Zéè. i ilJIJll 'De Hypotheekplanners' vanaf vrijdag g open in kantoor Soesterbergsestraat Dressboy cadeau auping Inline skating bij Van Dam Sports 1 HANDEL WANDEL S g g g g i g g g g g g g g g g g g a g PING 15,50 <Set/uu/3 'e De Linnenkamer in Baarn groter aan de Brinkzicht Bij de Auping Auronde i Westeneng Open dag kapsalon Eyndhoven en Huidverzorging Renata Miranda Ier^pM/inkel NIEUW BIJ WILLEM VAN OOSTEN VGINA 18 WOENSDAG 9 APRIL 1997 SOESTER COURANT PAGINA 19 I 'Want later is al lang begonnen. Nederlandse Vereniging van Huisvrouwen plafonds, jitingen, :ing. rfaciliteit. 5 - 601 59 76 Themadag Fietstocht L uncHtip Jacks 159,95 Deze week 139, 5 Soesterbergsestraat 49A Soest - Tel. 035 - 602 35 84 Bromfietsster (18) gewond bij botsing -li-I- Iiii u Mooi bij Middelman Ook samenwerking met Life centrum De Wieksloot Op woensdag 23 april Kaapse wijnen Kodak ADVANTIX System: het begin van een nieuw fototijdperk fillem Van Oosten [fotoservice Kodak Secretariaat, tel. 601 76 22 ostzegels lefn zilver :es w.o. t huif. ir\, dozen 31623 :hniek b.v.) vanden De Hypotheekwinkel en de NVM- hypotheekshop Deelen, beiden geen onbekenden in de regio Soest, hebben de krachten gebundeld. Het resultaat: "De Hypotheekplan ners". Aanleiding voor deze fusie was de groeiende vraag uit de Soes- ter markt naar een echt onafhanke lijke specialist op het gebied van hy potheken, pensioenen en verzeke ringen. De Hypotheekplanners is gevestigd op Soesterbergsestraat nummer 6, in het pand waar voorheen een hengelsport- zaak was gehuisvest. Het pand is on- langs geheel verbouwd en gemoderni seerd, met als resultaat een vriendelijke f winkelruimte waar iedereen vanaf vrij dag 11 april van harte welkom is voor een vrijblijvend advies. De Hypotheek- planners adviseert - overigens geheel kosteloos - op het gebied van hypothe ken, spaarplannen, pensioenen en ver zekeringen. In een persoonlijk gesprek wordt samen met de klant bekeken hoe ze nu de juiste beslissing kunnen nemen, om daar later de vruchten van te pluk ken. "Want later is al lang begonnen..." Dat is de visie van de Hypotheekplanners. Zij willen voorkomen dat men later spijt krijgt van gemaakte of juist niet-ge- maakte keuzes. De keuze die de klant nu maakt is belangrijk en bepaalt zijn toekomst. De Hypotheekplanners hel pen klanten bij het maken van de juiste keuze. Daarin onderscheiden zij zich van andere hypotheekadviseurs. Mede als gevolg van allerlei complexe wetswij zigingen, die invloed kunnen hebben op het fiscale voordeel, is de hypotheek- en pensioenmarkt voortdurend in bewe ging. Nieuwe producten in de verzeke- ringsmarkt volgen elkaar snel op. Het fiscale voordeel wordt steeds belangrij ker. De adviseurs van De Hypotheek planners zijn precies op de hoogte van de nieuwste mogelijkheden op hypo theek- en pensioengebied en de fiscale gevolgen. Bestedingspatroon Bij een hypotheekadvies en een pen sioenberekening zijn alle bijkomende zaken niet alleen voor nu, maar juist voor later van belang. Indien de klant dat wenst wordt een analyse gemaakt van het bestedingspatroon. Bij een goed advies zijn o.a. de volgende vragen be langrijk: "Wat zijn de "andere" maande lijkse lasten die u heeft", "Welke verze keringen heeft u al lopen", "Hoe ziet uw financiële situatie er over tien jaar uit", "Is uw pensioen straks wel voldoende?" De adviseurs van De Hypotheekplan ners zetten de antwoorden in duidelijke taal op een rijtje. Men weet dan precies wat de mogelijkheden zijn. De volgen de stap is het naast elkaar leggen van de I aantrekkelijkste aanbieders en het toe lichten van de verschillen. De klant - en dat verschilt natuurlijk van persoon tot persoon - kan nu met al deze objectie ve informatie de voor hem of haar ver antwoorde keuze maken. Het sluiten van een hypotheek, een pen sioen of een verzekering moet iets leuks zijn. De zorgen en het gedoe van het re- afwerking tpleisters. lienst. 35 - 602 27 44 Lezing over molens De heer Pouw uit Naarden weet bijna alles over molens en hij zal zijn kennis delen met de huisvrouwen die op dins dag 15 april naar zijn lezing komen. Deze wordt gehouden in La Promena de in Baarn en begint om 14.00 uur. Mede dankzij de molens was de Zaanstreek in de achttiende eeuw het eerste industriegebied ter wereld. Maar de molens hebben in veel meer opzich ten een belangrijke rol gespeeld, zoals zal blijken uit het verhaal van Pouw. In Woudenberg vindt op donderdag 17 april een themadag plaats in Wouden berg. Belangstellenden kunnen zich in schrijven door overmaking van 7,50 gulden op giro 187056 t.n.v. penning meester gewest Utrecht te Veenendaal. Vervoer kan geregeld worden via het bestuur van de afdeling Baarn/Soest. Op vrijdag 18 april maken de huisvrou wen weer een fiestocht. Verzameld wordt er op de parkeerplaats tegenover paleis Soestdijk, het vertrek is om 10.00 uur. Onderweg wordt een koffiestop gemaakt, maar iedereen is voor de lunch weer terug. Bij twijfelachtig weer kan 6017418 worden gebeld. Soep van de dag Boerenomelet Koffie Amersfoortsestraat 91 - Soesterberg Telefoon 033 - 465 17 31 gelen zijn dat vaak niet. De specialisten van De Hypotheekplanners hebben van adviseren hun beroep gemaakt en weten de weg. Zij nemen de zorg van de aan vraag van begin tot eind over. Deze ser vice is, net als de advisering, uiteraard geheel vrij van kosten. Onafhankelijk De Hypotheekplanners is een onafhan kelijke organisatie. Concreet houdt dat in, dat zij hypotheken, pensioenen en verzekeringen van alle banken, verzeke ringsmaatschappijen en pensioenfond sen die in Nederland actief zijn kunnen aanbieden. Op dit moment heeft de klant een keuze uit zo'n 50 solide geld- verstrekkers. Te vaak gaan mensen nog alleen naar hun bank, terwijl de Hypo theekplanners hun kosteloos een grote re keuze kunnen bieden. Voor het maken van een afspraak of voor vrijblijvend advies kan men altijd binnenlopen op de Soesterbergsestraat 6. Bellen kan ook, het telefoonnummer van De Hypotheekplanners is 035- 6022204. Raymond Lucieer, adviseur van de Hypotheekplanners, bij het nieuwe kan toor aan de Soesterbergsestraat 6. Geopend wo.t/mvr funcfi 12.00-14.00 uur diner 17.00-21.00 uur vanaf 11.00-21.00 uur PRICE! MODE DIE VOELT WAT JE BEDOELT De Linnenkamer in Baarn is sinds vorige week gevestigd aan de Brink- zicht 29, tegenover het gemeente huis van Baarn. De zaak voor alle artikelen tussen servies en servet beschikt nu over driemaal zoveel ruimte als voorheen. "Wie zijn best doet, groeit," luidt het vanuit de moderne winkel, waar bijvoor beeld alle dekbedden en tafellakens in volle glorie kunnen worden getoond. Men kan er ook terecht voor onder meer spreien, badlakens en washandjes. De Linnenkamer is tegenwoordig tevens het adres voor de collectie van Wedg- Een 18-jarige Soesterse is vorige week donderdag gewond geraakt toen ze op de kruising Vrijheidsweg-Nijverheids- weg werd aangereden door een auto, bestuurd door een 28-jarige plaatsge noot. Hij zag haar over het hoofd om dat ze, als gevolg van wegwerkzaamhe den, aan de verkeerde kant van de weg reed. Ze werd met een gescheurde knie schijf naar het ziekenhuis gebracht. wood Serviezen, de onderneming die in 1759 begon en de meest uitgebreide aar dewerk- en porseleinfabriek heeft. Het grootste deel van de productie bestaat uit Bone China serviesgoed. Om in de behoefte van deze tijd te voor zien, introduceerde Wedgwood een se rie ovenvast serviesgoed. Deze serviezen worden jarenlang gefabriceerd, waar door ze ideaal zijn om te sparen. Een ander sterk punt van de Linnenka mer in Baarn is de tafelkleedservice. Door het grote aantal verschillende ta fels is het op maat kopen van een tafel kleed soms niet eenvoudig. De Linnen kamer zorgt ervoor dat men op maat gemaakte tafelkleden kan meenemen, ongeacht of de tafel rond, vierkant, ovaal of langwerpig van vorm is. De Linnenkamer aan de Brinkzicht is Baarn is telefonisch bereikbaar via num mer 5413005. Die vloeiende lijnen, dat tijdloze ontwerp. Dat is de Auping Auronde. Gezond slapen, riant ontbijten, ont spannen lezen en natuurlijk heerlijk tv kijken. In maart en april 1997 krijgt u bij aanschaf van een twee persoons Auronde, voorzien van twee Auping spiralen en twee Auping matrassen, een Dressboy t.w.v. 545,- cadeau. Kom dus snel bij ons langs. W O N E 5000 m: Woonplezier aan de Birkstraat 99 te Soest. Telefoon 035-6011004. Vrijdag koopavond. Van Dam Sports opent morgen de kelder in de zaak op de hoek van de Van Weedestraat en de Stadhou derslaan. Alles op het gebied van inline skating is er te vinden, even als vrije tijdskledingen -schoeisel. UURWERKMAKERIJ voor reparaties met ambachtelijke precisie. T Den Blieklaan 48 - Soest - 601 17 66 ^Stichting Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 602 8132 Behalve de Chileense wijnen Conde Del Maule en Gran Roble verkoopt de We reldwinkel ook wijnen uit Zuid-Afrika. Sinds de afschaffing van de apartheid in 1994 kunnen de producten uit Zuid- Afrika weer worden verkocht. De feodale verhoudingen tussen de blanke baas en de zwarte arbeiders zijn op veel wijngaarden nog altijd in stand-. Anders is dit bij het landgoed Ruiters- vlei in Paarl. Het klimaat en de bodem van de Kaapstreek waar Paarl ligt zijn uitermate geschikt voor de wijnteelt, vooral uit de streken dicht bij de zee. De wijngaarden van Ruitersvlei worden geleid door twee vrouwen die dit fami liebedrijf in hun bezit hebben. Zij bren gen zelf de wijn op de markt, ook al is dit een heel gewaagde manier van wer ken omdat de machtspositie van de groothandelaren heel groot is. Bij Ruitersvlei zijn alle arbeiders en ar beidsters in vaste dienst. Dat komt om dat men behalve druiven ook sinaasap pel boomgaarden heeft. Deze vaste aan stelling is uniek in Zuid-Afrika. Er wordt geld gestoken in kinderopvang en verbetering van de huisvesting van de werknemers. De wijn is gemaakt van de Chenin Blanc-druif. Deze wordt verbouwd in het zuid-westelijke kustgebied van de Kaapprovincie. De witte wijn heeft een levendige smaak en een fruitig aroma. Goed bij visschotels, gerechten met vlees en zachte kaassoorten. De rode wijn is van de Merlot-druif ge maakt. Deze wijn heeft een zacht en soepel karakter met een ronde smaak en een fruitig bouquet. Goed bij vleesge rechten en Hollandse en Franse kazen. In de Wereldwinkel kan men voor deze wijnen terecht. Dagelijks, behalve op maandag, van 09.30 tot 17.00 uur. Evenals vorig jaar organiseren kap salon Eyndhoven en Huidverzor ging Renata Miranda binnenkort weer een gezamenlijke "open dag" aan de Oude Utrechtseweg 37. Op woensdag 23 april kan men er van van 13.00 tot 21.00 uur terecht voor gratis adviezen over huid, haar en make-up. Na het succes van de vorige - in septem ber vorig jaar - is de komende open dag nog groter van opzet. Er komen diver se kraampjes te staan, zodat er sprake is van een georganiseerde "van-top-tot- teen-braderie". Er zullen kraampjes zijn over voetverzorging, vitaminen voor het hele lichaam, huidverzorging (Dr. Spil- ler) en make-up artikelen (Gli Amati). Daarnaast zijn er twee kraampjes te ver wachten met haarproducten en artikelen voor de verzorging van het haar (Kerastase), voor groot en klein. Nieuw bij Huidverzorging Renata Miranda is ook de permanente make-up. Speciaal voor deze dag zullen er ook adviseuses aanwezig zijn van o.a. Gli Amati, Dr. Spiller en Kerastase, bij wie men met alle vragen terechtkan. Verder komen er twee visagistes die de bezoek sters gratis opmaken. Voor alle zeker heid is het aan te bevelen om een plek je te reserveren. Bel voor meer informatie Huidverzor ging Renata Miranda, tel. 6018101, of kapsalon Eyndhoven, tel. 6015431. Piet Hoek speelt hiermee in op de nieu we trend. Skating is een sport die echt niet alleen voor jonge waaghalzen op skatebanen is bestemd. Steeds meer mensen binden de skates onder om op verharde ondergrond tochten te maken. Paul de Wolf van Life Centrum De Wieksloot (in het Orlando-gebouw aan de Di Lassostraat) geeft al ruim een jaar les in het skaten. Vandaar dat Hoek en De Wolf gaan samenwerken. Vanaf morgen is bij zowel Van Dam Sports als De Wieksloot een gezamenlijke folder verkijgbaar. Wie lessen wil volgen bij De Wolf kan bij Van Dam Sports onder gunstige voorwaarden skates en protectie-mate- riaal huren. Hoek: "De mensen kunnen een arrangement nemen, dat bestaat uit de huur van skates en vier lessen van anderhalf uur. Maar ook mensen die een dag of een weekeinde gebruik wil len maken van skates en protectie-ma- teriaal kunnen dit bij ons huren. We denken allebei op ons vakgebied ons mannetje te staan. Daarom is één en één misschien wel drie. We geloven in ieder geval in deze combinatie." De huur van skates is deels ingegeven door de gedachte om mensen de tijd te De samenwerking tussen Active Sports Van Dam en De Wieksloot gaat op rol letjes lopen. Foto: Goos van der Wilt gunnen of ze het skaten leuk vinden. "Wie na bepaalde tijd besluit skates bij ons te kopen, krijgt een deel van de huur terug," aldus Hoek. In de lessen van De Wolf wordt het ac cent niet alleen op de techniek gelegd. Uiteraard komen aspecten als afremmen en tempo-regulatie aan bod, maar ook de veiligheid in het verkeer komt uitge breid aan de orde. Officiële dealer De kelder van de nieuwe zaak van Van Dam Sports is inmiddels volledig inge richt met alle artikelen die met inline- skating te maken hebben. Hoek had dit in december al aangekondigd, vanaf morgen is de nieuwe afdeling geopend. Van Dam Sports is de officiële dealer in de regio van de twee topmerken Roces en Bauer en heeft twee medewerkers laten opleiden voor de service aan de producten. Ook losse onderdelen zijn verkrijgbaar. Verder is in de kelder ruimte gereserveerd voor kleding en schoeisel in de vrijetijdssfeer. Keuze uit 3 verschillende fotoformaten bij elke opname 4 Kodak ADVANTIX "m camera's met vereenvoudigde filminleg Uw foto's afgeleverd samen met een index print voor gemakkelijk nabestellen en veilig opbergen /QQ^jgsD., Nieuwe Kodak ADVANTIX films in 3 gevoeligheden Foto's van betere kwaliteit met bovendien informatie op de rugzijde Nu óók in 1 UUR FOTOSERVICE r Winkelcentrum Soest-Zuid 035 - 6013109 Van Weedestraat 147 (naast A&P) Soestdijk 035 - 6025942

Soester Courant | 1997 | | pagina 19