r\ r\ X IspoW Firtina houdt aansluiting na zeges W. Vier bowlingkampioenen van Soest Brug De cursus waar je alleen iets afleert bij hi Slechte defensie en leiding redenen verlies Duinkikkers Schakers genadeloos onderuit WOENSDAG 29 JANUARI 1997 SOESTER COURANT PAGINA 1SWOENSD Koploper SEC blijft winnen in derde klasse ZAALVOETBAL Loodgieterswerk BASKETBAL Eredivisieduel in Soest deceptie voor 'thuisclub' Vrachtwagens door dieven leeggehaald Fietser glijdt uit en breekt z'n been Apparatuur uit woning gestolen Inbraak Dalplein Inbreker neemt I en tv mee geldi Jongelui moeten honkbalknuppel bij politie inleveren Auto verplaatst en gekraakt Dure plas van jonge Soester Autokraken 1 fc A l SPULLENHULP Textielinzameling en Spullenhulp Fakkeldraagsters mogen uitbreiden aan Den Blieklaan Telefoon uit auto Schoorsteenbrand aan de Laanstraat l SPULLENHULP Tiener/jongerenwerk Sportuitslagen Titels voor Braaksma, Terbeek, Brehler en Westra Voorlic, BOWLING WATERPOLO Soester team verzwakt SCHAKEN Jeugdnieuws^j AUTOSPORT Boerenkoolrit van RAC Amersfoort op zondag 2 februari BOWLING Bart Breunesse verbetert 5 jaar oude huisrecord Sportprogramma i I Met twee zeges in vier dagen heett Firtina'93 aansluiting gehouden met Lodewijkers en Springboks, de twee koplopers die twee verlies- punten minder hebben. Vrijdag klopte de ploeg sub-topper Entre Nous met 6-7 en maandag werd het 5-1 tegen De Kroon. Door afwezigheid van Oktay Satikboga stond Saban Aksit tegen Entre Nous op doel. Verder miste Firtina'93 ook René de Bree, maar dankzij drie doelpunten van zowel Zeki Kurt als Mustafa Aksit werd het 3-6. In de laatste vijf minuten kreeg Firtina'93 drie ongelukkige treffers te incasseren en dreigde duur puntverlies. Maar Kurt nam in de laat ste minuut de verantwoordelijkheid op zich en hielp Firtina'93 met zijn vierde doelpunt alsnog aan de zege op de num mer vier van de hoofdklasse. Middenmotor De Kroon had maandag avond weinig te vertellen in Beukendal, ondanks dat de gasten op 0-1 kwamen. De constante druk die Firtina'93 verde digend uitvoerde, maakte combinaties aan Nieuwegeinse zijde onmogelijk. Bij Firtina'93 ging de bal gemakkelijker rond en met enkele tempoversnellingen en een aantal hoogstandjes werd het klassenverschil uitgebeeld. Saban Aksit zorgde in de eerste helft nog voor de gelijkmaker, daarna was er geen houden meer aan voor De Kroon dat een groot aantal kansen moest toestaan. Firtina'93 benutte er vier (twee maal Kurt, inval ler Alembar en Kemal Gürbuz). Firtina'93 moet volgende week woens dag op bezoek bij Springboks. In Soest werd van deze koploper gewonnen. Installatiebedrijf j. cornelisse bv. Telefoon (035)-601 30 14 In deze situatie komt Zeki Kurt te laat, maar hij zou toch tweemaal het net vin den in het duel met De KroonFoto: Goos van der Wilt. Ook in de eerste 'return' is SEC onge slagen gebleven. De elfde overwinning op rij ging ten koste van ZVE'83 dat maandagavond in Beukendal te gast was. Voor rust speelde SEC redelijk en. nam het een 3-0-voorsprong. Daarna was de ploeg te gemakzuchtig. De laat ste tegentreffer (4-2) was daar een goed voorbeeld van. De doelpunten van de lijstaanvoerder kwamen op naam van Martin van Ernst (twee), Wilfried Enge- brink en Michael van de Broek. De basketbalwedstrijd tussen de eredivisieploegen Dunckers en Cees Lubbers is uitgelopen op een teleurstelling voor de 'thuisclub'. Het Hilversumse Dunckers verloor zondagavond in Beukendal met 54- 86 van de Zwollenaren. De eerste eredivisiewedstrijd op Soester grondgebied werd bijgewoond door on geveer 250 mensen. Hekkensluiter Dunckers was voor het inhaalduel uit geweken naar Soest vanwege zaal- ruimtegebrek. In de eerste helft hield de ploeg, waar van voormalig Red Stars-preses Rob Weber manager is, nog aansluiting (32- 38). Daarna had ze geen antwoord meer op de uitstekende press en verdediging van Cees Lubbers. Dunckers miste crea tiviteit, 'rebounde' en schoot zwakker en had in Leysner een weliswaar razend snelle, maar veel te balverliefde spelver deler. In de eerste tien minuten van de tweede helft scoorden de Hilversum mers slechts driemaal. In deze fase werd het duel dan ook beslist. Bij Cees Lubbers kreeg Mark Schutters- hoef tien minuten speeltijd toebedeeld. In zijn juniorentijd kwam hij uit voor Red Stars. Schuttershoef scoorde twee punten, pakte twee rebounds, stal de bal tweemaal en gooide 'em één keer weg. In een loods aan de Laanstraat hebben dieven verschillende vrachtwagens en aanhangers doorzocht. Zover maandag morgen bekend bij de politie is bij het transportbedrijf in elk geval een partij schoenen ontvreemd. Deze lading had maandag in Frankrijk moeten worden afgeleverd. Op de Betje Wolfflaan heeft een 25-ja- rige Soester zijn been gebroken. Hij fietste zondagnacht om tien voor drie op de weg, toen hij als gevolg van opvrie zing uitgleed en ten val kwam. Hij werd naar het ziekenhuis gebracht. Bij een inbraak zijn audio- en video apparatuur buitgemaakt. Dit gebeurde in de nacht van zaterdag op zondag. De 86-jarige bewoner ontdekte dit 's mor gens, waarna hij de politie belde. Van een 63-jarige vrouw is de porte monnee gestolen. Daarin zax een klein geldbedrag. De portemonnee werd vo rige week weggehaald uit haar woning. Een inbreker heeft zich tevreden gesteld met geld en een televisietoestel, nadat hij in een woning aan het Kerkpad NZ had ingebroken. Een 33-jarige Soest deed hiervan zondagmorgen aangifte bij de politie. Twee jongemannen van twintig en zes tien jaar hebben vrijdagavond rond elf uur hun honkbalknuppel moeten inleve ren, De politie eiste de slagattributen op bij De Schoof aan de Molenstraat. Daar was onenigheid ontstaan tussen twee groepen jongeren. De politie werd erbij geroepen en een getuige wees de poli tie op de honkbalknuppels. De twee jongens hadden die al in de auto gelegd, maar moesten ze toch inleveren. Een 27-jarige bewoner van de Albert Cuyplaan miste vorige week donderdag zijn auto. Toen hij rondkeek ontdekte hij de wagen zo'n 50 meter verderop, aan de Soester Engweg. De wagen bleek door de dader(s) ook te zijn open gebroken. Of er iets wordt vermist is niet bekend. Zestig gulden moet een zeventienjarige jongen betalen, omdat hij maandag middag in het openbaar urineerde. Hij deed dit op de Bosstraat in het bijzijn van de politie. Deze was naar de Bos straat gegaan, omdat er was geklaagd over rumoerige jongelui. Een van hen vond dat de politie niet moest 'zeiken' en beeldde zijn idee over het gedrag van de ordebewaarder vervolgens in de praktijk uit. Zowel aan de Kastanjelaan als aan de Schoutenkampweg werd vorige week een auto opengebroken. De eigenaars, Soesters van resp. 45 en 57 jaar, misten een radiocassetterecorder, een telefoon en een radio/cd-speler. Telefoon 6018730 De Schans 20, 3764 AX kringloopcentrum Oud textiel kan men tegenwoordig kwijt in de speciale textieleontainers in Soest. Goede (en schone) kleding en schoenen kan men - liefst in aparte zakken - echter beter recht streeks inleveren bij Spullenhulp aan de Schans 20. Wie toch gebruik wil maken van de containers wordt verzocht de textiel in stevige plastic zakken te doen, die goed dichtgebonden zijn. Losse kle ding wordt immers gauw vochtig en daardoor ongeschikt voor her gebruik. Voor een goed verloop van de in zameling ziet Spullenhulp op de zak ken graag duidelijk vermeld of het om goede, nog bruikbare textiel gaat of om vodden. Informatie: tel. 6018730. Op het terrein aan de Den Blieklaan mag het clubgebouw van De Fakkel draagsters worden uitgebreid met een berging. Deze voorziening is nodig van wege de grote groei die de scouting groep voor meisjes doormaakt. De uitbreiding wordt buiten het bebouwingsvlak gerealiseerd op grond die de bestemming bostuin heeft. Het bebouwingsvlak heeft de toelaatbare grens namelijk al bereikt. Toch mogen De Fakkeldraagsters, als het aan het college ligt, een nieuwe berging laten neerzetten. Er hoeven geen bomen te worden gekapt om plaats te maken. Door een ruitje in te slaan, is een onbe kende erin geslaagd een telefoon uit een auto te pakken. Hij deed dit donderdag nacht op de Braamweg. De gedupeerde is een 34-jarige Soester. Op de Rubenslaan mislukte een poging een auto open te breken. De brandweer was ter plaatse, maar hoefde nauwelijks in actie te komen bij een schoorsteenbrandje aan de Laan straat. Het vuur woedde zondagmiddag. Om even na vijf uur werd de brandweer ingeseind. De kracht van de reclame ligt in de herhaling Telefoon 6018730 De Schans 20, 3764 AX kringloopcentrum Openingstijden: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-17.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen brengen: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-18.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen ophalen: Na telefonische afspraak. GGD Eemland en Stichting Kruis werk N.O. Utrecht organiseren bin nenkort cursussen waar deelnemers alleen naartoe kunnen wanneer ze iets willen afleren: ROKEN. Beide organisaties richten zich namelijk op mensen die definitief willen stoppen met roken. Mensen die van het roken af willen, stoppen vaak niet voor de eerste keer. Vele pogingen mislukten en vaak was er wel weer een reden om opnieuw te be ginnen. Toch blijkt een stoppoging mid dels een cursus een dubbele slaagkans te hebben. Zeker aan het begin van het nieuwe jaar! Wie het roken wil afleren onder deskun dige begeleiding en met goed cursus materiaal, of samen met andere rokers nu definitief stoppen met roken is wel kom op de voorlichtingsbijeenkomst om meer te horen. De Schoof, tel. 60125 27 DeEngh, tel. 60219 87 De Praatpaal, tel. 60195 46 Inloop voor jongeren: Dinsdagavond van 19.30 tot 22.30 een op vrijdagavond van 19.30 tot 23.00. Jongeren Informatie Punt: Dinsdag avond van 19.30 tot 21.00 en op donderdagmiddag van 14.00 tot 17.00 More Hot News? Wip eens binnen, dan vertellen we het je.... 't Schoofje Hobby-verkoop: Met de hobby-ver koop bemiddelen we bij de verkoop van zelfgemaakte kunstnijverheidsartikelen. Elke dinsdag kunt u van 9.30-11.30 en donderdags van 9.30-11.30 en van 19.00-21.00 uur voor zowel inname als verkoop in de Schoof terecht. Op don derdagen van 13.50-15.00 uur uitslui tend voor verkoop. Hobby-zelfstandig: Hobby-zelfstandig stelt u in de gelegenheid om elke don derdag van 9.30-11.30 uur zelfstandig te werken in onze ruimte en gebruik te maken van onze blijvende materialen. Een lidmaatschap tot mei kost f 15,-, U mag ook per keer f 2,50 betalen. Hobby-op-proef: Elke dinsdag kunt u van 9.30-11.00 uur onder begeleiding een werkstuk maken. Onze workshop docenten geven u ook uitleg en advies over materialen en technieken. Om u snel op weg te helpen kunt u dinsdags van 11.00-12.00 uur praten of bellen met een workshopdocent. Kom gerust bij ons langs of bel 6017615 en vraag naar Hobby op proef. De kosten zijn f 5,- per ochtend (vooraf te voldoen en excl. materiaal). Hobby-creatief: In groepsverband creatief bezig zijn. Experimenteren met materialen en gezelligheid staan voorop. De kosten voor 10 ochtenden zijn f 25,- (excl. materiaal). Opgave is noodzake lijk. Hobby-creatief, elke donderdag van 9.30-11.30 uur. Voorjaarsmarkt Op vrijdag 28 februari en zaterdag 1 maart kunt u in de Schoof terecht voor een tweedehands kleding en creatieve vooijaarsmarkt. Openingstijden op vrij dag van 13.00-16.00 en van 19.00-21.00 uur. Op zaterdag van 10.30-14.00 uur. Hebt u zelf kleding of accessoires die u op deze markt wenst te verkopen? Haal dan vanaf 4 februari een inschrijflijst. Het inleveren van spullen kan tot uiter lijk 28 februari. Voor meer informatie kunt u vanaf 4 februari elke dinsdag en donderdag van 9.30 tot 11.30 uur en donderdagavond van 19.00 tot 21.00 uur terecht in De Schoof, Molenstraat 142 Soest. U kunt ook bellen: tel. 6017615. In het begin van de cursus wordt afge sproken hoe men kan stoppen en hoe men zich kan voorbereiden op moge lijke ontwenningsverschijnselen. In een ontspannen sfeer worden veel tips gege ven en ervaringen uitgewisseld. Dan breekt het moment aan van het volhou den en het vechten tegen de behoefte om toch die sigaret maar weer te pak ken. Onder leiding van speciaal hiervoor op geleide trainers wordt m.b.v. verschil lend cursusmateriaal gewerkt aan het stoppen. Daarbij stimuleren de deelne mers elkaar waardoor de kans om defi nitief te stoppen met roken wordt ver dubbeld. Voorlichtingsbijeenkomst Kom voor informatie en aanmelding op 6 februari öm 20.00 uur naar de gratis voorlichtingsbijeenkomst in: gezond heidscentrum de Bundeling, Schouten kampweg 4. De cursus wordt gegeven op de volgende avonden: 11,12, 13,17, 20 en 27 februari en 11, 25 maart en 10 april. Bewoners uit de hele regio Eemland zijn welkom. De totale kosten zijn f 110,-. Wie lid is van de kruisvereniging en/of aanvullend verzekerd, kan zelfs korting krijgen! Informatie: GGD Eemland, tel. 033-4618841. Soester Bowling Vereniging Jeugd maandag: Dubbel - Looney Tunes 0- 5; Bowling Boys - Spetters 5-0; Splitjes - Pinnekes 2V2-2V2. Senioren maandag: Resto Giris - Langenoord 3-2; Big Splitters - No Name 4-1; Teamwork - Baanbrekers 5-0; de Enghe - Raadhuis 11- 4; Lucky Loosers - V. Ede 4-1; Senioren dinsdag: Cool Cat - Lucky Strikes 3-2; Toverbal - Raadhuis II 4-1; Naadje - Strayk 5-0; Heppie Hoekers - Stressless 5-0; Westra/V. Schaik - Cobra's 5-0; Spitsheuvel - BB team 5-0; Stalenhoef - X team 5-0. Smeeing BDC UHV/DSO - Dames 14-17; Laren - Heren 1 16-17; B.H.C. - Heren 2 15-12; BSV 2 - Heren 3 20-12; B.H.C. - Dames A Jeugd 12- 9; Voice - Heren A Jeugd 17-14; H.V.B.S. - Meisjes C Jeugd 1 15-1; HVN/ Attilla - D Jeugd gemengd 6-6. ZWEMMEN De Duinkikkers zaterdag: 100 meter vrije slag: Denise van Rouwend aal 1.25.6; Jurgen van Nimwegen clb 1.01.8 (pr); Peter Oosthof clb 59.5. (pr). 100 meter schoolslag: Remko Hooft 1.41.9 (pr); Matrijs Wijnmalen clb. 1.39.3 (pr); Sebastiaan Schuurman 1.36.0 (pr); Paul Spronk 1.34.8. 50 meter vlinderslag: Joanna Thijs 33.9. 100 meter rugslag: Remko Hooft 1.36.8 (pr); Matrijs Wijnmalen 1.31.1; Sebastiaan Schuur man 1.27.5; Paul Spronk clb 1.21.6 (pr); Vivian Spronk 1.16.2 (pr); Sanne Schalkx 1.25.7. 100 meter vlinderslag: Jurgen van Nimwegen clb 1.15.9 (pr). 100 meter vrije slag: Remko Hooft 1.28.3 (pr); Mattijs Wijnmalen clb 1.17.5 (pr); Paul Spronk clb 1.10.5 (pr). 100 meter rugslag: Denise van Rouwendaal clb 1.33.7 (pr); Hanke Schalkx 1.37.5; Robbin Blokpoel 1.25.9; Jurgen van Nimwegen clb 1.12.2 (pr). 50 meter rugslag: Vivian Spronk 35.0 (pr) 100 meter schoolslag: Denise van Rouwend aal clb 1.41.8 (pr); Hanke Schalkx 1.42.6. (pr); Jurgen van Nimwegen 1.27.6 (pr). 100 meter vlinderslag: Sebastiaan Schuurman 1.41.4; Paul Spronk 1.30.2. 50 meter vlinderslag: Remko Hooft 50.9; Mattijs Wijnmalen 42.5. In C-drie zijn zondag vier Soester bowlingkampioenen gehuldigd. Esther Braaksma, Ada Brehler, Johan Terbeek en Rein Westra van de Soester Bowling Vereniging (SBV) waren de sterkste in hun ca tegorie. Zowel voor de heren als de dames was er een scheiding gemaakt tussen 'ge wone' bowlers en leden die tevens lid zijn van de Nederlandse Bowling Fede ratie (NBF). Ada Brehler won moeite loos de titel bij de NBF-leden, omdat zij de enige dame met zo'n lidmaatschap is. Ondanks dat ze geen tegenstanders had, speelde ze wel en ze kwam uit op een totale score van 1.677. Bij de heren eiste Rein Westra de titel op. Met een pinfall van 1.986 bleef hij Jan van den Blink (1.933) en Peter Brehler (1.927) voor, Westra zorgde met een game van 209 tevens voor de hoogste score. De NBF-leden speelden zes games in de voorronde en zes in de finale. In de ca tegorie voor de andere bowlers werden zowel in de voorronde als in de eind strijd vier games afgewerkt. De scores van beide ronden telden mee in de eind stand. Kampioen bij de dames werd Esther Braaksma. Zij kwam uit op een score Vier kampioenen rolden er uit de plaatselijke titelstrijd die de Soesiv Bowling Vereniging organiseerde. Foto: Goos van der Wilt. van 1.205, inclusief handicap. Op de tweede plaats eindigde Karin Hasselbach (1.181), gevolgd door Greet de Kroon (1.180) Zij werd derde, on danks dat ze de hoogste game op haar naam zette (184). Winnaar bij de heren werd Johan Terbeek (1.214) die onder anderen Edwin Pino (tweede met 1.196) en John Teeken (derde met 1.149) klopte. Ter Beek was met een score van 170 tevens verantwoordelijk voor de hoogste game. In de tweede periode ging het mis met De Duinkikkers in de wedstrijd tegen titelkandidaat De Meent. Drie periodes waren de Soesters ge lijkwaardig aan de gastheren uit Breukelen, maar in die ene periode werd het duel verloren. De nederlaag (11-7) was volgens coach Roel Timmer hoofdzakelijk te wijten aan het slechte verdedigen van zijn ploeg. "Ze gaven teveel kansen weg. Het enige lichtpuntje was Vincent van der Vaart, maar als de tegenstanders 1 mogen schieten vanuit vrije positie, is ook hij natuurlijk kansloos." Timmer wees met de beschuldigende vinger ook in de richting van de scheids rechters. Die keurden volgens hem een treffer van De Meent goed, wat absoluut geen doelpunt was. De Duinkikkers ver loren daardoor het balbezit. Daarnaast werd een doelpunt van De Duinkikkers in de ogen van Timmer ten onrechte af gekeurd, waarna De Meent in de con tra-aanval scoorde. In plaats van 3-3 stond het daardoor 4-2. De Duinkikkers hadden de eerste vijf minuten een voorsprong genomen (0- 1), maar raakten in het tweede part het spoor bijster (6-2). In de twee laatste perioden waren beide ploegen gelijk waardig (9-5 en 11-7). In de promotieklasse van de Sticht- Gooise Schaakbond heeft Soest moeten erkennen dat het team ten opzichte van het vorige seizoen is verzwakt. Wegens het vertrek van Swinkels, de Gier en Nijman is een plaats in de subtop nu het hoogst haalbare. Voor de wedstrijd tegen Paul Keres III uit Utrecht moest het Soester achttal aantreden met maar liefst drie invallers. Eerste bordspeler Mare Vermulst kwam wegens ziekte niet opdagen; hierdoor moest wedstrijdleider Bert Bouwmees ter tien minuten na aanvang invallen aan het hoogste bord. Wegens de hevige mist kwam Wiet Bouma ruim een kwar tier te laat. Wegens afwezigheid van Anton Visser bezette Rob van Aurich het achtste bord. Als eerste was Bram Otto klaar met zijn tegenstander. Door een penning kon hij de dame van zijn tegenstander verove ren. Daarna trok Paul Keres de stand gelijk: Renee Boekhoff kon een minder eindspel niet standhouden. Gerrit Muis had gedurende de hele partij de beste kansen, maar van één fout kon zijn te genstander maximaal profiteren. Bouw meester had weinig in te brengen en moest na stukverlies de strijd staken. Jeugdleider Van Aurich kwam in zijn partij goed te staan, maar koos niet de beste voortzetting en moest genoegen nemen met een half puntje. Omdat Hugo van Hengel zich verslikte in zijn tegenstander, was om elf uur de strijd afgelopen. De remise van voorzitter Koen Vegter was daarna slechts goed voor de statistieken. De afgebroken par tij van Wiet Bouma zal op 7 februari worden uitgespeeld, maar gezien de stelling zal zijn tegenstander voor die tijd wel opgeven. Hiermee zal de eind stand worden bepaald op 3-5. BADMINTON Selby Selby I heeft zondag in de sportzaal van C-drie met 6-2 gewonnen van Vollenhove I. Alle enkelspelen werden in winst omgezet, waarbij Geoffrey van Leijenhorst drie sets nodig had. Saskia Sulenta moest na haar enkelspel de wedstrijd opgeven (ziek), waardoor de dames dubbel en het gemengd dubbel automatisch twee winstpunten voor de tegenstander opleverde. Het heren dubbelspel werd met 15-10 en 15-9 win nend afgesloten. Micha Papenhuijzen en Kim Westbroek haalden voor Selby het zesde punt binnen: 15-2, 15-3. De Eemvogels De wedstrijd van de F1 was na rust al lesbehalve vergelijkbaar met de eerste helft. De jonge Soesters hervatten het duel met een 0-3-achterstand, met drie doelpunten op rij bracht Oswaldo Kraaikamp de spanning terug. Uiteinde lijk zorgde Rianne Smit voor de ver diende 4-3-zege. Wie vergelijkt leest de Soester Courant Op zondag 2 februari houdt de RAC Amersfoort een toertocht on der de naam Boerenkoolrit. In en rond Amersfoort wordt een route van ongeveer veertig kilometer lengte gereden. De aanvang is om 13.30 uur in party centrum 't Houteveen in Hooglander veen, een half uur later vindt de start plaats. Bij de finish is er boerenkool met worst. Leden moeten 15 gulden betalen (per equipe), niet-leden 20 gulden. Voor extra inzittenden wordt een tien tje gerekend, terwijl kinderen tot en met twaalf jaar gratis mogen meedoen. Voor informatie en inschrijving kan contact worden opgenomen met Kees Veld kamp, tel. 033-4808722. Na bijna vijf jaar is het huisrecord van de Soester Bowling Vereniging eindelijk uit de boeken geschrapt. Hiervoor verantwoordelijk is Bart Breunesse die vorige week in C-drie een game van 259 scoorde. Dit is een verbetering van vijf pins ten opzichte van het oude record dat sinds april 1992 in handen was van Gerard de Ruig. Breunesse is elf jaar lid van de Soes ter Bowling Vereniging en behoort tot de beste bowlers van de club. Te vens is hij wedstrijdleider. Vlak voor dat Breunesse het record scherper stelde, kwam Harmen Doorn in de buurt van het oude huisrecord, maar hij bleef steken op een pinfall van 248. Precies op dc Soest op 75 Soestdijk, gel bos en weilan s lege. Dagelij ggggi»-- g landers zich ^*7 F IIPs wege dit bijzo men om te b komst. Dat h zondere scho leest waar het Een bezoek aa duidelijk dat de niet betekent: t Het onderwijs is ste ontwikkelin tot en met studi Centraal in het g tingspunt: de ai leerde lokalen v ging, practica vo tieve vakken en school compleet derwijs in de c vorming. Het wi grenzend aan de de ruime opzet Griftland biedt 1 Een grootse verbi vonden. In novei centrum geopend uitbreiding kan springen op de ontwikkelingen i tweede fase. Een pak bereidt de le< studie aan de uni\ mbo. Hij leert zi stippelen, kritisci veelheid aan info komt. De school huis. Een speciale stuc dia- en bibliothe heid om in volsti Een veelheid aai ware en niet te v< bestand aan liter beschikking. Alle onder direct hand zich ontwikkelen Is de keuze die u s moeilijk? Wie der Het Griftland, ee één bezoek waard bevolen: Bart Breunesse: 259. WOENSDAG 29 JANUARI Zaalvoetbal 21.00 uur 's Graveland-DVS/De Kuil (Kortenhoef) ZATERDAG 1 FEBRUARI Korfbal 19.50 uur SKF-De Eemvogels Voetbal 14.30 uur WZ'49-Vianen (Eemweg) 14.30 uur Cobu Boys-Hees (Amers foort) 14.30 uur Delta Sports-SEC Volleybal 17.00 uur Stam/SoVoCo (D)-Abc- oude 15.30 uur Woudenberg-Stam/ SoVoCo (H) (Woudenberg) ZONDAG 2 FEBRUARI Badminton 13.15 uur Badso 6-Selby (Banninghal) Handbal 14.15 uur Smeeing/BDC (H)-DSS (Beukendal) Voetbal 14.00 uur Soest-DWS (Bosstraat- Oost) 14.30 uur APWC-SEC (Amersfoort) MAANDAG 3 FEBRUARI Bowling 18.30 uur Competitie Soester Bowling Vereniging, ook op dinsdag vanaf 19.00 uur (C-drie) Open Dag: G 501, Hilversurr Open middag: nasium, TorenU Voorlichtingsav Atheneum en C Van 19.30-21 Kennismakingsi Van 19.30-21 Open Huis: C Van 19.00-21 Open Huis: C Van 10.00-12 Open Dag: Hilf Lieven de Keylc Informatie-avon Gymnasium, To Lesmiddag: A Atheneum en G\ Open Huis: Het sium, Torenlaan Kijkochtend: He Gymnasium, Dc Voorlichtingsav» Atheneum en G) uur. Voorlichtingsav* Noorderweg 7S Open Huis: Gro Van 14.00-16. Lesmiddag: Al Atheneum en G) uur. Open middag: f nasium, Torenlai Open Dag: Wei HAVO, Atheneu Bilthoven. Ontvc Open School: U Van 10.00-12. Open Dag: Grift 79, Soest. Van 1 Open Huis: G Van 13.30-15. Open middag: h nasium, Torenlac Open Huis: Van 14.00-16.: Kijkochtend: Hel Gymnasium, Dai uur.

Soester Courant | 1997 | | pagina 16