)ËN Compleet financieel dienstenpakket bij Wilhelm, Hop Van Wegen Uitvaartcentrum 'De Engenhof' is dringend aan uitbreiding toe >ER LEE Soester Zakenkring knokt met Kamer van Koophandel over bestuurszetel Rabo-telefoon voor Sandra Hullegie 1 HANDEL WMDËL PAGINA 9 46hOCKI Onderzoek naar tbc onder bezoekers café Amersfoort Schoeman Makelaars sponsort M.C. Molendael Gemar Gezinsmarkt deelt weer reischeques uit Onderzoek ministerie naar criminaliteit per telefoon PIET VAN HEUGTEN PAGINA 8 WOENSDAG 22 JANUARI 1997 SOESTER COURANT Gemeentewapen mag niet op Lange Soester Man grist handtas uit fietstas vrouw Aanhangwagen uit schuur gestolen is ook plezier Soester adviesbureau slaat vleugels uit Condoleanceruimte wordt verdubbeld )unn& joster Club Vespa Gilera Citta GRIFT ol F. v.d. Heijden lestaat 32 jaar. 1ST Nieuwjaarsbijeenkomst in Soester Duinen Nog f 10.000 nodig voor hotelkamers Winnaars in tweede ronde stempelactie w.c. 'Overhees' Strippenkaarten huis-aan-huis DE ZOON VAN DE UITVINDER VAN üiï TEGELTAPIJT. Ook hoogpolig los te leggen tegeltapijt rechtstreeks van fabriek Amersfoortsestraat 22, SOESTERBERG Tel. 0346-351838 Bel svp voor kleurenfolder en/of bezoek Tapijttegels van ƒ15.- p.m2. t/m ƒ120,- p.m2. Het bestuur van de Soester Zaken- kring neemt de nieuwjaarswensen van de leden in ontvangst. bouwen een van brandweerkazerne. Geen enkele Soester bouwmeester maakte daardoor een kans. Hij drong erop aan bij de bouw zelf wel zo veel mogelijk Soester ondernemingen in te schakelen en wekte zijn gehoor op even tuele gevallen van gemiste leveranties/ prijsopgaven van de gemeente (de grootste opdrachtgever van Soest) aan het bestuur te melden, zodat het College op tijd aan zijn jasje getrokken kan wor den. Uiteraard zong de Zakenkring-voorzit- ter ook nu weer het oude liedje over de dringende behoefte aan nieuwe bedrijfs terreinen in Soest, nu de bestaande zo goed als vol zijn. Beter te spreken was hij over de groei van de werkgelegen heid in Soest (4,4%, d.w.z. 0.8% beter dan de regio). Ook burgemeester Hans de Widt, die namens B. en W. een korte speech hield, toonde zich gelukkig met de groei van het aantal arbeidsplaatsen. Soest telt nu 13.343 fulltime banen, liet hij weten, en zit daarmee flink boven het landelijk gemiddelde. De gemeente zelf - als een van de grootste werkgevers - draagt trouwens een aardig stukje werkgele genheid bij. Per 1 januari waren er 367 medewerkers, waarvan 204 fulltimers, 90 parttimers, 66 in het onderwijs en 7 politiesurveillanten. CWI Geen reden overigens om tevreden ach terover te leunen, aldus de burgemees ter, die van de samenwerking tussen overheid, bedrijfsleven en arbeidsbureau in het nieuwe Centrum voor Werk en Inkomen (CWI) veel verwacht. Het CWI krijgt in de loop van dit jaar een "loket" op de plek van de leegstaande balie in de hal van bet gemeentehuis. De Widt vermaakte zijn gehoor verder met enkele citaten uit een boekje met modern ondernemer^ argon, voorname lijk Engels, waarmee hij zich tenslotte afficheerde als een "MUP" (Middle Aged Urban Professional), wat volgens hem zoveel is als "een ouder geworden YUP die nog steeds hetzelfde gedrag vertoont." Afgelopen zaterdag vond in het winkel centrum "Overhees" aan de Tamboerijn de tweede trekking plaats in de januari- stempelactie van de winkeliersvereni ging. De vijf winnaars waren: L. van Munster (Minstreelpad), fam. Bosma (Koperwiek), A. v.d. Leen (Ttirfstreek), H. Verschuren (Van Hamelstraat) en H. Bertus (Kornet). Zij ontvangen een waardebon van f 25,-. De volgende (3e) trekking is a.s. zater dag 25 januari; de laatste volgt op 1 fe bruari. Gezien het succes zijn de winke liers van plan de stempelactie nog dit jaar uitgebreider te herhalen. Maar eerst is er een Valentijns-actie, waarbij vijftig verliefden beloond zullen worden met wat lekkers. Wat? Dat is nog een verras sing. Men lette op de komende edities van deze krant. Het College van B. en W. heeft vo rige week besloten geen ontheffing te verlenen aan banketbakkerij Verkley, die had gevraagd het officiële ge meentewapen te mogen gebruiken op de verpakking van de nieuwe Extra Lange Soester. Het (extra lange) gebak werd vorige week geïn troduceerd en Verkley beschouwt het als een uniek Soester product. Volgens het'ambtelijk advies is het beleid van de gemeente erop gericht om toestemming voor het gebruik van het gemeentewapen met terug houdendheid te verlenen. Met name voor commerciële doeleinden wordt het altijd geweigerd, en dat is hier ook het geval. Het College heeft het advies onverkort opgevolgd. Voor de derde keer in acht dagen tijd is vorige week een vrouw op straat besto len van een tas. Het betreft ditmaal een 51-jarige Soesterse die in de tunnel on der de Dalweg reed. Ze reed een jonge man tegemoet die haar handtas uit de fietstas griste. De vrouw achtervolgde hem, maar was kansloos toen de dief bij een handlanger achterop de bromfiets sprong. Ze mist haar portemonnee met enkele honderden guldens en persoon lijke spullen. Uit een schuur aan de Peter van de Breemerweg is donderdagnacht een eenassige aanhangwagen ter waarde van vierduizend gulden gestolen. Het voer tuig is bestemd voor kleinvee. Aangifte van de diefstal werd gedaan door een 31-jarige Amersfoorter. Stichting LEZEN, Keizeisgiacht 391 1016 EJ Amsterdam Nog geen zes jaar na de totstandko ming van "De Engenhof" is het uitvaartcentrum aan de Albert Cuyplaan dringend toe aan uitbrei ding. In de loop van het komende voorjaar zal daarmee een begin worden gemaakt. Dat het uitvaartcentrum in Soest in een grote behoefte voorziet is de afgelopen jaren wel gebleken. Met name na de beëindiging van de opbaarmogelijkhe- den in het mortuarium van Zonneglo ren, enige jaren geleden, zocht een aan tal uitvaartverzorgers naar een gelegen heid in Soest waar met respect en waar digheid afscheid genomen kon worden van de overledenen. Op de begraaf plaats aan de Veldweg waren daartoe geen mogelijkheden aanwezig en de be staande aula voldeed niet aan de eisen. Het initiatief voor de maatschap "De Engenhof' werd destijds genomen door de Gooische Uitvaartverzorging, de Christelijke Vereniging voor Uitvaart verzorging Soest en de Monuta Uitvaartgroep n.v. Op 3 mei 1991 vond de opening plaats door burgemeester De Widt. Ook andere "ondernemers" maken overigens veelvuldig gebruik van de faciliteiten. Het aantal opbaringen bedraagt zo'n 250 a 300 per jaar. Het uitvaartcentrum omvat naast de condoleanceruimte een hal, een keuken, een kantoortje, een berging, een bloemenkast en een toilet- en c.v. ruimte en in totaal drie rouwkamers en een koelruimte met een koelcel. Inmid dels is wel gebleken dat het uitvaart centrum te klein is. Met name de In het uitvaartcentrum aan de Albert Cuyplaan vinden jaarlijks zo'n 250 a 300 opbaringen plaats. Foto: Goos van der Wilt condoleanceruimte is niet zelden te krap om de vele bezoekers onderdak te bie den. De komende uitbreidingswerkzaamhe den - waarvoor inmiddels de bouwver gunning is aangevraagd - zijn dan ook daarop gericht. De ruimte (nu 55 vier kante meter groot) wordt aan de zijkant van het pand uitgebouwd en krijgt er dan 62 vierkante meter bij en wordt dus meer dan dubbel zo groot (117 meter). Daardoor biedt ze straks ruimte aan ca. 140 a 150 personen in plaats van de huidige 65. De verwachting is dat de verbouwing in mei kan beginnen. itraat 46, tel. 60195 77 I ig 23 januari Beat' speelfilm van Ning Ying lillende prijzen. Voor haar uut was zij o.a. regie-assis- Bertolucci's "The Last Het verhaal in "On The >ver Yang Guoli, een ge- ;ent in Peking. Hij maakt die tot spanningen in zijn Als een dronkelap gebeten en hondsdolle hond, wordt grote schoonmaak te hou- honden uit te roeien. De emt toe... leven in een wijk in Peking n The Beat" geschetst met i bij vlagen hilarisch gevoel Een stijl die Ning Ying ook in haar vorige film, "For een groepje bejaarden, die ie Pekingopera instuderen, ad. Alle acteurs zijn non- en alle agenten zijn boven- ijkagenten. 0.30 uur. Entree f 9,00- 7,50. 25 januari ianse mondharmonica-spe- :r Keith Dunn, geboren in ilijft regelmatig in Europa, ider andere gespeeld in de ers Band, de James Cotton elde samen met Stevie Ray Hounddog Taylor en in de Blues. In Europa wordt hij egeleid door de Red Roos- Jat is een uitstekende com- ster Club is momenteel een st succesvolle live blues- ederland. Zij speelden on- ïet Rosa King, Hans Dulfer, en Angela Brown. In 1991 :iub een Benelux-tour als band van Oscar Benton. >ire bestaat uit moderne ues, swingend en dansbaar. iasme en met respect voor :esters gebracht onder het :he good times roll". van de Red Rooster Club: riks: zang; Louis Litjes: gi- Boereboom: gitaar; Gert )etsen; Jos Hilgers: bas; iwaluw: drums. 2.00 uur. Entree f 12,50. SCHRIKSLAAN 74 TEL. 035 - 601 28 70 RIJWIELEN BROMFIETSEN Ga brommen op de Sportieve en betrouwbare krachtpatser 25 km. zonder helm, dus uiterst plezierig'. irij-opleiding krijgt u gedurende /oor de prijs van f32,-per uur. erkend ipleidingen f 1.650,-excl. examen. -035 -601 77 50 R SOEST - BAARN 8.500 iwmet18.500 .000 km15.900 8.500 5.000 km11.750 km13.650 I.000 km28.500 )0 km18.850 met26.950 id12.450 )00 km, antr., .16.450 19.900 31.950 rood, Im.velgen, enz35.950 :ilv.met, airco, ïtrol, enz37.950 12.950 12.950 21.950 000 km21.750 24.950 29.950 22.450 <m12.950 t., airco14.950 32.500 m 3.950 12.950 ood met., 21.950 335 - 601 25 00 In het financiële dienstenpakket dat het adviesbureau in Soest aanbiedt ligt de nadruk op de assurantiën, in de ruimste zin van het woord. Het Amsterdamse kantoor - al 35 jaar onder leiding van oprichter Wilhelm - houdt zich vooral bezig met (bedrijfs)administraties en belastingadviezen, maar uiteraard kun nen cliënten voor alle diensten zowel in Amsterdam als in Soest terecht. Met de komst van Paul van Wegen, tot voor kort inspecteur bij de Amers- foortse Verzekeringen, heeft het advies bureau een flink stuk extra ervaring en deskundigheid op het gebied van pen sioenen, hypotheken en assurantiën in huis gehaald. Hop en Van Wegen zijn beiden geboren en getogen Soesters en zien het dan ook als een uitdaging om het kantoor in hun eigen omgeving ver der uit te bouwen. Ze richten zich daarbij op een "totaal pakket" van financiële dienstverlening. "We zijn er niet op uit om hier of daar een verzekeringetje af te sluiten, maar onze cliënten mogen rekenen op com plete dienstverlening, van A tot Z. We kennen de weg; niet alleen naar de no taris en de fiscus, maar ook naar juris ten en makelaars," aldus Hop en Van Wegen. Inkomensverzekeringen Eén van de "hot items" is op dit mo ment de inkomensverzekering. "Er heb ben zich de laatste jaren diverse ingrij pende veranderingen voorgedaan in de wet- en regelgeving op dat gebied, en veel mensen zijn onbekend met hun ri sico's," aldus Van Wegen. "De overheid treedt steeds verder terug en schiet al lerlei gaten in het sociale stelsel, denk maar aan de ziektewet en de WAO, maar veel mensen leven nog in een soort valse zekerheid dat hun risico's wel gedekt zullen zijn. Er is in elk geval veel behoefte aan deskundige informatie, en wij springen daar graag op in." Als voorbeeld noemt hij pensioenen, die bij nadere beschouwing vaak nogal con fronterend uitvallen. "Sommige mensen leven in de veronderstelling dat ze wel een goed pensioen krijgen, maar in veel gevallen weten ze niet of nauwelijks wat ze dan aan inkomsten zullen overhou den. Als je dat dan analyseert valt het soms knap tegen." Hop en Van Wegen dienen hun cliënten in zulke gevallen graag van advies, al staan ze niet bij voorbaat met het-be- kende-opgeheven-vingertje klaar. "Als er een hiaat in zit laten we het aan de mensen zelf over of ze daar iets aan wil len doen." Cliëntenbestand groeit Als bij uitstek deskundige intermediairs op dit gebied zien Wilhelm, Hop en Van Wegen het cliëntenbestand in Soest en omgeving de laatste tijd sterk groeien. Uiteraard kan men ook voor allerlei andere adviezen op het terrein van hy potheken, sparen, belastingaangiften V.l.n.r. de heren Wilhelm, Hopen Van Wegen van het gelijknamige adviesbu reau. etc. uitstekend terecht bij het adviesbu reau. Met een veel omvattend automatise ringspakket, waarmee alle gegevens in een handomdraai op een rijtje gezet kunnen worden, is de juiste informatie snel en adequaat beschikbaar. Veder verschijnt er elk kwartaal een nieuws brief met allerlei wetenswaardigheden. "En we zijn heel actief," aldus Hop en Van Wegen. "Als de mensen het op prijs stellen komen we ook graag bij hen thuis om ze zo goed mogelijk te infor meren." Het kantoor van Wilhelm, Hop en Van Wegen is in Soest te vinden in het voor malige koetshuis achter het pand Vrede hofstraat 21A en bereikbaar via tel. 6025915. Regelmatige bezoekers van het Amersfoortse Bierencafé Mariposa kunnen zich op vrijdag 31 januari tussen 19.00 en 21.00 uur laten tes ten op besmetting met longtuber- culose (tbc). Het gaat om mensen die het café in de periode juni-half november vorig jaar Na de schenking van 5.000 gulden van Schoeman Makelaars voor de hotel kamers in het ziekenhuis in Baarn heeft de Stichting Vrienden van Molendael bijna 750.000 gulden aan sponsorbij dragen en toezeggingen bij elkaar gekre gen. "We hebben alleen nog zo'n tien duizend gulden voor de hotelkamers nodig en wij willen nog graag het ver voer van bezoekers van patiënten tussen Soest en Baarn regelen", aldus de geluk kige voorzitter van de Stichting Vrien den, de heer P.L.J.M. Storimans. "Wij zijn dan ook blij met deze gift. In de makelaarsbranche is het niet ge bruikelijk te sponsoren. "Wij gaan er dan ook heel selectief mee om", aldus directeur B. Majoor. "Sponsoring moet aantrekkelijk zijn voor beide partijen. Medisch Centrum Molendael ligt direct in ons werkgebied. Bovendien kan zo'n hotelkamer in een ziekenhuis iedereen van pas komen. Daarom dragen wij graag 5.000 gulden bij aan dit goede initiatief." Laatste loodjes De Stichting Vrienden heeft zich onder andere ten doel gesteld met behulp van het bedrijfsleven in Baarn, Soest en Bunschoten zo'n 750.000 gulden binnen te halen voor Medisch Centrum Molendael. Dit lijkt te gaan lukken en voorzitter Storimans is daar het bedrijfs leven erg dankbaar voor. "Ook voor het laatste project, het vervoer van bezoe kers van patiënten uit Soest naar het zie kenhuis in Baarn vinden wij wel een oplossing", verzekert Storimans. bezochten. Aanleiding voor het onder zoek is de open tbc die is geconstateerd bij een Amersfoorter. Binnen de basketbalclub Crackeijacks, waarvan hij lid is, werd vorige maand al een uitge breid onderzoek gedaan. Ook een aan tal tegenstanders, trainers, coaches en scheidsrechters werd getest. Dit leverde tot nu toe 33 besmette gevallen op. Deze personen worden behandeld en kunnen de ziekte niet overdragen op anderen. Aangezien de Amersfoorter met open tbc (waarvan het besmettingsgevaar in middels is geweken) vorig jaar geregeld in Mariposa kwam, heeft de GGD Eemland besloten het onderzoek uit te breiden onder klanten van dit café. Het bestaat uit een huidprikje (Mantoux- reactie), waarbij mensen die na 1 januari 1945 zijn geboren, drie dagen later wor den gecontroleerd. Van mensen die vóór 1 januari 1945 zijn geboren, moet een longfoto worden gemaakt. Zij kunnen hiervoor tijdens het onderzoek in Mariposa een afspraak maken. Tbc is een ziekte die alleen kan worden overgedragen door hoesten en niezen en die goed kan worden behandeld met medicijnen. Omdat veel mensen vragen hebben over tbc, houdt de GGD Eemland van woensdag 22 tot donder dag 30 januari een thema-tentoonstel ling over tbc. Deze is te zien in het ge bouw van de GGD aan de Zonnehof. Het van oudsher Amsterdamse ad ministratie- en assurantiekantoor Wilhelm Hop, sinds enige jaren ook in Soest gevestigd, draagt vanaf 1 januari de naam Wilhelm, Hop Van Wegen. Dat is het gevolg van de toetreding van assurantiespecialist Paul van Wegen, die samen met Alex Hop het "gezicht" vormt van de Soester vestiging aan de Vrede hofstraat. "Uiterst onverkwikkelijk", zo noemt de voorzitter van de Soester Zakenkring, mr. Dick van Loon, de gang van zaken rondom de benoe ming van een bestuurslid van de Kamer van Koophandel, waarvoor de Soester kandidaat gewogen en kennelijk te licht bevonden is door de Kamer. Door het Amersfoortse overwicht in het (dagelijks) bestuur is er van een evenwichtige afspiege ling van het bedrijfsleven in de regio geen sprake. Van Loon deed zijn uitspraak vrijdag avond tijdens de opnieuw druk bezochte nieuwjaarsbijeenkomst van de Zaken kring in de Soester Duinen, voordat de genodigden - onder wie nogal wat po litici en ambtenaren - op het welvoor ziene buffet aanvielen. De kwestie heeft het bestuur van de ondernemersclub de laatste maanden intensief bezig gehou den, maar zonder resultaat. De Kamer lijkt een duidelijke voorkeur te hebben voor een Amersfoortse kandidaat, die overigens pas te elfder ure naar voren is geschoven. "Uit het niets, en zelfs na sluiting van de termijn," aldus een bitter gestemde Van Loon, die duidelijk maakte dat de Zakenkring de kwestie hoog opneemt. Van Loon liet de naam van de Soester kandidaat ongenoemd, maar in het in formele circuit zingt al geruime tijd de naam van Zakenkring-secretaris Armand Trippaers rond. Volgens Van Loon was de Soester Zakenkring op tijd met haar kandidaatstelling, maar is de benoeming steeds weer uitgesteld. "De gang van zaken doet geen recht aan onze positie als tweede economische gemeente in de regio," aldus Van Loon, "en met bovendien de grootste en meest actieve bedrijvenkring. Verder is Amersfoort al heel goed vertegenwoor digd, omdat zowel de voorzitter als diens plaatsvervanger uit Amersfoort afkomstig is. De laatste komt ten slotte ook nog eens uit dezelfde branche als de voorkeurskandidaat van de Kamer." Op achterstand Volgens Van Loon wordt het Soester bedrijfsleven met het passeren van de Soester kandidaat "op achterstand ge zet". Zijn eerdere oproep aan de Kamer om haar aandacht niet alleen op de Kei- stad te richten had geen resultaat gehad, zoals hij somber vaststelde. Hij riep de Kamer daarom nogmaals op om nu eens expliciet haar voorkeur uit te spreken voor een Soester ondernemer in het be stuur. Of dat gebeuren zal is vers twee. Vol gens Kamer-secretaris Andries Boone, ook aanwezig op de bijeenkomst in Soestduinen, is het ook geen zaak van de Kamer, maar moeten de bedrijven- kringen Soest en Leusden onderling uit maken wie er uiteindelijk op de vacante zetel in het dagelijks bestuur terecht zal komen. "Daar staat de Kamer verder buiten," aldus Boone. De toespraak van Van Loon was verder positief van toonzetting, met name over de aanpak van het verkeersbeleid in Soest. Hij hoopte op een snelle realise ring van het nieuwe Koningsweg-tracé, compleet met rotondes en groene golf, en vooral op een voortvarende aanpak van de aansluiting van de Koningsweg op de Biltseweg. Soesters genegeerd Van Loon was tevreden over de samen werking met B. en W., al vond hij het niet leuk dat het gemeentebestuur bij de opdracht voor de nieuwe brandweer kazerne de eis had gesteld dat de archi tect ervaring moest hebben met het De Gemar Gezinsmarkt aan de Parallelweg kijkt de komende we ken alvast vooruit naar het zomer seizoen en stelt daarom weer een aantal reischeques ter beschikking. Vanaf deze week worden - vier we ken lang - de inmiddels bekende strippenkaarten met waarde bonnen huis-aan-huis bezorgd. Wie de waardebonnen inlevert maakt iedere week kans op een van de hoofd prijzen: reischeques ter waarde van 500 gulden, of een van de talrijke aantrek kelijke troostprijzen. Gemar organiseert de actie opnieuw in samenwerking met reisbureau Star Travel aan de Soester- bergsestraat in Hartje Zuid. De consument is bij de Gemar Gezins markt de komende weken dus goed "uit", maar de wekelijkse winnaars van deze succesvolle actie slaan twee vliegen in één klap: ze profiteren niet alleen van een groot aantal flinke kortingen op de aanbiedingen van de strippenkaart, maar ontvangen ook nog eens een mooie korting van 500 gulden op hun vakantie! Dat maakt een bezoek aan de meest complete supermarkt van Soest, met zijn slijterij en uitgebreide snuffel-etage (en een ruime parkeerplaats) ook in de komende weken zeer de moeite waard. Tot en met zaterdag 25 januari 1997 wordt door de ministeries van Binnenlandse Zaken en Justitie in de politie Regio Utrecht het derde landelijke onderzoek naar crimi naliteit en onveiligheid gestart. Vanaf 13 januari zullen ca. 3800 Utrechters van 15 jaar en ouder telefo nisch over deze onderwerpen worden ondervraagd. Het onderzoek in de po litie Regio Utrecht maakt deel uit van een landelijk onderzoek. Buurtproble men, oordelen over het functioneren van de politie, alsmede enkele vragen over preventiegedrag maken deel uit van het onderzoek. Het doel van dit onderzoek, de Politie monitor Bevolking geheten, is om op landelijk en regionaal niveau inzicht te krijgen in feitelijk slachtofferschap. Er wordt in kaart gebracht welk deel van de bevolking het afgelopen jaar slachtoffer is geworden van criminaliteit, zoals woninginbraak, fietsendiefstal etc. Daar naast wordt ook gevraagd naar menin gen en oordelen van de bevolking die relevant zijn voor de politie. De Politiemonitor Bevolking beperkt zich niet tot het opmaken van het beeld, zoals dat nu naar voren komt. Doordat de monitor thans voor de derde maal wordt gehouden, de eerste meting vond plaats in 1993, is het ook mogelijk trends waar te nemen bij de verschil lende onderwerpen die in de Politie monitor Bevolking aan de orde worden gesteld; zijn bepaalde problemen groter of juist kleiner geworden, is het slachtofferschap gestegen of juist ge daald enz. De Politiemonitor Bevolking vormt zo doende een belangrijk hulpmiddel voor de politie, het bestuur en het Openbaar Ministerie. Het onderzoek wordt uitge voerd door het Projectbureau Politie monitor, een samenwerkingsverband tussen B&A groep en Intomart. Naar verwachting zal de landelijke rapportage in juni 1997 worden gepresenteerd. Donderdag 8 januari vond op het kantoor van de Rabobank aan de Smits weg een prijsuitreiking plaats. Theo Oskam, Segmentmanager Cliënten Advies, en Anita Dekker, Coör dinator Jeugd-Jongerenmarkt van deze bank, overhandigden een draadloze telefoon aan Sandra Hullegie. Zij werd uitgeloot onder de massale telefonische inschrijvingen voor het openen van een nieuwe spaarrekening. Deze actie werd in heel Neder land onder alle studenten van de Rabobank-organisatie gehou den.

Soester Courant | 1997 | | pagina 9