IJsvereniging Soesterberg is zelf alvast begonnen met renovatie Demonstratie rolstoeltennis bij LTV Huttenbouwproject werd groot succes 'Nacht van het gat' bij LTV ZUIVELHANDEL 1V1ENKEN «LANDBOUW 'Burgerlijke stand' j| Food Express verkocht aan Van Uden Verenigingsagenda |uf 'De Drie Eiken' ns Kent Ons Iets te koop of te geef? Plaats een "kleintje" in de Soester Courant Meningen ^^^^vanlezersl Ongezonde kritiek Agenda Hulp^erlenin^J Medische dienst Kerkdiensten WOENSDAG 13 AUGUSTUS 1997 Open Jeugdtoernooi geslaagd Volgend jaar herhaling? S'bergkoor van start Geld en drank weg bij inbraak Huisarts kringloopcentrum SPULLENHULP >*iW(\QQl rOTKB Sport Gehandicapte» «Sa; MELK EN Tel. 035-6093666. OVERLEDEN: 11-08: Truus Majoor (63) Mercury 84. 11-08: Hendrik van Ginkel (76) Juis ten Halve 2. Waar vroeger Ons Belang stond is nu een distributiebedrijf gevestigd. Vele ja ren was het in handen van Food Ex press, maar onlangs is het verkocht aan de 'Brabantse transport en distributie- groep Van Uden'. Van buiten verandert er niets, zowel de naam Food Express als de medewerkers in dit bedrijf blijven. Exel Logistics Benelux, de vorige eige naar, wilde zich meer op het buitenland oriënteren, terwijl Van Uden naar een binnenlandse uitbreiding zocht. De jaarlijkse 'Verenigingsagenda Soes- terberg' wordt op woensdag 1 septem ber gepubliceerd. Opgaven dienen vóór 24 augustus te worden ingeleverd op het adres Van Maarenplein 1. Faxen kan ook via (0346) 351252. Alle verenigingen of instanties die ge noemd willen worden, geven hun juiste naam en adres op, met hun activiteiten per dag, week, maand of jaar. éfXJm Diensten Centrum Dorpsplein 18, Soesterberg Telefoon 0346 - 35 14 02 Warme maaltijd Dinsdag 12 augustus is men te 12.30 uur weer welkom voor de warme maal tijd. Het menu bestaat uit groentensoep, exotische kipschotel met sperziebonen, rijst en gemengde sla en een verrassing stoetje. De kosten zijn 7,50 p.p.; op gave tot 11 augustus via tel. 351402. Zijdeschilderen Maandag 18 augustus zal er in het dien stencentrum een cursus zijdeshawls schilderen worden gegeven. Deze wordt 's morgens van 10.00 tot 12.00 uur ge geven en 's middags van 13.30 tot 15.30 uur. Maximaal aantal deelnemers: twaalf per keer. De kosten zijn 7.50 incl. de benodigde materialen. Opgave tot 15 augustus 12.00 uur via tel. 351402. Hermanus Johannes Vos, oud 85 jaar, geboren in Odijk en wonende aan de Versteeghlaan 2. Weinig Soesterbergers zullen hem niet kennen, vooral bij de ouderen is hij bekend. Het was 1 mei 1932 toen ook in Odijk de druk van de arme dertiger jaren goed voelbaar was. Ook bij de toen 20-jarige Herman Vos was het zoeken naar werk en dat vond hij. Via via kwam hem ter ore dat de melkboer en brandstoffenhandelaar Boshuizen in Soesterberg een knecht nodig had. Het kinderloze echtpaar nam hem gastvrij op en hij werd ingewijd in de zogenaamde 'zwarte en witte handel', zoals de combinatie steenkool en melk werd genoemd. Toen Boshuizen en zijn echtgenote het welletjes vonden was Vos de man die op 16 juli 1937 de hele handel, inclusief woning en opstallen, van hen kocht. Dus heeft hij onlangs zijn 60-jarig be staan gevierd. Nou, gevierd... 'Nu we er over praten komt die 60 jaar naar vo ren'. In hetzelfde huis en schuur woont de krasse Vos nu nog. 'Ja, het was toen wel een andere tijd. Het heette hier toen de Schoolweg, ken nelijk omdat de openbare lagere school hier vlakbij stond. Het jaar daarop ben ik op 12 augustus 1937 getrouwd en had ik mijn lieve vrouw iets te bieden. We hebben samen een mooie tijd hier mee gemaakt en werden gezegend met drie zonen en een dochter. Twee van mijn jongens, Kees en Herman, kwamen in de zaak helpen en het was elke dag hard werken. Rinie werd vertegenwoordiger bij een bedrijf en heeft nu een goede baan. Tot 's avonds laat in de brandstof en 's morgens weer met de melkkar bij de weg, zo was het leven van elke dag. Het was in de tijd dat Soesterberg acht melk- ventwijken had met een totale omzet van zo'n slordige twintigduizend liter melk. Iri 1962 heb ik de brandstofhan- del afgestoten omdat door de toename van de gaskachels er veel minder kolen werden gestookt. Ook was het niet goed, brandstof en melk met elkaar. Toen mijn zoon Kees ook wegging heb ik met Herman vele jaren de winkelwa gen gehad. Vanwege de sanering in 1949 kregen wij het grootste gedeelte van het dorp, namelijk drie wijken. In 1953 heb ik een tijdje heel Soesterberg gehad, toen al mijn collega's vakantie hadden. Toen hadden we een omzet! In twee uur tijd verkochten we elk 500 li ter losse melk. De gezinnen gebruikten toen veel meer melk dan nu en ook gortepap. Dat kreeg je na de warme hap en 's avonds voor het slapen gaan. We kregen een flinke deuk door de komst van de supermarkten. Die kon den de melkproducten goedkoper ver kopen dan wij inkopen. Ja, tegenslagen heb ik ook gekend. Het ergste was toen mijn vrouw op 16 oktober 1987 over leed. Ik heb een lieve vrouwK<gehad waar ik vaak met heimwee nog aan terug denk. Samen met mijn zoon Herman heb ik het werk voortgezet, totdat hij in 1994 overleed. Dat was tevens het ein de van onze melkzaak. Ik heb toen mijn melkhandel verkocht en de schuur ver huurd. Ik kan op een mooie tijd terug kijken. Op 13 november 1937 werd ik lid van de brandweer Soesterberg. Via brand- weermeester werd ik onder Luijff onder- commandant. Op 65-jarige leeftijd moest ik er helaas uit, maar ik ben nog steeds lid van de Vereniging Vrijwillige Brandweer Soesterberg. Elke dinsdag avond kun je me in de kazerne vinden voor een kaartje leggen en een 'binnen brandje' blussen. Toen ik 80 jaar werd hebben ze me op 21 december, 's mor gens om zeven uur, met vier brandweer wagens gefeliciteerd. Gelukkig gebruik ten ze geen sirenes, want dan had je wat meegemaakt. Ze hadden spullen bij zich om mij een compleet ontbijt te serveren. Dat was prachtig. In 1938 werd ik bestuurslid van de plaatselijke VVV. Ongeveer in 1954 werd dat samengetrokken met Soest. In ben daar ruim veertig jaar bestuurslid van geweest, een mooie tijd. Voor Soesterberg was er op VW-gebied niet zoveel te beleven. We hadden toen ons centrum in de sigarenzaak van Truus Majoor. Ik ga graag met vrienden of bekenden vissen, dat is mijn mooiste hobby. Ver der lees ik veel en bekijk ik de tv-pro- gramma's. Zoals je ziet heb ik nogal een flinke tuin en die vraagt heel wat aan dacht. Maar ik weet niet of ik het vol gend jaar dat werk nog ga doen. Het wordt allemaal een beetje te zwaar, weet je. Niet om mijn gezondheid, die is nog prima ondanks drie operaties vanwege hernia, een nieuwe heup en een ontste king aan de grote teen. Mijn dagelijkse vrienden zijn Sara de hond en Moortje de kat. Elke avond maken we met ons drieën een wande ling. Ja, het ergste was wel toen ik mijn vrouw verloor. Maar ik kan dat geluk kig goed met God overleggen, Hij is mijn grote steun in het leven. Elke zon dag ga ik graag naar de kerk. Jammer dat dominee Van Marion er niet meer is, daar kon ik goed mee. Gelukkig heb ik ook een goed contact met dominee Nawijn. Ja, als ik de kracht mag houden dan blijf ik op mezelf wonen. Ik wil graag van uit dit huis begraven worden. Al tien jaar lang heb ik een fantastische hulp die elke dinsdagmorgen trouw me komt helpen. Ik hoef haar niks te zeggen, ze doet alles prima. Hoe ze heet? Dat is Carla... eh, verdorie hoe is haar achter naam? Ach, zo is het ook goed, ja toch? Nee, voor mij geen Drie Eiken en Hey- bergh. Fantastisch dat ze er zijn, maar zolang ik het kan blijf ik hier heerlijk wonen', aldus dhr. Vos. OX7 d~\ Een column van of over een min of meer bekende Soesterberger. strijdprogramma aangekondigd als vrij gezel, journalist bij de politie Utrecht, in tennis aanvallend en agressief. Kennelijk zijn dat de ingrediënten voor een ge slaagde tennisweek voor de jeugd, al wuift hij dat compliment naar de wed strijdleiding bestaande uit Robert Rein- sma, Mariska van Gorkum, Richard Kerkhoff en Helga ten Bruggencate. Het geheel maakte een goed verzorgde indruk met een soepel draaiend pro gramma. Elke dag ging alles precies vol gens plan en klok; voeg daaraan toe een perfecte informatie via een eigen door lopend tv-programma en niet te verge ten de dagelijkse Toemooikrant. Alle deelnemers, in welke vorm ook, wisten precies wat ze moesten doen, waar en wanneer. Dat voorkwam heel wat stress bij de wedstrijdleiding, al bleef er nog genoeg over om te regelen. Per dag werden vrij veel partijen ge speeld, waarvan sommige behoorlijk spannend waren. Een kleine honderd kinderen, in de leeftijd van 8 tot 17 jaar, losten elkaar op de baan af. De zondag werd afgesloten met de finalepartijen en de grote klapper: demonstratie rolstoel- tennis. Ongeveer honderd bezoekers zagen een stuk vuurwerk op tennisge bied door een viertal deelnemers van het Nationaal Fonds Sport Gehandicap ten. Jaap Lodder, Robin Ammerlaan, Gerard van Leusden en Roy van Manen lieten een verbluffend staaltje rolstoel- tennis zien. Op humoristische wijze wer den de vele mogelijkheden geïntrodu ceerd. Om het ook eens duidelijk aan te voe len werden twee spelers van LTV, waar onder Richard Kerkhoff, uitgenodigd om in een rolstoeltennis te spelen. Ui teraard zag men toen het grote verschil, maar ook de enorme snelheid en tech nische vaardigheid van de gehandicap ten. Ze lieten elkaar alle hoeken van de baan zien, waardoor hun grote behen digheid zichtbaar werd. Elk rake slag werd met een gul applaus beloond. De opzet, om vooral de jeugd van LTV zich bewust te laten worden van hun gezond heid en validiteit, was met deze hoog staande demonstratie duidelijk geslaagd. 'Waarover praatten zij?' is een vast on derwerp in deze krant geworden. Vier oudere heren, geboren en getogen in het vliegdorp, proberen de geschiedenis van toen naar voren te halen. Uiteraard kun nen ze niet alles weten en soms slaan ze de plank wel eens mis, maar dat moet kunnen. Over het algemeen ontvangen ze een positieve pers over hun optreden en krijgen ze de nodige informatie toe gereikt. Helaas blijven er diverse kankerpitten die op alle slakjes zout moeten leggen. Een kleine vergissing wordt door hen in alle toonaarden aan derden veroordeeld. In plaats van direct met de heren te spreken, worden ze indirect zelfs voor van alles en nog wat uitgemaakt. Niet dat het spreken over vroeger daardoor bemoeilijkt wordt. Dat niet, want zij weten dat de beste stuurlui altijd aan wal staan. Toch stellen ze het op prijs niet 'over' hen, maar 'met' hen te praten over de tijd van toen. De geschiedenis van het vliegdorp kan dan recht worden gedaan. Woensdag 13 augustus 09.00 tennis clubkamp. jeugd Donderdag 14 augustus 09.00 tennis clubkamp. jeugd Vrijdag 15 augustus 09.00 tennis clubkamp. jeugd Zaterdag 16 augustus 09.00 tennis clubkamp. jeugd testvlucht Spitfire Zondag 17 augustus 10.00 tennis clubkamp. jeugd Maandag 18 augustus 09.00 tennis clubkamp. jeugd Dinsdag 19 augustus 09.00 tennis clubkamp. jeEugd Woensdag 20 augustus 09.00 tennis clubkamp. jeugd O proven: tel. 351252. OURANT Correspondentiè-adres: P. Taai, Van Maarenplein 1, 3769 EN Soesterberg Klachten bezorging: C. van Barneveld, Molenstraat 112, Soest tel. 035 - 602 18 41 De IJsvereniging Soesterberg heeft Ie gemeente Soest onlangs ge raagd de ijsbaan aan de Banning- traat te willen renoveren. Voorge meld werd de baan te voorzien van ;en betonnen vloer, waardoor hij >ok in de niet-wintermaanden voor liverse doeleinden kan worden ge- iruikt. )fficieel heeft de gemeente nog niet ereageerd, maar ze heeft wel een tech- iisch bedrijf gevraagd een onderzoek in e stellen. Dit is onlangs gebeurd en de oor de ijsvereniging onbekende uitslag s aan de gemeente Soest meegedeeld. Iet bestuur van de vereniging zit intus- en ook niet stil en is elke zaterdag op le baan te vinden. Iet gras wordt goed kort gehouden en ziet eruit als een hockeyveld. De opstal len, bestaande uit enkele houten ge bouwtjes, zijn gerenoveerd en van een nieuwe verflaag voorzien. Het bestuur hoopt dat het binnenkort over het standpunt van de gemeente Soest zal worden geïnformeerd, zodat het in de ledenvergadering aan het eind van dit jaar behandeld kan worden. Uiteraard hangt alles af van het kostenplaatje, maar het bestuur is zeer content met de eerste stappen die de gemeente Soest heeft gezet. Ook buiten de ijsvereniging is men in Soesterberg van mening dat de ijsbaan een belangrijke plaats kan worden, waar een groot gedeelte van de bevolking zich kan vermaken. Juist de centrale ligging en de vele mogelijkheden geven heel wat perspectieven voor jong en oud. Om die reden is het bestuur van de ijs vereniging van mening dat naar een goede oplossing moet worden gezocht en voor welke doeleinden de baan nog meer kan worden gebruikt. 'Het zou erg jammer zijn als deze unie ke kans niet wordt gebruikt. Maar we hebben als bestuur alle hoop dat het in goede orde geregeld wordt. Om te laten zien dat wij hierin geloof hebben zijn we zelf al begonnen onze gebouwen te re noveren en worden diverse soorten lei dingen gecontroleerd en zonodig ver nieuwd', aldus Ab Blokzijl, a.s. voorzit ter van de ijsvereniging. Het bestuur doet een oproep om zich op te geven om nu, maar ook straks in de winter, een handje te helpen. Men kan zich hiervoor melden bij dhr. Blokzijl, tel. 351463. Zondag 17 augustus ROOMS-KATHOLIEKE KERK Caroluskerk, Rademakerstraat 75 Voorganger: aalm. E. Wiegant Zaterdag 19.00 cantores Zondag 10.30 gemengd koor Cenakel, Amersfoortsestraat 18 Zondag 09.00 eucharistieviering; ande re dagen 07.30; gebedsdiensten: dage lijks 12.15, 15.30 en 18.00 uur. De ka pel is de hele dag open. Vrijdag 15 augustus (Maria Tenhemel opneming), 07.45 uur: eucharistievie ring. HERVORMDE GEMEENTE/ GEREFORMEERDE KERK De Hoeksteen, Buys Ballotlaan 2 10.00 ds. T.S. van Leeuwen, Amers foort STERRENBERG 't Lichtpunt, Huis ter Heide 10.30 mevr. Z. Hageman 'We zijn wel met vakantie geweest, maar dit is pas gaaf. Met elkaar je eigen hut bouwen, spelletjes doen, gein trappen, lekker eten. Van ons mag het elk jaar, maar dan wel hier op Sterrenberg'. De Soester jongens Teun Berg (9), Ma- rius (8) en Jurrian (9) Sielcke, Jorne (11) ('wacht, ik spel dat wel even') Kandziora en Mare (10) Ravenhorst uit Soesterberg hebben elkaar in de piraten- hut gevonden. In een hoek hebben ze een echte houten hut gebouwd, waar ze warempel met z'n allen op kunnen staan. Een uitkijktoren geeft de nodige problemen omdat de spijkers net wat te dik zijn voor het smalle houtje. Onder- tussen genieten ze van al de drukte om J hen heen en de paarden die nieuwsgie- rig de bouwsels bekijken. J 'We zijn donderdag met de hut begon- 1 nen en hij moet vanmiddag klaar zijn, I omdat de jury komt kijken. Jij bent toch l niet van de jury? Welke krant? O die, I dat is de Soester Telegraaf, die hebben I ze bij ons thuis ook. Ja, het is hier heel I leuk. Je mag zelf beslissen wat voor hut fi het gaat worden. Wij hebben gekozen voor een piratenhut, kijk maar naar de 1 zwarte vlaggen. We zijn eerst met onze «ouders op vakantie geweest', en dan I volgen Italië, Engeland, Duitsland, rondtocht door Drenthe. 'Weet je, thuis zou ik me maar vervelen en dat heb ik hier nog geen moment gehad. De leiding is hier goed, maar je moet wel doen wat ze zeggen. Het is soms wel wat te warm, maar dan gaan we naar ons eigen zwembad, waar we tunnen afkoelen'. De knapen werken :ich in het zweet en met rode kopjes vorden de laatste planken vastgeha- nerd. Ineens klinkt het geluid van stro- nend water en achterom kijkend zien ze ïen paard plassen: 'Goh, moet je eens :ien. Wat een lange!' deer aandacht krijgt het edele dier niet, svant er moet gewerkt worden. Op het errein staan zo'n twintig bouwsels, de :én nog mooier dan de andere en bijna Allemaal voorzien van vlaggen. Daaruit tan worden afgeleid dat diverse landen hierin kennelijk een rol spelen. Over het lerrein schalt zo nu en dan de luidspre ker en worden aanwijzingen gegeven. 'Hout dat niet gebruikt wordt moeten jullie weer terugbrengen in de bak. Dat telt mee voor de pluspunten van de jury', luidt de duidelijk herkenbare stem van mevrouw Nel Ruis. De jongens zuchten maar eens, ze heb ben het zo warm en dan ook nog al die restplanken wegbrengen. Maar zonder enig commentaar of aanwijzing begin nen ze al het overtollige hout op te rui men. Het telt immers mee voor de ju rybeslissing? Nou, dan willen ze er wel wat voor doen, want hun hut moet toch de mooiste worden? Ze zwoegen en ploeteren en een kreet geeft aan dat ie mand zich kennelijk met de hamer op de duim heeft geslagen. Geen van de andere knapen heeft daar aandacht voor; het zal wel eens vaker gebeurd zijn. Leiding tevreden Tussen alle drukte heeft Nel Ruis even tijd voor een gesprek. 'Woensdag zijn we begonnen met ongeveer 115 jonge lui tussen de 6 en 12 jaar. Het was een vermakelijk gezicht, al die kinderen met rugzakken waaruit zagen en hamers sta ken. Want dat was de afspraak: zelf voor gereedschap zorgen, wij leveren het hout en de spijkers. Met een soort to neelspel hebben we hen duidelijk ge maakt wat de bedoeling was en toen zijn ze begonnen. Het programma wordt re gelmatig onderbroken door spel en sport, bijvoorbeeld een speurtocht waar in de natuur een grote rol speelt. Alles gaat uitstekend en we zijn als leiding best tevreden. Vooral dit terrein van Sterrenberg en de service die we hier krijgen, maakt het gewoon ideaal. Nu al weten we dat dit het volgend jaar weer moet gebeuren. Het is te hopen dat we dan hier weer terecht kunnen. Een klein voorbeeld: vrijdagavond ble ven de kinderen voor één keer hier eten. De keuken van Sterrenberg zorgde daar voor en ze hebben gesmuld van ham burgers, appelmoes, aardappelkroket ten, rauwkost en vanillevla met slag room toe. Dat werd rond de hutten op gegeten. Je kunt je voorstellen, dat dat voor de kinderen een belevenis was. Zowel onder de leiding als onder de kinderen is er een heel goede sfeer en vergeet niet, we hadden het weer mee'. Zagen, schaven, timmeren... zo bouw je met z'n allen een hut. Ondanks de ruim honderd kinderen en vele leidinggevenden is het rustig in het kamp. Op het voetbalterrein er direct naast is een soort zwembad gemaakt, dat goed wordt gebruikt. Kort daarbij staat een mobiele bakoven, waar pan nenkoeken worden gebakken. Een rij kinderen geeft aan dat ze daar best trek in hebben. Niet het traditionele huilen van kinde ren of gedrein als iets hen niet zint wordt er gehoord. Het is een heerlijke ont spannen groep, die zich helemaal niet verveelt. Een sprenkeünstallatie elders geeft verkoeling als een klein lichaam oververhit dreigt te worden. Vooral Nel Ruis, met haar altijd lachend gezicht, krijgt geen minuut rust. 'Waar is de magneet?' 'Kijk maar eens in die hut". Met de magneet kunnen ze gevallen spijkers bij elkaar krijgen, want ook die mogen niet door de juryleden worden gezien. Het Huttenbouwproject 1997 kan de geschiedenis ingaan als een voor alle partijen zeer geslaagde activiteit, die zeker voor herhaling vatbaar is. Het S'bergkoor begint op donderdag 21 augustus met zijn zangavonden. Bij deze nieuwe start zijn nieuwe leden van har te welkom. Elke donderdagavond kan men het koor van 19.45 tot ongeveer 22.00 uur zien en horen in de grote zaal van het dienstencentrum De Drie Ei ken. De stem zo gebruiken is niet alleen goed voor ziel en lichaam, maar het is ook een enorme ontspanning. Daarom de uitnodiging aan een ieder dit weke lijkse 'avondje uit' bij te wonen. Onbekende daders hebben vorige week ingebroken in de tenniskantine aan de Kerklaan. Ze maakten daarbij geld en een onbekende hoeveelheid drank buit. Centraal Meldpunt Vrijwilligershulp Werkdagen 09.30-11.00 uur, tel. 035- 6031119. Stichting Hulpdienst Soesterberg Hulp aanvragen: dagelijks 09.00-10.00 uur, tel. 351789, b.g.g. 351658 of 351437. Kruiswerk Stichting Kruiswerk N.O. Utrecht 24 uur per dag bereikbaar onder tel. 0900-8344* (20 ct. per minuut). Maatschappelijk werk Stichting Thuiszorg en Maatschappelijk Werk N.O. Utrecht Generaal Winkelmanstraat 103, tel. 352606, elke dinsdag en woensdag 09.30-10.30 uur. Politie Veldm. Montgomeryweg 2 (Kon. Mare chaussee); werkdagen 12.00-13.00 uur; centrale meldkamer: tel. 035-5487411; alarmnummer: 1.1.2. Grof vuil Als het weer mee zit is het een prachtige happening: tennissers in nachtkleding die strijden om de eer ste tennis-nachtprijs. Voor de rest een kaartje leggen, met elkaar wat kletsen en dat alles met een hapje en een drankje. En dan na acht uur 's morgens, een gat in de dag slapen na de Nacht van het gat. Het is al weer een paar jaar geleden dat de Soesterbergse tennisvereniging LTV de 'Nacht van het gat' organiseerde. En volgens enkelen werd het hoog tijd dat dit feest, want het is echt een belevenis, weer eens zou gebeuren. Nee, het kost te weinig moeite om mensen te krijgen die dat wilden organiseren. En zo staat het voor zaterdag 16 augustus op het programma, 's Avonds om 23.30 uur kome^ de deelnemers in nachtkleding, dat is verplicht, naar het clubgebouw. De kledij kan bestaan uit een ochtend jas, pyjama of soortgelijke kledij. De deelnemers beginnen met een kop je koffie om de opkomende slaap te ver drijven. Klokslag 12.00 uur - midder nacht - gaan de eerste deelnemers naar de baan om eikaars krachten te meten. De hele nacht gaat dat door in alle soor ten en manieren van tennis. Voor de rest kan men in het clubge bouw een kaartje leggen of op een an dere wijze gezellig bezig zijn. Zo wordt er doorgespeeld tot zo'n zeven uur 's morgens, waarna de winnaars bekend gemaakt worden en alle deelnemers zich op het ontbijt storten. Zo rond acht uur 's morgens gaat iedereen moe en vol daan weer naar huis om dan na de Nacht van het gat, een gat in de dag te Sv'apen. Vrijdag 18.00 - maandag 08.00 uur: D.W. van Lier (Den Dolder), Paltzerweg 299, tel. 030-2284555. Tandarts Spreekuren 13.00 en 19.00 uur: eigen tandarts bellen; dan hoort men wie er dienst heeft. Dierenarts H J.M. Tonino en P.B.E. Tonino-van Schieveen, <tekst> Kampweg 50, tel. 352467; weekenddienst na afspraak; in andere gevallen hoort men via het ant woordapparaat wie er dienst heeft. 'Een prachtig Open Jeugdtoernooi, een goede sfeer, heel mooi weer en dan ook nog een daverend slotstuk door middel van een hoogstaande demonstratie rolstoeltennis. Ja, wat wil je dan nog meer?' Luuk Zwanikken is zichtbaar tevreden over het onlangs gehouden 14e Open Jeugdtoernooi van de plaatselijke ten nisclub LTV. Samen met Paul Hilkman, Selinde Vetkamp en Jeroen Rombout was hij belast met de algemene leiding. De 48-jarige Luuk wordt in het wed- Telefoon 6018730 De Schans 20, 3764 AX Openingstijden: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-17,00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen brengen: Dinsdag, woensdag, donderdag, vrijdag 13.00-18.00 uur; zaterdag 9.00-12.00 uur. Spullen ophalen: Na telefonische afspraak.

Soester Courant | 1997 | | pagina 11