595; 5! Bin In l/l Kerken groeten moslims bij einde yan vastenmaand 1 ACTUEEL I Gewelddadige overvaller krijgt 15 jaar celstraf Gevraagd VASTE LOPERS Soester Courant Celstraf di wegens 'm Rabot WOENSDAG 5 FEBRUARI 1997 SOESTER COURANT 'Streven naar vreedzaam samenleven SPECIALE AANBIEDING POCKET BINNENVERING MATRAS Vluchtelingenwerk bedankt donateurs Rijgedrag valt op Autoradio gestolen Brochure Infopunt Water en Milieu Zeven fietsers rijden zonder licht Warm in de bus WOENSDAG 5 FE Overlast jongen na sluitingstijd van De Schoof WOENSDAG 5 FEBRUARI 1997 ACTUEEL OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST t Twee vandalen graffity gepakt Diefstallen, opl POCKET BINNEN MATRAS SPULLEN Textielinzai en Spullen Tele Evenals in voorgaande jaren zal de werkgroep Islam-Christendom van de Raad van Kerken Soest bij het einde van de vastenmaand (Rama dan) de hartelijke groeten van hun christelijke plaatsgenoten overbren gen. Het Suikerfeest biedt daarvoor traditioneel een mooie gelegen heid. De groet is afgedrukt op een kaart - in het Nederlands, het Turks en het Ara bisch - en bevat de volgende tekst. "Het einde van de Ramadan is aange broken. Dit is een feestelijk moment voor u en uw familie, dichtbij of veraf. Wij wensen u een gezegend 'ld Al-Fitr- feest toe. Samen feest vieren na een maand van vasten en bezinning is iets bijzonders; het 'ld Al-Fitr-feest betekent immers dat moslims een nieuw begin mogen maken in vertrouwen op God. Moslims en christenen weten zich afhankelijk van God, de Vergevende. Door omstandigheden kunnen mensen soms verstrikt raken in conflicten die moeilijk lijken op te lossen: problemen in de familie, met vrienden of buren. Moslims en christenen hebben hiermee in het leven van alledag te maken. Als christenen willen wij met u ernaar streven om vreedzaam samen te leven. Het is goed om samen te zoeken naar oplossingen. Jezus heeft ons geleerd dat God ons zal vergeven als ook wij onze medemensen hun overtredingen verge ven. Wij vertrouwen daarbij op God, de Vergevende, de Barmhartige, de Erbar- mer. Daarom mogen wij de weg van liefde en vergeving in de komende jaren met vertrouwen tegemoet zien," aldus de groet. kringloopcentrum SPULLENHULP Telefoon 6018730 De Schans 20. 3764 AX Openingstijden: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-17.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen brengen: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-18.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen ophalen: Na telefonische afspraak. Anti-alergisch I 80/90x200 TEXTIEL-, ONDERMODE- EN BEDDENSPECIAALZAAK LAANSTRAAT 91 - 3743 BD BAARN TELEFOON (035)5413521 De stichting Vluchtelingenwerk Soest wil langs deze weg alle donateurs be danken voor hun donatie in 1996. In totaal werd vorig jaar f 5.151,25 ontvan gen van kerken, organisaties en particu lieren. Omdat de stichting ook ano nieme giften heeft ontvangen kan niet iedereen persoonlijk bedankt worden. Van de giften kon de stichting vorig jaar diverse gezinsherenigingen tot stand brengen. Ook in 1997 zijn dergelijke bijdragen weer van harte welkom. Men kan donaties storten op Rabobank-rekening 35.99.64.699. Wie geïnteresseerd is in het jaarverslag van de stichting Vluch telingenwerk en de Opvang Nieuwko mers, kan via tel. 6026053 een exem plaar aanvragen. De 21-jarige hoofdverdachte van de brute roofovervallen op twee wonin gen in Soest is dinsdag door de Utrechtse rechtbank veroordeeld tot vijftien jaar celstraf. Er was acht tien jaar geëist. In de lijn van de Plukze-wet moet de statenloze man bovendien de vermeende opbrengst van vijftienduizend gulden aan de staatskas betalen. De rechtbank acht bewezen dat de man de leiding nam bij in totaal drie woningenovervallen, in Soest en het Brabantse Volkel en twee pogingen daartoe in Hoogland. Ze veroordeelde hem tevens wegens verkrachting van een 14-jarige meisje uit Utrecht, auto diefstal en het bezit van valse dui zendjes. Behalve de Hooglandse afper singspogingen ontkent de man alle be schuldigingen. Zowel bij de verkrachting als bij de overvallen trad de man zeer geweldda dig op. Hij bedreigde de slachtoffers met wapens, bond ze vast of droeg zijn handlangers op dit te doen en bracht enkele slachtoffers zwaar lichamelijk let sel toe. Hij ging volgens een plan te werk, verdeelde de taken en had het vooral gemunt op autohandelaren met mogelijk veel geld in huis. De bende drong telkens 's nachts de slaapkamer van de uitgekozen woning binnen. Op 3 juli vorig jaar waren een slapende Soester autohandelaar en diens echtge note het doelwit. De bendeleider zette de man een pistool tegen het hoofd en dwong hem geld en juwelen aan te wij zen. Hij sloeg het slachtoffer, kerfde hem in het gezicht en stootte hem een tand uit. Vijf nachten later schoot hij een andere Soester in de borst, toen die in bed overeind wilde komen. De bewo ners wisten de indringer van de trap te duwen. De bendeleider is diverse keren veroor deeld wegens diefstal. Maar hij ontkent gewelddadig te zijn. Op 14 januari ver zocht hij de rechtbank om observatie in het Utrechtse Pieter Baan Centrum, zo dat aangetoond kan worden dat hij niet agressief is. De rechtbank wees, dit ver zoek dinsdag definitief af, omdat ze be twijfelt of hij tijdens het onderzoek "meer openheid van zaken zal geven." De rechtbank legde drie jaar minder op dan er geëist was omdat ze rekening hield met de jeugdige leeftijd van de man en met een psychologisch rapport dat hem "enigszins verminderd toere keningsvatbaar" noemt. De zeven me deverdachten, voornamelijk afkomstig uit Utrecht, kregen half november tot twaalf jaar celstraf opgelegd. Omdat zijn rijgedrag opviel, werd een 28-jarige Soester zaterdagmiddag om drie uur aangehouden op de Weegbree- straat. Uit de blaastest bleek dat hij te veel alcohol had gedronken. De man kreeg een boete van 350 gulden. in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 41 52 Op de Oranjelaan is de auto van een 35-jarige Soester opengebroken. Hij kwam tot de ontdekking dat de dadèr de radio had meegenomen. In het INFOrmatiecentrum, hal ge meentehuis, ligt een nieuwe brochure over het "Provinciaal Infopunt Water en Milieu". Sinds een halfjaar is bij de pro vincie een speciaal meldpunt actief. Hierdoor is binnen de provinciale dienst Water en Milieu de aanwezige informa tie beter toegankelijk. Met alle vragen op het gebied van water en milieu kan men bij dat infopunt in het Provincie huis aan de Pythagoraslaan 101 (Rijnsweerd, Utrecht-Oost) terecht. Men kan ook bellen: tel. 030-2582582. In de brochure is precies vermeld over welke onderwerpen men zich tot het Infopunt kan wenden. Omdat ze zonder licht reden, zij„ mcn fietsers bekeurd. Dit gebeurde tijdens een controle die de politie vrijdagavond op de Nieuweweg uitvoerde. De Seniorenbus: Het nieuwe jaar is bitter koud begon nen. En we zijn heus nog niet van de winter af. Stelt u zich eens voor, dat de Seniorenbus er niet zou zijn.' Heel wat 55+'ers in Soest en Soesterberg zouden door de kou en gladheid wellicht hun deur nauwelijks uit komen. Gelukkig rijdt de Seniorenbus elke werkdag binnen de gemeente Soest. Of u nu op bezoek wilt bij vrienden of ken nissen, naar een club of vereniging, of gewoon uw dagelijkse of wekelijkse boodschappen wilt doen: u belt en de Seniorenbus brengt u ernaar toe. Boven dien rijdt de Seniorenbus elke werkdag rechtstreeks naar het middagbezoekuur in MC Molendael Baarn. Belt u (liefst zo vroeg mogelijk) om een rit af te spreken. De Seniorenbus haalt u dan op de afgesproken tijd op, en brengt u later ook weer naar huis, Gaat een afspraak niet door? Ook dat horen wij graag tijdig van u. (Minimum)bijdrage per rit: f 1,50 p.p.; f 3,- retour. De Seniorenbus rijdt van maandag t/m vrijdag, van 9.00-17.00 uur. Tel. maan dag t/m vrijdag van 9.00-16.00 uur, (035) 6019190. Uitgave: Gemeente Soest Centrale Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 455 GEEN GEMEENTELIJKE PAGINA'S MEER OP KABELKRANT Vanaf 1 februari staan er geen gemeentelijke pagina's meer op de Kabelkrant, dë uitgave van de Gooi en Eemlander/Soester Courant. De reden is dat vanaf half februari de gemeente Soest de gelegenheid heeft op een speciaal televisiekanaal zelf Teletekst-pagina's te verzorgen. Hier zijn voor de gemeente geen kosten aan verbonden. Daarentegen zou de gemeente voor het gebruik van ruimte op de Kabelkrant wel een flink bedrag moeten betalen. Op de Kabelkrant had de gemeente de gelegenheid om elke dag op acht pagina's het gemeente lijk nieuws te brengen. Dat konden berichten zijn met een actuele inhoud of berichten met achtergrondnieuws. Teletekst geeft veel meer mogelijkheden. Via een inhoudsopgave, met zo'n twintig onderwer pen, kan men naar verschillende onderwerpen lopen. Het aantal pagina's varieert naar gelang de hoeveelheid nieuws. Teletekst heeft als voordeel dat het nieuws op ieder moment van de dag aangeboden kan wor den. Op die manier is men dus zo actueel mogelijk. Daarnaast is de informatie ook op ieder moment beschikbaar, dus de teletekstkijker kan de informatie opnemen op een moment dat het hem of haar uitkomt. Verder kan er direct ingesprongen worden op plotselinge gebeurtenissen. Nadelen zijn er ook. De ruimte die beschikbaar is per pagina, is minimaal. Dat betekent dat het schrijven voor teletekst een volkomen andere discipline is dan het 'gewone' tekstschrijven. De eindredactie van de Teletekst-pagina berust bij de Centrale Voorlichting van de gemeente. Zo spoedig mogelijk zullen het juiste kanaal en de paginanummers van de verschillende onder werpen via dit medium bekend gemaakt worden. BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvraag met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: 1. verbouwen en uitbreiden van een opslagruimte, Burg. Grothestraat 33. (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 6 februari 1997 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvraag betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. 9. Voorstel 97-12: 10. Voorstel 97-13: 11. Voorstel 97-14: RAADSVERGADERING De gemeenteraad vergadert donderdag 20 februari om 19.30 uur in het gemeentehuis. AGENDA 1. Spreekrecht. 2. Vaststelling van de notulen van de openbare vergadering van 21 november 1996. 3. Ingekomen stukken en mededelingen van de voorzitter. 4. Vragenhalfuurtje. 5. Voorstel 97-11: tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor een perceel aan de Ericaweg 3, sectie D, nr. 3882 ged. 6. Voorstel 97-15: tot het starten van de procedure ex art. 19, lid 3 van de W.R.O. ten behoeve van een deel van de ontsluitingsweg plangebied Braamhage. 7. Voorstel 97-17: tot het nemen van een voorbereidingsbesluit voor een perceel aan de Klaarwaterweg en een perceel aan de Mercury. 8. Voorstel 97-16: toeslagen- en verlagingsbeleid ingevolge de Algemene Bijstandswet, n \r*~i nn 1verzoek om toekenning planschade. ruiling van grond nabij Burg. Grothestraat 10. verkoop grond aan de Stemerdingweg. 12. Voorstel 97-18: tot het starten van de procedure ex artikel 19, lid 3 van de WRO ten behoeve van het bouwplan voor het bouwen van een overdekt gronddepot/sorteerhal aan de Zuidergracht 49. 13. Voorstel 97-19: tot het starten van de procedure ex artikel 19, lid 3 van de WRO ten behoeve van het bouwplan voor het bouwen van een sorteerhal aan de Zuidergracht 56. Spreekrecht publiek a. De totale inspreektijd per openbare raadsvergadering bedraagt 30 minuten. Het inspreken vindt voorafgaande aan de behandeling van het desbetreffende agendapunt plaats en bedraagt maximaal 3 minuten per persoon of groepering. b. Het spreekrecht één termijngeldt niet bij de agendapunten: opening, vaststelling van notulen, mededelingen, vragenhalfuurtje en bij voorstellen tot benoeming van personen. c. Het spreekrecht geldt niet bij een agendapunt waarvoor reeds eerder in de raadscommissie(s) de moge lijkheid heeft opengestaan van het spreekrecht aldaar gebruik te maken. d. Van het gestelde onder c. is uitgezonderd het agendapunt waarbij het college een gewijzigd voorstel heeft gezonden, danwel schriftelijk een reactie heeft verzonden op de ontvangen commissie-adviezen. Het spreekrecht heeft dan alleen betrekking op de wijzigingen. e. De wens op gebruik te maken van het spreekrecht moet uiterlijk 12.00 uur op de dag waarop de vergade ring van de raad wordt gehouden bij het kabinet van de burgemeester schriftelijk of telefonisch gemeld worden. PRATEN MEI B&W VOOR BEWONERS VAN SOESTERBERG De eerstvolgende bijeenkomst onder het motto 'Praten met burgemeester en wethouders'wordt op woensdag 19 februari a.s. gehouden in de grote zaal van het Dorpshuis, Dorpsplein 17, Soesterberg'. De bijeenkomst, die om 20.00 uur begint en om 22.00 uur is afgelopen, is bestemd voor de bewoners van Soesterberg. Het programma voor de pauze bestaat uit een forumgesprek met het college van burgemeester en wethouders. Op verzoek kunnen de bezoekers later een verslag ontvangen. Na de pauze kan men desgewenst ook persoonlijk met de burgemeester of één van de wethouders spreken. Omdat de opzet van de bijeenkomst is dat vragen zoveel mogelijk ter plaatse worden beant woord, stellen de leden van het college van b. en w. het op prijs als zij vooraf weten welke vragen zij kunnen verwachten. Alleen dan kunnen zij op zoveel mogelijk yragen direct.antwoord geven. In dat geval hoeven zij er later nièf nog eens op terug te komen omdat eerst één en ander moet worden uitgezocht. vvl i 9nr>.N"TOran jeun isam iein i i Vragen kan men voor vrijdag 7 februari schriftelijk indienen op het gemeentehuis bij de Cen trale Voorlichting, of sturen naar Centrale Voorlichting, Antwoordnummer 120,3760 VB Soest. Een postzegel is niet nodig. Ook ideeën en suggesties waarover men met één vande collegeleden wil praten zijn welkom, zodat de burgemeester en wethouders zich erop kunnen voorbereiden. PLAATS CHEMOKAR Vrijdag 7 februari Zaterdag 8 februari Vrijdag 14 februari Vrijdag 14 februari Zaterdag 15 februari Soesterberg, Winkelcentrum Buys Ballotlaan, 18.00 tot 20.00 uur. Winkelcentrum Soest-Zuid, 09.00 tot 12.00 uur. Winkelcentrum Smitshof, 18.00 tot 19.30 uur. Bejaardencentrum Honsbergen, Wiardi Beckmanstraat 19.45 tot 21.00 uur. Winkelcentrum Overhees, 09.00 tot 12.00 uur. Tamboerijn BOU WAAN VRAGEN/MEEDINGEN INGEDIEND VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN BOUWPLAATS Generaal Winkelmanstraat 10 (97020) Houtsnip 27 Molenstraat 157 Pelikaanweg 19 Prunuslaan 14 Schoutenkampweg 48 Van Weedestraat 4-6 Verlengde Paltzerweg 1 (96616) (97017) (96364) (97014) (97018) (95303) (97011) BETREFT INGEDIEND plaatsen van een dakkapel op het achtergeveldakvlak 23-1-97 bouwen van een woonhuis 22-1-97 uitbreiden van een stallingsruimte 20-1-97 bouwen van een kelder (wijziging verleende vergunning) 20-1-97 veranderen van de voor- en zijgevel 22-1-97 verbouwen van een bedrijfsruimte tot kantoor en kantine 22-1-97 bouwen van een winkelpand met bovenwoning (wijz. verl. verg.) 24-1-97 bouwen van een hangar 24-1-97 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen lie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. BESCHIKKINGEN WE I MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders maken bekend, dat bij besluit van 28 januari 1997 vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: 1. Ipacs technisch Rubber Het betreft een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een inrichting voor het vervaardigen van technische rubber- en vormartikelen. De inrichting is gelegen op/in het perceel Industrieweg 9 Soest. Aan de desbetreffende vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het milieu. De vergunning en de andere daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 5 februari 1997 tot 19 maart 1997 - in het gemeentehuis, kamer 2.29 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur - in de bibliotheek Aibert Cuyplaan, tijdens de openingsuren. Gedurende deze termijn kan BEROEP worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerpbeschikking; d. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het geven van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. andere belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest tegen de ontwerp beschikking bedenkingen in te brengen. Het beroepsschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een VOORLOPIGE VOORZIE NING. Dit verzoek moet eveneens binnen de genoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de hierboven genoemde afdeling van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor die datum een verzoek is gedaan tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt dan niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen: afdeling groen en milieu, telefoon 035- 6093593 BOUWPLAATS Amersfoortsestraat 71b (96643) Braamweg 91 (96439) Burgemeester Grothestraat (ong.) (96072) Houtsnip 11 (96315) Houtsnip 23 (96315) Kerkpad Z.Z. 111 (96234) Smitsweg 8 (96597) Verlengde Talmalaan 45 (96519) Wieksloterweg W.Z. 19 (96467) BETREFT VERZENDDATUM vervangen van een bestaande garage 20-1-97 uitbreiden van een woonhuis bouwen van een winkelcomplex (AH) met 3 appartementen bouwen van een woonhuis (wijziging verleende vergunning) bouwen van een woonhuis (wijziging verleende vergunning) herbouwen van een hooiberg en een stallingruimte bouwen van een off-premisse ruimte (geldautomaat) plaatsen van 2 dakkapellen verbouwen en uitbreiden van een woonhuis 22-1-97 31-1-97 20-1-97 20-1-97 23-1-97 20-1-97 21-1-97 23-1-97 Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000,3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. BESLUITEN B.&W.d.d. 28 JANUARI 1997 BESTEMMINGSPLAN "BEDRIJVENTERREIN SOEST 1997' Burgemeester en wethouders maken ter voldoening aan het bepaalde in artikel 26 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend, dat met ingang van 6 februari 1997 gedurende vier weken in het gemeentehuis aan het Raadhuisplein 1 bij de afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken; geopend iedere werkdag van 8.30 - 12.30 uur), in het gemeentelijk INFOcentrum (gedurende de gebruikelijke openingstijden), in de plaatselijke bibliotheken in Soest, voor een ieder ter inzage ligt het door de gemeenteraad van Soest op 16 januari 1997 vastgestelde be stemmingsplan" Bedrijventerrein Soest 1997" (voorheen bestemmingsplan Industrieterrein Soest), regelende de bestemming van gronden die worden begrensd door de Beckeringhstraat en de Laanstraat aan de noord-oostzijde, de Vrijheidsweg aan de zuid-oostzijde en de Koningsweg aan de zuid-westzijde. Tegen het ontwerp van dit plan is bij de gemeenteraad een zienswijze ingediend en bij de vast stelling zijn diverse wijzigingen aangebracht. Ingevolge het bepaalde in artikel 27 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening kan degene die tijdig zijn zienswijze bij de gemeenteraad kenbaar heeft gemaakt gedurende de termijn dat het plan ter inzage ligt, bij gedeputeerde staten van de provincie Utrecht bedenkingen tegen het bestemmingsplan indienen. Gelijke bevoegdheid, gedurende de termijn dat het plan ter inzage ligt, komt toe aan een ieder die bedenkingen heeft tegen de wijzigingen, welke bij de vaststelling van het bestemmingsplan in het ontwerp zijn aangebracht. AANGEVRAAGDE KAI'VERGUNNING EN Periode: 25 januari tot 29 januari 1997 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: Patrijsgang 17 Lange Brinkweg 22 St. Theresiastraat 18 Betreft: 2 bomen 1 els 2 prunussen ONDERWERP Bezwaar tegen vrijstelling ex artikel 19 WRO bouwplan AH: Grothestraat Uitspraak Raad van State; vernietiging besluit van 12-05-1992 (weigering standplaatsvergunning; mw. Van Dorresteijn, Nieuweweg 105 te Soest) Vergunning voor berijden per auto van Heezerspoor-westzijde, Paltzerweg en Verlengde Paltzer weg door de familie Van den Brink Stichting Kunst en Cultuur Noord- Holland, Afrekening cultureel jongeren paspoort (CJP) 1996 Bezigen vuurwerk The Oriëntal Swan, Soesterberg BESLISSING 1. Vereniging "Vrij Polderland" kennelijk niet-ontvankelijk verklaard. 2. Betrokkene informeren over de juiste procedure. Alvorens nieuw besluit te nemen een hoorzitting beleggen; de door appellante gemaakte kosten ad f 710,- vergoeden. De huidige eigenaren van de "Kleine Paltz" vergunning verlenen voor autogebruik op de Paltzerweg. - Subsidie definitief vaststellen op een bedrag van f 2.000,- - het subsidie aan de stichting betaal baar stellen. Vergunning verlenen onder de gebruikelijke voorwaarden. Gemeente Soest: Hildebrandlaan voormalig terrein Grande Boeuffe 3 honingbomen 13 coniferen Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093709. VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 25 januari tot 29 januari 1997 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Vosseveldlaan 46 Steenhoffstraat 51 Kerkstraat 60-62 Achter Beetzlaan 50 Betreft: 1 grove den 2 acacia's 1 coniferenhaag 1 kastanje Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na deze bekendmaking schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest Post bus 2000, 3760 CA, te Soest. Nadat De Schoof vrijdagavc twaalf dichtging, hebben jon omgeving van het buurth Molenstraat overlast verooi gens de politie vielen ze c passerende auto's lastig. D kelde politie sommeerde de vertrekken. Eén van hen tienjarige Soester, weigerde vervolgen en werd meeger het politiebureau. Na een korte achtervolging litie een veertienjarige Soe houden. Hij had kort daarv vijftienjarige vriend op de E een caravan voorzien van gi werd ook de vriend aangel tweetal komt in aanmerki HALT-project en krijgt w; een alternatieve straf. "Een misselijke str Utrechtse officier van ju Hage stoorde zich eraan jarige Soester een labi genoot een kamer en e< Max-schoenen had bel er met de aanbetaling honderd gulden vandc gaan. De andere acht feiten Soester zich vrijdag voor rechtbank moest verantwc in misselijkheid nauwelijks onder. Behalve nog een g lichting stond de verdachte enkele diefstallen en de u een inbraak, gepleegd tuss en juni vorig jaar. Hage maanden. Drie van de negen aankla Soester toegegeven. Daar 1 groot uitroepteken bij ges dere gevallen ontkende hi tegen beter weten in. "Ik 1 dat hij beschikt over een Als er dan een weerwooi vorm van een aangifte, maar..." De slachtoffers waren in i vallen vrienden of bekend dachte. Zo wist hij een kei seren voor een paar goe panelen die hij te koop wis Anti-alergisch I 80/90x200 TEXTIEL-, ONDERIN BEDDENSPEOAA LAANSTRAAT 91 - 3743 TELEFOON (035)5' De Schans kringloopc Oud textiel kan men kwijt in de speciale tex in Soest. Goede (en scl en schoenen kan me aparte zakken - echtei streeks inleveren bij Sp de Schans 20. Wie toch gebruik wil containers wordt verzc in stevige plastic zakke goed dichtgebonden zi ding wordt immers gai daardoor ongeschikt gebruik. Voor een goed verlc zameling ziet Spullenhi ken graag duidelijk v< om goede, nog bruikbs of om vodden. Informatie: tel. 60187!

Soester Courant | 1997 | | pagina 4