m m Verdwenen Soest OPRUIMING T Verdwenen Soest hervonden Soest 50 jaar geleden 10P SOEST! HALVE PRIJS 2 voor 100,- PROGRAMMA UóhOCK >1471/'#' 3768 EM Soest OVERZICHT PAGINA 20 WOENSDAG 29 JANUARI 1997 SOESTER COURANT Rondje Soest suniversiteit t/Soesterberg té a la Goulette' landsvrouwen janklaken' [EENIDEE Televisie raakt spontaan in brand PAGINA 21 Uit de Soester Courant van 28 en 31 Januari 1947 'Soest Actueel' 3-7 februari Herman Broekhuizen in de Ronde van Soest 't%/s Museum Oud Soest 'Ontmoeting met...' Fred Klinkhamer PIET VAN HEUGTEN Ledenvergadering Bewonersvereniging Soest-Zuid Alle wintertruien en vesten Overhemden per stuk 59,- tf MODE Zuidpromenade 12 Te/.; 035 - 602 35 30 VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG >ffstmat 46, tel. 60195 77 1 door Arie Wandelaar istraat 65', tel. 6022195 dag 30 januari >7, aan de vooravond van de Oorlog. In La Goulette, een van Tunis en een belangrijke nen Arabieren, joden en Ita- ;dzaam samen. Mériem, Gigi jn onafscheidelijke vriendin- in is moslim, de ander chris- e derde joods. Deze drie ge- ppen delen een tradi^e van opvoeding voor meisjes, die Al dat ze met iemand van hun ie trouwen. iendinnen zijn echter niet van Ifde lot te ondergaan als hun ssen die allen tegen hun wil iwd: zij willen een man waar aden. Ze bidden tot de Ma- Trapani dat ze met zo'n man iar scheppen ze op dat ze zich t laten ontmaagden. Op een jelanden ze in de armen van is, allen met een andere gods zij zelf. Ze worden betrapt en n uitgaansverbod opgelegd. ;tdag van de Madonna zijn de eens verdwenen... '.0.30 uur. Entree f 9,-; CJP/ Nederlandse Bond van Plattelandsvrouwen Hazepad 221, tel. 6022476 ig Soest van de Nederlandse i Plattelandsvrouwen heeft 12 februari haar maandelijkse ist in "De Deel", Kerkstraat keer komt er iemand van de c uitleg geven over allerlei i. Aanvang 20.00 uur. Niet- len f 3,- toegang, ïrdere programma voor 1997 ressant uit. In maart is er een i-demonstratie, in april een als titel "Posisitief denken", /ond wordt gevuld met dia's Doie eiland Guemsey. In sep- er een dia-presentatie over ïn zijn bewoners en in okto- oorlichtingsavond over "De itofferen donderdag 6 februari van (0. Docent: J. van Gulik. Al ireven wij over deze cursus ie basistechnieken leert van en van meubels. Er zijn nog sen vrij. Aantal lessen: 6 van ursusprijs f 145,-. op reis woensdag 12 februari van 05 uur. Docente: mevrouw dhart-Smit. Deze cursus Ita- dt gegeven voor een "snelle richt zich op het spreken tij- -len, het gebruik van restau- en camping. Kortom, alles >p het eerste gezicht tegen- neer men daar met vakantie I lessen: 10 van 1,5 uur. s: f 105,-. Boek via docente. p reis donderdag 13 februari van 5 uur. Docente: mevrouw A. Rooyen. is is een taal die steeds be- vordt om te leren. Het is een Prettig om bij te blijven! jen: 10 van 1,5 uur. Cursus- 5,-. Stencilkosten f 15,- via verklaren donderdag 6 maart van 5 uur. Docente: mevrouw C. Jnnen uitgelegd worden als inlijke boodschap van het ste. Dromen zijn, zoals som- ;n wel denken, niet altijd be at een droom niet altijd ge- e begrijpen en uit te leggen ouw Bakker éen basiscursus inzicht te verkrijgen in zijn en. Er wordt theorieles gege- het meest zal er ervarings den gewerkt. Aantal lessen: ur. Cursusprijs f 80,-. ^werkzaamheden maart 's middags van 13.30- Docent: B. Hoving, waardevolle informatie over mheden die u het beste in r in de tuin kunt doen. Dit •iding op de zomer, wanneer htig in bloei behoort te staan 1 uit moet zien. De volgende n komen aan de orde: inde- te snoeien houtige gewassen d en groeiwijze - welke bo nken vóór en welke na de eid moeten worden - bes- klein fruit, evt. ook appel-, Tuimenboom - en gebruik Coniferen en hagen wor- t overgeslagen. Aantal les- uur, waaronder 2 theorie praktijkles. De praktijkles uden in de tuin van een 'usprijs: f 50,-. sen worden gegeven in het ando, Di Lassostraat 65 te tan inschrijven op maandag 6.00 uur en dinsdag t/m van 10.00-13.00 uur, tel. Je kunt het in Soest/Soesterberg zo gek niet bedenken of de indruk wordt ge wekt dat burgers als U en Arie recht op inspraak en medezeggenschap hebben. Dat is mooi, heel mooi zelfs, zoiets als toppunt van democratie. Wat inspraak en medezeggenschap in de praktijk waard zijn is natuurlijk een geheel ander hoofdstuk, maar daar gaat "iet nu even niet om. faarom dan wel? ie, en hij niet alleen, vindt het zo op- ïerkelijk dat, als het kiezen voor kunst letreft, iedereen wordt gepolst, behalve tij voor wie de kunst bestemd is. Zodra Lunst om de hoek komt kijken worden 'ij als onmondigen beschouwd, lijken it kennis en voorkeur betreft collectief ip ons achterhoofd te zijn gevallen. Na- lens ons spelen dan plotseling ambte- taren, in samenspraak met leden van Ie plaatselijke kunstcommissie, mooi reer met de centjes die wij voor stede- ijke kunst hebben gereserveerd. 7,o kon het gebeuren dat we in de afge- ipen jaren werden getrakteerd op ge schilderde potloden op flatgebouwen splakt, een meterslange zaag op sok- :l en ander fraais. Dit alles uiteraard niet voor niets. Anders zouden royaal gevulde subsidiepotten, uitvoerende unstenaars, daarvoor opgeleide amb- inaren en de kunstcommissie geen re ien van bestaan hebben. En dat nu hebben ze juist wel. Binnen- »rt dreigen er weer enkele tonnen geld [eschikbaar te komen voor de aankoop fcn een kunstwerk waarop niemand, net uitzondering van de kenners, zit te lachten. Sterker nog, ruim 450 bewoners en toe komstige bewoners van de Boeren- treek, hebben om uiteenlopende rede- Ben B en W schriftelijk laten weten fel gekant te zijn tegen de plaatsing van een Muzentempel, een creatie van de Haagse kunstenaar Noud Visser, ie bezwaren die men aanvoert tegen de rtistieke aanplant van kolossale pila- :n, bruggen, spanten, bakens en beel den zijn velerlei en verschillend. De een ivenst geen pilaar op zijn stoep, een an- ler vindt de Muzentempel niet in over- lenstemming met het karakter van de loerenstreek, en dan zijn er ook nog de lorpsgenoten die het voor zeer veel jeld aan te kopen kunstwerk eerder in «latie zien tot werken van de duisternis lan die tot het licht. Werk aan de winkel roor het college van B en W. lijkt het althans. )e werkelijkheid is echter anders. ^inds geruime tijd stelt politiek Soest kich op het standpunt nimmer meer een [waardeoordeel uit te spreken over wat derden onder kunst verstaan. Alleen "de stem des volks" kan met gemor van Ifkeuring blijk geven, en daarmee is de bprichting van een actie-comité, dat de Muzentempel buiten de deur wil hou den, verklaard. Df het zoden aan de dijk zal zetten? [Yethouders A. Blommers, politieke ruster in de kunst, houdt vooralsnog dë boot af. Ze erkent gemaakte schoon heidsfoutjes in de procedure, maar re serveert geen ruimte voor discussie over ie aanstaande aankoop. Een opvatting die zeker zal kunnen re kenen op de steun van partijgenoot Bert Krijger (WD), die de afgelopen maand iet advies van de kunstcommissie om lot aankoop van de Muzentempel over te gaan ongeveer de (Muzen)hemel in prees, tegelijkertijd de snaveltjes van de protesterenden sluitend met de conclu sie dat kunst nu eenmaal niet democra tisch is! Zo het desondanks alsnog een kwestie van buigen of barsten zou worden dan zullen het vooral de christelijke partijen zijn die geschut in stelling moeten bren gen. CDA-fractie-voorzitter Bart Krol heeft weliswaar geen verstand van kunst, maar heeft intussen wel laten weten dat protesten tegen godslasterlijke kunst werken door zijn partij zeer serieus zul len worden genomen. Sprekend op persoonlijke titel wekt do minee Jaap Huisman, gereformeerd predikant alhier en voorzitter van de Raad van Kerken te Soest, niet de in druk voor dit krakeel de preekstoel op te gaan. Weliswaar bestaat er sympathie voor de actie, maar daar blijft het dan ook (voorlopig) bij. "Het lijkt mij dat, als het om een buurt- kunstwerk gaat, in een democratie de buurt het laatste woord geeft", aldus verklaarde bij onlangs in deze krant. Een nuchtere nogal voor de hand liggende gedachte die aan alle heisa rond de Muzentempel een eind zou kunnen maken. Stel dat Huismans logica geen aftrek krijgt dan heeft Arie nog een voorstel. Zou het een idee zijn om wat men in de Boerenstreek bewoners door de strot wil wringen elders in Soest/Soesterberg te plaatsen? Bijvoorbeeld op locaties die kunstwerken als kleurpotloden, za gen en andere beeldende kunst nog moesten missen. Te denken valt aan de directe omgeving van de Larixlaan, Birkstraat, Irenelaan, Burgemeester Grothestraat en andere woongebieden waar kopstukken van de plaatselijke WD woonachtig zijn. De kans dat daartegen bezwaren worden aangevoerd lijkt Arie uitgesloten. De buurt wordt er immers mee verrijkt, en wie het daar niet mee eens is moet be denken dat in de opvatting van de WD kunst nu eenmaal niet democratisch is. Zo simpel is dus de oplossing voor de plaatsing van de Muzentempel! ARIE WANDELAAR Kordaat optreden van de zoon des hui zes zorgde er vorige week donderdag middag voor dat de brandweer nauwe lijks in actie hoefde te komen aan de Nieuwstraat. De jongeman ontdekte dat de televisie in brand was gevlogen en gooide het apparaat direct naar buiten. De brandweer zorgde wel voor het af zuigen van de rook in de woning. Dank zij een lezer van deze krant, die al geruime tijd niet meer in Soest woont, kunnen we u nog wat vertellen over de kerkebuurt, waar nu minder te zien is dan veertig jaar geleden. A. Vis woonde als jongen bijna naast de kerk en heeft de moeite genomen zijn geheugen te raadplegen voor deze ru briek. We laten hem graag aan het woord. Zelf heeft hij een wat grotere afdruk van deze foto en daaruit is op te maken dat het een KLM-foto is, geno men op 18 september 1954. Helemaal links op de foto is de pasto rie van de oude kerk te zien, die overi gens niet zo'n heel lang leven heeft ge had, want ze werd in 1968 gesloopt. Aan de Amersfoortse kant van de kerk woonde koster Prinsenberg. Daarnaast waren er vijf winkel-woon huizen, te beginnen met sport-schoen en reparatiebedrijf Rapid, evenals de rest van het rijtje in de jaren zeventig ge sloopt. Naast de schoenenzaak woonde achtereenvolgens enige kruideniers en een uitdragerij die het er niet zo lang uithielden. In de oorlog kwam er een agentschap van de Amersfoortse Cou rant. Daaarnaast zat de sigarenzaak van Smit, met uitleenbibliotheek, later de zaak in huishoudelijke artikelen van Boers. Ook niet zo lang, al bleef de familie erboven wonen. De winkel werd Middelman, die ook de panden ernaast had. Behalve kleding en stoffen kon men er ook te recht voor manufacturen en meubels. Al deze winkels hadden een zeer grote kel der die voor opslag en soms als werk plaats werden gebruikt. Die kelders wa ren zowel van binnen als van buiten toe gankelijk. Naast de kerk, achteraan de Kerkstraat, was het bakkerijgedeelte van bakkerij Van der Flier, waarvan het woonge deelte in 1945 verloren was gegaan. Om de bakkerij en de winkel aan de Kerk straat was een grote tuin waar enorme stapels takkenbossen stonden waar de ovens mee werden gestookt. De as en houtskool werden later over de tuin ver spreid en ondergespit. Op het grootste stuk van de tuin werden aardappelen verbouwd. Het stuk naast de tuin was moestuin. Toen de familie na de brand elders was gaan wonen, werd de tuin gedeeltelijk verhuurd aan de bewoners van de Torenstraat. Er werd een hek geplaatst, zodat de kinderen veilig kon den spelen. Maar door het jaren uit strooien van houtskool was de grond door en door zwart. Hoe de kinderen thuis kvyamen laat zich gemakkelijk ra den. Wij hebben er ook wel getennist en pok dat liet zijn sporen na! Aldus de heer Vis, aan wie onze dank. Na de sloop van de huizen aan de Torenlaan en de bakkerij werd er op het vrijgekomen terrein een parkeerplaats aangelegd. Hier werd ook in 1985 de vierarmige lantaarn geplaatst die op het rosarium had gestaan. Ook de oude grafzerken zijn nu verdwenen. We blijven ons aanbevolen houden voor verdere gegevens! DE HOOFDWEG. Van te voren heb ik natuurlijk wel ge weten me op glad ijs te begeven door iets te schrijven ten nadele van de bo men langs de hoofdweg. De heer Loëst noemt het idee de bomen langs de hoofdweg om te hakken "ab surd" en vraagt of ik wel schoonheids gevoel heb. En waarom we "ons laatste restje natuurschoon" zouden moeten opofferen om het automobilisten "mak kelijk" te maken. Meneer Loëst heeft de zaak niet begre pen. Het is mij niet begonnen om het automobilisten "makkelijk" te maken, maar ik stel een kostbaar mensenleven toch altijd nog boven een rij bomen (al zijn ze nog zo mooi), die levensgevaar opleveren en heus niet alleen voor autorijders. Het is Uw goed recht, meneer Loëst, om de bomen te verdedigen met de taaiheid, die een Hollander nu eenmaal eigen is, maar laten we niet gaan zeuren over "natuurschoon" en daarmee b.v. de Steenhoffstraat bedoelen. Onder "na tuurschoon" versta ik iets anders. Een kijkje in Zeeland hoef ik niet te gaan nemen, want b.v. de Vredehof straat is dichter in de buurt om te we ten, hoe 'n weg, zonder "sta-in-de-weg- bomen", er óók uit kan zien. Heeft Hr. Loëst de Vredehofstraat gekend vóór de grote verandering? De breedte van onze hoofdweg laat heus nog wel toe dat er een weg met "Karakter", zoals u het noemt, van te maken is. Tegen bomen heb ik heus niets, maar het moeten geen moorde naars zijn. We zitten er nu eenmaal mee, meneer Loëst, dat het snelverkeer steeds inten ser wordt, ook al bent U geen fanatiek automobilist. We zitten in de 20ste eeuw, daar verhelpt geen lieve Vader of Moeder meer wat aan. En als Soest niet even berucht wil wor den om z'n ongelukken als destijds de onbewaakte overweg bij Kethel, zullen we méé moeten en niet de nieuwe tijd bij Nieuwerhoek proberen stop te zet ten. Dat bordjes plaatsen een betere oplos sing is, gelooft u natuurlijk zelf niet, dat is te naïef. Maar laat ik u ter geruststelling dit zeg gen: Niettegenstaande u zich een bult zou schrikken, als u zich eens door onze politie liet voorlichten hoeveel doden en verminkten de bomen op onze hoofd weg, direct en indirect, al op hun gewe ten hebben, zullen zij, tot ze door storm worden geveld of door ouderdom afster ven wel blijven staan. In Soest zijn we nooit zo vlug met ingrijpende dingen. En de hekken, tuinen en andere obsta kels op de fietspaden, halen óók 1977 wel. H. Oekman. HET VERKEERSPROBLEEM EN DE BOMEN. Met belangstelling nam ik kennis van twee bijdragen in uw blad over de op lossing van het vraagstuk ter regeling van het drukke autoverkeer op de verkeersweg door Soest, ter voorkoming van de daaruit voortvloeiende ongeval len. De heer Loëst zoekt de oplossing in het plaatsen van borden, de heer Oekman ziet aanmerkelijke verbetering in verbreding van die weg door kapping of liever rooing der bomen. Uit esthetisch oogpunt is dit standpunt niet direct aanvaardbaar, immers Soest zonder die mooie bomenrijen, vooral in de zomer, zou aan natuurschoon aan merkelijk inboeten. Een voorbeeld daar van vindt men terug aan de Beetzlaan, waar alle beukenbomen gerooid wer den. Reeds voor de oorlog was het ver keersprobleem door Soest en Amers foort urgent. Daarom projecteerden in genieurs van Waterstaat een nieuwe weg, vanaf de grote Gooise verkeersweg bij Groeneveld (Baarn), met een brug over de Eem, naar de verkeersweg rich ting Zwolle, met welk werk spoedig een aanvang werd gemaakt. Tijdens de oor log ondervonden de werkzaamheden stagnatie, maar ze zullen binnen afzien bare tijd hervat worden. Zodra nu deze weg gereed is, wordt automatisch het verkeer door Soest en door Amersfoort met ongeveer de helft ontlast. Voeg daarbij nog de verbreding van het fiets en wandelpad achter de bomen, waar mede reeds een aanvang is gemaakt, dan zal in de toekomst dit vraagstuk de betrokken autoriteiten niet veel zorgen meer baren en de bomen zullen ge spaard blijven. Met de wens, dat vele natuurliefhebbers en belangstellende lezers deze medede ling met genoegen zullen vernemen en met dank voor de plaatsruimte. C. Hofman. 15 JAAR VOOR DE JODENVERRADER. Het Bijzonder Gerechtshof te Utrecht deed Donderdag j.1. uitspraak in de zaak tegen de 55-jarige administrateur J. Adriaanse, die te Soest in 1942 bij de politieautoriteiten aangifte had gedaan dat de jood Mossel in strijd met de Duitse voorschriften in het openbaar op een rijwiel reed, zonder een Davidsster op zijn kleding te dragen. In eerste in stantie was 15 jaar gevangenisstraf met aftrek van preventieve hechtenis tegen hem geëist, 't Vonnis luidde thans con form. CULTUREEL CENTRUM. De commissie voor het in onze ge meente te stichten cultureel centrum, besloot aan de heer Dudok, architect te Hilversum, te verzoeken, nadere plan nen te maken voor de bouw van een monument, ter herdenking van de in de oorlog 1940-1945 gevallen soldaten, verzetsstrijders e.a. Dit monument zal moeten bestaan uit een gebouw, hetwelk als recreatieoord dienst zal doen. Daarin zullen o.a. moe ten voorkomen een zaal voor 400-600 personen; toneelruimte en balcon, twee kleine zalen voor lezingen e.d., een openbare leeszaal. Bovendien zal aan dacht moeten worden besteed aan vol doende parkeerterrein, terwijl een mooi plantsoen het geheel zal moeten ver fraaien. In de kelderruimten zullen kegelbanen en event. 'n schietbaan wor den aangelegd. Het ligt in de bedoeling voor een en ander een stichting in het leven te roe pen. Het bestuur van deze stichting zal gekozen worden uit de burgerij-commis sie, terwijl 1 lid door het bestuur der gemeente zal worden aangewezen. Plaatselijke verenigingen, die in de toe komst van het centrum gebruik willen maken, kunnen reeds thans adheasie betuigen met de ontworpen plannen, door hiervan blijk te geven bij het secre tariaat van het cultureel centrum, Steenhoffstr. 5. Het weekthema van "Soest Actueel", de actualiteitenrubriek van Radio Soest, luidt voor de komende week: "Staan er beelden in Soest waaraan u zich stoort? Meld ons waarom. Bel 6093851 tijdens de uitzending (15.00-16.00 uur), of kom langs bij de redactie van Soest Actueel in het souterrain van het gemeentehuis, of schrijf naar Radio Soest, postbus 3062, 3760 DB Soest. "Soest Actueel" wordt 's morgens van 9.00 tot 10.00 uur en 's middags van 15.00 tot 16.00 uur uitgezonden. De redactie wordt gevormd door Peter Ensdorff, Jan Visser en Ad van Wijn gaarden. De studiogasten van de komende week zijn: Geerlof Stam, auto coureur (maandag); Dick van Loon, voorzitter Soester Zakenkring (dins dag); Teus van Gent, gemeentebode (woensdag); M. Slagt, Colenso Consort (donderdag); Leo Hoes, voorzitter commissie Ouderenbeleid (vrijdag). Jan Visser praat in zijn radioprogramma "De Ronde van Soest" op zondag middag 2 februari om 13.00 uur met zijn "radio-godfather" Herman Broek huizen. Aanleiding is het maken van radioprogramma's in het algemeen en de nieuwe formule van Soest Actueel in het bijzonder, waarmee maandag wordt begonnen. Broekhuizen (74) is bekend als oud- Avromedewerker sinds 1946 en oprich ter van Minjon in 1953. In 1970 werd hij op verzoek van de NOS belast met de opleiding van jonge radiomedewerkers in het Hilversumse Sandbergen. Hij is jurylid van de OLON, de overkoepe lende organisatie van lokale omroep verenigingen. Eit Algra blijft in zijn column dicht bij huis en spuit zijn ideeën over de "Beel denstorm" in de Oude Kerk. Visser leest een februari-gedicht van de Amster damse dichter Huub Oosterhuis: "Fe bruari 1969: een antwoord". De ronde wordt herhaald op woensdag middag 5 februari om vijf uur. Productie: Peter Ensdorff. Techniek: Jaap Pastijn. In samenwerking met Fotoservice Willem van Oosten. Echt verdwenen is het niet. Daarvoor is het ook wel te groot en te markant. Maar het ziet er toch wel heel anders uit dan toen deze foto werd genomen. Als Soester komt u er misschien niet alle dagen, maar een kijkje is het zeker waard. Kent u het, en weet u er wel wat over te vertellen? Voor meer informatie, tel. 6016372. In het Radio Soest-programma "Ont moeting met..." heeft Douwe Sytsema morgen (donderdag 30 januari) een ge sprek met de bekende Soester restaura teur Fred Klinkhamer van "De Soester Duinen". Zijn leven, werk eri hobby's komen ruimschoots aan de orde, gelar deerd met muziek van eigen keus. DE ZOON VAN OE UITVINDER VAN HEI TECELTARIJT. Ook hoogpolig los te leggen tegeltapijt rechtstreeks van fabriek Amersfoortsestraat 22, SOESTERBERG Tel. 0346-351838 Bel svp voor kleurenfolder en/of bezoek Tapijttegels van ƒ15,- p.m2. t/m ƒ120,- p.m2. Op maandag 2 februari houdt de Bewonersvereniging Soest-Zuid haar jaarlijkse algemene ledenvergadering in de Rank, Soesterbergsestraat 18 (achter de Wilhelminakerk). De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Ook niet-leden zijn welkom. Naast de gebruikelijke zaken vermeldt de agenda o.a. het voorstel om de con tributie te verlagen tot f 25,-, waardoor het lidmaatschap voor meer bewoners aantrekkelijk wordt. Verder komen aan de orde: de verkeerssituatie in de wijk (als gevolg van het raadsbesluit over de hoofdwegenstructuur); het bestem mingsplan Soest-Zuid, met name het stellen van regels om de vestiging van nieuwe bedrijven in de wijk te voorko men omdat daardoor veel extra verkeer wordt aangetrokken; de speel- gelegenheden in de wijk en het voorstel van een van de leden om in de komende maanden huiskamerbijeenkomsten te organiseren, gericht op informatie-uit wisseling, meningsvorming en het gene reren van ideeën. Kabel: FM 90.9 (mono) en FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 30 JANUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter v.d. Weij/Mieke Boon. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 10.30 UW MENING pr. Gerda Alders. 11.00 ONTMOETING MET.. Douwe Sytsema in gesprek met Fred Klink hamer. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Annie van Geet. 14.00 OPERETTELAND "Die Zirkusprinzessin"; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Annie van Geet/Rob Joustra. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN (H) 18.00 EN ROUTE pr. Armand Trippaers. 19.00 Sluiting. VRIJDAG 31 JANUARI 07.00 RADIO SOEST NON STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter Ensdorff/Miep Jansen. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Miep Jansen/Rob Joustra. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ruud van Vuuren. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen/Ruud van Vuuren. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Gerard van Holland. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP pr. Olav Cassander. 18.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 19.00 Sluiting. ZATERDAG 1 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 11.00 DEZE WEEK pr. Peter Ensdorff. 12.00 OVER DE PLANEET pr. Annie van Geet. 13.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten/Chantal Gommans. 15.00 ZINDERENDE ZATERDAG pr. Jan Lagerweij/Martijn Bax. 17.00 DE BIJBEL VOOR MENSEN VAN NU pr. Herman Spoor. 18.00 KLASSIEK NON-STOP 19.00 Sluiting. ZONDAG 2 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST-NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 BAROK... SERIEUS? pr. Jaap Gankema. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Joke Vrolijk. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN (H) Gemeente-voorlichting. 12.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 DE RONDE VAN SOEST pr. Jan Visser. 14.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 15.00 DE SALON Kunst- en cultuurprogramma vanuit Artishock; pr. Werner Paans/Lonneke Meijer. 16.00 SOMETHING ELSE pr. Semmy Prinsen/Jelis Stam. 17.00 'N WERELD VAN MUZIEK pr. Peter Ensdorff. 18.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor. 19.00 Sluiting. MAANDAG 3 FEBRUARI 07.00RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser/Ruud van Vuuren. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Annie van Geet. 14.00 LISTEN TO A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter v.d. Weij/Gerda Alders. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 THE POWER AGE Jongerenprogramma; pr. Ivo van Gurp 18.00 THE NIGHT CLUB Jongerenprogramma; pr. Martijn Bax. 19.00 Sluiting. DINSDAG 4 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Eef .v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Henk de Jong/Ada van Os. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN pr. Gerda Alders. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 MUZIKAAL INTERMEZZO pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser/Ada van Os. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 RADIO SOEST NON STOP 18.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 19.00 Sluiting. WOENSDAG 5 FEBRUARI 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Rob Joustra. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Voorlichtingsprogramma gemeente Soest; pr. Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassiek verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon. 15.00 SOESTT ACTUEEL pr. Peter Ensdorff/ Mieke Boon. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Gerard van Holland. 17.00 DE RONDE VAN SOEST fHJ 18.00 INTERLUDIUM pr. Willem Posthumus. 19.00 Sluiting.

Soester Courant | 1997 | | pagina 21