o% t) Mll „Selamat lalan Tour" uk Rabobank Bosboom FB Zwart Mul Co §-. Wij sponsoren 1S0ES,n SO Soest De man/vrouw achter de sponsors Wij sponsoren! S0 Soest BlftiU BINNEN! UUR ABodewes Bouw BBS Soest VOORTJES GOMMERS PEKO B.V. Samenwerking, zowel thuis als bij de pomp Toon, voor gezelligheid Wijn is een mooi deel van zijn leven Alleen op de bok van het eigen bedrijf Van Dam f Sports PROCAR PAG|[\jAfi OP op FINGEN TOT E HARTMAN SOESTER COURANT \GIW f 19,95 uw aankoop j gincrs l Soest - Baarn Toon van der Linden ROEST jaö. de bruin BROUWER Systeembouw B.V. P.A. van den Dijssel b.v. SERVICECENTER BEUKENLAAN focwA BOSBOOM AUTOSCHADE WIJNHANDEL e.g. kerkhof bv Gasoiïderfmdt De heer en mevrouw Zaal: Antonius Bernardus Maria van der Linden: Leonardus Gerardus Gommers: Pieter Willem Maria Roest: (kzsondeii&td SOEST VAN SOEST WOONWINKEL TUIN-ADVIESCENTRUM 't üaarderhooqt □■VAN EDE 035 - 601 60 55 Van Hengstum H. G. Dijkman Zn. KOGEVO VAN DORRESTEYN @@@@0000 TSEN. COMPUTERCURSUSqc. Rade- Kleine groepen, flexibel» 0346- tijden, direct starten n WordPerfect, Word, Wind™ nr Dos, Introductie, Excel u,Ws' icretie! r iciaalzaak en confectie - Baarn - Tel: 035-5417993 ren we graag. nsband groeit automa at contact, een persoon- n continu teruglxoppe- rjkooptraject zien onze wij de zaken oppakken. dan ook om handels- 'oning met diepe, zon- j. Neem bijvoorbeeld de vloer- ïnt vernieuwde keuken met uit- Gebouwd in 1989 is het huis uizen vloer, open keuken, toilet )kamers, badkamer met ligbad »ing: vaste trap naar zolder met extra vliering. Vanzelfsprekend Jle beglazing, spouw- en dak en comfort, bel dan voor een 137 met uitzonderlijk luxe rage en fraaie bostuin. Een villa ieert door ruimte en comfort, circa 56 m2 met open haard, nbouwapparatuur, toilet en hal. mer van 25 m2 en 2 ruime slaap- igbad en douche, separaat toi- i 486 m3 (incl. garage). Totaal aantrekkelijke en rustige woon- heid van winkels en prachtige n met dat alles zit u ook nog op <atie met onder andere knoop- dbereik. u mJSH et heerlijk vrije zijtuin ristieke, landelijke Eemgebied. t, het groene, geurende gras en itvee. De boerderij zelf is super ft een inhoud van ruim 740 m3! lm2. kamer, luxe keuken met kook- Jr, toilet en zeer ruime hal met ier. 1e verd.: 2 slaapkamers en 1 badkamer, separaat toilet en naar flinke zolder. U BENT OOK VAN HARTE WELKOM I 10.00 TOT 14.00 UUR rel.: (035).603 22 61 Kerkplein 9, Soest Eemnesserweg 26, Baarn 'illem Van Oosten fotoservice Soesterbergsestraat 57 Soest-Zuid tel: 035 - 601 31 09 Van Weedestraat 147 Soestdijk tel: 035 - 602 59 42 B.V. v/h Fa. H. v. Asch GRONDWERKEN RIOLERINGEN SLOOPWERKEN STRAATWERKEN Zuidergracht 45 - Tel: 609 90 20 1* Heeserlaantie 56 3766 LW Soest Postbus 501 3760 AM Soest Tel 035 -601 83 86 Fax 035- 601 62 43 suzuki CHRYSLER Birkstraat 105, Soest, Telefoon 035 - 601 32 56 Slijterij - Wijnhandel voor gezelligheid... én voor al uw dranken! Soesterbergsestraat 49, tel: 035 - 601 24 90 Hartje Zuid - Soest AANNEMINGSMAATSCHAPPIJ nieuwbouw - verbouw - reparatie - onderhoud A.A. van Breukelen en Zonen b.v. Van Straelenlaan 7, Soest, tel: 035 - 601 82 67 tJSHÜSSmmm uw Partner 'n logistiek Nijverheidsweg 12, 3762 ER Soest Telefoon: 035 - 601 05 44 1111'IMH.IMH.m. to. winkelcentrum Soest - Zuid GALLENKAMP PELSWEG 1 SOEST - TEL: 035 - 601 28 57 systeemplafonds inbouwverlichting Lange Brinkweg 34 - 3764 AD Soest Telefoon: 035 - 601 57 65 UW TOTAAL INSTALLATEUR loodgieterswerk, centrale verwarming electrotechnische installatie Laanstraat 34a - Telefoon 035 - 601 24 72 Applikatiebedrijf - Schilderwerken Hartweg 70 - 3762 SG Soest - Tel: 035 - 601 35 66 Beukenlaan 27 - Soest - Tel. 035 - 601 68 35 Birkstraat 105, Soest, tel: 035 - 602 11 02 Z7 oooo OOQ9 oom F.C. Kuyperstraat 26 Tel..6021557 accountants belastingadviseurs Burg. Grothestraat 35 - Soest - Tel: 6016033 loodgieters- en verwarmingsbedrijf en dakwerken Korte Brinkweg 37a - Soest - Tel: 035-6014332 Kraanverhuur tot max. 70 ton Tel: 601 66 65 (3 LIJNEN) Zonder sponsors geen georganiseerde sport. Zoveel is wel duidelijk in tijden waarin topsporters voor miljoenen van hand tot hand gaan. Geld. Ook amateurclubs kunnen vandaag de dag niet meer zonder. Al heb je nog zoveel leden en donateurs: de balans is niet meer kloppend te krijgen zonder de joviale steun van derden. Sponsors. Het zijn meest al bedrijven die van je club houden, die meeleven, die het vanuit war me belangstelling financieel mogelijk maken dat met name de jeugd aan zijn sportieve trekken komt. S.O.Soest heeft een geweldig legertje van sympathieke geldschieters. Ze is daar trots op en probeert dat op al lerlei wijzen tot uitdrukking te brengen. Door middel van deze, inmid dels overbekende, pagina's in de Soester Courant bijvoorbeeld. Iets te rugdoen door over de sponsors te schrijven, te vertellen wie ze zijn, wat ze doen. Het gebeurt al een aantal jaren achtereen en iemand van de commissie kwam op het idee om eens te proberen iets te vertellen over de mannen of de vrouwen achter de bedrijven, die de club zo gul de helpende hand toesteken. De eerste vier binnen dat nieuwe con cept vindt u hieronder. De man/vrouw achter: Roest Soest, Gommers, Esso en Toon van der Linden. Er volgen er nog velen, wellicht af te wisselen met de korte bedrijfsreportages van die ondernemingen die toch liever iets over hun producten of de zaak zélf kwijt willen. S.O.Soest zal ze allemaal op hun wenken bedienen. Een heel seizoen lang! Ze zitten er al 19 jaar. Samen. Egidius Antonius Josephus Zaal en Cornelia Monica Maria Zaal-Bitter. Ze hebben het niet alleen daar in de Essopomp aan de Beukenlaan naar hun zin; ze vinden heel Soest een dorp waar ze zich perfect thuis voelen. Hij komt uit Bus- sum, zij uit Laren, maar dat is lang geleden. Het zijn altijd auto's geweest die hun leven hebben beheerst. De hang naar een eigen zaak heeft steeds, bij alles wat ze samen hebben ondernomen, een belang rijke rol gespeeld. De ouders van mevrouw Zaal hadden een reform delicatessenzaak, heel wat anders, maar ook zij is volledig omgegaan voor alles wat met auto's en motoren heeft te maken. Een echtpaar dat samen optrekt, dat alles zo close doet, zowel thuis als op het werk, moet een prima team vormen. Het wordt snel bevestigd als we dat vragen. Ze kunnen meer dan best met elkaar werken, de za ken zijn goed verdeeld. Ze hebben hun eigen verantwoordelijkheid en er wordt regelmatig overleg gepleegd. Niet echt formeel tijdens vergaderingen of zo, maar aldoende. Ze ze zijn het meestal snel eens. Niet teveel kletsen: werken! Het Essostation bloeit, voor een heel groot deel dankzij het familiegevoel voor goede service. De klant is daar echt koning. "Ze moeten het plezierig vinden om hier te ko men, ze mogen hun neus niet stoten. Het hoofdproduct, de brand stof is per slot overal hetzelfde. 'Even tanken' bij Zaal moet een pret tige bezigheid zijn". Mevrouw Zaal doet de commerciële kant. Houdt de voorraden bij, koopt in, regelt eigenlijk alles behalve de pompen. De heer Zaal, gediplomeerd automonteur, doet de techniek, helpt iedereen die daaraan behoefte heeft. Hij werkt nauw samen met Ruud Ruttenberg die achter het Essostation een garagebedrijf heeft, dat vroeger de heer Zaal toebehoorde. Zaal komt uit die wereld. Na zijn Mulo moest 'ie van vader eerst maar eens op kantoor. Het heeft niet lang geduurd. Zijn baas had snel door dat dat niks voor'm was. "Joh, jij bent veel te technisch, weet je wat: ik ken iemand die jou denk ik goed kan gebruiken". De man hield woord en organiseerde een baan bij een garage. Ze verkochten er Volkswagens en ook die liefde duurt tot vandaag. Zes jaar lang sleutelen en leren op dat adres. Als gediplomeerd automonteur stapte Zaal over naar zijn tweede baas in Eemnes, vier jaar trouwe dienst en opnieuw Volkswagen. Hetzelfde gold voor de volgende vier jaar bij zijn derde patroon in Laren. Chef garage. Eenzelfde functie, opnieuw vier jaar lang, bij zijn laatste baas, in De Bilt. En toen eindelijk die eerste eigen zaak: zelfstandig dealer voor British Leyland in Bilthoven. Even geen Volkswagens, maar Austin, Morris en Rover. Tot aan de tip dat er in Soest een Essopompstation te huur stond. En dat was nou pre cies wat ze samen zochten. Het zag er zeker niet gemakkelijk uit. Zijn voorgangers bakten ef maar weinig van. Hoe dat kwam was niet al te duidelijk. Zaal durfde de stap wel te wagen en het liep meteen. Hun beider feeling voor service, hun aandacht voor mensen, de in richting van het station zelf, de uitbreiding van het assortiment en hun onvermoeibare inzet hebben van dat Essostation aan de Beukenlaan een geweldig gezond door gangshuis gemaakt. Een halte aan een drukke dorpsweg waar je veel meer vindt dan benzine en dieselolie. Een greep: wijn, ijs, levensmiddelen, léctuur, snoep en fo torolletjes, CD's en een grote sortering auto-accessoires. Gezellig, even naar Zaal toe. Steeds meer mensen doen dat. Ze zijn er zéér welkom x Mevrouw Zaal Wie kent hem niet? Toon van der Linden, de altijd vrolijke slijter op de hoek van de Gallenkamppelsweg en de Soesterberjg- sestraat. Niet voor niets staat het overal onder zijn naam als'ie ad verteert of folders laat drukken:' Toon voor gezelligheid'. Achter hem, op zijn knusse kantoor boven de zaak, hangt een verzameling foto's van Toon in allerlei situaties, die hem zonder onder- of bij schriften uitstekend typeren. Als Toon ergens is, het maakt niet uit waar, komt daar lol van. Stil zitten is hem vreemd of hij moet echt doodmoe zijn. Maar dat wordt Toon van der Linden niet snel. Hij wipt de fotocollage van de muur en zegt: "Dit ben ik allemaal, als je begrijpt wat ik bedoel". Bij nadere beschouwing van het cadeau, dat het eigenlijk is en dat'ie ooit van een stel goeie vrienden kreeg, ben je er snel achter: Toon 'gewoon' thuis in een grote gemakkelij ke stoel, recht op, glimmend lachend proostend, een glas koele wit te wijn in de hoogte houdend, Toon naast een raar auto'tje, Toon met een grote sombrero op zijn hoofd, achter een dikke trommel, jas verkeerd om aan en klaar om te roffelen, Toon als Oostenrijker, een volle zaal toesprekend en wie hem goed kent weet hoe dat gaat...Toon in bad, decent bloot(!), Toon als Oma'tje verkleed, fiets aan de hand, wie doet 'ie daar na? Én wat lijkt die man op zijn va der..., Toon houdt van het leven, verkoopt ook producten die, mits in de juiste hoeveelheid toegepast, bijdragen aan gezelligheid, aan samenzijn, aan prima sfeertjes op recepties, op feestjes, tijdens de jaarwisseling en andere hoogtijdagen. Hij was ooit een leutige Prins Carnaval, maar ook serieuze misdienaar. Hij zat in besturen van onder andere de winkeliersvereniging 'Hartje-Zuid', de voormalige huisdhoudbeurzen in die tenten op de Eng, de M'74, de M'76. Toon voetbalde in 'BDC, het latere S.O.Soest, maar hield ermee op toen de agressie teveel de overhand kreeg. "Niet zo leuk meer".-Toon tennist tegenwoordig en golft, 'modern times5, waar of niet? Het is altijd druk in zijn fraaie nieuwe winkel aan het Lindenpad met een ingemetseld 'Kruukje Melm' in de muur. Het zijn alletwee eigen vin dingen en een mooie herinneringen aan zijn vader en moeder die vroeger op die plek woonden. Toon deed de Mulo en wilde eigen lijk automonteur worden. Daar heeft iemand een stokje voor gesto ken. Dan maar het 'slukje' en langzaam maar zeker begon hij wat meer belangstelling voor de zaak te krijgen. Twee jaar was hij volontair in Schiedam bij een distilleerderij. Hij maakte er twee fu sies mee: 'De Grauwe Hengst' werd 'Henkes' en 'Henkes' werd 'Bols'. Een jaar naar Tilburg bij een wijnhandel. Toon wilde wel voor een paar jaar buitenlands. Spanje of Frankrijk. Maar het werd de Ne derlandse Marechaussee, net als Piet Roest, elders op deze pagina. Verkeer en logistiek deed'ie op de administratie van sectie III, als 'ie niet voor chauffeur hoefde te spelen. En nu is Toon al jaren die gezellige, maar zeer deskundige slijter. Samen met zijn Nollie heeft hij het druk met veel. De groothandel, de winkel, met zijn liefheb berijen, zijn feesten en sporten. Toon kent geen rust, ski't graag en we bedoelen geen Langlauf. Het Zwitserse Saas-Fee is vaak een mooi wit rustpunt voor hem. Dat heeft 'ie ook hard nodig. Toon, de ge diplomeerde bieroloog en dat is geen grapje. Toon, als licquorist. U wilt een goed wijnadvies? U wilt eens praten over een prima feest? Over een receptie? Over hoe je het gezellig in het leven kunt ma ken? Bellen met Toon. De antwoorden liggen klaar, wedden? De glazen in zijn bril zijn net zo rond als de voetjes van de glazen waarin hij zijn exquise producten vermag uit te schenken. De beschei den neus eronder moet een tweede hulpmiddel zijn om de rode en witte internationale heerlijkheden zo trefzeker te kunnen kwalifice ren. De mond staat duidelijk op 'proeven'. Zijn vrolijke uitstraling verandert in rustige bedachtzaamheid als hij begint uit te leggen wat hem zo boeit in wijnen en hoe hij ertoe gekomen is om er zijn vak van te maken. Het is begonhen met vakantiewerk bij restaurant 'De Lage Vuursche'. Van negen 's morgens tot negen 's avonds bedie nen. Hard werken, zeker, maar interessante arbeid. Gezelligheid, veel mensen om je heen die op allerlei manieren communiceren. Die bij je op het terras zitten en daar de beslommeringen van de dag even kunnen vergeten. En wat Gommers betreft: het liefst achter een mooie wijn, nippend, genietend van de smaak, de geur, de presen tatie in het juiste glas. Maar niet alleen de wijn, de horeca inzijn al gemeenheid trok Gommers wel aan. Na zijn middelbare school deed'ie de middelbare Hotelschool. Op weg naar hotelmanagement. Tijdens die studie liep hij stages bij het roemruchte 'Schiller' aan het Amsterdamse Rembrandtplein - "maar die glorie van ooit heb ik jammer genoeg niet meegemaakt" - en bij de Echoput vlakbij Apeldoorn. De put zwijgt sinds niemand er iets meer in mag roe pen, maar het restaurant er vlak naast vindt nog steeds weerklank in een zeer wijde omgeving en staat bekend als één van de betere wildrestaurants van Nederland. Niet zo verwonderlijk dat daar veel aandacht werd en wordt geschonken aan de wijnen. Na gedane ar beid hing Leon Gommers aan de lippen van de sommelier in vaste dienst aldaar. "Een mooie rustige verteller, die me de kneepjes van het vak voorhield op een manier die mij deed besluiten mij zo in tensief mogelijk in wijnen te gaan verdiepen". Gommers ogen schit teren nog bij de herinneringen aan die man die zo belangrijk was voor zijn latere carrière. Gommers heeft zijn draai definitief bij de Apeldoornse Echoput gevonden. Het bedrijfsschap kent een éénja rige zogeheten 'Vinologenopleiding' in Maarn. Dat was koren op zijn molen, 's Ochtends was er een blindproeverij, moest je al nippend aan een serie glaasjes vaststellen wat je proefde en waar je dacht het vandaan kwam. 's Middags werd daarover nagepraat en werd er uit gelegd op welke facetten je moest letten als je een wijn wilde locali- seren. Iemand uit het vak verzorgde vervolgens een lezing over zijn of haar specialisme, want daar zit het in de wijnwereld vol mee. Gommers slaagde met glans en zette subiet meteen vriend een wijn- postorderbedrijfje in Kortenhoef op. Eerst mailen, dan pas bestel len. Dus geen voorraden en weinig kosten. Het liep een paar jaar perfect, totdat de vriend voor meer zekerheid koos en Gommers besloot dat toen ook maar te doen. Dat mondde uit in zijn unieke winkel 'Gommers Wijnimport' in de FC Kuyperstaat 26 in Soest. In Soesterberg heeft Gommers sinds kort ook een eigen wijnlokaal met proeve- rij waar. je van allerlei bijeenkomsten kunt organiseren. Gezellig, lekker en leerzaam. Het 'oberen' in De Lage Vuursche is ook nog steeds aan de orde, zij het dat de naam van het restaurant waar u hem kunt vinden veranderde in "De Kastanjehof'. Leonar dus Gerardus Gommers bedient u met charme, geduld en veel deskundigheid, niet alleen als het om wijnen gaat! 'VHet is al net als met al die 48 reuzen van vrachtwagens: er is maar één chauffeur die bepaalt waar de zaak naartoe gaat, op wel ke manier, waarom en hoe snel. De zaak: Roest Soest, de chauffeur: Pieter Willem Maria Roest. Zijn geel-blauwe 'grote jon gens', ai of niet met aanhanger, zijn bekende verschijningen op de wegen in de Benelux, want dat is het belangrijkste werkgebied. Het verre buitenland is nauwelijks winstgevend. "Oninteressant, doen we dus niet" zegt Piet Roest, rechtlijnig, gezeten achter een breed bu reau, dat gekoppeld zit aan een vergadertafel met vier stoelen, in de royale directiekamer op de eerste verdieping van een indrukwekkend gebouw aan de Nijverheidsweg 12 in Soest. De directeur van het im posante transportbedrijf zet de familietraditie trouw voort. Over-Opa deed het met een paard en wagen, Opa ook; de eerste auto verscheen pas bij zijn vader. Een ingelijste foto van dat motorische wonder staat als een soort familieportret op één van de kasten, waarin zich nog veel meer oude herinneringen bevinden. Piet Roest had het eigen lijk nooit willen worden: de baas van het transportbedrijf. Al toen 'ie nog op de HBS zat in Amersfoort was het dagelijks vreselijk hard aanpakken. Heen en weer jakkeren tussen huis en school, fietsen jawel, wat anders, huiswerk maken en dan meteen meehelpen. Sjou wen en sjorren en wat Pa nog meer bedacht om Piet fit te houden...Nee, hij ging liever studeren in Tilburg. Eerst maar in dienst, dat kon je toen aanvragen, vervroegd, om daarna in één ruk te kunnnen doorleren. Het werd de marechaussee, 14 maanden in plaats van 24. Pa wist hem wel te vinden. De overheid trapte er re gelmatig in: meer werken thuis dan dienen. Het bedrijf kon Piet slechts node missen. Aan studeren kwam 'ie na die 14 maanden door omstandigheden niet toe. Dus toch maar het transportbedrijf, in 1964. Pa overleed in 1968. In datzelfde jaar werd het wagenpark meteen heftig uitgebreid. Van 5 naar 17 auto's. Typerend voor Piet Roest, "aanpakken en goed ook!" Wat ooit "Bode Roest" heette werd via "Gebroeders Roest" "Roest Soest" met alsjoevoeging, waar nodig, "Transport en Logistiek". Een vondst: kort êiTkrachfi^-dui— delijk. Mooi vormgegeven, snel vignet erbij. De kleuren geel en blauw voegen veel toe, de presentatie van het bedrijf, vooral op de wegen, is ijzersterk. Piet Roest heeft het stuur strak in handen. Sinds kort kan hij wat terugvallen op een nieuwe tweede man, het moet allemaal nog wat groeien, maar tot op de dag van vandaag komen alle lijnen toch nog binnen in die ruime kamer, zich verzamelend op het bureau van die drukke directeur, die ons, toen wij hem vroegen hoe oud hij was, het telefoonnummer van de zaak gaf: 601 05 44- Dat heeft'ie jaren geleden bij de PTT voorelkaar "gekregen. Pieter Willem Maria Roest werd op 1 mei 1944 in Soest geboren, is dus 53 en woont al bijna vijftig jaar in Baarn. De kleuterschool in Soest herinnert hij zich nauwelijks nog. Lagere school in Baarn, HBS A in Amersfoort - met een onderbreking van anderhalf jaar die hij doorbracht op de Soester Ulo bij meester Hilhorst - en verder van jongs af geleerd om hard te werken. Piet Roest zit al vele jaren al leen op de bok.Strijdend tegen concurrentie, er steeds naar strevend om die moeilijke transportmarkt stevig in handen te krijgen.Dat lukte perfect. Er is een tijdlang in Soest sprake geweest, van maar twee transportbedrijven: Roest en Van Gend en Loos. De tijden worden spannender. De dieselprijzen, de milieuvoorschriften, de knellende belastingmaatregelen, o.a. in de vorm van het nieuwe eurovignet, maken het er allemaal niet gemakkelijker op. Piet Roest gaat die uit dagingen wel aan. Hij doet zijn zaken zoals hij klaverjast: oplettend, handig en snel. En hij weet zeker dat dat zo blijft. SOEST Lange Brinkweg 26 - Soest - Tel: 601 65 27 electrotechnisch installatiebureau FRANS BOSMAN ELECTRA b.v. Birkstraat 48-3768 HJ Soest Tel: 035 - 601 33 67 - Fax: 035 - 602 55 6 loodgieters- en verwarmingsbedrijf G. vandenPOL bv van Lenneplaan 69, Soest, tel: 035 - 601 99 54 WONING- EN PROJECTSTOFFERING Burgemeester Grothestraat 28-30,3761 CM Soest telefoon: 035 - 602 09 73, Fax: 035 - 602 67 55 i Weedestraat 62 Telefoon 035 - 603 00 l Van Weedestraat 62 3761 CG Soest Telefoon 035-603 00 04 Telefax 035 - 601 45 32 DORRESTEINWEG 72b SOEST TEL: 035-6012883 Bouw Maatschappij Uyland Ons devies: BMU BOUWT SAMEN MET U! Postweg 57 - Soesterberg - Tel: 0346 - 350 504 GLASSERVICE Nieuwe Gracht 1 - Soest Koningsweg 18 - Tel: 601 59 33 601 57 59 apparatenbouw Dorresteinweg 65 - Tel: 602 03 64* VEEVOEDERHANDEL EEMLAND R. van Doorn (jLom at""' Birkstraat 125a - 3768 HE Soest - Tel: 033 - 461 87 14 AANNEMINGSBEDRIJF IS GEMETSELD PLASWEG 24 - TEL: 035 - 6019666 SCHOOL BOEKHANDEL SOEST Industrieweg 27 Telefoon: 035 - 602 23 88 Van Weedestraat 42-44 Soest Tel: 035 - 601 81 09 Havenstraat 120 Bussum Tel: 035 - 693 38 06 BOUWBEDRIJF i VAN DEN HENGEL BV Werkplaats en kantoor: Veldweg 2c - 3764 CP Soest Postbus 3204 - 3760 DE Soest Tel: 035-602 10 65 Fax: 035 - 602 61 20 UITVAARTVERZORGING Familiebedrijf sindt I9.1S) Q Persoonlijke en eervolle verzorging van begrafenissen en crematies

Soester Courant | 1997 | | pagina 7