Verdwenen Soest Ed Glas bezeten van Circus Renz 4 bertjan van der heyden ve«F 10P SOEST! Werk aan de weg in Soest f Soest 50 jaar geleden PROGRAMMA OVERZICHT WOENSDAG 2 APRIL 1997 SOESTER COURANT akelaardij b. onroerende goederen, urantiën. IEDER HUIS UW THUIS huisadviseur Warme bakker itrum Overhees, Soest defoon 035 - 602 30 40 rj fr belomtis\ [Lp6-022.31.91 dekkersbedrijf ondje Soest PERGEET IET 1AAR 'Ontmoeting met Els Rijkens Onderscheiding voor Soester als dank voor reddingsactie PAGINA 9 Rijbewijs kwijt Jacob van Gaesbeek houdt wandeltocht Nieuw programma bij Radio Soest ém Museum Oud Soest 'Soest Actueel' 7-11 april 'Soestand' met verrassingen Uit de Soester Courant van 4 April 1947 De openbare school aan de Beetzlaan jubileert. na Fraai gelegen geschakelde bunga low met garage, schuur en zonnige tuin(ZW). Indeling: entree, hal, garderobenis, nis voor wasmachine en droger. CV-kast, toilet, woonkamer met speels plafond dat verlaagd is bij de open haard, keu ken met inbouwapparatuur, badkamer met ligbad en vaste wastafel. Er is een atelier aangebouwd achter de ga rage. Spouw- en dakisolatie en ge- Gevraagde koopsom f 665.000 - Kompleet verzorgde verhuizingen Nationaal en internationaal Tijdelijke opslag Overzeeverhuizingen Projektverhuizingen Van Buuren verhuizingen bv Koningsweg 29 3762 EA Soest Tel.: gratis 06-022.3191 3or: rering - plaatsing DOORKOMENDE ERKZAAMHEDEN EBlDAK-garantie >OP van SHELL in en butaan ssen ïnten voor c.v. installa- irinkweg 37a (035) c soest 601 43 32 door Arie Wandelaar *asen in meert, alles verkeerd!", wil >n oude volksspreuk ons doen geloven, fergeet het maar. Te er oog voor heeft zal, het als Marie i Arie, met vreugde constateren dat Koeder Natuur sinds het begin van de Kaartlente bloemen, bossen en velden en ander, nieuw gezicht aan het geven Ve ziet het, je ruikt het, je proeft het. Weliswaar moet de zon, schijnwerper oor groei en kleur, nog uit de winter slaap ontwaken, maar dat staat ons, nu Ëe zomertijd begonnen is, ook straks te vachten. Eomertijd, lekker langer licht, het on- ervreemdbare recht voor kinderen om pnger te mogen buitenspelen, later on- der de dekens te kruipen. En wij, wij begroeten als volwassenen het aantre den van tulpen, hyacinten en narcissen, lens en natuur, wij komen voor het lerst in 1997 samen weer tot leven. Lente en het begin van de zomertijd orgen niet alleen buitenshuis voor een Jfender décor, ook tussen vier muren liaan ze toe. Bij Marie bijvoorbeeld. Nu wij als verse flatbewoners voor- en Jichtertuin hebben prijsgegeven, heeft larie bedacht dat de balkonkamer een fiitstekend alternatief kan bieden. En zo s het gekomen dat ruim voor Pasen on geveer alles wat groeien en bloeien kan 'oor de alternatieve tuin werd ingesla gen. Op het eerste gezicht lijkt het een geslaagde operatie, al blijft het natuur- ijk afwachten of de groen gekleurde pa- iënten daarvan straks zullen getuigen. angezien wij pas vier maanden in onze nieuwe woonomgeving verblijven ging Arie er logischerwijs, en handen Tijvend, vanuit dat de jaarlijkse voor jaarsschoonmaak ons in 1997 bespaard jou blijven. Ten tweede male: vergeet het maar. Ondanks het feit dat je bij ons thuis, bij wijze van spreken, van de vloer kunt eten, hoort de jaarlijkse schoonmaak bij Marie zoals de broertjes Ronald en Frank de Boer bij Ajax. ;De eerste die bij deze "nestverschoning" als kiespijn kan worden gemist is, u raadt het al, Arie. Desondanks heeft hij niet werkeloos toegezien. Zij het met gevaar voor eigen leven, balanceerde hij dezer dagen op een wiebelig onhandig huishoudelijk trappetje, teneinde de vi trage naar beneden te halen en daarmee op weg te gaan naar een wasserette. Marie had de eigenaar van de wassalon telefonisch Arie's komst aangekondigd en zijn hulp ingeroepen, teneinde er van verzekerd te zijn dat de kans op eventue le schade tot een minimum beperkt zou blijven. Na aankomst vulde de vriende lijke wasbeer bekertjes met waspoeder, propte de vitrage in de trommel en zet te vervolgens het apparaat feilloos in beweging. Een dame die dit binnengebeuren op afstand had gadegeslagen kwam bij Arie d'r koffie consumeren. "Jullie mannen hebben het maar ge makkelijk", luidde haar constatering na de eerste slok. "Verklaar u nader", verzocht Arie op vriendelijke toon. "Steekt u dan wel eens poot uit met de schoonmaak?", wilde ze weten. Arie omstandig aan het vertellen welke acrobatische toeren hij had moeten ver richten om de ietwat bruin aangeslagen vitrage van de rails te weken. Zijn pad- vindersverhaal maakte niet de minste indruk. "Die man van mij begint al bij het horen van het woord schoonmaak te transpire ren", vertrouwde ze Arie toe. "Bij hem moet alles bij het oude blijven. Sinds 1990 woon ik in het bruin, tot aan het schilderwerk toe. Dit jaar ben ik 't zat. De hele nicotinefabriek vertrekt uit de gordijnen en mijn oudste zoon gaat de binnenboel wit verven." "Voorzichtig informeerde Arie naar de opstelling van de echtgenoot ten opzich te van de revolutionaire kleurverschui- ving. "Hij heeft zijn zeven bruine jaren gehad, nu ben ik met zeven witte jaren aan de beurt", sprak ze gedecideerd. "Wit met een vleugje bruin kan het an ders ook aardig doen", opperde Arie in een poging een eventuele breuk in een bruin huwelijk te voorkomen. "Of ik mijn man hoor", sprak ze scham per", ook geen smaak." Het was het laatste dat Arie van haar vernam. Het opperhoofd van de wassette ver strekte vervolgens de mededeling dat de wasklus was geklaard, de vitrage na de behandeling niet van nieuw te onder scheiden was. "Er kan weer gerookt worden", stelde hij bij het afrekenen vrolijk lachend vast. De kilometers op nieuw lijkende vitra ge kregen van Marie bij thuiskomst een minder hartelijke ontvangst dan waarop Arie gerekend had. "Toen je aan de was was vroeg ik mij af waarom wij het eigenlijk niet zonder vi trage zouden kunnen doen. We zitten hoog genoeg, geen last van inkijk, en het uitzicht wordt alleen maar ruimer en beter. Goed idee toch?" veronderstelde Marie. "Bewaren tot 1998", adviseerde Arie vanaf de hoogste traptrede. "Alle vrouwen hetzelfde?" vroeg hij zich, klimmend in de gordijnen, stilzwij gend af. Vergeet het maar. Die van Arie in ieder geval niet! Die wil ieder jaar iets anders. ARIE WANDELAAR In het Radio Soest-programma "Ont moeting met..." hebben Ruud van Vuur- en en Joop van Ipenburg op donderdag 3 april (11.00 uur) een gesprek met Els Rijkens uit Soesterberg. Ze heeft in ja nuari meegedaan aan een survival in Lesotho (Zuid-Afrika), een tocht van twee weken. Het programma wordt op zaterdagmiddag 5 april om 16.00 uur herhaald. Een jaar geleden zat hij nog tussen het hooggeëerd publiek op de tribu ne, vorige week dinsdagavond mocht hij de piste betreden. Als ere gast van Circus Herman Renz dat in de tent op de Eng drie voorstellin gen gaf. Een act was niet weggelegd voor Ed Glas. "Zo lenig ben ik niet. Ik zou op een olifant kunnen gaan zitten. Of ze kunnen me omhoog takelen en in de piste laten vallen. Dat zou een waar spektakel geven, maar slechts voor één keer, denk ik," aldus de Soester, bekend van Ed Pakket en in het recente verle den ook als bode op het gemeentehuis. Uit handen van circus-directrice Anne Steyvers ontving Glas vorige week een onderscheiding van het Nederlandse cir cus. Op deze manier werd hij bedankt voor de wijze waarop hij het circus vo rig jaar heeft geholpen. Glas was niet van te voren ingelicht, maar had op basis van uitspraken van anderen wel zijn vermoedens opge bouwd. Omdat hij geacht werd met bur gemeester Hans de Widt naar de dins dagavond-voorstelling te komen, had hij zich ook maar in een net pak gestoken. "Het liefst loop ik in een spijkerbroek. Met de burgemeester die wij hebben, zou dat kunnen, maar toch doe je dat niet." Om half acht werden Glas en De Widt in de piste geroepen bij directrice An neke Steyvers en spreekstalmeester R. Ronday. Even later kreeg Glas een bronzen beeld van Diana en Herman Renz met hun lievelingsolifant Maupy. In 1996, een dag na het vertrek uit Soest, overleden Herman en Diana Renz op tragische wijze. De erfgename van het circus gaf daarop te kennen het circus in onderdelen te willen verkopen. Het voortbestaan van Circus Herman Renz kwam hierdoor in acuut gevaar. Landelijke actie Glas, bezeten van het circus en luttele dagen daarvoor aandachtig toeschouwer van één van de shows in Soest, wilde dit niet accepteren en zette een landelijke actie op touw. Bij zowel particulieren als het bedrijfsleven peuterde hij 100.000 gulden los en door alle publiciteit die zijn reddingsactie losmaakte, zorgden Gala Koffie en Prinses Babyliss en de Rabobank voor de overige noodzakelij ke zeven ton. Hierdoor werd de toe komst van Circus Herman Renz verze kerd. "Geweldig, dit is natuurlijk hartstikke leuk. Iedereen denkt dat ik het allemaal heb gedaan, maar dat is niet zo. Het zijn anderen die geld gaven, ik heb het al leen gecoördineerd. Daarom heb ik dinsdag iedereen bedankt die heeft ge holpen. Verder ging het allemaal als een roes voorbij. Nu ik er over kan naden ken, had ik nog veel meer willen zeg gen," reageerde Glas die het beeldje 'in volle glorie' op een kast heeft staan, zo dat hij het vanuit alle hoeken in zijn woonkamer kan bewonderen. Inmiddels is hij voorzitter van zowel de Stichting Circus Renz, die erop toeziet dat de penningen op de juiste wijze wor den besteed, en de fanclub van het cir cus dat op tal van plaatsen in de Bene lux optreedt. Zaken Glas was getuige van de twee voorstel lingen op dinsdag en was ook woensdag even op de Eng. Om zaken te bespre ken en om een kind van één van de cir cus-medewerkers, die tijdens de voor stelling bij hem had gespeeld, te halen en te brengen. Binnenkort is Renz in Houten. Dan zal Glas opnieuw bespre kingen voeren met de medewerkers. "Je moet steeds even met die of met die praten, want er is veel te regelen." Over een week of drie komt het eerste fanclubblad uit. In juli wil Glas een fan clubdag houden in een plaats waar Renz dan een voorstelling geeft. De fanclub telt vierhonderd leden, onder wie een aantal Soesters, die 25 gulden per jaar aan lidmaatschap betalen. De gemeen te Soest sponsort voor 700 gulden een Directrice Anneke Steyvers van Circus Herman Renz reikte vorige week voor de ogen van het hooggeëerd publiek de onderscheiding, een bronzen beeld, uit aan Ed Glas. Als blik van dank voor d reddingsactie die de Soester vorig jaar op touw zet te. Van Weedestraat Er wordt gewerkt op het gedeelte tus sen de Prins Bernhardlaan en de Lin- denlaan. Op het gereconstrueerde gedeelte is tijdelijk de gele belijning van de laad- en loshavens opnieuw aangebracht. Nu de belijning is aangebracht, zal de politie controleren op een juist gebruik. Het laden en lossen op de rijbaan is verbo den en moet in de laad- en loshavens plaatsvinden. In de laad- en loshavens mag niet geparkeerd worden. Overige werkzaamheden: Afhankelijk van het weer, vinden de volgende uiteenlopende werkzaamhe den plaats: In het plan Boerenstreek worden op het Gareel het trottoir, de parkeerplaat sen en de definitieve bestrating van de rijbaan aangebracht. Het bouwrijpmaken van de uitbrei ding van de Chalonhof veroorzaakt extra verkeer op de Chalonhof en de Waldeck Pyrmontlaan. Langs de Vrijheidsweg vindt de aan leg plaats van de rioolverbinding tussen de Chalonhof en de Vrijheidsweg. Het fietsverkeer op de Vrijheidsweg. Het fietsverkeer op de Vrijheidsweg wordt langs het fietspad aan de zijde van het bedrijventerrein geleid. De rioolverbinding tussen de Vrij heidsweg en de Beetzlaan zal door de Beukenlaan worden gelegd. Als het mogelijk is, zal dit in twee gedeelten worden uitgevoerd, zodat het verkeer wisselend over één rijstrook kan worden geleid. Mocht dit niet mogelijk blijken, dan zal het verkeer tijdelijk worden omgeleid. De dr. Rupertlaan wordt opnieuw bestraat tussen de dr. Schoonebeeklaan en Burg. Grothestraat. Op de aanslui tingen van de dr. Schoonebeeklaan, dr. de Vóslaan en bij het plantsoen worden drie plateau's aangebracht. Met het ge deelte tussen de dr. Schoonebeeklaan en de Noorderweg wordt gewacht tot de renovatie van het riool. De trottoirs zul len na uitvoering van het werk aan ka bels en leidingen worden hersteld. Langs het Harperpad worden het trot toir hertegeld. In de bermstroken wor den de zogenaamde graskeien vervan gen door betonklinkers. De graskeien uit het Harperpad wor den opnieuw gebruikt als versterking van de berm van de Insingerstraat na bij de aansluiting op de Wieksloterweg O.Z. Ter plaatse van werkzaamheden wordt van het verkeer extra oplettendheid ge vraagd en een aanpassing van de snel heid. Dit in verband met de veiligheid van alle weggebruikers en degenen, die de werkzaamheden uitvoeren. stoel op de tribune in de circustent. Vol gens Glas een goed gebaar. "Want mede daardoor konden veel mensen vorige week naar het circus toe." Vorig jaar werd bij wijze van publici teitsstunt in de Jaarbeurshallen een dag voor gehandicapten gehouden, in sa menwerking met een grote grossier uit Nederland. Glas wil weer zo'n dag op poten zetten. "Het is ongelofelijk als je ziet hoe die mpnsen van zo'n dag genie ten. Op die momenten besef je dat niet alles in dit leven om geld draait." Ed Glas is er maar druk mee, maar het zit er niet in dat hij een functie krijgt waardoor hij met het circus gaat rond reizen. Hoewel, in de wandelgangen wordt hij al de 'Dikke Deur' van het cir cus genoemd. Op de Prins Hendriklaan heeft een 27- jarige Amersfoorter zijn rijbewijs moe ten afstaan aan de politie. Hij werd vrij dag om één uur 's nachts aangehouden, omdat zijn rijgedrag opviel. Uit de blaastest kwam naar voren dat hij te diep in het glaasje had gekeken. Het Soester wandelcomité "Jacob van Gaesbeek" organiseert op zaterdag 5 en zondag 6 april een voorjaarswandel tocht. Onder auspiciën van de Sticht Gooise Wandelsportbond SGWB (aan gesloten bij de Nederlandse Wandel sportbond NWB) wordt er een voor jaarswandeling gehouden vanuit het Noord-Hollandse Laren. De routes zijn uitgezet door de natuur gebieden van het Goois Natuurreser vaat, met name over de Postiljon-, de Zuider-, de Wester- en de Bussummer heide. De deelnemers kunnen kiezen uit afstanden van 5,10,15 of 25 kilometer. De start is bij De Blokhut, het clubge bouw van de buurt- en speeltuinvereni ging Ons Genoegen aan de Smeekweg 76 in Laren. De 25-kilometerlopers starten beide dagen tussen 9.00 en 11.00 uur; de an deren tussen 10.00 en 13.00 uur. In schrijfgeld (incl. herinnering: een spe ciale medaille met lint) f5,-; zonder medaille f 2,-. Met ingang van 5 april is bij Radio Soest op de zaterdagmiddag een nieuw pro gramma te horen. Van 15.00 tot 16.00 uur kan men luisteren naar "Alles uit de kast". De samenstellers hebben een keus gemaakt uit de rijke verzameling lp's die Radio Soest bezit: van licht tot zwaar, van pop tot jazz, van overbekend tot nauwelijks gedraaid. Alle genres komen aan bod en worden van min of meer deskundig commentaar voorzien. Vol gens kenners zitten er "goudstukjes" bij. "Alles uit de kast" - elke zaterdagmid dag tussen drie en vier - is een must voor de liefhebber van goede muziek uit het recente verleden. Tip: laat 'n band je meelopen! Verder kan men voortaan op zaterdag middag van 16.00 tot 17.00 uur luiste ren naar een herhaling van het program ma "Ontmoeting met...", dat op de voorafgaande donderdag is uitgezon den. In samenwerking met Fotoservice Willem van Oosten. De actualiteitenrubriek van Radio Soest wordt 's morgens van 9.00 tot 10.00 uur en 's middags van 15.00 tot 16.00 uur rechtstreeks uitgezonden. De redactie wordt gevormd door Peter Ensdorff, Jan Visser en Ad van Wijngaarden. Wie wil meepraten of iets te melden heeft is welkom in de studio in het souterrain van het ge meentehuis aan het Raadhuisplein. Bellen kan ook: tel. 6093856, of schrijven: postbus 3062, 3760 DB Soest. De studiogasten in de ochtenduitzen dingen van de komende week zijn: Barbara Bunte, medewerkster SWS de Schoof (maandag); Betty Reijn- tjes, medewerkster Slachtofferhulp (dinsdag); Ellen Huberts, gemeente raadslid VVD (woensdag); Joost Kreulen, directeur galerie Wind (donderdag); Frans Staal, voorzitter bewonerscommissie Wiardi Beck- manstraat (vrijdag). Komende zondag - 6 april - vindt in Artishock de eerstvolgende aflevering plaats van de talkshow "Soestand", die rechtstreeks wordt uitgezonden via Ra dio Soest. Over de onderwerpen en de gespreksdeelnemers bestond - door het paasweekeinde - bij het ter perse gaan van deze krant geen zekerheid. Het wordt dus een "Soestand" met verrassin gen. Wel staat vast dat het programma om 14.00 begint en dat publiek ook nu weer hartelijk welkom is aan de Steen- hoffstraat 46. Dinsdag (1 April) was het 25 jaar gele den, dat de openbare school aan de Beetzlaan werd gesticht. Te half elf 's morgens had de feestelijke herdenking plaats in een der lokalen van het school gebouw, dat voor deze gelegenheid prachtig was versierd. Onder de vele aanwezigen merkten wij op onze Burgemeester, de gemeentese cretaris, wethouder De Haan, de heer Van Noesel, de gemeentearts, dr. Stro band, de heet Voerman, de inspecteur van het o.l.o., de inspecteur van het gymnastiek-onderwijs en verder de hoofden van de openbare scholen aan de Middelwijkstraat en Soesterberg. De heer Groenemeijer, de voorzitter van het feestcomité, opende deze bij eenkomst met een hartelijk woord van welkom. Nadat koffie met gebak was geserveerd, sprak allereerst de burge meester. 25 Jaar geleden, aldus spr., had hier ook 'n feestelijke bijeenkomst plaats, maar toen gold het de oprichting van de school. Evenals nu leefden we bij de op richting ook in een naoorlogse periode. Waren toen de moeilijkheden al groot, thans zijn ze veel groter. De belangstel ling voor het o.l.o. is nu veel beter ge worden. 25 Jaren bestaat thans deze school, het waren 25 jaren van strijd en offers. Er is veel bereikt, maar ook de komende jaren zullen veel van ons vra gen. Spr. eindigde zijn rede met de wens, dat de komende periode even vruchtdragend zal mogen zijn. De heer Lindeman, inspecteur van het o.l.o. wees er op, dat de oprichting van een school op zichzelf een vrij eenvou dige zaak is. De moeilijkheden komen pas later. De heren Van Wely en De Boer hebben, met de hulp van het per soneel, hard gewerkt en zij hebben de school gemaakt tot wat zij nu is. Zeer uitvoerig sprak hierna de heer Van Wely, oud hoofd der school. Op geesti ge wijze memoreerde hij de verschillen de gebeurtenissen in de voorbije jaren. Toen in 1921 de l.o. wet tot stand kwam, werd door het gemeentebestuur besloten een openbare school aan de Beetzlaan op te richten. De Gedepu teerde Staten waren er zeer tegen, maar men zag toch in, dat aan het raadsbe sluit goedkeuring moest worden ge hecht. In 1922 werd begonnen met 2 onderwij zers en 2 onderwijzeressen, die de lei ding hadden over pl.m. 100 leerlingen. Na enkele jaren reeds moest uitbreiding volgen en een lokaal worden bijge bouwd. Spoedig bleek ook 'n ULO- school nodig. Deze kwam in een gedeel te van de school in de Kerkebuurt. In de mobilisatie was het minder prettig wer ken. In drie dagen werd er door grote mensen meer aan het gebouw vernield dan in 17 jaren door kinderen. Ook in de daarop volgende bezettingsjaren was het zeer moeilijk. Spr. hoopte, dat het personeel, met de heer De Boer aan het hoofd, hun taak op dezelfde wijze zul len blijven voortzetten. Wethouder De Haan zegt zijn schoolja ren in deze school doorgebracht te heb ben en het doet hem een groot genoe gen hier aanwezig te kunnen zijn. Van de heer Van Wely had hij geleerd bij komstigheden van hoofdzaken te onder scheiden, hetgeen hem in later jaren zeer te pas in gekomen. Hij wenste de school het beste toe in het komende tijd vak. De heer Batenburg zeide o.m., dat hij het heerlijk vond om mee te mogen werken aan de opbouw van het onder wijs. Het werk in de afgelopen jaren is zeer vruchtbaar geweest. Door hard werken zijn schitterende resultaten be reikt. Waarderende woorden werden hierna nog gesproken door de heer Van Iep eren, hoofd van de school in de Kerke buurt, de heer Bakker, schoolhoofd te Soesterberg, de heer Wassing, voorzit ter van Volksonderwijs en door de heer Mulder, voorzitter van de oudercommis sie. De heer De Boer, hoofd der jubilerende school, bracht als laatste spreker, woor den van dank aan het gemeentebestuur voor haar medewerking en aan het per soneel van de school. Nadat spr. een overzicht over de laatste 6 jaar had ge geven, zegde hij toe ook in de toekomst zijn beste krachten voor de school te zullen geven. Het was binnen Soest en nog is het niet allemaal verdwenen. Maar het ziet er nu heel anders uit, dat kunt u wel stellen. Dus het herkennen vergt wel wat speur zin. We wensen u daarbij wel succes. Voor informatie, tel. 6016372. VAN DONDERDAG T/M WOENSDAG Kabel: FM 90.9 (mono) en FM 1079 (stereo); ether: FM 105.9. Elke dag nieuws op de hele uren DONDERDAG 3 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter v.d. Weij/Mieke Boon. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 10.30 UW MENING pr. Gerda Alders. 11.00 ONTMOETING MET... Ruud v. Vuuren en Joop v. Ipenburg in ge sprek met Els Rijkens. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 OPERETTELAND Operette highlights; pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN (H) 18.00 KRAKENDE CURIOSA pr. Tim de Wolf. 19.00 Sluiting. VRIJDAG 4 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Rob Joustra/Miep Jansen. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 SOEST 55-PLUS pr. Rob Joustra/Miep Jansen. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ruud van Vuuren. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Populair verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon (aanvragen: postbus 3062, 3760 DB Soest). 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Rob Joustra/Miep Jansen. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Gerard van Holland. 17.00 JOURNALISTENFORUM pr. Guillaume Spiering. 18.00 DIVERTIMENTO pr. Jacques v.d. Griendt. 19.00 Sluiting. ZATERDAG 5 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 OUD GOUD pr. Ap Kruitbosch. 11.00 DEZE WEEK pr. Peter Ensdorff. 12.00 OVER DE PLANEET pr. Annie van Geet. 13.00 COCKTAIL pr. Chantal Gommans. 15.00 ALLES UIT DE KAST pr. Henk van Bremen. 17.00 ONTMOETING MET... (H) 18.00 KLASSIEK NON-STOP 19.00 Sluiting. ZONDAG 6 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 BAROK... SERIEUS? pr. Jaap Gankema. 10.00 OMMETJE IN NATUUR EN MILIEU pr. Joke Vrolijk. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN (H) Gemeente-voorlichting. 12.00 PARACONTACT pr. Ronald Groenensteijn. 13.00 SOEST OUD EN NIEUW pr. Piet Ekel/Anton v.d. Dijssel. 14.00 SOESTAND pr. Jacqueline Evelaar/Guus Kruis. 15.00 DE SALON pr. Werner Paans. 16.00 SOMETHING ELSE Jazzprogramma; pr. Semmy Prinsen/Jelis Stam. 17.00 N WERELD VAN MUZIEK pr. Peter Ensdorff. 18.00 HET BOEK OPEN pr. Herman Spoor. 19.00 Sluiting. MAANDAG 7 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser/Ruud van Vuuren. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 RONDJE SOESTERBERG pr. Anneke Vestering. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Anne Boersen. 14.00 LISTEN TO A COUNTRY SONG pr. Gerard van Holland. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter v.d. Weij/Anne Boersen. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 THE POWER AGE Jongerenprogramma; pr. Ivo van Gurp. 18.00 THE NIGHT CLUB Jongerenprogramma; pr. Martijn Bax/Michel Merck. 19.00 Sluiting. DINSDAG 8 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Henk de Jong. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 SCHIJVEN VOOR BEDRIJ VEN pr. Gerda Alders. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Ada van Os. 14.00 MUZIKAAL INTERMEZZO pr. Paul Sparnaaij. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Jan Visser. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Thari Schröder. 17.00 RADIO SOEST NON-STOP 18.00 MUZIEKPALET pr. Wim Leeuwenkamp. 19.00 Sluiting. WOENSDAG 9 APRIL 07.00 RADIO SOEST NON-STOP 08.00 GOEDEMORGEN SOEST pr. Eef v.d. Horst. 09.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter Ensdorff. 10.00 HET GOUDEN UUR pr. Jan Lagerweij. 11.00 VAN HET RAADHUISPLEIN Voorlichtingsprogramma gemeente Soest; pr. Yvonne Dijkhuis en Ben van Os. 12.00 MUSIC BOX pr. Sander van Zweden/Martijn Bax. 13.00 LUNCHROOM pr. Lonneke Meijer. 14.00 UW FAVORIETE KEUZE Klassiek verzoekplatenprogramma; pr. Jap van Vuuren en Mieke Boon. 15.00 SOEST ACTUEEL pr. Peter Ensdorff/Anne Boersen. 16.00 NEDERLANDS OP RADIO SOEST pr. Gerard van Holland. 17.00 SOEST OUD EN NIEUW (H) 18.00 INTERLUDIUM pr. Willem Posthumus. 19.00 Sluiting.

Soester Courant | 1997 | | pagina 9