. De Troubadour erop wijzen dat dergelijke activiteiten niet meer gesubsidieerd worden, tenzij kan worden aangetoond dat dit nodig is voor deelnemers uit lagere inkomensgroepen. Toestemming verlenen tot het ophangen van spandoeken in of nabij de winkel centra Hartje Zuid, Van Weedestraat, Smitshof en Overhees. N Ingaande 1 januari 1997 alle uitkeringen Abw maandelijks achteraf te betalen en ter voorziening in het financiële tekort dat daardoor bij de betreffende huis houdens ontstaat, medio januari 1997 (ten laste van 1996) een overbruggings uitkering te verstrekken. Uitvoering geven aan het voorgestelde beleid hetgeen inhoudt: 1) melding betreffende een annexatie bij het hoofd van de afdeling groen en milieu; 2) beoordeling van de annexatie door de afdeling wegen, grondzaken en verkeer; 3) bij positief advies afd. WGV verzen ding van bijgevoegde aan de directeur milieu 7 stadsbeheer gemandateerde aanschrijving; 4) na verloop van de gestelde termijn controle op en zonodig uitvoering van opheffing annexatie.

Soester Courant | 1996 | | pagina 4