J BINNENKORT IN SOESTERBERG Afval: soort bij soort R.k. pastorie niet alleen geestelijk een ijkpunt Faasmode op Wethouder de Haanschool ;ns itival m van (ownahuis 4ÓKOCK Nieuwe parkeersituatie op Rademakerstraat positief Geboorte in de Heybergh Medische dienst fc 6027493 Ds. Jacqueline van Marion neemt beroep Rotterdam aan De Postweg (2) HAARKNIP- CURSUS PAGINA 12 juni ie Inge Borghuis Jongeren naar Auschwitz Oranjeboekje komt later Niet iedereen let op juiste scheiding Centrum speelt in op Pasen F-16's op bezoek op Soesterberg Kerkdiensten Hulpverlenin^^J ALLEEN BIJ KLAREN &TR0MR Wij maken er meer van! KLAREN y TROMP WOENSDAG 2 APRIL 1997 'Chickendalers'stelen de show INKOMSTENBELASTING Waarover praatten zij: i Jeugd van Odeon geeft concert op zondag 6 april 'De Drie Eiken' Agenda ar kunnen meedoen. Van s vijftien beste meedoen i0 ens het Midzomerfestival or de voorronde van de kshow kan telefonisch, tel het terrein aan het Vede- van het Midzomerfestival r onder meer alpine-skiën springen op het camelot' if plaatsnemen op de boe- deostier of in de peutetau- tot het Midzomerfestival lden. Daarna kunnen de tis worden bekeken. Deel activiteiten kost evenmin e winterdag", schilderij van npuy. ït stijlen en trends, maar al- kan zijn, en dat ten volle :n gevoelig, zonder hoog- ar met eenvoudige midde- ir en vorm en veel liefde Ideren leert hij de beschou- jonheid van het Vlaamse igen ontroering, vanuit het om te kunnen schilderen zo graag had willen vertel ij de toeschouwers op een ie manier in een gelukkige het goed is te vertoeven, rijn oases van rust en spon- -stress-kunst die velen zal 'ortse kunstschilder Toon it de expositie op zondag 6 )0 uur. Daarna is het werk 5 mei op vrijdag, zaterdag in 13.00 tot 17.00 uur (en tel. 6021983) te zien in a Paulownahuis, Burge- thestraat 51. In dezelfde en er ook bronzen beelden op geëxposeerd. traat46,tel.6019577 5 april ag 5 april is in Artishock ran Inge Borghuis. Zijzelf r: "Tekenen en schilderen iele leven al. Op de Havo amenvak tekenen gedaan heb ik altijd wel een schii- cursus gevolgd. Jaren heb 1 met het idee dat anderen ooi moesten vinden; het n bijzonder zijn. Daarmee aijzelf zo dat er bijna niets den kwam. Verschillende •b ik uitgeprobeerd maar ik ooit echt in vinden. Tot ik inraking kwam het acryl- ;rf heeft het voordeel dat 'gt en het is te verdunnen k werk graag snel en op n de loop der jaren is mijn osser geworden. De schil- tijd herkenbaar. Ik heb iets ouwen. Ik knip vaak foto's Deze beelden gebruik ik ohilderijen. Schilderen is belangrijk deel van mijn pure ontspanning; denken 1 euergie laten stromen, en mij vaak naar de bete- en schilderij. Een schilderij Bij ieder mens is dat an- enoeg. De schilderijen die zijn geven een beeld van n de laatste drie jaar." elling is t/m 24 april 1997 ijonderdag en zaterdag 7.00 uur; zondag van 14.00 entree via ingang Museum wordt op 5 april om 21.00 me(^ewerking van ibbit Jazz Orchestra, be- emmy Prinsen, tenorsaxo- o Smid, tenorsaxofoon; ~.kas> Stormvogel, key- 'e Siezenga, percussion; en ast Bloyd (zang en gitaar), gratis. SOESTERBERGSE OURANT Van 5 tot en met 9 mei gaan ook uit Soesterberg jongeren in het kader van het antiracisme-project een bezoek brengen aan Berlijn en het concentratie kamp in Auschwitz, aldus Stichting Wel zijnswerk Soest. Op maandag 5 mei a.s. vertrekt men per bus om 14.30 uur uit Soest en daarna om 15.00 uur vanuit het dorpshuis Burgstede. De reis gaat via Duitsland naar Polen waar op dinsdag 6 mei een bezoek wordt gebracht aan het concen tratiekamp Auschwitz. Woensdag 7 mei de reis richting Berlijn en donder de 8 mei wordt een museum bezocht waar het leed en de ellende van de laat ste Wereldoorlog tentoon wordt gesteld met 's middags een rondrit door Berlijn. Vrijdag 9 mei gaat de bus weer richting Soest(erberg), waar de reis wordt afge sloten met een gezamenlijke warme maaltijd. Tieners en jongeren kunnen zich hiervoor aanmelden bij Carla Coenders, jongerenwerker bij de Stich ting Welzijn Soest, telefoon 035- 6017615. De busreis en verzorging (maaltijden, overnachtingen, entreegel den, reisverzekering enz.) kost 125 gul den per persoon. Omdat de drukker niet tijdig aan zijn verplichtingen kon voldoen, wordt het Oranjeboekje niet tegelijk met de collecte voor het Oranje Comité ver trekt. Met ingang van zaterdag 5 april zijn de Oranjeboekjes in de win kels te verkrijgen. Het Oranje Comi té biedt hiervoor haar verontschuldi gingen aan. In de week voor Pasen werd, zoals door wethouder Ries van Logten- stein was beloofd, een begin ge maakt met het schuin parkeren in parkeervakken. Ter hoogte van de Plusmarkt is dit dui delijk door witte strepen aangegeven en zijn diverse zogenaamde varkensruggen geplaatst om de vierwielers op te van gen. Een eerste reactie van de gebrui kers van de vakken rijn positief. Men moet even weten dat men van de rijkant in moet steken 'en dat was even wen nen', aldus een bestuurder. Vooral het achteruitrijden gaat volgens de bestuurders veel gemakkelijker en ook veiliger. De kleine versmalling van het fietspad wordt duidelijk aangegeven zodat men nu reeds kan spreken van een aanmerkelijke verbetering. Ook kreeg het Odijkplein met de Kampweg een trottoir, feen verrassing waar niet om was gevraagd, maar die wel bevorderlijk is voor het voetgangersverkeer ter plaatse. Onlangs zijn in de gemeente Soest en dus ook in Soesterberg kleding- containers geplaatst. Niet alleen staat dat duidelijk op de bak, ook hebben ze een andere kleur en vorm. Toch blijkt dat men kennelijk het ver schil niet weet of gewoon geen zin heeft de juiste afval in de juiste bak te depo neren. Vooral in Apollo werd geconsta teerd dat veel papier in de kledingbak was gegooid. De daders waren snel be kend, want aan de hand van gebruikte enveloppen, voorzien van het betrokken adres, konden ze worden achterhaald. Om herhaling te voorkomen, kregen alle bewoners een schrijven waarin hen nog maals wordt verzocht de juiste bakken te gebruiken. Een speciale behandeling ontvangen rij die hun adres in de ver keerde bak hebben gegooid. Ook bij de bekende groene- en bruine kliko's weet men soms het verschil niet. Bij deze bakken zal ook op een juist gebruik worden gecontroleerd. Overtreders moeten rekening houden met een pro ces-verbaal van de politie. 'Weet je al dat in de Heybergh een geboorte heeft plaats gevonden?', aldus een onlangs gelanceerde op merking. Als iets haaks op een ge geven staat, is het wel dit en dus de moeite waard even te gaan kijken. Via de beveiligde toegangsdeuren komt men in de ruime hal van dit centrum. Onmiddellijk stond het wonder der na tuur luid piepend de bezoeker met hel dere oogjes aan te kijken. In een grote glazen vitrine liepen enkele pas geboren kuikens en hadden alle schik in hun ruimte en de heerlijke warme-lamp vlak boven hen. Op een tafel daarnaast stonden kippen, hanen en hazen dit tafereel in doodse stilte te bekijken. De dienstdoende zus ters hadden ook plezier in het gebeuren 0 Paassfeerin De Heybergh. en met hen de. bewoners van de Hey bergh. Eén van de vrijwilligsters had thuis ééndagskuikens en deze naar de Heybergh meegenomen. Een mannelij ke bewoner heeft rich spontaan gemeld om de dagelijkse verzorging voor zijn rekening te nemen. Na Pasen maken ze plaats voor wie weet heel wat anders. Sinds eind vorig jaar tracht de leiding van de Heybergh in te haken op diverse gebeurtenissen. Zo stond daar tijdens de bekende Friese Elfstedentocht een tafel met een paar schaatsen, berenmuts, handschoenen en uiteraard een fles van het bekende Frie se slokje. Maar gisteren kon men nog stellen dat er in de Heybergh iets was geboren, zonder dat dit een 1 april-grap De Koninklijke Luchtmacht heeft haar eigen F-16 demonstratieteam, dat oe fent voor een show op 5 juli tijdens de Open Dag op de vliegbasis Gilze-Rijen. Dit demonstratieteam, afkomstig van de vliegbasis Leeuwarden, moet een heel oefenprogramma afwerken om een goe de en vooral veilige show te kunnen ge ven. Uiteraard wordt dit het meest bo ven de vliegbasis Leeuwarden gedaan en de 'Vliehorst Range' bij Vlieland. Om de perfectie op te voeren is het ook zin vol dat boven andere dan de thuisbasis wordt gevlogen. De vliegbasis Soester berg is hierin ook opgenomen en zo zal men op woensdag 9 en donderdag 10 april a.s. in Soesterberg hiervan getuige kunnen zijn. Per dag worden twee vluchten gemaakt. Helivluchten Gedurende het jaar 1997 vinden op elke maandag-, dinsdag- en donderdagavond oefenvluchten van de Chinook en Cou- garhelicopters plaats. Deze duren tot uiterlijk 23.00 uur. Tevens kan de vlieg basis op die avonden gebruikt worden als uitwijkhaven voor vliegtuigen van andere Zondag 6 april ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: pr. J. v.d. Zandt Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15,15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. J. van Marion (afscheid) STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 mevr. A. Visser Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: 0 F.P. Prause, Oude Tempellaan 6, tel. 351517. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: 0 eigen tandarts bellendan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het antwoordap paraat wie er dienst heeft. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, tel. 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 06- 8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: tel. 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grofvuil Tel. 035-6093666. Vele r.k. gelovigen in Soesterberg weten dat de pastorie aan de Rade makerstraat dé plaats is om even bij te tanken. Met zuster Marie-Anne van Erven kan men terecht voor de nodige bemoediging. Maar sinds kort is de pastorie ook het ijkpunt van Soesterberg om de hoogte te bepalen. Nu zegt de naam SoesterBERG niet al les, maar een hoogtekaart geeft aan dat de hoogtelijn van 15 meter boven Nieuw Amsterdams Peil (NAP) inderdaad over de pastorie loopt. In de voorgevel, on der het linkse raam, is dit vastgelegd met een kleine ijzeren pin. De hoogte loopt richting Amersfoort omhoog en zo moet bij het Cenakel het ijkpunt van 20 meter boven NAP liggen en de krui sing van (het vroegere) Ons Belang ligt al op 25 boven NAP. Even ten westen van de Meijerij aan de Amersfoort sestraat is het 30 meter om daarna weer af te nemen. Het hoogste punt is de Stompert met 40 meter boven NAP. Bij eventueel hoog water weten we nu dat we niet richting Utrecht moeten lopen, maar richting Soest Natuurlijk. Klaren Tromp vindt u binnenkort ook in Soesterberg. Dat is makkelijk voor iedereen die een woning zoekt in Soesterberg of zijn huis wil verkopen. Klaren Tromp presenteert het aanbod in een grote etalage, duidelijk en in de bekende Klaren Tromp-stijl. VASTGOED ADVISEUR Uw huis melden wij ook op het Koophuisnet. Gratis, met foto en in al z'n glorie. Toegankelijk voor iedereen die op zoek is naar dat ene huis. Elke ook int weekend, alleen bij Klaren Tromp. Waarom zou u moeilijk doen als het ook beter kan? Ook 's avonds en in 't weekend onroerend goed Burg. Grothestraat 54 Bemiddeling o.g. A ♦Hypotheken Huur verhuur Bouwkundig advies Interieurontwerpen Projectinrichtingen Corresponden tie-adres P. Taai, Van Maarenplein l 3769 EN Soesterberg. tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035) 602 18 41 De woensdagmorgen voor Pasen was de hal van de Wethouder de Haan gevuld met kinderen in veel kleurige kleding, waarvan geel de boventoon voerde. Het was de be kende dag voor de naderende va kantie dat ze zich konden uiten in hun visie op het paasgebeuren. De schoolleiding had daarom een paasmodeshow georganiseerd. Wie rich op één of andere wijze het mooist kon verkleden, zou in de paasprijzen vallen. Op een echte showgalerij mochten ze rich aan hun schoolcollega's laten tonen en dat was heel verschillend. Duidelijk was te zien van 'ik moet dat nu eenmaal, maar ik sta hier echt voor paal' en 'ik zal ze eens laten zien wie ik ben'. Achter de schermen zag men in gedachten de moeders en wie weet ook de vaders die knipten, naaiden, plakten, verfden om hun kind dat te geven wat op Pasen moest lijken. Zodoende was het gekakel van de kip pen, hennen, hanen en kuikentjes niet van de lucht, afgewisseld met de spron gen van diverse paashazen en zelfs een Na vijf jaar en zeven maanden ver trekt dominee Jacqueline van Ma rion (1962) van Soesterberg naar Rotterdam-Overschie. Op 8 sep tember 1991 werd zij de pastor van de hervormde gemeente te Soester berg, haar eerste officiële plaats waar zij predikant van een kerkelij ke gemeente werd. In die vijfenhalf jaar heeft Soesterberg haar niet alleen leren kennen, maar ook ten zeerste gewaardeerd. Het was niet een vrouw die op de voorgrond trad, maar het steeds zocht in het collectieve. 'Samen' met al die anderen bouwen aan het pastoraat in brede zin, daarbij over kerkmuren heenkijkend. Zij heeft in sa menwerking met haar collega's wijlen pastor Jules Ypma, Zuster Marie-Anne van Erven van de R.K. Caroluskerk en dominee Bas Nawijn van de Gerefor- Ds. J. van Marion (midden) tijdens een oecumenisch pastoraal overleg. meerde Kerk, een fijne interkerkelijke samenwerking zien groeien. Als stads mens in hart en nieren verlangde zij naar een stedelijke omgeving. En toen een beroep vanuit de hervormde ge meente van Rotterdam-Overschie op haar werd gedaan, heeft rij na rijp be raad 'ja' gezegd. Maar op dat moment voelde ze ook de vele mooie banden waarmee zij aan Soesterberg was ver bonden en die verbroken moeten wor den. Op zondag 6 april neemt rij in de kerk dienst van 10.00 uur in de Hoeksteen, afscheid van haar kerkelijke gemeente. Daarna is er om 11.15 uur koffie en ge legenheid haar persoonlijk de hand te schudden. Op zondag 20 april zal rij om 15.00 uur haar intrede-kerkdienst hou den in de Grote Kerk van Rotterdam- Overschie. Paasfeest op de Wethouder de Haan- school. paasbeer. Eén voor één en soms samen werden ze onder veel gejuich bekeken, beoordeeld en veroordeeld. Gelukkig was er een uitstekende jury bestaande uit de dames van de bibliotheek, Anne- miek Sprey en Gonny Elkersen, die van de vele soorten creaties de mooiste aan- Ook onder de groep verrassingen waren echt verrassingen. Wat te denken van een bloemenmeisje, een lentegodin, een paastak met in de top een nest met eie ren, een lentefee, een paascowboy. Het werd voor de jury steeds moeilijker om uit de soms prachtig uitgedoste figuran ten de mooiste en de beste uit te zoeken. Ineens stonden Eny, Emilo, Jürgen en Joop op het podium. Ze hadden rich iets verkleed als kip of haas, maar niet om in de prijzen te vallen. Ineens ont deden ze rich van veren, kippenkoppen en paashaasoren en stonden ze zelfs met ontbloot bovenlichaam. Toen was hel duidelijk, hier stonden 'de Chickenda lers' en een razend dolle menigte om ringde de vier krachtpatsers. Het grote feest werd besloten met warme choco lademelk en koek. De hoogste groep van meester Gert Lamers vervolgde het feest na de pauze met het zo bekende eiertikken. Deze keer waren het alle maal geldige eieren en werden er geen rauwe of kalkeieren aangetroffen. VERZORGING AANGIFTE-BILJET Administratiekantoor N.J. Konijn De Akkeren 18, SOEST, telef./fax 035 - 601 26 71 Regelmatig zal men de heren Smo- renburg (85), Van Dijk (71), Riet veld (71), Hoogstraten (69) en Knoops (64) op een woensdagmor gen in het dienstencentrum 'De Drie Eiken' zien. Onder het genot van een kopje koffie praten zij als geboren en getogen Soesterbergers over bet vliegdorp van toen. Deze keer was het onderwerp: Postweg (2). Knoops nam deze keer het voortouw en attendeerde de overige heren erop dat het laatste gedeelte van de linkerkant van de Postweg nog besproken moest worden. Even werd hij verbaasd aange keken en hoorde men de opmerking 'waar maak jij je zo druk om', totdat ze het begrepen. In de vroegere jaren moest hij daar ergens hebben gewoond. 'Nou, laten we dan maar direct begin nen. We komen dan bij de huizen met het rieten dak die volgens bewering da teren uit ongeveer 1930...', en zo begon het gesprek van deze woensdagmorgen. De huizen werden en worden nog wel de 'Huizen van Tabbernal' genoemd, de aannemer die ze toen heeft gebouwd. Er passeren heel wat namen van personen die daar in die tijd hebben gewoond. In de oorlog werden ze ontruimd en door de Duitsers gebruikt. De scheidingsmu ren op de zolders werden verwijderd om snel van de ene naar de andere woning te komen. Maar vóór 1930 was het bouwland en stond daar het oude huis je waar mw. Oremus woonde. Dan kwam de boerderij, bewoond door de familie Knoops. Iets naar achteren kwam dan het oude schuurtje waar Couturier Angora-konijnen fokte. Bijna aan het eind van de Postweg was er de dubbele woning waar Smit, de melk boer, woonde en aan de andere kant een luchtmachtmilitair. Ook Jan Coutu rier heeft hier gewoond. Zoals ook nu eindigde de Postweg op de Batenburgweg, vroeger Batenburg laan geheten, die een zandweg was. Di rect links stond het 'uitspansel: Theehuis Soesterdal' van Couturier, een plaats waar veel dagjesmensen kwamen om vliegtuigjes te bekijken. Ongeveer tege lijk met de bouw van de huizen voorzien van een rieten dak, werd op de hoek van de Postweg/Batenburglaan naar rechts een fonteintje geplaatst. De be doeling hiervan was de vele bezoekers van het vliegveld enige verfrissing aan te bieden. Daarmee is de linkerkant van de Post weg besproken en keren de heren terug naar de Rademakerstraat, om nu het rechter gedeelte van de Postweg te be spreken. Dit eerste gedeelte werd na de scheiding met de proviciale weg Ver- steeghlaan genoemd. Naast het hoek huis van Freek Haas stond heel lang een prieeltje en zo komen we bij de eerste dubbele woning die daar omstreeks 1920 werd gebouwd. Daarvoor stond er een boerderij van de familie Tammer, de grootouders van dhr. Smorenburg, één van onze vijf heren. Het werd vanwege ouderdom afgebroken. In het dubbele Woonhuis dat daarna daar werd gebouwd woonde Jochums en vervolgens Preusser en links Thmmer, beter bekend als 'Tammer van de brand weer'. Achter deze woning staat nog een houten woning die na de oorlog werd gebouwd en bewoond werd door de fa milie Reinsma, Piet Tammer en nu door Piet, destijds knecht bij slager Blok. Vervolgens kwam men bij de houten werkplaats van Piet Tammer, electricien. Het werd afgebroken en later verder naar achteren weer opgebouwd en staat er nu nog. Daar had Van Dale voor de oorlog rijn kleermakerij; hij was gespe cialiseerd in uniformkleding maar ook het burgerpak. Hij heeft dit tot ver na de oorlog daar volgehouden. Destijds was er een stuk weiland van de boerderij van Smorenburg. Nu staan er vier woningen onder één kap waar onder andere Cees van Rijthoven woont. De heren vonden het weer welletjes voor vandaag. Nog even wordt goed gesteld dat ze de volgende keer verder gaan met het huis van Opa Gijtenbeek, de plaats waar nu de villa van Van Put ten staat. Knoops heeft nog een drin gend verzoek, of men oude foto's van Soesterberg (tijdelijk) aan hem wil af staan om nog beter de historie van toen onder woorden te brengen. 'Waar ze die naar toe moeten sturen? Naar mij na tuurlijk, o ja, dat is Montgomeryweg 59, 3769 BH Soesterberg, tel. 353378 in het dorpshuis Burgstede. Organisatie: Rejo/Crobylos Aanvang: maandag 7 april om 19.30 uur. Kosten: f 155,50 excl. materiaal voor 10 lessen a 2 uur. Inl. S 0346 - 35 19 75 06 - 543 275 82 Op zondag 6 april om 16.00 uur zullen het jeugd- en leerlingenorkest van mu ziekvereniging Odeon en het leerlingen- orkest van Concordia uit Vlijmen een concert geven voor de bewoners van De Drie Eiken en de Heybergh. Alle orkes ten staan onder leiding van hun dirigent Gerrit de Weerd. Het is het eerste con cert van het jeugdorkest van Odeon dat in september 1996, dankzij subsidie van de gemeente Soest, tot deze prestatie in staat is. De zestig jeugdige muzikanten hebben goed geoefend en zelfs een ge zamenlijke studiedag gehad. Ze verheu gen zich om hun resultaat op deze zon dagmiddag in een concert van ongeveer een uur ten gehore te brengen. Op het programma staan First Suite, Beauty and the Beast, Europa Mars en Bigg Bass Boogie. De toegang is gratis, maar wil men verzekerd zijn van een plaats, dan is het zinvol vooraf te reserveren bij Tosca van Bussel, tel. 35 14 02. DienstenCentrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Ëikenblaadje Het nieuwe Eikenblaadje is met ingang van heden in het dienstencentrum De Drie Eiken aan het Dorpsplein te ver krijgen. Het kan gratis worden afge haald. Woensdag 2 april 19.30 stratenvolleybal, Banninghal Donderdag 3 april 10.00 lezing Anova, Drie Eiken Vrijdag 4 april 18.00-21.00 Oiemokar, Buijs Ballotlaan 20.00 VIOS, Hoeksteen Zaterdag 5 april 09.00-12.00 Oud papier thv Rabobank 15.45 AGAVS 1-Unicornus 1 0 Zondag 6 april 16.00 concert jeugd Odeon, Drie Eiken Maandag 7 april 11.15 zitting Rabobank Drie Eiken Dinsdag 8 april 12.30 koud buffet, Drie Eiken 19.30 stratenvolleybal, Banninghal Opgaven: tel. 351252.

Soester Courant | 1997 | | pagina 13