Dressboy cadeau Middelman presenteert nieuwe fase in slaapcomfort: het bed-op-maat G Middelman Geslaagd verjaardagsconcert Friendship Gospel Choir Yves Saint Laurent-show bij Brilcentrum Nota Hydrofiele natuurcosmetica van Babor bij 'Het Salonnetje' Noorse goden contra trollen PAGINA 8 WOENSDAG 26 MAART 1997 Bij de Auping Auronde seur Mooi bij Middelman lardij o.g SOESTER COURANT PAGINA 9 5 - 601 61 51 Wim Turksma wint Bourgondisch weekend in Limburg li. "«jKSÏfesa- Auping Royal-show tot eind april Kindertoneelvereniging in De Vrije Teugel presenteert de Middelman Jj O Die vloeiende lijnen, dat tijdloze persoons Auronde, voorzien van ontwerp. Dat is de Auping Auronde. twee Auping spiralen en twee Gezond slapen, riant ontbijten, ont- Auping matrassen, een Dressboy spannen lezen en natuurlijk heerlijk tv kijken. In maart en april 1997 krijgt u bij aanschaf van een twee- t.w.v. 545,- cadeau. Kom dus snel bij ons langs. 1)35-601 13 1)4 5000-m- Woonplezier aan de Birkstraat 99 te Soest Telefoon 035-6011004. Vrijdag koopavond NVM Tg»*-: T-ZUID - UTENKAMP- >g gel. ZEER HALF VRIJST. NHU1S M. ERRAIN EN GARAGE. Rul ■vorm. woonkam. 'en haard, mod. olderm. gr. kamer igekantoor/prak- S: f 525.000,- k.k. TDIJK - 'STRAELENLAAN tr. woonomgeving MODERNE ST. VILLA OP M2 GROND M. Al AANGELEG- ONNIGE TUIN, rt en berging. Rui- lichte hal, roy. vloérverw., open euken, grote kelder, 2sl.kam., kastenka- ilet, vliezotrap naar N ZIEN! IJS: f 750.000,- k.k. w - zeer goed onderh. en ooroorlogse helft v/e dubb. jin op het z. (mogelijkh. van Opp. 3,52 are. Ind.: beg. limte. Kelder met stahoogte. uitgeb. living (50 m2) met witte keuken Bijkeuken met nval door ligging, schuifpui I" overl., 3 slaapk. en div. adk. met ligb., douchehoek, Verd overl., 4e (sl.)kamer jruimte. Het woonhuis heeft isol. Mede door de uitb. en voldoet de won. ruimschoots omfort. Aanv. in overleg. ROUWENDAAL ELAARDIJ RAMTIËN T 1 IA - 13 27 37 1 27 38 De honderden gospelzangers en -zan geressen trokken zaterdagavond duizend toeschouwers naar Beukendal. Foto: Goos van der Wilt De komende weken, van donderdag 27 maart tot en met zaterdag 19 april, staat de winkel van Brilcen trum Nota helemaal in het teken van de Franse topontwerper Yves Saint Laurent. Speciaal voor deze gelegenheid heeft Brilcentrum Nota een uitgebreide Yves Saint Laurent-collectie monturen en zon nebrillen in huis voor dames en he ren. Onder het genot van een kopje koffie kan men kennismaken met deze schitterende collectie. Yves Saint Laurent wordt ook wel de "koning van de mode" genoemd. In de jaren vijftig kleedde Yves Saint Laurent vrouwen in trapezium-vormen, in de ja ren zestig in blazers en mannen-smo kings. Hij verhief de anorak en jopper tot haute couture. Yves Saint Laurent deed het altijd als eerste en werd hier door een legende. Nu na ruim dertig jaar staat hij nog steeds aan de top. De monturencollectie van Yves Saint Laurent is ook dit voorjaar verrassend en heeft een unieke uitstraling. Yves Saint Laurent wordt geïnspireerd door Afrikaanse kunst, Goya en Picasso. Hij verandert tijdloze thema's in een ont werp van deze tijd. Ontwerpen waarmee een zelfverzekerde man of vrouw zich lekker voelt. Al zijn modellen ademen het bekende Yves Saint Laurent gevoel uit en zijn een sieraad voor ieder ge zicht. Naast kleding, monturen en zonnebril len ontwerpt Yves Saint Laurent vele parfums en andere accessoires zoals: tassen, shawls, lingerie en sieraden. Zonnebrillen Tijdens de Yves Saint Laurent-show is ook een groot deel van de zonnebrillen- collectie aanwezig. De zonnebril is als mode-accessoire niet meer weg te den ken. De collectie van Yves Saint Lau rent bevat schitterende modellen met opvallende versieringen op de zijkant. Het bekende YSL-logo komt op alle modellen naar voren. De YSUzonne- brillen zijn een lust voor de ogen van de drager, door de kwalitatief hoogwaardi ge glazen die de ogen optimaal bescher men tegen UV-straling. Het team van Brilcentrum Nota nodigt iedereen uit om geheel vrijblijvend ken nis te komen maken met de creaties van Yves Saint Laurent. Er wacht de bezoe kers een hartelijk ontvangst in een pret tige, enigszins Franse ambiance. Brilcentrum Nota is gevestigd aan de Van Weedestraat 87, tel 6017120. "Water de bron van al het leven. Ook uw huid kan niet zonder. Ba bor hydrofiele natuurcosmetica weet wat uw huid nodig heeft. Daar om is Babor natuurcosmetica uit sluitend verkrijgbaar bij uw schoon heidsspecialiste." Zo luidt dagelijks de commercial op Sky Radio. Maar wat zijn hydrofiele cosmetica? Hydrofiele cosmetica zijn watervriende- lijke oliën die spontaan met toegevoegd water verbinden. Zo worden bijvoor beeld in separate reinigingsfasen vervol gens de in olie oplosbare, en daarna na toevoeging van water, de in water oplos bare vuiipartikels opgenomen. Naast de hydrofiele reiniging bestaat ook de mo gelijkheid tot hydrofiele toepassing van olie/water emulsies in de salon of voor thuisgebruik. Bijzonder indrukwekkend laten deze voordelen zich schetsen in de Super Sensitive-serie. Hier gaat het om pro ducten die, onafhankelijk van het huid type, op de problemen van de gevoeli ge huid ingaan. Wij weten, dat het pro bleem van de gevoelig reagerende huid zowel bij de droge als ook bij de vette huid en de gecombineerde huid kan voorkomen. De producten van de Super Sensitive-serie moeten dus bij hun toe passing aan het betreffende huidbeeld aangepast worden. Het hydrofiele effect maakt het moge lijk: bij de vette - en de gecombineerde huid wordt de hydrofiele crème met vochtige vingertoppen opgebracht, zo dat er bij de verzorging van dit huid beeld een bijzonder lichte crème ont staat. Het is duidelijk dat de hydrofiele eigen schappen van een Babor-verzorgings- product een zeer juiste aanpassing mo gelijk maken, niet alleen betreffende huidtype, maar nog individueler aan de betreffende huid. Een ander groot voor deel is het gemak waarmee met een hy drofiel toegepaste crème verdeeld en gemasseerd kan worden. Samengevat betekent het dat het hydro fiele karakter de schoonheidsspecialiste een overvloed aan mogelijkheden geeft om alles uit haar vakcompetentie te ha len en daarmee succesvoller te zijn. Ba bor hydrofiele natuurcosmetica is te ver krijgen bij schoonheidsstudio "Het Sa lonnetje", Valeriaanstraat 42, tel. 6026498. Behandeling volgens af spraak. "I sing because I'm happy", was het thema van bet concert van the {Friendship Gospel Choir uit Soest, ter gelegenheid van zijn 5e verjaar dag. Het concert werd gegeven in een uitverkochte sporthal Beuken dal, die voor deze avond omgeto verd was in een prachtige concert hal. De vraag naar de kaarten was zo groot i dat binnen twee weken alle 1000 kaar ten waren verkocht. Helaas moest er ongeveer 400 keer "nee" worden ver kocht. Dat het een geweldige avond was kan men zich voorstellen. Onder de be zielende leiding van Edith Kastelijn werd er van a capella-songs tot de ori ginele oude Black-Gospel-Music ten gehore gebracht. Het koor had voor deze gelegenheid ook de twee zusterkoren uitgenodigd: het Rainbow Gospel Choir uit Rotter dam en het Inspirational Community Gospel Choir uit Tilburg. Samen vorm den ze een koor van ongeveer 350 zan gers. Daarnaast was ook een koor uit genodigd uit Geilenkirchen, dat bestaat uit alleen maar mannen die hoofdzake lijk a capella zingen. Het was een groot feest, wat zeker vraagt om herhaling. De mensen die het hebben gemist kunnen misschien een kaartje bemachtigen voor zo'n zelfde concert, dat wordt gegeven in sporthal De Fakkel in Ridderkerk op 19 april. Mocht men het koor willen uitnodigen voor een miniconcert of voor een dienst, neem gerust contact op via tel. 5421146 of 6011108. itob Wim Turksma met echtgenote en dochter, Marion Vorgers De najaarsactie van Harrie Toonen Assurantiën was een groot succes! Ieder een die vrijblijvend een offerte liet maken voor een aantrekkelijke spaarver- zekering, maakte kans op een geweldige prijs. Degene die de meest origine le bestemming voor het bijeengespaarde kapitaal bedacht, kon kiezen uit een wervelende Fantasy World Dinner Show of een Bourgondisch weekend in kas teel Geulzicht (Limburg). Inmiddels heeft een deskundige jury de inzendingen beoordeeld en de win naar geselecteerd. Op zaterdag 22 maart j.1. feliciteerde Marion Vorgers van Harrie Toonen Assurantiën de gelukkige, de heer Wim Turksma. Hij koos voor een weekend in kasteel Geulzicht. Dit prachtige kasteel ligt op een rots vanwaar uitgekeken kan worden op de rivier de Geul, die zich door het omringende heuvellandschap een weg baant. Met mogelijkheden tot een uitstapje naar het nabijgelegen Valkenburg (denk aan Termae 2000) of iets verder: in een oogwenk bevindt de heer Turksma zich, samen met zijn gezin, in België of Duitsland. AI met al kan Harrie Tbo- nen terugblikken op een geslaagde actie. Vele mensen grepen deze gelegen heid aan zich te laten informeren over de voordelen van verzekerd sparen. Tot 28 april staat de slaapkamer-af deling bij Middelman Meubelen aan de Birkstraat grotendeels in het teken van de Auping Royal-show. Centraal daarin staat de Komforta bel Royal, niet ten onrechte aange duid als "Het Bed", dat wordt be schouwd als het summum aan mo dern bedeomfort. Slapen is een zeer persoonlijke aangele genheid en Auping, de bekende ("ko ninklijke") Nederlandse beddenfabri kant, heeft op dat gebied een internatio nale reputatie opgebouwd. Auping ont wikkelde in de vorige eeuw al de veren de spiraal, toen een revolutie op bedge- bied, en introduceerde in de jaren zes tig van deze eeuw als eerste de verstel bare spiraal. Het bed kreeg mede daar door een dimensie meer; behalve voor het slapen gebruikt de moderne mens het bed immers ook voor televisie kij ken, ontbijten, lezen en zo meer, waar bij de verstelbare spiraal en de aange paste matras voor het nodige comfort zorgen. Met de bekende Auronde-serie heeft Auping de laatste jaren haar naam op nieuw bevestigd, maar sinds kort is er sprake van een geheel nieuwe ontwikke ling op het gebied van bed- en slaap comfort: de Auping Royal. Daarmee speelt de beddenfabrikant niet alleen in op de sterk verbrede functie van de slaapkamer, maar ook op de fysieke ver schillen tussen de mensen. Bovendien: een bed is voor de meeste mensen een investering voor jaren en in die tijd kun nen de persoonlijke wensen en omstan digheden van de bed-gebruikers ook veranderen. De Auping Royal is wat dat betreft het ideale bed. Het kan op elk moment worden aangepast aan iemands indivi duele behoeften van ligcomfort en ver- stelfuncties en men kan er zich, door de persoonlijke klimaatregeling, extra be haaglijk in voelen. Bovendien kan het bed worden afgestemd op iemands spe cifieke lichaamsmaten, zodat men er precies zo in kan liggen en zitten als men wil. Bed-op-maat Daarom mag de Auping Royal be schouwd worden als een nieuwe fase in de evolutie van het bed: een bed-op- maat, om gezond te slapen, eindeloos te ontspannen en volop te genieten: een bed dat aan alle wensen tegemoet komt. De Auping Royal is een nieuw, univer seel en volkomen individueel systeem, ontwikkeld op basis van een grootscha lig onderzoek, waarbij rekening is ge houden met alle mogelijke standen, ge wichten, maten en persoonlijke voor keuren. Het kan op elk moment worden aangepast aan nieuwe omstandigheden. De Komfortabel Royal behoort tot de absolute top in bedeomfort, doordacht tot in de kleinste details. Esthetisch ge vormde spiralen en geavanceerde ma trassen vullen elkaar volmaakt aan en leveren een wezenlijke bijdrage aan stijl, rust en ontspanning in de slaapkamer. Met een scala van praktische functies, die eenvoudig in te toetsen zijn op een compacte afstandsbediening. Kwaliteit Uiteraard is bij de ontwikkeling van de Auping Royal ernstig rekening gehou den met milieutechnische criteria, een zuinig energieverbruik, een uiterst duur zame constructie, absolute veiligheid en een lange levensduur. Bovendien is het bed zeer flexibel van opzet: zo kan men bijvoorbeeld eerst kiezen voor een sys teem met een handverstelbaar rugdeel, dat later moeiteloos kan worden uitge breid met een elektrisch verstelbare kniekmk, of een andere matras, een in telligente bediamp, een ruime lectuur bak, een handig tafeltje, een vorstelijk dekbed, een fraai vormgegeven onder stel of andere onderzetpoten, waardoor het bed ook in de huidige bedomran- ding past. De Komfortabel Royal is verkrijgbaar in drie basismodellen, die elk beschikken over een aantal standaardvoorzieningen die naar behoefte kunnen worden uitge breid. Bij Middelman staan ze klaar, met alles erop en eraan, en kunnen ze zon der aarzeling "geprobeerd" worden. Bo vendien zijn de medewerkers van Mid delman altijd aanwezig voor een des kundig advies over de vele ongekende mogelijkheden. Dressboy of bediamp cadeau Tijdens de Auping Royal-show, die tot eind april duurt, doet Middelman de klant die een complete Royal-set aan schaft een extra aantrekkelijk aanbod: naar keuze een speciale Auping dress boy (waarde 500 gulden) of de bij het bed horende bediamp (waarde 425 gul den). Wie ervan overtuigd is dat alleen het beste bed goed genoeg is voor een mens die ongeveer een derde van zijn leven in bed doorbrengt, kan bij Mid delman aan de Birkstraat ontdekken dat de Auping Komfortabel Royal het bed is dat aan alle eisen en wensen tege moetkomt. mason TELEFOON 601 31 82 SOESTERBERGSESTRAAT 32A SOEST Ploef is de naam van de Leidse kindertoneelvereniging die woens dag 2 april optreedt in kinderpara dijs De Vrije Teugel en zich daar mee probeert te kwalificeren voor de finale van het Gouden Vlinder- festival op zondag 22 juni. De productie heet 'Een gestolen hamer'. Het verhaal is gebaseerd op een Noor se mythe, waarin de goden Thor, Freya en Loki en de trollen een belangrijke rol spelen. Thor, de machtige God van de donder, ontdekt op een kwade dag dat hij zijn hamer heeft verloren. Nu kun je het zelfs in Keulen niet meer horen don- Ploef, volgende week woensdag te zien in De Vrije Teugel. deren. Smoel, de koning van de trollen, heeft de hamer gestolen. De trollen tril len van blijdschap, want met de hamer kunnen zij de goden verslaan. Maar dan is er ook nog de kleine Thor die met grote Thor de strijd tegen de trollen aan bindt. De muzikale en kleurrijke voorstelling is geschikt voor kinderen van vier tot en met 12 jaar en begint om 14.00 uur. De toegang kost drie gulden. Na de voor stelling van een uur worden activiteiten gedaan met de kinderen. WONEN V Onze Royal Show mag u niet missen. Het is de ideale gelegenheid om kennis te maken met het meest geavanceerde ligsysteem van de jaren negentig: Komfortabel Royal van Auping. Oftewel Hèt Bed. Auping biedt u daarmee de ideale basis voor een gezonde nachtrust. Tijdens de showdagen kunt u aan den lijve ondervinden dat Hèt Bed perfect instelbaar is op de individuele eisen die uw lichaam stelt. Maar er is meer! We laten u ook graag aangenaam kennis maken met de verrassend sfeervolle meubelen en accessoires van Auping. Ook daaruit kunt u een Goed slapen, mooi wonen Perfect bij U .passende dliping keuze maken. Of uw smaak nu klassiek is of modern. De Royal Show is de show van uw dromen. Ook al omdat we een speciale showtoegift voor u hebben. U krijgt een leuke verras sing van ons, als we een offerte voor u mogen uitbrengen! WONEN Middelman Wonen, Birkstraat 99, 3768 HD Soest. Telefoon (035) 601 10 04 Onze Royal show houden wij van 12 maart t/m 28 april 1997. Openingstijden; Bezoek ons maandag: 13.30 18.00 u. Dinsdag, woensdag, 'donderdag: 09.30-18.00 u. Vrijdag (incl, koopavond): 09.30 - 21.00 u. Zaterdag: 09.30 -17.00 u.

Soester Courant | 1997 | | pagina 9