ch IOILER w huis komt dichterbij... Albert Heijn-Smitshof biedt klanten op 2 januari een gastvrij onthaal Vleespakketten voor duivensporters Uitverkocht stadion Van Dam Sports ÖTTIAK Nefkens vernieuwt Advisie-wagenpark UITVERKOOP 20 - 50% KORTING Waardebon U bent van harte welkom. Scouts houden traditie in ere Winkelkring prijzenfestival Woonpassage Soest Schitterende Kerstshow 2e Kerstdag open van 11-17 uur Middelman Gevraagd 1 HANDEL WANDEL n 035-6010652 ^Van Breukelen Vast-goed Hypotheken ase Jonge Kaas STRAAT 49 Kaas-aanbieding met bon uit de krant Iets te koop of te geef? Plaats een "Kleintje" in de Soester Courant Klachten bezorging Soester Courant ~van 11.90 per kilo voor Albert Heijn, Smitshof, Soest L-X- Vrouw (2Q) breekt sleutelbeen bij botsing met auto Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers. Winnaars in Vleescentrum-competitie SOEST Orthopeed Zwart verlaat Molendael Vrouw licht gewond bij aanrijding op Burg. Grothestraat Geluidsapparatuur uit huis gestolen Burgemeester Hans de Widt opent nieuwe winkel Alcoholcontrole: drie procent heeft teveel op 'Monsterorder' voor tien Opeis VASTE-, en INVALLOPERS Soester Courant Aanmelden: tel: 6014152 op de gehele winterkollektie Lady Bpringfield The Outpost Hil-ton herenmode PAGINA 8 DINSDAG 24 DECEMBER 1996 SOESTER COURANT PAGINA 9 jrbouwing louwen fhaarden :>kkenvuren maal geopend. DERLAND PAK NU 3t van massief MDF ■ische boiler door jvriendelijke Vrouwen neuzen rond in woning Kleding, geld en schoenen gestolen lingsbedrijf Soest, (035) 601 79 62 Evenals voorgaande jaren zet de Albert Heijn-supermarkt aan de Smitshof het nieuwe jaar goed in. Op donderdag 2 januari zijn alle klanten er vanaf 08.00 uur welkom voor een warm en gastvrij onthaal. De supermarkt wil met deze "nieuwjaarsreceptie" alle klanten bedan ken voor het vertrouwen van het afge lopen jaar en ze een gezond en voor spoedig 1997 toewensen, aldus bedrijfs leider Hans Goossens. Voor een flink aantal klanten heeft de supermarkt die dag trouwens nog een "extraatje" in petto, in de vorm van een geluks- envelop, die door Hans Goossens en as sistent-bedrijfsleider Adriaan Helmus zullen worden uitgedeeld. Er worden in totaal zo'n 2000 geluks- enveloppen verspreid. In een beperkt aantal daarvan treft de gelukkige ont vanger een bon aan voor een van de ca. 100 prijzen, variërend van een gratis zak sinaasappels, een rookworst, een pak koffie of een fles wijn (en nog veel meer artikelen) tot een van de vijf AH-waar- debonnen van resp. 100, 80, 60, 40 of 20 gulden. De prijzen kunnen direct mee naar huis genomen worden. Uiteraard kan iedereen bij de gezellige koffiecorner terecht voor een gratis kopje koffie. Albert Heijn doet er die dag een lekkere bonbon bij en de hele winkel is die dag gehuld in wintersfeer, zodat het allemaal extra knus wordt. Bij de meeste versafdelingen is er ook van alles (gratis) te proeven, zoals rook worst, warme chocomel, roggebrood met spek en diverse andere hapjes. Goudse jonge kaas Als klap op de vuurpijl - om nog even in de stijl van oud nieuw te blijven - en om het jaar goed en voordelig te be ginnen heeft de supermarkt voor de klanten (alléén die dag) een klinkende aanbieding: Goudse jonge kaas (48+) voor slechts f 5,90 per kilo (in plaats van f 11,90), uitsluitend op vertoon van de waardebon die elders op deze pagina staat afgedrukt. Gezien de te verwach ten belangstelling geldt een maximum van twee kilo per klant. KNIP UIT KNIP UIT Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 601 41 52). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18.30 uur belt, kunt u de klacht op het ant woordapparaat inspreken. In dat ge val krijgt u de krant de volgende dag in de namiddag bezorgd. Max 2 kilo per klant, alleen geldig op 2 januari 1997. KNIP UIT Wethouder Blommers zal op maan dag 30 december wederom zelf gebakken oliebollen van scouting groep De Fakkeldraagsters in ont vangst nemen. Om half elf 's mor gens verschijnen enkele jeugdleden van deze lekkernij. De Scoutinggroep onderstreept op deze wijze het belang dat zij hecht aan een goede relatie met de plaatselijke overheid. Jaarlijks bakken ouders, leidinggeven den en oudste jeugdleden tegen het eind van het jaar grote bergen oliebol len. De oliebollen vinden hun weg naar de klant die voor een bescheiden prijs een heerlijke oliebol op tafel kunnen zetten. Van de winst die op deze ma nier gemaakt wordt, kunnen de Scouts hun zomerkampen net iets verder weg houden, kunnen ze net iets leukere ex cursies maken of beter kampeermate- riaal aanschaffen. Vorige jaren maakten de Scouts ook al hun entree op het ge meentehuis waar ze de aanwezige amb tenaren een plezier konden doen met de oliebollen. Wethouder Blommers loodste een delegatie Scouts langs di verse bureaus waar de bollen gretig af trek vonden. Ook dit jaar houden de Scouts die traditie graag in ere. Kraam Het merendeel van de oliebollen is ui teraard voor de verkoop bestemd. Wie zelf geen gedoe met beslag, olie en baklucht wü hebben, komt maandag 30 december naar winkelcentrum Hartje- Zuid. Daar staat een zelfgebouwde kraam van Scoutinggroep De Fakkel- draagsters. Ongeveer vanaf half elf ver wacht de groep de eerste klanten te kunnen bedienen. Een twintigjarige Vrouw uit Zeist heeft vrijdag haar sleutelbeen gebroken bij een aanrijding op de Vredehofstraat. In het ziekenhuis werden tevens diverse kneuzingen geconstateerd. De vrouw was ter hoogte van de Noorderweg 's morgens tegen tien uur met haar bromfiets de rijbaan overgesto ken, maar had kennelijk niet gezien dat er een auto naderde. Deze werd be stuurd door een inwoner van Maar tensdijk die de bromfietsster niet meer kon ontwijken. De orthopedisch chirurg W.A.J. Zwart van medisch centrum Molendael heeft besloten zijn praktijk in het ziekenhuis na zijn ziekte niet te hervatten, Zijn col lega's H.J.J. Zwart en A.B. Stibbe zet ten de praktijk voort. Volgens het pers bericht van Molendael heeft Zwart zich zo'n 20 jaar met veel toewijding ingezet voor de patiënten en de orthopedie in het ziekenhuis, waarvoor de directie hem bijzonder erkentelijk is. Hij neemt op vrijdag 10 januari afscheid in het restaurant van het ziekenhuis in Baarn, om 16.30 uur. Patiënten zijn op deze receptie van harte welkom om hem de hand te drukken. Met enkele verwondingen, een pijnlijke knie en hoofdpijn is een 36-jarige vrouw uit Soest naar Medisch Centrum Molendael gebracht. Ze hield het letsel over aan een aanrijding op de Burge meester Grothestraat. De vrouw kreeg geen voorrang van een 74-jarige automobiliste die vanuit een uitrit de rijbaan opreed. De bejaarde vrouw bleef ongedeerd. De botsing ont stond donderdagmiddag omstreeks kwart over twee. Uit een woning aan de Soesterbergsestraat is vorige week geluidsapparatuur ontvreemd. De in braak werd gepleegd in een huis op het voormalige terrein van Medisch cen trum Molendael. Aangifte werd gedaan door een 35-jarige vrouw. Uit een bedrijfspand aan de Nieuwe- gracht verdween bij een inbraak een computer. In een 'uitverkocht stadionheeft burgemeester Hans de Widt donderdagmiddag de nieuwe winkel van Van Dam Sports voor geopend verklaard. Op het dak van de zaak, waar Kees Jensma gewapend met een gasfles al kletsnat was gere gend, ontstak De Widt het vuur met een fakkel. Deze fakkel was door verschillende lopers in estafettevorm door Soest gebracht en werd de burgervader aangereikt door Brigit van Asch. De burgemeester was daarvoor bij het ge meentehuis door de kerstman in een arrenslede opgehaald en naar de kruising van de Van Weedestraat en de Stadhouders laan gebracht. Vanwege een ongeval op de Steenhoffstraat, moest de route worden gewijzigd en werd het geduld van de toe schouwers een kwartiertje op de proef gesteld. Maar toen gin gen De Widt en de kerstman dan ook met behulp van Peko de hoogte in. Het officiële gedeelte werd om zeven uur 's avonds gevolgd door een informele avond. Opnieuw was de thuiswedstrijd van het team van Van Dam Sports in het nieuwe stadion uitver kocht. De winkel houdt voortaan elke maandag en vrijdag koopavond. Wekelijks worden er uit de ingeleverde voordeelcheques van de winkelkring van Weedestraat tien prijswinnaars getrok ken. Deze week gaat een rijkgevulde delicatessenmand van Joh. Mets naar de heer en/of mevrouw D. van Breukelen, Holthuis, J. Kaats, J. Konijn, M.A. Pos, A. Ros, G. van Soest, R. Sonnemans, A. Spelt en A v/d Wolf. Op de foto de winnaars samen met Joost Mets en de winkelkringvoorzitter E. Wortmann. 7000 M2 WOONPLEZIER WONEN Birkstraat 99 te Soest. Telefoon 035-601 10 04. Vrijdag koopavond. MEENEEMMEUBELEN Birkstraat 101 te Soest. Telefoon 035-601 34 03. Vrijdag koopavond. Op zes locaties in het district Eemland-Noord zijn in de nacht van zaterdag op zondag alcoholcontroles uitgevoerd. Tien politiemensen wer den tussen negen uur 's avonds en drie uur 's nachts ingezet. In totaal controleerden zij driehonderd auto mobilisten. Nog geen drie procent had teveel gedronken. Van de acht bestuurders die onder invloed reden, had een man vijfmaal meer gedron ken dan is toegestaan. Later in de nacht viel het rijgedrag van een man op. Hij werd om vijf uur aangehouden op de Valeriaanstraat en kreeg na de blaastest een rij verbod. Opel-dealer H. Nefkens in Soest heeft onlangs tien gloednieuwe Opeis afgele verd bij Advisie Automatisering aan de Koningsweg. Verkoopmedewerker P.H. Blaauwendraad leverde negen Astra's af voor de technische dienst en een Omega voor de directie. De tiende wagen was te vens de 4000e voor ARM Autoleasing, die het wagenpark van Advisie sinds 1987 verzorgt. ARM en Advisie kozen voor de Opeis wegens het betrouwbare karakter en de lage exploitatiekosten. voor de Door de jarenlange samenwerking met Opel-dealer Nefkens heeft Advisie de zekerheid van een maximale inzet van het wagenpark. Op de foto de negen Astra stationwagens voor het pand van Advisie. Van Weedestraat 8 A-B - Soest Telefoon: 035 - 60 23 324 OW ïermeubelen die voldoen aan jitzonderlijke lage prijzen, uze uit 84 frontvarianten. korpus in kleur 01 wit of 02 camee front in uitvoering Rome 100 of Como 110 blad in kleur 01 wit of 02 wit-camee marmer front in kleur 01 wit perI of 03 camee perl spots en stekker/schakelaar in de kleuren W=wit C=chroom M=messing knoppen 24 diversen lid van het GILDE itl van sfeerverwarming Met een vage smoes werden vorige week dinsdag twee vrouwen binnenge laten door een 83-jarige bewoner van de Hartweg. De man was overdonderd door de dames die hadden aangebeld. Juist tijdens hun bezoek kwam een zoon van de man thuis. Hij trof een van de vrouwen op zolder aan, terwijl de ander in de woonkamer rondneusde. Hierop namen de vrouwen de benen. Hoewel er enkele deuren open stonden, die anders dicht zijn, wordt er vooralsnog niets ver mist. Uit de kleedkamer van sporthal Beukendal zijn donderdag de sport schoenen van een 42-jarige Soester ge stolen. Een dag later werden in dezelfde sporthal twee diefstallen gepleegd. Daarbij verdwenen kleding, geld en schoeisel. tel de zon in een beter milieu Bij het Vleescentrum aan de Birkstraat vond vorige week de jaarlijkse prijsuitreiking plaats in de Vleescentrum- duivensportcompetitie. Daaraan doen jaarlijks de leden van de Soester duivenverenigingen mee, in vier categorieën: vitesse, fond, midfond en jonge duiven. In de rubriek vitesse won het duo Kamerbeek Rauch; bij fond en jonge duiven ging Joop Wijnands met de prijs strijken. Leendert Vogel won bij de midfond-categorie. Op de foto de prijswinnaars met het vlees pakket dat hun werd overhandigd door Robert en Marco Hartog van het Vleescentrum.

Soester Courant | 1996 | | pagina 10