I ft* Groot cultureel festival 'Ecce Homo' Gevarieerd zomerprogramma Cabrio Sticker op de brievenbus? Wacht nieuws i E TUINHOUT 42* i CULTUUR WELZIJNI GROENEVELD O' Nieuws van de bibliotheek OTLtöhOCK Hans Dorrestijn viert oud en nieuw Met kunstenaars uit tien landen en veel manifestaties Wim van Hoorn Weer inleveren van pakketten voor Poolse kennissen Westenéng Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers Verkeerscontroles: 279 bekeuringen Aanrijding op Steenhoffstraat Auto-inbraken Montezuma's Revenge bijt zaterdag 24 mei spits af Vrouw botst met auto tegen boom Edelsteenslijperij "De Sprong stichting openbare bibliotheek Een keuze uit de nieuwe cd's WW Cr A.P. van Doorn b.v. MEE Céén Het Rode Kruis verhuist naar Valeriaanstraat Soester Courant - Reclamekrant -™G|N^14 WOENSDAG GroenwitU Zero Patience ANW$ Elke woensdag jeu de boule voor 55-plussers JEp^pM/iNKEL VOETBA Duivenbe WOENSDAG 14 MEI 1997 SOESTER COURANT DRIE Cultureel Centrum Willaertstraat 49, tel. 602 2188 Donderdag 22 mei Hans Dorrestijn, schrijver, cabaretier, zanger, maar vooral tekstdichter, is de laatste jaren voornamelijk in het theater te bewonderen geweest. Zijn laatste pro gramma "Gesmolten Ijsberen" kreeg lovende recensies en trok volle zalen. Na een periode van bezinning is hij deze maand begonnen met de voorbereiding van een nieuw programma, waarin alle hoogte- en dieptepunten uit de afgelo pen jaren de revue zullen passeren en tevens enkele nieuwe nummers. In eer ste instantie een kleine zaalproductie en in het seizoen 1997/1998 klaar voor de grote zalen. Een feestavond met Dorrestein is an ders. Het is leuk, om te lachen en toch bekruipen je lichte gevoelens van twij fel. Een man in het najaar, maar ook in het voorjaar en in de zomer, met een schaal met oliebollen...? En dan al dat onbekommerde uitpakken met de bes te nummers uit zijn theaterprogramma's, klopt dat wel? Dorrestijn die de jaarwis seling bejubelt en het Paasfeest bezingt en Kerst. Een spetterende avond? In elk geval hoor je zacht geknetter. Alsof een kaars een tak van de dennenboom in brand heeft gezet. Donderdag 22 mei; Aanvang: 20.15 uur; Entree: 25,- (CJP/65+/WV-le- den 22,50). Reserveren: tel. 6022188 of 6012075. Hans Dorrestijn. KASTEEL NATIONAAL CENTRUM ni Anv VOOR BOS. NATUUR ö/V/VIViX EN LANDSCHAP Tel. 035 - 542 04 46 Erasmusensemble In Kasteel Groeneveld speelt zondag 25 mei het Erasmusensemble. Op het pro gramma staat een theatraal concert dat de titel 'Watermuziek' met zich mee Het stuk speelt zich af in een wereldha ven waar de haat-liefde verhouding van de mens met de zee al eeuwenlang wordt bezongen. Er worden verhalen verteld en liederen gezongen over de zee, piraten en verborgen schatten. Het trio, dat in 1968 is opgericht, bestaat uit Peter Goedhart (bariton), Nico Nijholt (trombone) en Eric van der Kroft (pia no). Aanvang: 16.00 uur. Kaarten: 12,50 gulden. Reserveren: tel. 5420446 (kan tooruren) of 5414562 (buiten kantoor uren). In juni vindt in Soest een groot cul tureel festival plaats met als thema "Ecce Homo" zie de mens). In de Beeldentuin aan de Bosstraat zul len 24 kunstenaars uit tien landen hun visie geven op het thema. Daar naast wordt in juni nog een aantal manifestaties gehouden in Soest en Soesterberg, die variëren van expo sities in verschillende galeries en in de Oude Kerk tot aan een gran dioos, middeleeuws theaterspekta kel "Eemsaga" in het Openlucht theater Cabrio. Van een eigenzinnig fotoproject tot aan een interessante kunstfietsrou te en veel workshops. (Zie voor een gedetailleerd overzicht van het festi val "Ecce Homo" de laatste pagina van Op 't Hoogt in dit blad). Enkele hoofdrolspelers van de interna tionale kunstmanifestatie die in juni wordt gehouden. Op de foto: enkele jonge acteurs van de "Eemsaga" en enkele Soester ga leriehouders in de Beeldentuin "De Hazelaar" na de persconferentie waar maandagmiddag het sein werd gegeven voor een uitgebreide publi citeitscampagne. BOUWBEDRIJF SOEST TEL. 035-6015073 - FAX 6017496 NIEUWBOUW .VERBOUW fNVOg RENOVATIE ONDERHOUD Bewoners in Soest kunnen op vrijdag 16 mei tussen 17.00 en 22.00 uur aan de Di Lassostraat 40 weer een pakket inleve ren voor familie, vrienden of kennissen in Polen. Het zal in Polen aan huis wor den afgeleverd. De dozen moeten worden dichtgemaakt met plakband en een stevig touw. Het adres van de afzender en de geadres seerde dienen duidelijk leesbaar op het pakket te staan. De doos mag geen geld bevatten en niet meer wegen dan 25 kilo. Verzenden kost 7,50 gulden per pakket en 2,50 gulden per kilo. Bij het inleveren van de doos is men verplicht zich te legitime ren. Voor meer informatie kan men bellen met familie De Groot, tel. 6024377. UURWERKMAKERIJ voor reparaties met ambachtelijke precisie. DenBlieklaan48-Soest-601 17 66 Bij vijf verkeerscontroles heeft de poli tie vorige week op één dag 279 bekeu ringen uitgeschreven. De grootste klap per viel op de Koningsweg, waar dins dag tussen kwart voor twaalf en half één 150 van de vierhonderd passerende voertuigen te hard reed. Tussen kwart over twee en kwart voor drie werd 's middags de radar neergezet op de Stad houderslaan. Hiervan werden 120 van de 279 voorbijrijdende bestuurders de dupe. Verder bekeurde de politie in totaal ne gen automobilisten op de Koningsweg, de Soesterbergsestraat en de Van Weedestraat, omdat ze geen veiligheids gordel droegen. Op de Steenhoffstraat heeft maandag een aarijding plaatsgevonden tussen twee auto's. Een 34-jarige vrouw uit Soest botste met haar wagen achterop die van een 49-jarige Soester die op dat moment afremde. De man heeft zich met pijn in zijn nek onder doktersbe handeling gesteld. Maandag zijn in Soest vier auto-inbra ken gepleegd. Uit auto's die op de To renstraat, het Scalmeyerpad en het Cho- ristenpad geparkeerd stonden, zijn de radio-cassetterecorders gestolen. Een auto, die op de Prins Bernhardlaan geparkeerd stond, is alleen opengebro ken en doorzocht. Er is niets meegeno men. Onenluchttheater Cahrio heeft ziin Montezuma's Revenge. Openluchttheater Cabrio heeft zijn programma voor het komende zo merseizoen gepresenteerd. Het spits wordt op zaterdag 24 mei afge beten door Montezuma's Revenge. De a capelloformatie begint om 20.00 uur. De toegangsprijs be draagt 25 gulden. Montezuma's Revenge stond tien jaar geleden voor het eerst op het podium en treft momenteel voorbereidingen voor zijn zesde theaterprogramma. De tijd is rijp voor een beperkt aantal concerten, waarin de groep een selectie ten geho re brengt van de beste, gekste, meest bijzondere en gevoelige nummers uit het oeuvre van Neerlands meest populaire a capelloformatie. 'Best of Five' is de ti tel waarmee Montezuma's Revenge door het land toert. Op 24 mei komt de groep naar het openluchttheater aan de Soesterberg sestraat. Voor de fans wordt dit het feest der herkenning, voor degenen die Mon tezuma's Revenge nooit eerder horen en zagen, is dit een unieke gelegenheid om kennis te maken met de vijf veelzijdige stemkunstenaars die het genre a capel- lopop een nieuwe dimensie hebben ge geven. De groep bestaat uit Hans Cas- sa, Dennis Kivit, Paul Klooté, Maarten Mourik en Rob Veldhuijsen. Genres Het programma dat de komende maan den in Cabrio wordt afgewerkt, is geva rieerd. Verschillende genres muziek, dans en toneel passeren de revue. Deze week wordt in Soest en huis-aan-huis krant verspreid met een overzicht van het programma. Hierin is één fout geslo pen. Aangekondigd staat dat de Gooi- se Operette op de zaterdagen 20 mei en 1 juni optreedt. Dit is echter alleen op zondag 1 juni. Programma Het programma van openluchttheater Cabrio ziet er samengevat als volgt uit: Zaterdag 24 mei 20.00 Montezuma's Revenge (a capel- lo) Zondag 1 juni 10.30 Openluchtdienst (kerken) 14.30 Gooise Operette ('lm Weissen Rössl') Zaterdag 7 juni 20.30 Een bijzondere nacht (een avond je Shakespeare) Woensdag 11 juni 14.30 Sleuteltje van geluk (kindervoor stelling) Zondag 15 juni 14.30 Spaanse muziek (zang en dans) Zaterdag 21 juni 19.30 Eem Saga (theatervoorstelling) Zondag 22 juni 14.30 Eem Saga (theatervoorstelling) Zaterdag 28 juni 20.00 Folkgroep Knijn (folklore-avond) Zondag 29 juni 14.30 Amsterdams Saxofoon Orkest Woensdag 2 juli 14.30 Rotkopje (sprookje) Zondag 6 juli 14.30 Nebbisj un Rebbisj (jiddische muziek) Zondag 13 juli 14.30 Viricantores (dubbel mannen- kwartet uit Groot Omroepkoor) Zaterdag 19 juli 20.00 Vjazanka (folkloredansgroep uit Wit-Rusland) Woensdag 6 augustus 14.30 Gooisch Poppentheater Zondag 17 augustus Gheselscap Goet Ende Fyn (Neder landstalige volksmuziek uit vroeger tij den). Met onbekende verwondingen is een 35-jarige vrouw uit Soest zondagavond naar ziekenhuis Eemland, locatie De Lichtenberg, gebracht. Het letsel was het gevolg van een aanrijding op de Soesterbergsestraat. Ze kwam vanuit de richting Soesterberg en had haar voer tuig niet onder controle. Nadat ze de spoorwegovergang in Soèstduinen was gepasseerd, begon ze te slingeren en ongeveer tweehonderd meter verder botste ze frontaal tegen een boom. Dit gebeurde om ongeveer half acht. In het ziekenhuis werd bloed van haar afgeno men, omdat het vermoeden bestond dat de vrouw had gedronken. Op dit mo ment sleepte een bergingsbedrijf haar auto al weg. eigen collectie gouden sieraden met edelsteen en brillant zilveren sieraden met edelsteen en colliers reparaties, colliers knopen etc. eigen slijperij Lange Brinkweg 66 Soest Tel. 035 -60130 42 ea Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest 31 Missa solemnis D 950, Franz Schubert Per 1 mei moet de bibliotheek in het kader van een nieuwe auteurs wetvoor iedere uitgeleende cd een bedrag afdragen aan de Stichting Leenrecht. Voor zogenaamde hit- cd's is een extra af te dragen bedrag vastgesteld. De Stichting Leenrecht zorgt voor de verdeling van het geld onder de musici. Ook bepaalt deze Stichting wat een hit is en wat niet. Hit-cd's zijn vanaf 1 mei voorzien van een sticker en het leengeld be draagt f 6,-. Voor alle andere cd's blijft het leengeld f 4,50. 80 Santiago, The Chieftains The Chieftains maken op deze cd een muzikale reis door Noord- Spanje en Portugal. Behalve tradi tionele melodieën spelen zij op deze landen geïnspireerde eigen compo sities. 78 De stand van de maan (hit-cd), De Dijk De muziek van De Dijk is een mix van Nederlandstalige rock en blues. Mede door hun live-optredens ge nieten zij een uitstekende reputatie bij het publiek. Op "De stand van de maan" spelen ook de Hot Haarlemmer Dijk Horns mee. Ze geven door hun bijdrage een extra dimensie aan de cd. Vrijwel alle nummers werden weer geschreven door Huub van de Lubbe. 78 Pop in je moers taal live (hit-cd) Op deze dubbel-cd staan 25 live- uitvoeringen van bekende Neder landse popsongs, zoals van The Scene, De Kast, Normaal en ande ren. Schubert schreef deze mis in 1828, dat ook het laatste jaar van zijn le ven was. Deze uitvoering staat on der leiding van Nikolaus Harnoncourt met het Chamber Orchestra of Europe. Volgens Harnoncourt geldt deze mis als één van de belangrijkste in zijn soort. 80 Illumination, Richard Souther Richard Souther combineert op deze cd spirituele composities van Hildegard van Bingen uit de 12e eeuw met Keltische volksmuziek. Het is een buitengewoon indruk wekkende cd geworden, die veel mensen zal aanspreken. 78 White on Blonde, Texas Texas maakt onder aanvoering van Sharleen Spiteri al jaren prima cd's. Ook deze bevat weer de nodige ju weeltjes. Enkele voorbeelden hier van zijn "Put your arms around me" en "Say what you want". 87 The selection, Yulduz Usmanova Yulduz Usmanova wordt, in het ge heel niet ten onrechte, de Madonna van Oezbekistan genoemd. Zij com poneert haar songs op basis van oude volksliedjes uit Oezbekistan met Turkse en Perzische invloeden en vermengt dit met internationale pop-elementen. Toch zijn de tradi tionele instrumenten goed te horen, zoals bijvoorbeeld de tambur, een luit met een lange hals. 40 verschillende modellen tuinschermen!!! Tuinolanken al vanaf f 2.25 m'. Koningsweg 33 Soest, Tel.nr. 035-601 01 67 Kwaliteit teaen de scherpste prijzen!!! Bij aankoop van materialen, gratis gebruik van aanhangwagen gereedschap. 6 dagen per week tot uw dienst op vrijdag koopavond tot 21.00 uur. VOORTAAN OOK PER TELEFOON TE BESTELLEN! Ongeadresseerd reclamedrukwerk is voor menig ontvan ger een welkome informatiebron van aanbiedingen en ander nieuws van winkeliers en fabrikanten. Ook het huis-aan-huisblad is veelal een wekelijkse, graaggeziene gast in huis voor het lokale en regionale nieuws. Wie echter geen ongeadresseerd reclamedrukwerk wenst te ontvangen en eventueel ook geen huis-aan-huisblad, kan dat gemakkelijk aangeven: met de bekende Nee-Ja en Nee-Nee brievenbusstickers. Wél ongeadresseerd Huis aan Huis JgB reklamedrukwerk bladen Verkrijgbaar li(| 1 «Ie Ci-meenU' De brievenbusstickers zijn al jarenlang in gebruik. De Nee-Nee sticker weert niet alleen ongeadresseerd reclame drukwerk, maar ook het huis-aan-huis blad. Wie geen ongeadresseerde recla me wenst maar wèl graag het weke lijkse huis-aan-huisblad wil ontvan gen, kan de Nee-Ja sticker op de brie venbus plakken. Tot nu toe waren de stickers af te halen bij het gemeentehuis. Sinds dit voorjaar is er ook een andere mogelijkheid om een sticker te bestel len: via het speciale telefoonnummer 0900 - 2025095 (50 cent per minuut). Dit telefoonnummer is 24 uur per dag bereikbaar, zeven dagen per week. Via dit telefoonnummer kunt u de sticker van uw keuze opgeven. U krijgt de sticker dan binnen een week, zonder verdere kosten toegestuurd. Natuurlijk blijft de sticker ook gratis verkrijgbaar bij het gemeentehuis. Mocht u ondanks de sticker op uw brievenbus toch ongeadresseerd recla medrukwerk en/of huis-aan-huisbla- den ontvangen, dan kunt u een klacht indienen bij de adverteerder of de ver spreider die de klacht naar behoren dient op te lossen. Verspreiding van informatie door de gemeente valt overigens buiten de regeling van ongeadresseerd druk werk, maar dat geldt alleen voor die gemeentelijke informatie die geen reclame bevat. De afdeling Soest/Soesterberg van het Nederlandse Rode Kruis ver huist zaterdag 17 mei van de Soes terbergsestraat naar de Valeriaan- straat 2b. De verhuizing, waarbij de brand weer te hulp schiet, is nodig in ver band met de verkoop van het ter rein van Medisch Centrum Molen- dael aan Sinaï. Aan de Valeriaanstraat in Soest heeft het Rode Kruis een pand ge vonden, waarin het zijn werkzaam heden kan voortzetten. Dagelijks zullen daar de medewerkers van en voor de welfare, de vrijwillige ter minale zorg, de vakantieprojecten, de Bloedbank en de bustochten bij eenkomen om aan de aanvragen te kunnen voldoen. Deze aanvragen komen binnen via het Centraal Meldpunt Vrijwilli- gershulp (tel. 035-6031119), een instantie die onderdak bij deze Rode Kruis afdeling heeft gevon den en ook verhuist naar de Vale riaanstraat 2b. Voor de vele mede werkers van de afdeling Soest/ Soesterberg is de nieuwe ruimte een verbetering. Medio juni zal het nieuwe onderkomen officieel wor den geopend. Alléén bil Willem van Oosten... fillem Van Oosten Jotoservice Spaar uw dure camera: veilig foto's maken van het schoolreisje, de picknick, in het pretpark en desb CAMERA Ja... inderdaad GRATIS! Een Grandioos Aanbod! Met deze toch al extra voordelige camera kunt u dus nog méér geld verdienen. Voor 10 gulden neemt u deze KODAK camera lekker mee op reis. En als klaD op de vuurpijl krijgt u die 10 gulden weer terug! Hoe...? Als u de camero weer inlevert voor het laten ontwik kelen en afdrukken bij onze 1 Uur Fotoservice. Willem von Oosten, Soeslerbergsestrool 57, lel. (035) 6013109 Willem von Oosten, Von Weedestraat 147, lel. (035) 6025942 Steenhoffstraat 46, tel. 60195 77 Donderdag 15 mei Een bizarre, maffe, kritische en kom. sche film over de oorsprong van Aidsj de vorm gegoten van een musical. Gt luiden uit de pers: "aanstekelijke liedjfe vrolijke en urgente aanklacht tegen a[ wetenschappelijke tamtam rondo- Aids" (Vrij Nederland). "Verfrissend vol energie en aanstekt lijk spel" (Trouw). De cultfilm van 199; Een musical over Aids, kan dat eiget lijk wel? Aanvang: 20.30 uur. Entree f 9,0[ CJP/65plus f 7,00. n Steenhoffstraat 9A, tel. 60120 75 Overnachten Als men in Nederland of het buitenlanc op zoek gaat naar de wat kleinschaliger: overnachtingsmogelijkheden, dan is hei raadzaam om eens op het kantoor va de WV langs te komen. Bed Break fast (variërend van een eenvoudige ka mer bij een particulier adres tot een een voudige hotel- of pensionkamer) voor al populair op de Britse Eilanden. He. werd zelfs geassocieerd met Engeland Uiteraard verkoopt de VVV/ANWB Soest een Bed Breakfastgids vooi Groot Brittannië en Ierland, met meet dan 3.000 adressen. Ook wordt per adres uitgebreide informatie gegeven over deze overnachtingsmogelijkheid op de betreffende locatie. Deze meer dan 600 pagina's tellende overzichtelijke gids boordevol informatie is verkrijgbaar a f 29,90. Tevens is er de Hotel Guide Logis of Great Brittain en Ireland, met een overzicht van familiehotels in Groot Brittanië en Ierland, prijs f 27,90. la Nederland is er een overzichtelijk op provincie geordend Bed Breakfast- boekje voor f 10,-, maar ook een ANWB-gids "Goedkoop overnachten ia Nederland". Deze laatste gids (f 12,95 voor leden, f 14,95 voor niet-leden) be vat o.a. tal van Bed Breakfastadres- sen, maar ook goedkopere hotelletjes, pensions, jeugdherbergen, natuurvrien denhuizen en trekkershutten. Het gaal steeds om overnachtingen van minder dan f 50,- per persoon per nacht, op basis van 2 personen. Tot en met september kunnen 55-plus sers elke woensdagmorgen meedoen aan de cursus jeu de boule. Deze wordt georganiseerd door de Stichting Wel zijnswerk Ouderen Soest (SWOS). De achterliggende gedachte is om ouderen meer te laten bewegen. Jeu de boule is overigens geen inspan nend tijdverdrijf. Bovendien wordt er koffie en thee. geschonken, zodat ook het gezelligheidsaspect een rol speelt. Gespeeld wordt er elke woensdag tus sen 9.30 en 12.00 uur op de jeu de bou- lebanen aan de Gemshoorn in de wijk Overhees. Belangstellénden kunnen vrijblijvend een kijkje komen nemen. Voor meer informatie kan contact wor den opgenomen met een medewerker van de SWOS, tel. 6026191. Stichting Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 602 81 32 Afrika Het beeld dat ons via de media over Afrika gegeven wordt, is meestal niet zo goed. Het is vaak het negatieve waarop de nadruk wordt gelegd. Dat er ook nog iets goeds in Afrika gebeurt, dat Afri ka leeft, schept, danst, lacht en -waar het kan- volop bezig is met activiteiten en toekomstplannen heeft, wordt verre van ons gehouden. Waarom is dat zo? Schaamte, omdat wij er zo weinig aan gedaan hebben? Geweldig dat OXFAM (zeg maar de Belgische partner van Fair Trade) een campagne voert onder het motto "Ritme is leven, voor Afrika maak ik tamtam". Het is vooral bedoeld voor mensen die de Afrikaanse cultuur een warm hart toedragen. Mensen die met verwonde ring en openheid willen leren op welke misverstanden ons beeld van Afrika vaak gebaseerd is. Het is misschien goed iedereen uit te nodigen eens na te den ken en eens van binnen iets af te breken om daarna eens een juister beeld op te bouwen, over Afrika dat onweerstaan baar op weg is naar een betere toe komst. Dat kunnen zij, met U! Wat U daaraan kunt doen? Begin eens met belangstel ling te hebben voor wat zij zelf u willen bieden. Help hen bij hun streven om iets meer te betekenen in deze wereld. In de Wereldwinkel kan men daar al mee be ginnen. Men kan koffie kopen die van hun koffiebonen is samengesteld. Na tuurlijk is men dat niet verplicht, maar doet men dat wel, dan laat men daarbij merken dat men voor deze mensen iets wilt betekenen. Daarnaast is er thee en een aantal andere producten uit Afrika te koop. Door regelmatig hun producten af te nemen wordt het mogelijk dat zij blij en gelukkig een nieuwe dag tegemoet gaan. Daarvoor kan men dagelijks, behalve op maandag, van 09.30 - 17.00 uur is de Wereldwinkel terecht. -t - De vraag is wat erj men in de wachtkar arts die zojuist bij tiënt een boormacl heeft gesteld. Of m Amersfoort in de h< hoorn er niet in sla£ te winnen. Hendrik-Jan de Boer. zaterdag, is pasgelede arts op bezoek gewees dagen met zijn select van De Posthoorn da mag winnen van Eet van één-op-tien, scha Echt hopen op prom< klasse doet de voetba Ook niet na de 2-1-z zaterdag op De Postht de 8-2-nederlaag b Enkele dagen voor op NEC, was Robert profvoetballer, die zi kreeg, was nu de leen witten. Met zijn ploe Limburgse eredivisiet Wedvlucht: Niergn terdag 10 mei; Afs meter; Wind: zuid v De Zwaluw In concours: 737 di duif: J. van den Brak delde snelheid: 1.8961 J. van de Brakel en Zone 50 52 57 88 107 108 11! E. van de Brakel 2 13 15 150 151 153; J.W.E. Sta 67 72 79 105 115 13S Horns veld 4 68 112 117 Bes 5 19 20 29 35 43 47 96 123 124 129; J.A. V R. van Egdom 8 111 Hengstrum 9 99 170; B. L. Vogel 16 37 55 87 103 huizen 17 172; Gebr. de 45 54 76 80 101 104 13' 167 174 184; H. Vonk 2t Belt en Klzn 27 30 63 7 183; R. van 't Net 31 62 143 152 156 163; H. Tc 100 102 122 160 168; J. 149; Th. Wigtman 44 78 165 182; H. Huisman 49 Woudstra 53 132 177; A 127 131; G. Rijksen 75 1 77 110 120; Gebr. de La van Es 82 169 173; J. B< Doorn 86 136; J. de Jo 119; R. Merkenij 144 16 Uitslag groep B: J.A. Vo, dom 2, Weldink/v. Heng Uitslag groep C: R. van Woudstra 2, A. Hooijer

Soester Courant | 1997 | | pagina 14