rian i VAD MOURIK I Middenstand-AOV ngen. ffl iars m laars ISO-certificaat Lastechniek Soest 'Thuishulp is wel zwaar werk, maar geeft veel voldoening en waardering' Dansen doe je bij Van Mourik. Unótituut Unótituut ^i,andbercj e#L BKB PDB MBA NIMA-A-B-C 1 HANDEL WANDEL Spectaculaire korting met stickers bij C1000 Huid- en oedeemtherapeute Brunsveld opent praktijk Werk aan de weg in Soest Schrijf nu in. Dagelijks van Tel. (035) 541 33 19 On Site-Stoelmassat de oppepper die werl Betaalbare opleidingen bij Instituut Zandbergen Bedrijf legt zich toe op bijzondere projecten THC-vrijwilligster Bep van Velden: KLEINTJES DANSCENTRUM Of kom even langs ON S/TB STOBLMASSAGB EVON en de nieuwe Nederlandse spelling CNV start cursus Onderhandelen PAGINA 8 WOENSDAG 20 AUGUSTUS 1997 SOESTER COURANT verhuur m. vrij uitz. ruim 2- ige serv.kn (f 280,- ■n erfpacht), douchekmrm.v.w., r m. dubb. glas, zr rasteniv. en opensl. ruime eetkeuk. m. er.aansl.wasmach. nv. in overleg. 3M:f 164.500,-k.k. MIDDENW. m. v.v. open hrd, ged. mrs. verdiepte trapkast, lime doorzonwoon- 3 roy. slp.kmrs, 2evetd.:voorzold., VL GEZINSHUIS! ondopp. 144 m;. OM: f 299.000,-k.k. N MJST.WOONH.nl. lubb. oprit en diepe - op stahoogte, m.k., mach., douchekmr, voonkmr m. erker. 3 slp.kmrs, vv.v. lm. De woning is ged. v.v Ie woning is zr veel Tot. grondopp. 450 >OM:f 429.000,-k.k. i.g.g. 6031310 in woonerf gelegen en met gunsti- eling: vooringang met hal, meter- kurkvloer en open vernieuwde in- r, keramische kookplaat, afzuigkap, 'isiekast. 2e hal met toilet en trap ers, 1 met wastafel en 1 met vaste lecabine, 2e toilet en wastafel. Vas- ie- en drogeropstelling. Stookruimte er. 4e zolderkamer met tuimelraam "tuin met berging en achterom. Par- d. Ideale gezinswoning met bijzon- re. Oplevering in overleg. 330.000.- k.k. \KELAAR5 en Veenendaa! PAGINA 9 Bij C1000 aan de Zuidpromena de begint donderdag 21 augustus de spectaculaire actie 'Sticker plakken, Voordeel pakken'. De consumenten kunnen daarbij veel korting krijgen. De actie duurt vijf weken. Elke week krijgt de klant een stickervel met daarop 11 stickers die kortingen op een bepaald product vermelden. Door de sticker op het bijbehorende product te plakken, krijgt de consu ment korting bij de kassa. Iedere week worden op deze manier elf andere producten tegen een extra lage prijs aangeboden. In totaal biedt C1000 tijdens de actie 55 producten aan met een totale korting van meer dan 125 gulden. "Per product lopen de kortingen hoog op. Dat betekent voor de mensen een aanzienlijke be sparing op hun wekelijke boodschap pen en dat is natuurlijk mooi meege nomen," aldus J. van de Graaf van de supermarkt in Soest-Zuid. Hij advi seert de mensen niet te lang te wach ten met het opplakken van de stickers, zodat ze maximaal profite ren van de kortingen. Voorgaande jaren was de actie een doorslaand succes en ook nu rekent C1000 erop dat het zal stormlopen. Aan de Ereprijsstraat is sinds vorige maand de praktijk gevestigd van huid- en oedeemtherapeute T. van Brunsveld. Ze is afgestudeerd aan de hogeschool van Utrecht en in middels aangesloten bij de Neder landse Vereniging van Huidthera peuten. Om maar meteen een misverstand uit de wereld te helpen: huidtherapeuten zijn geen schoonheidsspecialisten. Huid therapie is een paramedische discipline die zich richt op de oppervlakkige bloedvatstelsels, het lymfevatstelsel en andere oppervlakkige structuren in het lichaam, al dan niet van pathologische aard. Mevrouw Brunsveld: "Wij zijn, zeg maar, de ontbrekende schakel tussen de schoonheidssalons, de fysiotherapie en de medische wereld. Ons beroep is nog vrij jong en voldoet aan een grote vraag naar gespecialiseerde hulp. Medisch specialisten zijn te duur of hebben geen. tijd om, bijvoorbeeld na een operatie,! een patiënt te begeleiden." In deze fase komen de huidtherapeuten om de hoek kijken. Door het 'trekken' van littekens zorgen ze ervoor dat er zo min mogelijk bewegingsbeperkingen optreden. Ook bestrijden ze vochtop hopingen (oedemen) in de armen en de benen. Die willen nog wel eens voorko men na operaties en bestraling van kan kergezwellen. Tegen dit vocht meet Brunsveld ook therapeutische elastische kousen aan. Verschillende technieken kunnen de huidtherapeuten toepassen om onge wenst haar permanent te verwijderen. Kleurverschillen in de huid kunnen wor den gecamoufleerd, acnelittekentjes ver minderd en actieve acne wordt rustiger gemaakt. "En er is nog veel meer wat wij in onze mars hebben," aldus Bruns veld. Verzekering Huid- en oedeemtherapeuten, zoals Brunsveld, werken op doorverwijzing van artsen en specialisten. Daarom wor den de behandelingen vergoed door de verzekeringen, mits de patiënt uiteraard voldoende is verzekerd. De praktijk van T. Brunsveld is te vin den aan de Ereprijsstraat 109. Het tele foonnummer is 6016311. Lastechniek Soest, gevestigd aan de Nieuwegracht 19-21, is sinds enige tijd officieel houder van het ISO- 9002 certificaat. Daarmee wordt het hoge kwaliteitsniveau van dit Soester bedrijf onderstreept. Eigenaar Peter Maier begon in 1987 als eenmansbedrijf in een garagebox aan de Eikenlaan en heeft de zaak sindsdien voortdurend kunnen uitbouwen. Mo menteel verschaft Lastechniek Soest acht medewerkers een goed belegde boterham. Sinds 1994 is het bedrijf aan de Nieuwegracht gevestigd in een pand van 700 vierkante meter. Het werkterrein van Lastechniek Soest omvat o.a. apparatenbouw, leidingnet ten, speciaalconstructies en interieur- bouw. De firma is gespecialiseerd in RVS en aluminium en gaat grote projec ten zeker niet uit de weg. Zo leverde het o.m. de loopbruggen en de bordescon structie bij Nijhoff bouwmarkt in Baarn, een productieleidingnet van 3000 meter bij de Procar in Soest (geheel met een robot gelast) en voerde het diverse pro jecten uit in het buitenland, o.a. Duits land, Denemarken en Zweden. Specialistisch Lastechniek Soest is een specialistisch lasbedrijf, dat bijvoorbeeld ook gaslei dingen aanlegt in grote gebouwen, maar even gemakkelijk ook RVS-schoorste- nen op veertig meter hoogte last. Ook scheuronderzoek, reparaties en de eind controle vallen onder de werkzaamhe den. Bij lasprojecten verzorgt de firma ook de levering van het materiaal. Lastechniek Soest legt zich daarnaast toe op bijzondere projecten en speciale constructies, zoals dakoverspanningen. Een andere tak van het bedrijf maakt speciaalproducten voor laboratoria en de horeca, vooral RVS-bladen met of zonder spoelbakken, werktafels en an dere onderdelen, waarbij naast het las werk ook de afwerking - slijpen, polijs ten en borstelen - belangrijk is. i Peter Maier met het ISO- certificaat voor de ingang van Lastechniek Soest. Gerubriceerde advertenties max. 40 woorden. Uitsluitend over één kolom; per 10 woorden f 7,75, ieder woord meer f 0,50 extra, (exclusief BTW). Brieven onder nummer f 2,50 Bewijsnummer (Uitsluitend op verzoek) f 2,70. Alleen bij vooruitbetaling. Kleine advertenties moeten uiterlijk MAANDAG 17.00 uur binnen zijn. Van Weedestraat De herinrichting gaat verder op het ge deelte van de Van Weedestraat tussen de Stadhouderslaan en de Korte Brink- weg. Eerst vindt ook hier werk plaats aan kabels en leidingen. Overige werkzaamheden: Langs de Dorresteinweg wordt een trottoir en fietspad aangelegd tussen de Koningsweg en de Zuidergracht. Op de aansluitingen van de Koekoek- weg en de Waldeck Pyrmontlaan op de Beetzlaan worden plateaus aangelegd. Er is geen doorgaand verkeer mogelijk op de Beetzlaan tussen de Beukenlaan en de Koekoekweg en op de Koekoek- weg en de Waldeck Pyrmontlaan nabij de aansluitingen. De bewoners van de Waldeck Pyrmontlaan en de Chalonhof zullen gebruik kunnen maken van de bouwweg tussen de Beetzlaan en de Chalonhof. Op de bouwweg mag niet geparkeerd worden. Het werk en de stremming zullen naar verwachting tot 12 september duren. Tot donderdag 21 augustus vindt een grondtransport plaats vanaf de Riool zuiveringsinstallatie aan de Maatweg naar het gronddepot aan de Konings weg. In verband daarmee zullen via de Noorderweg, Vredehofstraat, Biltseweg en Koningsweg in beide richtingen iede re 2 a 3 minuten zandauto's rijden. Het transport vindt plaats voor het ontgra ven van 6.000 m3 grond voor de aan leg van het bergingsbezinkingsbassin. In het bassin moet bij hevige regenval tij delijk 5.000 m3 extra rioolwater worden opgevangen om wateroverlast op straat te voorkomen. Langs de Steenhoffstraat wordt het fietspad vanaf de overweg tot de Tal- malaan gereconstrueerd. Ook hier krijgt het trottoir grijze tegels en het fietspad dikke rode tegels. Op de Lange en Korte Brinkweg geldt ter plaatse van het viaduct een af sluiting voor alle verkeer. Dit in verband met de vervanging van het spoorwegvia duct op zondag 24 augustus. De afslui ting van de Lange en Korte Brinkweg tussen de Korte Melmweg en de Grote Melmweg duurt tot 29 augustus. In verband met de vervanging van het spoorviaduct zullen vanaf zaterdag 23 augustus om 22.30 uur en de gehele zondag 24 augustus geen trei nen rijden tussen Den Dolder en Baarn. Bussen zullen vervangend vervoer bie den. Op zondag bedienen de treinen de hele dag ieder halfuur station Soestdui- nen. Tussen de stations Soestduinen en Baarn rijden ieder halfuur bussen. De bussen zullen de stations Soest-Zuid NS, Soest en Soestdijk NS bedienen. Hierna is de dienstregeling bij benade ring weergegeven. De bussen vertrekken om vijf minuten f voor het hele en halve uur bij station Baarn richting Soestduinen. De bushalte "Soestdijk NS" wordt om even na het hele en halve duur bediend. De bushalte "Oude Kerk" (voor de reizigers van sta tion Soest wordt rond zeven minuten over het hele en halve uur bediend. Sta tion Soest-Zuid NS bedient men rond tien over het hele en halve uur. De bus sen rijden via de route van de buslijn 74 naar Soestduinen en zijn daar rond kwart vóór en over het hele uur. Daar geven de bussen aansluiting op de stopt rein Zwolle/Amersfoort-Utrecht. Deze treinen arriveren om acht over het hele en halve uur op Utrecht CS. De stoptreinen Utrecht-Amersfoort/ Zwolle vertrekken om vijf vóór het hele en halve uur vanaf Utrecht CS. Even na kwart voor en over het hele uur vertrek ken de aansluitende bussen vanaf sta tion Soestduinen met de reizigers van uit Utrecht. Acht minuten vóór het hele en halve uur zijn de bussen op Soest- Zuid NS. Vijf voor het hele en halve uur bedienen de bussen bushalte "Oude Kerk" voor de reizigers van station Soest. Rond het hele en halve uur zijn de bussen bij de bushalte "Soestdijk NS". Om acht over het hele en halve uur arriveren de bussen bij station Baarn. Begin september legt het waterlei dingbedrijf een transportleiding door de Beukenlaan nabij de sporthal Beuken dal. Het verkeer op de Beukenlaan tus sen de Wijnand Toplaan en de Dalweg zal hiervan hinder ondervinden. Voor het verkeer zal slechts één rijstrook be schikbaar zijn. Op de kruising van de Koningsweg met de Dorresteinweg wordt vanaf be gin september de rotonde aangelegd. Het verkeer op de Koningsweg zal van de ventweg gebruik moeten maken. Het verkeer naar de Boerenstreek en het westelijk gedeelte van de Dorresteinweg zal via de Nieuwegracht en de Zuider gracht moeten rijden. Het werk en dus ook de omleidingen zullen ca. zes we ken duren. Vanaf half september in verband met rioolwerkzaamheden worden de Nieuw- straat afgesloten tussen de Koninginnel- aan en de Hartweg en de Koninginnel- aan tussen de Nieuwstraat en de Meent. Het verkeer en ook de lijnbussen rijden om via de Van Straelenlaan, Helling- weg, Nachtegaalweg en Schrikslaan. Het plantsoentje op de aansluiting van de Hellingweg op de Beetzlaan zal het overstappunt Soestdijk-Noord vervan gen. Deze werkzaamheden nemen naar verwachting twee maanden in beslag. Ter plaatse van werkzaamheden wordt van het verkeer extra oplettendheid ge vraagd en een aanpassing van de snel heid. Dit in verband met de veiligheid van alle weggebruikers en degenen, die de werkzaamheden uitvoeren. Regelmatig staan ze in deze krant: de oproepjes voor vrijwilligers van de Thuishulpcentrale Eemland. De THC werft daarmee vrijwilligers die een paar uurtjes per week willen inspringen in gezinnen met bijvoor beeld dementerende ouderen, chro nisch zieken of gehandicapte kinde ren, zodat de vaste verzorg(st)ers - meestal partners, ouders, kinderen, vrienden of buren - er zelf even "tus senuit" kunnen. Enige tijd geleden stelde Tineke Brab bel, sinds vorig jaar contactpersoon van de THC in Soest, zich in de krant aan het Soester publiek voor. Ze onder streepte in dat artikel o.m. de noodzaak van dit onmisbare vrijwilligerswerk, dat - afgezien van een kleine vergoeding - geheel belangeloos en "onzichtbaar" wordt gedaan. De THC is uiteraard al tijd op zoek naar nieuwe vrijwilligers, want ook in Soest doen zich steeds weer nieuwe situaties voor waarin een beetje ondersteuning "van buiten" uiterst wel kom is. Eén van die "onzichtbare" Soester vrij willigers is mevrouw Bep van Velden, oud-verpleegkundige. Ze is inmiddels al een jaar of vijf actief bij de THC - "maar ik heb het niet precies bijgehouden hoor" - nadat ze in de Soester Courant een oproep had gelezen. "De kinderen werden groter en ik had zin om weer eens wat buiten de deur te doen. Zo kwam ik in contact met de Thuishulp centrale." In de loop der jaren is ze al in drie ge zinnen als vrijwilligster aan de slag ge weest, o.a. bij bejaarde echtparen waar van de zieke of demente partner door de echtgenote in haar eentje werd ver zorgd. Een paar uurtjes per week nam Bep die zorg dan even van haar over en ging ze bijvoorbeeld een spelletje doen of een stukje wandelen met de zieke. "Wandelen is altijd fijn, als de mensen dat nog kunnen. Je kunt even naar bui ten en dan heb je altijd wel aankno pingspunten voor een gesprekje, bij voorbeeld over dieren of de bloemen en planten die je tegenkomt." gWg|S|M Waardering Het vrijwilligerswerk voor de THC is niet zo simpel als het misschien lijkt. "Je raakt natuurlijk intensief betrokken bij zo'n gezin, en er wordt ook vast op je gerekend. Je moet het ook góed kunnen doen, en als je er bent moet je er hele maal zijn, maar je moet ook oppassen dat je niet te veel hooi op je vork neemt. Maar het geeft ook veel voldoening en je krijgt ook heel veel waardering." Dat ze zich elke week een paar uur vrij moest maken voor het THC-werk was voor haar eigen gezin geen punt. "Ik probeerde in elk geval altijd thuis te zijn als de kinderen uit school kwamen. Nu ze groter zijn is het helemaal geen pro bleem, maar in het algemeen hield ik de ochtenduren vrij voor het THC-werk." Volhouden Bep van Velden is overtuigd van het nut en de noodzaak van deze bijzondere vorm van vrijwilligerswerk. "De mensen Bep van Velden. wachten vaak te lang voordat ze ertoe komen om hulp in te roepen. Dan gaan ze maar in hun eentje door, soms jaren lang, tot het op den duur haast niet meer kan, bijvoorbeeld omdat ze er te genop zien om hun privacy uit handen te geven. Dat is natuurlijk ook niet zo makkelijk, maar toch hoor je van de meeste mensen dat ze, achteraf, beter jaren eerder bij de THC hadden kunnen aankloppen. Want met de steun van een THC-vrijwilliger, op wie ze elke week een paar uurtjes vast mogen rekenen, kunnen ze de zorg toch een stuk beter aan en houden ze 't ook langer vol. En dat is uiteindelijk toch de bedoeling..." Wie belangstelling heeft voor het werk van de THC in Soest - hetzij als hulp vrager, hetzij als vrijwilliger - kan voor alle informatie terecht bij contactper soon Tineke Brabbel, die dagelijks te bereiken is via tel. 6022395 in Soest. Clubs voor: scholieren, jongeren en (echt)paren. Beginners t/m topklasse. 15.00- 17.00 en van 19.00 - 21.00 uur. Lt. Gen. van Heutszlaan 10, 3743 JN Baarn. DB OPPBPPBR D/B WERKT Do anti-stress massage op de w erkplek ook voor particulieren 20 minuten voor 25,00 Praktijk voor Integrale Massage en Voetreflexologie Bel voor meer informatie: 035 - 601 17 27 Het Eemlands Vrouwen Ondernemers Netwerk (EVON) organiseert op woensdag 27 augustus 1997 a.s. om 20.00 uur een bijeenkomst over de nieuwe Nederlandse spelling. EVON-lid Fieke Heerkens nodigt de EVON-leden uit bij haar instituut HIT: Instituut voor studiebegeleiding, Korte Bergstraat 14 te Amersfoort. Het vak, dat deze avond centraal staat is de "taal". Hoe zit het precies met de nieuwe Nederlandse spelling? Els Hoogeboom, één van de docenten van HIT, zal de nieuwe spelling toelichten. Om het spannend te maken zal zij de EVON-leden ook een dictee af nemen. Tot slot zal ze ook een ander onderwerp toelichten: Dyslexie (woordblindheid). Na afloop is er ruimschoots gelegenheid ervaringen uit te wisselen. Het EVON heeft als doelstelling het steunen en sti muleren van haar leden in het uitoefe nen van het ondernemerschap, het wer ken aan een positief ondernemerskli maat voor vrouwen en het bevorderen van informele contacten tussen vrouwe lijke ondernemers. Vrouwelijke zelfstandige ondernemers zijn van harte welkom. De toegangsprijs bedraagt f 10,-. Belangstellende vrouwelijke onderne mers kunnen zich tijdens kantooruren aanmelden bij mevrouw Iet Jongbloed, tel. 033-4330177. Nieuw in praktijk van José Lentink José Lentink-Bosse heeft aan haar praktijk voor Integrale Massage en Voetreflexologie in Soest een nieuwe behandeling toegevoegd: On Site- Stoelmassage. On Site-Stoelmassage werd veertien jaar geleden in de Verenigde Staten ontwik keld door David Palmer, directeur van het Amma Instituut in San Francisco. 'Bring touch to thepeople', was zijn antwoord op het overspannen leven waaronder velen in de westerse wereld lichamelijk en geeste lijk gebukt gaan. Palmer construeerde een gemakkelijk te vervoeren stoel, ging daar- mee de boer op en kreeg met zijn profes sionele 'touch' gaandeweg brede erken ning voor de laagdrempelige On Site- Stoelmassage. Massage op de werkplek: de masseur komt naar je toe. In bedrijven en fabrie ken, op beurzen en tentoonstellingen, in sportcentra en schoonheidssalons, in ver- zorgings- en bejaardentehuizen. Overal waar de On Site-Massagestoel kan staan, kan de masseur zijn heilzame werk ver richten. Snel, effectief en door de kle ren heen. 'Dat laatste is mede bepalend voor het suc ces', aldus Robin Cappel, die de On Site- Stoelmassage naar Nederland haalde. 'Schroom weerhoudt velen van ons ervan uit de kleren te gaan.' De basiswerking van On Site-Stoelmassa ge is hetzelfde als die van een traditione le massage op de tafel: de doorbloeding wordt gestimuleerd, nieuwe energiestro men worden opgewekt en afvalstoffen worden afgevoerd. On Site-Stoelmassage vergt alleen aanzienlijk minder tijd en is, gezien de kosten 25,00 per behandeling), -bepaald ook geen luxe. On Site-Stoel massage is niet per se therapeutisch. In de eerste plaats gaat het om het weg nemen van stress. Na de eerste behande ling voel je je lekker ontspannen, frisser, helderder. Na enkele behandelingen word je je bewust van je eigen lichaam. Dat is hard nodig in deze maatschappij van jach ten en jagen. We zijn zo bezig met pres teren, produceren en renderen, dat het lichaam wordt vergeten. Door On Site- Stoelmassage ga je beseffen wat je eigen lijk aan het doen bent, dat je af en toe iets nodig hebt dat rust geeft. On Site-Stoel massage betaalt zichzelf dus terug: min der stress, minder ziekteverzuim, meer produktie. Omdat José Lentink het voorkomen van klachten heel belangrijk vindt, heeft zij zich deze On Site-Stoelmassage eigen ge maakt. U kunt nu kennis maken met deze ontspannende behandeling door een tele foontje naar de Praktijk voor Integrale Massage en Voetreflexologie, tel. 035 - 601 17 27. Instituut Zandbergen is sinds 1941 actief in handelsavondonderwijs in het Gooi- en Eemland en sedert 1991 ook in Flevoland. Naast in- company-trainingen verzorgt Insti tuut Zandbergen avondopleidingen voor Middenstand-AOV, BKB, PDB, MBA, Nima Marketing Oriëntatie, Nima-A-B-C en Prak tijkdiploma Midden Management PMM. Om de reisafstanden te ver korten worden naast Hilversum en Almere nu ook lessen in Huizen en Amersfoort gegeven. Instituut Zandbergen heeft al sinds 1941 het devies een betaalbaar product te le veren. Door de overheadkosten laag te houden kunnen ze een uitstekende kwa liteit leveren voor een redelijke prijs. Gedegen onderwijs evenals het per soonlijke contact met de cursist staan al meer dan 55 jaar in het vaandel van dit familiebedrijf. Om onze kwaliteit te be waken en te garanderen zijn we aange sloten bij het PAEpon, het platform van aangewezen/Erkende Particuliere On- CNV-leden die hun eigen vaardigheid in zowel individueel onderhandelen als het onderhandelen in groepen willen verbe teren, hebben nu de kans zich daarin te trainen door mee te doen aan de 7 avonden durende CNV-cursus Onder handelen. De cursus wordt gehouden in de Brugkerk, Dennenlaan 5 te Veen- endaal, op de dinsdagavonden 9,16, 23, 30 september, 7, 21 en 28 oktober, 19.30-22.00 uur. De deelname voor de leden is gratis. Aanmelding kan tot uiterlijk 25 augus tus bij het CNV-kantoor Amsterdam, tel. 020-6170385. derwijsinstellingen in Nederland. Alle cursussen zijn inclusief gratis exa mentraining waarin de theoretische ken nis en vaardigheden worden getoetst door middel van cases en examenvraag stukken. De leermiddelen voldoen aan hoge eisen. Bovendien zijn ze makkelijk te lezen en daardoor geschikt voor de cursist met weinig tijd als voor de cur sist met leerproblemen. Nagenoeg alle boeken zijn voorzien van docentenboe ken. Tijdens de les is er daardoor rela tief veel tijd voor behandelen van nieu we stof en het stellen van vragen aan de docent. Vaste docenten met veel erva ring bespreken het gemaakte huiswerk op elke volgende les. Doorzettingsvermogen Voor het succesvol doorlopen van een cursus moet er hard worden gewerkt. Een eigen bedrijf of uitzicht op een be tere baan leveren de motivatie. Er is echter een behoorlijk doorzettingsver mogen nodig om tot het einde van de rit elke week de lessen te volgen en het huiswerk te maken. Bij elke studie zijn er twee partijen die een prestatie moe ten leveren. Door ziekte, overwerk of vakantie ge miste lessen kunnen in dezelfde week op een andere locatie in een andere groep ingehaald worden. In het uitge reikte huiswerkschema heeft men een overzicht welke onderwerpen wanneer en waar worden gegeven. Examentrainingsgarantie Instituut Zandbergen geeft al zijn cursis ten een examentrainingsgarantie, zodat de cursist aan het volgende examen kan deelnemen totdat de cursist geslaagd is. Deze examentrainingen zijn gratis. In september en in januari/februari star ten de bovengenoemde opleidingen. Meer informatie? Vraag dan de pros pectus bij Instituut Zandbergen, tel. 035-6241339. - sinds 1941 avondopl. voor volw. meer dan 55 jaar gespecialiseerd in middenstandsopleiding Leslocaties: Hilversum, Huizen, Amersfoort en Almere Midden Management NIMA Marketing Oriëntatie Bel voor informatie 035 - 62 41 339 - sinds 1941 avondopl. voor volw. Bel voor informatie 035 - 62 41 339

Soester Courant | 1997 | | pagina 9