■■■■■■■■Mm cïïS&mpfiis cBqUq t Domeinen Soesterberg, de grootste winkel van de Staat der Nederlanden Veel complimenten voor het Casino Danscentrum Dellum fftra®! Rob Brouwer Rellum Trophy 1997 Bi •wil en Programma Oranje Comité GESLOTEN 'Burgerlijke stand' fc Hulpverlening fc Jeugdorkest Odeon geslaagd Sponsors bedankt! PAGINA 12 Soleil sas WOENSDAG 9 APRIL 1997 ■MMMM Omzet 15 miljoen gulden per jaar n-huisactie yereldgroep er donateurs Meningen van lezers Dank-u-wel De courant Kerkdiensten Medische dienst P.L. Galjart HUISARTS Straf voor dronken rijden en slaan van ex-vrouw Rellum Trophy groots op vrijdag 11 april Plesmanstraat 1 - Soesterberg Autokraak Speciale aanbieding SANITAIR Gratis advies CDA-wijksoos ANBO-Nieuws Agenda A töMmmmmta obedrijf" ge voor Soesterberg iaraties en loud volgens specificaties ring 49,95 (incl.) nakerstraat 31a 3-Tel.: 0346 - 351 530 ichten over ;rg op pagina 24 ffNf s van de verloting in het vele verkochte abonne- SOESTERBERGSE OURANT Correspondentie-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg, tel./fax (0346) 35 12 52. Klachten bezorging C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest, tel. (035) 602 18 41 eunt de Stichting Derde DWG) kleinschalige pro- an ontwikkelingslanden, leente Soest bestaat reeds ing van de DWG met tal s. Hiervan zijn er maar terberg, ondanks alle in- an Rita van Dooren en )m die reden gaan deze ijke DWG-leden van 17 actie voeren om het aan- uit te breiden. Huis-aan- folder verspreid met in- n invulstrook. Op Konin- april) staan ze met een armarkt van de Banning- 3t geval men meer infor- jen. uderen die juist voor zaal- ie komen. Omdat ik weet ie sportzaal van de Ban- gebruikt, weet ik ook dat doende is om in Soester- de zaalvoetbalsport op te ie reden doe ik een beroep ie zaalvoetbalclubjès in het in een grote, echte zaal- te organiseren. Ik sta on- ar om ze te trainen. Ieder- n de 16 en 66 jaar is kan ng van heden bij mij in de e-Out hiervoor opgeven of 351432. Als men zich nu ren we per september van en", aldus een enthousias- 'Domeinen verkoopt zaken die overheidsdiensten niet meer nodig hebben of die, nadat zij inbeslagge- nomen zijn, door de rechter ver beurd zijn verklaard. Bijvoorbeeld voormalige legervoertuigen, kristal, parfums, gebruikte pc's, partijen schroot, afgeschreven meubilair, maar ook nieuw materiaal zoals kleding, gereedschap of zelfs een speedboot'. Aldus mr. R.J.Q. Schrama, directeur van Domeinen Roerende Zaken, direc tie Apeldoorn. Vanuit de kantine van de opslagplaats van Domeinen aan de Zui- derweg in Soesterberg, zag men drom men mensen binnenlopen. Het had in diverse dagbladen gestaan: 'Verkoop van motorvoertuigen en graafmachines. Bezichtiging op de navolgende data'. Van heinde en verre waren ze gekomen, de uitgekookte handelaren maar ook de eenvoudige particulier, want de winkel van Domeinen staat voor iedereen open. Het plv. regio-hoofd van Domei nen Soesterberg, dhr. A.C. Jol, die ook bij het gesprek betrokken was, werd re gelmatig via een mobilofoon om infor matie gevraagd. Kort en krachtig waren zijn antwoorden. Twee Duitsers willen meer informatie over automatische boormachines. Kan dat?' 'Ja, dat is op verzoek van het ministerie. De vaste gegevens verstrekken'. Dus zelfs ook uit Duitsland komt men naar deze grootste winkel van de Staat der Nederlanden. 'En nog verder', reageert Jol ad rem, 'ze komen uit Polen en andere oude Yze- ren Gordijn-staten'. Ruimte De parkeerplaatsen bij het terrein waren al lang vol en ook de bermen van de bijna één kilometer lange Zuiderweg stonden vol met blik. Uit de opschriften op de laadbakken en portierdeuren van de auto's, leek het wel of heel Neder land hun afgevaardigden had gestuurd. Van Delfzijl tot Vlissingen en van Maastricht tot Den Helder stonden de auto's netjes naast elkaar. Een colonne mensen liep langzaam richting de hoofdingang van het terrein van Domei nen. Va een klein hekje bestemd voor voetgangers, betrad men het immense terrein. Een nieuw gebouw met diverse grote loodsen was het eerste doel van de bezoekers. In de hal meldde men zich aan een loket en werd een catalogus gekocht, waarin alle te koop staande ar tikelen stonden vermeld. Óp een groot gedeelte van het 15 ha groot terrein stonden rijen auto's, waarvan opvallend veel groene militaire voertuigen. Dhr. Schrama gaf een uitleg van de hoofdta ken van dit stuk van Domeinen. Ver koop van overtollige en verbeurdver klaarde zaken. Bewaring van inbeslag- genomen zaken. Verkoop van door de belastingdienst aangekochte goederen en verkoop van strategische zaken. Om de drie weken vinden de verkopingen plaats bij openbare inschrijving. Handel, bedrijf en particulier, iéder kan bij Do meinen kopen. Op een kijkdag zoals vandaag kunnen de zaken worden be zichtigd. Iedereen kan via een bepaald formulier schriftelijk een bod uitbren- pen maand kwam de Mi- Defensie langs, nadat de iestaf, zijn plaatsvervanger ebber der Landstrijdkrach- oor waren gegaan. De ko lden zal het bataljon zich hten op het begeleiden van vluchtelingen en het voor- i gemeenteraadsverkiezin- ïptember van dit jaar wor- 2n. De terugkeer van het pland in de eerste helft van Idus de brief uit Bosnië. Het Oranje Comité Soesterberg heeft in de collecteweek, ruim 3.600 gulden op gehaald. Opvallend waren de 'hoge' bij dragen door ouderen, hetzij in de collec tebus of door giften per bank en giro. Het comité wil alle gulle gevers bedan ken. Een speciaal woord van dank gaat uit naar de 36 collectanten die door weer en koude wind togen. Dank zij hun inzet kan het Oranje Comité weer een gezellige Koninginnedag verzorgen. Nu het zonnetje nog! Mocht u de collecte bus gemist hebben, dan kunt u uw bij drage kwijt op gironummer: 159009 of banknummer: 39.52.16.540 ten name van Oranje Comité Soesterberg. Namens het comité Anneke Pley Niet iedere dag staan we erbij stil hoe het nieuws van de Soesterbergse Cou rant tot stand komt. Vaak weten men sen wel dat er een team bestaat dat in de regio werkzaam is om voor de krant het nieuws te verslaan. Ik heb me ech ter afgevraagd of dat ook binnen Soesterberg het geval was. In een avondvullend gesprek met de heer P. Taai was ik al snel overtuigd van het feit dat Piet, zoals menigeen hem kent in Soesterberg, zich vrijwillig en enthou siast inzet om het nieuws te verslaan voor ons dorp. Maar van het feit dat hij dit al zo ongeveer vijf jaar alleen doet, stond ik toch wel te kijken. Want wat nu als je eens ziek wordt of als je op vakan tie wilt? "Ja, dat kan dus niet", ant woordde Piet al snel. "Eigenlijk besteed ik dus ook wel teveel tijd aan de krant maar wat moet je als er nog niemand anders is". Dat was voor mij eigenlijk een reden om maar eens een stukje voor de krant te schrijven. Ten eerste om mijn bewondering uit te spreken voor al het werk dat de heer Taai voor onze krant doet en ten tweede omdat ik denk dat er in Soesterberg best wel mensen zijn die in de gelegenheid zijn om wat tijd vrij te maken en samen te werken om er een nog mooiere krant van te maken. Later hoop ikzelf ook een bijdrage te kunnen gaan leveren aan het nieuws van Soesterberg. M. den Exter gen. Deze worden in principe verkocht aan degene die het hoogste bod heeft uitgebracht. Voertuigen Deze keer stonden er ongeveer 600 voertuigen ter verkoop, waaronder 300 Landrovers en ongeveer 500 kuub on derdelen. Maar ook een glimmende per sonenauto, Chrysler, type Saratoga 2.51 automaat met slechts 11300 kilometers op de teller. Gemiddeld moest voor een Landrover een bedrag van ongeveer zes- zevenduizend gulden per voertuig worden opgebracht. En dat van auto's waarvan de oudste uit 1978 kwam en de jongste uit 1983. Een auto ouder dan 25 jaar is soms ook aantrekkelijk omdat die dan vanwege curiositeit buiten de we genbelasting valt. De honderden kijkers dromden om hun favoriete voertuigen. Wat open kon werd open gedaan en zo werd gewikt en gewogen om een juiste prijs vast te stellen. Wat vroeger per ka vel werd verkocht, gaat nu meer per stuk. Vandaag stonden de voertuigen op het programma maar een volgende keer kunnen dat kleinere onderdelen zijn zo als een spiksplinternieuwe wasmachine of stereoapparatuur. 'Je kunt het niet opnoemen of wij hebben het hier wel eens gehad', reageerde dhr. Jol terwijl we bij hoge uitzondering even door de grote loodsen wandelen. Een enorm as sortiment aan voorwerpen en onderde len stonden in lange rijen en soms hoog opgestapeld. 'Deze gaan de volgende keer in de aanbieding', lichtte Schrama toe en wees op soms peperdure kristal len of technisch gereedschap. Juist deze kleine dure dingen worden achter dikke tralies geplaatst, want de mensen zijn wel eerlijk maar niet huis aan huis. 'Een maal gekocht is gekocht, wij geven geen garantie maar zeggen wel eerlijk indien we weten als bijvoorbeeld een compu ter defect is. Dan kan men daar reke ning mee houden', reageerde Jol, terwijl de grote loodsen worden verlaten en we in een soort magazijn aankomen. Schra ma: 'Hier staan dozen vol computers die onder het PC-project vallen die de Mi nisterraad heeft vastgesteld. Het zijn overtollig geworden computers bestemd voor het basisonderwijs. Ze worden hier opgeslagen waarna scholen worden uit gezocht en via een overheidsinstelling worden afgeleverd. Zo past het ene naadloos aan op het andere en dat is leuk werk'. Domeinen Soesterberg met dhr. Jol en zijn zeventien medewerkers verkoopt per jaar voor zo'n slordige 25 miljoen gulden waarin ook is begrepen de op brengst van de verbeurd verklaarde goe deren. 'Zo komt er ook weer wat terug in de staatskas en verdienen wij hier veel meer dan ons eigen geld', reageerde Jol lachend. Domeinen Soesterberg kent om de drie weken haar kijk- en koop dagen. Ook telefonisch kan men na 17.00 uur vernemen wanneer de kijkda gen zijn en wat er te koop is. Daarvoor moet men bellen 033-4612812. Rond de kijkdagen zijn er gemiddeld zo'n 200 aanvragen per avond, een bewijs dat de 'winkel van de staat' heel veel klanten heeft. Met ingang van heden worden de kijk- en koopdagen in deze krant opge nomen. De eerstvolgende kijkdag is op maandag 28 april en veilingdag op dins dag 6 mei a.s. Chateau Benost Moustous Bordeaux supérieur 1995 mooi volle rode bordeaux wijn 9,95 doos a 6 flessen52,00 Gorter Jonge Jenever18,95 Hooghoudt Vieux Fleuron20,95 Kahlua 0,5 Itr. koffielikeur18,95 Scotch Whisky club international17,95 Nikoiski Wodka puur of voor de mix16,95 WIJNHANDEL SLIJTERIJ Gen. Winkelmanstraat 37 Soesterberg Tel: 0346-353439 Koninginnedag 30 april: 08.00-09.00 uur: Ludieke reveille; start/finish Dorpsplein. 09.00-17.00 uur: Jaarmarkt op de Banningstraat. 09.15-09.20 uur: Toespraak burgemeester. 09.20-10.00 uur: Aubade m.m.v. Caroluskoor en Es-berg koor. 10.00-11.00 uur: Koffie drinken in De Drie Eiken. 10.00-23.00 uur: Kermis, terrein aan de Kampweg. 10.00-19.00 uur: Smultent slager Voskuilen, Dorpsplein. 10.00-17.00 uur: Fietstocht, start/finish Dorpsplein. 10.00-12.00 uur: Straattekenen, Dorpsplein. 10.00-12.00 uur: Kindercircus Liberto, Dorpslein. 10.30-14.00 uur: Reuze grabbelton, Dorpsplein. 11.00-12.00 uur: Koffieconcert, Kerkelijk Centrum Winkelmanstraat. 13.00-15.30 uur: Dansmarathon, Danscentrum Rellum Rademakerstraat. 14.00-17.00 uur: Bingo voor jong en oud, De Drie Eiken. 14.00-16.00 uur: Zwarte markt voor de jeugd, Dorpsplein. 14.00-16.00 uur: Kindercircus Liberto, Dorpsplein. 16.00-16.30 uur: Prijsuitreikingen, Dorpsplein. 17.00-19.30 uur: Optreden muzikaal trio optreden, Dorpsplein. 20.00-22.30 uur: Muziek van Lazy Beast, Dorpsplein. 20.00-22.00 uur: Sjoel-inn voor jong en oud, De Drie Eiken. 21.00-21.45 uur: Lampionoptocht, start Postiljonschool. 21.45-22.00 uur: Muziekver. Voorwaarts Zeist, Dorpsplein. 22.30-23.00 uur: Vuurwerk, terrein ijsbaan Banningstraat. Herdenkingsdag 4 mei: 10.00 uur: Vertrek bussen vanaf het Dorpsplein. 10.30 uur: Herdenking op de vliegbasis Soesterberg. 19.00 uur: Herdenkingsbijeenkomst Caroluskerk. 19.45 uur: Stille tocht, vanaf Caroluskerk. 20.00 uur: Plechtigheid herdenkingsmonument, Odijkplein. Ondanks goede afspraken met de uitgever werd het Oranjeboekje te laat uit gegeven. Het is nu verkrijgbaar bij de diverse plaatselijke winkels. Een fi nanciële steun voor zo'n programma en verricht door de vier dames, is zeer op zijn plaats. Indien men tijdens de collecte niet thuis was, kan men de gel delijke steun ook storten op giro 159009 of nummer: 39.52.16.540 Rabo bank. Zondag 13 april ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. F. Duivenvoorde Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 dameskoor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. B.M. Meijdert STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 ds. H. Henstra Huisarts Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: D.W. van Lier (Den Dolder), Paltzerweg 299, tel. 030-2284555. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H.J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, <tekst>Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het ant woordapparaat wie er dienst heeft. De praktijk is van 21 t/m 25 april i.v.m. nascholing. De collega's nemen waar. GEBOREN: 27/3 Tim, zoon van Paul en Rita Jager, Kampweg 94. OVERLEDEN: 1/4 Jan Arie van Schieveen (82), Amersfoortsestraat 106; 4/4 Geertrui- da Vermeulen-van der Meulen (75), Dorpsplein 71. Hulp Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, tel. 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 0900-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: tel. 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil Tel. 035-6093666. De politierechter in Utrecht heeft dinsdag een 37-jarige man uit Soesterberg veroordeeld, omdat hij zijn ex-vrouw tussen april 1993 en september 1995 meermalen heeft mishandeld en omdat hij vorig jaar maart met teveel drank op achter het stuur werd aangetroffen. Voor de mishandeling werd de Soester- berger overeenkomstig de eis veroor deeld tot zes weken cel, waarvan de helft voorwaardelijk. De celstraf werd omgezet in vijftig uur onbetaalde arbeid. Bovendien moet de man zijn ex-vrouw tweeduizend gulden schadevergoeding betalen. Als hij dat niet doet, moet hij ook hiervoor vijfendertig dagen de cel in. De Soesterberger ontkende dat hij zijn ex-vrouw meer dan eens had mishan deld. Alleen een duw op een bruilofts feest gaf hij toe. Vanwege de vele details in de aangifte hechtte de rechter hieraan weinig geloof. De Soesterberger beken de wel in zijn woonplaats onder invloed van alcohol te hebben gereden en gaf toe onverstandig te zijn geweest. Uit een ademtest bleek dat hij drie keer zoveel gedronken had als is toegestaan. Hiervoor kreeg hij een boete van 2500 gulden en een voorwaardelijke intrek king van zijn rijbewijs voor negen maan den. De rechter hield er in zijn vonnis rekening mee dat de man voor zijn be roep afhankelijk is van een rijbewijs. 'In verband met de nationale dans wedstrijden komen we in het land in veel mooie dansgelegenheden, maar wat we hier in Soesterberg be leven slaat alle verwachtingen. Wat een prachtig gebouw en dan de danszaal met die mooie houten vloer, kroonluchters en vlaggen. Dat zie je toch nergens meer. Tel daarbij op de sfeer, verzorging en akoestiek, dan is het gewoon gewel dig. Zet mij maar vast op de lijst van de vaste bezoekers van de Rellum Trophy'. De 24-jarige Diana van Blankenstein uit Gouda, één van de vele dansparen, is vol lof over de Rellum Trophy die on langs in het Casino werd gehouden. In de loop van de zondagmorgen stroom den de dansparen met hun begeleiders binnen de poorten van het monumenta le Officiers-Casino aan de Kampweg, 's Middags was er geen parkeerplaats meer vrij en stonden de auto's zelfs in de verste hoeken van het ernaast gele gen grasveld. De garderobe moest deze keer door twee dames worden bediend en alles werd zoals het hoort, volgens nummer opgehangen. De tussenruimte werd gebruikt om een sigaretje te roken en ter versterking van de inwendige mens, terwijl de grote zaal één druisend geheel was van muziek, sjiek geklede dansparen en genietend publiek rond om. Vanaf het podium werd alles strak en gediciplineerd geleid, waardoor er een goed verloop was van het program ma. Toch was er vertraging omdat men normaal op ongeveer tweehonderd wedstrijddansers moet rekenen, maar M NAILSALON openen wij om 10.00 uur onze nieuwe nailsalon aan de (om de hoek bij het voormalige postkantoor). Gedurende de gehele vrijdag 11 april en zaterdag 12 april zullen er permanent demonstraties georganiseerd worden met verschillende soorten nageltechnieken. Ook kunt u bij ons terecht voor een manicure van uw natuurlijke nagels. Wij nodigen u van harte uit om geheel vrijblijvend langs te komen! Mocht u gedurende deze twee demonstratiedagen een afspraak maken, ontvangt u ter kennismaking een korting van 25 j" op een 1* behandeling. Graag tot ziens! Mariarine Coelman. Telefoon: 0346 - 350 500 'Weet u, we hebben zeker een paar maanden geoefend. Dus moest het vandaag slagen. Ik droomde van nacht dat ik helemaal verkeerd speelde, dan sta je even voor paal. Maar ik denk wel dat we het goed hebben gedaan. Het ging hartstikke mooi'. Je bent nog maar net 11 jaar en je speelt al mee in een concert van muziekvere niging Odeon, mag je dan een nachtje raar dromen? Je krijgt een muziekin strument in je handen en na vier maan den speel je je eerste concert. Wie dat wil beleven moet naar Odeon gaan. Het gebeurde allemaal op zondag 6 april, 's middags van 4 tot 5 uur in de grote zaal van De drie Eiken. In de stampvolle zaal zaten zestig soms hyper nerveuze jeugdigen. Hier en daar parel de zweet op het voorhoofd en dat was echt niet van de warmte. En dan begint het. Je zit op je stoel, met al die men sen voor je. De voorzitter spreekt zijn openingswoord, wethouder mw. Blom- mers zit op de voorste rij, een dame kondigt aan wat ze gaan spelen, de di rigent lacht en dan begint het. Natuurlijk werden enkele noten gehoord die zeker niet in het muziekstuk ston den, maar mag dat voor de eerste keer? Het ene stuk na het andere vloog eruit en soms was het erg goed. De vingertjes trilden niet meer zoals in het begin en hier en daar moest de dirigent ze tot kalmte manen. De lippen telden de maten rust en daar waren ze weer als hun maat dat aangaf. Vanwege de ruim te zaten ze vrij dicht op elkaar, zodat de dwarsfluit achter de rug van degene die ernaast zat stak. De grote tromslager stond naast een trom waarover hij nog net kon kijken. Het werd een feest voor de jonge mu zikanten maar ook voor de ouders, grootouders en belangstellenden. Ze genoten van dat jonge spul dat het toch maar even deed. Wethouder mw. Blom- mers kon zien dat het subsidiegeld van de gemeente heel goed was gebruikt en zij stak haar complimenten echt niet onder stoelen of banken. Het was het eerste concert van jeugdorkest van Odeon, versterkt met die van Concor- dia uit Vlijmen. Een initiatief van het bestuur van De Drie Eiken en Odeon dat ze volgens vele toehoorders best nog eens mogen herhalen. Rademakerstraat 24, Tel.: 0346 - 352213 of 352590 Soesterberg Loodgieters- verwarmingsbedrijf G. van den Pol b.v. - Soest Putman Beheer b.v. - Soesterberg Civiel- cultuurtechniek De Ridder - Soesterberg Gebr. Tammer - Soesterberg Aannemersbedrijf Van Twillert - Bunschoten Isabella Nederland b.v. - Hoevelaken BloemsierkunstTon Grapendaal - Soesterberg De schieter Sportprijzen - Austerlitz Jos van Hemert Shoes Music b.v. - Rotterdam Drukkerij Kroondruk - Soesterberg deze keer waren het meer dan vierhon derd. Dat betekende dat meer tijd moest worden uitgetrokken om alle ingeschre venen een goede kans te geven. Kenne lijk was de reclame voor het Casino de reden van deze grote opkomst. Prijzen Als een veldheer stond André Rellum op het podium en wist op zijn bekende humoristische wijze, de leiding goed in handen te houden. Regelmatig was er overleg met zijn echtgenote Leny, die met nog enkele heren het scoreverloop bijhield. In de loop van de middag werd de spanning groter naarmate men de fi nale naderde. Elke keer was er gejuich als het favoriete koppel bij de uitverko renen hoorde en gracieuzer werden de bewegingen om tot de finale door te dringen. De ogenschijnlijke rubberen dansparen wisten soms acrobatische toe ren te ontwikkelen dat onmiddellijk met applaus en gejuich werd gewaardeerd. En zo bereikte men dan eindelijk de fi nale waarin de organisator 'Danscen trum Rellum' de navolgende prijzen in de wacht wist te slepen. Voor de disci pline Ballroom: Rob en Majella Blom, een 3e prijs in Brons junioren; Tonnie Gollenbeek en Marianne van der Zan- de, een 6e prijs in Brons Senioren; Peter en Marian Bezemer, een 5e prijs in Zil ver Senioren en hierdoor gepromoveerd naar Goud; Mare van Veen en Nicole van den Heuvel, een 6e prijs in de Openklasse waarin zij voor het eerst optraden. Voor de discipline Latin: Rob en Majella Blom, een 3e prijs in Brons Junioren; Robert en Linda Reinsma, een 6e prijs in Brons Junioren; Ronald de Vlaming en Ellen van de Berg, een 6e prijs Brons Standaard; Max en Els van Rijthoven, een 6e prijs in Zilver Senioren; Peter en Marian Bezemer, een 5e prijs in Goud Senioren en Mare van Veen en Nicole van den Heuvel een 2e prijs in de Open klasse. Uit een bedrijfsbusje dat aan de Ples manstraat geparkeerd stond zijn vorige week een hoeveelheid elektrisch gereed schap en een kist gestolen. Aangifte deed een 50-jarige Soesterberger. EtectrotechnUch irtmlfaüebwo L'tchtstudio G.as, water en c.v. installaties Inbouw reservoir compleet met V&B toilet en montage. Een compleet gemonteerd systeem voor slechts 1500 (incl. BTW) excl. tegels en tegelwerk. Apollo 92 Soesterberg Tel: 0346-351502 Woensdag 16 april te 20.00 uur wordt in De Hoeksteen een CDA-wijksoos ge houden. Daarin zal gesproken worden over 'veiligheid': met zichtbaar meer blauw op straat, 'ruimtelijke ordening': wat wordt de toekomst van Soesterberg met betrekking tot de industrie, en 'ver voer': de status van de bereikbaarheid in Soesterberg met het openbaar vervoer. Deze drie thema's zijn aangegeven door Soesterbergse CDA-leden. Ook wordt de vertegenwoordiging vanuit Soester berg in de gemeenteraad besproken. De aanwezigen krijgen alle mogelijkheden tot het stellen van vragen en opmerkin gen. Naast CDA-leden is een ieder wel kom. De toegang is gratis en de koffie staat klaar. Donderdag 10 april houdt de ANBO haar voorjaarsvergadering in het Dien stencentrum De Drie Eiken, aanvang 10.00 uur. Na het officiële gedeelte is gekozen voor een gezellig samenzijn met een drankje en heerlijke hapjes. Vanaf 09.50 uur staat de koffie klaar. Woensdag 9 april 13.30 tennis junioren, sportpark Donderdag 10 april 09.30 tennis dames, sportpark 10.00 thema-ochtend ANBO, Drie Ei ken Vrijdag 11 april 10.00 reparatie sieraden, Drie Eiken Zaterdag 12 april 08.30 tennis distr, sportpark Zondag 13 april 09.00 tennis KNLTB, sportpark 12.00 Open Dag boerderij Sterrenberg 14.00 koersbal, Drie Eiken Maandag 14 april 10.00 koffieochtend, De Hoeksteen Dinsdag 15 april 09.00 tennis, grabbelochtend, sportpark 10.00 veilingdag Domeinen, Zeister- spoor 19.30 stratenvolleybal, Banninghal Woensdag 16 april 13.30 tennis junioren, sportpark Opgaven: tel. 351252.

Soester Courant | 1997 | | pagina 13