SSgnSSg'ag'o Karnavalstractatie voor politiemannen BH Erelid Oudejaarstraditie voortgezet >le Slotavond GER OEST f\AT 66 (kmndsrkMi 23 72 Onder aanvoering van prins Berend I heeft een delegatie van de Soester Kamavalsvereniging De Narre Knollen op ouderjaarsavond de politie ver rast met een smakelijke tractatie. Uit erkentelijkheid voor het feit dat de politie juist op zo n avond - en ook op andere momenten - altijd maar paraat is, werd de mannen-van-de wacht o.a. een salade aangeboden op het Baarnse hoofdbureau van het district. Berend I en zijn gevolg zetten daarmee een oude oudejaarstraditie van de Narre Knollen voort. Het gebaar werd uiteraard van politiezijde hogelijk gewaardeerd. Evenals voorgaande jaren zal de Vorst van Knollendam voor zijn transport naar diverse plechtigheden de beschikking hebben over een uitzonderlijk voertuig. Aangezien Prins Berend de Eerste al jaren verliefd is op een Oltimer Mercedes heeft autohandel Nol Hagen, Henriëtte Bleakweg te Soest zijn privé Oldtimer Mercedes beschikbaar gesteld om, als de nood zaak zich voordoet Prins Berend de Eerste te vervoeren. Tijdens de onlangs gehouden Prinsenreceptie van Rotstad Sint Joris in het Witte Huis te Soest is namens de grootste pretwinkel van Nederland, KOHLMANNINTERTOYS, Emiclaer Amers foort door Prins Joris XXI en zijn Adjudant Theo een doos met speelgoed overhandigd aan Prins herend I, Prinses Ria en Adjudant Frans ten bate Van het Kinderkarnaval van de Narre Knollen °P 9 februari 1997, onder het motto: Ie stopt niet met spelen omdat je oud wordt Je wordt oud omdat je stopt met spelenI WOENSDAG 29 JANUAR11997 KNOLLENKRANT PAGINA 23 Erelid, Ereburger, Eregast, wie kent deze vorm van waardering niet Een eretitel die voor buitengewone verdien sten, verricht voor de gemeenschap, organisa tie of vereniging door deze gemeenschap, or ganisatie of vereniging wordt toegekend. Zoals u weet heeft de Soester kamavalsvereni ging De Narre Knollen ook een aantal ere-le- den aan wie deze titel wegens bijzondere ver diensten is toegekend. Helaas moeten wij als vereniging constateren dat een aantal ereleden, die deze titel in het verleden wegens buitengewone verdiensten verkregen, de gedachte heeft dat hierna de ver eniging geen belangstelling meer voor hen heeft, dus meer een soort oprotpremie. Niets is echter minder waar. Wij als bestuur en vereniging hebben nog steeds behoefte aan advies, raad en steun van onze ereleden. Gelukkig is een aantal ereleden nog steeds ac tief binnen de vereniging hetgeen tot uiting komt in het verlenen van hand- en spandiensten of 'gewoon' aanwezig zijn bij diverse evenemen ten. Wij hopen dat alle ereleden zich in de toekomst ook daadwerkelijk als ere-Lid opstellen en de vereniging niet alleen in woord maar ook met daden en/of raden bijstaan, want wat zij heb ben opgebouwd willen wij in stand houden en zo mogelijk met hun hulp verbeteren waar no- De slotavond is reeds lang geleden al uitge groeid tot een van de populairste avonden. Op deze avond wordt door de Raadsleden van De Narre Knollen menig traantje weggepinkt en tegelijkertijd worden op deze avond welhaast alle remmen losgegooid, immers, de afgelopen maanden waren zij het gezicht van de Kama valsvereniging. Als op deze dinsdagavond de klok het midder nachtelijk uur slaat is het laatste Knollenlied gezongen, neemt burgemeester de Widt de sleutel van de gemeente Soest weer in ont vangst van Prins Berend de Eerste en wordt deze ontdaan van zijn versierselen, de Raads leden nemen hun steek af en Krelis gaat als vanouds in vlammen op. Prins, Prinses en Adjudant zijn weer gewoon Berend, Ria en Frans en de Raadsleden weer gewoon Ad, Chris, Geoffrey, Henk, Joop en Marchel. Het Karnaval 1996/1997 is dan echt over en VL'>' het haringhappen in de haringen van 'het Hoekje' kan beginnen. Daarna volgt nog tot in de kleine uurtjes een gezellig samenzijn waarna op woensdag de zaal wordt opgeruimd en de voorbereidingen voor seizoen 1997/1998 van start gaan. De muziek op deze avond wordt zoals gewoon lijk verzorgd door onze eigen DJ Kees van Amersfoort en de toegang is Gratis.

Soester Courant | 1997 | | pagina 49