Prins Berend met zijn gevolg 2 22 tögB88ge89888888B88B8B8 Dames: re ir. snsten. jr. ?AGER Akkie WOENSDAG 29 JANUAR11997 KNOLLENKRANT PAGINA 11 PAGINA ZJ STERBERG >EO JCT85 17 Adjudant Frans Elshout Als toegewijde Adjudant zorgt Frans dat zijn Prins en Prinses niets te kort komen en staat hen dan ook met raad en daad terzijde. Heeft, gezien zijn handbal achtergrond niet extra hoe- ven trainen om zijn conditie op peil te houden. Diana van Gardingen Deze Raadsdame zit alweer zo'n ze ven jaar bij de Narre Knollen. Is na een start als Dansma-rieke via de Jeugdraad naar Raadsdame gekomen en heeft het afgelopen jaar naast begeleidster van de Dansmariekes ook de trainingen verzorgd. Marijke Oprins Voor het tweede jaar als Dame van de Raad. Heeft het als Raadsdame best naar haar zin maar kan niet stil blijven zitten en is dus de hele avond aan de rol. Weet vanuit de voetbalvereniging SO Soest hoe een mannenwereld in elkaar zit en voelt zich daar best in thuis. Thea van Gardingen Al weer voor het derde jaar Dame van de Raad en tevens vrouw van de voor zitter. Heeft het gedurende de voorbereidin gen niet makkelijk daar manlief regel matig op pad is om links en rechts te vergaderen over het karnaval. Marchel Klomp Deur Knol Dit vijfde jaars Raadslid heeft als Deur Knol der Narre Knollen zijn plaats gevonden en is voor menig karnavalsvierder de eerste kennisma king met de Narre Knollen. Weet op waardige wijze met de komende en gaande gasten om te gaan. HenkRenes Polonaise Knol Derdejaars Raadslid. Deze kilometervreter is nog steeds niet te stoppen. Als de muziek klinkt moet hij in beweging of hij wil of niet. Heeft in het dagelijks leven de zorg voor zijn vrouw Akkie en de jongens Meivin en Wesley. Chris Kenter Zang Knol Deze vierdejaars Zang Knol heeft weer enige muzikale hoogstandjes verricht en zal ze op menig avond en nacht ten gehore brengen. Heeft naast het zingen ook voor enig bouw materiaal voor de Prinsenwagen ge zorgd. Prinses Ria van Fulpen Deze Prinses weet als geen ander hoe de kamavalswereld in elkaar zit en is dan ook dank zij haar ijzeren conditie in staat haar Prins overal te volgen. Zorgt, in overleg met Adjudant Frans, dat de Prins niets te kort komt en op zijn wenken wordt bediend. Geoffrey Hensums Metaal Knol Alweer Tweedejaars Raadslid. Is, omdat hij alles gaat weten over metaalconstructies en tekeningen le zen, onmisbaar bij de opbouw van de Prinsenwagen. Begint als Raadslid zijn plekje te vinden. Ad Oprins Napoleon Knol Tweedejaars Raadslid. Mist nog een enkele keer de juiste richting met zijn steek maar heeft in de afgelopen tijd laten zien dat de spreuk van de Prins 'Niets is te dol voor een Narre Knol' zeker op Ad van toepassing is. Joop Oranje Sport Knol Deze all round sportman heeft zich, na twee jaar prins te zijn geweest dit jaar beschikbaar gesteld als Raadslid. Staat het Prinsenpaar bij waar moge lijk en heeft nog steeds een positieve uitstraling naar andere verenigingen Als dame van kilometervreter Henk is ook Akkie alweer drie jaar bezig haar Henk bij te houden en tussendoor nog even actief te zijn voor het Kinderkarnaval of andere commissies. Weet, als ze eenmaal op gang is van geen ophouden en stopt pas als de muzikanten de boel hebben ingepakt. Betty de Vries Deze dame is het langst van alle Raadsdames en Raadsheren actief lid binnen de vereniging. Toch wil ze van geen ophouden weten en gaat ze nog elke karnavalsavond volledig uit haar dak. Loes Elshout Alweer ruim vier jaar is deze dame actief binnen de vereniging. Wat haar ogen zien maken haar handen en zo is zij altijd creatief bezig voor de vereni ging; of het nu voor de optocht is of voor een optreden als Suggar Lee Hooper, niets is haar te gek. Renes

Soester Courant | 1997 | | pagina 39