500 uur het beste voer uw ogen Master Express: koerierdiensten vanuit Soest door het hele land 'Avant Garde': anders dan andere schoonheidssalons voor caravans en campers Professionele technische zorg OPTIEK ZUID MASTER EXPRESS inging (YSB) ZONNESTUDIO - SOEST JadoreJieqm /SB eren 1 HANDEL WANDEL HOM komt met revolutionaire slip voor de man Het belang van een goed kussen Jubileum-maandprijs bij Reisbureau Gerth (25) Kerkstraat 7 Soest Tel: 602 30 22 PAGINA 24 erg geeft mille ïacollecte WOENSDAG 9 APRIL 1997 Landelijke samenwerking houdt tarief laag SOESTER COURANT PAGINA 25 Bij ROMA Lingerie, Zuidpromenade Manuele facelift door Aziatische massage Dunlopillo gezondheidskussens bij Veerkamp m RE1SBURE/ Gratis controledagen bij Autoschade Dik Bos Super comfortabele zachte contactlenzen, die u na 500 draaguren (dat is één maand) vervangt. i pwp *ï.iLs£!êA LOGISTIEKE in leverancier TRANSPORT 'Luidcrgracht M 5o«r 6tj32099- Soesterbergsestraat 61 Soest Tel. 035 - 602 90 61 Leuk om weg te geven. Vraag naar de mogelijkheden. Kerkstraat 7 3761 CR Soest Tel: 035 - 602 30 22 Ook van deze woningen zijn bouwkundige rapporten aanwezig!!! Op zoek naar een woning? U wilt uw huis gaan verkopen? Wij bieden u: gratis verkooptaxatie, standaard een bouwkundig onderzoek, gratis zoekopdracht, passende courtage, deskundige begeleiding en advies. Kom ook eens langs op ons kantoor voor vrijblijvende hypotheekinformatie. i een woongroep he- Kun je er weer vanaf Waarschijnlijk zijn er ragen te bedenken. Vereniging Soester- ■oorlichtings- en infor- dit onderwerp. De oden in het dorpshuis derdag 17 april en be ur, in aansluiting op envergadering. Op die ormatie aanwezig me- vertegenwoordigster ï'en Ouderen Soest l. Borgers, lid van de ïgsdael van de GOS en van een woongroep in 'ogenaamde initiatief- ur van de VSB meent, Soesterberg voldoende ,or een woongroep be roet worden in de toe- oesterberg een woon- eren', aldus Yvonne id is dat ook de Bewo- Plesmanstraat hiervoor i in het kader van ver in De Hoeksteen. r het Nationaal Reuma- tot 22 maart in Soester- juden, heeft het mooie 277,35 opgebracht. Het nité, bestaande uit mw. ise en mw. Leide Wels, inten en de gevers heel r dit mooie resultaat, collectebus hebben ge- 324 of banknummer 35 r. het Nationaal Reuma- ig staat altijd open. ONROEREND GOED HYPOTHEKEN VERZEKERINGEN Huis en Zekerheid is een snel groeiend concept, met op dit moment vestigingen in Soest, Amersfoort en Bunschoten. Onze kracht is dat wij u als onafhankelijk kantoor gedegen kunnen adviseren over de juiste hypotheek en de benodigde verzekeringen. Huis en Zekerheid verborgt tevens de verkoop van uw woning (gratis verkooptaxatie!) en staat u bij gedurende de zoektocht naar een nieuwe woning (gratis zoekopdracht!). SOEST Haverweerd 9 Vraagprijs f 215.000,- k.k. Op 1e woonlaag gelegen ruim 4- kam.-app., met berging op begane grond. Ind.: entree, m.k., keuken (m.v.), woon kamer met balkon (ZW), eetkamer, overloop met inb.kast, 2 slaapka mers, toilet, badkamer v.v. douche, v.w., aansl. wasmachine. Blokverwar- ming warmwatervoorziening via huurgeiser. Woonopp. 105 m2, bouw jaar 1971, gebouw en flatwoningen zijn in 1994 geheel gerenoveerd. Aanvaarding in overleg. Het apparte ment ziet er van binnen verzorgd uit. SOEST Rubenslaan 112 Vraagprijs f 172.000,- k.k. Bijzonder gunstig gelegen 3-kam. app. op 1 e woonlaag met vrij uitzicht en berging op de begane grond. Ind.: entree, toilet, hal, m.k., woon-/ eetkamer, slaapkamer met inbouw- kast, keurige keuken met inb.app., bijkeuken, badkamer v.v. douche. Ver warming d.m.v. blokverwarming, warm water d.m.v. huurboiler, ged. v.v. dubbele beglazing, servicekosten f 289,-/mnd (waarbij in: erfpachtsca non, voorschot c.v.), bouwjaar om streeks 1960, aanvaarding in overleg. en informatieve gesprekken len. Mogelijk dat tijdens de gadering opening van zaken gedaan, men groepswonen heeft ook de ig gekregen van ANBO en kundigen zullen worden be- dit onderwerp goed voor te SB ri 1998 bestaat de VSB 20 >m de a.s. jaarwisseling zal dige aandacht aan worden i. Onderzocht wordt of de activiteit met betrekking tot en Pieternel hierin kan par- itoestellen ïwe regels gekomen betref- peeltuintoestellen. De ge- schriftelijk om opheldering raagd. org wordt geconstateerd dat straten een toename is vap eponeerd afval. Kennelijk is om het telefoonnummer van bellen. Bij elke melding zal bevoegde instantie worden ;n. eden kwamen de politieke ar de mensen. Men had de id nader met de betrokken ike politici te spreken en na- e maken. Ook is de VSB van de politiek wel enige verster- isterberg zou kunnen gebrui- s trachten te inventariseren. :k zal naar de politieke par- im dit oude gebruik weer in ellen. In de wereld van de mannen-onder- ÉËËlilffiSHHH Elk vak kent zijn specialisten: men sen die erboven uitsteken. In de we reld van de schoonheidspecialisten is Rie Krop van schoonheidssalon 'Avant Garde' in Soest bekend als een vakvrouw met een schat aan kennis en ervaring op het gebied van gezichts- en lichaamsverzor ging. Veel schoonheidsbehandelingen zijn prettig óm te ondergaan en soms zijn de resultaten zelfs verrassend voor de schoonheidsspecialiste zelf. Dat geldt bijvoorbeeld voor "Chi Yang", een nieu- wé behandeling-bij "Avant Garde", die gebaseerd is op Aziatische massage en lichaam en geest in evenwicht brengt. De methode geeft niet alleen een mooie gladde huid, maar helpt ook tegen stress. Rie Krop had nooit zoveel geloof in "mystieke technieken", maar nu ze de opleiding heeft gedaan heeft ze haar mening bijgesteld. "Ik ben nog altijd verrast over de werking. Door de mas sage gaat niet alleen de huid strakker staan, met hetzelfde effect als een face lift, maar krijgen de mensen ook meer energie. Ze voelen zich heerlijk rustig, doordat de stress is weggenomen." Schoonheid en stress De massage is een combinatie van ver schillende technieken uit acupunctuur, acupressuur, Shiatsu-elementen en klas sieke westerse grepen, met gebruikma king van Chinese kruiden en fysiologi sche werkstoffen. Daardoor worden de organen in het lichaam geactiveerd en ontstaat er een betere doorbloeding van de huid, met een betere huidspanning, en worden afvalstoffen sneller afge voerd, waardoor ook geestelijke blokka des worden hersteld. "Deze massage is ideaal voor mannen en vrouwen met een drukke baan," aldus Rie Krop. "Je werkt aan schoonheid en tegelijk aan stress." Ze heeft inmiddels ook gemerkt dat de methode verlichting biedt bij hardnekkige hoofdpijnen. Afslanken Naast massages en schoonheids-, mani cure- en pedicurebehandelingen biedt Avant Garde ook afslank- en cellulite- behandelingen. Ze zijn - zonder zware diëten - vooral bedoeld om het even wicht in het lichaam terug te vinden. Verder is er een driedaagse ontslak- kingskuur om de darmen te reinigen en een start te maken met het verliezen van overgewicht. Daarnaast zijn er metho den om plaatselijk af te slanken door middel van warmte/koude-lichaams- pakkingen. Permanent make-up Rie Krop heeft zich ook gespecialiseerd in "permanent make-up, waarbij kleur stof met een naaldje tussen de eerste en de tweede huidlaag wordt gebracht. De correcties houden drie tot vijfjaar, maar de kleurstof is absoluut oplosbaar, in te genstelling tot tatoeages. Elke maand zijn er bij Avant Garde demonstraties permanent make-up. Rie Krop werkt overigens uitsluitend met topproducten, bijvoorbeeld Gerard Klapp en Medex. Onnodig te zeggen dat men ook voor een "simpele" schoon heidsbehandeling bij haar in zeer be trouwbare handen is. Schoonheidssalon Avant Garde is geves tigd aan de Jan de Rooystraat 36, tel. 6026914. De openingstijden zijn: maan dag t/m vrijdag 09.00-17.00 uur; maan dag-, dinsdag- en donderdagavond 19.00-22.30 uur; zaterdag 09.00-14.00 uur. ok als het bedienend per- i immers de gasten die de n restaurants kunnen be- vaalf criteria (van diner- de kwaliteit van de be- >r middel van beoorde- raken de gasten hun hoge voor Porto Nuovo, een jrant waar een gezellige, eer hangt. De Romeinse ekleed met planten, drui- iken en klassieke Italiaan- e lege Chianti-mandfles- met schaal- en schelpdie- niet. Alles is steeds keu rt de champagnefles ont- 'eit feestelijk gevierd met Tienden. Restaurante Por- i men in Soesterberg vin- lademakerstraat 32, tel. mode is het de laatste jaren vrij rus tig geweest. Het aanbod in dit seg ment is wel steeds gevarieerder ge worden. Er zijn andere materialen gebruikt en nieuwe modellen uitge bracht. Maar echte spraakmakende vernieuwingen op dit gebied zijn er niet geweest. Daar belooft verandering in te komen. Het merk HOM komt met een revolu tionaire, nieuwe slip op de markt ge naamd HOI. Een slip die een horizon tale opening heeft. Dat is ook waar de afkorting HO voor staat, het getal 1 geeft aan dat er mogelijke opvolgers zullen zijn. Horizontaal gemak Wat is er zo uniek aan deze slip? De horizontale opening zit aan de boven kant van het model. Deze horizontale opening betekent een verfrissende ver nieuwing in vergelijking met de bestaan de mannenslips. Deze hebben immers allemaal een vertikale opening of zijn geheel gesloten. Uit onderzoeken blijkt dat de "oude" opening niet geheel func tioneerde wanneer de man naar het toi let ging. De vertikale opening wordt niet of nauwelijks gebruikt. Daarnaast zijn de slips zonder een opening natuurlijk in z'n geheel niet comfortabel. Aanleiding voor HOM om een nieuwe slip te ontwerpen. Door het logische principe is de slip ideaal voor zowel links als rechts hangende mannen. In tensieve draag testen hebben inmiddels uitgewezen dat de horizontale opening echt een grote verbetering is voor het gemak en comfort van de mannenslip. Het model nummer 1 is uitgevoerd in een nieuw, extreem elastisch glansmate riaal dat bestaat uit 67% katoen, 25% modaal en 8% elastane. De HOI is er in een nauwe boxer uitvoering en ver krijgbaar in het kleurenduo zwart en wit. Topmodel Voor de introductie van de HOI is ex- basketballer Vladimir geconstateerd. Dit topmodel zal in de opvallende promo tionele acties te zien zijn die de intro ductie ondersteunen. De 28-jarige Vla dimir woont momenteel in Parijs. Wie wil kennismaken met deze revolu tie in de ondermode voor de man kan vanaf nu de HOI van HOM bekijken, passen maar vooral proberen bij de lin geriespeciaalzaak ROMA Lingerie in het winkelcentrum op de Zuidpromena de. Bij ROMA Lingerie wordt een goed advies gegeven en heeft men de moge lijkheid een keuze te maken uit een breed assortiment ondermode en bad- mode. Natuurlijk mogen nieuwsgierige dames ook langskomen om een glimp op te vangen van de nieuwste sensatie. De gezondheid van de mens staat steeds centraler bij de bepaling van onze leefwijze: We letten op onze voeding, we zorgen voor voldoende lichaamsbeweging, we letten er op dat onze houding goed is tijdens zit ten, lopen etc. Maar vaak vergeten wij om te zorgen voor kwalitatief gezond slapen en dat terwijl we ge middeld toch 1/3 van de dag in bed verblijven. Onze dagen zijn gevuld met drukke werkdagen, hobby's, sporten of andere activiteiten, daarom is een goede nacht rust bepaald geen overbodige luxe. Tij dens de slaap komt men immers volle dig tot rust, ontspannen alle spieren en laadt men zich weer op voor een nieu we dag. Zo'n verkwikkende slaap is goud waard. Een goede bedbodem en matras leveren de voornaamste bijdra ge aan een gezond slapen. Maar ook het hoofdkussen zorgt voor de belangrijke ondersteuning van de wervelkolom. Graag informeert Bedden- en textiel- speciaalzaak Veerkamp in Baarn daar om over een zeer goed ondersteunend kussen: het Dunlopillo gezondheidskus sen. Aangezien wij tientallen malen per nacht veranderen van slaaphouding, halen wij de meest vreemde capriolen uit met ons hoofdkussen. Het gevolg daarvan is dat de bedoelde ondersteu nende functie van het kussen niet altijd even optimaal is. Het Dunlopillo kussen echter is vervaardigd van origineel Dun lopillo pin-core latex, dus bijzonder veerkrachtig, duurzaam en vooral anti- allergisch. Dankzij de natuurlijke veer kracht van latex, krijgt men perfecte ondersteuning en een groot slaapcom fort. Tevens zorgen de zo'n 3000 aan wezige luchtcellen er voor dat het kus sen goed kan "ademen", waardoor het heerlijk koel blijft. Dunlopillo pin-core latex kussens zijn verkrijgbaar in diverse types: soepele hoofdkussens voor volledige ondersteu ning van het hoofd en diverse kussens die eventuele nek en/of hoofdpijn ver lichten. Door de bekleding met witte glanskatoen zijn de kussens stofvrij en anti-allergisch, waardoor zij uitermate geschikt zijn voor mensen met astma of hooikoorts. De prijs van deze kussens ligt op f 95,- of f 98,-, afhankelijk van de dikte van het kussen. En als men bedenkt dat dit kussen een levensduur heeft van zo'n 5 jaar, dan slaapt men ondersteunend voor slechts f 20,- per jaar. Daarbij geldt bij Beddenspeciaalzaak Veerkamp te Baarn (bij dit kussen) het volgende aan bod: "Niet goed geld terug". Mocht het Dunlopillo gezondheidskussen toch niet bevallen, dan kan men binnen 10 dagen zijn geld retour krijgen. Voor meer informatie over dit Dunlopil lo- of andere kussens, matrassen en bedden, kan men contact opnemen met: Bedden- en textielspeciaalzaak Veer kamp BV, Laanstraat 91, 3743 BD Baarn, tel. 035 - 5413521. Als "leek" zou je misschien denken dat caravans en campers technisch nogal eenvoudig geconstrueerd zijn. Die tijden zijn veranderd. De mees te caravans en campers van tegen woordig zijn geavanceerde, comfor tabele recreatievoertuigen, met pri ma rij-eigenschappen. Dat betekent ook dat de moderne cara vans en campers heel vakkundig moe ten worden verzorgd. Zelf doen is er nauwelijks meer bij, zeker als het op de techniek aankomt. Een slecht onder houden, technisch ondeugdelijke of be schadigde caravan of camper is immers een gevaar op de weg. Gaat het om technisch onderhoud, reparatie en scha- deherstel van caravans en campers, dan is het dus wel zo verstandig in zee te gaan met vakbekwame, goed opgélei- de specialisten die alle "ins" en "outs" van de caravan in de vingers hebben. En niet alleen dat. Belangrijk is ook dat men goede waarborgen krijgt voor de kwaliteit van het onderhoud en de repa ratie. Zo'n specialist is Autoschade Dik Bos in Baarn. 'Profile Repair'? Alle FOCWA-caravan en camperservi- cebedrijven hebben in de loop der tijd hun eigen specialisme ontwikkeld. De één heeft zich toegelegd op technische service en onderhoud, de ander op schadeherstel. Sommige bedrijven doen zowel het een als het ander. Een aantal bedrijven heeft zich toegelegd op een speciale schadeherstelmethode voor kleine deuken en beschadigingen van geprofileerde caravanbeplating. Die methode heet "Profile Repair" en is zeer kostenbesparend en veel sneller. De Profile Repair methode leent zich uitste kend voor het puntgaaf herstellen van kleinere deuken, krassen en gaatjes. Schadeplekken worden opnieuw gepro fileerd. Daarna wordt de schadeplek bewerkt en gespoten. Deze techniek is toepasbaar op alle materialen, dus ook op alle profileerde beplating. Deze repa ratiemethode is uitgebreid getest door TNO en daarom wordt op het resultaat een schriftelijke FOCWA-garantie van twee jaar gegeven. Onderhoud moet Uit onderzoek en acties van de ver keerspolitie blijkt telkens opnieuw dat heel wat caravans en campers niet in een al te beste staat verkeren. Verkeer de zuinigheid? Veel caravan- en cam- perbezitters gaan ervan uit dat onder houd niet zo erg nodig is, omdat men maar eens in de zoveel tijd van dit ge liefde bezit gebruik maakt. De FOCWA-specialisten weten echter uit eigen ervaring waar dat toe leidt: tot onnodig hoge reparatiekosten en een onnodige bekorting van levensduur. Want ook hier geldt: "Wat rijdt dat slijt, wat staat vergaat!" Verdroogde banden, slecht functionerende remmen, vesleten schokdempers en Wiellagers, dit alles kan het voortijdige einde betekenen, niet alleen van uw welverdiende vakan tie, maar ook van uw kostbare bezit. Grondige inspectie Des te wijzer doet men eraan in zee te gaan met een gespecialiseerd, vakkun dig FOCWA-caravan- en camperservi cebedrijf. Prima geoutilleerd met alle moderne apparatuur voor het opsporen en herstel van technische mankementen. Remmen,- de trekinrichting, het onder stel, de bedrading, de gasleidingen, de afvoer, alles wat men maar kan beden ken wordt kritisch gecontroleerd op wer king en veiligheid. De bevindingen wor den vastgelegd in een universeel inspec tierapport. Haalt de caravan of camper een "voldoende", dan mag men een spe ciale veiligheidssticker aanbrengen, zo dat iedereen kan zien dat het voertuig aan de veiligheidseisen voldoet en tech nisch in goede staat is. Dit is vooral ook belangrijk voor de verzekeringsmaat schappij. Het is zelfs zo dat een aantal verzekeraars tegenwoordig via de verze keringspolis verplichten de caravan of camper in technisch goede staat te hou den en dit via een inspectie-rapport aan te tonen. Men kan dus niet beter terecht dan bij een FOCWA-caravan- en cam perservicebedrijf. Wat garantie betreft: alleen bij een FOCWA-caravan- en camperservicebedrijf krijgt men twee volle jaren FOCWA-garantie op de kwa liteit van het schadeherstel. Een unieke garantie! De meeste caravanbezitters in Soest en omgeving kunnen de komen de weken de controlekaart voor gratis caravancontrole ontvangen. Is dit niet het geval, kom dan naar Autoschade Dik Bos, Saturnusweg 10 (Bedr.terr. De Noordschil) vlabij Nijhof te Baarn om deze kaart op te halen of bel tel. 035 - 5414040*. De gratis caravancontroleda- gen zijn op zaterdag 19 april en 31 mei a.s. Men kan bij controle meteen lid worden van de Dik Bos Club met zijn vele voordelen op het gebied van onder houd en controle van de auto en de ca ravan. (advertentie) De heer en mevrouw Van Ameron- gen uit Soest zijn de winnaars gewor den van de maand maart in de prijs vraag ter gelegenheid van het 25-ja rig jubileum van Reisbureau Gerth. Zij wonnen een 8-daagse vliegreis van Evenementsreizen naar vakan tiepark Tenbel op Tenerife. Iedereen die een reis boekt bij Reis- bureau Gerth maakt kans op een van de prachtige prijzen die elke maand worden toegekend. De prijs voor de maand april is een Vrij Uit-reische- que van f 1.500,-. Geldig t/m 26 april 1 997. Brillen Contactlenzen Soesterbergsestraat 45 (naast Deelen) Soest. Tel: 035 - 603 03 96 - Ruime parkeergelegenheid. Zonnebank met 2 gezichtsbruiners 10 xf 75,00 per keer f 10,00 Snelbruiners met 2 gezichtsbruiners extra pigmentlampen 10 xf 100,00 per keer f 12,50 Jumbo met 4 gezichtsbruiners 10 xf 150,00 per keer f 17,50 Openingstijden: maandag 13.00 uur tot 22.00 uur dinsdag t/m vrijdag 10.00 uur tot 22.00 uur zaterdag 10.00 uur tot 17.00 uur Elke ondernemer kent het pro bleem: hoe krijg ik mijn zending op de snelste, de meest efficiënte, de veiligste en de voordeligste manier op het juiste adres? Sinds vorige week biedt Master Express - onder deel van Master Logistics aan de Zuidergracht 14 - de juiste oplos sing. Master Express is de "koerierspoot" van Master Logistics (sinds zes jaar in Soest gevestigd), dat zich bezighoudt met lo gistieke dienstverlening in de ruimste zin van het woord. Het bedrijf verzorgt de totale goederenstroom, van leverancier tot afnemer op één adres. Master Logis tics houdt zich o.a. bezig met zeevracht, luchtvracht, opslag en distributie (inclu sief douane-faciliteiten) met agenten overal ter wereld. Master Express richt zich, op een deel van deze activiteiten, met name de koe rier- en "overnight"-service, die in Soest tot dusver niet geboden werd. Master Express is dan ook een nieuw initiatief, dat onder leiding van de heren M. v.d. Grift en R.J. Jetten o.a. sneldistributie en koerierdiensten verricht door geheel Nederland. Het gaat daarbij met name om zendingen van 10 a 30 kilogram (maximaal 50) en van allerlei samenstel ling, behalve brandgevaarlijke stoffen. Meestal gaat het om breukgevoelige zendingen: glas, aardewerk, elektronica, etc., waarbij het niet uitmaakt of de zen ding uit één of meerdere dozen bestaat. Master Express richt zich op het "gat in de markt" dat ligt tussen de plaatselijk opererende koeriers en de grote maar dure landelijke diensten. Master Express levert kwaliteit, dat wil zeggen dat aan de uitvoering van de dienstverlening de hoogste zorg wordt besteed. De zendin gen worden met de hand gepakt, met aandacht voor de details, en er is geen sprake van "lopende bandwerk" in de letterlijke zin van dat woord. Drie serviceniveaus Dat gebeurt op drie serviceniveaus: "ex press" (de zending gaat direct en zonder onnodige vertraging van afzender naar ontvanger, meestal met wagens van Master Express zelf); "same day" (de zending wordt in de loop van dezelfde De heren R. Jetten (l.) en M. v.d. Grift van Master Express. dag bezorgd); en "overnight" (de zen ding wordt voor 12.00 uur de volgende werkdag afgeleverd via "Snelned", een landelijk netwerk van soortgelijke koe rierdiensten met ca. 70 steunpunten. De tarieven hangen uiteraard samen met het gewenste service-niveau. Master Express beschikt zelf over een bus, een vrachtwagen en twee kleinere koeriersauto's. Elke dag zijn er in Snel- ned-verband (waardoor de overnight- tarieven ook al gunstig worden beïn vloed) echter zo'n 200 a 250 wagens onderweg door het hele land. Het werkgebied van Master Express zelf strekt zich uit over het hele Gooi en Eemland-gebied, van Naarden tot Nij- kerk. Met de Snelned-samenwerking bestrijkt de overnight-service van de koerierdienst echter heel Nederland en het systeem sluit inmiddels ook aan bij soortgelijke systemen in België en Duitsland, en binnenkort ook Engeland. Master Express is gevestigd aan de Zui- dergracht 14 en telefonisch en per fax bereikbaar via (035) 6032099. Directeur Frits Gerth overhandigt de reispapieren aan de heer en me vrouw Van Amerongen. Foto: Goos van der Wilt.

Soester Courant | 1997 | | pagina 25