rx O., mam Totaaltheater 'De Eemsaga' succes w Knijn weer in Cabrio-theater aruóhocK I 1 CULTUUR &WELZUNÏ Benefietconcert SMG voor Derde-Wereldproject 0" Nieuws van de bibliotheek Zomerfeest na-schoolse opvang SOESTERBERG 1 VAKANTIE BEZORGERS AGINA 10 WOENSDAG 25 JUNI 1997 SOESTER COURANT VRDIJ: EGlOf tN? 100,- 100,- 032261 BESm \w"%. Buuren luizingen bv IERKENDE RHUIZERS Ecce Homo in Cabrio-theater PAGINA 11 Zaterdag 28 juni in C-drie stichting openbare bibliotheek Aanwinsten voor volwassenen: Bibliotheek in juli halve boetes Brom/snorfiets-controle op Steenhoffstraat Volksuniversiteit Soest/Soesterberg lEF^pl/l/lNKEL Kunstnijverheid uit Ecuador Theater, clown en disco in Het Kasteel Allemaal op de bon Organisatoren van avondvierdaagse toch onderscheiden Zondagmiddag saxofoonkwartet Klachten bezorging 'Conté d'été' The Bluesscatters Seniorenbus l SPULLENHULP Textielinzameling en Spullenhulp Sportuitslagen j Gevraagd Soester Courant EXTRA BELONING! c.k. nt (voorheen e woonlaag et complex, onderbouw, m.k., toilet, ilkon. Grote diepte van >nkamer) met et douche en verwarming igen gasme- 145,- per gen (winkels, WÊÊÊÊtUÊÊL k.k. gel. vooroorl. bijgebouw en Bwjr. ca. m2. Globale half open keu- I sik., mod. luxe m3. Bijgeb.: pen h., tuindeu- d.q. 45 m2. Inb. sgeb.: 2 verd.; Dverheaddeur 3 sol. Bestemming inzage op kan- nv.: in overleg. nes/heren leet verzorgde zingen ïaal en ationaal jke opslag eeverhuizingen ctverhuizingen iaGR4Tls\ >■022.31.91 '"//ui' gsweg 29 :A Soest ratis 06 - 022.3191 De muziek, gecomponeerd door de Baarnse kunstenaar Stormvogel, gaf het totaaltheater "De Eemsaga" precies die sfeer mee die verwacht mag worden bij een sprankelende, middeleeuwse show van oude tek sten, moderne dans, fantasierijke kostuums en afwisselende toneelef fecten. Bijna driehonderd aandach tige bezoekers in het Soester Open luchttheater "Cabrio" genoten za terdagavond van het spektakel, dat muzikaal zeer professioneel in een studio (compleet met zang en klate rend water van de Eem) tevoren was opgenomen door Emile van de Griendt. Wat ook opviel waren de brandende St. Jansvuren (de langste dag van het jaar), de prachtige kostuums, banieren, wim pels en wapens tegen een uitgekiend, sober, zelfgemaakt decor en verder een fantastische grondschildering van kleine steentjes. In de wandelgangen werd be weerd, dat deze mystieke creatie van Leanne Lawalata het weer gunstig beïn vloedde in de Soester bossen. Het totaaltheater werd gedragen door zo'n dertig zeer gedisciplineerde, jonge mensen van danscompany Faut Pas en leden van de Zoyster Kluft, die weken lang geoefend hebben voor de rollen van edelen, jonkvrouwen, boerinnen, zwaardvechters, vendeliers en bek kensnijders. Centraal stond de Heer van Dracenborch tot Gaesbeeck, gespeeld door tekstschrijver, componist, regisseur en vormgever Stormvogel zelf. Modeshow De mooiste outfit droeg Oscar Prinsen (als Hertog Filips de Goede), die ook de Hond van de Praamgracht ontzagwek kend uitbeeldde. Het meest verrassen de element in het toch een beetje gedra gen stuk was de stem, die het kostuum van Filips de Goede beschreef alsof het een moderne modeshow betrof. Een vondst met humor. Doedelzakspeelster (live!) Wieke Sie- zenga kwam helaas te weinig op de voorgrond. Beeldschoon uitgedost was Jacoba van Beieren (Maijan Bakker) en de beide ballerina's Anouk Soetardjo en Dagmar Holstrater (zij tekende voor de choreografie), die beiden onder meer de voorstelling openden met de Ouvertu re opus 1. In tien in elkaar overlopende scènes met veel symboliek en trefzekere verbeel ding ontrolde de Eemsaga zich voor de toeschouwers, die ook zondagmiddag bij de tweede voorstelling in "Cabrio" talrijk aanwezig waren. Pas na afloop begon het te regenen en tijdens de hoogtepunten van het spektakel scheen de zon. Waarschijnlijk toch dankzij de magische dans van de Eemlandse bos- priesteres Pari Wari... Talentje De historie herhaalt zich. Alle intriges, standen en misstanden, ellende en vreugde zijn blijkbaar tijdloos in onze streek, het gewest Eemland. Een kleine, succesvolle rol in de Eemsaga was let terlijk weggelegd voor de negenjarige Thiemo Timmers, die eerst als misdie- naartje van bisschop Jan van Arkel en Scène uit "De Eemsaga", die zaterdag avond veel publiek trok in het Cabrio- theater. in de finale als Anthony van Gaesbeeck werd gedood (manslag) door zijn vader, de Heer van Soest in de 15e eeuw. "Zijn oren tuitten van waanzin". Volkomen roerloos lag Thiemo erbij: een talentje. Het is ongelofelijk hoe gedetailleerd Stormvogel de geschiedenis van ons dorp en onze streek kent en met een onuitputtelijk geheugen en precisie in anderhalf uur enkele eeuwen twisten heeft samengebald in deze aantrekkelij ke, boeiende opera of liever bewegings theater. Een waardevolle bijdrage aan het Ecce Homo-festival. Na afloop zaterdagavond trokken de meesten naar de Beeldentuin aan de Bosstraat waar een midzomernachtfeest begon met de officiële opening van de beeldententoonstelling "Zie de Mens", die door de Commissaris van de Konin gin, Jhr. Drs. J.A.C. Beelaerts van Blok land, werd geopend. Een gecontroleerd, beeldend vuurwerk verlichtte de talrij ke genodigden van Ali van den Berg en Jan Hazelaar, die al 25 jaar trachten Soest een kunstzinnig imago te bezor gen met een nationale uitstraling. En dat lukt ze! J.V. Op zaterdag 28 juni geeft het Soes ter Muziek Gezelschap voor het vijfde jaar op rij een Benefietcon cert ter afsluiting het muzikale sei zoen. Het orkest hoopt zo'n vijftien honderd gulden bijeen te blazen voor de Derde Wereldgroep Soest, voor een project in Irian Jaya in In donesië. Het project is de bouw van een oplei dingscentrum voor de inheemse bevol king, de Papoea's. Onder meer met hulp van de Derde Wereldgroep is de grond voor het centrum reeds aangekocht. Het SMG speelt voor een deeltje van de fi nanciering. Het Soester Muziek Gezelschap onder leiding van Peter Schoenmakers brengt een avond met vooral swingende stuk ken. Het wordt een leuke muziekavond voor een goed doel. Het concert begint om 20.00 uur in C-drie. Toegang f 10,- voor volwassenen, f5,- voor kinderen (tot 12 jaar). Informatie en kaarten: Nel van der Eijk, tel. 6022731. ea Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest Detectives: Kenyon, Michael: De verkrachter. Lawrence, Martha C.: Het teken van de schorpioen: een Elisabeth Chase misdaadroman. Owens, Virginia Stem: De laatste begrafenis. Prowell, Sandra West: Als muur bloempjes sterven... Familieromans: Cookson, Catherinez: De dochter des huizes. Goudge, Ellen: Een spoor van ge heimen. Heide-Kort, Ans van der: Onzicht bare schakels. Ven-Rijken, Ria van der: Bloemen voor Rozemarijn. Romans: Benali, Abdelkader: Bruiloft aan zee. Binchy, Maeve: Een zaterdag in sep tember. Bloem, Marion: Mooie meisjes mond. Saro-Wiwa, Ken: Sozaboy: een ro man in belabberd Engels. Romantische verhalen: Bickmore, Barbara: Op zilveren vleugels. Coulter Catherine: Verover mijn hart. Darcy, Emma: De verleidster ver leid. Deveraux, Jude: Gevangen in een kus. Science fiction: Eddings, Davis: Polgara (Belgarath de tovenaar; dl. 2). Goodkind, Terry: De tweede wet van de magie. Maryson, W.J.: 'Emaendor' (Mees- termagiër; boek 2). Thrillers: Anderson, Kevin J. Brandpunt (The X files; 4). Forbes, Colin: Bloedwraak. Lord, Gabrielle: Jumbo. Patterson, Richard North: De verde diging. Scottoline, Lisa: Op de loop voor de wet. Verhalen: Leeuwen, Boeli van: De ruïne van een kathedraal. Meeuse, Piet: Schermutselingen en andere verhalen. Sorokin, Vladimir: De wedstrijd: scrabreuze verhalen. Verbogt, Thomas: Gebroken glim lach. Informatieve boeken: 410.3 Diekstra, René F.W.: Op ge dachten gebracht: psychologische invallen in het dagelijks leven. 419.3 Guggenbühl, Allan: Fascine rend geweld: omgaan met agressie op school. 605.12 Het hartboek. 907.3 Kiel Nicolaas De man in zijn hemd: over kleren voor heren. 638.2 Lawrence, Mike Beeldgids voor tuinproducten. 345.1 Reekers, Arno De Euro: wat berekent het einde van de gulden voor particulieren en bedrijven? 396.6 Rogge, André Het riool van België: de waarheid achter de affai res. 556 Van Dooren, Pieter Klimaat op hol? In juni, juli en augustus is de bibli otheek op zaterdag gesloten. Van dinsdag 1 tot en met donderdag 31 juli krijgen de bibliotheken in Soest de gelegenheid hun boetes voor de helft van de prijs te voldoen. Alle materialen die te laat zijn kun nen ingeleverd worden en het kost de gebruiker maar de helft van het wer kelijke bedrag. Vooral voor mensen met grote schulden een gouden kans om schoon schip te maken voor een schappelijke prijs. Deze maatregel neemt de bibliotheek als tegemoetkoming op de tariefsver hogingen die op 1 augustus van kracht worden. De boetebedragen gaan omhoog en worden dan meer gelijk getrokken met omringende bi bliotheken. De politie hield donderdag op de Steen hoffstraat ter hoogte van het voormali ge gemeentehuis een verkeerscontrole, waarbij speciale aandacht werd gegeven aan brom- en snorfietsers. Vijf Soesters bleken op hun motor te hebben opge voerd; een reed er zonder certificaat en een werd betrapt toen hij - onder de ogen van de politie - door het rode licht reed. Di Lassostraat 65", tel. 6022195 Beleggen De nieuwe cursus "Beleggen" van de Volksuniversiteit Soest geeft een breed beeld van de beleggingswereld. De cur sus zal naast het behandelen van theo retische achtergronden en beleggingsin strumenten, veel aandacht besteden aan de praktijk waarbij regelmatig de actu aliteit wordt belicht zoals de euro, click fondsen, zin en onzin van beleggingsbla den, enz. Start: maandag 6 oktober van 19.30- 21.30. Aantal lessen: zes van 2 uur. Cursusprijs f 85,-, syllabus f 25,-. Cursusadres: gebouw Orlando, Di Las sostraat 65, Soest. Gestoken droogbloemguirlande (maximaal 10 cursisten) Op dinsdag 7 oktober van 13.30-16.00 kan men in één les een guirlande maken in de vorm van een banaan. Hiervoor worden droogbloemen en oasis ge bruikt. Een leuke decoratie aan de spie gel of aan de wand. Snoeischaartje mee brengen. Aantal lessen: een van 2,5 uur. Cursus prijs f 20,-, materiaalkosten f 22,50. Cursusadres: gebouw Orlando, Di Las sostraat 65, Soest. Voor je eigen bestwil Ouder zijn is niet eenvoudig. Daar kan men over meepraten, te beginnen op dinsdag 7 oktober van 19.00-20.00 uur. Informatie en inschrijving: maandag t/ m donderdag van 10.00-13.00 uur. Volksuniversiteit, gebouw Orlando, Di Lassostraat 65 te Soest, tel. 6022195. Vakantie De laatste kantoordag voor informatie en inschrijving is donderdag 26 juni. Daarna houdt de VU vakantie tot maandag 18 augustus. Op zaterdag 30 augustus is er van 11.00-14.00 uur een open dag. k ig Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 602 8132 De Wereldwinkel verkoopt ook kunst nijverheid uit Ecuador; deze artikelen worden door Esperanza geïmporteerd. De republiek Ecuador met de hoofdstad Quito is in drie regio verdeeld. De cos- ta of kuststreek, de siërra omgeven door twee Andes/ketens, en de Oriente, een tropisch junglegebied. De blanken en buitenlandse investeerders hebben de grootste politieke en economische macht in handen. De bevolking, India nen en mestiezen, heeft het niet gemak kelijk. Uit dit land komen de voorwerpen van Balsa en Boya. Deze houtsoorten ko men uit het Amazonegebied te oosten van Quito. Balsa wordt voor de kleinere producten gebruikt, Boya voor de grotere. Bij beel den van Balsa wordt eerst de grove vorm uitgesneden. Daarna wordt deze vorm soms wel 2 maanden te drogen gelegd. Dan wordt met behulp van gut sen het beeld afgewerkt, daarna ge schuurd, geverfd en gelakt. Boys is een lichtere houtsoort. Deze houtsoc rt is ongeschikt voor brandstof dient als vervanging voor de grotere stukken. Het hout splijt niet bij het dro gen, iets wat bij Balsahout veelvuldig voorkomt als er massieve stukken aan wezig zijn. Bij het kappen van de bomen worden de milieuvoorschriften goed in acht ge nomen. De plantages dienen tevens als herbebossingsproject. De kleurrijke kunstnijverheidsartikelen zijn stuk voor stuk kunstwerkjes. Dagelijks, behalve op maandag, is de Wereldwinkel van 09.30-17.00 uur ge opend. In november van dit jaar is het vijfjaar geleden dat de Stichting Kindercentra Soest begon met de na-schoolse opvang. In en rond het Kasteel aan de Talmalaan werd echter vrijdag al een feestje gebouwd om dit te vieren. Op dit moment maken 120 kinderen gebruik van de na-schoolse opvang. Het zijn leerlingen die na schooltijd tot zes uur 's avonds worden opgevangen. Behalve in Het Kasteel gebeurt dit sinds enige tijd eveneens in het kinderdagverblijf aan de Drie- hoeksweg. De meeste van de kinderen waren vrijdag present tijdens het zomerfeest dat werd in gekort, omdat het weer was omgeslagen. De bedoeling was dat de kinderen zouden overnachten in tentenmaar van te voren werd besloten dit van het programma te schrappen. Feest was het evengoed. Om vier uur 's middags keken de kinderen naar een theatervoorstelling en daarna konden ze barbecuen of pannenkoeken eten. Als dessert kregen ze een optreden van een clown, waarna ze zich konden uitleven op het discofeest en de playbackshow. De politie deelde vorige week bij enke le verkeerscontroles diverse "bonnen" uit. Op de A.P. Hilhorstweg kregen twee automobilisten en een motorrijder een prent omdat ze de geslotenverkla ring negeerden. Datzelfde overkwam twee bestuurders op de Peter van den Breemerweg, waar ook twee bromfiet sers werden bekeurd wegens het niet dragen van een helm en het rijden zon der certificaat. Op de Birkstraat werd een bromfietser gepakt wegens te hard rijden en op de Nieuweweg en de Bil- derdijklaan kregen een bromfietser een proces-verbaal omdat de brommermo tor was opgevoerd; bovendien was de laatste niet verzekerd. Op de Konings weg werd nog een jongeman aangehou den op een opgevoerde snorfiets, die op het verkeerde fietspad reed. Na de afgelopen Avondvierdaagse ging een huldiging van enkele organisatoren van dit evenement niet door, althans werd dit in de vorige editie van deze krant vermeld. Echter bleek dat de ere voorzitter van de Sticht Gooise Wandel sport Bond, Gerard de Vroede zich had vergist en niet bij de Soesterbergse, maar de Soester avondvierdaagse aan wezig was. Door deze vergissing kwam hij veel te laat in dorpshuis Burgstede aan. Daar waren de organisatoren van de plaatselijke wandelsport nog aanwe zig. Toen het op de avond van donder dag 12 juni al stil was geworden op het Dorpsplein, heeft hij toch nog de zilve ren speld uitgereikt aan Willem L.P. Venrooy, vanwege zijn 32-jarig lidmaat schap van deze bond en daarna de gou den speld aan Frits Hagmeijer en zijn echtgenote, omdat zij voor de 43e keer iri de organisatie van de Avondvierdaag se het voortouw hadden genomen. De Eemlandse folkgroep Knijn, die na het succes van vorig jaar op 28 juni voor de tweede maal in het Openluchttheater Cabrio optreedt, verlegt met haar Iers, Schots en scheve repetoire haar grenzen steeds meer in de richting van het theater. Waar Knijn als straatbandje begon, in café's en op feesten terecht kwam, is de groep nu regelmatig te zien in de klei nere theaters in geheel Nederland. Het succes is vooral te verklaren door de bezieling die de band uitstraalt met zijn aanstekelijke muziek. Het publiek wil het pure plezier en de Ierse en Schotse muziek leent zich hier bij uitstek voor. De thema's visserstragiek, drank en lief de komen herhaaldelijk aan de orde, aan elkaar gepraat met een vleugje thea ter. Daarnaast melodieën die je meesle pen, je laten wegmijmeren afgewisseld met aanstekelijke dansritmes. De door de vijf heren en twee dames gebruikte instrumenten zijn: zang, gi taar, mandoline, banjo, accordeon, stampie, viool en fluit. Met name de in Soest niet onbekende fluitiste Erna van Hees kan de perfekte Ierse sfeer naar voren halen met dwarsfluit, blokfluiten of tinwhistle. Folkmuziek is voor velen een minder bekend genre, maar zo gauw je 't hoort word je erdoor bekoord. Vanwege de vriendschapsbanden van Knijn met Soest e.o. is de toegangsprijs zo gekozen dat de drempel erg laag ligt (volwasse nen f 7,50 en kinderen f 5,00). Het op treden is geschikt voor jong en oud en begint om 20.00 uur. Sax-o-Four Op zondag 29 juni is het podium van het openluchttheater voor het saxofoon kwartet Sax-o-Four, bestaande uit: Esmee Nieuwenhuis, alt-sax; Ingeborg Cornelisse, sopraan-sax; Suzan Lutke, bariton-sax en Juliette Couperus, tenor sax. Ingeborg Cornelisse en Juliette Couperus zijn afgestudeerd aan het De Soester folkgroep Knijn, opnieuw te gast in het openluchttheater. Conservatorium te Utrecht bij André Hemmers. Esmee Nieuwenhuis en Su zan Lutke studeren volgend jaar af aan het Sweelinck Conservatorium te Am sterdam. Op het programma staan o.a. drie pre ludes van G. Gershwin, Quator vna P.M, Dubois en L'histoire du Sage van Piazolla. Het programma begint om 14.30 uur. Entree: f 10,-. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit hebt, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 6014152). De krant wordt dan nog dezelfde avond nabezorgd. Belt u woensdag na 18.30 uur, dan kunt u uw naam en adres op de band van het antwoord apparaat inspreken. De krant wordt dan echter pas donderdagmiddag nabezorgd. Steenhoffstraat 46, tel. 601 95 77 Donderdag 26 juni Op 4 april is de Franse cineast Eric' Rohmer 77 jaar geworden. Wie denkt dat iemand op zo'n leeftijd niets meer te vertellen heeft, komt bedrogen uit. Ro hmer vertelt in al zijn films over liefdes perikelen van mensen op de grens van volwassenheid. Hij doet dat in een sprankelende stijl en met een verbazing wekkend inzicht. De film is op 22 mei in roulatie gegaan en is nu reeds in filmhuis Artishock. "Conté d'été" was voor het eerst te zien tijdens het Internationaal Filmfestival Rotterdam 1997. Deze eenentwintigste en nieuwste speel film van Eric Rohmer is de derde afle vering in de serie Conté de quatre sai- sons. Rohmer volgt in deze film de mys terieuze "loner" Gaspard in het verleide lijk zomerse Bretagne. In "Conté d'été" wordt hoofdzakelijk gelopen. De kijker wordt in de ban ge houden met de sprankelijke dialogen door mensen van vlees en bloed, die zich in zeer herkenbare situaties bege ven. Een warm, zomers verhaal, ver toond in de zomer! Aanvang 20.30 uur. Entree f 9,00, cjp/ 65+ f 7,00. In juli en augustus is het Filmhuis geslo ten. Vanaf 31 augustus verschuift de vaste vertoningsavond van donderdag naar maandagavond. Zaterdag 28 juni Blues uit Holland, dat zijn The Bluess catters in optima forma, ontstaan uit een aantal bluessessies in het Haagse muziekcentrum OLS. De vier muzikan ten hebben in korte tijd een goede live- reputatie weten op te bouwen, met als resultaat dat zij reeds menig keer als backing band met diverse artiesten heb ben gewerkt. Onder andere met de Au stralische slide-gitarist Dave Hole. Wie de namen Willy Dixon, Muddy Waters, Howlin' Wolf en Vaughan be kend voorkomt, moet The Bluesscatte rs zeker gaan horen en zien. De roots en inspiratie komen vooral daar vandaan. De bezetting is: Jean-Paul Verdijk, gi taar en zang; Rolf v.d. Kwartel, drums; Marco Goedhart, bas; Michel Teeuwis- se, harmonica. Aanvang: 22.00 uur. Entree: leden f 10,00; niet-leden f 12,50. Voorver koop: zaterdag 28 juni van 14.00 tot 15.00 uur. Alle 55-plussers uit Soest en Soester- berg kunnen gebruik maken van de Seniorenbus die voor het vervoer zorgt van en naar activiteiten, kennis sen, familie, het ziekenhuis, het zwembad, het gemeentehuis en nog veel meer. Wie wil meerijden, wordt verzocht zo vroeg mogelijk te bellen voor een af spraak. Per rit wordt een bijdrage van 1,50 gulden gevraagd. Dit is de mi nimale bijdrage, meer betalen mag ook. De passagiers wordt verzocht met gepast geld te betalen, omdat de chauffeur geen wisselgeld bij zich heeft. Verder moet men een kwartier tot twintig minuten voor de afgesproken tijd gereed staan, omdat de bus mo gelijk iets vroeger komt en ook nog andere mensen ophaalt. De Seniorenbus rijdt op maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur. Telefonisch is de Seniorenbus op werkdagen bereikbaar tussen 9.00 en 16.00 uur, tel. 6019190. Telefoon 6018730 De Schans 20, 3764 AX kringloopcentrum Oud textiel kan men tegenwoordig kwijt in de speciale textielcontainers in Soest. Goede (en schone) kleding en schoenen kan men - liefst in aparte zakken - echter beter recht streeks inleveren bij Spullenhulp aan de Schans 20. Wie toch gebruik wil maken van de containers wordt verzocht de textiel in stevige plastic zakken te doen, die goed dichtgebonden zijn. Losse kle ding wordt immers gauw vochtig en daardoor ongeschikt voor her gebruik. Voor een goed verloop van de in zameling ziet Spullenhulp op de zak ken graag duidelijk vermeid of het om goede, nog bruikbare textiel gaat of om vodden. Informatie: tel. 6018730. AV Pijnenburg Districtskampioenschappen voor jeugdteams: Jongens D: (4x80 m) 47.27, Daniël Rinders (discuswerpen) 17.36 m, Pieter Hoebe (80 m horden) 17.11, Pieter Hoebe (verspringen) 3.85 m, Daniël Rinders (kogelstoten) 6.83 m, Bas de Rijcke (hoogspringen) 1.25 m, Coos van Buuren (80 m sprint) 11.57, Coos van Buuren (1000 m) 3.19.1. Meisjes C: (4x80 m) 42.44, Paulien Hanse' (hoogspringen) 1.45 m, Jiske de Goede (speerwerpen) 27.52 m, Nadine de Goede en Marloes Kortland (80 m horden) 12.93 en 16.54, Aimee Menning en Marloes Kortland (1000 m) 3.26.7 en 3.46 m, Jiske de Goede (verspringen) 4.83 m, Laura van Leeuwen (kogelstoten) 10.04 m, Paulien Hanse en Aimee Menning (80 m sprint) 10.27 en 11.84, Nadine de Goede (discuswerpen) 29.28. De Snoekbaars Vijfde wedstrijd zomercompetitie. Eerste divisie: 1. Willem van de Kraats 7.67; 2. Gerrit Kasius 5.94; 3.. Theo Bosman 5.92; 4. Willem Hopman 4.59; 5. Gert van Drie 4.50; 6. Jan Groenewoud 4.29; 7. Willem Latamahina 4.12; 8. John Hibbel 3.58; 9. Willem van Zoeren 3.36; 10. Maarten Mosk 3.10; 11. Peter de Rond 2.37; 12. Jan Live- stn^^l; 13. EddyStrumpel 1.68; 14. Wout van de Groep 0.00. Tweede divisie: 1. Bert van de Hoef 5.33; 2. Henk Prinsen 5.08; 3. Melis van Twillert 4.36; 4. Ad Hooft 4.31; 5. Bert Giele 4.07; 6. Martin de Graaf 3.90; 7. Henk van Riet 2.69; 8. Erik van Kraats 2.68; 9. Jan Koele- wijn 1.85; 10. Walter de Graaf 1.47; 11. Ger- rit Ruizendaal 1.19; 12. Ton van Drie 1.06; I 13. Henk Altena 0.91. in Soest voor de voor de maanden juni, juli en augustus.

Soester Courant | 1997 | | pagina 11