IIEKOPFJ KAR WEI GESLAAGD! Constanze NUH0 14?5 IIET is FEEST BIJ Heropeningsfeest bij Karwei Soest Veel nieuws op expo'97 Van de Ven rt IADE i Nieuwe schoonheidssalon Constanze TïïYi HANDEL WANDEL 1 PAGINA 23 whtv EEN SENSATIONELE PENNENAANBIEDING Doorbraak bij contactlenzen irs :rdagen 15-16-17 mei MET VELE AANBIEDINGEN EN DIVERSE ACTIES MET KARWEI MAAK JE 'T HELEMAAL Pennenspeciaalzaak speciaal hiervoor voor de helft van de prijs! kantoorefficiency NIEUW RESTAURANT 'tHOOGJE LUNCHBUFFET 49,50 per persoon. Bang&Olufsen SCHOEMAKER Acties en aanbiedingen van 15 tot en met 17 mei Op vrijdag 23 mei bij Kantoorefficiency aan de Nijverheidsweg Eerste lens van eigen lichaamsstoffen uwt ncefs f€ Movnw-enj-en, w-er DENEN EN 4940 Wateroverlast in huis Hobbemalaan s, i lekker! 00N 6012387 Ervaren Connie Beijen uit Soest gevestigd aan Van Weedestraat BeoSound Century 3 jaar garantie Weteringpad 13 Telefoon 035 - 602 97 50 Bij aankoop van een vulpen, bijpassende ballpen Bijvoorbeeld: WATERMAN GRADUATE: vulpen 39,95, ballpen normaal 29,95, nu voor 14,95 PARKER SONNET: vulpen 160,-, ballpen normaal 140,-, nu voor ƒ70,- Deze aanbieding is geldig t/m 30 juni 1997. Voor alle door ons gevoerde vulpen/ballpen combinaties van de merken Sheaffer, Parker, Waterman en Cross. Steenhoffstraat 13 Soest Tel: 035 - 602 60 01 Nieuwstraat 29 Baarn Tel. 035 - 541 23 01 Kerkstraat 10 Soest 035 - 601 56 60 Dinsdag t/m vrijdag van 12.00 tot 14.00 uur. Luxe vis- en vleesspecialiteiten, incl. mineraalwater, wijn en koffie. Voor gezelschappen blijven lunchmenu's na overleg mogelijk. - SCHOONHEIDSSALON v. Weedestraat 21 1 A Soest Tel: 601 Q7 1 7 Ooit kiest u voor mooist Eigen technische dienst voor snelle service garantie. exnert Schoemaker Burg. Grothestraat 9 Telefoon: 035-6010344 EXAMENCADEAU ALLES-IN-ÉÉN FM radio - CD-speler, cassettedeck en twee geïntegreerde actieve luidsprekers. Slechts 11 cm diep. Kan staan of aan de wand gemonteerd worden. Dat alles in een vormgeving waarvan alleen Bang&Olufsen het geheim kent. PAGINA 22 De medische wetenschap is erin ge slaagd om contactlenzen te vervaar digen met lichaamseigen stoffen. Dit nieuwe type contactlenzen, Pro- Clear genaamd, is sinds kort ver krijgbaar bij Van Rees contactlen zen - gevestigd in Medisch Centrum Molendael en telefonisch bereik baar via 06-0229200. Tot nu toe werden alle klassieke con tactlenzen gemaakt van pure kunststof. Met behulp van reinigings- en hulp vloeistoffen tolereert het oog deze len zen. Maar het dragen kan gepaard gaan met uitdroging, irritatie, vuilafzetting en rood-aangelopen ogen. Vooral in roke rige ruimtes, ruimtes met airconditio ning en bij het langdurig werken achter een beeldscherm. Daarom dragen veel mensen hun lenzen alleen als het echt nodig is. De nieuwe contactlens Proclear is een zachte contactlens, gemaakt met de stof phosphorylcholine. Deze stof komt voor in de menselijke celwand en werd bij medisch onderzoek in 1984 in Londen ontdekt en vrijgemaakt. De stof kon worden gesynthetiseerd en kwam daar mee vrij voor industriële toepassingen. Het materiaal bleek goed geschikt om contactlenzen mee te vervaardigen. Binding De lichaamseigen stof Phosphorylcholi ne (PC) blijft onder alle omstandighe den zuurstofdoorlatend en heeft een sterke binding met water. Afhankelijk van merk en soort tot wel tien keer zo sterk. Daardoor houdt de lens oogvocht veel beter vast. De ogen raken niet geïr riteerd en er ontstaat geen nadelige aan slag van vetten en proteïnen meer op de ProClear contactlens. Bovendien wordt bij het productieproces van ProClear contactlenzen extra aandacht besteed aan de lensranden. Deze zijn bijzonder glad, wat de kans op vuilafzetting nog verder vermindert. Het resultaat is een "natuurlijke contactlens met een ver rassend goed draagcomfort, die elke dag de hele dag kan worden gedragen. Door de unieke materiaaleigenschappen krij gen zelfs de voormalige contactlensdra gers met ProClear een hernieuwde kans. Bosch is het machtige merk van deze decoupeerzaag. Dit type PST54E heeft liefst 380 Watt en is elektronisch regelbaar. En als dit geen Hartenwensprijsje is... Dus hollen heren. De voorraad is beperkt. Om ook zelf gaaf voor de dag te komen krijgt u er een echte Gillette scheerset bij cadeau. Achter zulke deuren hangen mooie dingen. Garderobekast Norma Combi van Stallman. De chique combinatie van 'beuken en vanille'. Voor men sen met smaak. Facet geslepen spiegels en twee halogeen- spots toe. Een zee van ruimte: (hxbxd) 220x170x68 cm. Zoveel luxe is een Hartenwens. Laat de zomer maar komen! U bent er klaar voor met uw opvallende teakhouten tuinset met achthoekige tafel (Brighton). Een meubelmakers hoogstandje. En vier comfor tabele, inklapbare stoelen (Somerton). Geheel in de Engelse Garden Tradition. Minervaweg 3, 3741 GR Baarn, (035) 54 86 111 Openingstijden: Maandag t/m-zaterdag 9.00-18.00 uur Koopavonden: Woensdag t/m vrijdag tot 21.00 uur Tweede Pinksterdag: 10.00-17.00 uur Vanaf morgen is het drie dagen feest bij Karwei. Na een ingrijpende ver bouwing in de bouwmarkt aan het Weteringpad heeft de Soester vesti ging van de snel groeiende keten binnen de doe-het-zelf branche een groot aantal acties en festiviteiten in petto. Aanleiding voor het heropeningsfeest is het feit dat het interieur van de zaak is aangepast aan de nieuwe huisstijl van Karwei. Bij een feest horen cadeaus en daarom geeft Karwei veel weg. Iedereen die 25 gulden of meer besteedt, krijgt een set van drie tuinfakkels mee naar huis. Bovendien wordt op donderdag, vrijdag en zaterdag aan de eerste vijftig klanten, die voor 100 gulden of meer besteden, een vijfdelige pottenset ca deau gedaan. Deelnemers aan de slagzinwedstrijd maken kans op een ballonvaart voor twee personen, een Karcher hogedruk- reiniger en een Python accuboormachi ne. Prijzen zijn er ook te winnen in de kleurwedstrijd voor kinderen. Zowel in de leeftijdscategorie 3-7 als 7-10 jaar worden twee entreekaartjes voor Attrac tiepark en Tikibad Duinrell, een kleu- renbox en een kleurkoffer beschikbaar gesteld aan de makers van de mooiste inzendingen. Op zaterdag 17 mei wordt ook nog een ballonnenwedstrijd gehou den met prijzen voor de tien deelne mers, van wie de ballonnen het verst komen. Gratis koffie, thee en limonade en wat lekkers erbij is elke dag gegaran deerd. De klanten die morgen, overmorgen en zaterdag naar Karwei gaan, kunnen pro fiteren van een groot aantal aanbiedin gen. De bouwmarkt staat altijd garant voor een uitgebreide service. Zoals het Tijdens de Expo'97 bij Kantooreffi ciency Van de Ven is op vrijdag 23 mei veel nieuws te zien. Zeker ze ventien leveranciers sturen die dag vertegenwoordigers naar de Nijver heidsweg om vooral nieuwe produc ten te demonstreren. Zoals de digi tale full-color copier die op de markt gebracht gaat worden. Dit nieuwste product van Danka (Tos hiba) is multifunctioneel en wordt een grote toekomst voorspeld. Het is niet zomaar een kopieerapparaat. De eige naar kan er zijn eigen stickers mee (be drukken, maar ook materiaal mee drukken en vermenigvuldigen, waarmee bijvoorbeeld t-shirts en tegels kunnen worden bedrukt. De kleurencopier kan tevens worden aangesloten op de perso- nal computer en vervolgens als Laser printer worden gebruikt. "We gaan een digitaal tijdperk in, vandaar dat er steeds meer multifunctionele apparaten op de markt worden gebracht," zegt Bernhard Eek van de Kantoorefficien cy Van de Ven. De zaak is sinds kort lid van de inkoop organisatie All Office, waardoor Van den Ven nóg lagere prijzen kan hante ren. De expo is een initiatief van All Office en wordt dit keer voor de eerste keer ook bij de Soester zaak aan de Nij verheidsweg (tegenover het gebouw van de PTT) gehouden. tb. de - met zorgen van moeilijk vervoerbare artike len en de verhuur van diverse soorten gereedschap. Verder staat Karwei be kend om onder meer de kinderhoek en de cadeaubonnen van 10, 15, 25 en 50 gulden, terwijl artikelen binnen dertig dagen kunnen worden geretourneerd. Karwei Soest is één van de 67 vestigin gen in ons land, waar men terecht kan WOENSDAG 14 MEI 1997 SOESTER COURANT Doordat de bovenburen problemen hadden met hun wasmachine, hebben bewoners van de Hobbemalaan ge kampt met wateroverlast. In hun woning stond zondagmiddag bijna tien centime ter water. De schade wordt waarschijn lijk vergoed via de verzèkering. De nieuwe informatiebalie van Karwei Bouwmarkt aan het Weteringpad. Foto: Goos van der Wilt voor onder meer gereedschap, ijzerwa ren, verf, hout, wanddecoratie, plaatma teriaal, electra, verlichting, isolatie, keu kens, kasten, tuinartikelen en bouwma terialen. De zaak is doordeweeks elke dag geopend van 9.00 tot 21.00 uur. Tientallen kramen worden ingericht om de bezoekers op de hoogte te brengen van de nieuwe snufjes, maar ook om ge detailleerde uitleg te geven over de mo gelijkheden van bekendere producten. Op de markt zijn naast Danka onder meer 3M, Brother, Atlanta, Leitz en Ergoshop vertegenwoordigd. Van Ergoshop heeft Van de Ven een groot assortiment uitgestald op het tweede niveau in de winkel. De produc ten voldoen allemaal aan de eisen die door de Arbodienst worden gesteld. Bij Van de Ven kunnen complete stoelen, bureaus, maar ook hulponderdelen (zo als bijvoorbeeld pols- of voetsteunen) worden uitgeprobeerd, die in samenwer king met en op advies van de Arbo dienst of de bedrijfsarts kunnen worden geleverd. Ook over speciale luchtreini- gingsapparaten kan men alles te weten komen. Deze elektrostatische apparaten 3 garantie op drijf voor. Wij ie gaat kosten, t uw verzeke- geldt voor alle lat er een ver- treeks bij ons i: even bellen In de bedrijfsruimte van Kantooreffi ciency staan op 23 mei tientallen kramen tijdens de Expo'97. Foto: Goos van der Wilt zuiveren de lucht van bijvoorbeeld rook en stof. Er is op 23 mei nog veel meer te zien. Tal van demonstraties en presentaties worden gegeven en verder pakt Van de Ven uit met aantrekkelijke inruilacties en een prijsvraag, waarbij een bureau stoel kan worden gewonnen. Met de expo mikt Kantoorefficiency voornamelijk op het bedrijfsleven, waar bij de bezoekers onder het genot van een hapje en een drankje tegelijkertijd hun collega's tegen het lijf kunnen lo pen. Uiteraard zijn, zoals altijd, ook par ticulieren welkom in het pand aan de Nijverheidsweg. De expo vindt plaats van 10.00 tot 19.00 uur. De toegang is gratis. Voor haar make up-lijn heeft Connie Beijen gekozen voor het Italiaanse top merk Royal Effem, dat een breed assor timent decoratieve en verzorgende cosmetica op de markt heeft gebracht. Moeders hoeven niet weg te blijven voor Constanze, omdat ze niet weten waar ze hun kinderen moeten onder brengen. Elke maandag, woensdag en vrijdag is er van 9.30 tot 11.30 uur kin deropvang. En omdat Connie Beijen van gezelligheid houdt, schenkt ze kof fie en thee. Bij wijze van introductie geeft Connie Beijen van Constanze de nieuwe klan ten een welkomstkorting van twintig procent. De schoonheidssalon aan de Van Weedestraat is telefonisch bereik baar via nummer 6010717. menten' worden geboden. Men kan dan een behandeling van Constanze onder gaan, gebruik maken van de sauna en/ of de zonnebank van Fysio Fitness en ook nog aan lichaamsbeweging doen. Ook andere gecombineerde activiteiten voor sporten en ontspanning worden nog uitgewerkt. Connie Beijen is Stivas-gediplomeerd en beschikt over tien jaar ervaring als schoonheidsspecialiste. Daarnaast is ze visagiste en werkte ze jarenlang als do cent huidverzorging en make up aan de Mannequinschool 'Yvette' in Amster dam. Het is daarom niet verwonderlijk dat de zelfstandige onderneemster bin nen afzienbare termijn ook avondlessen gaat verzorgen. Verzorgingsproducten Maar natuurlijk ligt de nadruk van haar activiteiten in eerste instantie op de start van schoonheidssalon Constanze. De verzorgingsproducten betrekt ze van Dr. Grandal, een gerenommeerd merk uit Duitsland. Het betreft plantaardige pro ducten, waarbij geen dierproeven aan te pas zijn gekomen. Ze zijn samengesteld op basis van tarwekiemen, zijn vitami nerijk en kunnen zowel in- als uitwen dig worden toegepast. Om de verzor ging van binnenuit te stimuleren, heeft Connie Beijen ook voedingssupplemen ten van Dr. Grendal in haar studio. Ook deze producten, zoals vitamineprepara ten en energieversterkende poeder, zijn op basis van tarwekiemen geprodu ceerd. Aan de Van Weedestraat biedt schoon heidssalon Constanze een welkomstkor ting van twintig procent op gezichtsbe handelingen. p0f0: Goos van der Wilt Sinds eergisteren is Soest een schoonheidssalon rijker met Con stanze. De Soesterse Connie Beijen heeft haar zaak gevestigd in een unit bij Fysio Fitness Promotions aan de Van Weedestraat 211a. Dat de schoonheidssalon en de sport school onder één dak zitten, biedt bei de de mogelijkheid tot samenwerking. In de nabije toekomst zullen bijvoor beeld zogenoemde 'beauty-dag arrange-

Soester Courant | 1997 | | pagina 23