wenskaarten cvo Mg kerst nieuwjaar UtJll Willem van Oosten heeft camera-ogen in zijn hoofd Pint Jtabemaker >est loopt >r met uw eigen foto r Hengel: en ISOESTERBERGf Redken One 2 One-lijn bij kapsalon Barber Bibèr DE TROMSLAGER Sportuitslagen A.J. Bon gtanketkakketif 10% korting fotoservice .1' Schrijven voor gevangenen Permanente foto-expositie over het 'oude Zonnegloren' - ,/T .,T ,<r': Bij aankoop va 2 Redken producte Inbraak in huis Van Goyenlaan Kind geschept door motorfiets Kadetts gestolen Koopavonden is ook plezier Inbraak Beetzlaan Honderd piek weg Jack gestolen Kristallen beeldjes buit bij inbraak Concert Malik band Hartelijk gefeliciteerd OUDEJAARSLOTEN TUINHOUT A.R van Doorn b.v. SINTNICOLAASIS WEER IN HET LAND en natuurlijk bij Wim Rademaker aangeland. Voor roomboter/etters en -staven, o zo fijn. Saucijzenletters en -staven als het hartig moet zijn St. Nicolaas taarten in diverse maten Poppen van speculaas, slagroomborstplaten, figuren, letters en surprises van marsepein, voor ai dit lekkers moet u echt bij Rademaker zijn. Dit heerlijks allemaal uit onze ambachtelijke banketbakkerij. LAANSTRAAT 31 SOESTDIJK TELEFOON 6012387 •ede komt. Ze hoeven niet eton van Lenarduzzi heen', r een nieuw terrein aan 'De ok. Een in wording zijnde van de korte communicatie- /an den Hengel voor zorgen s van een heldere bedrijfs- erken gemiddeld 60 mensen e' een grote verscheidenheid i. De ambachtelijkheid, de ak, staat hoog in het vaandel, i de renovaties gaat. Zo veel t 'oude' overeind houden. Dat :rd en Van den Hengel heeft emaakt. Nieuw- en verbouw en winkelpanden, bedrijfs- stations. Ér worden veel op- '.voerd voor 'Rail-Infra', de an de Nederlandse Spoorwe- komt van alle kanten op het loopt als een trein, het werk acquisitie. Kwaliteit staat vóór fronten. De beste software- ten in de beste computers, ie- met de uitgebreide voorberei- len leiden tot het verwerven, ld jaar, van het VCA-certifi- ïids Checklist Aannemers- is een absoluut onmisbaar klei- opdrachtgever is verantwoor- veiligheidsaspecten tijdens de voor de hand dat die dan ook zee wenst te gaan met bedrij- ïs aan doen om de risico's zo lijk te houden. U kunt Van den est tegenkomen bij het pand q Sports, op de hoek van de lan (bijna klaar), bij de bouw e expeditiecentrum van Procar, ingsweg, of zomaar ergens bij r waar een dakkapel wordt ge- zwembad ontstaat. Want wie :t eert...Ook dat is een bedrijfs tijd en zijd in de regio bekend :n Hengel kun je voor elke op- t. Groot of klein: evenveel vak- lacht. U wilt dat ervaren? 035- ran den Hengel, een aannemer, int bouwen. De actieve fotograaf Willem van Oosten (49) heeft twee fotozaken in Soest. Hij vliegt van hot naar her, heeft altijd nieuwe plannen, is altijd druk, altijd bezig, steeds weer de meest moderne apparatuur, steeds weer nieuwe foto's. Het gekke is dat zijn foto's een ongekende rust uit aten met een hang naar het nos- algische - maar nooit saai, altijd errassend. Van Oosten ziet een bto voordat hij genomen is. nterview: Olga Goezinnen-Slagter Je jongste activiteit, de expositie over het "oude Zonnegloren hoe kom je daar toe en wat is daar nou spannend aan? Ongeveer IV2 jaar geleden heb ik aan het Bestuur en de Directie van [olendael voorgesteld om de bestaande teer vast te leggen; toen draaide het ikenhuis nog op volle toeren. Ik kreeg :lemaal de vrije hand. Wel een jaar lang ben ik daar regelmatig op speur tocht geweest - gelukkig kreeg ik een begeleider mee die letterlijk en figuur lijk alle deuren voor mij opende, zodat ik me helemaal kon concentreren op het r maken van de foto's. En... ik hèb wat met oude gebouwen, als kind al. Het is ook een stuk nieuwsgierigheid: wat her bergt zo'n gebouw, de sfeer proeven en dan de uitdaging om die sfeer fotogra fisch vast te leggen. Dat gaat het beste .ponder flits, dus geen licht toevoegen waar het niet is, dan is het pas echt! Ik heb 1600 ASA-film(!) gebruikt, vandaar die grove korrel. Ja, en ik ben zó nieuwsgierig! Het is spannend de oude gebouwen te verkennen en alles te zien wat er gebeurt en wat er is. (Er is zelfs een onderaardse gang van het ene ge bouw naar het andere). Spannend is het ook om dat allemaal foto-technisch te "verwoorden". De foto's zijn voorzien van teksten/ge dichten van Jan Visser Foto's kunnen in principe voor zichzelf spreken; dat bedoel ik met verwoorden zonder woorden. Maar bij deze serie zijn de teksten een toegevoegde waarde. Gevoelsmatig zeg ik dat ze de kijker op garant voor producten van de al- kwaliteit, maar eerder voor een •ersoonlijk advies.Voor de particu- )r de zakenman als het gaat om de sre projecten, zo tot 1500, 2000 meters. Dat ligt ze, groter laten ze anderen over. Het typeert de be- :id van Van Soest. Ze komen als u iij u thuis, om eerst eens rond te irdat ze tot een oordeel komen. En 1 zover is, als ze samen met u weten it het op moet, dan zult u zich ver- er de mogelijkheden. Een uitge- sus in vloerbedekking, gordijn- iet bijvoorbeeld bijpassend behang. :e alleen in combinatie met het eer- ioest wil compleet zijn, vandaar. U liet nog eens voor naar een ander. Van Soest heeft met elkaar te ma- unt rekenen op de beste merken: Poortere, Desso, Bergoss, Bon- Xmeratapijten, Parade, Forbo. De larmoniëren met schitterende col- 'rdijnstoffen zoals Designers Guild, Warwick, De Ploeg en Artelux. is decoreren, reden waarom u bij >t een verrassende serie accessoires ssens, grand foulards en quilts, sche- jes. En qua vormgeving en kleur Iers dan bij anderen. Vooruitlopend en, dankzij dat vakkundige gevoel ids, datje nodig hebt als je producten die de klant voor langere tijd moe gen. Waar hij en zij zich letterlijk in elen.Van Soest denkt met u mee. :lfs, ook als het om herstofferen van n gaat. Want waarom zou u die za- 1 wegdoen alleen omdat de bekle- /at moe begint uit te zien? Van Soest weer iets moois van. Een tweede of Ie leven, passend in dat wat alleen eigen persoonlijke sfeer. Van Soest beleven, dat zal u uitstekend beval- fiebben alle tijd, voor iedereen: Bur- ter Grothestraat 28-30, Soest, ïtip: in december viert Van Soest feest adioze kortingen... Ideetje? volledig in eigen lab afgewerkt, hierdoor vele extra mogelijkheden, zoals:'eigen tekst mogelijk l 'kleur neg. zwart/wit afdrukken 'snellelevering vierkant formaat anders dan anderen 1 'mat of glans PRn"ct Ktusmcen oetmt/e"1997 Rijzen met standaard tekst: 1-50 ft. 1,10 p/st. 50-100 tl. 0,95 p/st. 100-500 ft. 0,80 p/st. 500-meer fl.0,70p/st. nclusief enveloppen. Vóór 1 december bestellen: ïllem Van Oosten rterberqsestraat 57 Winkelcentrum Soest-Zuid 02155-13109 iWeedestraat147 (naastJacHermans) Soestdijk 02155-25942 het spoor zetten: kijken, zien, sfeer voe len, lezen, begrijpen, en knikken van ja: zo is dat, zo was dat. Zonder de teksten voelde het niet helemaal af. Is er een link tussen nostalgie en fotogra fie? Volgens mij wel, BEWAAR-ZIN, de hang naar het vasthouden van dingen die voorbij gaan, die veranderen. Dat zie je heel duidelijk bij de generatie mensen die geen of bijna geen foto's van zich zelf hebben als baby, als kleuter, van hun eerste speelgoedtreintje of mecanodoos; die mensen gaan hun kin deren fotograferen vanaf het door knippen van de navelstreng. Leuk voor later! En dat is natuurlijk ook zo. Wij vinden het toch schitterend om foto's te hebben van onszelf als pietepeuter met het eerste tandje in je mond! Zijn er mensen die absoluut niet van fo to's houden? Ja, tuurlijk zijn die er (Van Oosten lacht) maar die zie ik niet. Iets anders - wanneer heb jij je eerste foto gemaakt? Toen ik ongeveer 7 jaar was, met een Kodak Brownie. Vergeet niet, ik zat er midden in. Ik ben met ontwikkelaar grootgebracht. Mijn vader had een foto zaak in Delft. Mijn opa ook al, vanaf 1900. In een hoekje van zijn tabaks winkel had opa wat camera's staan. Zo is dat begonnen. Later had hij ook een dokaatje en ten behoeve van rond reizende fotografen (die hun glasplaten moesten verwisselen) had opa een bordje op de winkelruit: DONKERE KAMER DISPONOBEL. Daar is heel wat om geginnegapt vroe ger. Als 12-13-jarige was ik in de vakan ties druk aan het meehelpen met ont wikkelen en afdrukken. In die tijd alleen nog zwart/wit natuurlijk. Wel kon men kiezen uit rechte of gekartelde rand! Als je daar bij stilstaat, realiseer je je hoe razend snel de ontwikkelingen gaan, ook op foto-gebied. En toen? Bleef je aan de ontwikkelaar? Jazeker. De School voor Fotografie in Den Haag, 4-jarige dagschool. Na mijn eindexamen in militaire dienst. Inmid dels hadden mijn ouders de zaak ver kocht en zijn ze naar Soest verhuisd. Toen ik voor 't eerst in Soest kwam dacht ik: "Dat is lekker hier". En dat vind ik nog steeds. Het geinige is dat mijn eerste foto in Soest een foto was van een vervallen gebouw, Huize Middelwijk. Waar ben je met een eigen zaak begon nen? Op zolder bij mijn ouders. Ik fotogra feerde toen veel technische apparaten en materialen voor folders en documenta tie. Later, omstreeks 1973 heb ik een ruimte gehuurd aan de Oude Utrechtse- weg. Een heel klein studiootje en om dat men al heel gauw kwam binnen wandelen voor fotorolletjes en zo, heb ik er ook nog een piepklein winkeltje in Over het benutten van mogelijkheden gesproken: de brandweer is op oefening in de buurt van Zonnegloren en Willem van Oosten gaat in het "bakkie" om van bovenaf foto's te maken. gemaakt. Ik woonde in de garage. Het fotowerk voor reclamedoeleinden vroeg om snelheid van werken. Toen ben ik begonnen met zelf kleurontwikkelen en afdrukken van de eigen opdrachten. De "rolletjes" gingen nog naar een groot la boratorium. Ik zag het toen al als ser vice, dat als foto's niet optimaal waren afgedrukt om ze terug te sturen en over te laten maken. Dat was iets nieuws, dat sloeg in als een bom. De mensen ston den buiten in de rij! (Maar ja, dat kun je al gauw zeggen als je winkeltje wel héél erg klein is!). In 1978 naar het huidige pand Soesterbergsestraat 57. Was dat niet een enorme gewaagde sprong? Gigantisch! Maar ik durfde het aan. Een mijlpaal en mijn kracht was toen mijn 1- dag-service. Haantje de voorste dus, dus. Ja, en een aantal jaren later kwam de 1- uur-service. Klantenbinding Door in eigen huis zelf te ontwikkelen en af te drukken, proberen we alles er uit te halen wat er in zit, in de zin van: de mogelijkheden optimaal benutten. Een leuk voorbeeld: een klant dacht dat een foto totaal mislukt was en wilde hem weggooien. Ho, ho, laten we eens kijken... nu is de klant apetrots op zijn eigen foto-poster aan de wand. Dat zijn leuke dingen!. Wat zijn je favoriete onderwerpen? Landschappen, lijnen in landschappen, zoals zwelen gemaaid gras, ploegvoren, dat soort lijnen, snap je. Hoe presteer je het, zo druk als je bent, om in je foto's zoveel rust uit te dragen? Mijn hang naar rust, waarschijnlijk; naar het oude (je hoort mij niet zeggen dat vroeger alles beter was), naar de natuur. Het klinkt tegenstrijdig: ik heb de pest in over files, maar ik bewonder mo derne wegen en viaducten en zo. Ik vind dat ze oude gebouwen verknallen en ik houd ook van moderne architectuur. Ik loop warm voor oude of antieke dingen, en ik ben heel enthousiast over de mo derne technologie en de allernieuwste ontwikkelingen. Als laatste vraag: wat doe jij in je vakan tie? Met m'n gezin naar een mooie omge ving in Frankrijk of zo en dan op mijn gemak foto's maken, véél foto's! Dat had ik kunnen weten.... Foto-expositie over het "oude Zonnegloren" is permanent in het Dagziekenhuis van Me disch Centrum Molendael aan het Dalplein te Soest. Vrijblijvende informatie: Willem van Oosten, tel. 035-6013109. Een karakteristiek binnen-buiten-ge zicht van het oude Zonnegloren. Foto: Willem van Oosten. Vrijdag 20 december is de schrijfgroep van Amnesty International van 14.00 tot 16.00 uur in het Dorpshuis. Brieven worden geschreven naar Tsjaad, Vene zuela en Tunesië. Een ieder die hieraan mee wil doen is welkom. Papier en schrijfgerei is aanwezig. Informatie bij mevrouw Sukking, tel. 352109. WOENSDAG 27 NOVEMBER 1996 ~tHANDEL WANDEL! SOESTER COURANT PAGINA 12 ,AJ 1iV SALON VOOR DAMES EN HEREN Kerkstraat 44-Soest-Tel: 035-601 21 75 Rijksstraatweg 231 - Leersum - Tel: 0343 - 45 40 56 Dorpsstraat 24 - Woudenberg - Tel: 033 - 286 28 07 PAGINA 13 Kapsalon Biber is als één van de weinige salons in Nederland uitver koren om de nieiiwe exclusieve One 2 One-lijn van Redken te voeren in het assortiment. Vitaminen, mine ralen en proteïnen die als een bodyguard werken tegen schade lijke invloeden als luchtvervuiling, zonlicht en stress maken van Red- ken's One 2 One een verrassende lijn. One 2 One bevat van top- tot teenproducten die verzorgen van bui tenaf en van binnenuit. De lijn bevat behalve AHAdag- en nachtcrème, fruit- zuren, conditioners, shampoo, energi- zing treatment en bodywash ook een pot multivitaminen-mineralentabletten met o.a. de vitamines C, E, BI, B2, B6, B12, calcium, seleen en biotine die het lichaam voorzien van essentiële voe dingsstoffen, die bijdragen aan fitheid, gezondheid en welbevinden. One 2 One's massageolie-complex, ge combineerd met een heerlijke anti-stress hoofdhuidmassage, zorgt door de na tuurlijke extracten voor de ontspanning en hydratering van de huid. Binnen korte tijd wordt zelfs al uitgebreid door een toevoeging van een reinigingsmelk, een kleurende gel voor het gezichteen bodylotion en een bodyscrub. Voor informatie over deze producten en behandelingen kan men terecht bij de salon Barbèr Biber aan de Kerkstraat 44 te Soest. Daar geldt deze maanden de volgende aanbieding: Bij aankoop van twee Redken producten (gehele assorti ment) de One 2 One bodywash gratis (t.w.v. f 23,50) in een mooie geschenk verpakking (zolang de voorraad strekt). Kom rustig eens aan om deze producten te bekijken, te voelen en ruiken! Een onbekende dader heeft in het weekeinde ingebroken in een woning aan de Van Goyenlaan. De 28-jarige bewoonster ontdekte dat de boel over hoop was gehaald. Ze mist in elk geval een portemonnee met wat geld en per soonlijke papieren. Bij een ongeluk op de Vondellaan is vorige week een 9-jarig kind gewond geraakt toen het werd aangereden door een motorrijdster. Het kind stak met zijn fiets de straat over, tussen de file voor het stoplicht door. De bestuurster van de motorfiets, een 26-jarige Amersfoortse, reed om de wachtende auto's heen en kon het kind niet ontwij ken. Opnieuw blijken Opel Kadetts de be langstelling te trekken van het auto- dievengilde. Vorige week verdween aan de Johannes Poststraat een blauwe Kadett met het kenteken LS-06-JV. Aangifte deed een 44-jarige Soester. Een paar dagen later verdween aan de Weegbreestraat een rode Kadett met het kenteken LN-32-GS. De 26-jarige eige naar stelde eveneens de politie op de hoogte. In verband met het Sinterklaas feest zijn er volgende week extra koopavonden De winkels zijn op maandag 2, dinsdag 3 en woensdag 4 decem ber extra open tot negen uur 's avonds. Stichting LEZEN, Keizersgracht 391 1016 EJ Amsterdam Bij een inbraak op klaarlichte dag heeft een onbekende dader een huis aan de Beetzlaan overhoop gehaald. De 40-ja- rige bewoner ontdekte de ravage en deed aangifte bij de politie. Wat er werd buitgemaakt was niet aanstonds vast te stellen. Een onbekende klant heeft maandag 100 gulden ontvreemd tijdens een be zoek aan een eetgelegenheid aan de Zuidpromenade. Het biljet werd gesto len bij het afrekenen aan de toonbank. Een 22-jarige Baarnse medewerkster van de zaak deed aangifte bij de politie. Uit de garderobe van het diensten centrum Honsbergen aan de Wiardi Beckmanstraat is in het weekeinde een jack ontvreemd. De eigenares, een 69- jarige Soesterse, deed aangifte bij de politie. Bewoners van de Van Weedestraat wer den in de nacht van vrijdag op zaterdag omstreeks half vijf opgeschrikt door vreemde geluiden. Toen ze naar buiten keken zagen bij een zaak in luxe huis houdelijke artikelen nog net twee man nen wegrennen. Ter plaatse bleek dat er was ingebroken, waarbij de daders het met name gemunt hadden op een vitrinekast met kristallen beeldjes. Daar van was een aantal weggenomen. Vanavond, woensdag 27 november, geeft de Oekraïense band Malik een presentatieconcert in het kerkelijk cen trum aan de Gen. Winkelmanstraat (naast de Postiljonschool), aanvang 20.00 uur. Het viertal met hun techni sche man Saulkin heeft dankbaar ge bruik gemaakt van een ruimte in deze kerk om zich op dit concert voor te be reiden. Vanavond zal men voor het eerst kennis maken met deze voormalige Russische band, afkomstig uit Odessa. Ze zullen zeker opvallen met hun opval lende Odessa-hoeden, maar ook van wege hun goed in het gehoor liggende muziek die zij 'Romantic Rock' noemen. De presentatie en vertaling worden ver zorgd door Natasja, een Moskouse schone die in Utrecht Nederlands stu deert. Kaarten voor 5 gulden p.p. zijn aan de zaal verkrijgbaar. Over soorten muziek heeft Soesterberg niet te klagen. Eerst een groots orgelconcert van TTieo Hes, nu een band van naam, en zater dag Odeons dubbelconcert. WENNEKES B.V. met uw nieuwe pand. Graav hebben wij uw receptie mede int een succes gemaakt. Catering- en Partyservice Sla uw tromslag bij de Tromslager Steenhoffstraat 58 - Tel: 035 - 602 28 71 Soester Bowling Vereniging De Duinkikkers Senioren maandag: No Name-Boule d'Or 2- 3; Big Splitters-Langenoord 4-1; Resto Girls- De Keien 4-1; Raadhuis I-Lucky Loosers 0,5-4,5; De Enghe-Baanbrekers 5-0; Teamwork-V. Ede 4-1. Senioren dinsdag: Raadhuis II-Dreamteam 4-1; Toverbal-Lucky Strikes 5-0; Cool Cat- Graphique 1-4; Stressless-Naadje 1-4; Karei de Stoute-Strajk 3-2; Heppie Hoekers- H.A.M. 1-4; Westra/V. Schaik-BB-team 5- 0; Stalenhoef-Cobra's 2-3; X-team-Spits- heuvel 0-5. Jeugd maandag: Dubbel-Pinnekkes 5-0; Bowling Boys-Looney Tunes 2-3; Spetters- Splitjes 5-0. Smeeing/BDC LHV - Herensenioren 3 19-5; Voice - Dames A jeugd 14-5; HVBS - Heren A jeugd 18- 20; Greenstars - Meisjes B jeugd 8-4; Fortissimo - C jeugd gemengd 5-12; HVN/ Attilla - D jeugd gemengd 16-2. De Snoekbaars Tweede viswedstrijd wintercompetitie: 1. Ab Dekker 6.54 meter, 2. Peter de Rond 6.53, 3. John Kasius 4.48, 4. Henk van Riet 4.46,5. Sjaaik van der Bliek 4.03,6. Bart van Dijk 3.99,7. Willem van der Kraats 3.28,8. Lex Meidam 3.08, 9. Rinus Brons 2.56,10. Gerrit Kasius 2.26. Hees Hees Al - Roda '46 A4 10-0; Hees Dl - Eemboys Dl 1-11; Hees El - IJsselmeer- vogels E5 10-1. Soest SO Soest E5 - Hoevelaken 3 3-5; SO Soest E7 - Roda 12 4-1; SO Soest E8 - Hoeve laken 4 6-7; WZ 4 - SO Soest E9 11-0; SO Soest Fl - Quick 2 1-2; WZ 1 - SO Soest F2 1-0; SO Soest F3 - TOV 2 0-1; SO Soest F5 - Roda 6 0-7; SO Soest F7 - KWA 4 0- 5; SO Soest F9 - Dsselmeervogels 9 2-2. WZ'49 WZ'49 - Terschuurse Boys Al 1-1; WZ'49 Cl - de Glind Cl 3-2; WZ'49 El - Dsselmeervogels E2 11-2; WZ'49 E3 - TOV E5 3-1; WZ'49 E4 - S.O. Soest E9 11-0; WZ'49 Fl - S.O. Soest F2 1-0; WZ'49 F4 - CJW F4 5-5. 100 meter wisselslag: Samantha Bender 2.01.6; Denise van Rouwendaal (clubrecord) 1.34.9; Remko Hooft 1.41.6; Mattijs Wijn malen 1.35.0; Hanke Schalkx 1.42.0; Ilse Vaessen (clubrecord) 1.32.8; Nicole Bruynesteijn 1.37.3; Leonore Hornung 1.31,4; Kim Witte 1.28.3; Leonie Oosthof (clubrecord) 1.28.3; Sebastiaan Schuurman 1.29.3; Paul Spronk (clubrecord) 1.22.0. 200 meter vrije slag: Jurgen van Nimwegen (clubrecord) 2.17.9; Sanne Schalkx 2.53.2; Astrid Buxtorff 2.52.2; Tish Kuiper 2.34.8; Raymond Honderdors (clubrecord) 2.11.8; Pieter Damen 2.29.4; Hetty van Loenen 2.54.2; Hester Vlaanderen 2.42.3; Anke Lecluse 2.33.3. 100 meter vlinderslag: Peter Oosthof 1.18.6; Vïvian Spronk 1.21.6; Joanna Thijs 1.21.2; Steven Uijland 1.05.8. 100 meter schoolslag: Tim Vaessen 1.45.9; Menno Smit 1.31.0; Bas Buxtorff 1.38.0; Jurgen van Nimwegen 1.33.3; Wilma Kuijer 1.37.3; Roel Koot 1.26.0; Joanna Thijs 1.41.1; Vivian Spronk 1.40.8; Raymond Honderdors 1.28.2; Pieter Damen 1.19.3. 200 meter wisselslag: Bram Houben 3.04.4; Peter Oosthof 2.41.5; Roel Koot 2.55.2; Sanne Schalkx 3.10.6; Astrid Buxtorff 3.06.0; Tish Kuiper 2.47.7; Hetty van Loenen 3.19.1; Hester Vlaanderen 3.05.6; Anke Lecluse 2.52.6. 200 meter rugslag: Vivian Spronk 2.40.3; Inge van Nimwegen 2.52.4; Lize van den Berg 2.59.3; Annuska van Drie 3.00.2. 100 meter rugslag: Elise Hooft 1.29.5; Wilma Kuijer 1.28.0. 50 meter vlinderslag: Samantha Bender 1.10.0; Remko Hooft 50.5; Mattijs Wijn malen 47.2; Hanke Schalkx 50.2; Ilse Vaessen (clubrecord) 45.8; Nicole Bruynesteijn 45.7; Leonore Hornung 42.9; Kim Witte 45.6; Leonie Oosthof 42.9; Sebastiaan Schuurman 42.6; Paul Spronk 39.1. 4 x 50 meter vrije slag: Hetty van Loenen 32.8; Tish Kuiper; Anke Lecluse; Sanne Schalkx 2.05.8. 4 x 100 meter vrije slag: Peter Oosthof (club record) 59.9; Roel Koot; Bram Houben; Jurgen van Nimwegen 4.21.8. 100 meter vrije slag: Tim Vaessen 1.36.2; Menno Smit 1.20.7; Bas Buxtorff 1.23.4; Jurgen van Nimwegen 1.03.7; Raymond Honderdors 1.01.0; Steven Uijland 54.9. 50 meter vrije slag: Elise Hooft 35.5; Wilma Kuijer 35.8; Bram Houben 32.8; Peter Oost hof (clubrecord) 27.5; Roel Koot 29.8; Inge van Nimwegen 31.8; Lize van den Berg 31.2; Annuska van Drie 35.2. 4 x 50 meter wisselslag: Inge van Nimwegen 38.0; Lize van den Berg; Joanna Thijs; Anke Lecluse 2.25.3. 4 x 100 meter wisselslag: Raymond Honder dors 1.12.7; Pieter Damen; Peter Oosthof; Roel Koot 4.58.0. Tabak - Gemakswinkel ze zijn er weer! meer kans meer geld in de Staatsloterij Laanstraat 46 - Soest - tel: 035-6010200 Kwaliteit tegen de scherpste prijzen!! Koningsweg 33 Soest, Tel.nr. 035-6010167 Bij aankoop van materialen gratis gebruik aanhangwagen gereedschap. 1976 1996 ♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦♦O

Soester Courant | 1996 | | pagina 13