OP 'X 695: ACTUEEL I De 5e klas uit '64 van de PWA-school 22 maart Infodag Wonen met voor iedereen een goed verhaal Rabobank Soest-Baarn I Zwangeren-urine blijft nog heel hard nodig Regio Utrecht stimuleert nieuwe bedrijvigheid 'Taxi Tak niet overgenomen' b I 4 Soest gaat si groene planl Oplichter d NIEUW BIJ LS WOENSDAG 19 FEBRUARI 1997 SOESTER COURANT PAGINAl WOENSDAG 19 FEBR Willy Huisman en Joke Pureveen zoeken oud-klas genoten n jfpɧ| Publiekszaken op 28 februari dicht Telefoonnummer: (035) 609 63 19 Moeders voor Moeders Directeur bestrijdt persbericht WOENSDAG 19 FEBRUARI 1997 ACTUEEL OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GEMEENTE SOEST ELECTRISCH VERSTELBAR LATTENB0DEM n 'Lekkende' essen doorn in 't oog van bewoners Ook voor diefstal Kodak het begin va Kodak :.v Willy Huisman en Joke Pureveen zijn op zoek naar oud-klasgenoten voor een reünie. Het tweetal zat in 1964 in de vijfde klas van de Prins Willem Alexanderschool aan de Beetzlaan. Deze school viert in het voorjaar het 75-jarig bestaan. Toen ze dit hoorden en ergens in een stoffige doos een klassenfoto vonden, kwamen ze op het idee een ontmoeting met hun oude schoolmaatjes te organi seren. Van de huidige directeur J. Suvaal hebben ze inmiddels toestemming ge kregen het schoolpand te gebruiken voor de reünie. Willy Huisman kan zich nog herinneren dat de vijfde klas les kreeg van meester Verschoor. Hij is inmiddels overleden, evenals het toenmalige hoofd Overhof. De tekenleraar Moffie, van wie het tweetal niet weet of hij nog in leven is, was destijds in het bezit van een film van de klas. Daarin waren, volgens Willy en Joke, Henk van Essen en Henk Droge de meest populaire jongens. Van de leerlin gen op de klassenfoto weten Willy en Joke alle namen nog. Aanzienlijk min der bekend zijn ze met de tegenwoordi ge verblijfplaatsen van hun jaargenoten. Put voor de bok springen was één van de spelletjes, waarvoor het schoolplein vaak werd gebruikt. Maar de twee ini tiators van de klassen-reünie kunnen zich als de dag van gisteren herinneren dat er in die tijd ook 'meiden-pakkertje' werd gespeeld. De zwemlessen in het Soester Natuur bad, gymnastiek in de zaal van de Ma- riaschool, schaatsen op de vijvers van Mariënburg en de jaarlijkse toneelvoor stelling in Hotel Éemland zijn andere onderwerpen die het tweetal uit het ge heugen van hun oude klasgenoten wil len diepen. "Bij het veertigjarig bestaan van de school in 1962 kregen we allemaal een geel kopje en bij het afscheid van de derde klas van meester Hofstee kregen we een bordje met onze naam erop," weet Willy Huisman nog. Tegenwoordig De vijfde klas uit 1964 van de Prins Willem Alexanderschool met meester Verschoor. Komen deze leerlingen nog een keer bij elkaar? heet ze Willy Advocaat en woont ze in Laren. Oud-klasgenoten van de vijfde klas uit 1964 of hun familieleden en kennissen kunnen zich bij haar aanmel den voor de reünie. Een datum wordt in overleg vastgesteld. Willy Advocaat- Huisman is bereikbaar via telefoonnum mer (035) 5311721. In verband met de installatie van een nieuw computersysteem is vrijdag 28 februari de afdeling publiekszaken niet voor het publiek bereikbaar. Dat bete kent dat men die dag niet voor het aan vragen of vernieuwen van een paspoort, rijbewijs en dergelijke in het gemeente huis terecht kan. Ten onrechte wordt uit perspublica ties de laatste tijd wel eens de con clusie getrokken dat urine van zwangere vrouwen niet meer zo no dig zou zijn om preparaten te ma ken tegen verminderde vruchtbaar heid. Het is echter nog steeds de enige bron voor het hCG-hormoon, de grondstof voor deze medische preparaten. Het geslachtshormoon hCG wordt ge maakt in de placenta. De productie van dit hormoon is op zijn hoogtepunt in de zesde tot en met de zestiende week van de zwangerschap. In die periode verlaat een groot deel van het hCG het lichaam via de urine. Moeders voor moeders is de organisa tie die deze urine inzamelt en zwangeren aanspoort gedurende een aantal weken hun medewerking te verlenen door deze waardevolle stof af te staan. De medi cijnen die hiervan gemaakt worden zijn onmisbaar voor veel paren om een kind te kunnen krijgen. Het middel wordt voor vrouwen en mannen gebruikt om de vruchtbaarheid te verbeteren en wordt altijd per injectie toegediend. Er is heel veel vraag naar deze produc ten en er zijn regelmatig tekorten. Daar om hierbij een oproep aan vrouwen die net zwanger zijn: Als je "overrijd" bent kun je je al aanmelden en dat kan tot en met de elfde week. Het afstaan van de urine kan dan nog tot en met de zestien de week. Er wordt altijd eerst een gra tis test gedaan om na te gaan of er vol doende hCG aanwezig is. Het is toch ontzettend jammer als zo'n kostbare stof zomaar wegspoelt, dit moet geen goed gevoel geven als je weet dat anderen er van afhankelijk zijn. Het meedoen aan moeders voor moeders daarentegen geeft veel voldoening en je ontvangt enkele leuke praktische atten ties. Voor informatie en deelname kun je bellen met de informatrice, mevr. G. van Benthem te Baarn, tel. 5415802. Deze vermelding is altijd terug te vinden onder "Moeders" in het telefoonboek. Innovatieve ideeën, verzelfstandi gingen van bepaalde bedrijfs activiteiten, management buy-outs, beperking tot core-business en commercialiseringen van producti deeën die "op de plank" liggen, zijn enkele voorbeelden van veelvoor komende voedingsbodems voor nieuwe bedrijvigheid. Vaak komen deze vormen van nieuwe bedrijvig heid zonder deskundige begelei ding moeizaam of in het geheel niet van de grond. De Stichting Nieuwe Bedrijvigheid Utrecht, is een onlangs gestart initiatief dat erop gericht is dergelijke nieuwe bedrijvigheid te stimuleren en te onder steunen. In drie jaar tijd zullen 30 nieu we bedrijven met minimaal 180 nieuwe arbeidsplaatsen gerealiseerd worden in de Utrechtse regio. Nieuwe Bedrijvigheid Utrecht is een breed gedragen initiatief van de ge meente Utrecht, de provincie Utrecht, de Utrechtse Kamer van Koophandel en een aantal bedrijven en instellingen: Coopers Lybrand, ABN-AMRO, Rabobank, PTT Telecom, Van Benthem Keulen, Innovatiecentrum, Start Uit zendbureau en Cadans. Deze hebben de midden bijeengebracht waarmee nieuwe bedrijven management-ondersteuning aangeboden krijgen tegen een sterk ge reduceerd tarief: slechts een derde van de gemaakte kosten dient de onder nemer bij succesvolle realisatie van de plannen terug te betalen. Niet alle nieuwe bedrijven komen in aanmerking voor ondersteuning; er zal sprake moeten zijn van een industriële of zakelijk dienstverlenende activiteit die commercieel levensvatbaar is en een potentiële groei van arbeidsplaatsen be werkstelligt. Daarnaast zal de nieuwe activiteit of onderneming een vernieu wend aspect in zich moeten hebben. Management-ondersteuning Wordt aan deze voorwaarden voldaan, dan kan een aspirant-ondernemer (of doorstarter) in aanmerking komen voor gemiddeld twaalf dagen management ondersteuning, verspreid over een pe riode van (maximaal) twee jaar. Deze ondersteuning kan betrekking hebben op bijvoorbeeld een haalbaarheidson derzoek, marktonderzoek, het ontwik kelen van een ondernemingsplan, het uitwerken van financieringsconstructies, het vinden van risicodragend kapitaal, de bescherming van geestelijk eigen dom, ondersteuning bij onderhande lingsstrategieën etc. De ondersteuning zal met name gegeven worden door K+V organisatie adviesbureau, dat door Nieuwe Bedrijvigheid Utrecht belast is met de uitvoering van het project. Maar ook participanten in het project zijn in staat en bereid om de nieuwe bedrijvig heid met raad en daad bij te staan. Voor meer informatie over Nieuwe Be drijvigheid Utrecht kan contact opgeno men worden met K+V organisatie ad viesbureau, telefoon: 030-2367437. In tegenstelling tot eerdere berich ten - o.a. in de Soester Courant van vorige week - lijkt er helemaal geen sprake te zijn van een overname van het bekende Soester taxibedrijf Taxi Tak. Het bedrijf bestaat nog steeds en de naam blijft ook ge handhaafd. Dat is in elk geval de kern van de me dedeling van dhr. B.D. Aartsen, direc teur van Taxi Tak, die heeft laten weten dat hij door de eerdere berichten - waar in gewag werd gemaakt van overname door Bestax - zeer onaangenaam getrof fen is en daar schade van ondervindt. Aartsen heeft meegedeeld dat hij de enige directeur van Taxi Tak is en dat hij - eveneens als enige - beschikt over de vereiste vergunning op die naam. Hij heeft inmiddels stappen ondernomen om van de PTT ook de oorspronkelijke telefoonnummers van Taxi Tak terug te De zaken liggen voor buitenstaanders noeal ingewikkeld, maar volgens Aart sen is de hele kwestie onder meer terug te voeren op een conflict met zijn voor malige compagnon Kettenis, met wie hij Taxi Tak enige tijd geleden o^™¥n van de oorspronkelijke eigenaar V.d. Broek Aartsen is volgens zijn mededeling enig directeur van de b.v. Kettenis Aart sen Holding b.v., die op haar beurt enig en uitsluitend aandeelhouder is van Taxi Tak b.v. Uitgave; Gemeente Soest Centrale Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 455 BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning te verlenen voor het: 1. uitbreiden van een schoolgebouw, Beetzlaan 48; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van de Woningwet) 2. bouwen van 35 woningen en bergingen aan en nabij de Klaarwaterweg; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 3*. plaatsen van een ballenvanger op een speelveld aan de Mercury; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 4. verbouwen van een bedrijfsruimte tot kantoor en kantine, Schoutenkampweg 48; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 5. verbouwen van een bedrijfsruimte tot rouwcentrum, Koningsweg 20; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening en artikel 50 lid 5 van Woningwet. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een termijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 20 februari 1997 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. Het met een gemerkte bouwplan ligt tevens ter inzage in de Dependance Publiekszaken, Dorpsplein 17 te Soesterberg, geopend dinsdag en donderdag van 14.00 - 16.00 uur. BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND BOUWPLAATS BETREFT HET INGEDIEND Burg. Grothestraat 35 (97046) bouwen van een kelder (wijziging verleende vergunning) 7-2-97 Draailier 79 (97045) plaatsen van een dakopbouw 7-2-97 Eemstraat 14 (97044) verbouwen en uitbreiden van een garage-berging 7-2-97 Graanakker 11 (97041) bouwen van 2 theehuisjes en het plaatsen van een hekwerk 5-2-97 Houtsnip 29 (96595) bouwen van een woonhuis met garage/berging 6-2-97 Julianalaan 74 (97038) verbouwen en uitbreiden van een woonhuis 5-2-97 Klarinet 24 (97035) verbouwen en uitbreiden van de hal (wijzigen gevel) 3-2-97 Margrietlaan la (96513) bouwen van een woonhuis 3-2-97 Soesterbergsestraat 25 (97033) plaatsen van een kap op een bestaande garage 3-2-97 Versteeghlaan 3 (97040) plaatsen van een dakopbouw 5-2-97 Wielewaal 27a (96099) bouwen van een woonhuis (wijziging verleende vergunning) 4-2-97 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN BOUWPLAATS BETREFT VERZENDDATUM Birkstraat 129 (96612) uitbreiden en verbouwen van een 3-2-97 woonhuis Dorresteinweg 64 (96424) bouwen van een bedrijfshal 3-2-97 Jacob Catslaan 23 (96414) uitbreiden van een woonhuis (wijziging verleende vergunning) 3-2-97 Olijkeweg 2 (96553) verbouwen en uitbreiden van een 3-2-97 woonhuis (wijz. verl. vergunning) Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZENDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. AANVRAGEN EN ONTWERP-BESCHIKKINGEN WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders maken bekend, dat zij een verzoek om vergunning ingevolge de Wet milieubeheer hebben ontvangen van: L Cojabé Hygiëne B.V. te Soest Het betreft een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning ingevolge de Wet mi lieubeheer voor het produceren, op- en overslaan van reinigings- en onderhoudsproducten op/in het perceel Belvedereweg 7 te Soest. Het voornemen bestaat om positief te beschikken op de onder 1 genoemde aanvraag. Aan de desbetreffende vergunning zullen voorschriften worden verbonden ter bescherming van het milieu. De ontwerp-beschikking, alsmede de aanvraag en andere daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 19 februari 1997 tot 19 maart 1997 - in het gemeentehuis, kamer 2.29 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur - in de bibliotheek Albert Cuyplaan, tijdens de openingsuren Gedurende deze termijn kan een ieder gemotiveerde SCHRIFTELIJKE BEDENKINGEN tegen het ont werp van de beschikking inbrengen bij het gemeentebestuur (Postbus 2000, 3760 CA Soest). Deze worden mede ter inzage gelegd. Wanneer de indiener van bedenkingen daarom verzoekt, worden zijn persoonlijke gegevens niet bekend gemaakt. Dit verzoek moet schriftelijk tegelijkertijd met de bedenkingen worden ingediend. Een ieder kan ook MONDELING in persoon of bij gemachtigde BEDENKINGEN inbrengen op een open bare zitting, waar gelegenheid wordt gegeven tot een gedachtewisseling, waarbij de vergunningaanvrager eveneens wordt uitgenodigd. U gelieve daartoe desgewenst vóór 12 maart 1997 telefonisch een afspraak te maken (035-6093593). BEROEP tegen de beschikking kan later, behalve door de aanvrager en de adviseurs, slechts worden inge steld door degene die binnen de gestelde termijn bedenkingen heeft ingebracht, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bedenkingen in te brengen, dan wel de beschikking straks afwijkt van het ontwerp. Voor nadere inlichtingen: afdeling groen en milieu, telefoon 035-6093593 BESCHIKKINGEN WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders maken bekend, dat bij besluit van 18 februari 1997 vergunning ingevolge de Wet milieubeheer is verleend aan: 1. HAZO "Het Vleescentrum" Het betreft hier een vergunning voor het oprichten en in werking hebben van een vlees verwerkend bedrijf. De inrichting is gelegen op/in het perceel Zuidergracht 27 Soest. Aan de desbetreffende vergunning zijn voorschriften verbonden ter bescherming van het mi lieu. De vergunning en de andere daarop betrekking hebbende stukken liggen ter inzage van 19 februari 1997 tot 2 april 1997 - in het gemeentehuis, kamer 2.29 op werkdagen van 8.30 tot 12.30 uur - in de bibliotheek Albert Cuyplaan, tijdens de openingsuren. Gedurende deze termijn kan BEROEP worden ingesteld door: a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. degenen die tijdig bedenkingen hebben ingebracht tegen de ontwerp-beschikking; d. degenen die bedenkingen hebben tegen wijzigingen die bij het geven van de beschikking ten opzichte van het ontwerp daarvan zijn aangebracht; e. andere belanghebbenden, die aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest tegen de ontwerp beschikking bedenkingen in te brengen. Het beroepschrift moet worden gericht aan de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, post bus 20019, 2500 EA 's-Gravenhage. Zij die beroep instellen kunnen een verzoek doen tot het treffen van een VOORLOPIGE VOORZIENING. Dit verzoek moet eveneens binnen de genoemde termijn worden gericht aan de voorzitter van de hierbo ven genoemde afdeling van de Raad van State. De vergunning wordt na afloop van de beroepstermijn van kracht, tenzij voor die datum een verzoek is ge daan tot het treffen van een voorlopige voorziening. De beschikking wordt dan niet van kracht voordat op dat verzoek is beslist. Voor nadere inlichtingen: afdeling groen en milieu, telefoon 035- 6093593 WEGVERKEER Burgemeester en wethouders maken in verband met het bepaalde in artikel 26 van het Besluit administratieve bepalingen inzake het wegverkeer (BABW) bekend, dat zij besloten hebben: door plaatsing van bord E6 van bijlage I van het RW-90 met onderbord LG-FN-46 nabij de woning Hofstedering 359 een parkeerplaats voor een mindervalide aan te geven ten behoeve van mevrouw A. de Ridder-Rietveld; N.B.: Belanghebbenden kunnen tegen dit besluit bezwaar maken bij het college van burgemeester en wethouders binnen zes weken na de datum van de bekendmaking. Het bezwaar dient te worden gericht aan het college van B&W van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Hoofdstuk 6 (algemene bepalingen over bezwaar) en de afdelingen 7.1 en 7.2 (bijzondere be palingen over bezwaar) van de Algemene wet bestuursrecht zijn van toepassing. Indien bezwaar is gemaakt kan ook om een voorlopige voorziening worden gevraagd, als er tij delijke maatregelen nodig zijn waarmee niet tot de beslissing op het bezwaarschrift kan worden gewacht. Het verzoek moet worden gedaan bij de president van de rechtbank te Utrecht, Post bus 16005, 3500 DA te Utrecht. Daarbij is een griffierecht verschuldigd van ƒ200,- voor een natuurlijk persoon of ƒ400,- voor een rechtspersoon. Titel 8.3 van de Algemene wet bestuursrecht is van toepassing. AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Periode: 5 februari tot 12 februari 1997 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: 1 Heideweg 28 Beukenlaan 38 Amersfoortsestraat 113 Generaal Winkelmanstraat 103 Sophialaan 25 Van Goyenlaan 16 Betreft: 1 dennenboom 1 conifeer en 2 berken 7 grove dennen 1 boom 1 berk 1 berk en 1 lijsterbes ONDERWERP Cao-akkoord Openbare Bibliotheek Financiële consequenties subsidie-afrekening 1996 Advies van de wethouder r.o. c.a. inzake het bezwaarschrift van het bewonerscomité Ir. Menkolaan tegen het verlenen van een bouw vergunning voor het plaatsen van een sirenemast aan de Ir. Menkolaan Dwangsombeschikking Wet milieubeheer voor cafetaria Zuidzijde, Korte Ossendam 56 Weigering kapvergunning drie essen Advies van de wethouder ruimtelijke ordening c.a. inzake het bezwaarschrift tegen de verleende bouwvergunningen voor de bouw van 57 woningen aan de Chalonhof 85-126 en 121-175 te Soest. BESLISSING Vooruitlopend op definitieve vaststelling van de subsidie 1996 een bedrag van f 46.284,-, als zijnde de stijging van de loonkosten over het jaar 1996 aan de geraamde bijdrage voor het openbaar bibliotheekwerk in de meerjarenbegroting aanpassen. Bezwaren ongegrond verklaren. Bouwvergunning in stand houden. Groenblijvende beplanting aanbrengen rondom buitenkast. Opdracht geven aan de afdeling milieu van het Gewest Eemland de dwangsomprocedure te starten. Kapvergunning weigeren voor twee bomen; die voor de eerste verlenen. Bezwaarschrift ongegrond. Bouwvergunningen in stand houden. mmm 80/90x200 Nu vanaf TEXTIEL-, ONDERMODE- E BEDDENSPECIAALZAAK JUC1V1 LAANSTRAAT 91 - 3743 BD BAAI TELEFOON (035)5413521 Bewoners van de Soester Eng 20 hebben zo'n overlast van dri< doorns, dat ze deze willen kap en vervangen door kleinere boi Dit mag niet van de gemeente, dat ze een landschappelijke wa hebben. Dat de bewoners de drie bomen v kappen, heeft te maken met roetc Deze zwarte, kleverige afscheiding terecht op de oprit, de geparkeerd to's, het tuinhek en de raamkozijn zijn als zodanig de bewoners een c in het oog. Maar de gemeente vindt het beeld lende karakter van de bomen zwa wegen dan de hinder die de bew zeggen te ondervinden. Het cc geeft daarom geen kapvergunni voor de drie esdoorns. Slechts de drie bomen mag worden geka dit geval legt de landschappelijke de het kennelijk af tegen het belai een nabijstaande eik. De kroon vai eik wordt nu al genegeerd do kroon van de esdoorn. En de gei te kiest partij voor de eik. De sirenemast en bijbehorend die op de Ir. Menkolaan woi plaatst, zal zoveel mogelijk a: oog worden onttrokken dooi ne beplanting. Met deze cam ge hoopt het college de omv den enigszins tegemoet komt In de buurt is steeds verzet gew gen de plaatsing van de mast di< dom is van het ministerie van 1 landse Zaken en die in geval v£ zal loeien. Behalve dat de buu ners vinden dat het Slangenbos; aangetast, achten ze het uit pic aanvaardbaar dat de mast zo die herdenkingsmonument wordt g De keuze van de locatie heeft t met de bereikbaarheid van de 01 de wijken in geval van nood en, pen. Door de prestesten zoch meente naar een andere plek e Slechts van één van de nege waarvoor een 19-jarige Soe: voor de Utrechtse rechtban verantwoorden, is hij vrijda; sproken. Voor de overige ac gevallen van oplichting, enk stallen en de uitlokking vai braak, gepleegd tussen api en juni vorig jaar, kreeg maanden celstraf opgelegd De verdachte had maar drie pi de aanklacht bekend. Met moe len trachtte hij zich onder d beschuldigingen uit te werken rechtbank trapte daar niet in. de zitting toonde hij zich noj tuigd van zichzelf dat hij de digheid van zijn handelen nie Verschillende vrienden en ken Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kunnen dit mon deling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnummer 035-6093709. BESLUITEN B. W. d.d. 11 FEBRUARI 1997 4 Kodc camera filminlee Uw foto's afgeleverd samen met een index p voor gemakkelijk nabet en veilig opbergen bov AF Stt Va

Soester Courant | 1997 | | pagina 4