1 OITIAlK ƒ39,93 Wat vindt u van de Soester Courant? Boeren in Eempolder voelen niets voor opheffing van overwegen UITVERKOOP 20 - 50% KORTING Coalitie helpt bestemmingsplan Soestdijk door stroom bezwaren Soester schutter hoort 4 jaar eisen 6027493 PAGINA 2 WOENSDAG 2 JULI 1997 SOESTER COURANT 55 88 1 ACTUEEL! PAGINA 3 601 24 77 :s ROLE F. v.d. Heijden alle merken adkoop V®'* KLAREN 0TROMP Ook 's avonds en in 't weekend S8 NS gaat met gebruikers overleggen >3S od de gehele zomercollectie Ladtf Spring field The Outpost Hil-ton herenmode Tweede deel ontsluitingsweg kan rekenen op politieke steun 'Hoogteverschillen' in discussie over plan de Lindenhof Bestemming terrein Garage Stam kan worden gewijzigd PvdA wil best ruimte maken voor HEMA Naar aanleiding van gewapend conflict op kermis Het blijft genieten! Bamboe gordijn in diverse soorten ONGEWOON WONEN GEWOON MEENEMEN B. W. in Soest- zuid/midden/duinen Vandalen bekennen reeks vernielingen kwaliteits kleurenfoto's nu vi Sloopvergunningen voor v.d. Brink en luchtmachtpanden Specialist-k I söisf^F^ Ook voor service moet u bij ons zijn y. 1 -rjL O - 1 7.00 uur. ÜM Erkend iPSB Uneto «4ll Beveiligings installateur ezondheid Dord trainen ing en uilders sfeer e mij past natuurlijk est taat 32 jaar. pleiding krijgt u gedurende de prijs ven f 32,- per uur. (end dingen f 1.650,- excl. examen. 5-601 77 50 r Eemland GEBRUIKTE FORD'S 82 (hoek Dalwee) 01 26 43 weg 16 - 22 41 55 55 75 Jaar in het nieuws! Dat staat de Soester Courant op 24 augustus. Al bijna driekwart eeuw staat deze zelfstandige, lokale krant midden in de Soester sa menleving. Het bijzondere jubileum is aanleiding voor een spe ciale editie, die eind augustus verschijnt, en een reeks van activiteiten die zich over de komende maanden zullen uitstrekken en waarbij de inwoners van Soest en Soesterberg in het algemeen en de le zers in het bijzonder zullen worden betrokken. In deze rubriek wekelijks aandacht voor de festivi teiten, wedstrijden, prijsvragen en activiteiten die de Soester Courant in petto heeft. Met een toenemende mate van ple zier loopt de redactie tegenwoordig door de post. De oorzaak van de ochtendpret zijn de reacties van le zers die hun mening over de Soester Courant op papier hebben gezet. Sinds de redactie twee weken geleden om dit soort reacties vroeg, zijn tiental len meningen binnengekomen. De reac ties zijn bestemd voor de jubileumkrant die op zaterdag 30 augustus verschijnt ter gelegenheid van het 75-jarig bestaan van de Soester Courant. In de algemene oproepen van vorige week en de week daarvoor en in de per soonlijke verzoeken aan ongeveer hon derd Soesters stelden wij dat de reacties vóór 1 juli (gisteren) moesten zijn inge leverd. We hebben er echter zo'n schik in, dat we de termijn verlengen tot woensdag 16 juli a.s. Wat is ook al weer de bedoeling? Schrijf uw mening over de Soester Cou rant in maximaal 25 woorden op papier en stuur deze, voorzien van uw naam en eventuele functie, naar: Soester Courant Antwoordnummer 136 3760 VB Soest (een postzegel is niet nodig) Faxen kan ook: tel. 6024904. iV j" Én rftt rijn kna'ieii v»r> dezt Wedstrijden Zoals bekend zijn de foto- en de verha- lenwedstrijd afgesloten. De afzonderlij ke jury's zijn bezig te bepalen welke deelnemers in aanmerking komen voor één van de prijzen. De uitslag wordt vermeld in de jubileumkrant. Daarin zijn ook de winnende verhalen te lezen en de 'bekroonde' foto's te zien. Na de zomervakantie worden meer ac ties gehouden naar de lezers en de ad verteerders van de Soester Courant. Het is de bedoeling dat de jubileum krant van zaterdag 30 augustus in de ochtenduren wordt bezorgd. Later meer hierover. Persoonlijk afgeven kan aan de Van Weedestraat 227. In principe worden alle reacties van onze lezers gepubliceerd in de jubileum- krant onder vermelding van de naam en de eventuele functie van de inzender. Het maakt niet uit of uw mening posi tief of negatief is, als u maar eerlijk bent. Alleen in het geval van ruimtegebrek behoudt de redactie zich de vrijheid voor een selectie te maken. onroerend goed Burg. Grothestraat 54 Foto: Goos van der Wilt Afgaande op de minimale publieke belangstelling vindt de bevolking van Soest het kennelijk best dat een flink aantal gevaarlijke overwegen wordt opgeheven of beter beveiligd. Op de inspraakavond, die woens dag in het gemeentehuis werd ge houden, meldden zich slechts vijf belangstellenden. Drie van hen maakten duidelijk dat ze de overwegen over de spoorlijn Amers- foort-Baarn die er nu nog zijn graag, willen houden. De NS zien de overgan gen Weideweg en Spiekerweg juist graag verdwijnen, en willen daarvoor in de plaats bij de Grote Melmweg een tun nel onder het spoor aanleggen. De boeren in de Eempolder moeten daar weinig van hebben, zoals een van hen - Pieter Kuijer - duidelijk maakte. Evenals een flink aantal collega's heeft hij land aan beide zijden van de spoor baan en als de overweg-Weideweg ge sloten wordt moet hij kilometers omrij den met zijn tractor. "Dan raakt m'n bedrijfsvoering in de war," aldus Kuijer, die een tunnel bij de Grote Melmweg ook zwaar overdreven en veel te duur vond. Een tunnel kost inderdaad een paar miljoen, beaamden de heren Laroy en Bok van de NS, die de plannen kwamen toelichten. Maar een AHOB (automa tische halve overwegbomen) is ook niet goedkoop - zo'n 800.000 gulden - om dat er bijzondere eisen aan de veiligheid worden gesteld (de bomen moeten bij onraad altijd naar beneden!). Als er al een AKI is (automatische knipperlich ten) kost een AHOB overigens maar 300,000 gulden meer. "Maar een tunnel gaat wel honderd jaar mee," aldus het NS-duo, "en een AHOB moetje voort durend onderhouden en vervangen." 1 op 3 dodelijk Of zo'n tunnel nu bij de Grote Melm weg, de Spiekerweg of de Weideweg komt maakt de NS overigens niet zo veel uit. "De beste overweg is géén over weg," aldus Laroy, die erop wees dat van elke drie ongevallen op een overweg er één een dodelijke afloop heeft, het tweede zwaar letsel veroorzaakt en het derde de betrokkenen met de schrik laat vrijkomen. De NS willen daarom graag van de ongelijkvloerse kruisingen af, als dat enigszins kan. Van de zijde van de polderbewoners werd erop gewezen dat er vroeger wel 26 particuliere overwegen tussen de bei de polderdelen bestonden. Nog verde- Van Weedestraat 8 A-B - Soest Telefoon: 035 - 60 23 324 re terugdringing van de oversteekmoge- lijkheden werd daar dan ook niet op prijs gesteld. Ze vreesden ook dat de overweg op de Peter van den Breemer- weg in de problemen komt - waarvoor met name de Spiekerweg een alternatief is - en dat de geslotenverklaring van de A.P. Hilhorstweg dan z'n langste tijd al weer gehad zal hebben. Rondweg Opmerkelijk was de reactie van de heer Bok, die in alle onschuld de suggestie opperde dat de parallelweg (A.P. Hil horstweg) dan eventueel ook wel aan déze kant van de spoorlijn gelegd zou kunnen worden... Dit argeloze pleidooi voor de in Soest door velen verfoeide rondweg door de polder werd dan ook onthaald op boe-geroep, niet het minst van het GGS-raadslid Harry Witte, die op de tribune de discussie volgde. Wet houder Pieter ten Hove, die de bijeen komst voorzat, haastte zich om uit te spreken dat het College geen "dubbele bodem" hanteert. Witte pleitte - in navolging van Kuijer - ervoor de overweg bij de Gouden Ploeg te handhaven en beter te beveiligen. "Ik zelf ga altijd zo naar station Soest," al dus Witte, "en ook veel scholieren. Die zoeken dan wel een andere manier om het spoor over te steken. Dan moet je er al gauw een politieagent naast zetten..." Lovers? De overweg bij de firma De Ridder in Soest-Zuid is particulier eigendom. De NS zal daarover met de eigenaar zelf onderhandelingen aanknopen, maar die liet al weten niet al te enthousiast te zijn. "Ik heb er altijd m'n auto voor staan en ik loop daar al 64 jaar het spoor over. Dat laat ik me nu niet afpakken..." Hij vroeg zich ook af wat er zou gebeuren "als Lovers de spoorlijn van de NS over neemt", maar volgens de NS-mensen zou dat geen verschil maken. Op voorstel van Ten Hove gaan de NS en de betrokken boeren uit de Eempol der samen om de tafel zitten om te zoe ken naar de beste oplossing. Dat zou eventueel ook kunnen neerkomen op een schadeloosstelling of een beperkte toegang. Wat alle andere ideeën over de overwegen in Soest betreft lijken de NS hun gang te kunnen gaan, al zal het vol gens Bok nog wel een poosje duren voordat het werk wordt aangepakt. Dan staan de overwegen aan de Veldweg en de Foekenlaan boven aan de lijst. In het nieuwe bestemmingsplan Soestdijk wordt de weg vrijgemaakt voor het tweede gedeelte van de ontsluitingsweg tussen de Burge meester Grothestraat en de Stad houderslaan. Een meerderheid van de gemeenteraad zal morgenavond instemmen met het voorstel. Dat bleek nog eens tijdens de vergade ring van de commissie ruimtelijke orde ning, die elke maand voorafgaat aan de besluitvorming in de raad. De ontslui tingsweg kan rekenen op de steun van de collegepartijen WD, CDA en PvdA die met zestien van de 27 zetels de dienst uitmaken in de plaatselijke poli tiek. De overige partijen zijn tegen de ontsluitingsweg, al hield BAM een slag om de arm onder het mom dat ze eerst de reacties van de insprekers in de frac tie wil bespreken. De commissievergadering werd vorige week dinsdag bijgewoond door 33 bur gers, van wie er achttien gebruikmaak ten van het inspreekrecht. Twee van hen ageerden tegen het plan voor de ontslui tingsweg. Daarvoor had de gemeente al 128 schriftelijke reacties op het bestem mingsplan gekregen. Namens Vrij Polderland, waarvan voor namelijk bewoners van de oostelijke dorpsrand lid zijn, liet F.M. Lenarduzzi in felle woorden nog eens weten dat deze vereniging tegen de ontsluitings weg is. "Iedereen begrijpt dat dit het begin is voor de parallelroute en bebou wing van de polder." 'Arrogantie' Lenarduzzi, die het zelfs had over juri dische procedures, was kwaad: "Zelden is op deze schaal de arrogantie van de macht geuit. Zelden heb ik een wethou der (Ten Hove-red.) gezien die zijn ei gen standpunt niet kan uitdragen." Wil Stekelenburg van de PvdA schoot haar partijgenoot en wethouder te hulp en toonde zich allerminst onder de in druk van de felle toon die Lenarduzzi zette. "Wat de ontsluitingsweg betreft, daarover hebben we nu eenmaal een meningsverschil." Lenarduzzi verweet het college ook dat het een nieuwe taktiek toepast in de 'strijd' tegen de burgers die er anders over denken en bezwaarschiften indie nen. Een fors aantal zienswijzen werd namelijk niet-ontvankelijk verklaard, omdat ze (een dag) te laat waren inge leverd. Ten Hove legde deze kritiek naast zich neer. "We hebben iedereen van tevoren ingelicht over de procedure. Ik kan van mijn kant ook zeggen dat het flauw is tot de laatste dag te wachten met het inzenden. Bovendien: als iemand kan aantonen dat-ie zijn bezwaarschrift op tijd heeft ingeleverd, wordt dat wel ont vankelijk verklaard." Volgens Wim Roest (D66) zou de ter mijn waarbinnen burgers hun zienswij ze op een plan kunnen inleveren, moe ten worden verlengd. In elk geval zou het college, aldus Roest, hieromtrent meer soepelheid moeten betrachten. "In steeds meer gemeenten nemen ze na de termijn een week extra. Het gaat ook hier om het contact met burgers en niet om formele haarkloverij." Handtekeningen Wethouder Ten Hove kreeg ook verwij ten van Harrie Witte van GGS. Zijn partij had ook een bezwaarschrift inge diend, mede namens 1.600 burgers, van wie de handtekeningen waren bijge voegd. Witte ergerde zich erover dat de gemeente dit laatste feit met een korrel tje zout nam. "Het bevalt me niet dat wordt gesuggereerd alsof ik uit m'n nek zit te kletsen. Dat pik ik niet en het geeft aan hoe u met de burgers omgaat." Ten Hove: "U komt elke keer met de lijst die u al eerder heeft ingeleverd. Ik begrijp uw opwinding niet." Witte heeft, evenals enkele andere par tijen, ook de grootste moeite met de vijf bouwlagen voor de nieuwbouw van Braamhage. Een dergelijke hoogte past niet in het knotwilgengebied, vinden hij en anderen. Maar ook hierin zal hij geen meerderheid van de raad achter zich krijgen. Voor het eerste deel van de ontsluitings weg (van de Burgemeester Grothestraat tot achter de nieuwe Albert Heijn) is via een versnelde procedure al een vergun ning binnen. Met de aanleg ervan is nog niet begonnen. Zodra het bestemmings plan Soestdijk is vastgesteld door de raad en goedgekeurd door de provincie kan ook het tweede deel (van de nieu we Albert Heijn tot de Stadhouders laan) worden aangelegd. Aan weerszij den wordt een rotonde aangelegd. In het bestemmingsplan wordt verder rekening gehouden met de sloop van Braamhage en vervangende nieuwbouw van 120 appartementen. Ook wordt de bouw voor ouderenwoningen (GOS en Insulinde) geregeld in het bestemmings plan, dat verder een conserverend ka rakter heeft. Milieu Namens de commissie milieubeheer, die bestaat uit burgers die het gemeentebe stuur adviseren, pleitte T. Schneider er voor om bij volgende bestemmingsplan nen meer aandacht aan het milieu te schenken. In het bestemmingsplan mist hij bijvoorbeeld de effecten die de bouwplannen zullen hebben op de wa terhuishouding. Dat is evenwel niet on derzocht. "De commissie milieubeheer vindt het milieu veel belangrijker dan de economie. Daar kun je als gemeente toch niet veel aan veranderen." De opmerking was gesneden koek voor D66, GL/PS en GPV/RPF/SGP. Van deze laatste fractie vroeg Wiebe Meilof om een korte notitie van het college, waarin wordt aangegeven of kan worden tegemoetgekomen aan de wens van de commissie milieubeheer. Over de hoogte van een eventueel bouwplan voor de Lindenhof bestaat onenigheid onder de 27 raadsleden. Zelfs binnen de coalitie zit niet ieder een op één lijn. Zo is de VVD het niet eens met de door het college voorgestelde bouwhoogten. "De ma ten moeten aansluiten bij de bestaan de bebouwing," aldus fractievoorzit ter Bert Krijger. Wiebe Meilof (GPV/SGP/RPF) haalde een oude suggestie van GGS uit de kast om op de hoek van de Van Weedestraat en het Nassau- plantsoen een Grand Café mogelijk te maken. 'Een aantrekkelijk idee', stelde D66-er Wim Roest. Als er ge bouwd moet worden, mag dat niet hoger dan drie lagen, vindt zijn frac tie. GGS wil het huidige pand behouden voor Soest en is tegen de vestiging van nieuwe winkels. Het CDA en GL/PS hielden zich op de vlakte, omdat er op dit moment geen plan ligt voor de Lindenhof, het gezins vervangend tehuis, waarover de laat ste tien jaar menige discussie is ge voerd. Tussen de eigenaar Stibaz en aanne mer Vahstal loopt nog een juridische procedure. Volgens wethouder Pieter ten Hove is Stibaz voornemens te zijner tijd een plan in te dienen dat past in het nieuwe beleid. Hierin zou geen plaats meer zijn voor centrale bewoning. Op het perceel van Garage Stam aan het Nieuwerhoekplein komt in het nieuwe bestemmingsplan Soestdijk waarschijnlijk een wijzigingsbevoegd heid te liggen. Omgerekend naar het aantal raadszetels sprak in de com missie ruimtelijke ordening een meerderheid zich daarvoor uit. De wijzigingsbevoegdheid is aange vraagd door het bedrijf. Het verzoek is mede het gevolg van de nieuwe Europese wetgeving. Van af 2002 mogen autodealers zich vol gens Herman Stam niet langer rich ten op de verkoop van één merk.- Niet uitgesloten is dat Stam in de (nabije) toekomst op zoek gaat naar een andere locatie. Als de huidige bestemming kan worden gewijzigd, wordt het gemakkelijker voor Stam het terrein te verkopen. Dezelfde constructie is toegepast voor het per ceel van restaurant Darthuizen aan de Prins Hendriklaan. Alle fracties gingen akkoord. Het CDA wil echter wel laten vastleggen welke andere bestemming er bij een wijziging op het perceel komt. Het meest logische is een woonbestem ming. Wil Stekelenburg (PvdA) wil dit eerst in haar fractie bespreken. "We zijn het eens met de wijziging, maar dat betekent niet op voorhand dat we akkoord gaan met woning bouw." Of Stam gaat verhuizen, hangt af van de ontwikkelingen. Twee zogenoemde vlekken kent het bestemmingsplan Soestdijk. Van de PvdA mag in dit verband best geke ken worden welke mogelijkheden er zijn om de HEMA naar Soest te ha len. "Er is al vaker gezegd dat het leuk zou zijn als die in Soest een win kel had. Ik weet niet waar we 'm moeten neerleggen, maar kunnen we ernaar kijken?" aldus Wil Stekelen burg. De bestemmingsvlekken zouden moeten worden ingeruimd voor woondoeleinden. D66 wil dat daar voor een schets wordt opgenomen in het bestemmingsplan, zodat niemand straks voor verrassingen kan komen te staan. Gebeurt dat niet, dan heeft het college immers de mogelijkheid om de inrichting van de 'vlekken' rechtstreeks uit te werken zonder dat de goedkeuring van de raad nodig is. D66 vindt dat de raad wel eerst moet instemmen met eventuele uitwer kingsplannen. Tijdens de commissievergadering ruimtelijke ordening van vorige week uitten enkele bewoners hun bezwa ren tegen het plan van de familie Hulleman om haar perceel aan de Korte Bergstraat te splitsen en een nieuwbouwwoning te laten neerzet ten. Evenals het college is een meer derheid van de gemeenteraad tegen dit plan, dat alleen op de steun van GL/PS kan rekenen en waarvan de nieuwe schets eventueel bespreek baar zou zijn voor het CDA. Tegen een achttienjarige Soester, die in maart dit jaar op de kermis in Den Dolder ogenschijnlijk in het wilde weg begon te schieten met een pistool, is gisteren voor de Utrech tse rechtbank vier jaar celstraf geëist. Officier van justitie mr. H. Hoogendijk achtte een dubbele po ging tot doodslag bewezen. Bij de schietpartij raakten twee mannen zwaar gewond. Een van hen werd ge raakt in zijn wang. De kogel verbrijzel de zijn onderkaak en raakte een nek- wervel. Het andere slachtoffer liep een schotwond aan zijn arm op. "Ze hadden heel goed dood kunnen zijn", aldus Hoogendijk. Daarom vond zij een deels voorwaardelijke straf, zoals de reclasse ring en een psycholoog bepleitten, niet aan de orde. De slachtoffers behoorden tot een groep Marokkanen die op zondagavond 30 maart op de kermis slaags raakte met een groep Antillianen. Aanleiding was dat een meisje uit de Antilliaanse groep mot kreeg met een Marokkaanse jongen na wederzijds oogcontact. Haar vriend, de broer van de Soester, probeerde het meisje te ontzetten. Daarop werd hij aangevallen door enkele andere Marok kaanse jongeren. Het handgemeen ontaardde volgens de officier in een 'afschuwelijke vechtpartij', waarbij de Antillianen zich bedienden van bromfietssloten en een gummiknup pel. In de chaos trok de Soester plotse ling een pistool en loste enkele schoten. Het eerste slachtoffer kwam juist aanlo pen, nadat hij vanuit de botsautootjes had gezien dat een bekende werd be laagd. Ook het tweede slachtoffer kwam net een kijkje nemen. Beide slachtoffers zagen de verdachte bewust op hen richten. Ook enkele ge tuigen, Marokkanen en een Antilliaan, verklaarden dat de Soester gericht en BAR, G RIL.L. REST AU RANT Onze gezellige bar? Ons late sluitingsuur van de keuken? Onze alom beroemde Luykje-gerechten? (Al onze gerechten ook om af te halen.) - - -IAAT 47 SOEST 03T601 8252 met gestrekte arm schoot. Zelf wist hij het niet meer precies. Evenmin kon hij zich herinneren hoeveel schoten hij had gelost. Wel zou hij eerst twee maal heb ben geroepen dat ze zijn broer met rust moesten laten. Mogelijk had hij ook eerst een keer in de lucht geschoten. Bang Verscheidene Antillianen verklaarden bij de politie dat ze zich op afspraak al lemaal hadden bewapend. De dag er voor hadden ze ook al problemen gehad op de kermis. De verdachte stelde van die afspraak niet te weten. Hij had het wapen bij zich gestoken omdat hij 'ge woon sowieso bang' was. Op de terug weg moest hij in het donker door het bos. Uit gesprekken bij de reclassering en een psycholoog bleek dat de Soester meer dan gemiddeld angstig is. Op zijn zestiende had hij het pistool aangeschaft om zijn móeder en broers te bescher men, ook al waren er geen concrete be dreigingen. Alleen in de familiekring zou hij zich veilig voelen. De psycholoog concludeerde dat de jon gen enigszins verminderd toerekenings vatbaar is. Zijn angsten en gebrek aan zelfvertrouwen zouden echter goed te behandelen zijn. Na behandeling acht te de psycholoog kans op herhaling uit gesloten. Zelf zei de Soester graag hulp te willen. Hij was niet eerder veroor deeld. Officier Hoogendijk was ervan over tuigd dat de verdachte gericht had ge schoten. Vooral kwalijk vond zij dat hij niet alleen had geprobeerd de belagers van zijn broer weg te jagen, maar met een op ze had geschoten. Advocaat mr. R. Maanicus vond dat vrijspraak moest volgen, omdat zij cliënt niet de opzet had gehad om de slachtoffers te raken. Weliswaar richtte hij op de groep, maar niet op de slachtoffers persoonlijk. Maanicus zei enorm te zijn geschrokken van de eis. De rechtbank doet op 15 juli uitspraak. Birkstraat 101 Soest naast Middelman Wooncentrum De wijken Soest-zuid, Soest-midden en Soestduinen zijn na de zomer aan de beurt voor het rondje "Praten met B. en W." De bijeenkomst vindt op woensdag 8 oktober plaats in de Rank, Soester- bergsestraat 18. Dankzij een 27-jarige Soester heeft de politie een aantal vandalen kunnen aan houden, die een reeks vernielingen op hun kerfstok hebben. De Soester greep zondagmorgen rond half vier een acht tienjarige Soester in de kraag, die kort daarvoor een bushokje had vernield. Hij droeg de vandaal over aan de politie die naar aanleiding van het verhoor in de loop van de dag drie Soesters van 14,15 en 16 jaar aanhield. De eerste twee wa ren, evenals de achttienjarige, betrokken geweest bij vernielingen van een aantal auto's, een ruit van een schoolgebouw en vijf abri's. Bij de bushokjes verniel den ze de ruit om de reclameposters te stelen. Deze werden overigens in bos schages van de Obrechtstraat terugge vonden. COMBI VAN ESSEN FANTASTISCH IN FOTO IN VIDIO Zuidpromenade 15, Soes! ,Tel.: 601 28 74 Het College van B. en W. heeft vorige week een sloopvergunning afgegeven voor de opstallen van het terrein aan de Den Blieklaan, waar voorheen de die renhandel Van den Brink gevestigd was. Het perceel is aangekocht door de ge meente en woningbouwvereniging Sint Joseph gaat er t.z.t. 17 woningen bou wen. Er zijn inmiddels maatregelen ge nomen om kraken te voorkomen. Om dat er ook asbest is aangetroffen is er een speciaal sloopplan vereist. Dat geldt ook voor een aantal lucht machtpanden op de vliegbasis Soester berg en het Jessurunkamp in Soestdui nen. Het is overigens nog niet bekend of daar nieuwe gebouwen voor terugko men; als dat niet zo is wordt de vrijko mende grond "teruggegeven aan de na tuur". Eigen technische dienst met 24- uur service. Geen voorrijkosten. Gratis bruikleen app. Alle reparaties aan huis. soesterbergsestraat 35a Tel. 035 - 602 93 60

Soester Courant | 1997 | | pagina 3