:ur 1 1 59,- 99,- COMBI VAN ESSEN TBS met dwangverpleging geëist tegen man die broer vermoordde Straatnamen van Soest gaan niet mee met spelling volgens Groene Boekje Commissie Minderheden wordt MOS: Minderheden Overleg Soest 1TEUR GRATIS 7ACTUEEL ileiding w ff O g 6027493 Moslims Soest moeten voor offer weer naar elders Eerste regiovenster SBS6 start in Midden-Nederland °ee/ (f9$ PAGINA 2 WOENSDAG 26 FEBRUARI 1997 SOESTER COURANT PAGINA 3 t M/V 2 X X t i Getuigen gezocht van aanrijding op Hellingweg Auto gestolen en weer teruggevonden Snelheidscontrole Stadhouderslaan De zon kruipt hogerop Het kriebelt De hadkolfêktie Natuurlij Nieuw: 'De Bongerd' en 'Binnenhof' Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers. KLAREN mTRQMP S Inbraak in woning Waldeck Pyrmontlaan Inbraak Vermeerlaan Turks Platform zit zonder computer en antwoordapparaat Organisaties hechten aan 'aankloppunt' Onze reusachtige T-bone steaks? Onze mixed-grill vlees of vis? Het blijft genieten! Overlijden van Ad Langebent is slag voor r.k. Soest IÉ* ,v\> \\V NOKIA 1610 MITSUBISHI MT20 SONY CM DX 1000 ZUIDPROMENADE 15 'HARTJE ZUID' SOEST TEL: 035 - 601 28 74 OOK FANTASTISCH IN MOBIELE COMMUNICATIE >Oj eO in 8.00 -17. 13.30 uur. scholing van jongens Naast de intramurale handeling gestart voor Amersfoort en Soest. 3tie voor de kinderen >k alle interieurverzor- hygiëne, gezelligheid, louden De Utrechtse officier van justitie eiste dinsdag TBS met dwangver pleging tegen de 44-jarige Soester die op 15 november vorig jaar zijn broer neerschoot. Op de bewuste ochtend wachtte de Soester zijn broer bij diens huis op. Hij wist dat zijn slachtoffer iedere ochtend met de hond ging wandelen. Vanuit een positie die hij vantevoren had uitge zocht loste hij in totaal vijf schoten af op de man, die hem in diens hoofd troffen. Om half acht 's ochtends werd het slachtoffer gevonden op de hoek van Spinet en de Di Lassostrat. De man was toen al aan zijn verwondingen overle den. Drie uur later meldde de verdach te zich bij de politie. In de tussentijd had hij met bekende een biertje gedronken en een harinkje gegeten. Het wapen werd teruggevonden onder de wasbak van de verdachte. De Soester vertelde dinsdag dat hij al twintig jaar rondliep met de gedachte dat hij zijn broer om het leven moest brengen. Een waarzegger zou hem heb ben verteld dat er vreselijke dingen met de verdachte en de kinderen van diens broer zouden gebeuren als de verdach te niet voor april dit jaar een einde zou maken aan het leven van zijn broer. Vanwege die ideeën was hij al eens een jaar opgenomen geweest in Zon en e advertentie sturen -OSMETICS, grootste nt van professionele i met vestigingen in <port naar 46 landen, s toename van haar i ENERGIEKE en afvulmachines op het Er wordt geproduceerd preventief onderhoud, van genoemde machines, ïeft een meerjarige erva- en 1TS-E of-W diploma len voor onze produktie- oneren. Leeftijd tot 22 jr. 10 or>s hoofdkantoor '35-6016161. =N BEWAREN X st MAART JUNI erdag 14 C S 03 28 SK SEPTEMBER jrdag 0 SK JÖ 20 w december 'rda9 13 o 20 s Tsoi. 2 "O -o m 2 m 2 I i idiimin x Schild. Ook had hij geprobeerd zichzelf van het leven te beroven, "om zijn broer niet te hoeven doden". Óp het moment van de schietpartij was hij nog onder medicatie. Als voorbereiding op de moord was de man lid geworden van een schietvereni ging. Daar had hij op 14 oktober ook de revolver ontvreemd, waarmee hij de fa tale schoten loste. Hij had geen vergun ning voor een wapen gekregen, omdat de politie wist dat hij was opgenomen, geweest wegens zijn plannen om zijn broer te vermoorden. Volgens advocaat mr. E. Bouwman was het onbegrijpelijk dat er geen alarmbellen waren afgegaan toen het wapen waarmee zijn cliënt al tijd schoot op de vereniging, bleek te zijn verdwenen. De verdachte vertelde dat hij de waar zegger in de afgelopen jaren af en toe nog had gezien. De politie had nog po gingen gedaan om de waarzegger te vin den, maar volgens twee rapporten van een psycholoog en een psychiater be staat die helderziende alleen in de geest van de verdachte. De man, die bewoner was van een begeleid-wonen-project, zou schizofreen en volledig ontoereke ningsvatbaar zijn. Hij vertelde dat hij het goed met zijn broer had kunnen vinden. Maar, voeg de hij daar aan toe, het was de keus ge weest tussen de man en hemzelf en zijn neefjes en nichtjes. "En dan ga je den ken, hij was al vijftig, hij had zijn leven al gehad." Ook zei hij dat het een rare gewaarwording was geweest om de man op te wachten. "Je ziet de schoolkinde ren langskomen, met een revolver in je zak". Op de vraag of de dreiging van de "waarzegger" was opgelost nu zijn broer was gedood, antwoordde de verdachte "Dat hoop ik". Ook tegenover de des kundigen had hij gezegd te twijfelen of het hiermee was afgelopen. Officier van justitie mr. R. Schoute was het dan ook met de deskundigen eens dat de ver dachte TBS zou moeten krijgen. Ook advocaat Bouwman kon zich in die straf vinden. De rechtbank doet uitspraak op 11 maart. De politie is op zoek naar eventuele getuigen van een aanrijding die in de nacht van zaterdag 15 op zondag 16 februari omstreeks 02.00 uur plaats vond op de Hellingweg. Twee 17-ja- rige knapen op een bromfiets werden daar klem gereden door de onbeken de bestuurder van een zwarte Volks wagen Golf, waarbij ze gewond raak ten. De aanleiding voor de hardhandige confrontatie was vermoedelijk een incident dat zich even daarvoor had afgespeeld op de Beetzlaan. Het tweetal reed daar achter de Golf, die tot hun schrik plotseling afremde en zonder richting aan te geven de Schrikslaan inreed. De bromfiets- passagier floot hem na om blijk te geven van zijn verontwaardiging. Even later zagen ze, inmiddels op de Hellingweg, dat de zwarte Golf ach ter hen kwam rijden. Ter hoogte van het Van Arkel-instituut reed de be stuurder de bromfiets klem tegen de stoeprand, waarna hij doorreed. De jongens op de brommer hielden er allebei een pijnlijke knie aan over en de bromfiets werd beschadigd. Ondanks het nachtelijk tijdstip is niet uit te sluiten dat voorbijgangers ,de aanrijding hebben zien gebeuren. De politie verzoekt hen zich te melden. Een 50-jarige Soester ontdekte vorige week dat zijn auto verdwenen was. De wagen was woensdag op de parkeer plaats bij de Da Costalaan aan de Spoorstraat gezet, maar bleek 's avonds onvindbaar. De volgende dag werd de auto op de Schaepmanstraat terugge vonden. Over eventuele schade kon de politie niets zeggen. De politie hield woensdagochtend een controle op de Satdhouderslaan, waar bij vooral gekeken werd naar de snel heid. Van de 148 automobilisten die in een tijdsbestek van drie kwartier pas seerden reden er dertien te hard. Elf werden ter plaatse geverbaliseerd; de twee anderen krijgen thuis nog een be richtje. De top lag op 80 km/u. laanstraat 67 baarn Xsv 035-5415588 De straatnamen in Soest die krach tens de nieuwe spellingregels - het fameuze Groene Boekje - eigenlijk aangepast zouden moeten worden, blijven ongewijzigd. Het College van B. en W. wil rekening houden met bet "oorspronkelijke taalge voel" van zijn voorgangers. Ganzetrek, Hazepad, Hofstedering, Koninginnelaan, Regentesselaan en Vosseveldlaan krijgen dan ook geen "tussen-n". Anderzijds blijft de Linden- laan ook wat-ie altijd al was, dus met een n. Volgens B. en W. gaat hij bij Ko ningin en Regentes om de unieke per soon van de vorstin, en wordt dus de uitzondering op de regel gevolgd die "Koninginnedag" al vormt op de voor schriften van het Groene Boekje. Voss- eveld verwijst naar het historische land-| goed van die naam, dus dat moet ook/ maar zo blijven. De andere straatnamen ontlenen vol gens B. en W. hun schrijfwijze aan het taalgevoel van de bestuurders van des tijds, "toen ze hun naam kregen zoals deze op het moment van naamgeving als meest juist werd ervaren". Soest kent een Berkenlaantje, Beukenlaan, Eiken weg, Dennenweg, Lindeniaan, Sparren laan - allemaal met een tussen-(e)n - maar ook een Kastanjelaan en een La- rixlaan. "Een aangepaste Lindelaan zal door velen niet begrepen worden," aldus B. en W., dat het oorspronkelijke taal gevoel daarom wil respecteren. Geen verzetshelden Er zijn ook weer nieuwe straatnamen nodig, waarbij zich het n-probleem ove rigens niet voordoet. De nieuwbouw boven de Beukenlaan gaat ook Chalon- hof heten en voor het terrein waar eer tijds de school de Schakel (aan de Klaar- waterweg) stond heeft het College be dacht dat dit aparte stukje "De Bon gerd" moet gaan heten. Het zou welis waar passend zijn geweest om hier - net als in de buurt - de naam van een ver zetsman of -vrouw te gebruiken, maar volgens B. en W. is Soest wel zo'n beetje door de verzetshelden heen en een ver wijzing naar de Klaarwaterweg (bijvoor beeld Klaarwaterplein, zoals voorlopig als projectnaam werd gehanteerd) is ook niks, want het is helemaal geen plein. B. en W. kiezen daarom - in samenhang met de naburige agrarische straatnamen als De Akkeren er Haverweerd - voor "De Bongerd", omdat er in de wijk her en der toch ook nog wel fruitbomen worden aangetroffen. Bovendien wijst de PTT elke andere straatnaam met het "klaar" van de Klaarwaterweg af, zo is gebleken. 'Willekeurig' Tenslotte is er nog een naam nodig voor de bebouwing van het voormalige be- drijfssterrein in 't Hart, noordelijk van de aansluiting van de Nieuwstraat op de Beckeringhstraat. Nu telt 't Hart allerlei staatslieden-straatnamen, waarbij zorg vuldig is gekeken naar de politieke rich ting of overtuiging: protestantisme, ka tholicisme, liberalisme en socialisme zijn alle vier vertegenwoordigd en als daar nog een andere staatsman bijkomt zal dat volgens B. en W. al snel als "wille keurig" worden ervaren. Staatslieden uit vroeger tijden - bijvoor beeld raadspensionarissen (denk aan Johan en Cornelis de Witt, Johan van Oldenbarnevelt, etc.) - zou nog wel kunnen, maar er is maar één straatnaam te vergeven en dat staat dan ook weer zo willekeurig. En een "Raadspensiona rishof" is veel te pompeus voor zo'n klein straatje, dus omdat het zo mooi omsloten wordt door de tuinen van de omliggende woningen kiest het College voor "Binnenhof1, waarmee dan toch ook nog even een relatie wordt gelegd met het staatsliedenthema. Voor de bebouwing op het terrein van de voormalige Oranje-Nassauschool (Ir. Menkolaan) vindt het College geen nieuwe straatnaam nodig. onroerend yin il BT/T Bemiddeling Hypotheken VStöiiS» Taxaties TE KOOP SOESTDIJK Koninginnelaan 60 Aan de rand van Soestdijk, een klassieke halve villa met garage en atelier. Grote besloten tuin (630 m2) grenzend aan weilanden. Het pand ademt de sfeer van de jaren 30 met vestibule, serre en grote kel der. In de direkte omgeving van o.v. scholen en winkels. Het vrij- staande atelier is verwarmd en be schikt over toilet en wastafel. Ind.: entree, vestibule, serre, hal, I mk., toilet. Kamer en suite met I open haard en deuren naar tuin. Grote keuken en douche. Verd.: 3 sik. waarvan 1 met balkon. Badk. met bad, toilet en aansl. wasm. Zol- I derverd.: ruime overloop en sik. m. I gr. dakkapel., bergz. Het pand ver keert in goede staat v. onderh. en heeft nog veel oorspr. stijlkenmer- I ken. Aanvaarding in overleg. I Vraagprijs f 490.000,- k.k. Wij maken er meer van! Ook 's avonds en in 't weekend Burg. Grothestraat 54 Een onbekende dader heeft vorige week ingebroken in een woning aan de Wald eck Pyrmontlaan. Vermist worden siera den en foto/video-apparatuur. Aangif te deed een 62-jarige Soester. Audio/video-apparatuur, persoonlijke papieren en een koffiezetapparaat vormden vorige week de buit bij een in braak in een woning aan de Vermeer laan. De bewoonster, een 31-jarige Soesterse, stelde de politie op de hoog te. Het botert nog altijd niet tussen het Turkse Platform in Soest, de "koepel' die sinds twee jaar alle geledingen in de plaatselijke Turkse gemeenschap zegt te vertegenwoordigen, en de Turkse Vere niging, die tot voor kort een belangrij ke rol speelde in diezelfde gemeen schap. De organisaties delen voorlopig hetzelfde kantoor in het wijkcentrum Soesterveen (Smitsweg) en maken daar bij ook gebruik van een-en-dezelfde computer. Platform-voorzitter E. Ilbay meldde vorige week in de commissie Minderhe den dat zijn organisatie nog dringender dan voorheen toe is aan een eigen ruim te, omdat de gezamenlijke compu ter sinds enige tijd spoorloos verdwenen is. Ook mist het Platform zijn (eigen) telefonisch antwoord-apparaat. Onge zegd maar tussen de regels door duide lijk waarneembaar legde hij een verband met de animositeit tussen Platform en Vereniging. Dat de apparatuur door in brekers is weggehaald geloofde hij niet. "Er was niets geforceerd en ook geen aangifte gedaan, en als we vragen waar de computer gebleven is krijgen we geen duidelijk antwoord van de Turkse Ver eniging." Dbay wilde van de gemeente "een beetje vaart" achter het zoeken naar een eigen onderkomen en het administratieve ge reedschap. Volgens secretaris W. Hoe- jenbos wacht dat allemaal op de tot standkoming van de nieuwe welzijnsin- stelling (na de "doorlichting" van de SWS etc.) Hij zag op korte termijn in elk geval geen oplossing. Voorzitter Dik Stroband gaf Ilbay de raad eerst maar eens uit te zoeken wie de feitelijke eigenaar van de computer was en eventueel aangifte te doen bij de politie. Dat gold ook voor de verdwenen telefoonbeantwoorder. De commissie Minderheden gaat voorlopig door als Minderheden Overleg Soest (MOS). In haar laat ste vergadering - afgelopen donder dag - bleek dat met name de verte genwoordigers van de Turkse en Marokkaanse organisaties nog al tijd een groot belang hechten aan een gestructureerde vorm van over leg met de gemeente en de diverse instellingen. Het voorstel van voorzitter Dik Stro- band en secretaris Wilfred Hoejenbos om de slecht functionerende commissie op te doeken en een nieuwe overleg structuur te creëren, die in totaal mini maal vier maal per jaar vergadert, werd dan ook met de nodige aarzeling aan vaard. De organisaties vinden een insti tuut als de commissie, waar ze - in de woorden van mevrouw R. Akin - met hun specifieke problemen kunnen "aan kloppen", van groot belang en niet zo makkelijk te vervangen. Maar maande lijks vergaderen hoefde van de meesten ook niet meer zo nodig, vooral niet als er dikke en onleesbare nota's over de verschillende vormen van gemeentelijk beleid besproken moeten worden. In de nieuwe overlegstructuur hoeft dat veel minder het geval te zijn. De "bui tenlanders" zullen daarin twee keer per jaar rechtstreeks met de gemeente en de instellingen (maatschappelijk werk, on derwijs, welzijnsinstellingen, etc.) kun nen spreken. Voor de "onafhankelijke deskundigen", destijds in de plaats ge komen voor de vertegenwoordigers van de instellingen, is in de nieuwe opzet geen plaats meer. Minder routinematig Volgens Stroband wordt de commissie op die manier omgebouwd tot een com missie-van-dé-organisaties-zélf, die minder routinematig zal vergaderen en daardoor niet het gevaar loopt steeds minder interessant te worden. Hij teken de daarbij aan dat de commissie voor zijn komst als voorzitter ook zo had ge werkt onder leiding van (destijds) wet houder Frans Kingma. De Turkse en Marokkaanse vertegen woordigers gingen overigens niet zonder slag of stoot akkoord met het voorstel. Zo wees E. Ilbay (Hirks Platform) erop dat de commissie heel belangrijk is voor de communicatie van de gemeente met de migrantengemeenschappen en meen de A. El-Assati dat gemeenten als Am sterdam, Rotterdam en Utrecht juist van plan zijn een commissie a la Soest in het leven te roepen. Stroband stelde daarom bij wijze van compromis voor de com missie niet op te heffen maar haar werk zaamheden "op te schorten' en intussen wel met de nieuwe opzet aan het werk te gaan, althans voor één jaar. Na de verkiezingen van 1998 zal een nieuwe gemeenteraad zich volgens hem toch wel weer beraden op het nut en de wen selijkheid van de verschillende advies commissies. Motorfunctie De meeste commissieleden schaarden zich met niet al te royale geestdrift ach ter het tussenvoorstel van Stroband. De nieuwe overlegstructuur, waarin de ge meente een "motorfunctie" is toebe deeld, zou wel een heel ander kaliber moeten hebben dan het migrantenwer- kersoverleg, waarbij verschillende instel lingen betrokken zijn maar dat inmid dels nagenoeg stil ligt. Het overleg met de gemeente moet onder leiding van de verantwoordelijke wethouder (Blom- mers in dit geval) gaan plaatsvinden op coördinatoren- of beleidsniveau; voor de leiding van de gesprekken met de instellingen dacht Stroband aan een hoge ambtenaar. De commissie besteedden nog enige tijd aan de naamgeving van het nieuwe overleg. De oude naam hoefde niet per sé te worden opgegeven, vond Stro band, maar voor alle duidelijkheid was een nieuwe naam toch verkieslijker. Mi- grantenplatform, commissie of -overleg haalden het niet (de meeste tweede-ge- neratie-Turken of -Marokkanen zijn in strikte zin ook geen migranten, omdat ze hier geboren zijn). Uiteindelijk kon iedereen zich vinden in "Minderheden Overleg Soest", kortweg MOS. BAR, GRILL RESTAURANT wist u dat al onze gerechten ook afgehaald kunnen worden? STEENHOFFSTRAAT 47 SOEST 035-601 8252 Voor het Offerfeest - een van de gro te islamitische feesten, waarbij een schaap volgens de voorschriften van de Koran ritueel wordt geslacht - zullen de moslims van Soest ook dit jaar weer bij slachthuizen in de om geving terecht moeten. In Soest zijn er geen mogelijkheden. De moslim-inwoners van Soest betreu ren dat buitengewoon, zo bleek vorige week tijdens de (laatste) vergadering van de adviescommisie Minderheden. Sinds de sluiting van het slachthuis aan de Lange Brinkweg kan er in Soest niet meer ritueel geslacht worden, al is er nog enkele jaren - o.a. door bemiddeling van het gemeentebestuur - gelegenheid geweest om deze voor de moslim-inwo ners belangrijke godsdienstige gebeurte nis daar te laten plaatsvinden. De kwestie werd in de commissie aan gekaart door E. Ilbay van het Turks Platform, die op de steun van de ge meente hoopte. Sinds vorig jaar moeten de moslim-huisvaders van Soest uitwij ken naar de slachthuizen van Nijkerk, Driebergen, Zeist of Bussum, maar de gemeente speelt daarbij geen rol meer. Ook als de moslims zelf een en ander zouden willen organiseren zijn er in Soest geen mogelijkheden. De politie, de gemeente en de veterinaire inspectie zullen daaraan geen medewerking kun nen verlenen, wist secretaris W. Hoejen bos. De mogelijkheid om ritueel ge slacht vlees via de Turkse levensmidde lenzaken aan te schaffen werd door de Turkse en Marokkaanse leden van de commissie niet als een passend alterna tief gezien, omdat daarbij in het verle den in sommige gevallen de hand was gelicht met de voorschriften. 50 schapen in een uur M. EI-Hamdioui meldde bijvoorbeeld dat hij bij een vorige gelegenheid had ontdekt dat de slager - zonder dat de eigenaars erbij waren - in een uur tijds 's nachts 50 schapen had geslacht, zon der het bijbehorende gebed. "Uit onze gemeenschap trapt niemand daarin," aldus de vertegenwoordiger van het Marokkaanse Comité. Zijn collega El- Assati wees er overigens op dat het Of ferfeest ook in Marokko zelf in de afge lopen veertig jaar sterk veranderd is. Ilbay onderstreepte nog eens dat het Offerfeest - dit jaar op vrijdag 18 april - een heel speciale dag is voor de mos lims en dat het voor elke moslim-huis vader heel belangrijk is om persoonlijk aanwezig te zijn bij het slachten. Volgens hem had de Türkse gemeenschap er best veel geld voor over om in Soest weer een eigen "slachtlijn" op te zetten, al was het maar voor één keer per jaar. Me vrouw R. Akin van het Turks Vrouweh- comité bevestigde dat^het Ófferfeest voor de gezinnen van grote betekenis is. "Het is een gebeurtenis waar je bij móet zijn, anders is het geen echt feest. Dat is voor Nederlanders moeilijk uit te leg gen..." Voorzitter Dik Stroband was best bereid de kwestie nog eens aan het gemeente bestuur voor te leggen, maar hij ver wachtte daarvan bepaald geen wonde ren. Het opzetten van een eigen slacht huis vond hij niet realistisch, ook al omdat er in de wijde omgeving van Soest voldoende slachtcapaciteit bestaat. Hij riep de moslim-organisaties op con tact te zoeken met de collega's in andere gemeenten. Het plotselinge overlijden van de beken de Soester journalist Ad Langebent, oud-medewerker van KRO's Brandpunt en later o.m. adjunct-directeur van de KRO-televisie en correspondent bij het Vaticaan, wordt ook in de katholieke gemeenschap van Soest gevoeld. Lange bent overleed vrijdag j.1. op 63-jarige leeftijd. De begrafenis vindt vandaag plaats. Na zijn afscheid van de omroep, vorig jaar, stelde Langebent bij diverse gele genheden zijn journalistieke kwaliteiten van harte in dienst van de kerken in Soest. Zo gaf hij o.m. les in de techniek van het voorlezen aan de lectoren, die in de katholieke parochies de voorbeden doen en de epistellezing verzorgen. Ook verleende hij zijn medewerking aan di verse kerkelijke activiteiten van een meer oecumenisch karakter en inciden teel verrichtte hij diverse spreekbeurten over onderwerpen die nauw samenhin gen met geloof en kerk-zijn. Sinds eergisteren zendt SBS6 elke werkdag een regiovenster uit. On der de titel 'Hart van de Regio' krijgt elk gebied zijn eigen program ma aangeboden. De primeur was voor Midden-Nederland, waarvan ook Soest deel uitmaakt. In Midden-Nederland kunnen ongeveer 165.000 huishoudens dagelijks van 17.30 tot 17.50 uur kijken naar de uit zendingen van het regionale nieuwspro gramma dat wordt gepresenteerd door Jacqueline Heijenbrok. Dit komt neer op een kijkerspotentieel van ongeveer 500.000 mensen. 'Hart van de Regio' brengt zes korte nieuws-items, een nieuwsreportage, een 'human interest'-item, een mediaru- briek, een servicerubriek en een repor tage over een onderwerp dat vijf werk dagen per week wordt belicht. Alle on derwerpen hebben betrekking op de betreffende regio. Het regiovenster van het landelijke te levisiestation is uniek in Nederland. Na Midden-Nederland krijgen de regio's Jacqueline Heijenbrok. Amsterdam en Zeeland hun eigen ven ster. In deze regio werkte SBS6 nauw samen met de kabelexploitanten Case- ma/Remu en A2000. SBS6 Text blijft ook tijdens de uitzendingen van 'Hart van de Regio' toegankelijk voor de kij ker. gewicht 250 gram beltijd 210 min. stand-by tijd 100 uur Ccllway I.C.M. PTT Superspace abonnement gewicht 200 gram beltijd 80 min. stand-by tijd 20 uur met ingebouwde organizer en calculator I.C.M. PTT Superspace abonnement gewicht 235 gram beltijd 10 uur stand-by tijd 70 uur met uniek pop-u p systeem ur I.C.M. PTT Superspace abonnement VOLOP GRATIS PARKEREN U KUNT MET PIN BETALEN Aanbieding geldig tot 12-4-1997 i.c.m. een Cellway abonnement op het PTT-of Libertelnet. Gratis aansluiting alleen bij een PTT abonnement. JQf. -C/c. r7»sSiit JQ/te

Soester Courant | 1997 | | pagina 3