Seniorenbal Gastvrij onthaal Lid worden? Ja Natuurlijk Maandag 10 februari 1997 van 14.00 tot 17.00 uur Verse hap voor Seniorenbal installatie en dakbedekkings technieken van der meer b.v. Ere-Ieden van De Narre Knollen WOENSDAG 29 JANUAR11997 KNOLLENKRANT PAGINA 9 m Beckeririghstraat 3 3762 EV Soest Tel.: 035 - 602 46 99 Fax 035 - 602 65 48 Zoals u ook dit jaar weer kunt lezen in het arti kel over de Soester karnavalsvereniging 'De Narre knollen' loont het steeds meer de moeite om over te gaan tot het lidmaatschap van de vereniging. Naast de vrije toegang tot het Prinsenbal en het Groot Kielenbal krijgt u een korting van 5,00 p/p op de toegangskaarten voor de overige karnavalsavonden, hetgeen toch aardig op kan lopen. Ook kunt u tegen vergoeding van gemiddeld f 15,00 p/p als lid mee naar uittredens naar bevriende verenigingen. Voor dit bedrag wordt u op ongeveer honderd meter lopen van uw huis opgehaald en weer teruggebracht per luxe touringcar. In enkele gevallen komt hier dan nog wel de toegangsprijs bij, maar die is meestal niet maar dan ongeveer 10,00 p/p. Ook kunt u, als u iets anders wilt dan in de anonimiteit karnaval vieren, toe treden tot de Raad van Elf of de Jeugdraad en als zodanig uw steentje bijdragen tot een geslaagd karna- valsfeest. Bedenk echter wel dat toetreden tot de Raad van Elf meer is dan alleen een steek opzetten en feest vieren. De Leden van de Raad van Elf en Jeugdraad worden aan het begin van het nieuwe seizoen, dat is in de praktijk enige we ken na het einde van het voorgaande seizoen, aangezocht en gaan dan reeds aan de slag voor het komende karnaval. Dit aan de slag gaan betekend o.a. het ontwerpen en bouwen van een Prinsenwagen, het bedenken en uitvoeren van diverse acts om het Seniorenbal en andere bezoeken aan bejaardencentra te vermaken. Door al deze werkzaamheden groeit de Raad van Elf als een hechte familie naar het Grote Karnaval toe. Spreekt het bovenstaande u aan en durft u tot te treden tot het keurkorps van Raadsleden neem dan contact op met Rijk van Gardingen, telnr. 035-6022332 of Frans Elshout, telnr. 035-6022000. Jan Beijer Frans Bosman Hans van Breukelen Gert v.d Broek Toon Butzelaar Wim Butzelaar Wil Meijer Wim Schut Henk Steusel Jeroen Vis Ook dit jaar wordt het Seniorenbal weer mo gelijk gemaakt door de vele sponsors en bedrij ven die door hun bijdragen dit festijn tot een waar feest maken. De inwendige mens wordt dit jaar verzorgd door: Gebak Banketbakkerij Verkleij; Koekjes Banketbakkerij Wim Rademaker; Slaatjes Slagerij van Asch; Fruit Groente en Fruithandel Bas van de Hoef. Namens de Karnavalsvereniging 'De Narre Knollen' en de aanwezigen op het Seniorenbal spreken wij onze dank uit naar al de Sponsors en hopen in de komende jaren weer op hun gulle gaven te mogen rekenen. Samen met gastheren/-vrouwen Henk, Jeroen, Tiny en Daniëlle Kroon staan Prins Berend de Eerste met Prinses Ria en Adjudant Frans garant voor een geheel verzorgt en vlekkeloos Karnaval in Soest. in dit bedrag is alles inbegrepen, van ophalen tot thuisbrengen per luxe touringcar. De busroute is als volgt: 12.30 uur De Drie Eiken - Soesterberg; 12.40 uur De Soesterhof - Soestduinen; 12.50 uur Slijterij/wijnhandel van der Linden - Soest Zuid; 12.55 uur Kerkstraat (t/o Citroëngarage); 13.00 uur Postkantoor; 13.05 uur Braamhage; 13.10 uur Mariënburg; 13.15 uur Klein Engendaal; 13.20 uur Molenschot; 13.25 uur Honsbergen; 13.30 uur De Vijverhof Als U Prins Berend per ongeluk heeft gemist en toch een kaart wilt kopen kunt u ook nog terecht bij de vaste voorverkoopadressen welke elders in deze krant staan vermeld, tevens kunt u alleen voor het Seniorenbal kaarten reserve ren op telnr. 035 - 6022332. Gedurende de gehele middag zullen er leden van de vereniging de Rode Neuzen van de Cliniclowns te koop aanbieden voor 1,00 per stuk. De opbrengst is geheel voor de stichting Clini clowns. In het 22e Narren KnoIIenjaar wordt voor de 18e maal het Seniorenbal gehouden. Speciaal voor dit doel is Prins Berend de Eer ste met Prinses Ria en Adjudant Frans in de diverse bejaardencentra aanwezig geweest om persoonlijk de toegangskaarten voor deze mid dag voor 7,50 voor leden en niet leden aan de man/vrouw te brengen. Evenals voorgaande jaren zal Toon Butzelaar als reisleider voorin de bus zitten om de gasten volgens onderstaande route op te halen en in omgekeerde volgorde weer thuis te brengen, zodat iedereen die dat wil op dit Seniorenbal aanwezig kan zijn. Vanaf 13.00 uur kunnen onze Karnavallisten terecht in de Knollcnburcht in Partycentrum Bos en Duin aan de Bosstraat te Soest alwaar vanaf 14.00 uur de middag onder leiding van Prins Berend de Eerste met Prinses Ria, Adju dant Frans en de gehele Raad weer als van ouds gevuld zal worden met veel muziek, zang, dans en sketsjes terwijl ook Prins Joris de 21e, Stadsprins van Amersfoort en Omstreken met zijn blaaskapel zijn opwachting zal maken. Dat deze middag kan plaatsvinden is ook dit jaar weer te danken aan de vele bedrijven, spon sors en adverteerders die de vereniging in staat stellen deze middag voor het bedrag van 7,50 per persoon te organiseren.

Soester Courant | 1997 | | pagina 37