^981 HG TUINHOUT IM I Bob's Bloemen HNG: Wonnink, voor het beter zonweringswerk! mmy Bloemist Geytenbeek naar noodwinkel 0492 - 509 646 De nieuwste haarmode, nu bij Syliie Hair hof! ebbers 'e en EED: ATE aal bij >kates. ÏWCCS iHANDEL WANDEL Geytenbeek Bloemsierkunst Burg. Grothestraat AL-CO-EEZ Killer Loop street sport collectie bij Wildschut Optiek Wildschut Optiek Het Daewoo Taxatie Team raast weer door Nederland 'Kruidenmix voorkomt kater' PAGINA 8 WOENSDAG 16 APRIL 1997 6, Soest )2 97 83 e-tijds- ck van istralian en! lektie o.a. r, Crazy Fitness, i street- s Roces /eekend. SOESTER COURANT PAGINA 9 A.P. van Doorn b.v. 6 dagen per week tot uw dienst ^®urö£ wordt (i/.h. Geytenbeek) en gaat verhuizen naar de noodwinkel aan de naast Hulleman Optiek in de tuin van Braamhage. Soberup Europe introduceert: DE ANTI-KATER PIL OVERTUIG UZELF BIJ UW VAKOPTICIEN: 'De Soester' biedtf3.000, - meer voor huidige auto Soberup Europe importeert al-co-eez Stripes, nieuw uit Frankrijk Voorlichting voor ondernemers-in-spé Kapsalon Cadeau Bij aankoop van uw Duo Kerastase Nutritive 5,00 KORTING tiet moeP we1gek lopen als we u nieP kunnen helpen. I u ran Buuren ne skates is dat Aanbiedingen geldig t/m 26 april of zolang de voorraad strekt. Voor hef Wie de zon buitenshuis wil houden vindt bij Wonnink Zonweringen in Hoogland een passende oplossing. Zij leveren niet alleen een breed as sortiment buiten-zonweringen in alle kleuren en maten, ook voor rol luiken, lamellen, rolgordijnen, ja loezieën en horren bent u er aan het juiste adres. Door gebruik te maken van een uitge kiende techniek en vormgeving bij raambekleding en de keuze uit vele har monieuze kleuren wordt volledig vol daan aan functionele en esthetische ei sen. Voor elke reële situatie is een pas sende oplossing denkbaar. Kwaliteit is onder meer een gevolg van intensief onderzoek en door gebruikmaking van de beste materialen en assemblageme thoden. Na deskundig advies en tegen een rede lijke prijs wordt er een gedegen kwali teitsproduct vakkundig geïnstalleerd door de eigen technische dienst. Op alle producten en op de montage wordt een garantie gegeven van twee jaar. Wonnink heeft niet alleen ruim 25 jaar lang ervaring, maar ook een grote keu ze en - misschien wel het belangrijkste - een betrouwbare naam. In de show room kan men zich een goed beeld ver schaffen van de mogelijkheden op het gebied van binnen- en buitenzonwering. Onder het genot van een kop koffie wordt er naar de wensen van de klan geluisterd en voor elk probleem een pas sende oplossing geboden. Ook is het mogelijk om geheel vrijblijvend een af spraak te maken voor een bezoek aan huis, waarbij ter plaatse geadviseerd wordt over de diverse mogelijkheden, waarna een offerte wordt gemaakt. Dit alles waarborgt een duurzaam kwali teitsproduct en een optimale service. De vlakhangende zonwering of screen is sinds een aantal jaren ook bij de parti culieren een veelgevraagd product. 40 verschillende modellen tuinschermen!!! Tuinolanken a! vanaf f2.25 m'. Koningsweg 33 Soest, tel.nr. 035-601 01 67 Kwaliteit teaen de scherpste prijzen!!! Bij aankoop van materialen gratis gebruik van aanhangwagens gereedschappen. Hierin is Wonnink gespecialiseerd door dat men dit product ooit zelf geprodu ceerd heeft en hierop door de jaren heen verbeteringen heeft aangebracht, waar door voor elke situatie een oplossing denkbaar is. Om dicht bij huis te blijven kunnen en kele tot de verbeelding sprekende ge bouwen worden genoemd, waar Won nink reeds zonwering heeft gemonteerd en nog in onderhoud heeft, zoals Hans Schreuder Lab., Intergamma, Polygram, René Stokvis producties, Huize Patria, residentieflat Prins Hendriklaan enz. Onderhoud Ook voor reparaties en onderhoud aan bestaande binnen- en buitenzonwering kunt u Wonnink bellen, waarbij voor een snelle service zal worden zorggedra gen. Bij Wonnink Zonwering in Hoogland, hebben ze zelfs al de lentekriebels ge kregen en de showroom een nieuw jas je gegeven in zachte zwoele kleuren. Volop keuze in vernieuwde uitvoeringen en mooie dessins. U kunt in de zomer genieten van de warmte, terwijl u, on der zo'n prachtig terrasscherm, die hin derlijke zon uit uw gezicht haalt. Of, wat dacht u van plissés in vele kleuren en dessins? Kom gauw kijken in de nieuwe show room aan de Hamseweg 89a in Hoog land en kies, onder het genot van een kopje koffie, een van de mooie produc ten voor uw woning uit. In de maand april geeft Wonnink nog extra Lente-Kriebels door de enveloppen- actie met voordeel tot zelfs f 1.000,-. Zie de advertentie: "Geef toe aan uw lente-kriebel", Wonnink verwelkomt u graag in zijn showroom of komt vrijblij vend langs na telefonische afspraak: (033) 480 22 44. WINKEL 2 SUPERMARKT/MAGAZIJN WINKEL 1 IN- EN UITRIT Vanaf de Burgemeester Gro- thestraat wordt momenteel een fraai doorkijkje geboden naar het knotwilgengebied, maar op het open terrein ervoor wordt de ko mende maanden hard gewerkt aan de voltooiing van de nieuwe super markt van Albert Heijn, twee of drie winkels, enkele appartementen en 134 parkeerplaatsen. AH krijgt de beschikking over ongeveer dertienhonderd vierkante meter winkel- vloeroppervlakte. Daarvoor krijgt, ge zien vanaf de Burgemeester Gro- thestraat, Bob's Bloemen (v/h Bloem- sierkunst Geytenbeek) honderd vier kante meter. Het huidige pand van bloemist Bob van de Veen wordt binnenkort gesloopt. Tij dens de nieuwbouw zal hij uitwijken naar een noodwinkel die, links van Hul- leman Optiek, in de tuin van Braamha- ge zal komen te staan. Als alles goed verloopt, verhuist Bob's Bloemen nog deze week naar het tijdelijke onderko men, voordat hij in het najaar het nieu we pand bij Albert Heijn zal betrekken. Eigenlijk had Bob's Bloemen al in de noodwinkel moeten zitten. Maar vol gens Van de Veen is er vertraging opge treden, omdat men in het gemeentehuis was vergeten het college-besluit om de vergunning te verlenen, te publiceren. Behalve de supermarkt van AH en Bob's Bloemen komt er in de nieuw bouw nog ruim vierhonderd meter win keloppervlakte beschikbaar. Wie hier van gebruik gaat maken, is nog niet be kend. Boven de begane grond worden enkele appartementen gebouwd, terwijl rond de supermarkt 134 parkeerplaatsen wor den aangelegd. Het plan wordt dusda- Een verkleinde weergave van deschets- tekening. Links van de geplande bebou wing ligt de Burgemeester Grothestraat. Rechts van en onder de supermarkt wor den 134 parkeerplaatsen aangelegd. nig uitgevoerd, dat de bewoners van Beversstein uitzicht houden op de Bur gemeester Grothestraat. 's Avonds spijkers in je kop, 's ochtends zonder kater weer op! Voor informatie en bestelling, bel de nationale Soberup informatielijn: "Killer Loop Kicks Ass..." Het is meer dan een bewering, het karak teriseert de Killer Loop zonnebril- lenlijn en degenen die ze dragen. Killer Loop is niet zomaar een sportieve zonnebril, maar een le vensstijl met een actieve instelling. Killer Loop is voor mensen die gek, geestig, cool zijn en genoeg zelfvertrou wen hebben om zichzelf niet al te se rieus te nemen. Twaalf uitvoeringen van de Killer Loop Street Sport zonnebril len met state-of-the-art vakmanschap en design worden op de markt gebracht. De drie aluminium, ovale en rechthoe kige modellen sluiten om het gezicht aan, zogenaamde "wraps". Ze dragen flitsende namen: Volatile, Vicious en Richter en brengen de zonnebrilmontu ren op een nieuwe, onnavolgbare hoog te. Aluminium is werkelijk het nieuwste van het nieuwste en verkrijgbaar in zo wel goud- als zilvermat. De gouden of zilveren glazen zorgen beslist voor een opvallend uiterlijk. Reckless, Pandemonium, Revolt en De- fiant: Deze opvallende benaming geeft het sluwe en sportieve aanzien weer van deze modellen. Of je nu op het strand, in de lucht of op straat bent, met deze lichtgewichtbrillen val je zeker op. De monturen zijn verkrijgbaar in goud, zil ver, gunmetal en matzwart. De zonwe rende glazen zijn verkrijgbaar in tinten als goud, donkergrijs en zilver. Venom en Vengeance: Twee nieuwe trendy stijlen van dit jaar, die werkelijk een "attitude" uitschreeuwen. Venom en Vengeance zijn agressieve "wrap" mon turen met een aparte uitstraling. Deze zullen zeker aanslaan. De monturen zijn in matzwart, zilver en glanzend goud. De glazen zijn in donkergrijs, goud en zilver. Lichtgewicht plastic "wraps" met apar te glaszetting zijn het handelsmerk van deze totaal nieuwe monturen. Recess en Riddler zullen zeker om aandacht vra gen. De monturen zijn verkrijgbaar in kleuren van klassiek zwart tot meer op vallende kleuren als "stone" en "tortoi- se". De kleuren van de glazen zijn donkergrijs, zilver en goud. De toppunt van uitzinnigheid is de Rap- ture. Een unieke zonnebril die de wereld beslist vertelt dat je een "attitude" hebt. De zwarte en zilveren monturen worden geaccentueerd door gele, blauwe of zil veren glazen. De hele collectie is present bij Wilschut Optiek, Zuidpromenade 14, tel. 6022212. ZUIDPROMENADE 14 - SOEST HARTJE-ZUID - TELEFOON (035) 602 22 12 Na het overweldigende succes in 1996 raast het Daewoo Taxatie Team in de maanden april en mei weer door het land. Vanaf 2 april gaan 35 teams van drie man, geas sisteerd door geavanceerde compu terapparatuur, het land door om in genoemde periode op diverse par keerplaatsen enkele honderddui zenden auto's te taxeren. Op basis van deze taxaties zullen zij een inruilvoorstel doen dat de berijder van de auto achter de ruitenwisser zal aan treffen, met de uitnodiging de Daewoo- dealer te bezoeken om het inruilvoorstel financieel te laten aanscherpen. In Soest is dat Autobedrijf De Soester aan de Kortverlorenweg 1. Vorig jaar taxeerde het Daewoo Taxatie Team binnen twee maanden, tijd ruim 300.000 auto's. Extra hoge inruilprijzen Bij de aanschaf van een nieuwe auto is de inruilprijs en met name het toe te be talen bedrag een belangrijke factor. Tij dens deze actieperiode biedt Daewoo dealer De Soester voor de huidige auto f 3.000,- boven de ANWB/BOVAG koerslijst. Door de toch al scherpe prijsstelling van de Daewoo Nexia en Espero in combi natie met dit royale inruilaanbod is de kans groot dat het toe te betalen bedrag verrassend laag zal uitvallen. Daarnaast biedt het Koreaanse merk ook nog een groot aantal zekerheden dat bij de aankoopbeslissing moeten worden meegenomen, zoals de 3 jaar Algemene Garantie, 3 jaar Lakgarantie, 6 jaar Carrosseriegarantie, 3 jaar Euro - 24 uur - Service en 3 maanden Om- ruilgarantie. Geen hoofdpijn meer en geen last van een dikke tong en een droge mond. Voor degenen die een avond je hebben doorgezakt, is al-co-eez het nieuwe wapen. Zeggen ze bij Soberup Europe, de importeur van deze zogenoemde 'anti-katerpil' uit de Verenigde Staten. In de capsule zijn dertien natuurlijke kruiden (waaronder Ginger, Ginseng, Gardamon en Alisma) verwerkt, die de vochtonttrekkende werking van alcohol in het lichaam tegengaan. De mix van de kruiden zorgt voor versnelde afbraak van alcohol in het lichaam en de krui den hebben volgens Soberup Europe een gunstige uitwerking op organen, zoals de maag, de lever en nieren. Cees Blankestijn van Soberup Europe dat al- co-eez in de Benelux importeert: "Zelfs de blaas vaart er wel bij en hoeft niet zo nodig veelvuldig te worden geleegd. Met al-co-eez blijft niet alleen het hou ten hoofd achterwege, maar het natuur product maant ook de protesterende lichaamssappen weer tot de orde." Wie te diep in het glaasje heeft gekeken, maar al-co-eez op de juiste wijze heeft gebruikt, hoeft niet bang te zijn voor een kater. Afhankelijk van het aantal con sumpties, het lichaamsgewicht en de fy sieke gesteldheid moeten na het laatste drankje drie a vier tabletten worden in genomen. "Maar nooit meer dan acht binnen 24 uur," aldus Blankestijn. Hij benadrukt dat het gebruik van al-co- eez geen excuus is om na wat alcoholi sche drankjes zelf achter het stuur te kruipen. "De tablet voorkomt een kater en mag weliswaar de alcohol versneld afbreken, de gebruiker is nooit van het ene op het andere moment volledig nuchter." 'Wondermiddel' Het Helmondse Soberup Europe heeft de tablet al uitgeprobeerd tijdens het carnaval in het zuiden en spreekt van een 'wondermiddel'. "Er was een ware stormloop op al-co-eez en in het Ame rikaanse uitgaansleven is het inmiddels gemeengoed. De testrapporten van toonaangevende instituten als de Har- vard Medical School zijn lovend. Het is een doorslaand succes," zegt Blankes tijn. Inmiddels is al-co-eez ook verkrijgbaar bij Het Reformhuis aan de Middelwijk straat, café-bar De Kuil aan het Kerk plein en café Willem I aan de Koningin- nelaan. Een flacon met acht capsules kost 9,95 gulden. Soberup Europe is schriftelijk te bereiken op Kasteel Tra verse 90, 5701 NR Helmond en telefo nisch via de nationale informatielijn, tel. 0492-509646. Het faxnummer is 0492- 548193. Stripes, de nieuwe trend voor voor jaar en zomer. Leuke gekleurde strepen in het haar. Wit, rood* zwart, wat men maar wil. Het is de absolute trend van dit moment voor iedereen die modegevoelig is. Maar nu hoeft men hiervoor niet naar Frankrijk. Kapsalon Syllie Hair heeft de nieuwe modelijnen bestudeerd en is er helemaal klaar voor. "We zijn allemaal enorm geïnspireerd door de nieuwe haarmode", vertelt Sylvia van Welzenis. "We hebben er de afgelopen weken hard op getraind en staan nu te popelen om van Soest de meest modieuze plaats van het Gooi te maken. De nieuwe lijn doet wat denken aan de kapsels uit de jaren zestig. Kort, pittig en sexy. Vooral non chalant en zeer natuurlijk. Veel beken de sterren vari de tv zijn al zo gekapt." Sylvia van Welzenis denkt dan ook dat het dit jaar een zeer kleurrijk voorjaar zal gaan worden. De natuurlijke model len, al dan niet voorzien van een zach te ondersteuning kunnen heel goed ge combineerd worden met kleur. "De tijd van uitgeplozen gepermanente hoofden is gelukkig geweest. Met de nieuwe pro ducten zijn we niet alleen createurs, maar ook haarverzorgers geworden. En als je goed bent voor het haar, ben je ook goed voor de klant", concludeert zij. Vandaar dat kapsalon Syllie Hair veel aandacht besteedt aan advisering. Dat gaat van wassen tot adviezen over kleur, de verschillende mogelijkheden van on dersteuning, enz. "Het begint met de juiste keuze van de shampoo, het was sen van het haar, wat eigenlijk al een vak apart is. Verder adviseren wij onze cliënten om hun haar tussendoor ook nog te verwennen en laten we ze zien hoe ze hun haar het best kunnen föhnen zonder het over te belasten." Heel belangrijk is het ook dat mensen een deskundig advies krijgen over kleur, ondersteuning en coupes. Gezichtsvorm en huidskleur spelen daarbij een heel belangrijke rol. Medewerkers van Syllie Hair zijn hier speciaal voor opgeleid. Kapsalon Syllie Hair, aan de Soester- bergsestraat 39a, 6010706, staat dan ook weer helemaal voor u klaar. En zo als altijd: jongeren krijgen 30% korting. Voor startende ondernemers wordt op donderdag 24 april een voorlichtingsbij eenkomst gehouden. De Kamer van Koophandel en het Instituut Midden- en Kleinbedrijf hebben hiervoor bank en belastingdeskundigen en accountants uitgenodigd. De bijeenkomst wordt vol gende week donderdag van 13.00 tot 16.30 uur gehouden in congrescentrum De Eenhoorn aan de Koningin Wilhel- minalaan 33 in Amersfoort. De kosten per deelnemer bedragen 35 gulden. Be langstellenden dienen zich vooraf op te geven bij de afdeling handelsvoorlich ting van de KvK, tel. 033-4612964. Soesterbergsestraat 39a - Tel. 035 - 601 07 06 t/

Soester Courant | 1997 | | pagina 9