HENRINEFKENS Birkstraat 30, Soest, (035) 6012364. DE 4jfM ÜASON Heel veel voorjaarsvoordeel nu in onze showroom De Opel dealer in uw buurt Kom langs! VERKOOP FINANCIERINGl LEASING AANBIEDING f§ Astra Season Stationwagon Astra Sport Astra CDX Verlengde garantie f OPEL THUISPAGINA Astra Sport Stationwagon Astra CDX VANAF Astra Sport VANAF Opel Credit. Uw partner In geldzaken. Prijzen ind. B.T.W. en exd. verwijderingsbijdrage en kosten rijklaar maken. Prijs- en specificatiewijzigingen vobtbehouden. Raadpleeg voor de exacte specificaties en voorwaarden altijd uw Opel dealer. De Astra Season; een veelzijdige auto die zowel in het zakelijk ver keer als in het weekend goede diensten bewijst. Met een zeer complete uitrusting, voorbeeldige rijeigenschappen en een uitgekiende actieve en passieve veiligheid. Zijn indrukwekkende prestaties, flexibiliteit en acceleratie ontleent hij aan 5 dynamische motoren; 1.4-, 1.6-, 1.6-16V-, 1.7-TD- of de 1.7-TDS-motor. Stuk voor stuk uiterst zuinige krachtbronnen, die geen groot beslag leggen op uw portemonnee. Het comfort is van een zeer hoog niveau. Dat merkt u al wanneer u instapt. Kortom, de Astra Season is uiterst praktisch, mooi om te zien en uiteraard met de zekerheid van hoog staande Opel kwaliteit. Compleet uitgerust met o.a.: Opel-veilig- heidspakket Opel Full-Size Airbag stuurbekrachtiging elektroni sche startblokkering toerenteller bumpers en buitenspiegels in carrosseriekleur mistlampen vóór 6 speakers en dakantenne centrale deurvergrendeling in hoogte verstelbare bestuurders stoel ventilatiesysteem met microfilter fraaie "Rhine'-bekleding getint glas metallic-/micalak info-display (met weergave van tijd, datum, buitentemperatuur en eventueel radiofrequentie) in delen neerklapbare achterbank. Afgebeeld: Astra Season, vanaf f 30.950,-. Astra vanaf f 29.950,-. De Astra Season Stationwagon is een veelzijdige auto die onder alle omstandig heden veel rijplezier biedt en feilloos op uw commando's reageert. Compleet uitgerust met o.a.: Opel-veiligheidspakket Opel Full-Size Airbag stuurbekrachti ging elektronische startblokkering toerenteller bumpers en buitenspiegels in carrosseriekleur mistlampen vóór 6 speakers en dakantenne centrale deurvergrendeling in hoogte verstelbare bestuurdersstoel ventilatiesysteem met microfilter fraaie "Rhine"-bekleding getint glas metallic-/micalak afdek- scherm bagageruimte dakreling info-display (met weergave van tijd, datum, buitentemperatuur en eventueel radiofrequentie). Afgebeeld: Astra Season Stationwagon, vanaf f 32.450,-. Astra Stationwagon vanaf f 31.950,-. Deze maand staat onze showroom helemaal in het teken van de populaire Opel Astra. Bijvoorbeeld de Astra Sport. Het atletische type met zijn sportieve styling en uit gebreide sportieve bagage. Waaronder standaard: Opel-veiligheidspakket elektronische startblokkering Opel Full-Size Airbag stuurbekrachtiging toeren teller bumpers en buitenspiegels in de carrosseriekleur mistlampen vóór 6 speakers en dakantenne centrale deurvergrendeling in hoogte verstelbare bestuurdersstoel sportstoelen vóór stuurwiel met lederen rand sportief afge stemd onderstel en 15" banden met exclusieve stalen sportvelgen. U heeft de keuze uit een 1.6-, 1.6-16V-, 1.7-TDS-, 1.8-16V- of de flitsende 2.0-16V-motor. Afgebeeld: Astra Sport 3-deurs, vanaf f 31.450,-. Astra Sport Stationwagon, vanaf f 33.950,-. De Astra CDX combineert een allesomvattende veiligheid met exclusieve details. Kortom, de complete Astra CDX! Standaard voorzien van o.a.: Opel-veiligheidspakket 2 Opel Full-Size Airbags ABS airconditioning (alleen benzineversies) stuurbe krachtiging in hoogte verstelbare bestuurdersstoel elektronische startblokkering elektrisch bedienbare ramen voor en achter getint glas toerenteller info-dis play elektrisch verstelbare en verwarmbare buitenspiegels bumpers en buiten spiegels in carrosseriekleur mistlampen vóór 6 speakers en antenne centrale deurvergrendeling hoofdsteunen achter stuurwiel met lederen rand duurzame "Sunset/Twinkle'-bekleding 6-spaaks 15" lichtmetalen velgen metalllc-/mlcalak. Afgebeeld: Astra CDX 4-deurs, vanaf f 397950,-. Astra vanaf f 29.950,-. Als Opel dealer houden wij, net als u, van duidelijke afspraken. Ook als het gaat om bijvoorbeeld de verlenging van de garantieperiode. Wilt u extra zekerheid bovenop de vertrouwde Opel kwaliteit, dan kunt u bij ons de garantie van uw nieuwe Opel of gebruikte auto met 1 of 2 jaar verlengen met de Opel Non-Stop Garantie. Voordat u denkt voor deze service veel te moeten betalen: u kunt over deze extra zekerheid beschikken voor minder dan u denkt. Het ver lengen van de fabrieksgarantie met 1 jaar voor een Astra bijvoorbeeld kost u slechts f 243,-. Non-Stop Garantie en vertrouwde Opel kwaliteit, dat is dubbele zekerheid. Kom eens langs, wij informeren u graag over de mogelijkheden.

Soester Courant | 1997 | | pagina 18