VAN SOEST wenste Bosboom Zwart Mul Co woon tem* PROCAR „SelamaUalan Tour" uk kerst niei I fk sponsor S.0. BlftiU TT*- Willen in zijn =4 -J ROEST ©OSSÏÏ VOORTJES Vleescentrale Soest b.v. □■VAN EDE Van Veevoederhandel 'Eemland', alles voor dieren 'Boutique des Fleurs', bron van kleur en creativiteit Bouwbedrijf Van den Hengel: kwaliteit op alle fronten Woonwinkel Van Soest loopt altijd een stapje voor met uw ei< WOENSDAG PAGINA 12 Permanent WOENSDAG 27 NOVEMBER 1996 SOESTER COURANT B.V. v/h Fa. H. v. ASCH Bodewes Bouw BBS Soest Toon van der Linden jac. de bruin BROUWER Systeembouw B.V. P.A. van den Dijsselb.v. SERVICECENTER BEUKENLAAN BOSBOOM AUTOSCHADE WIJNHANDEL GOMMERS e.g. kerkhof bv PEKO B.V. WASIEL STEITNER Bouw Maatschappij Uyland □O GLASSERVICE 035 - 601 60 55 Hengstum bv VEEVOEDERHANDEL EEMLAND H.G. Dijkman Zn. KOGEVO SCHOOL BOEKHANDEL SOEST VAN DORRESTEYN BOUWBEDRIJF I VAN DEN HENGEL BV ,outique Bloemsierkunst 1 leurs Uil T VAN DEN HENGEL BV w 10% kc f i JZ GRONDWERKEN RIOLERINGEN SLOOPWERKEN STRAATWERKEN Zuidergracht 45 - Tel: 609 90 20 POIUHIS SOI 3760 AM So.ll T.I.03S-6018366 SUZUKI föCHRYSLER Birkstraat 105, Soest, Telefoon 035 - 601 32 56 AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ nieuwbouw - verbouw - reparatie - onderhoud A.A. van Breukelen en Zonen b.v. Van Straelenlaan 7, Soest, tel. 035 - 601 82 67 Slijterij - Wijnhandel voor gezelligheid... én voor al uw dranken! Soesterbergsestraat 49, tel. 035 - 601 24 90 Hartje Zuid - Soest uw partner in logistiek Nijverheidsweg 12, 3762 ER Soest Telefoon 035 - 601 05 44 rijwielspecialist t.o. winkelcentrum Soest-Zuid GALLENKAMP PELSWEG 1 SOEST - TEL: 035 - 601 28 57 systeemplafonds inbouwverlichting Lange Brinkweg 34 - 3764 AD Soest Telefoon: 035 - 601 57 65 UW TOTAAL INSTALLATEUR loodgieterswerk, centrale verwarming electrotechnische installatie Laanstraat 34 a - Telefoon 035 - 601 24 72 Applikatiebedrijf - Schilderwerken Hartweg 70 - 3762 SG Soest - Tel: 035 - 601 35 66 Beukenlaan 27 - Soest - Tel. 035 - 601 68 35 Birkstraat 105, Soest, tel: 035-6021102 OOOQf OOOi OOf FC. Kuyp«rstraat 26, tel. 60215S7 accountants belastingadviseurs Burg. Grothestraat 35 - Soest - Tel. 6016033 Gasonderfioud loodgieters- en verwarmingsbedrijf en dakwerken korte brinkweg 37a - Soest - Tel: 035 - 601 43 32 Kraanverhuur tot max. 70 ton TEL: 601 66 65 (3 LIJNEN) loodgieters- en verwarmingsbedrl)f G.vandenPQL bv Gasonderfmd SOEST van Lenneplaan 69, Soest, tel: 035 - 601 99 54 a c c o u n I a n t s belastingadviseurs Burg. Grothestraat 28-30 telefoon 602 09 73 Groothandel in Vlees, Vleeswaren en Diepvriesprodukten Zuidergracht 16-18, Tel: 035-6012610 SLAAPSTUDIO - TAPIJT Lange Brinkweg 38 - 3764 AD Soest Telefoon: 035 - 601 96 00 Ons devies: BMU BOUWT SAMEN MET U! Postweg 57 - Soesterberg - Tel: 0346 - 350 504 Nieuwe Gracht 1 - Soest Koningsweg 18 - Tel: 601 59 33 601 57 59 apparatenbouw Dorresteinweg 65 - Tel: 602 03 64* R. van Doorn Birkstraat 125«-3768 HE Soest - Tel: 033- 461 87 14 AANNEMINGSBEDRIJF IS GEMETSELD PLASWEG 24 - TEL: 035-6019666 Industrieweg 27 Telefoon: 035-6022388 Van Weedestraat 42-44 Soest Tel: 035 - 601 81 09 Havenstraat 120 Bussum Tel: 035 - 693 38 06 Werkplaats en kantoor: Veldweg 2c-3764 CP SOEST Postbus 3204- 3760 DE SOEST Tel: 035-6021065 Fax: 035-6026120 Steenhoffstraat 1 - Soest Telefoon: 035 - 6012455 •De heer Rijk van Doorn Wie een hond thuis heeft, of een poes, een cavia, een konijn, een kanariepiet, duiven of een paard, die kent ook Vee voederhandel 'Eemland'. Prachtig lan delijk gelegen aan de 'Birkt' treft u op nummer 125a een waar dierenparadijs aan. Vanuit Soest, links, even voorbij de kaasboerderij, bij dat grote witte bord met meestal vrolijke vlaggen erop, het rustieke landweggetje in. Op het eind een kleine splitsing. gaat links. U par keert uw auto of fiets tussen de buiten uitgestalde honden- en konijnenhok ken en hoog opgetaste balen hooi. Het is er gezellig en het zit er boordevol lek kers. Voor Hector, Miepje, Lorre of Hippie. De sfeer bij 'Eemland' hoort niet alleen bij de dieren, maar ook onmiskenbaar bij de landelijke sfeer. Uit grote bakken langs de wand worden met een charmant houten schepje de bestellingen uitgegraven, in een grauwe papieren zak gedaan en gewogen op een, dat wel, hypermoderne weegschaal. Een piepje zegt ook hier hoeveel het kost. Eige naren en eigenaressen van honden, katten, vogels of paarden kunnen hun dierenhart ophalen aan een ongekend uitgebreid assor timent voeders. Zaden, brokken, happen, kluiven, ze maken deel uit van een indruk wekkende menukaart waar onze lievelingen van heel klein tot en met heel groot wel pap van lusten. Ook hier doet het advies "gezond eten" opgeld. Alleen de beste merken zijn voor Rijk van Doorn, die er sinds vorig jaar, samen met zijn vrouw, de scepter zwaait, goed genoeg. Het komt bij hem niet alleen op ver kopen aan. Het dier heeft net zoveel recht op kwaliteit als het baasje of het bazinnetje zelf; dat neemt ook geen genoegen met een taaie hamlap. Een goed advies is dan ook nooit weg. De mensen bij 'Eemlan', waar u ook de vorige eigenaar de heer Lam met al zijn erva ring nog druk aan het werk ziet, hebben min stens zoveel verstand van de dieren als van wat ze het beste kunnen nuttigen. De zaak bestaat immers al dertig jaar! De schappen staan onder andere vol met "Witte Molen", duivenvoeders, vogelvoeders, konijnen- en knaagdiervoeders. Allemaal voeders voor lief hebbers en topkwekers. Dat geldt ook voor de granen van "Havens", die op zijn pakken roept "dat u er beter mee vliegt". De duif is hier duidelijk in het geding, geen luchtvaart maatschappij. Er ligt een 'Vlooienkrant' op de toonbank. Als we die oppakken krijgen we onwillekeurig jeuk. Hij staat vol bestrijdingsadviezen en -tips en duopakken voor hond en kat worden er smaakvol in geafficheerd. Een schitterende serie "Exil"- preparaten doet eerder vermoeden datje bij een luxe drogist rondloopt dan bij een toch eenvoudige veevoederhandel. Naast de tal loze ontbijt-, lunch- en diner-ingrediënten kan men bij de dierenvrienden aan 'De Birkt' terecht voor hooi, potgrond, kunstmest, klom pen, dierenverblijven zoals honden- en konijnenhokken, poezenmanden, vogel kooien, kattenbakvullingen enz. enz. 'Vee voederhandel Eemland' is een waar lustoord voor dierenliefhebbers en -professionals. Rijk van Doorn is er niet weinig trots op dat, mede dank zij het eigen merk 'Eemland Horse Mix', de bekende Soester vierspanrijder John Dorrestein van de Parklaan Nederlands kam pioen is geworden. "Horse Mix" is een ideale mélange, die met zorg werd samengesteld door paardenkenners bij uitstek, warm aan bevolen voor potentiële winnaars en winnar essen van draverijen en handicapwedstrijden. Wie toch iets anders wil voor het paard kan kiezen uit nog 50 andere mogelijkheden. Van Doorn is niet voor één gaatje te vangen. Zijn prijzen zijn scherp, rijn service gaat ver en hij houdt van sport in welke vorm dan ook. Wie bij 'Eemland' rijn inkopen doet kan de beschikking krijgen over een zogenaamde ClubSpaarKaart. Als die is volgestempeld, maakt Rijk Van Doorn f.5,- over naar de club waarvan de klant lid is. Dat heeft verder niets met dieren te maken. Maar al het an dere bij 'Veevoederhandel Eemland bv' aan 'De Birkt' wél. Een fantastisch adres voor al uw beestjes! Birkstraat 125a. tel. 033-46187 14 Een bloemenwinkel moet je het niet noemen. Dat is te weinig eer. Het is eer der een overdekte tuin met leuke hoek jes en het zijn niet alleen de bloemen en de planten die er voor een heel speciale sfeer zorgen. Het lijkt ook wel een beetje op een gezellige tentoonstelling. Je kunt er leuk neuzen', scharrelen, tot je hebt gevonden wat je zocht of juist niet: je komt er verrassende dingen en din getjes tegen die je op een ander, maar zeer plezierig been zetten. Middenin dat paradijsje een grote tafel met veel kerstspulletjes. Daar loopje meteen op af, voorbij aan een uitstalling met veel roest erop. Dat is de nieuwe mode in decoratie en waarom ook niet? Wie de kleur van roest goed bekijkt komt al snel tot de ontdekking dat die prachtig bij alle andere past. Zeker in de herfst. De tinten rood, bruin en geel over heersen en wie dat fantasievol rangschikt in een mooie bijpassende bokaal of vaas, die duidelijk begonnen is aan een roestige fase in zijn bestaan, bereikt sublieme resultaten. En er is keus genoeg. Op onze vraag hoe die attributen zo mooi roestig te krijgen zijn is het antwoord simpel: "we zetten ze na aan komst gewoon een poosje buiten in de re gen". Wie sprak hier van puur natuur? Het sluit wel aan bij de filosofie van het bloemen- bedrijf: Bloemen en planten moeten de om geving, waarin ze komen te staan op een crea tieve manier sfeer geven. Niet de bloemen zelf moeten teveel aandacht vragen, de ruimte waarin ze staan dient er opvallend door op te fleuren. Bloemen maken het gezellig in huis en op kantoor. Ze veraangenamen je leven. Ze houden immers van mensen... 'Boutique des Fleurs' is constant uit op kwaliteit en ser vice. Op ruim 300 vierkante meters, vlak naast de spoorbomen van het al net zo sfeervolle station Soestdijk, valt veel te beleven. Niet alleen kan de klant er rekenen op garantie - een bos bloemen moet toch zeker een kleine week monter blijven en anders kunt u gerust even terug gaan - men wil er graag van alles aan doen om iedereen die komt en belt een tevreden gevoel te geven. Wie zijn venster bank of 'side-table' eens heel anders wil, kan er terecht voor een sfeervolle compositie. En: ook al is het nog zo druk, er wordt altijd een gaatje gevonden om iets te bezorgen. Zelfs op zondag, als het echt niet anders kan, bij voorbeeld bij onverwachte en niet altijd ple zierige omstandigheden, zijn ze bij 'Boutique des Fleurs' bereid te doen wat gedaan moet worden. De Kerst komt in zicht, drukke tijden staan voor de deur. De roestige kandelaars krijgen na Sinterklaas een prominenter plekje. Kerst stukjes rijn een beetje over, wonderlijk ge noeg, Het was nieuws voor ons. Er wordt meer en meer aan fantasievolle decoraties gedaan. Niet in mandjes en zo, maar in of op gebruiksvoorwerpen die je na de Kerst voor andere zaken nuttig kunt maken. Zoals een stevige kaas- of broodplank, om maar eens wat te noemen. Van een mooie bloem- docaratie wil een mens tegenwoordig iets overhouden. En niet alleen als herinnering. Bij 'Boutique des Fleurs' zijn ook op dat gebied de mogelijkheden legio. Het lijkt niet onverstandig er een beetje tijdig bij te zijn. Het is allemaal handwerk en dat vergt aan dacht. Wie iets moois wil met kerst rijdt zo vroeg mogelijk naar de Steenhoffstraat num mer 1. Parkeren voor de deur. Blauwe zone dat wel, maar iets verderop, bij het postkan toor is ruimte genoeg. 'Boutique des Fleurs' is een veelzijdig adres. U kunt ze succesvol inschakelen bij recepties, ontvangsten en fees ten, thuis of in een grote fabriekshal. Ze werken vaak samen met traiteurs, zoals De Tromslager en Van Asch. We hebben het prachtige assortiment kaarsen nog niet eens genoemd en het glaswerk, de vazen...U bent er van harte welkom, ook gewoon om er wat rond te lopen, ideetjes op te doen. 'Boutique des Fleurs', een unieke Soester bron vol kleur en creativiteit. Steenhoffstraat 1, Soest, tel. 60124 55 De heren G.J. Smeeing (l.) en M. G.A. Langendorf. Een aannemer komt er vandaag de dag kostprijs ten goede komt. Ze hoeven niet meer 'om het beton van Lenarduzzi heen niet meer met uitsluitend goede tim- meer um ucl terrein aan 'nè die onlangs naar een nieuw terrein aan ue merlieden. Ook bij Van den Hengel aan Qracj1ten' vertrok. Een in wording zijnde de Veldweg zoemen de computers in brochure vertelt van de korte communicatie- alle vertrekken. Planning en control j»nen dje erbjj den Hengel voor zorgen zijn even belangrijk als spijkers en ha- dat er sprake is van een heldere bedrijfs- mers. Er komt heel wat kijken om de concurrent voor te blijven. Wie binnen kort bijvoorbeeld niet over de juiste papieren beschikt als het om de vei ligheidsaspecten tijdens de bouw gaat hoeft niet meer op grote projecten in te schrijven. Het ligt dus voor de hand dat er ook bij Van den Hengel alles aan wordt gedaan om aan die eisen te kun nen voldoen. En natuurlijk lukt ze dat. Op de grote ovale vergadertafel ligt een aan- structuur. Er werken gemiddeld 60 mensen die bezig rijn me» een grote verscheidenheid van opdrachten. De ambachtelijkheid, de liefde voor het vak, staat hoog in het vaandel, zeker als het om de renovaties gaat. Zo veel mogelijk van het 'oude' overeind houden. Dat wordt geprobeerd en Van den Hengel heeft er naam mee gemaakt. Nieuw- en verbouw van kantoor- en winkelpanden, bedrijfs hallen, villa's en stations. Er worden veel op drachten uitgevoerd voor 'Rail-Infra', de bouwdochter van de Nederlandse Spoorwe gen. Het werk komt van alle kanten op het tal tekeningen van een groot historisch pand bedrijf af. Het loopt als een trein, het werk in Amsterdam. De heer M.G.A. Langendorf, zelf zorgt voor acquisitie. Kwaliteit staat voor die samen met rijn partner G.J. Smeeing het alles en op alle fronten. De beste software bedrijf aanvoert, is druk bezig met het in- proramma's zitten in de beste computers, ïe- richten van een offerte voor een interessante dereen is druk met de uitgebreide voorberei- renovatieklus van het betreffende pand, dat dingen die zullen leiden tot het verwerven, zal worden omgetoverd tot een aantrekkelijk midden volgend jaar, van het VCA-certifi- appartementengebouw. Op 5 december valt caat, Veiligheids Checklist Aannemers- - bedrijven. Het is een absoluut onmisbaar klei nood, want de opdrachtgever is verantwoor delijk voor alle veiligheidsaspecten tijdens de bouw. Het ligt voor de hand dat die dan ook alleen maar in zee wenst te gaan met bedrij ven die er alles aan doen om de risico's zo beperkt mogelijk te houden. U kunt Van den Hengel in Soest tegenkomen bij het pand van Van Dam Sports, op de hoek van de Stadhouderslaan (bijna klaar), bij de bouw van het nieuwe expeditiecentrum van Procar, langs de Koningsweg, of zomaar ergens bij een particulier waar een dakkapel wordt ge- gaat. De eigen timmerfabriek beschikt over plaatst of een zwembad ontstaat. Want wie 4. ,m.l ...ir^.n.nlinn Kat 1-lalna mat aart DaV 4üf ie aan TiaHrilfc- de beslissing 'of ze het wel of niet krijgen'. Langendorf heeft er wel vertrouwen in. Hij kent de markt op rijn technische duimpje, weet waaraan je moet voldoen, hoe de prij zen liggen en wat het 'kunnen' van Van den Hengel is. Dat laatste moetje natuurlijk goed kunnen verkopen. Maar Van den Hengel heeft niet alleen in eigen dorp en omgeving een goede reputatie. Ze hebben veel ervaring op elk gebied. Ze renoveren, bouwen nieuw, verbouwen, plegen onderhoud aan bestaande panden en complexen, richten ook in, win kels als het om balies en dat soort dingen de modernste machines en veel vakmanschap. Het gehele pand langs de spoorbaan is thans in eigendom, het wordt een klein deel onder verhuurd. Verder is het allemaal Van den Hengel wat de klok slaat. De toegang is rui mer en mooier geworden en het parkeerter rein is veel beter geschikt gemaakt voor la den en lossen. Dat leidt tot tijdwinst die de het kleine niet eert...Ook dat is een bedrijfs filosofie die wijd en rijd in de regio bekend is. Bij Van den Hengel kun je voor elke op dracht terecht. Groot of klein: evenveel vak kundige aandacht. U wilt dat ervaren? 035- 602 10 65. Van den Hengel, een aannemer, waarop je kunt bouwen. Veldweg 2c, Soest, lel. 602 10 65 De heer en mevrouw Van Soest. Ons huis is een plek om lief te hebben. Met veel zorg en toewijding besteden we aandacht aan onze basis. Vanwaar we vertrekken, waar we elkaar ontmoeten, met elkaar praten, genieten van de jaar getijden, waar we in- en uitvliegen, waar we ons lekker voelen. De Neder lander staat bekend om zijn gezellige huiselijkheid, de sfeer, de warmte. Daar hebben we veel voor over. Het huis is voor veel media een onderwerp voor entertaining. Tal van tv-programma's, zowel op de Nederlandse als op de buiten landse zenders, kunnen rekenen op een hoge kijkdichtheid. Ze houden zich creatief en adviserend bezig met bouwen en verbouwen, met inrichting, met tuinen, kortom met alles wat er in en rondom ons huis te beleven valt. Er zijn prachtig geïllustreerde bladen die u niet alleen verlekkeren, maar die, net zoals de tv-programma's, vooral ook goed voor lichtend werk doen: wat is er allemaal op de markt, hoe kun je het handigste combineren, waar haal je de mooiste meubelen vandaan, in welke richting gaat de trend als we over kleuren praten. We 'winkelen' in talloze bro chures die bijna dagelijks worden bezorgd, we bezoeken beurzen, we dromen van nóg mooiere, nóg gezelligere paleisjes. Maar waar het natuurlijk op aankomt rijn uiteindelijk de winkels. Geen 'gewone' woninginrichters. Niet van die eindeloos grote zalen vol met alles, maar laten" we zeggen een soort 'mai- sons des specialité's'. Winkels waar u zich meteen thuisvoelt nadat u er een paar stap pen over de drempel hebt gezet, zonder 'al leen maar verkopers', maar waar vooral goed naar u wordt geluisterd. Want inrichten doe je niet even, dat is vooral zorgvuldig 'samen stellen', dingen en dingetjes op elkaar afstem men, creëren. Het is een mooi vak. WoonWinkel Van Soest in de Burgemeester Grothestraat is zo'n adres. Een huis aankle den, verfraaien, dat is waarin ze zich hebben gespecialiseerd. Twintig jaar ervaring staan niet alleen garant voor producten van de al lerhoogste kwaliteit, maar eerder voor een passend, persoonlijk advies. Voor de particu lier en voor de zakenman als het gaat om de wat kleinere projecten, zo tot 1500, 2000 vierkante meters. Dat ligt ze, groter laten ze graag aan anderen over. Het typeert de be trokkenheid van Van Soest. Ze komen als u dat wilt bij u thuis, om eerst eens rond te kijken voordat ze tot een oordeel komen. En èls het dan zover is, als ze samen met u weten welke kant het op moet, dan zult u zich ver bazen over de mogelijkheden. Een uitge breide keus in vloerbedekking, gordijn stoffen, met bijvoorbeeld bijpassend behang. Dat laatste alleen in combinatie met het eer ste. Van Soest wil compleet rijn, vandaar. U hoeft er niet nog eens voor naar een ander. Alles bij Van Soest heeft met elkaar te ma ken. U kunt rekenen op de beste merken: Louis de Poortere, Desso, Bergoss, Bon aparte, Cuneratapijten, Parade, Forbo. De dessins harmoniëren met schitterende col lecties gordijnstoffen zoals Designers Guiid, Eyffinger, Warwick, De Ploeg en Artelux. Inrichten is decoreren, reden waarom u bij Van Soest een verrassende serie accessoires vindt: kussens, grand foulards en quilts, sche merlampjes. En qua vormgeving en kleur altijd anders dan bij anderen. Vooruitlopend op morgen, dankzij dat vakkundige gevoel voor trends, datje nodig hebt als je producten inkoopt die de klant voor langere tijd moe ten behagen. Waar hij en rij zich letterlijk in thuis voelen.Van Soest denkt met u mee. Graag zelfs, ook als het om herstofferen van meubelen gaat. Want waarom zou u die za lige stoel wegdoen alleen omdat de bekle ding er wat moe begint uit te zien? Van Soest maakt er weer iets moois van. Een tweede of een derde leven, passend in dat wat alleen wilt: uw eigen persoonlijke sfeer. Van Soest moet u beleven, dat zal u uitstekend beval len. Ze hebben alle tijd, voor iedereen: Bur gemeester Grothestraat 28-30, Soest. Jubileumtip: in december viert Van Soest feest met grandioze kortingen... Ideetje? De actieve fotogra Oosten (49) heeft tv Soest. Hij vliegt va heeft altijd nieuwe p druk, altijd bezig, meest moderne ap( weer nieuwe foto's, zijn foto's een ong< stralen met een hai talgische - maar m verrassend. Van C foto voordat hij gen Interview: Olga Gtx Je jongste activiteit, de "oude Zonnegloren", toe en wat is daar nou Ongeveer IV2 jaar ge het Bestuur en d Molendael voorgestelc sfeer vast te leggen; ziekenhuis nog op vol) helemaal de vrije ha lang ben ik daar reg< tocht geweest - gelul begeleider mee die le lijk alle deuren voor 1 ik me helemaal kon cc maken van de foto's, met oude gebouwen, ook een stuk nieuwsgi bergt zo'n gebouw, de dan de uitdaging om fisch vast te leggen. I zonder flits, dus geei waar het niet is, dan i heb 1600 ASA-film(!) die grove korrel. Ji nieuwsgierig! Het is s gebouwen te verkenn wat er gebeurt en wa een onderaardse gan] bouw naar het andere ook om dat allemaal "verwoorden". De foto's zijn voorzie dichten van Jan Visse Foto's kunnen in prin spreken; dat bedoel il zonder woorden. Maa de teksten een toeg Gevoelsmatig zeg ik c volledig in eigen lab afgewe mogelijkheden, zoals:* eigen tekst mogeli kleur neg. zwart/w "snelle levering 'vierkant formaat ai 'mat of glans neme tut en et CfWKMc prijzen met standa 1- 50- 100-! 500-m inclusief enveloppt 7*1 Vóór 1 decemt Van Soest Woonwinkel Burg. Grothestr. 28-30, tel. 602 09 73 Winketen wnWeedestraaM47

Soester Courant | 1996 | | pagina 12