VAN SOEST Ik sponsor S.0 Bosboom té Zwart Mul Co woon Uraan „Sdamatlalan Tour" BMU PROCAR Bodewes Bouw Soest, BBS met het dakje Van Dorresteyn, maatgevende kwaliteit ROEST SCSSU WOENSDAG 26 FEBRUARI 1997 SOESTER COURANT PAGINA IQ WOENSDAG 26 F B.V. v/h Fa. H. v. ASCH jpi^ Bodewes W Bouw BBS Soest Toon van der Linden jac. de bruin BROUWER Systeembouw B.V. P.A. van den Dijsselb.v. VOORTJES sERVICECENTER BEUKENLAAN BOSBOOM AUTOSCHADE WIJNHANDEL GOMMERS e.g. kerkhof bv CasmderhMd PEKO B.V. Vleescentrale Soest b.v. WASIEL STEITNER Bouw Maatschappij Uyland □■VAN EDE 035 - 601 60 55 m||m Van Hengstum bv H.G. Dijkman Zn. KOGEVO VAN DORRESTEYN 00000101 i BOUWBEDRIJF VAN DEN HENGEL BV Routique (les|qeurs Bloemsierkunst P.A. van den Dijssel, als het gaat om gas, water, licht en nog veel meer Van Hengstum, ijzersterk toeleverings bedrijf voor apparaten en kunst ■Mi Rondje Soest BERICHT UIT EEN FLAT Iets te koop Plaats een in de Soest GRONDWERKEN RIOLERINGEN SLOOPWERKEN STRAATWERKEN Zuidergracht 45 - Tel: 609 90 20 !*H»Mrta»nl)« 5fl SUZUKI CHRYSLER Birkstraat 105, Soest, Telefoon 035 - 601 32 56 AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ nieuwbouw - verbouw - reparatie - onderhoud A.A. van Breukelen en Zonen b.v. Van Straelenlaan 7, Soest, tel. 035 - 601 82 67 Slijterij - Wijnhandel voor gezelligheid... én voor al uw dranken! Soesterbergsestraat 49, tel. 035 - 601 24 90 Hartje Zuid - Soest uw partner in logistiek Nijverheidsweg 12, 3762 ER Soest Telefoon 035 - 601 05 44 rijwielspecialist t.o. winkelcentrum Soest-Zuid GALLEN KAMP PELSWEG 1 SOEST - TEL: 035 - 601 28 57 systeemplafonds inbouwverlichting Lange Brinkweg 34 - 3764 AD Soest Telefoon: 035 - 601 57 65 UW TOTAAL INSTALLATEUR loodgieterswerk, centrale verwarming electrotechnische installatie Laanstraat 34 a - Telefoon 035 - 601 24 72 Applikatiebedrijf - Schilderwerken Hartweg 70 - 3762 SG Soest - Tel: 035 - 601 35 66 Beukenlaan 27 - Soest - Tel. 035 - 601 68 35 Birkstraat 105, Soest, tel: 035-6021102 oooot 0_Q_QÜ 0:0 FC. Kuyperstraat 2S, tel. 6021557 accountants belastingadviseurs Burg. Grothestraat 35 - Soest - Tel. 6016033 loodgieters- en verwarmingsbedrijf en dakwerken korte brinkweg 37a - Soest - Tel: 035 - 601 43 32 Kraanverhuur tot max. 70 ton TEL: 601 66 65 (3 LIJNEN) loodgieters- en verwarmlngsbedrl]f a Gasonderfioud SOEST G.vandenPOLbv van Lenneplaan 69, Soest, tel: 035 - 601 99 54 a c c o u n I an t s b c la s t i n g a d v ise u r s Burg. Grothestraat 28-30 telefoon 602 09 73 Groothandel in Vlees, Vleeswaren en Diepvriesprodukten Zuidergracht 16-18, Tel: 035-6012610 SLAAPSTUDIO - TAPIJT Lange Brinkweg 38 - 3764 AD Soest Telefoon: 035 - 601 96 00 Ons devies: BMU BOUWT SAMEN MET U! Postweg 57 - Soesterberg - Tel'. 0346 - 350 504 GLASSERVICE Nieuwe Gracht 1 - Soest Koningsweg 18 - Tel: 601 59 33 601 57 59 apparatenbouw Dorresteinweg 65 - Tel: 602 03 64* VEEVOEDERHANDEL EEMLAND Birkstraat 125a - 3768 HE Soest - Tel: 033 - 461 87 14 AANNEMINGSBEDRIJF IS GEMETSELD PLASWEG 24 - TEL: 035-6019666 SCHOOL BOEKHANDEL SOEST Industrieweg 27 Telefoon: 035-6022388 Van Weedestraat 42-44 Soest Tel: 035 - 601 81 09 Havenstraat 120 Bussum Tel: 035 - 693 38 Werkplaats en kantoor: Veldweg 2c- 3764 CP SOEST Postbus 3204- 3760 DE SOEST Tel: 035-6021065 Fax: 035-6026120 Steenhoffstraat 1 - Soest Telefoon: 035 - 6012455 Soest is druk bezig met het opvullen van de gaatjes. Kleine weilandjes en stukjes grond tussen huizenblokjes, zo typerend voor de structuur van ons dorp, verdwijnen omdat ze worden vol gebouwd met huizen of kantoren. Af gezien van de bijna tot volle wasdom gekomen Boerenstreek zijn er nu geen grootschalige projecten aan de orde. Ook Bodewes draagt zijn steentje bij aan wat ook wel 'inbreiden' wordt ge noemd. Het komt van 'opvullen', dat is duidelijk. Bodewes zelf, Jan voor vrienden en beken den, is een nog jonge directeur van een nog jong, maar zeer actief bedrijf. Er werken 25 mensen, voor het overgrote deel de bouwers zelf en een kleine staf van administratief be geleidend personeel in het kantoor van de firma, aan het eind van het charmante le Heeserlaantje. Het frisse geel/blauw van de huisstijl aan de gevel kun je onmogelijk on opgemerkt passeren. Naast bouwen en ver bouwen, in het groot en in het klein, is Bo dewes als 'BBA' actief met projectontwikke ling. Samen met de firma Van Asch kwam nog onlangs de afwikkeling van een project aan de Koningsweg (het voormalige Lind- nercomplex) tot stand. Dat gebeurt onder de letters BBA, die een variant vormen op het inmiddels zo bekende BBS-logo, met het dakje erboven. Projectontwikkeling is ook aan de hand op de plek van het oude slacht huis aan de Lange Brinkweg. Alle vergun ningen zijn nog niet helemaal rond, maar eerstdaags kan daar toch wel al worden be gonnen met de bouw van een deel van het plan. Aan de Amersfoortse Uraniumweg werden drie gebouwen gerealiseerd in op dracht van G. van Buuren Beheer b.v. Daar in worden dertig bedrijven gehuisvest. Het zijn koopprojecten met een vloeroppervlak van 150m2 per unit. De belangstelling is groot, de verkoop loopt uitstekend. Een wat sluimerend, maar daarom niet minder actu- De nieuwbouw aan de Uraniumweg in Amersfoort. ele zaak in de sfeer van de projectontwikke ling wordt gevormd door de plannen voor nieuwbouw op de plaats waar nu nog het ge renommeerde restaurant 'Darthuizen' is ge vestigd. Het ziet ernaar uit dat de contouren daar zo rond de eeuwwisseling vastere vor men zullen hebben aangenomen. Dat lijkt ver weg, maar de tijd gaat snel. Vast en ze ker is de bouw van een splinternieuw vogel asiel aan de Eemweg in de polder, niet ver van de plek waar Bodewes een paar jaar ge leden voor een andere diersoort, de hond, een paleisje optrok. Er staan 14 woningen aan de Beckeringhstraat op stapel. De aan vang van de bouw staat gepland voor juni van dit jaar. Op het industrieterrein 'De Grachten' verrees een gebouw voor de firma Rensenbrink, die zich daar specialiseert in het repareren van Amerikaanse auto's. Vlak bij het NS-en busstation 'Soest-Zuid' kreeg de kantorenflat 'Parkstaete', zowel inwendig als uitwendig, een smaakvolle face-lift. Het pand is inmiddels weer volledig in gebruik. De mannen en vrouwen van BBS en BBA hebben het druk in en om Soest, Uiteraard zijn er immers ook de kleinere, niet zo op vallende werken. De dakkapel, de keuken- aanbouw, de doorbraak van twee kamers, het continue onderhoud van Eemeroord in Baarn, de uitbreidingen bij kantoren en be drijven. Bodewes bouwt voor zakenman en particulier, ontwikkelt graag, draagt ideeën aan als daar om wordt gevraagd, ontwerpt, adviseert, kortom: wie plannen heeft kan rekenen op de meedenker Jan Bodewes, de man met veel ervaring achter een bedrijf waar vakmanschap en betrokkenheid hand in hand gaan. Waar veel aandacht wordt be steed aan de wensen van de opdrachtgever en waar de uitgewerkte plannen en ideeën inzichtelijk en tot in de puntjes worden uit gewerkt en zo nauwkeurig mogelijk bere kend op tafel komen. leHeeserlaantje 56, Soest, tel. 60183 86 De Remu heeft ons nog maar net de nieuwe rekening voor gas en licht en de rest gepresenteerd, 't Was weer even schrikken; opnieuw mag de burger wat dieper in de buidel tasten. Het is niet anders, de Remu kan het ook niet hel pen. De afgelopen strenge winterpe riode doet nog een extra duit in het zakje. Aanleiding genoeg om er in ie der geval voor te zorgen dat onze ap paraten in huis het goed en zuinig blij ven doen. Want een goede installatie is één, perfect onderhoud is twee, maar minstens zo belangrijk. Voor beide kunt u bij de gebroeders Van den Dijs sel terecht. Ze zijn snel, vakkundig en allround. C.V., dakgoten, dakbedekking, water, licht en gas. Alles in één betrouwbare hand. Maar er is meer. Wie belangstelling heeft voor een mooi, modern badkamerontwerp bijvoorbeeld is in de Laanstraat 34a even eens aan het goede adres. Behalve dat het bedrijf zeer compleet opereert proberen BartJan en Peter Van den Dijssel er alles aan te doen om ook prijstechnisch hun partijtje zo gunstig mogelijk mee te kunnen blazen in een gebied, in en om Soest, dat behoorlijk goed in de loodgietersbedrijven zit. Maar dat maakt de heren niet uit. BartJan: "Er is veel te doen, zowel op het terrein van nieuw bouw en de daaraan gekoppelde installatie werkzaamheden, als het gaat om onderhoud en reparatie. Wij vinden vooral goed, verant woord onderhoud erg belangrijk. We probe ren op alle mogelijke manieren de consu ment bewust te maken van het grote belang van regelmatig checken en vooral schoon maken van C.V.-installaties. Er wordt nog te vaak gedacht dat als de kachel maar brandt er geen vuiltje aan de lucht is. Maar de toe voeren kunnen dichtslibben, draaipunten gaan stroever lopen als er niet op tijd wordt gereviseerd. Nalatigheid, maar ook onvak kundig onderhoud, door het bijvoorbeeld zelf te willen doen, wreken zich in de kos- Overleg bij de installatie van een hy permoderne Nefit Ecom Line HR-ketel. ten die dan weer terug te vinden zijn op de jaarlijkse eindafrekening van de Remu. Dat is verkeerde zuinigheid. Wij kunnen er iets aan doen. Onze tarieven wegen gemakkelijk op tegen de kosten van onnodige stijging van het verbruik en de kosten van te vroege re paraties of vervanging van dure onderdelen." Het klinkt logisch, een onderhoudscontract met P.A.van den Dijssel lijkt zeker geen overbodige luxe. Waar ze bij Van den Dijssel graag aandacht voor vragen is de omstandigheid dat ze een werkelijk complete dienstverlening kunnen aanbieden: ook alle elektriciteitswerkzaam heden behoren tot het pakket en dat komt niet al te vaak voor bij een loodgietersbedrijf. Het behoeft nauwelijks betoog dat de Van den Dijssels streven naar hoogwaardige kwaliteit, waarbij een groot gevoel voor ser vice bij alle 10 medewerkers en medewerk ster een vooraanstaande rol behoort te spe len. Garantie is bij alles wat ze doen vanzelf sprekend. En u kunt ze dag en nacht berei ken. Ze proberen binnen het kwartier te reageren. Een geruststellend gevoel. Wie een onderhoudscontract heeft lopen is tot aan de datum van de volgende controlebeurt van de installatie verzekerd van gratis dienstverle ning. Alleen eventueel te vervangen onder delen worden dan in rekening gebracht. Ze ven blauw-gele service-wagens koersen da gelijks door Soest richting lekkende kranen, defecte waterleidingen, sputterende boilers en andersoortige verwarmingsinstallaties, verstopte afvoeren, overjarige daken en dak goten, of naar nieuwbouwprojecten, ver bouwingen of uitbreidingen. Wie een nieu we installatie wil kopen of huren kan ook daarvoor bij de vakkundige broeders terecht. Wat wilt u nog meer? Van den Dijssel werkt elke opdracht van A tot en met Z af, inclu sief voorkomend stucadoors-, metselwerk en tegelzetten. P.A. van den Dijssel: flexibel, goedkoop en hoogwaardig van kwaliteit. Gegarandeerd op de koop (of huur) toe. Laanstraal 34a, Soest, tel. 601 24 72 Aan de Dorresteinweg, vlak bij de hoek met de Koningsweg, zetelt het oudste familiebedrijf van Soest, Appa ratenbouw Van Hengstum b.v. Ogend als een modern kantoorgebouw, maar met een grote, aangebouwde montage hal erachter, waar het écht allemaal ge beurt: de bouw van hoofdzakelijk halffabrikaten die tot ver over onze landsgrenzen deel gaan uitmaken van vaak ingewikkelde en soms vreemd soortige apparaten. Maar er wordt ook complete kunst gemaakt. Schitterende roestvrije stalen plastieken die op steeds meer plekken in Nederland ver rijzen en daar voor welkome afwisse ling in het landschap of stadsbeeld zorgen, zoals bij drukke verkeersro- tondes, aan gebouwen en op pleinen temidden van nieuw verrijzend steden schoon. Een goed familiebedrijf zorgt voor door stroming. Wie over de leiding van het bedrijf spreekt heeft het over Piet, Chris, Kees en Peter. Van Hengstum Beheer b.v. staat on der leiding van Piet en Chris. De jonge gar de, Kees en Peter hebben recentelijk de werkmaatschappij Van Hengstum b.v. over genomen en vormen nu samen met Chris het nieuwe, uit drie leden bestaande, directie team. Peter als commercieel directeur, Kees doet de techniek en is bedrijfsdirecteur. Het jeugdige duo vertoont duidelijk hetzelfde soort 'hart en ziel' waardoor hun illustere voorgangers het mogelijk konden maken, dat er na ruim 240 jaar nog steeds sprake is van een ijzersterk metaalbedrijf dat geheel op ei gen wieken een bijzonder vakkundig steen tje bijdraagt aan de totstandkoning van aller lei indrukwekkende apparaten. Voorname lijk op industrieel gebied, maar ook TNO is een regelmatige klant. Tal van opdrachten die ze voor de Soesterbergse vestiging van dit overbekende onderzoeksinstituut mochten vervaardigen behelsden onderdelen van test- Peter (l.en Kees Van Hengstum en onderzoekprogramma's in het kader van de ontwikkeling van de internationale ruim tevaart. En dat is zeker niet mis. Dan sta je kwalitatief toch hoog aangeschreven. Regel matig wordt er werk aan Engeland geleverd. Toegesneden plaatwerk, geheel of gedeelte lijk geassembleerd ten behoeve van grote wasinstallaties voor de Britse groenten-in dustrie. Geavanceerde was-'straten' die er ef fectief voor zorgen dat gesneden groenten gecentrifugeerd en daardoor brandschoon de blikjes en de potjes in gaan. Er zijn er al vijf verkocht. Daar kun je heel wat sla mee wassen. Halffabrikaten ook voor hydrosone reinigingsinstallaties ten behoeve van che- mie-procesbaden, vervangers van de tradi tionele en milieu-onvriendelijke dampontvet- ters in onder andere de chemische industrie. Van Hengstum heeft er zeer geavanceerd ge reedschap voor aangeschaft. Computerge stuurd zorgen indrukwekkende snijmachi nes, die plaatijzer tot 1 centimeter dik met gemak aankunnen, voor de totstandkoming van onderdelen in allerlei vormen, die later of bij Van Hengstum zelf of elders in het be doelde apparaat worden verwerkt. Ontwer pen en werktekeningen worden tegenwoor dig nog uitsluitend op diskettes aangeleverd en kunnen rechtstreeks de computer in. Middenin de hal staat een torenhoog kunst werk in wording. Van roestvrijstalen buizen, het ontwerp staat er in het klein voor. De kunstenaar is kennelijk nog lang niet aan het beeldscherm verslingerd; die levert zijn crea tieve idee voor het kolossale plastiek, dat aan de gevel van een gebouw in de Rotterdam se 'Kop van Zuid, zal worden gemonteerd, nog in de vorm van een minutieus inelkaar gesoldeerd model, exact in de gewenste maatverhoudingen. De Van Hengstums be leven veel plezier aan die kunstzinnige vorm van metaalbewerking en hebben er een spe cialiteit mee opgebouwd. Soest mag trots zijn op zo'n apart bedrijf! Dorresteinweg 65, Soest, tel. 602 03 64 Van Dorresteyn. Het is niet alleen in Soest een begrip als het om de betere schoen gaat, ook in Bussum, Haven straat 120, vindt u een smaakvol inge richt filiaal en in Utrecht, aan de Steen weg op nummer 24, onder de naam 'Ósimo' kunnen alleen kinderen (of de moeders) hun hart ophalen aan schitterende collecties vol verantwoor de en modieuze modellen. Het laatste nieuws is de vestiging van 'Ósimo' in Rotterdam, in het splinternieuwe win kelcentrum aan het Beursplein, dat voor een groot deel onder de Coolsin- gel is gesitueerd. Naast bestaande merken, die, en dat zal nie mand verbazen, overwegend uit het schoe- nenland bij uitstek, Italië, worden betrok ken, is er ook een eigen modellenlijn. De heer Van Dorresteyn zelf, niet alleen eige naar-directeur van het Soester concern, ma nifesteert zich ook als ontwerper en werkt dientengevolge op een nog geheel andere, meer creatieve wijze samen met de schoe nenindustrie in de laars van Europa. Hij kent niet alleen de Nederlandse afzetmarkt door en door, maar weet vooral ook goed de weg als het gaat om de fabricage van zijn ei gen producten. Ontwerpen is vooral een kwestie van feeling. Het moeilijkste is jezelf te blijven, je eigen ideeën en de daaruit voortvloeiende lijnen te blijven volgen. Daar voor moet je je klant kennen, weten en aan voelen wat bij hem of haar past. De klant zelf heeft daar meestal op voorhand geen notie van; die kijkt in de etalage, vindt iets mooi en koopt dat, als het past. Met andere woorden: de consument koopt op model en ziet bij jou dan pas hoe het ook anders kan. Wie klant is bij Van Dorresteyn weet dat de kwaliteit altijd goed is. Daar heeft het be drijf door de jaren heen naam mee gemaakt, de klant wéét dat en daar zijn ze bij bij Van Dorresteyn zuinig op. Het handhaven van je exclusiviteit, het koesteren van je eigen mo dellenlijn, kan alleen dan in stand blijven als je jezelf de discipline oplegt niet op anderen Van Dorresteyn Schoenen in de Van Weedestraat in Soest. te letten. Ontwerper Van Dorresteyn kijkt daarom nooit in 'vreemde' etalages. Hij wil op geen enkele wijze worden beïnvloed door wat andere ontwerpers op de markt brengen. Hij wil geen trendvolger zijn, maar een trendsetter en dat lukt hem al vele jaren. Zijn schetsen van schoenen zijn bij de fabrikan ten in Italië overbekend, iedereen weet daar ook meteen wat er wordt bedoeld. Die sa menwerking is uiterst professioneel en leidt tot producten die voor wat betreft het gang bare aanbod op de betere schoenenmarkt best uniek genoemd kan worden. Prijs is dan meestal ook geen probleem. De meeste mo dellen doen het goed en aan de kwaliteit wordt, zoals gezegd, door geen mens getwij feld. Dat is de basis van het succes van alle Van Dorresteynwinkels. En die prijs-kwali- teit-appreciatie geldt uiteraard ook voor de merken, die naast de eigen producties in de schappen staan. In de Van Weedestraat, op de nummers 42 en 44 treft u bij Van Dorresteyn smaakvol le, overzichtelijk ingerichte etalages aan. In de winkel zelf is het al niet anders. De ple zierige indeling van modellen en moderich tingen leiden je, als oriënterende klant, snel naar de plek waar staat wat je zoekt. 'Spor tief en 'deftig', 'hoog' en 'laag', 'regen' en 'wandel', het staat allemaal uitnodigend en duidelijk geprijsd in de afdelingen dames, heren en kinderen. Comfortabele zitjes en vakkundige verkopers en verkoopsters doen de rest. Slechts weinigen vinden bij Van Dorresteyn niet wat ze zochten. Maar aan alles is een mouw te passen. De heer Van Dorresteyn is trots op zijn vaste klanten kring: "Die breidt alleen maar uit. In Rotter dam zijn we nog niet zolang geleden van start gegaan, maar ook daar merk je dat na een aanloopperiode weer. We hebben een eigen publiek. Dat heeft oog voor onze for mule. Kwaliteit, smaak, een ruime keuze in goede modellen. Het is mijn dagelijkse zorg. Ik volg dat op de voet, voor jong en oud." Van Weedestraat 42-44, Soest, lel. 601 81 09 door Arie Wai "Wennen jullie al een beetje De meest gehoorde vraag si al weer drie maanden geledi kast van een huis met een ti en achter naar een uit betoi ken blokkendoos. Wennen, alles om wanneer je in ee nieuwe woonomgeving duil aan is volgens Marie en Ar van tweerichtingsverkeer. ze op de dag van aankomst tels in brievenbussen liet Epistels waarin ze zich schri stelden en hun credo, een g< beter dan een verre vriend, king brachten. Hoe steriel het leefklimaal een vergelijking met een rij ook mag zijn, je bent, net a elkaar aangewezen. Dus zi gels, en ontbreekt een demi kozen bewonerscommissie De bewoners van onze torei het met elkaar gezellig doo dere boren op werkdagen i en in het weekend tot zwij gen, eigenaars van te luidn den mild doch rechtvaardig Een trompet en andere far instrumenten bespelen is mits het daaruit voortkom de medebewoners niet bei vee en andere gevederde v len tevergeefs naar de go van onze flatbewoners din ling van balkons is nameli waarop men in deze torei ten. Een vlaggenparade of ontstaan door het zichtbar onderbroeken en ander n rei, wordt evenmin op j Kapsones dus? Het heeft ken met de manier waaro| kaar ergens thuisvoelt. O bruik van de lift geldt een het uitstappen de liftdeii sluiten, de wachttijd van tot een minimum beperke Onlangs werd er tegen d gezondigd. Arie, die een tweede verdieping wilde i het niet voor elkaar de lil beweging te krijgen. "Zeker ergens open laten hij tot een wachtende hee schap die eveneens hogei "Of dat kreng is weer sti stelde de wat meer ervare wisselend drukten wij O] het apparaat in beweging maar niets kwam er naar ken. "Blijven we wachten, of gi wilde Arie van zijn medei nadat er tien minuten t beroep op de druktoets v "Ik wil wel lopen, maar vriendelijk willen zijn boodschappen te dragi man. Hem werd een on' verzorgde voetreis in ht gesteld, waarna de bel aanvang nam. Onderweg vernam Arie zei dat 's mans hart en I< tijd van hun leven haddi tine en drank voor hem houden te bestaan en da der vrouw geen leven mi Na het bereiken van het ving Arie de vriendelij het boeiende en openti binnen voort te zetten. E we in welgevormde ze kwamen er een ondoorz twee bijpassende glaas staan. "Beste middel tegen de gastheer met kennis v "Daar kan geen prik teg de hij, intussen een 1 brand stekend. "Ik dacht begrepen te hi meer dronk en rookte", niet geveinsde verbazi moeide gezicht verscl eerst sinds de kennismi lach. "Nooit alles geloven wal onstandigheden soms delijkte de bovenbuurn "Dokter heeft het wel voor een slokje en een s schap moet een uitzon kunnen worden. Aam supermarkt niet te ko< het er nu maar even moet toch ergens zijn hoestend weten. Arie, die van Marie I verzoek gekregen had de benedenverdiepin realiseerde zich na zij dat hij voor deze expi ruim een half uur ond leiding voor de verom] enkele plafonds lager, te onrust sprake zou l verzoek om het sein te mogen doorgeven grip- "Waar zit jij nou?", in met toch wel iets van haar stem, "het is al bi Arie, met een oude hand, begon uitvoerig gebeuren te beschrijvi eenkomsten als deze c Soest tot aan Den H schat, veronderstelde gedrag ruimschoots verblijf in hoger sfe reerd. "Ik doe het voor de a buurman boven", leg Tevergeefs. "Aanspraak, daar zit wachten, de piepers ti nam Arie van de andi Even later zoefde hij lift, hij deed het weer ARI1

Soester Courant | 1997 | | pagina 10