OP 'T Üj Hu - 1 ACTUEEL I Werk aan de weg in Soest QDQSi Bezwa plansc DO "muzii WOENSDAG 10 SEPTEMBER 1997 SOESTER COURANT PAGINA 4 Meningen van lezers Remu (1) Remu (2) 'Remu-Kabaalnet' (3) Remu (4) Idenburg=Iburg Wie vergelijkt leest de Soester Courant WOENSDAG 10 SEPTEMBER 1997 ACTUEEL OFFICIËLE BEKENDMAKINGEN VAN DE GER IEENTE SOEST 1- - f' WOENSD, EN O Hoe is het mogelijk dat deze "Kabel specialist" haar abonnees voor kan schrijven welke zenders ze mogen zien, vraag ik mij af. En dan i.p.v. 15 nu 8 kanalen ter beschikking! Bovendien nog meer betalen! Met de verwachting dat de meesten het dure 32-kanalenbereik wel zullen accep teren, ben ik het absoluut niet eens; die zullen daar geen behoefte aan hebben. Nederland heeft n.b. 6 of 7 zendge machtigden, dus een bezetting van 6 a 7 kanalen! De befaamde Nederlandse "hokjesgeest" viert hoogtij! Ter vergelij king: België 2, Duitsland 3, BBC 2. Laat ons die 15 kanalen behouden, zo als ook volgens ons gemeentebestuur bij de overname had afgesproken. Suggestie: Ned. 1, 2, en 3 (event.4), België 1 en 2, Duitsland 1 en 2, Discovery, CNN, BBC 1 en 2, Kabel krant (waarin Remu zijn gegevens ook door kan geven en geen extra-kanaal) en voor sport-minnend Nederland Eu rosport, dat een scala aan sporten door geeft! Eventueel een kanaal voor al lochtonen. Diegenen die behoefte hebben aan zap pen met 32 kanalen, moeten daarvoor dan maar het hele pakket nemen en hiervoor betalen. De minima en de ouderen zullen echt niet blij zijn met dat dure abonnement!! J.K. ten Cate-Vlietstra. Wij Soester mensen krijgen dus een nieuw tv-programmapakket aangebo den door de REMU. We moeten daar wel veel meer voor gaan betalen, tenzij we kiezen voor een beperkt pakket, waar we voor wat ons betreft slechts 3 zenders beschikbaar krijgen en niet 8, omdat we nooit naar Duitsland kijken en eigenlijk ook praktisch nooit behoef te hebben aan informatie uit de kabel krant of van het REMU-servicekanaal. Voor het huidige pakket betalen we f 17,31 per maand, we vinden daarin echter wel een 13-tal zenders waar we van tijd tot tijd naar kijken. Voor het be perkte pakket moeten we f 13,79 gaan betalen en krijgen dan feitelijk voor onze situatie maar 3 zenders beschik baar. In de Soester Courant van 3 sep tember j.1. lezen we dat er een contract is met de gemeente, waarbij het basis pakket uit ca. 15 zenders zou moeten bestaan tegen een tarief dat onder het huidige tarief ligt en waarin de Neder landstalige publiekszenders en de zen ders die met een normale antenne te ontvangen zijn beschikbaar gesteld moeten worden. Ook de gemeente blijkt het aanbod van de REMU niet te willen accepteren en dreigt met juridische stappen. Wij wil len als afnemer graag het protest van de gemeente ondersteunen en doen dat door voor het beperkte pakket te kiezen in afwachting van het beschikbaar ko men van het wettelijk vastgestelde basis pakket. Onze tekst aan de REMU is: Uit protest kiezen wij voor het beperk te tv-programmapakket, in afwachting van het beschikbaar komen van het wet telijk verplichte basispakket. U zou dit ook kunnen doen, Harm en Mar Visser. Ik en velen met mij, vragen zich af "Kan dat zomaar". Volledig pakket (32 zenders): f 21,39 p.mnd. Beperkt pakket (8 zenders): f 13,79 p.mnd. Verschil 24 zenders: f 7,60 p.mnd. Nee, u "krijgt" ook Canal+ mee... toch? Dat kost: Abo-Canal+ f 44,95 per maand. Huur dekoder (per maand) f 15,- per maand. Canal+ dus per maand: f 59,95 en dat lijkt niet terecht voor mensen, die toch al door omstandigheden gedoemd zijn tot 't beperkte REMU-kabelnet. Volgens de REMU volgt zij voor de sa menstelling van de programma-pakket ten de regionale programmaraad. Volgens deze reg. programmaraad krijgt u dus de BBC- en BRT-zenders niet te zien op 't beperkte net! Daarentegen zijn er 'n aantal soap- en pulp-zenders aan het "Volledig-pakket" toegevoegd. De beeldkwaliteit heeft aanzienlijk ge wonnen. Internet en Teleshoppen ver gen de aanschaf van 'n modem aan gepaste apparatuur. Maar in de nabije toekomst gaat alles via de "Schotel" en kan de REMU.... schotels gaan verko pen! Wim Aukes. Het college van B. en W. dreigt een ju rist in te schakelen om de Remu te dwingen het basispakket uit te breiden. Wat me nog het meest verwondert is dat de Remu de BRTN I en II uit het basis pakket heeft gelaten. Dat wordt 'n "makkie" voor de jurist. Ik citeer de Volkskrant van 16 febr. 1996: "Must-carry zenders: Zenders die op grond van de huidige mediawet moeten worden doorgegeven aan alle abonnees. Dat zijn op dit moment Ned. 1, 2 en 3 en de programma's van de BRTN (twee kanalen). De term "must carry" is af komstig uit de huidige mediawet." Ein de citaat. Ook staatssecretaris Nuis heeft op een drukbezochte persconferentie na de in troductie van Sport 7 dit nog eens na drukkelijk herhaald, waarbij de naast hem zittende woordvoerder hem influis terde: Dit geldt ook voor de radio. Waarop Nuis papegaaide: En de radio ook natuurlijk. En dat sjoemelen met de radio-zenders zit me al 'n tijd dwars. Die zijn lang niet goed te beluisteren ge weest omdat er zonodig commerciële zenders tussengewrongen moesten wor den. Ze zijn terug nu, maar BRT II, freq. 105.9 is vaak nog heel slecht. En dat is ook een Must-carry zender. (Denk aan ons kleine taalgebied). Nou is het helemaal de limit dat de enige educatiezender (Discovery) zonder overleg met wie dan ook van de Kabel wordt gegooid. M.i. absolüut 'n kwestie van geld. Ik voorspel nu vast dat daar over heisa ontstaat. J.M. Schipperen. (De mededeling dat Discovery uit het pakket verdwenen zou zijn berust op een misverstand onzerzijds. Red. In het historisch overzicht, opgenomen in de jubileum-editie van de Soester Courant, is een storende fout geslopen. Waar gesproken werd van de heer Iden- burg - eigenaar van "De Soester" en notoir NSB-er - had de naam Iburg moeten staan. Onze excuses voor deze pijnlijke misser. Red. Voor al uw verzekeringen, pensioenen, hypotheken en financieringen. Veenbesstraat 128 Soest Tel./Fax: 035-601 60 11 De Schoof, tel. 601 25 27 De Engh, tel. 602 19 87 De Praatpaal, tel. 601 95 46 Start seizoen Deze week is SWS het nieuwe seizoen begonnen. Voor diverse activiteiten kan men terecht in de verschillende huizen. Buurthuizen De Engh en De Praatpaal hebben een eigen folder, die in de wij ken De Engh en Smitsveen huis-aan- huis worden verspreid. Voor De Schoof zijn aparte folders verkrijgbaar. Een greep uit het aanbod: Kinderacti viteiten, speel-o-theek, spel-aan-huis, tiener- en jongerenwerk, activiteiten voor volwassenen, markten en expositie, service en dienstverlening. Deze folders zijn te verkrijgen in de ver schillende huizen, maar ook bij de VW en op het gemeentehuis. De Stichting kan altijd vrijwilligers gebruiken. Vrijwilligers De gemeente heeft een hoge prioriteit gegeven aan het jongerenwerk. Om jon geren zoveel mogelijk gelegenheid te bieden gebruik te maken van ons cen trum zijn er ook vrijwilligers nodig, die het leuk vinden om met jongeren om te gaan. We zijn op zoek naar vrijwilligers die op die momenten achter de bar wil len staan, maar zeker ook zoeken we vrijwilligers, die met de jongeren willen optrekken. Heb je zin of aarzel je nog, bel mét Bar- bara Bunte of Carla Coenders (6017615). Van Weedestraat De herinrichting gaat verder op het ge deelte van de Van Weedestraat tussen de Stadhouderslaan en de Korte Brink- weg. Eerst vindt ook hier werk plaats aan kabels, leidingen en riolering. De uitvoering zal 15 november gereed zijn. Overige werkzaamheden Langs de Dorresteinweg wordt een trottoir en fietspad aangelegd tussen de Koningsweg en de Zuidergracht. Langs de Beukenlaan wordt het fiets pad tussen de Wiardi Beckmanstraat en de Wijnand Toplaan gereconstrueerd. Ook hier krijgt het trottoir grijze tegels en het fietspad dikke rode tegels. Op het gedeelte tussen de Wijnand Toplaan en de Dalweg vinden ook werkzaamheden plaats aan de waterleiding. De fietsers moeten in beide richtingen gebruik ma ken van het fietspad aan de zijde van de Beetzlaan en de Verlengde Talmalaan. Op het gedeelte van de Beukenlaan en Nieuweweg tussen de Dalweg en Smitsweg vervangt het waterleidingbe drijf huisaansluitingen. Gebleken is dat de werkzaamheden aan de waterleidin gen kunnen uitlopen in verband met de keuring van nieuw aangelegde leidin gen. Ieder vernieuwd gedeelte moet aan de kwaliteitseisen voldoen, voordat ver der gewerkt kan worden. Ter hoogte van de kruising van de Koningsweg met de Dorresteinweg moet het verkeer op de Koningsweg van de ventweg gebruik maken vanwege het werk aan een rotonde. Ook buslijn 71 rijdt via de ventweg. Er staan op de ventweg vervangende haltes nabij de Dorresteinweg. Het verkeer naar de Boerenstreek en het westelijk gedeelte van de Dorresteinweg zal via de Nieu- wegracht en de Zuidergracht moeten rijden. Voor het f ietsver keer tussen het westelijk gedeelte van de Dorresteinweg en het noordelijk gedeelte van de Ko ningsweg is een fietsbrug over de water gang bij de Gareel gelegd. Via de wijk Boerenstreek is de fietsbrug bereikbaar. Op de ventweg geldt aan beide zijden een stopverbod. Het werk en dus ook de omleidingen zullen tot eind oktober duren. Het gedeelte van de P.C. Hooftlaan, bij de aansluiting op de Hildebrandlaan, is afgesloten. Dit vanwege het vervan gen van het riool. De uitvoering van het werk zal naar verwachting tot 12 sep tember duren. Om de P.C. Hooftlaan te bereiken, zal men de overige aansluitin gen, zoals die op de Vondellaan en rou tes via de Da Costalaan en de Vosse- veldlaan, moeten gebruiken. Op de aansluiting van de Inspecteur Schreuderlaan op- de Burgemeester Grothestraat, wordt een rotonde aange legd. De aansluiting van de Inspecteur Schreuderlaan op de Burgemeester Grothestraat is afgesloten voor autover keer. Ook de fietsers zullen geen ge bruik kunnen maken van de Inspecteur Schreuderlaan. Zij zullen de Stadhou derslaan en de Heuvelweg als route kunnen kiezen. Dit is vooral van belang voor de scholieren van het Griftlandcol- lege. De bushalte 'Braamhage' - richting Soestdijk-noord - zal worden verplaatst tegenover de andere halte, die kort ge leden een nieuwe plaats kreeg. Vanaf half september in verband met rioolwerkzaamheden worden de Nieuw- straat afgesloten vanaf de Koninginne- laan, eerst tot de Beetzlaan en later tot de Hartweg en de Koninginnelaan tus sen de Nieuwstraat en de Meent. Het verkeer en ook de lijnbussen rijden om via de Van Straelenlaan, Hellingweg, Nachtegaalweg en Schrikslaan. Het plantsoentje op de aansluiting van de Hellingweg op de Beetzlaan zal het overstappunt Soestdijk-noord vervan gen. Op de Schrikslaan bij de aanslui ting op de Nieuwstraat en op de Nach tegaalweg bij de Merelweg worden noodhaltes geplaatst voor de buslijnen 70 en 71. Op de omleidingsroute gelden (extra) parkeerverboden. Deze werk zaamheden nemen naar verwachting twee maanden in beslag. Op maandag 8 september start de vervanging van riolering op de Plasweg tussen de Schoutenkampweg en de Wil- librordusstraat. Het weggedeelte is afge sloten voor alle verkeer. Dit werk zal naar verwachting tot 20 september du ren. De bussen van lijn 74 (Soest- Soesterberg) en spitslijn 284 (Soest- Bilthoven-Uithof-Nieuwegein) worden omgeleid. Op de bushaltes die tijdelijk vervallen, wordt informatie aangebracht over vervangende haltes. Ter plaatse van werkzaamheden wordt van het verkeer extra oplettendheid ge vraagd en een aanpassing van de snel heid. Dit in verband met de veiligheid van alle weggebruikers en degenen die de werkzaamheden uitvoeren. Verder wordt verzocht gebruik te maken van de aangegeven omleidingsroutes. Over de bereikbaarheid van woningen en perce len worden, voor de uitvoering van de werkzaamheden, afspraken gemaakt met de betrokkenen. R.M.F. Kleinegris PENSIOEN ADVISEUR Ook second opinion consult. Kleinegris Adviesgroep v.o.f. Uk Bosstraat 12 - 3766 AG Soest Invn Tel.: 035 - 601 32 60 Lid NBvA Ned. Bond van Assurantiebemiddelaars gemeente Uitgave: Gemeente Soest Centrale Voorlichting Raadhuisplein 1 - 3762 AV Soest Telefoon 035 - 60 93 455 GEMEENTEBEGROTING 1998 VERLEENDE KAPVERGUNNINGEN AANGEVRAAGDE KAPVERGUNNINGEN Burgemeester en wethouders brengen ter openbare kennis dat de gemeentebegroting 1998 aan de gemeenteraad is aangeboden en vanaf heden gedurende veertien dagen voor een ieder ter lezing is neergelegd en tegen betaling van de kosten algemeen verkrijgbaar is gesteld. EXPLOITATIEVERORDERING GEMEENTE SOEST Gedeputeerde staten van Utrecht hebben bij hun besluit d.d. 26 augustus 1997 goedkeuring ver leend aan het raadsbesluit van 3 juli 1997 tot vaststelling van de Exploitatieverordening gemeente Soest 1997. Deze verordening bevat de voorwaarden waaronder de gemeente medewerking zal verlenen aan het in exploitatie brengen van gronden. BOUWPLAATS Amersfoortsestraat 91 Anna Paulownalaan 8 Birkstraat 40 Bloemheuvel 77 Cimbaal 32 Hofstedering 21 Mercury 204 Rademakerstraat 7 Sloothaak 1 Van Weedestraat 4-6 Verlengde Paltzerweg 1 Verlengde Paltzerweg 1 Periode: 29 augustus t/m 3 september 1997 De volgende kapvergunningen zijn verleend: Perceel: Beatrixlaan 47 Sparrenlaan 2 Ossendamweg 8 Kerkpad zz 148 Emmalaan 9 Betreft: 1 pinus 1 conifeer 1 conifeer 1 gouden regen 2 esdoorns en 1 walnootboom Datum Verzending: 05-09-97 05-09-97 05-09-97 05-09-97 05-09-97 BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders voornemens zijn op een daartoe strekkend verzoek met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening, ver gunning te verlenen voor: 1. verbouwen en uitbreiden van het cultureel centrum C-drie/bibliotheek, Willaertstraat 49. Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 11 september 1997 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders naar voren te brengen. De op dit verzoek betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dagelijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), Raadhuisplein 1, ter inzage. BOUWZAKEN De burgemeester maakt bekend dat burgemeester en wethouders van plan zijn op de volgende aanvragen met toepassing van de daarbij genoemde voorschriften, vergunning-te verlenen voor het: 1. uitbreiden van een woonhuis, Amnestylaan 30; (artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) 2*. plaatsen van een tuinhuisje, Simon Stevinlaan 120.* (artikel 18a van de Wet op de Ruimtelijke Ordening) Alvorens een definitieve beslissing zal worden genomen, is een ieder bevoegd binnen een ter mijn van twee weken, te rekenen vanaf donderdag 11 september 1997 eventuele bedenkingen schriftelijk bij burgemeester en wethouders in te dienen. De op deze aanvragen betrekking hebbende stukken liggen gedurende diezelfde termijn, dage lijks van 8.30 - 12.30 uur, in het gemeentehuis, afdeling planologie en bouwen (balie bouwza ken), Raadhuisplein 1, ter inzage. Het met een gemerkte bouwplan ligt tevens ter inzage in de Dependance Publiekszaken, Dorps plein 17 te Soesterberg, geopend dinsdag en donderdag van 14.00 - 16.00 uur. BOUWAANVRAGEN/MELDINGEN INGEDIEND Verleend aan de gemeente Soest: Koningsweg bij nr 3 1 populier 05-09-97 (vijverzijde) Gemotiveerde bezwaren tegen de verleende vergunning kunnen binnen 6 weken na verzending van het besluit schriftelijk worden ingediend bij het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA, te Soest. MONUMENTENVERORDENING GEMEENTE SOEST 1997 Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad bij besluit van 3 juli 1997, RB 97-67 de Monumentenverordening gemeente Soest 1997 heeft vastgesteld onder gelijktij dige intrekking van de Monumentenverordening vastgesteld bij raadsbesluit d.d. 16 december 1993, nr. RB 93-174. De aanpassing ten opzichte van de geldende verordening houdt onder meer in dat de nieuwe verordening aansluit op de bepalingen als vastgelegd in de Algemene Wet bestuursrecht. Ver der zijn volgens de meest recente juridische inzichten bepalingen opgenomen omtrent: - De aanwijzing als beschermd gemeentelijk monument - de registratie op de gemeentelijke monumentenlijst - de monumentencommissie - een vergunningstelsel ter voorkoming van wijziging of afbraak van beschermde gemeentelijke monumenten. De tekst van de verordening is grotendeels gebaseerd op de Modelmonumenten verordening zoals deze door de Vereniging van Nederlandse Gemeenten werd opgesteld. De Monumentenverordening gemeente Soest treedt twee maanden na ter kennisname door de Minister van Welzijn Verkeer en Cultuur in werking. Genoemde kennisgeving is per heden verzonden. Een kopie van het besluit van de raad ligt vanaf heden voor een ieder bij de afdeling planolo gie en bouwen in het raadhuis, Raadhuisplein 1, ter inzage. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDINGEN BOUWPLAATS Birkstraat 124 Braamweg 28 Driftje (ong.) (97383) (97402) (94268) BETREFT HET VERZENDDATUM uitbreiden van een woonhuis 25-8-97 uitbreiden van een woonhuis 25-8-97 bouwen van 10 half vrijstaande woningen BETREFT INGEDIEND (97446) uitbreiden van een woonhuis 27-8-97 (97494) plaatsen van een dakkapel (zijgevel) 27-8-97 (97413) verbouwen en uitbreiden van een woonhuis 28-8-97 (97491) plaatsen van een tuinhuisje 27-8-97 (97490) uitbreiden van een berging 27-8-97 (97495) plaatsen van een erfafscheiding 27-8-97 (97496) plaatsen van een blokhut 27-8-97 (97492) veranderen van een woonhuis (geluidisolerende voorzieningen) 27-8-97 (97501) plaatsen van een berging 29-8-97 (95303) wijzigen van de entree, de indeling en de zijgevel 25-8-97 (97493) bouwen van een basis informatiecentrum 27-8-97 (97499) uitbreiden van een hangaar (wijziging verl. verg. nr. 97011) 29-8-97 Eigendomweg 48 (97454) Kerkpad Z.Z. 24 (97021) Klaarwaterweg (De Bongerd) (96484) Lange Brinkweg 63a Oude Tempellaan 10 Soesterbergsestraat 52 Stadhouderslaan 19 Vosseveldlaan 11 (97211) (97473) (95560) (97228) (97281) met garages plaatsen van een blokhut uitbreiden van een woonhuis bouwen van 35 woningen met bergingen en bouwrijpmaken bouwlocatie bouwen van een medisch centrum veranderen van een woning (geluidisolerende voorzieningen) bouwen van een winkelpand met 8 bovenwoningen uitbreiden van een woonhuis uitbreiden van een woonhuis 03-9-97 27-8-97 25-8-97 05-9-97 29-8-97 27-8-97 01-9-97 29-8-97 27-8-97 Deze aanvragen kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, afdeling planologie en bouwen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. Op grond van de Algemene wet bestuursrecht kunnen belanghebbenden een gemotiveerd be zwaarschrift indienen. Als u een bezwaarschrift wilt indienen, dan moet dat bezwaarschrift worden gericht aan Bur gemeester en Wethouders van Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest. Het bezwaarschrift moet BINNEN 6 WEKEN na de VERZÈNDDATUM worden ingediend. De stukken kunt u inzien in het gemeentehuis, Raadhuisplein 1, Afdeling Planologie en Bou wen (balie bouwzaken), geopend elke werkdag van 8.30-12.30 uur. Periode: 29 augustus t/m 3 september 1997 De volgende aanvragen voor een kapvergunning zijn ontvangen: Perceel: Kamerlingh Onneslaan 49 Van Lenneplaan 21 Plasweg 47a Kampweg 98 Wilhelminalaan 25a Van Maarenplein 24 Braamweg 66 Kerkstraat 66 Betreft: 25 eiken en 2 berken 1 wilg en 2 populieren 1 ceder 2 vliegdennen 1 bej"k 1 boom 2 berken, 1 den en 1 lijsterbes 20 coniferen Diegenen die menen in hun belangen te worden geschaad door een eventuele vergunning kun nen dit mondeling of schriftelijk binnen 4 weken na deze bekendmaking kenbaar maken bij de afdeling groen milieu van de gemeente Soest, Postbus 2000, 3760 CA Soest, telefoonnum mer 035-6093709. "SUBSIDIEVERORDENING STADS- EN DORPSVERNIEUWING 1997" Burgemeester en wethouders maken bekend dat de gemeenteraad bij besluit van 3 juli 1997, RB 97-63 de Subsidieverordening stads- en dorpsvernieuwing 1997 heeft vastgesteld onder gelijktijdige intrekking van de subsidieverordening stads- en dorpsvernieuwing vastgesteld bij raadsbesluit d.d. 17 februari 1994, nr. 94-21, alsmede intrekking van de verordening verhuis- en herinrichtingspremie, eveneens vastgesteld bij raadsbesluit 17 februari 1994, nr. RB 94-21. De geldende subsidieverordening diende te worden aangepast omdat de gemeente Soest voor wat betreft de stads- en dorpsvernieuwingsactiviteiten thans onder het provinciale stads- en dorpsvernieuwingsfonds valt. Bepalend daarvoor is de provinciale verordening stadsvernieu wingsfondsen, waarin de zaken en voorwaarden zijn vermeld op grond waarvan subsidie kan worden verleend. In de oude subsidieverordening werden voorzieningen genoemd die volgens het provinciale beleid niet meer voor subsidie in aanmerking komen. Een kopie van het besluit van de raad ligt vanaf heden voor een ieder bij de afdeling planolo gie en bouwen in het raadhuis, Raadhuisplein 1, ter inzage. BESLUITEN B. W. d.d. 2 SEPTEMBER 1997 ONDERWERP Aanvraag vergunning Drank- en horecawet; Birkstraat 7 Bouwaanvraag van G.W. van de Grift Bouwbedrijf Soest B.V. voor 10 halfvrijstaande woningen en een aanbouw aan de apotheek in het centrumgebied Soest-Zuid Machtiging aan VNG voor het sluiten van een contract met PTT Post inzake toevoeging van een verhuis- aangifteformulier aan de PTT-verhuisset. Aanvraag vergunning bakken oliebollen voor winkel Van Weedestraat 76 Aanvraag vergunning curiosa-antiekbeurs in C-drie op zaterdag 8 november Aanvraag vergunning Drank- en horecawet; van Weedestraat 185 BESLISSING Gevraagde vergunning verlenen conform concept-besluit. G.W. v.d. Grift Bouwbedrijf b.v. conform concept bouwvergunning verlenen voor het bouwen van 10 halfvrijstaande woningen een aanbouw bij/naast de bestaande apotheek in het centrumgebied Soest-Zuid. VNG gemachtigd om voor de periode 01-01-1998 tot 01-01-2001 namens de gemeente Soest een contract aan te gaan met PTT Post voor het toevoegen van een verhuisaangifteformulier aan de PTT- verhuisset. Berichten dat door de werkzaamheden ter plaatse nog geen vergunning kan worden verleend en dat de situatie na afronding van de werkzaamheden opnieuw bekeken zal worden. Ingestemd met verlenen vergunning door burgemeester voor beurs in C-drie op zaterdag 8 november van 09.00-17.00 uur, zulks conform het concept. Gevraagde vergunning verleend conform besluit. De bewoners v£ en 83, sinds jas met de gemeer van bomen op c tertuin ten beh bouw in het pla gaan in beroep van hun eis tot ding. Volgens woordvoi de inhoud van hel gebracht door het bureau Onroerer dam) wel een en Hij heeft het gem verzocht om een Volgens Tromp "zeer creatieve a slimme wijze" een ("Plan in Hoofdz rend uit 1949) va en dat aan het ac ven. "Een 'deus Tromp. Hij vraagt dan o verhoudt tot het plan Klein Engen rug een gemeente beroepen op een "Strekt dat zich u was de aarde wo Onde lezen i laati Kom tv voor BURG. GROT *Ko 1

Soester Courant | 1997 | | pagina 4