EB ROM )ansmariekes sÊÊkm Jeugdraad: Bestuur j f-" lil V K VOOR PRINS EN PRINSES KIEZEN MET DEELEN PAGINA 14 DENSDAG 29 JANUAR11997 KNOLLENKRANT PAGINA 15 Kompleet verzorgde verhuizingen Nationaal en internationaal Tijdelijke opslag Overzeeverhuizingen Projektverhuizingen Van Buuren verhuizingen bv Tel.: gratis 06 - 022.3191 te Boeren aakt van de indstoffen en rijn zuivere )0 tot 23.30 uur )0 tot 21.00 uur rans Elshout Evenementen/Raadszaken leze bestuurder is als leider van de Jvenemen-tencommissie de grote mator achter diverse evenemen ten en weet de leden steeds weer iets pieuws voor te schotelen, s tevens belast met het contact tus- ien bestuur en Raadsleden. Sjaak de Vries Penningmeester/ vice- voor zitter Dit 'Oudste' lid in vaste dienst heeft ook dit jaar weer enige 'ras' artiesten weten te strikken voor het Kinderkarnaval en Seniorenbal. Weet nog steeds de vereniging finan cieel gezond te houden. Rijk van Gardingen Voorzitter/secretaris Is trots om van deze vereniging voor zitter te mogen zijn en is vastbesloten met de Soester Narren en Narrinnen een daverend Karnaval te gaan bele ven. Is dit jaar verantwoordelijk voor de uittredens. Ria van Fulpen A Igemene Zaken In haar tweede bestuursjaar heeft zij naast Algemene Zaken ook de zorg voor de Dames aangelegenheden en is zij belast met de problematiek van de Dansmariekes. Berend Sieben Algemene Zaken/Raads- zaken Moet nu, in verband met zijn Prins dom, in het openbaar de zaken een beetje laten rusten maar is achter de schermen druk bezig zijn bestuur staken uit te voeren. ats voor voor meisjes tussen |e 8 en 12 jaar om toe te treden tot Ie Dansmariekes der Narre Knollen, peze Dansmariekes worden begeleid Boor Ria van Fulpen en Diana van pardingen die, als oud Dansmarieke, tok de training voor haar rekening leemt. Beb je zin om eens een training mee Ie maken, neem dan even contact op pet de begeleidsters Ria, telnr. 035- £420103 of Diana, telnr 035- f012447. pj kunnen je alles vertellen over de losten, kleding en trainingen. gMgt g Patricia van Barneveld: Derdejaars Dansma-rieke. Hoeft maar iets te zien en doet het zo na. Heeft nog steeds re gelmatig de slappe lach. Christel van de Brink: Derdejaars Dansmarieke. Beleeft nog altijd veel plezier aan het dansen, maar vindt de pruik een onding. Pia/w van Gardingen: Begeleidster en Painster van de Dansmariekes. Nina Hanedoes: Eerstejaars Dansmarieke. Heeft in een paar maan den door intensieve training de gehele show onder de knie en danst ofze nooit anders heeft gedaan. Angela Hilhorsty: Derdejaars Dansmarieke. Deze kanjer heeft naast de normale Show een compleet housse- nummer met de andere Dans-mariekes De Jeugdraad bestaat ook dit jaar uit: Freek Bralts, Michael Hensums, Marco de Jong en Remco Thijssen. Deze Jeugdraadsleden zetten zich voor en na de karnavalsavonden speciaal in voor wat betreft de versiering van de Knollenburcht en verlenen tijdens de avonden diverse hand- en span diensten voor het Bestuur en de Raadsleden. Mariejo Aubade Lou Lejaby Nina Ricci Barbara Huit Variance Hanro Lady Pirola Björn Borg Applé Oroblu Cfiristian Dior Vossen Hom Pain de Sucre Anita Pnmma Donna Opzoek naar een cadeau dat U het "prinselijke" gevoel geeft Bij ons heeft u keuze uit een ruim assortiment lingerie, ondermode, beenmode, nacht mode en badmode van ver schillende merken en diverse prijsklasse. JSÏ .0 Q-. Torenstraat 19 - Soest - 035-6017399 Een huis kopen is vaak een moeilijk proces. Er komt veel meer bij kijken dan alleen het kiezen van een huis. Vragen als "Is de woning zijn prijs waard?, Wal zijn de finaciële consequenties?, Welke hypotheek is het meest geschikt? en Hoe zit het met verzekeringen?" maken dat de adviezen van een makelaar onontbeerlijk zijn. Als u nu kiest voor makelaar Deelen, is straks de keus voor u een stuk makelijker. Makelaars- en Assurantiekantoor W.W. DEELEN B.V. Soesterbergsestraat 43 3768 EB Soest Tel.: 035 - 6015360 Fax 035 - 602 76 24 NVM MAKELAAR Soesterbergsestraat 47a Soest Telefoon 035 6032210

Soester Courant | 1997 | | pagina 43