fi DINKHt folop kerst bij Karwei-bouwmarkt mi Scherpe prijzen, brede keus 'Natuurlijk Wonen' groeit voorspoedig Etos-'kerstkelder' ware schatkamer eringe -1 HANDEL WANDELl - 6016151 kakelaars ;o OP HET ïlaardij o.g. m f Kijker bepaalt de clips die The BOX op tv-scherm brengt Winkelkring Prijzenfestival Monique Graffner nét geen secretaresse-van-het-jaar KERSTKELD VOENSDAG 4 DECEMBER 1996 SOESTER COURANT IwB ientjesdagen16 t/m 28 december PAGINA 11 OEfri f 425.000,- *js f 529.000,- kk SEAT nunogaantrekkèlijkerbij Auto van Doom STUDIO FOTO SWAGER FOTO SWAGER Assortiment, verkoopteam én gezin uitgebreid Geluidsinstallatie uit woning gehaald Man rijdt rond zonder papieren BESTEL NU Voor alle kerstartikelen en cadeaus Nieuwe zender op kanaal van BRT2 'Trots en 'n beetje teleurgesteld' volop in aktie Kom dit jaar voor uw kerstartikelen naar o volop keuze11 Ook de Sint vindt hi leuke kadootjes! )ST n2incl. entree, kantoor en iing 2000 kg/m2 e weg. Aanvaarding van- :05.000,- v.o.n. excl. BTW et kantoor met vloerbe- 00,- excl. BTW. Huren DEZE WONINGEN IN BOUWTECHNISCH IKEURD! rt Cuyplaan 3 4e woonlaag met fraai uit gelegen hoekappartement zijraam en hoeknis. ng: entree, toilet, hal. Woon- r met plavuizenvloer, 2 slaap- irs. Keuken met halogeen lische kookplaat, combimag- t en afzuigkap. Bijkeuken met lachine-aansluiting en boiler, hegelegenheid met wastafel, 'hele woning heeft een lichte Je beglazing. Servicekosten reserve- en onderhoudskos- 3RIJS: f 157500,- kk t, Klaarwaterweg woning met extra lange ga- 'r']e fdin en zonnige ligging, 'g: zij-ingang, vernieuwd toi- jche combinatie. Trapkelder- net meterkast. Doorzon- camer met open haard en eefkast in keuken. Ver- je inbouwkeuken met gas- laat, afzuigkap en koelkast, ping: 3 slaapkamers waar met wastafel. Vlizotrap naar elling. De woning is perfekt ■ar°ot 2-70 are. Oplevering in tIJS: k.k Nachtegaalweg lijk. Karakteristiek royaal land herenhuis met ach- JOUW en vrije zonnige tuin timale privacy. 9- vooringang, toilet, kelder opgang. Woonkamer met na- nen vloer en erker aan voor- 5plit-level corner met open 3n achteraanbouw met eet- 3n open keuken te installeren gevel (stelpost aanschaf en r*?perte bepalen). Inbouw- idkamer met ligbad, wastafel •er met haardkanaal en loop- amer met ligbad, 3e toilet en [en. Zijkamer. Vaste trap naar levelraam. Ideaal gezinshuis swoning. Oplevering in over- Inlichtingen via uw NVM-makelaar of via ons kantoor NVM ARANTÏE] AKILAARS •STTfwTW sHhc2THEEK ,jn Bij Karwei, de bekende bouwmarkt ^an het Weteringpad, staat de pas begonnen decembermaand nu al kolop in het teken van de naderende kerst. Direct na het vertrek van Sin terklaas - die bij Karwei overigens Eóók goede zaken pleegt te doen - neemt de Kerstman er zijn intrek. 'e Kerstman zal in elk geval de ko- ende drie zaterdagen in levende lijve iwezig zijn, want dan kunnen de kin- eren bij Karwei met hem op de foto. 'ie foto's zijn (gratis) af te halen op 23 n 24 december. 'erder organiseert Karwei ook nu een levende kerststal, met medewerking van het kinderparadijs, zoals al eerder een succes is gebleken. Zo zullen van "De Vrije Teugel" niet alleen de ezel en an dere dieren present zijn, maar zal ook de huifkar beschikbaar zijn om rondjes in de omgeving te maken. Op één plek in de gigantische Karwei- hal aan het Weteringpad is het al volop kerst. Achterin kunnen de bezoekers terecht bij de kerstshow, die tot het einde van de maand duurt. Karwei biedt daar een scala van kerstartikelen aan, variërend van kerstboomversiering- en verlichting tot kaarsen, kaarsenstan daards, wanddecoraties en slingers tot complete kunstkerstbomen, speel doosjes en kerstvideo's. Karwei maakt het de klanten extra ge makkelijk daaruit hun keus te doen door bij elke besteding van minstens 50 gulden een gratis kerstster (plant) aan te bieden. Deze actie is afgelopen maan dag begonnen en duurt twee weken, dus tot en met zaterdag 14 december. Tientjesdagen Ook twee weken, maar dan van maan dag 16 tot en met zaterdag 28 decem ber, duren de zgn. Tientjesdagen, waar bij de klant bij elke 100 gulden aan be stedingen een Karwei-Tientje (een cadeaubon) krijgt aangeboden. Volgens assistent-bedrijfsleider Mark Hoekstra doet Karwei er alles aan om het de klant naar de zin te maken. "We proberen met z'n allen een sfeer te creëren waarbij de klant zich prettig voelt." De openingstijden van Karwei, Wete ringpad 13, zijn onlangs verruimd. De zaak is van maandag tot en met donder dag geopend van 9.00 tot 20.00 uur, I Het gaat goed met SEAT. Wereld- wijd realiseerde het Spaans/Duitse i automerk in de eerste 9 maanden van 1996 een verkoopstijging van j 32 (totaal: 350.600 auto's). Zon- J der twijfel zal de progressie in 1997 I een vervolg krijgen. Naast een j steeds groter vertrouwen van de consument heeft de export naar tal van nieuwe afzetgebieden een grote vlucht genomen. Bovendien brengt j SEAT in 1997 diverse nieuwe mo- dellen op de markt. 1997 Succesjaar. Geen loze kreet gezien de vele grote en kleine verfrissingen die i! met name de Ibiza en Cordoba betref- J fen. Uiterlijk zijn de 1997 modellen te herkennen aan een nieuwe grille, voor- spoiler en de nieuwe in de carosserie- t kleur gespoten voor- en achterbumpers. Binnenin hebben alle Ibiza's nieuwe - bekledingstoffen en o.a. nieuwe portier- grepen gekregen. Dankzij deze wijzigin- gen krijgt SEAT's modellengamma een zelfde gezicht. Andere noviteiten zijn buitenspiegels zonder "dode hoek", en een nieuw type dakantenne als preven tie tegen vandalisme en diefstal. Veel aandacht ook voor het comfort van de automobilist. Grotere voorstoelen met meer steun staan daarvoor garant. Ver der hebben de nieuwe SEAT's nu voortaan standaard in hoogte verstel bare koplampen. De meest opvallende verschijningen in 1997 zullen de Ibiza en Cordoba Latino gaan worden. Zonder meerprijs bestaan de nieuwelingen o.a. uit een achterspoi ler, speciale binnenbekleding, radio/ cassette met vier luidsprekers, bestuur- derSairbag, stuurbekrachtiging, een in delen neerklapbare achterbank met hoofdsteunen en een cassette-opberg systeem in de middenconsole. Wie voorkeur heeft voor een sportieve auto kan niet om de Ibiza Slalom en Cupra heen. Eerstgenoemde is uitgerust met o.a. een 100 PK sterke motor, sportstoelen, spoiler, mistlampen in de voorbumper, verwarmde ruitensproeiers en elektrisch verstelbare- en verwarmde spiegels. De Cupra gaat nog een stapje verder: deze auto heeft een krachtbron die 150 PK levert. Om dit geweld weer veilig tot stilstand te brengen is er stan daard ABS en traction controle aan boord. De kuipstoelen zijn net als het stuur en dé versnellingspook met leer afgewerkt. Een scala aan nieuwe snelle en zuinige benzine- en dieselmotoren maakt SEAT's Succesjaar volkomen waar. Voeg daaraan toe dat prijsverlagingen op met name de duurdere modellen zeer aansprekend zijn en SEAT is in alle op zichten klaar voor 1997. Interessant voorstel Aangezien Auto van Doorn B.V. 1996 met een daverend succes wil afsluiten kan koning klant de vruchten plukken. Voor diegene die besluiten om een nieuwe SEAT aan te schaffen voor 30 december heeft Van Doorn een heel in teressant voorstel. Wie nu een nieuwe auto koopt en die auto uiterlijk 15 januari laat registreren, betaalt een bedrag van f 10.000,- pas in januari 1998! Langer wachten om een auto aan te schaffen is dus niet nodig! Wie belangstelling heeft voor de top producten van SEAT kan nader kennis komen maken bij de officiële SEAT- deaier voor Soest, Baarn en Eemnes: Auto van Doorn B.V., Laanstraat 82 in Soest, tel: 035-6021719. Exclusieve groeps- en portretfotografie. Altijd een leuk cadeau-idee! FOTO-VIDEO VAH WEÊDESTRAAl* 85 - 3761 CO SOEST TELEFOON 035 - 6013917 belaJen L met 0 Iedere lens lijkt hetzelfde. Het verschil blijkt bij nader inzien. Wanneer u contactlenzen gaat dragen, is deskundig advies van een gediplomeerd contactlens specialist onmisbaar. Hij informeert u over verschillende typen lenzen en kijkt wat specifiek voor uw ogen de beste oplossing is. Bij Donker brillen - contactlenzen bent u aan het juiste, betrouwbare adres (gediplomeerd optometrist-contactlensspecialist ANVO). Karwei-medewerksters Carla van Beek en Sylvia Unkel-A Imekinders bij de grote kerstshow. vrijdagavond tot 21.00 uur, zaterdag tot 17.00 uur. brillen - contactlenzen Smitsweg 30 3765 CT Soest Tel. 035 - 601 86 26 Sinds Erik en Petra Sluyter vorig jaar december aan de Burgemees ter Grothestraat de deuren openden van hun winkel "Natuurlijk Wonen" is er sprake geweest van een voor spoedige groei. Dat geldt niet alleen voor het assortiment en het ver koopteam, maar ook voor het gezin Sluyter! Zoon Tim, geboren op 18 november, lijkt al een beetje voorbestemd om zijn ouders op te volgen. Hij kreeg onlangs zijn eerste rieten stoeltje. "Om in de sfeer te komen," aldus de trotse ouders. Lisanne (5), die vorig jaar de winkel opende, is natuurlijk ook heel blij met haar broertje. Met die winkel gaat het ook prima, al dus het ondernemerspaar. "Steeds meer mensen ontdekken ons en worden klant. Wat nog belangrijker is: ze komen graag terug en bevelen ons bij familie en vrienden aan." Op 7 december bestaat "Natuurlijk Wonen" precies een jaar en inmiddels is het verkoopteam uitgebreid met Petra Mulder en Roos Tesink. De winkelruimte van 300 vierkante meter, die aanvankelijk nogal ruim bemeten leek, is binnen een jaar feitelijk al te klein gebleken. Ook het assortiment vertoont een voor spoedige groei. Nieuw zijn bijvoorbeeld de fauteuils, waarbij riet en teakhout fraai gecombineerd zijn. Verder zijn er nu prachtige teakhouten eettafels en de keuze in eetkamerstoelen is groter ge worden; er zijn maar liefst 40 modellen uit voorraad leverbaar. Tapijt en manden Op het gebied van natuurlijk tapijt zijn in de winkel de nieuwste trends te zien. De sortering is uitgebreid met de collec tie van het bekende merk Cunera; ook het nieuwste "sisal met een kleurtje" is aanwezig, als karpet of kamerbreed. Heel gezellig zijn ook de talrijke man den - in alle soorten en maten - die veel sfeer in huis geven en bovendien altijd van pas komen, omdat ze handig zijn voor allerlei doeleinden. In deze laatste weken van het jaar zijn bij "Natuurlijk Wonen" uiteraard heel veel leuke cadeaus verkrijgbaar. Steeds vaker geven mensen elkaar iets voor in het huis; natuurlijk pakken ze dat bij "natuurlijk Wonen" heel leuk in en ge- Erik en Petra Sluyter van "Natuurlijk Wonen" met hun zoon Tim en zijn eer- ste rieten stoeltje. lukkig zijn ze ook heel makkelijk als het om ruilen gaat. Al met al reden genoeg om in de feest maand weer eens binnen te lopen bij "Natuurlijk Wonen", Burgemeester Grothestraat IA, tel. 6022768. Uit een bovenwoning aan het Kerkplein is een geluidsinstallatie gestolen. De bewoner, een negentienjarige Soester, ontdekte dit toen hij donderdagavond thuiskwam. Omdat hij zonder rijbewijs en verzeke ring in een auto rondreed, kreeg een 22- jarige Soester een proces-verbaal. De man werd zondagmorgen om kwart over vier aangehouden op de Smitsweg. één van onze luxe salades voor de feestdagen Bestellijsten kunt u gratis af komen halenl Steenhoffstraat 58 - Soest 035 - 602 28 71 Sinds 23 november heeft Etos Sadé aan de Van Weedestraat 18 de deu ren van haar "kerstkelder" geopend, waar diverse kerstartikelen feeste lijk zijn uitgestald. Iedereen kan een kijkje nemen in deze schatka mer. Niet alleen voor drogisterij-artikelen en parfums kan men bij de Etos terecht, maar ook voor kerstartikelen als kerst ballen, slingers en engelenhaar is men bij de winkel aan de Van Weedestraat aan het juiste adres. Decoratieve orna menten als servies met gouden kerst motief, allerlei soorten kaarsen en kaarsenstandaards en gouden engelen beeldjes kunnen Kerstmis-thuis net dat beetje extra élan geven dat nodig is om er een heel speciaal feest van te maken. Natuurlijk is de kerstkelder niet het enige dat Etos Sadé deze december maand te bieden heeft. Zoals gewoon lijk geeft de Etos weer korting op talloze artikelen. Dat kunnen gewone drogiste rij-artikelen zijn, maar ook op de exclu sieve parfums zitten weer enorme kor tingen. Alle kerstcadeaus worden bij de Etos natuurlijk extra feestelijk verpakt. Etos is volop in actie, ook in de december maand! Sinds eergisteren is in Soest en om liggende plaatsen een nieuwe televisiezender te ontvangen. Het is het interactieve muziekstation The BOX Music Television YOU Control dat gebruik maakt van het kanaal van BRT2. Uiteraard zendt The BOX alleen uit als de Belgische zender niet in de lucht is. The BOX onderscheidt zich doordat de kijkers bepalen welke videoclips worden uitgezonden. Ze kunnen een keuze ma ken uit de honderden videoclips die te vinden zijn op de tekstpagina's (BOXText) en Internet. Verder loopt onder in beeld op alfabetische volgorde het muziekmenu mee. The BOX heeft ook oudere clips in het bestand. De keuze kan telefonisch worden door gebeld aan de regionale BOX, tel. 06- 98798. De kosten hiervan bedragen 1,05 gulden per minuut. Volgens The Box neemt het aanvragen van een Samantha Fox (midden) was onlangs op bezoek bij het team van The BOX, de zender die sinds maandag ook in Soest is te zien. videoclip ongeveer één minuut in beslag en is de bestelde clip snel daarna op het televisiescherm te zien. Lange wachttij den worden voorkomen, doordat iedere stad of regio zijn eigen video jukebox heeft. The BOX is nieuw in Amersfoort en omgeving, maar bestaat al langer in an dere regio's. Eind vorig jaar werd be gonnen in Gouda, inmiddels is The BOX te zien in negentien regio's. Ook de invulling van de lokale tekst pagina's wordt voor het belangrijkste deel bepaald door de kijkers. Op hun verzoek plaatst The BOX gratis (dating- )advertenties en lokale roddels. Tevens wordt op deze pagina's aandacht be steed aan plaatselijke evenementen en nieuws. Dhr. en/of mevrouw A. Aarts, J. Baarspul, M. Beer-van Dingstee, H. Brouwer, Budde-v.d. Berg, V.d. Mark, J.B. On wezen, Roseboom, Schaft en M. Schneider zijn vorige week de prijzen- winnaars geworden in het wekelijkse Winkelkring Prijzenfestival. Ditmaal ontvangen de winnaars bij Dima 2 fraaie II glazen "Nightfall" van het merk li "Waterford", omdat ze de voordeel cheques van de Winkelkring inleverden. Op de foto de prijswinnaars samen met dhr. R. Smit, namens de Winkelkring. Foto: Goos van der Wilt "Ik ben best een beetje teleurge steld, natuurlijk, maar toch ook heel trots dat ik bijna de beste was." Zo reageert Monique Graffner uit Soest op de gedeelde tweede plaats die ze behaalde bij de verkiezing van de secretaresse-van-het-jaar. Tijdens het evenement, afgelopen vrij dag in Amsterdam, ging de titel naar een collega uit Harderwijk. Monique misgunt het haar niet. "Ze leek me echt 'n hele goeie om ons vak het komende jaar te verdedigen." Haar gevoelens zijn na afloop dan ook een beetje "ge mengd", zoals ze zegt. "Als je !zo dicht bij de titel bent, krijg je natuurlijk toch iets gretigs. Maar dat je dan uiteindelijk op de tweede plaats eindigt is toch ook niet mis, vooral als je bedenkt dat er een paar honderd inzendingen waren." Niet zo'n ramp Achteraf vindt Monique het ook i zo'n ramp dat ze niet werd uitverkore door de jury, onder leiding van oud-ffl nister Westerterp. "Als je wint krijff het heel erg dmk met allerlei verplil tingen, een jaar lang. Dan moet je lint jes doorknippen en voorlichting geyen op scholen, en daar gaat heel veel tijd in zitten. Wat dat betreft ben ik er niet zo rouwig om." Ze houdt aan het evenement in elk ge val - naast bloemen, een oorkonde en de nodige cadeautjes - een pief herinnering over. "Na afloop ben' m'n man en m'n baas lekker gaf dat vond ik ook al heel mooi.; reacties van de collega's in hd zijn allemaal erg leuk en positie is toch eigenlijk het belangrijk" Etos Scidé, Van Weedestraat 18, Si

Soester Courant | 1996 | | pagina 11