I ft In slaap gesust BDC op tijd wakker ^olfduin teleurgesteld in college 1 CULTUUR WELZIJNI V fÊMStBlÊlÊm arttöhocK T Hoofdprijs van De Zwaluw voor gebroeders De Lang Kersttoernooi van bowlers een prooi voor Team Westra Toneelgroep Het Volk speelt 'Het volk in Dothan' Grote Astrid Lindgren-wedstrijd pAGlNa DINSDAG 24 DECEMBER 1996 iSPORTf SOESTER COURANT PAGINA 13 iNKBAL 5•-nü 1795.- J I HÊ \ar R. Westra gelukkig nieuwjaarI T Honkbal-instuif voor jeugd in sporthal Beukendal LTLETIEK P.V. „De Vriendschap fijne kerstdagen en een voorspoedig 1997 blessureleed van Bea Beijer na zege achter de rug °p de halve marathon in Nijkerk was Gijs van Korlaar de snelste van het drie- Schieter-leden: 1.26.33. Achter hem rishten Bert den Breejen (1.33.26) en ans Jansen (1.36.30). Achterstand (4-9) alsnog gemakkeliik ongedaan gemaakt: 29-21 - ...hUk HANDBAL - 5b je op de woensdag- ddag een uurtje over? I de Soester Courant agen wij: KRANTEN BEZORGERS 'N SOEST i invallers. Inlichtingen tel. 6014152 Van Weedestraat 227 BOWLING Meer kans meer geld, bij l&W steken geen energie meer in golfbaan De Tromslager wenst u gezellige feestdagen en eei gezond en smakelijk 1997 DE TROMSLAGER Soest betaalt verblijfskosten Poolse atleten Cursus 'Bronnen in het rijksarchief' Poppentheater Virga Lipman: 'Knuffel van Anne' Cursus Presentatie Nieuwe dichtbundel oud-Soesterse Martha Boerema Pompstation weer doelwit inbrekers Donderdag 9 januari in C-drie Formulieren bij jeugdbibliotheek 'Dead man walking' Kaz Lux Red Rooster Club sbank. Hoes gestoffeerd, ;en. Keerbare kussens. J-zits van 245tC7 nü 1995.-. luteuil passend in ieders interieur Leverbaar in 6 verschillende kleuren ■PRIJS van )Smr- nü Davond. ml! 5010167 1996 32 40 i een Handel in oude materialen, □orresteinweg Telefoon 601 32 88 wenst al zijn cliënten een m Op zaterdag 28 december houdt De Knickerbockers een honkbal-instuif voor de jeugd van acht tot en met elf jaar. T\issen 10.00 en 12.00 uur zijn die jonge sportliefhebbers welkom in orthal Beukendal. de krant van vorige week was per muis vermeld dat de instuif op 28 fe- iniari zou worden gehouden, maar lit moet zijn 28 december, aan gaande zaterdag dus. Ie honk- en softbalvereniging zet eskundige mensen in en heeft te kens enkele bekende Nederlandse >nkballers uitgenodigd om handte- mingen uit te delen. De jeugd ordt eerst de beginselen van honk bal bijgebracht, daarna wordt een iderling partijtje gespeeld. wenst een ieder die de vereniging een warm hart toedraagt Bea Beijer heeft haar rentree ge vierd met een afgetekende ovenvin- ng in de Burchtloop van Nijkerk. Dé triathlete volbracht de 5,5 kilo peter in 27.40. Nfa een seizoen vol blessureleed onder ging Beijer enkele maanden geleden een lügoperatie. Haar herstel is achter de rug, hetgeen ze onderstreepte met een orsprong van twee minuten op de timmer twee. Een minuut of achttien hadden de heren van Smeeing/BDC nodig om te beseffen dat ze voor elke overwin ning hun best moeten doen. Ook als de tegenstander door de lage klassering weinig inspirerend werkt. Toen HMS/Achilles nota- bene in Beukendal op 4-9 kwam, werden de handballers wakker ge schud. De hoofdprijs tijdens de tentoon stelling van De Zwaluw is in de acht gesleept door de gebroeders De Lang. Zij zonden volgens de deskundige jury de schoonste duif an het geheel in. Daarbij werden ze ook eerste in de Élasse schoonste oude doffer. Andere prijzen werden gewonnen door J.A. Vogel (schoonste oude duivin), B. Roest (schoonste jonge doffer), Wim van Dorrestein (schoonste jonge duivin) en J. van den Brakel Zn. (schoonste vier tal). In het algemeen klassement bleek dat H. van Es de meeste prijzen had gewonnen. De tentoonstelling van de postduiven vereniging werd in het weekeinde ge houden in het clubgebouw aan de Koningsweg. Nog voor rust stelde de Soester ploeg orde op zaken. Toen er van doeltjes werd gewisseld, was het alweer 13-11 voor Smeeing/BDC dat de wedstrijd vervolgens gemakkelijk uitspeelde en met 29-21 won. Vanaf het moment dat de achtervolging op Achilles werd ingezet, bepaalde Smeeing/BDC wat er gebeurde in het handbalduel. De rommelig en onbehou wen spelende bezoekers kregen twaalf strafworpen tegen. Hiervan werden er elf benut, acht door Aijan Roest (totaal tien treffers) en verder één door Bob van den Berge, Guus Tourné en Patrick van Gardingen. Uitblinker bij Smeeing/BDC was Charles van Zetten. De linker hoek- speler speelde zowel verdedigend als aanvallend een puike partij. Het laatste onderstreepte hij met negen veld- doelpunten. Over de eventuele straf die Michel Roest is door de vijandelijke linies gebroken en heeft zijn oog laten vallen op een vrije hoek van het doel. Foto: Herman van Dam hem en Guus Tourné, naar aanleiding van de uitwedstrijd tegen Animo, boven het hoofd hangt, is nog niets bekend. Smeeing/BDC duikt de kerst in met de koppositie die moet worden gedeeld met Animo en CSV. De drie leiders hebben zes zeges en één nederlaag ach ter hun naam staan. In de eerste competitiehelft moeten Animo en CSV nog tegen elkaar (5 januari), zodat in elk geval nog een van de twee concur renten ietsjes achterop raakt, alvorens de tweede competitiehelft begint. Smeeing/BDC moet dan wel zijn eigen wedstrijden winnen en dus vanaf de eer ste minuut bij de les zijn. Het kersttoernooi van de Soester Bowling Vereniging is dit jaar ge wonnen door Team Westra. Deze ploeg verdedigde met succes de koppositie, waarmee het zondag de finale was ingegaan. Het tweedaagse toernooi in C-drie be gon zaterdag met de voorronde. Elk team speelde vier games inclusief han dicap. De zes teams met de hoogste score mochten zoals gebruikelijk naar de eindronde. Westra eindigde op een to taal aantal punten van 2.772, Ajax werd tweede met 2.616 punten. Hasselbach hield de derde plek over aan de 2.587 punten. Daarachter volgden Spitsheuvel (2.586), Dotjes (2.498) en Jut en Jul (2.452). De hoogste game bij de heren werd gescoodr door Rein Westra (225), ter wijl Peggy Breunesse dit deed bij de dames (181). De jeugd van de Soester Bowling Ver eniging speelde zaterdag een individueel toernooi, waaruit bij de aspiranten René Klomp als winnaar tevoorschijn kwam. Na vier games (inclusief handicap) wer den voor hem 599 pinfalls genoteerd en die score werd geëvenaard, noch verbe terd. Mathilde Hagens kwam het dichtst in de buurt met 593 punten, gevolgd door Alex Davelaar (569) en Marinke Davelaar (554). De laatste scoorde de hoogste game bij de aspiranten met een pinfall van 128. Bij de junioren schreef Erwin Beuers het toernooi op zijn naam door 643 punten te scoren. Hij scoorde tevens de hoog ste game (167). Carla Bart werd tweede met 607 punten, Leonie van Slooten derde met 551 punten. Kapsalon Tielemans Soest Oude Utrechtseweg 57, tel. 035-6014462 in de Staatsloterij rDe Soester Stichting Wolfduin Golf is teleurgesteld in het college van B&W van Soest. Het college stelt aan de gemeenteraad voor het lo pende gemeentelijke beroepsschrift bij de Raad van State in te trekken en thans geen energie meer te ste ken in de bevordering van de reali sering van een golfbaan in het ifonnickenbosch. Wolfduin Golf meent dat B&W daar mee "in het zicht van de haven" van boord stapt, in plaats van de logische vervolgstap naar de realisatie van een Egolfbaan in Soest te zetten. l De afgelopen jaren hebben Wolfduin 8 Golf en het college gezamenlijk geijverd voor het onderzoeken van de mogelijk- P heid om een golfbaan in het Monnic- kenbosch aan te leggen. Aangezien het nieuwe Streekplan een golfbaan niet zonder meer toestaat, heeft het college in een beroepsschrift aan de Raad van J State gevraagd om daarvoor in het Streekplan alsnog een wijzigingsbe voegdheid op te nemen. Ook los van deze juridische procedure waren het college en de Stichting Wolf duin Golf in bestuurlijk overleg met Gedeputeerde Staten van de provincie om te komen tot het onderzoeken van de mogelijkheden voor een golfbaan in het Monnickenbosch. Gedeputeerde Staten hadden reeds in 1995 vastgesteld dat er in de N.O.-hoek van de provin- cie een tekort was aan tenminste drie 18-holes golfbanen. Voordat Gedepu teerde Staten de deur - die zij in een eerdere reactie op de bezwaarschriften van de gemeente en Wolfduin Golf reeds "op een kier" had gezet - verder wilde openzetten, diende er een gewes telijke uitspraak te komen over even tuele alternatieve locaties in bet Gewest. Dit najaar gaf het Gewest Eemland daartoe de gevraagde reactie op het door de provincie opgestelde rapport "Onderzoek potentiële locaties voor golfbanen in het stadsgewest Eemland", waarin een 18-tal alternatieve locaties op een rij waren gezet. Die reactie werd door Gedeputeerde Staten aan Soest aangeboden. Uit de brieven van het Gewest Eemland en Gedeputeerde Sta ten blijkt dat er buiten Soest op korte termijn geen enkel alternatief is. De conclusie van B&W dat het Gewest in zijn reactie Monnickenbosch heeft afgewezen en Gedeputeerde Staten niet willen, is volgens de Stichting onjuist. Het Gewest geeft een oordeel over de alternatieven voor Monnickenbosch en Gedeputeerde Staten schrijven aan het Soester College dan ook dat het Gewest "concludeert, dat als alternatief voor de door Soest gewenste locatie Monnic kenbosch, alleen locatie 11 (stortterrein van Smink bij Amersfoort) interessant zou kunnen zijn, maar dan wel op zeer lange termijn". Gedeputeerde Staten wachten - zo stellen zij - de resultaten van het bestuurlijk beraad van B&W van Soest af. Duidelijk lijkt dat dit College thans niet verder wil, tenzij de raad zich op 16 ja nuari anders uitspreekt. Catering- en Partyservice Sla uw tromslag bij de Tromslager. Steenhoffstraat 58 - Tel: 035 - 602 28 71 Evenals vorig jaar start een aantal at leten uit Kozle in de Sylvestercross die AV Pijnenburg op oudejaarsdag houdt. Dit is mede te danken aan een bijdrage van 500 gulden van de ge meente Soest. Van dit geld kunnen de verblijfs kosten worden betaald van de acht lopers uit de Poolse zusterstad,. Een verzoek voor deze subsidie was inge diend door AV Pijnenburg. Het col lege heeft dit gehonoreerd, omdat het goed past in de jumelage tussen Soest en Kozle. Wie vergelijkt leest de Soester Courant De succesvolle cursus "Bronnen in het Rijksarchief" gaat opnieuw van start. Deze cursus is bedoeld voor mensen die bezig willen gaan met historisch onder zoek en daarbij willen maken van archiefbronnen, aanwezig in het Rijks archief te Utrecht. Het Rijksarchief beschikt over een uit eenlopende verzameling van bronnen, waarvan een aantal in de cursus histo risch worden ingeleid en toegelicht. Er wordt informatie verstrekt over de in ventarissen, de inhoud van de bronnen, de aanwezige toegangen en de inleiding. Per bron wordt bekeken voor welk soort onderzoek hij geschikt is en welke vra gen men aan de bron kunt stellen. Enige ervaring met historisch onderzoek is gewenst. De cursus vindt plaats op vier zaterdag ochtenden: 11, 18 en 25 januari en 1 februari 1997, van 10.00 tot 12.00 uur op het Rijksarchief te Utrecht, Alexander Numankade 201. De kosten bedragen f 65,- per deelnemer. Koffie en een korte syllabus zijn daarbij inbe grepen. Voor meer informatie en opgave kan men contact opnemen met: Stichting Stichtse Geschiedenis, Mariaplaats 23 3511 LK Utrecht, tel. 030 - 2 34 38 80. DRIE Cultureel Centrum Willaertstraat 49, tel. 602 2188 Woensdag 8 januari Het verhaal gaat over Anne die de eendjes voert in het park. Ze heeft haar knuffel meegenomen, want die gaat overal mee naar toe. Maar dan begint het te regenen en er klinkt een donder slag. Anne rent naar huis en van schrik vergeet ze haar knuffel. Zal ze haar knuffel terugvinden? Het verhaal van Anne en haar knuffel wordt verteld door Virga, die met haar koffer vol poppen en haar hoofd vol verhalen in het park zit. Poppenspeel- ster Virga Lipman richtte in 1986 Thea ter Thije op: poppentheater in combina tie met acteren. Dieren zijn belangrijk in haar werk. 'Knuffel van Anne' is een mooie, kleine voorstelling, waarin met eenvoudige middelen en weinig woorden een verte derende wereld wordt opgeroepen die jongen kinderen erg zal aanspreken. Geschikt voor alle kinderen vanaf 4 jaar. Aanvang: 14.00 uur. In het openbaar trefzeker het woord voeren voor collega's, familie of een zaal vol onbekenden kan iedereen leren. Bijna iedereen komt of voor het werk of privé voor de keus te staan voor een groep mensen te spreken. Bijna iedereen heeft daar ook plankenkoorts voor. Maar daar kan men goed mee om leren gaan. De cursus leert hoe men zich goed kan voorbereiden en wat een zaal verwacht Ook wordt besproken wat er fout kan gaan en hoe men dat op kan lossen. Er wordt gelet op houding, stemgebruik en alle andere technieken. Docent Mark Boode, zelf acteur en cabaretier, laat zien hoe men de spanning voorafgaand aan de lezing, presentatie of het verhaal juist positief kan gaan gebruiken. De cursus start op maandag 6 januari, 20.30-22.30 uur. Na zes lessen hebt u het voor het zeggen! De kosten zijn f 155,-. Wie zich na zes lessen nog ver der wil bekwamen kan vanaf 17 februari een vervolgcursus volgen. Aan de hand van uiteenlopende opdrachten wordt u persoonlijk begeleid in het presenteren van korte, lange, luchtige, serieuze, voorbereide en onvoorbereide medede lingen of verhalen. Inschrijven door een briefje te sturen voor 2 januari 1997 naar de administratie van C-drie, Willaertstraat 49, 3766 CP Soest. Van Martha Boerema, oud-inwoon ster van Soest maar tegenwoordig wonend in het Groningse Appel scha, verscheen onlangs een nieuwe bundel met gedichten: "In een Woordenstroom". Het boekje bevat 36 gedichten, waaruit blijkt dat de schrijfster zeer serieus om gaat met de problemen van leven en sterven. Uit alle verzen spreekt een diep geloof. Martha Boerema werd geboren in Groningen en verhuisde later naar Soest, waar haar vader hoofd van de christelijke school in Soest-zuid was. Op latere leeftijd verhuisde ze terug naar het noorden des lands. Eerder verschenen van haar hand de bundels "Ademtocht", "De Ware Liefde", "Op de Scheidslijn", "Lente", Louter Licht" en "Fantasie". Het titel gedicht van haar laatste bundel luidt als volgt. In een Woordenstroom Woorden akkoorden ze komen zomaar naar me toe Nooit durven dromen dat dit wonder eens zou komen Luister en kijk veel naar mensen ze spreken boekdelen ze openbaren mij hun leven Kijk om je heen doe je ogen los Elke dag is een wonder van Gods Goedheid De bundel "In een Woordenstroom" (ISBN 9065101713) is verschenen bij uitgeverij Hummelen in Assen (0592- 312934) en in Soest verkrijgbaar bij de Evangelische Boekhandel, Soesterberg- sestraat 74. Voor de tweede keer in vier dagen is vorige een snelkraak gepleegd in de winkel van een pompstation aan de Weegbreestraat. Evenals de keer daar voor reden de daders met een auto door dé voordeur om (wederom) een hoe veelheid pakjes sigaretten mee te ne men. Dit gebeurde donderdagmorgen omstreeks vijf uur. De daders konden, dankzij getuigen, worden achtervolgd door de politie. Maar op de Amersfoortsestraat in Soesterberg raakte de politie de daders kwijt, omdat de politiewagen de vlucht auto niet kon bijhouden. De drie vaste spelers van toneel groep Het Volk menen, overigens niet als enige theatermakers in dit land, dat er sinds jaar en dag een schrijnend tekort/schreeuwende behoefte bestaat aan weldoortim merd "klassiek" theater. Dat deed het drietal besluiten om, vanuit een literaire bewogenheid, van Neer- lands grootste toneelschrijver Von del het treurspel "Joseph in Dothan" op het repertoire te ne men. Het verhaal is snel verteld: Joseph, 16 jaar oud en het op één na jongste kind in het gezin, heeft bij zijn vader regel matig een streepje voor. Op zijn zachtst gezegd: hij wordt nogal verwend. Daar naast heeft deze puber het bij tijd en wijle behoorlijk hoog in zijn bol, hij droomt zichzelf een koning, waarvoor het hele gezin moet buigen. Dit stuit de oudere broers hoe langer hoe meer te gen de borst. Zo erg zelfs, dat ze beslui ten hun broertje voor eens en voor al tijd een lesje te leren. Over de manier waarop, verschillen de heren aanvanke lijk echter nogal van mening. Wat de spelers van Het Volk aantrekt in deze klassieker, naast de prachtige taal van Vondel, is het mannelijk onvermo gen, dat als een warme deken door Vondel over Joseph in Dothan is gelegd. Joseph, die zich, figuurlijk gezegd, toch wel erg gemakkelijk naar de slachtbank laat leiden, en een paar broers, die aan vankelijk hoog van de toren blazend, toch wel erg gaan jeremiëren als het kalf eenmaal verdronken is. Vanuit die optiek verschillen de voor stellingen van Vondel en Het Volk niet zo heel veel van elkaar en de combina tie lijkt voor de hand liggend. Het Volk speelt en produceert toneel voorstellingen sinds 1976 en is daarmee een van de langstlevende repertoireto neelgezelschappen van dit moment. Overleefd zijn groepen als Globe, het Publiekstheater, de Haagse Comedie en Toneelgroep Centrum. Bekende Neder landse literaire werken zijn nog steeds een belangrijke inspiratiebron, al is Het Volk in Dothan het zesde zelfgeschreven toneelverhaal op rijk, na nooit meer Dansen en Golden Fiction. Het Volk heeft Jozef in Dothan hele maal opnieuw vertaald. Vandaar de ti tel: Het Volk in Dothan. Het Volk in Dothan, een dubbeltrage- die, met Bert Bunschoten, Wigbolt en Joep Kruijver. Regie: Aike Dirkzwager. Salon Rondom de voorstelling wordt een spe ciale salon georganiseerd. In een inlei ding van ongeveer een half uur licht theaterrecensente Annette Embrechts samen met één van de leden van Het Volk toe hoe zij aankijken tegen de be roemde werk van Vondel. Onder de titel 'de heggen krijgen ton gen', een Vondeliaanse uitspraak, willen de spelers na afloop graag nog even informeel napraten met het publiek. De inleiding-salon begint om 19.15 uur. Aanvang voorstelling: 20.15 uur. Toegang: f 17,50/f 15,- (CJP/Pas65/ VW leden) De toegang is inclusief de inleiding. Toneelgroep Het Volk, v.l.n.r. Bert Bunschoten, Joep Kruijer en Wigbolt Kruijver. Tot 15 januari 1997 organiseert Uitgeverij Ploegsma in samenwer king met de SAS en het Zweeds Verkeersbureau een prijsvraag over de boeken van de wereldberoemde schrijfster Astrid Lindgren. Alle kinderen tot 12 jaar kunnen mee doen. De wedstrijdformulieren zijn verkrijg baar bij de jeugdbibliotheek aan de Albert Cuyplaan in Soest en in het fili aal in Overhees. Ook de bibliotheek in Soesterberg doet mee. Iedere deelne mende bibliotheek en boekhandel kiest uit de bij hem ingeleverde formulieren drie winnaars. Winnaars zijn degenen die alle vragen goed hebben opgelost en de mooiste tekening over een boek van Astrid Lindgren maken. De plaatselijke winnaars maken boven dien kans op een fantastische hoofd prijs: een reis voor vier personen naar het verhalenhuis "Junibacken" in Stock holm. In Junibacken, dat vorige zomer geopend werd, is de wereld van Astrid Lindgren in miniatuur nagebouwd. Je komt langs het huis van Pippi Lang kous, je ziet hoe Karlsson op het dak woont. Scènes uit "De gebroeders Leeuwenhart" en vele andere boeken zijn nagebouwd, volgens een ontwerp van de Nederlandse illustratrice Marit Törnqvist. Steenhoffstraat 46, tel. 60195 77 Donderdag 26 december De titel is de kreet die opklinkt wanneer een ter dood veroordeelde naar de executieplaats wordt geleid. Het is een aangrijpende film over de emoties van een ter dood veroordeelde moordenaar en de ouders van de twee tieners die hij doodde. De film moet gezien worden tegen de achtergrond dat, anders dan in Neder land, in de Verenigde Staten de dood straf een politiek item is. Het scenario is gebaseerd op het gelijknamige boek van de non Helen Prejean uit 1993 en gaat over haar ervaringen met ter dood veroordeelden. Sean Penn speelt overtuigend de on sympathieke dader die zijn naderende executie dankt aan het feit aan een gru welijke moord, samen met een vriend gepleegd, op twee vrijende tieners die pech hadden de twee dronken mannen te ontmoeten in het bos. De dader voelt zich verbonden met de "arische broederschap" en ziet in Hitier een bekwaam leider. Hij hoopt dat de beulen bij zijn executie de dodelijke in- De Schoof, tel. 60125 27 DeEngh, tel. 602 19 87 De Praatpaal, tel. 60195 46 De winkel-, les- en doe-het-zelf werk plaats in De Schoof zijn van 20 decem ber t/m 8 januari gesloten. Er is in deze periode ook geen spreekuur. Kinderinstuif Alle vrijwillige medewerkers van de kinderinstuif van De Schoof hebben va kantie van 19 december 1996 t/m 8 ja nuari 1997. Op woensdag 15 januari zijn alle basisschoolkinderen in de leeftijd van 4 t/m 9 jaar weer welkom om (voor' f 1,25) de film Babe te komen bekijken op het grote videoscherm. Aanvang: 14.00 uur. jectienaald zullen schoonmaken als voor hem een zwarte aan de beurt is geweest. Hij komt schriftelijk in contact met de non en als de executie nadert vraagt hij of zij hém wil bezoeken. Dat levert fasinerende en aangrijpende scenes op, met dialogen op hoog niveau, waarin galgenhumor, mededogen, afkeer en walging elkaar afwisselen. Aanvang 20.30 uur. Entree f 7,50, Cjp/ 65+f6,-. Zaterdag 28 december Kaz Lux is een oude bekende in de Ne derlandse muziekwereld. In 1969 begon hij zijn professionele loopbaan bij de toen pas opgerichte formatie Brainbox, waarin toen ook Jan Akkerman en drummer Pierre van der Linden speel den. Al snel kwamen de eerste hits: Down man, Reason to beleave, Dark rose en Summertime. Na deze stormachtige periode trad Lux enige tijd solo op. Hij nam een aantal lp's op die wat minder bekendheid kre gen. Een nieuwe samenwerking met Jan Akkerman resulteerde in 'Eli'. Deze lp werd met goud bekroond en had een uitgebreide Europese toernee tot gevolg. Onlangs kwam Kaz Lux opnieuw in het nieuws door een cd vol akoestische blues, opgenomen samen met Magie Frankie. Momenteel treedt hij veel solo op en speelt regelmatig met de Nij meegse rhythm bluesformatie Red Rooster Club. De Red Rooster Club is momenteel een van de meest succesvolle live blues bands van Nederland. Zij speelden on der andere met Rosa King, Hans Dulfer, King George en Angela Brown. In 1991 maakte de Club een Benelux-tour als begeleidingsband van Oscar Benton. Het repertoire bestaat uit moderne rhythm blues, swingend en dansbaar. Vol enthousiasme en met respect voor de oude meesters, gebracht onder het motto 'Let the good times roll'. De bezetting vah de Red Rooster Club: Henk Hendriks, zang; Louis Litjes, gi taar; Olav Boereboom, gitaar; Gert Elferink, bas; Pieter van Zwaluw, drums. Aanvang: 22.00 uur. Entree f 12,50. Voorverkoop: zaterdag 28 december 14.00-15.00 uur.

Soester Courant | 1996 | | pagina 14