I Verdwenen Soest VAN DOORN [ÜPSÖÉST}r ^SoestSOjaargeledeiJ Verdwenen Soest hervonden PROGRAMMA hOCK Museum Oud Soest oogst veel waardering van politiek Pi OVERZICHT PAGINA 20 i delitto niversiteit ioesterberg WOENSDAG 12 MAART 1997 SOESTER COURANT Rondje Soest koop of te geef? ts een "kleintje" 1 Soester Courant HET UUR VAN DE WAARHEID PAGINA 21 Uit de Soester Courant van 11 Maart 1947 De Soester Duinen BOURGONDISCH BUFFET Am Museum Oud Soest Commissie kijkt achter de schermen Spelletjes, feest en kraampjesmarkt bij De Ukkepuk Spullen inleveren voor rommelmarkt van Welzijnswerk É!18 m Huub Oosterhuis op Radio Soest Jan van Ginkel in 'De Ronde van Soest' 'Ontmoeting met...' Richard Holster 'Soest Actueel' 17-21 maart VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG i, tel. 60195 7 naart ic van Ennio Morri- rd op de beroemde Pasolini in 1975, in slachtoffer van een in een lustmoord? er, essayist en filmer joren in 1922, in het zeventig uit tot het toen dat land werd groeiende drugspro- slagen van politieke aan de linker als aan TUllio Giordana was lini werd vermoord. Italiaans onderonsje ;en puzzel waarvan ïs in elkaar lijken te ctieve verhaallijn als )rdana de kijker door uaties en mogelijke ,ofdrollen worden ge- [o de Filippi als de Tony Bertorelli als de •n Claudio Bigagli als o Calvi. een straatschoffie met :keld normenstelsel. ;ereert de psycholoog •kt. Want Pino's ogen linachting bij iedere ie hij van de moord agen beantwoordt hij erophalend "weet ik persoonlijking van het ir Pasolini op viel en in e puurheid zei te vin- olini om de waarheid te zoeken... >artij hebben de twee gen. Pasolini zou Pino en daarop heeft Pino ediging geslagen. Ver- iet de auto van Pasoli- n gereden. Gruwelijke :n uit dat Pino dit nooit daan zou kunnen heb- is de leidende gedach- lede omdat het docu- materiaal spaarzaam is ilekken wordt gebruikt delitto Italiano" een geworden. In een mee- orm van documentaire lij de politieke en socia- 'an het drama rond Pa- uur. Entree f 9,-; CJP/ al 65', tel. 6022195 door Arie Wandelaar g 20 maart van 20.00- er een lezing zijn die de ïaam draagt: "Morgen is heer Van der Vinne ver- ïd waarin hij composities i verschillende componis- iseph Haydn, Felix Men- tholdy, Richard Strauss, Igor Strawinsky. Zovéél zovéél soorten muziek! aat in op de verschillende van waaruit een aantal de "lente" benadert. Er ediënten" aan muziek toe- er een bepaalde sensatie die gevoelens van verlan- :ht, natuur, woest ritueel of tunnen oproepen. Muziek mziek waarderen. Daarom enoemde muziekvoorbeel- beluisterd en besproken, s niet nodig. an 1,5 uur. Kosten: f 10,-. ting van f 2,50 voor ieder- t moment een cursus volgt universiteit of een cursist is Vinne. Adres: Griftland irderweg 79. rdag 8 mei van 19.30-21.30 gesleuteld worden aan de l.v. R. van Zandwijk. Deze ischikt voor jongeren die mogen "knoeien" aan hun oms krijgt men de boel zelf ir, maar niet zo gemakkelijk ar. In twee lessen wordt een ligheden aangeleerd, zoals :len van een bougie en het kabels. De bedoeling is dat zeiver z'n eigen mankemen- bromfiets kan repareren in erkplaats. ;n: twee van 2 uur. Cursus- Cursusadres: Werkplaats fa. r, Zuidergracht 1 (hoek veg). liseerd sleutelen s wordt gegeven op donder- yan 19.30-21.30 uur door R. /ijk voor de doe-het-zelver .technieken al beheerst. Ook vervolg op de cursus: "Een- itelen aan de bromfiets". Er wat meer specialistisch ge ler leiding van de docent kan gen voorkeur worden gesleu- ;en twee van 2 uur. Cursus- Cursusadres: Werkplaats fa. r, Zuidergracht 1. rmatie en inschrijving: op liddag van 13.00-16.00 uur; /m donderdag van 10.00- Adres: Volksuniversiteit, ge- indo, Di Lassostraat 65, tel. Eind vijftiger jaren was Arie voorzitter van een Haagse voetbalvereniging, luis terend naar de naam RAVA, hetgeen in de volksmond werd vertaald in "Rooms Altijd Voor Alles". Zijn club speelde in het Haagse Zuiderpark en deelde de velden met WP, eveneens een voetbal vereniging die van het predikaat R.K. was voorzien. Twee volkse clubs, ieder voortgekomen uit een eigen parochie gemeenschap, ieder met een aparte "geestelijk adviseur", afwisselend spe lend in de derde en vierde klasse van de KNVB. Op het eerste gezicht Roomsen gezellig onder elkaar. Vergeet het maar. Zo het ongeluk wilde dat de eerste teams van beide verenigingen in een zelfde competitieafdeling speelden dan zat er na afloop van de wedstrijden, on geacht de uitslag, bloed aan de doelpa len van beide buren. Het waren wed strijden op leven en dood. Wedstrijden gespeeld door clubs die, ondanks de eenstemmigheid der "gelovige zielen" en de voorkeur voor eenzelfde sport, zich er op lieten voorstaan ieder een ei gen karakter, een eigen nestluchtje te bezitten. Ieder net even anders, net even beter. Voorzitter Arie van destijds heeft er al les aan gedaan de naamkaartjes van de desbetreffende clubs eraf te halen, ten einde er één vereniging van te maken. Het werd hem door grijze, bolknakro- kende medebestuursleden niet in dank afgenomen. Ieder voor zich en Gods beste zegen voor beide clubs, luidde het standpunt van de oprichters. Resultaat, nu bijna zeventig jaar later: Rooms Altijd Voor Alles, ontdeed zich van het stempel R.K., verhuisde na bu renruzies naar elders en ontwikkelde zich tot een dynamische sportorganisa tie. De vroegere buurman en aartsvij and WP liet het begrip R.K. ook voor wat het waard was, schrompelde ineen tot een figurant in het afdelingsvoetbal. "Jammer" hoort Arie nu de jongeren van toen nog wel eens zeggen, "samen één club, het had zo mooi kunnen zijn." RAVA en WP, het waren en zijn geen uitzonderingen voor wat betreft het af wijzen van fusie/integratiegedachten. In ons voetbalgekke dorp zijn de bestu ren van SEC, S.O. Soest en WZ welis waar een stapje verder, maar of hetgeen de leiders van deze clubs voor ogen staat ook werkelijkheid wordt is nog maar de vraag. Vanavond, woensdag 12 maart 1997, wordt daarop het antwoord gegeven. Leden van de drie Soester clubs spreken zich, ieder in hun eigen clubgebouw, uit over een voorstel dat beoogt van drie clubs twee te maken, onder te verdelen in: Een club afge stemd op het zaterdagvoetbal, met als thuishaven de Eemstraat, de tweede club uitsluitend spelend op zondag, met hef sportcomplex Bosstraat-Oost als hoofdkwartier. Een operatie die niet al leen voetballende Soesters raakt. Ook hockeyers, honk- en softballers profite ren na de eventuele eenwording van de bijna 7 miljoen kostende clustering die vervolgens in werking treedt. De mogelijke face-Iift van de sport in Soest kent slechts één obstakel. Zo één van de drie ledenvergaderingen het fu- sie/integratievoorstel afwijst dan gaat de clustering in het gunstigste geval in de ijskast of, hetgeen het meest waar schijnlijk is, wordt de gehele operatie clustering afgeblazen. Het bijna bizarre van de situatie is dus dat een meerder heid van een minderheid kan verliezen. Anders gezegd: Eén tegenstemmende ledenvergadering is voldoende om de zaak op te blazen, de rest het nakijken te geven. Of het zover zal komen? Niet iedereen is gerust op een eenstem mig ja-woord van de grote drie. Het lijkt er op dat er bij WZ en S.O. Soest "slechts" plooien behoeven te worden gladgestreken. Bij SEC daarentegen lig gen de zaken anders. Weliswaar heeft SEC-voorzitter Bert Krijger in zijn club blad, uitgave januari 1997, met een brij van woorden de toekomst van SEC bin nen de nieuwe organisatiestructuur met zon overgoten, de weinig goeds voor spellende wolkenvelden, door een se lectieve oppositie binnen zijn club ver oorzaakt, werden daarmee niet wegge veegd. Met name de oudere SEC-garde, bestaande uit mannen die hun club in goede en slechte tijden overeind hebben gehouden, de clubkleuren heilig verkla ren, heeft in integratie c.q. fusie niet de minste trek. En verder zijn er de restjes oud zeer tussen SEC en S.O. Soest die in de opvatting van sommigen nog niet verjaard zijn. Ook in ander opzicht kan SEC-voorat- ter Bert Krijger vanavond vuurwerk ver wachten. Hij zal duidelijk moeten maken of, en in hoeverre er, wat zijn opvattingen be treft, sprake is van verstrengeling van politieke en of clubbelangen. Ongetwij feld zullen er vragen worden gesteld met betrekking tot zijn suggestieve voorstel ling van zaken dat de samensmelting binnen het amateurvoetbal in Soest zal leiden tot het spelen in een hogere klas se, misschien zelfs wel tegen de profs van F.C. Utrecht! Zo ook SEC, naast S.O. Soest en WZ, vanavond het ja-woord geeft dan zullen sentimenten van sommige leden en de retoriek van hun vooratter plaats moe ten maken voor zakelijke argumenten die in relatie moeten staan tot de voet balmogelijkheden voor de Soester jeugd in de toekomst. Arie wenst de verliezers binnen de clubs sterkte, de winnaars wijsheid. Misschien is hij daarmee wel voorbarig. Worden oogkleppen in relatie tot club liefde afgelegd, waardoor er na van avond alleen maar winnaars zullen zijn. Schrijven drie clubs historie en krijgt voetbalminnend Soest eindelijk waar het zolang naar heeft uitgekeken. Zal er in 2010 of later nooit te horen zijn: "Jammer dat we in 1997 een kans voor open doel hebben gemist. Het had zo mooi kunnen zijn!" BOEKENWEEK. Lezende mensen zijn gelukkige mensen. Lezende mensen geven tevens blijk van hun veelzijdige blik. Hun wereld willen zij wijder zien dan in een cirkel, waarin zij dagelijks treden. Lezen betekent, dat men wil indringen in de levens, gewoon ten en toestanden van anderen en daar om is een goed boek zo benijdenswaar dig. Met een boekje in een hoekje, zegt het spreekwoord. Welnu, duizenden men sen hebben tijdens de donkere oorlogs tijd geleerd, een boek lief te hebben en te waarderen. Een goed boek kan het leven op een hoger plan brengen en daarom ook zijn lezende mensen geluk kige mensen. Deze maand wordt in Nederland de boekenweek weer gehouden. In die week wil men intensief de mensen er op wijzen van hoe groot belang het lezen van goed boek is. Gelukkig zijn er dui zenden, die hier niet meer op gewezen behoeven te worden. Zij hebben het boek ontdekt en weten zich nu de schat gravers in een onuitputtelijke goudmijn die rijkdom betekent, omdat zij de geest scherpt en leert. Meer dan anders zal dus in de komen de week het boek op de voorgrond staan, ook in onze gemeente. Zo is bij voorbeeld in de boekhandel Adriaan- sen, aan de Burg. Grothestraat, alles gereed gemaakt om de boekenweek te doen slagen. Iedereen wordt daar ver wacht en er is te kust en te keur. Op deze manier zal het worden een hoog- tijweek van het boek. Ook is er weer, evenals in de goede jaren van voor de oorlog, het Geschenk, wat voor de boe kenliefhebber telkens opnieuw een aan gename verrassing is. Verruim uw blik; zie en beleef de wereld en de mensen in haar vreugden en ver drietelijkheden, in haar worstelingen en in haar triumfen, door middel van het boek, dat u bekend maakt met duizen den levens van anderen, waardoor gij onwillekeurig tot een winstafwerpende confrontatie met uw eigen leven komt. Als lezende mensen gelukkige mensen zijn - en ongetwijfeld is dit zo - dan zult gij willen behoren tot die gelukkigen en uw hart openstellen voor het boek. Wel nu, de boekenweek is er om het contact met het boek te vernieuwen, te vervol gen of in eerste instantie te leggen. Lezende mensen, gelukkige mensen, U zult ervaren, dat dit geen goedkope leus is, doch blijde werkelijkheid. RESTAURANTS PARTY- EN VERGADERCENTRUM Zondag 23 maart Aanvang: 15.00 uur Onbeperkt genieten voor slechts f 29,50 p.p. Een ruime keuze uit diverse voorgerechten, warme- en koude hoofdgerechten en een uitgebreid nagerechtenbuffet. MET MUZIKALE OMLIJSTING VAN PIANIST PIET DAALHUIZEN Bel en reserveer, dan zit u zeker (zie ook onze paasadvertentie) Ook Bourgondische buffetten op: 27 april en 25 mei Telefoon 035-6012739 Soesterbergsestraat 188, 3768 MD Soest In samenwerking met Fotoservice Willem van Oosten. Dorpsgezichten zijn veranderd, panden zijn verdwenen, maar ook gebruiken zijn in onbruik geraakt. Wie organiseert nog een processie met verklede kinderen? Toch is het niet zo heel lang geleden dat dat wèl gebeurde, de herinnering eraan moet nog levend zijn. Wie vertelt ons hoe het was, hoe dat ging. En o ja, wie waren deze vier kinderen en wanneer was het? Voor informatie, tel. 6016372. De voltallige raadscommisie voor Financiën (die de "culturele zaken" van Soest er ook bij doet) is zater dagmorgen op bezoek geweest in het museum Oud Soest aan de Steenhoffstraat. Ze mochten van het museumbestuur een kijkje ach ter de schermen komen nemen. Het bezoekje vloeide voort uit de sub sidie die het museum uit het zgn. Inno vatiepotje van de gemeente heeft toege zegd gekregen. In drie jaar tijds heeft de stichting resp. 25.000, 16.000 en 8.000 gulden te besteden aan o.m. de inrich ting van een multifunctionele educatie ve ruimte in de kelder, waar groepjes belangstellenden kunnen worden opge vangen om zich o.a. te verdiepen in li teratuur, videobanden en ander leer zaam "historisch" materiaal, en even tueel ook nog van koffie voorzien kun nen worden. De realisering van deze ruimte is een van de belangrijkste doelstellingen in het beleidsplan dat het museumbestuur vorig jaar heeft opgesteld. Inmiddels is de kelder met de inzet van een aantal enthousiaste vrijwilligers helemaal schoongemaakt en opgeknapt. Voorlo pig wordt hij nog gebruikt als opslag ruimte voor de talrijke onderdelen van de collectie die niet tentoongesteld wordt. De commissieleden maakten onder aan voering van cultuur-wethouder Neks Blommers een rondleiding door het museum, van de voormalige nonnencel- len onder het dak op zolder tot de kel der, met oud-museumvoorzitter Anton van den Dijssel als gids. Tevoren waren ze begroet door Wim Peters, de huidi ge voorzitter, die hen het nodige inzicht verschafte in het (financiële en organi satorische) wel en wee "achter de scher men" van het museum. Daarbij kwam het beleidsplan ook ter sprake. De helft Museum Oud Soest zou graag de gehele benedenverdieping van het gebouw aan de Steenhoffstraat - dat ook onderdak biedt aan Artishock - in gebruik nemen. v Spullen zijn er genoeg. Maar voorlopig is dat geen haalbare kaart en stelt men zich tevreden met ongeveer de linker helft, gezien vanaf de Steenhoffstraat - zijde. Van drs. Annelies Jordens, de provin ciaal museumconsulente, hoorden de commissieleden dat deze schatkamer van het Soester verleden echt aanspraak kon maken op de volwaardige titel van "museum" en dus allang geen oudheids kamer meer is of iets van dien aard. Ze maakten ook kennis met stagiaire Wil- ma Storimans, studente museologie, die o.a. bezig is met de inventarisatie en beschrijving van de museumcollectie en ook een enquête heeft samengesteld, waarmee de bezoekers binnenkort naar hun ervaringen, ideeën en wensen wordt gevraagd. De commissieleden bleken veel waarde ring te hebben voor wat het museumbe stuur en de vrijwilligers inmiddels tot stand hebben gebracht. Wethouder Blommers deelde namens de politici de nodige complimentjes uit en liet blijken de ontvangst zeer te hebben gewaar deerd. Wim Peters beschouwde het po sitieve bezoek als een "morele opsteker" voor alle museummedewerkers. Op zaterdag 15 maart is het feest bij De Ukkepuk, de peuterspeelzaal aan de Driehoeksweg. Met spelletjes en een kraampjesmarkt wordt tussen 10.30 en 13.30 uur een aantrekkelijk programma aangeboden. Aan de spelletjes kan tegen een gerin ge vergoeding worden meegedaan. De kinderen kunnen onder meer trampoli nespringen, hengelen en blikgooien. Ook wordt een gratis poppenkastvoor stelling gegeven. De volwassenen kunnen terecht bij de kraampjes, waarin verschillende hebbe dingetjes te koop worden aangeboden. Ook zijn er hapjes en drankjes. De Uk kepuk is te vinden tussen kinderdagver blijf De Dribbel en Villa Kakelbont (voorheen het schoolgebouw van De Werveling). De rommelmarkt van Stichting Wel zijnswerk Soest wordt dit jaar gehouden op zaterdag 19 april. De 27e rommel markt van Stichting Welzijnswerk Soest zal plaatsvinden in en om buurtcentrum De Schoof aan de Molenstraat. De or ganisatie wil nu al een beroep doen op alle inwoners om aan de rommelmarkt te denken bij het opruimen van zolders en kasten. Gedacht wordt aan kleding, huishoudelijke artikelen, speelgoed en goederen uit oma's tijd. Ook boeken zijn welkom. De opslagruimte is dit jaar in de voor malige Lindner-fabriek aan de Konings weg (tegenover Keune). Wie spullen heeft en die wil brengen, kan hier te recht op zaterdag tussen 9.00 en 12.00 uur. Voor het laten ophalen van spullen kan men dinsdag, woensdag en donder dag tussen 19.00 en 20.00 uur bellen, (tel. 6010036). Men kan de spullen ook op een van de volgende adressen inle veren: Talmalaan 35, Dorr^steynweg 51, Vosseveldlaan 57, pr. Bernhardlaan 36, Margrietlaan 19, Oranjelaan 42, Wilhel- minalaan 10, Noorderweg 45, Emma- laan 10, Valeriaanstraat 98, Braamweg 69, Julianalaan 6, Betje Wolflaan 2, Colenso 162, Kerkpad zz 118, Kamper foeliestraat 16, Bosstraat 5, Draailier 8, Zonnedauw 24, Hellingweg 26, Beet- zlaan 14, Pr. Hendriklaan 17, Buntweg 18, Schaepmanstraat 14, Bartolottilaan 5, Duinweg 26, Schaepmanstraat 75, Pelikaanweg 16, Lange Brinkweg 42, Soesterbergsestraatweg 93. Jon Sistermans, Patron Cuisinier van Mariënhof, wet Michehn ster, te Amersfoort, draagt Greve sinds 1971. Toewijding en vakmanschap vormen de ingrediënten voor zijn succes. Elf tot twaalf uur per etmaal leidt hij zijn brigade en begeeft hij zich onder de gasten Immer op zijn Greves die hij al sinds 1971 draagt. Last van vermoeide of pijnlijke voeten is hem vreemd. Perfecte pasvorm, maar ook representatieve uitstraling hebben permanente vaardering. Jon Sistermans staat op kwaliteit. Precies zoals het een perfectionist past. Greve. Niets past u beter Exclusieve schoenen sinds 1856 Utrechtsestraat 9, 3811 LA Amersfoort Telefoon (033) 4613371 Fax (033) 4613371 NR m 5#? f **Si sggps»*' f Nu het huis met die lei-lindes er voor (en opzij!) van vorige week. Dat heeft aan de Birkstraat gestaan, ongeveer tegenover hotel Het Witte Huis. Overigens heette de Birk straat in het begin nog net de Soes ter Straatweg. Het is ongeveer in 1921 gebouwd door de weduwe Hoksbergen die er met haar vier kinderen (een meisje, drie jongens) wilde gaan wonen. Ze kwam van een grote boerderij aan de Eem (de Vuuri- ge Wagen) die op een plek had gestaan waar de gemeente Amersfoort wat an ders mee wilde (industrieterrein), In het adresboek van 1921 staat de weduwe nog als 'landbouwster', maar eigenlijk zat ze toen al op de koers om koop vrouw te worden via de handel in fou- rage: graan en meel. Het adres was toen Birkstraat 83. Die graanhandel moet goed van de grond zijn gekomen en toen de weduwe in 1929 kwam te overlijden, kon het be drijf door de volgende generatie worden voortgezet. De oudste zoon Aart trouw de en betrok het huis dat u op de foto ziet. Zijn jongere broer Roel ging er naast wonen, nummer 145 aan de Birk straat. In 1936 overleed Aart en zijn weduwe gaat naar Amersfoort. De wo ning word gesplitst (de foto is van voor die tijd) en vanaf 1937 in tweeën be woond. Radio Soest zal opnamen maken van het gesprek dat Jan Visser zal hebben met Huub Oosterhuis, die ter gelegen heid van de boekenweek op 14 maart in de Oude Kerk optreedt. Het interview zal te beluisteren zijn in het programma De Salon, dat uitgezonden zal worden op zondag 16 maart van 15.00 tot 16.00 uur. De Soester slager van weleer jan van Ginkel (81) is zondagmiddag 16 maart om 13.00 gesprekspartner van Jan Vis ser in diens radioprogramma "De Ron de van Soest". Van Ginkel voetbalde in zijn jonge jaren bij de "witteboorden- club" ESVAC en is een fanatiek aanhan ger van SEC. Hij kwam zonder kleer scheuren door de oorlog ("Ortskom- mandant August was een goede Duit ser") en vocht na de oorlog als vrijwil liger twee jaar en acht maanden op Java tegen de Indonesiërs. Eit Algra leest deel twee van zijn veer tiendaagse column "Hocus Pocus" en Visser leest zelf een lentegedicht. De Ronde wordt herhaald op woensdag 19 maart, 's middags om 17.00 uur. Tech niek: Jaap Pastein. In het Radio Soest-programma "Ont moeting met..." heeft Gerda Alders morgen (13 maart) om 11.00 uur een gesprek met de Soesterberger Richard Holster. Na 28 jaar exploitant te zijn geweest van het sportcafé Kerkelanden in Hilversum is hij gaan werken in de Sauna Soesterberg van zijn schoonou ders. "Soest Actueel", de actualiteitenru briek van Radio Soest, stapt af van het weekthema en gaat de luisteraars voortaan dagelijks een actueel thema voorleggen, om zo "bovenop" het nieuws en de gebeurtenissen in Soest(erberg) te zitten. Luisteraars kunnen meteen bellen (6093856) en doordringen tot de live-uitzendingen van "Soest Actueel": 's morgens van 9.00 tot 10.00 uur, 's middags van 15.00 tot 16.00 uur. Gewoon even langskomen in het souterrain van het gemeentehuis wordt ook op prijs ge steld. De redactie wordt gevormd door Peter Ensdorff, Jan Visser en Ad van Wijngaarden. De studiogasten van de komende week zijn: Daan Lazonder, voorzit ter voetbalvereniging Hees (maan dag); Ton Elderenbosch, secretaris De Soester Kring (dinsdag); Joop Servaas, medewerker regiopolitie Utrecht (woensdag); Pieter Henke, buurtwerker SWS en medewerker filmhuis Artishock (donderdag); Cees Mijers, hoofd dienst Patiënten zorg Molendael (vrijdag). In 1961 werd het huis gesloopt en kwam er een vierkant gebouw voor in de plaats dat in vieren is ingedeeld, deels woonhuis, deels kantoorruimte. Maar in 1988 voldeed dat ook niet meer. Het werd opnieuw gesloopt en er kwamen op die plek twee woningen. In de ene helft woonde tot voor kort de weduwe van Roel Hoksbergen, de andere helft wordt bewoond door het echtpaar Van den Breemer-Hoksbergen. Kabel: FM 90.9 (mono) en FM 107.9 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 13 MAART 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter v.d. Weij/Mieke Boon. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 10.30 UW MENING pr. Gerda Alders. 11.00 ONTMOETING MET... Gerda Alders in gesprek met Richard Hol ster. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 OPERETTELAND De wereld van de musical, 1; pr. Paul Spar- naaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Annie van Geet/Jan Visser. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN^) 18.00 EN ROUTE pr. Armand Trippaers. 19.00 Sluiting. VRIJDAG 14 MAART 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Rob Joustra/Miep Jansen. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Miep Jansen/Rob Joustra. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ruud van Vuuren. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Populair verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Miep Jansen/Rob Joustra. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Gerard van Holland. 17.00 DE POLITIEK IN ONZE GE MEENTE pr. Armand Trippaers. 18.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 19.00 Sluiting. ZATERDAG 15 MAART 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 11.00 DEZE WEEK pr. Peter Ensdorff. 12.00 OVER DE PLANEET pr. Annie van Geet. 13.00 COCKTAIL pr. Cock Schouten/Chantal Gommans. 15.00 ZINDERENDE ZATERDAG pr. Jan Lagerweij/Martijn Bax. 17.00 DE BIJBEL VOOR MENSEN VAN NU pr. Herman Spoor. 18.00 KLASSIEK NON-STOP 19.00 Sluiting. ZONDAG 16 MAART 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 BAROK... SERIEUS? pr. Jaap Gankema. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Joke Vrolijk. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN (H) Gemeente-voorlichting. 12.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 DE RONDE VAN SOEST pr. Jan Visser. 14.00 DE POLITIEK IN ONZE GE MEENTE (H) 15.00 DE SALON Kunst- en cultuurprogramma vanuit Artis hock; pr. Elli Pliester. 16.00 SOMETHING ELSE Jazzprogramma; pr. Semmy Prinsen/Jelis Stam. 17.00 'N WERELD VAN MUZIEK pr. Peter Ensdorff. 18.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor. 19.00 Sluiting. MAANDAG 17 MAART 07.00 RADIO SOEST NON-SIOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser/Ruud van Vuuren. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Anne Boersen. 14.00 LISTEN TO A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter v.d. Weij/Anne Boersen. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 THE POWER AGE Jongerenprogramma; pr. Ivo van Gurp 18.00 THE NIGHT CLUB Jongerenprogramma; pr. Martijn Bax. 19.00 Sluiting. DINSDAG 18 MAART 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Henk de Jong/Ada van Os. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN pr. Gerda Alders. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 MUZIKAAL INTERMEZZO pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser/Ada van Os. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 19.00 Sluiting. WOENSDAG 19 MAART 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter Ensdorff/Gerda Alders. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Voorlichtingsprogramma gemeente Soest; pr. Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassiek verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter Ensdorff/Anne Boersen 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Gerard van Holland. 17.00 DE RONDE VAN SOEST (Hl 18.00 INTERLUDIUM pr. Willem Posthumus. 19,00 Sluiting.

Soester Courant | 1997 | | pagina 21