w 11 :>ÊM Nog 7 dagen!!! alles moet weg! I 'Een droom is werkelijkheid geworden' Sflir. halve prijs of minder 16251 Nu alles nog voordeliger! Uitbreiding bij Pruttelpot -N v 'Hulde' voor Utile Dolci OPHj UÊTVi Pompidoe bruist van leven ..H Uitbreidirig bieb-filiaal even op de lange baan de Bedstee PAGINA 12 WOENSDAG 22 JANUAR11997 ]f§ NVM .6031310 3 keiaars tiowoningen Eng te Soest PETERS Makelaandjj )oorn b.v. Extra middaggroep door wachtlijsten Soesterberger moet 15 in plaats van 22 bomen planten Avondvluchten helikopters Vrienden Vliegdorp rekent af De Drie Eiken' Toneeluitvoering geslaagd F HU profiteren. MARKTPRIJZEN mode. Meningen van lezers g Een afgang (2) h Kerkdiensten Medische dienst Hulpverlening j Commando overdracht Vliegbasis Soesterberg Kinderdagverblijf bestaat één jaar *4 'A Besluit pas bij voorjaarsnota Sportkalender I De gehele winterkollektie en restanten lingerie Openingslijden t/m 3 februari dinsdag, donderdag en vrijdag van 13.30 tot 18.00 uur, woensdag van 9.00-12.30 uur en zaterdag van 11.00-16.00 uur. Lingerie en damesmode Rademakerstraat 11-13 - Soesterberg Telefoon: 0346-3518 45 Zonnebloem houdt bingo op 24 januari Agenda SOESTERBERGSE OURANT Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035) 602 18 41 verhuur )DENW.'67 m. ii ZW (180 m2). ilvol afgewerkt, gard.nis, toil. m. inb.app., dubb. r, woonkmr v.v. •verloop, toil., 3 badkmr m. ligb. ■d.: voorzold. m. )mbiketel '95, anv. in overleg. l:f342.500,-k.k. Idelwijkstraat 54 >4CH Soest efoon 035-601 35 39 efax 035 - 602 77 12 Noordelijke Eng, ntlaan/Chalonhof, ouwbedrijf Soest ikkeld voor 20 vrije et garage. in ruime woon-/ imede een slaap- 1 een geïsoleerde ond. De woon- lapkamer met 'd rondom een •ras. slaapkamers en De berging is als amer in te richten. sstern red cedar averstekken. abouwd met G.I.W.- tituut Woningbouw). naam mb gratis exemplaar voor wonen in de groene zone cherpste prijzen!! Soest, 1167 ialen gratis gebruik gereedschap. fele peuters van toen, die nu grote mensen zijn geworden, hebben hun eerste schoolvorming in de Pruttel pot gehad. Heel vroeger achter de grote flat aan de Prof. Lorentzlaan, nu trots gevestigd aan de Van Angerenstraat nummer 1. Het is een speelzaal voor de hele klein tjes, waarin ze een paar uur per dag le ren om te gaan met leeftijdsgenoten. Dus heel iets anders dan het kinderdag verblijf Pompidoe, waarmee de Pruttel- Eot goede contacten heeft. Tot 4 fe- ruari is het vijf ochtenden en twee mid dagen geopend, maar vanwege de vele aanvragen worden de middagen uitge breid van twee naar vier. Met deze wij ziging wordt ook gestreefd om vaste groepen te formeren, waardoor de kin deren elkaar beter leren kennen. Elke groep, bestaande uit 17 kinderen, wordt begeleid door twee leidsters, waardoor een optimale verzorging van het kind is gegarandeerd. Deze uitbreiding van on geveer 25% geeft plaats voor 12 kinde ren die in diverse dagdelen en groepen worden opgenomen. Dit heeft tevens tot gevolg dat het aantal leidsters met één wordt uitgebreid. Met. ingang van 4 fe bruari gaat Annie Hol uit Zeist het kwartet versterken. Zij is geen vreemde in de Pruttelpot want drie jaar geleden moest zij vanwege ziekte van een leid ster, tijdelijk invallen. Wederzijds beviel dat zo goed dat, toen de vacature be kend werd, Annie onmiddellijk werd gevraagd hierin te willen voorzien. Die vraag kreeg direct een positief antwoord en zo komt zij elke dinsdag en vrijdag de Pruttelpot versterken om met een nog te vormen nieuwe groep aan de slag te gaan. Ze is geen onbekende in het on derwijs, want ze is een echte 'juf ge weest. Per februari is ze collega van Ineke van Ekris die al 10 jaar aan de Pruttelpot is verbonden en verder Anita van Rooyen IVz jaar, Trees Linger en Ingeborg van Santvoort die beiden 5 jaar daar werken. Men kan kinderen van IV2 jaar aanmelden voor de wacht lijst die daarna in volgorde van aan melding worden aangenomen. Hiervoor kan men dagelijks de Pruttelpot bellen tel. 352085 of via Sandra Simon tel. 353701. De Soesterberger iW. de Groot hoeft minder bomen in zijn tuin te planten dan de gemeente hem aanvankelijk had opgedragen. Met dank aan wethouder Ries van Logtenstein. Op zijn perceel aan de Amersfoort- sestraat had hij, zonder vergunning, twee grote eiken en een aantal andere bomen gekapt. De politie beboette De Groot en de gemeente legde hem een herplantplicht op. De Groot moest het terrein, waarop de bestemming bostuin rust, volledig voorzien van nieuwe bo men. Dit ging hem iets te ver en hij maakte bezwaar. En met succes, want in plaats van 22 bomen, hoeft De Groot nog maar vijftien kuilen te graven voor nieuw groen. Van Logtenstein vindt dit billijk, omdat er ook minder waardevolle bomen wa ren gekapt (zoals de prunus, waartegen de gemeente zelf het chemische bestrij dingsmiddel glyfosaat gaat inzetten). Het college heeft het standpunt van Van Logtenstein overgenomen. De Groot is ingelicht over het besluit. Op 23, 27, 28 en 30 januari moet men van 18.00 tot uiterlijk 23.00 uur reke ning houden met avondvluchten van de Chinook- en Cougar-helikopters. Bij slechte weersomstandigheden gaan de vluchten niet door. ïn een schrijven aan de donateurs van de per 1 augustus 1996 opgeheven Stichting 'Vrienden van het Vliegdorp' doet de voorzitter dhr. J.E. van Epen afrekening van het financiële gedeelte. Een bedrag van ongeveer 2000 gulden zal conform het gestelde in de statuten aldus worden verdeeld: 40% gaat naar St. Jeugdwerk Soesterberg, die de Roe- feldag gaat overnemen; 30% is bestemd voor het jeugdorkest van muziek vereniging Odeon; 15% gaat naar het dienstencentrum 'De Drie Eiken' en 15% naar het Verzorgingshuis De tleybergh. Indien binnen twee maanden geen bezwaren tegen deze plannen wor den gemaakt, zal de verdeling volgens Voorstel worden uitgekeerd. De Stich ting is dan definitief verdwenen, maar koals Van Epen schrijft, 'Vrienden van net Vliegdorp' zullen er altijd zijn en blijven! Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Musiceren Pp zondag 26 januari komt een aantal kinderen vanaf 14.00 uur in diensten centrum De Drie Eiken musiceren. Het betreft leerlingen van muziekvereniging Odeon, onder leiding van hun muziek- öocente Hinderdael. Het instrument dat zij bespelen is de piano. Het wordt geen concert, maar de kinderen laten op een jspeelse manier hun muziekkennis horen. Juist voor deze middag hebben zij leuke dingen ingestudeerd en ze staan te po pelen om dat aan ouders, grootouders, vrienden en belangstellenden ten gehore te brengen. De toegang is gratis. 1111 De toneelvereniging 'Utile Dulci' heeft haar jaarlijkse vroege voor stellingen uitgevoerd. Op donder dag- en vrijdagavond 16 en 17 ja nuari was de toneelzaal van de Hoeksteen goed bezet en kon men vanaf kwart over acht de komedie in twee bedrijven 'Hulde' horen en zien. Utile Dulci had voor dit stuk gekozen vanwege humor, diepgang en emotie en deze drie elementen waren heel sterk aanwezig. De spelers wisten het publiek direct vanaf het begin te boeien met uit het leven gegrepen huiselijke taferelen. Duidelijk kwamen de hoofdrolspelers Rik Tempelier en zijn zoon Jos naar voren. Vader -gespeeld door Piet de Jong- was een openbaring. Heel duide lijk werd de ruige, soms onbeschofte man naar voren gebracht, maar ook de mens die diep geëmotioneerd heel teer en zuiver kon zijn. Piet de Jong wist dit meesterlijk te vertolken, vooral zijn enorme vurige geestdrift plaatste de medespelers in eenzelfde houding. Jos Tempelier, de zoon gespeeld door Jeroen Kok, stond haaks op zijn vader. En dan zo te spelen dat ze niet zonder elkaar kunnen is een kunst die Jeroen goed wist te vertolken. Het werd een stuk met heel grote verschillen. Soms waren de uitdrukkingen van de spelers grof, kennelijk zoals het script dit stelde en helemaal bij het spel paste. Toch zou een ietwat gematigder uiting het spel aantrekkelijker hebben gemaakt. Velen gebruiken vloekwoorden als stop woorden, maar niet iedereen pleegt dit te doen. Ook het omgaan met het be grip ongeneeslijk ziek, is helaas binnen veel gezinnen een heel bekend en tra gisch gegeven. De traumatische gedach ten daaraan werden in het stuk Hulde bij sommigen op een pijnlijke manier weer naar voren gehaald. Begrijpelijk dat ze in de pauze om die reden afhaak ten. Het is uiteraard aan de toneel vereniging de beslissende keuze te ma ken, welk stuk men gaat spelen. Hulde heeft enorm veel in zich dat in totaal bijzonder verrassend genoemd mag worden. Voor veel bezoekers was het een doordenkertje, je nam er wat van mee. Dat is in het bijzonder te danken aan het voortreffelijk spel van alle me dewerkers. Om die reden kijken velen al weer uit naar het volgende optreden van de toneelvereniging 'Utile Dulci'. j.a. de korte rademakerstraat 25 - 3769 bb soesterberg - ruime parkeergelegenheid voor de deur woensdagmiddag geopend. Naar aanleiding van het artikel onder de kop "Een afgang" in de rubriek "Menin gen van Lezers" in de Soesterbergse Courant van 8 januari j.1. wil ik graag de volgende reactie kwijt. Het ingezonden artikel is van de hand van een zekere Irene de Wesman. Ge zien de kritiek die zij op de gemeente heeft, leek het ons een goede gedachte contact met haar te zoeken en te trach ten de gerezen problemen op te lossen. Helaas komt de naam Irene de Wesman in het gemeentelijk bevolkingsregister niet voor. Ondanks het feit dat ze schrijft "al een jaar in Soesterberg te wonen". Ze is dus niet ingeschreven bij de gemeente en zal in voorkomende gevallen ook niet kunnen stemmen in Soesterberg/Soest! Ook bij de afdeling belastingen is de naam Irene de Wesman niet geregistreerd, zodat ze ook geen gemeentelijke belastingen zoals OZB betaalt! De redactie van de Soesterbergse Cou rant kon ook geen adres geven. Dit ver baast mij zeer. Het is toch een goede gewoonte dat wanneer iemand een in gezonden brief plaatst, zijn of haar naam bij de redactie bekend is! Het is nu wel erg makkelijk om via ingezonden brieven met gefingeerde namen kritiek op de gemeente te hebben, waarbij de redactie zonder één en ander na te trek ken of er "waarheid in het spel is", tot publicatie overgaat. Ik hoop dat de ver antwoordelijke redacteur in de toekomst nauwgezetter te werk zal gaan. B.J. van Os, voorlichtingsambtenaar. Zondag 26 januari ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: zr. Marie-Anne v. Erven Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; an dere dagen 07.30; gebedsdiensten: da gelijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De kapel is de hele dag open. NED. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. E.K. Teugeier, Zeist; H.A. Generaal Winkelmanstraat 99-101 10.00 ds. J. van Marion; H.A. STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: R.M.P. v.d. Wijgerd (Den Dolder), Paltzerweg 227, tel. 030-2280626. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap- Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, tel. 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: tel. 035-5487411; alarmnummer: 06-11. Grof vuil Tel. 035-6093666. "Kolonel Jansen, ik draag aan u over het vice-commando over de Tactische Helikopter Groep van de Koninklijke Luchtmacht, tevens het bevel over de vliegbasis Soester berg." "Kolonel Ansink, ik aan vaard het vice-commando over de Tactische Helikopter Groep van de Koninklijke Luchtmacht, tevens het bevel over de vliegbasis Soester- berg." Het was donderdag 15.10 uur toen deze woorden in hangar 7 van het 298 Squadron op de vliegbasis Soesterberg klonken. Twee mannen die elkaar goed kennen, stonden tegenover elkaar, en na het uitspreken van de plechtige woorden werd de vlag van de vliegbasis Soester berg overhandigd aan de nieuwe com mandant. Rondom hen stonden onge veer 300 luchtmacht militairen, een de putatie van de vliegbasis Gilze-Rijen, de Kapel van de Koninklijke Luchtmacht, burger ambtenaren, genodigden en naaste familie van de beide kolonels. Afscheidsrede 'De tijd vliegt voorbij. Het was oktober 1993 dat ik het commando over de vliegbasis Soesterberg overnam', met deze woorden nam de scheidende baas van de vliegbasis afscheid. Hij memo reerde de belangrijkste feiten en om standigheden die in de afgelopen vier jaren waren gepasseerd. Het vertrek van de Amerikanen, de daarop volgende veranderingen, de onzekerheid voor de toekomst van basis. Maar ook de komst van de Cougar en Chinook helikopters, waardoor een relatieve rust ontstond. De zekerheid voor vele luchtmacht me dewerkers die op basis van deze nieuwe taak ontstond. 'Maar het is onjuist te stellen dat het rustig is geweest de afge lopen drie jaren. De samenvoeging van de vliegbases Deelen, Gilze-Rijen en Soesterberg tot één Tactische Helikop ter Groep was een klus van de eerste orde. Het was de grootste reorganisatie van de luchtmacht', vervolgde Ansink. Tussen deze ingrijpende zaken werd ook nog de humanitaire hulp voor Ruanda geregeld en de uitzending naar Bosnië, de 50-jarige bevrijdingsmanifestatie en de vele ceremoniële plechtigheden die op de bakermat werden gehouden. De vliegbasis kreeg na het vertrek van de Amerikanen nieuwe gasten zoals een onderdeel van de Koninklijke Mare chaussee, het hoofdkwartier van de De fensie Verkeers- en Vervoersorganisatie, de Kapel van de Koninklijke Lucht macht, de Sectie Opslag Mobilisabele Projectvoorraden in Soestduinen, de 2e Luchtmacht Verbindingsgroep enz. enz. 'Om dit alles optimaal te kunnen onder steunen en tegelijk professioneel uit te voeren, hebben we meer mensen nodig'. Ansink keek terug op het hoogtepunt van zijn loopbaan en dankte zijn colle ga's uit Deelen en Gilze-Rijen voor de Ongeveer een jaar geleden begon in perceel Amersfoortsestraat 112, heel schuchter en bescheiden, een kinderdagverblijf met de naam Pompidoe. De eerste paar maanden waren heel rustig en konden de leid sters zich goed inwerken in hun nieuw verblijf. Maar nadat de Soester Courant luid en duidelijk dit nieuwe leven had aange kondigd, kwam in maart alles goed op gang. Van vijf zijn het nu gemiddeld twaalf kinderen die daar dagelijks aan genaam worden bezig gehouden en kan men spreken van een volledige bezet ting. Dagelijks komen aanvragen binnen die op de wachtlijst worden geplaatst en tot september van dit jaar is het volge boekt. Was het gebouw eerst heel groot, nu spreken de leidsters al van nog een nog groter verblijf. Schertsend wordt verwezen naar de bouw van een be drijfsverzamelgebouw in Soesterberg- Noord. Wie weet, heeft de bouwer daar van inspiratie om daar ook een 'kinder dagbedrijfsverzamelgebouw' op te rich ten. In totaal zijn nu dertig aanvragen^ gehonoreerd die verdeeld in dagdelen, hun kinderen in Pompidoe onderbren gen. Soms is een kind daar maar een halve dag per week, maar anderen ko men er vijf dagen en dat maakt het wer ken voor de leidsters zo aantrekkelijk. De helft van de kinderen komt uit Soesterberg terwijl de overigen uit de regio komen zoals Woudenberg, Zeist, Leusden en Amersfoort. Ook een vader uit Amsterdam die in Soesterberg werkt, neemt regelmatig zijn dochtertje van één jaar mee. De kinderen hebben het daar reuze naar hun zin en kunnen 's avonds soms met moeite afscheid nemen. De leidsters vinden het opvallend dat heel weinig kinderen huilen. Mogelijk dat de reden de rust en de ruimte is die het kind in Pompidoe heeft. Een paar keer per dag gaan de jasjes aan om achter in de grote tuin naar de pony's te kijken die veulens hebben gekregen, 's Mid dags na het eten gaan de meesten, na tanden poetsen en verschoning, even naar bed. Dan is er in de dagelijkse tijd van 07.30 tot 18.00 uur, een moment van rust in Pompidoe. Ria Hoffmann: 'We werken in totaal met vier leidsters in een overlappend systeem van acht uur per dag. In het begin waren we ook in de weekenden geopend, maar dat werd te druk. In november hebben we een zeer geslaagde ouderavond gehou den, die door bijna alle ouders werd be zocht. Een verpleegkundige hield een speciaal op de kinderen gerichte EHBO-informatieavond, die door de ouders zeer werd gewaardeerd. Finan cieel kunnen we, na aftrek van alle kos ten net quitte spelen". Meer berichten over Soesterberg op pagina 17 goede samenwerking, evenals de burge meesters van Soest en Zeist en in hen de hele omgeving. 'De geluidshinder is ver minderd en tot het operationeel mini mum beperkt. Daartoe heb ik mij per soonlijk hard gemaakt. Toch zeg ik u, de vliegbasis blijft en er moet worden ge vlogen, dus de hinder zal in beperkte mate blijven'. Ansink besloot met: "Ko lonel Jansen, het is mij een genoegen het commando aan u over te dragen. U mag leiding geven aan een groep men sen die ik wil bedanken voor hun inzet, vakmanschap, kameraadschap en vecht lust. Het is een 'winning team', een pro fessionele basis met een professionele uitstraling en gewaardeerd in de omge ving. Ik wens u en uw partner, samen met de mensen op deze bakermat, Gods zegen, happy landings en een goede toe komst". 'Maiden speech' Direct daarop trad kolonel B.M.J. Jan sen naar voren, een man met een fors postuur en een zware doordringende stem. 'Een droom is werkelijkheid ge worden', aldus begon de kersverse nieuwe basiscommandant. Ongeveer 25 jaar geleden heeft hij Soesterberg als jonge luitenant-vlieger van het 298 Squadron leren kennen. En toen had hij de stille hoop, eens basiscommandant van Soesterberg te worden. 'Voor mij is deze plaatsing de bekroning van een zeer avontuurlijke, afwisselende en pret tige loopbaan bij de Koninklijke Lucht macht', aldus Jansen. Hij roemde de naam en de geschiedenis van Soester berg als bakermat en het kloppende luchtvaarthart van Nederland, zowel let terlijk als figuurlijk. De toekomst van de vliegbasis weerspiegelde hij door een passage uit de laatst gehouden troon rede aan te halen, waarin vrede en sta biliteit wordt gegarandeerd. Met de nieuwe taken voor de Cougar en Chinook helikopters moet de vliegbasis Soesterberg zijn voorbereid, om waar ook ter wereld haar bijdrage te kunnen leveren. Jansen ziet zijn prioriteit in het optimaal en veilig functioneren van deze nieuwe wapensystemen. Vervolgens noemde hij de ondersteuning van F-16- operatiën en van Amerikaanse eenhe den. Het zijn van gastheer voor meer dan 25 subeenheden van de krijgsmacht die op de basis onderdak hebben gevon den en tenslotte de bij de bakermat be horende ceremoniële en representatieve activiteiten. "Om deze taken, vooral in de toekomst, goed te kunnen uitvoeren, bevindt Soesterberg zich nog groten deels in een opwerkingsperiode. Oplei dingen zijn volop gaande, nieuwe heli kopters en ander materieel stromen de komende jaren nog binnen, er wordt hard gewerkt aan de infrastructuur. De organisatie zal een duidelijker structuur krijgen en het personeelsbestand zal in overeenstemming moeten worden ge bracht met de opgedragen taken. De Luchtmachtstaf in Den Haag schept de voorwaarde, maar het is aan mij om met uw hulp de opgedragen taken uit te voe ren", beklemtoonde Jansen en besloot met: "Een goede samenwerking met de regio is daarbij van groot belang. Ener zijds heb ik opdracht mij optimaal voor te bereiden met mijn vliegende wapen systemen vanaf de locatie Soesterberg, anderzijds wil ik overbodig geluids overlast zoveel mogelijk voorkomen. Ik zal mij ervoor inzetten de bestaande goede relatie met de regio voort te zet ten. Ik ben mij ervan bewust dat een goede dialoog, geven en nemen voor alle betrokkenen daartoe de geëigende voorwaarden zijn". Met het spelen van de Tactical Helikopter Groep-mars, werd de plechtigheid beëindigd. De voorgenomen en vurig gewenste uitbreiding van het bibliotheek filiaal in Soesterberg moet nog even op zich laten wachten. Het College van B. en W. heeft vorige week be sloten de beslissing pas bij de be handelingvan de voorjaarsnota aan de gemeenteraad voor te leggen. Het College had eerder al besloten pas over de verbouwingsplannen te praten als de bibliotheek de vereiste stukken zou aanleveren. Dat is inmiddels ge beurd, maar omdat het College het on juist vindt om nu al in te gaan op één van de (vele) wensen die bij de voor jaarsnota aan de orde komen wordt de zaak even op de lange baan geschoven. Wel kunnen er, in samenhang met de voorgenomen werkzaamheden aan het Dorpshuis, alvast voorbereidingen wor den getroffen. Die werkzaamheden betreffen o.a. ur gente zaken als de reparatie van het dak en de vervanging van de noodverlich ting, waarvoor het Dorpshuisbestuur al bij de begrotingsbehandeling een subsidieaanvraag heeft ingediend. Voor het dak is 150.000 gulden nodig; voor de noodverlichting f 21.000, plus nog 3.500 gulden voor de "actualisering" van het onderhoudsplan, zoals in het ambtelijk advies te lezen staat. Problemen Uit het advies blijkt dat het Dorpshuis- bestuur problemen voorziet, die volgens ambtelijke zijde "deels bewaarheid" lij ken te worden door de inmiddels de fecte noodverlichting. Die wordt zo goed mogelijk gerepareerd (kosten f3.370,-) maar zal ook dan niet aan de eisen voldoen. Van ambtelijke kant is aangedrongen op enige spoed, met het oog op het voorkomen van calimiteiten (en dus nóg hogere kosten). Het College heeft besloten de werk zaamheden aan het Dorpshuis ook bij de voorjaarsnota te behandelen, samen met de verbouwing van de bibliotheek. Het budgetcontract met het Dorpshuis- bestuur moet dan wel geregeld zijn, al dus B. en W. Zaterdag 25 januari speelt KVO in de Banninghal met de navolgende groe pen: 13.00 uur KVO D2, 13.35 uur KVO BI, 14.40 uur KVO Al, 15.50 uur KVO 4. De badmintonclub Badso speelt zondag 26 januari om 11.30 uur in de Banninghal tegen 't Gein. ts Op vrijdag 24 januari houdt de Zonne bloem haar jaarlijkse bingoavond in dienstencentrum De Drie Eiken. De aanvang is 20.00 uur. De kaarten kos ten zes gulden per stuk en het eerste kopje koffie is gratis. Ook deze keer is er weer een loterij. De avond wordt mede mogelijk gemaakt dankzij de me dewerking van de plaatselijke winke liers, waarvoor Zonnebloem erg dank baar is. Iedereen is op deze avond wel kom. Woensdag 22 januari 20.00 bestuur VSB, Dorpshuis Donderdag 23 januari 21-23 badminton, Banninghal Vrijdag 24 januari 20.00 Zonnebloem-bingo, Drie Eiken Zaterdag 25 januari 13.00 korfbal, Banninghal Zondag 26 januari 11.30 Badso-'t Gein, Banninghal 14.00 muziekmiddag, Drie Eiken Opgaven: tel. 351252.

Soester Courant | 1997 | | pagina 13