csasi) 69 Het SMG staat weer te kijk opent cultureel seizoen 97/98 Vertelfestival voor de hele familie Anneke Kaai exposeert in Oude Kerk arttóhocK CT Nieuws van de bibliotheek Fusie ti Klachten bezorging Soester Courant stichting openbare bibliotheek Aanwinsten jeugdafdeling VOENSr SEPTEMBER 1997 ober, van 11.00 tot 23.00 uur PAGINIAj woensdag SOESTER COURANT ~1CULTUUR WÉffiJN) Jumpin' Arnold the Black Jacks 'Trois vies et une seule mort' Gooiland e Snelheidscontrole Bromfietser door politie op fiets in kraag gevat Workshop mime voor kinderen De Schoof, tel. 601 25 27 De Engh, tel. 602 19 87 De Praatpaal, tel. 601 95 46 Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit heeft, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bel len (tel. 601 41 52). De krant wordt dan dezelfde avond nog nabezorgd. Als u later dan 18.30 uur belt, kunt u de klacht op het antwoordapparaat inspreken. In dat geval krijgt u de krant de vol gende dag in de namiddag be zorgd. Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest Het is bijna dierendag! Daarom een speciale dierenaflevering. Vies hondje, van Ken Brown. Een jong hondje weet zichzelf binnen de kortste keren buitengewoon sme rig te maken. Zijn vrouwtje, de boe rin, is daar niet zo gelukkig mee en stuurt 'm naar buiten. Vies hondje gaat op zoek naar een ander dier om mee te spelen, maar iedereen vindt hem te vies. Behalve het biggetje, dat zo mogelijk nog viezer is. Prentenboek dat gaat over vriendjes, spelen, vies worden, in het bad gaan en dat alles op een ouderwetse boer derij. De kat; in de serie "Natuur in de kij ker". Wast een kat zich met water? Hoe vangt ze een goudvis? Waarmee spe len katten graag? Een antwoord op deze vragen en nog veel meer vind je in dit leuke informatieve dierenboek voor kinderen van 4 tot 8 jaar. Rooie, van Charlotte Voake. Rooie, een grote rode kater, is jaloers op het nieuwe kleine katje dat zijn rust komt verstoren. Hij smeert hem door het kattenluikje. De kleine kat gaat uit verveling kattenkwaad uitha len: melk pikken, de stoelen kapot- krabben. Het vrouwtje gaat Rooie zoeken en vindt hem nat onder een struik. Ze geeft de kleine poes een doosje om in te slapen, opdat Rooie in alle rust van zijn eigen mand kan genieten. Een uurtje later gaat het vrouwtje weer eens bij de dieren kij ken en wat ze dan ziet... De fret als gezelschapsdier, van Peter Bosman. Een handzaam gidsje dat.de belang rijkste aspecten van het houden van een fret - een steeds populairder wor dend huisdier - op heel eenvoudige wijze behandelt. Een prima handlei ding voor de beginner. De otter die wilde weten, van Jill Tomlinson. Pat is een jonge zeeotter die of eet, of vragen stelt. Samen met haar vriendje Bobby beleeft ze vele avon turen, die haar antwoord geven op vragen als: waar wordt storm van ge maakt, wat is kelp etc. Helaas luistert Pat niet altijd even goed naar de ant woorden! Van dezelfde schrijfster ook nieuw binnen: De uil die bang was voor het donker. Mag ik bij jou wonen? van Catherine Walters. Koos konijn vindt de familie waarin hij opgroeit te groot, dus gaat hij op zoek naar iets nieuws. Mag ik bij jou komen wonen? vraagt hij eerst aan de vos, dan aan mevrouw Uil en dan aan meneer Langneus, de hond. De drie dieren zijn iets te enthousiast over het plan... Wie zou Koos kie zen? Openingstijden Centrale Bibliotheek Albert Cuyplaan 202, 3764 TW Soest, tel. 035-6015210. Woensdag- tot en met zaterdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- tot en met vrijdagmiddag van 14.30-17.30 uur. Dinsdag- en vrijdagavond van 18.30- 21.00 uur. Openbare bibliotheek Overhees Willaert- straat 49, 3766 CP Soest, tel. 035- 6012468. Dinsdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag, woensdag en vrijdag 14.00- 17.00 uur; vrijdagavond 18.30-20.30 uur. Openbare Bibliotheek Soesterberg Dorpsplein 17b, 3769 DA Soesterberg, tel. 0346-352017. Woensdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- woensdag- en vrijdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Vrijdagavond van 18.00-20.00 uur. a vertelfestival voor de hele <e opent C-drie het culturele .zoen op 4 oktober. Op deze dag :an er gekozen worden uit een mix bestaande uit mooie, grappige en ontroerende voorstellingen die in het theater te zien zullen zijn. Men kan zich ook voor verschillende workshops voor kinderen en vol wassenen inschrijven en tussendoor even uitblazen in het café met een drankje. Speciaal voor deze dag wordt er een "li terair buffet" klaargemaakt. Tussen de hapjes door kan men genieten van ver halen en anecdotes uit (oud) Soest, die worden verteld door geboren en geto gen Soesters. Het programma ziet er als volgt uit: Familievoorstelling "De bavianenkoning", gespeeld door Hugo Brasz "De bavianenkoning" is een theatrale vertelling n.a.v. het gelijknami ge jeugdboek van Anton Quintana. Het is het verhaal van de Afrikaanse jongen Morengaroe, die een luipaard moet do den die zijn dorp aanvalt. Na een span nende jacht komt hij terug als overwin naar. Tijdens het daaropvolgende feest doodt hy\per ongeluk een jongen van zijn stam en wordt het dorp uitgestuurd. Alleen trekt hij de savanne in, waar hij stuit op een bavianenstam. De koning daagt hem uit tot een gevecht. Hugo Brasz speelt op clowneske wijze het luipaard, de bavianen en hun ko ning. Samen met muzikant Michel Du- rieux bespeelt hij diverse Afrikaanse instrumenten waarbij de kinderen actief deelnemen aan het verhaal. Tijd: 13.00-14.00 uur. Toegang: f 5,-. Leeftijd: vanaf 7 jaar en volwassenen. Toneelstuk "De Russische Oranje", gespeeld door Nel Kars De "Russische Oranje" is een toneelpor tret van grootvorstin Anna Paulowna. Deze Russisch-Nederlandse vorstin (1795-1865) is de kleindochter van Ca- tharina de Grote en trad in 1816 in het huwelijk met de Nederlandse kroon prins Willem II van Oranje, nadat haar hand eerder was geweigerd aan Napo leon Bonaparte. De actrice Nel Kars is een fenomeen. Vorig jaar vierde zij haar 35-jarig jubi leum als actrice. Zij stond voornamelijk als toneelsoliste op de planken. En dat is nog niet alles: ook de schitterende kostuums en decors maakt zij zelf, ba serend op schilderijen, gravures e.d. uit de betreffende periode. In 1988 ont stond een vruchtbare samenwerking met toneelschrijver Ton Vorstenbosch die haar voorzag van de tekst en regie voor een eerste avondvullend drama: "Ko ningin Sophie", een toneelportet van de eerste vrouw van Koning Willem iii. Voor de nieuwste voorstelling liet Oran jevorser Ton Vorstenbosch zich inspire ren door het wel en wee van deze praal zieke, in elk opzicht "onhollandse" vor stin Anna Paulowna. Hij schreef spe ciaal voor Nel Kars een toneelstuk in zes acten met de titel "De Russische Oran je". Tijd: 20.00-22.30 uur. Toegang: f 15,-/f 12,50 (CJP/Pas65/WV-le- den/abonnees maandblad "Vorsten". Workshop Vertellen onder leiding van Gerda Havertong De zeer gewaardeerde rasvertelster en actrice Gerda Havertong zal deze work shop gaan begeleiden.De deelnemers zal gevraagd worden een verhaal te gaan vertellen. Met haar professionele vertel- ervaring zal Gerda al snel onderbreken en vervolgens aanwijzingen geven over hoe een verhaal opgebouwd kan wor den. Het gaat er volgens haar voorna melijk om hoe je een vertelling zo visu eel mogelijk kunt maken. Zoek er als <|erteller altijd beelden bij en wat zie of ruik je letterlijk als je b.v. over de markt loopt of op een bus staat te wachten? Een boeiende workshop, die met name ook interessant is voor mensen die van uit hun beroepsveld zoals het onderwijs, inrichtingswerk, sociaal cultureel werk, veel met verhalen vertellen te maken hebben. Schrijf nu in! Er zijn nog plaat sen vrij. Tijd: 11.00-12.30 uur. Prijs: f30,-. Leef tijd: volwassenen. Workshop "Dierenverhalen vertellen" onder leiding van Hugo Brasz Omdat het op deze dag ook nog eens Dierendag is, kunnen de kinderen sa men met de toneelspeler Hugo Brasz spannende dierenverhalen komen ver tellen. Welke dieren ken je allemaal en waar wonen deze vogels, apen, reptie len, spinnen en alles wat loopt, vliegt, zwemt en kruipt? De verteller Hugo Brasz studeerde af aan de Hogeschool voor de Kunsten in Utrecht. Hij kreeg les van internationale clowns als Jango Edwards en Georgo Peugeot. Zijn stijl gaat de kant uit van Italiaanse clowns die spelen zonder kostuum of masker. Slechts de rode neus en het kleinste masker worden gebruikt. Voor de kinderen een unieke combina tie; eerst een vertelvoorstelling bijwonen in het theater en daarna samen met Hugo spannende dierenverhalen vertel len. Tijd: 14.45-16.15 uur. Prijs: f5,-. Leef tijd: kinderen vanaf 7 jaar. Workshop "Tussen woord en beeld", onder leiding van Theo Naessens Speciaal voor die mensen die de vertel voorstelling "De bavianenkoning" heb ben bijgewoond wel of niet samen met hun kind, wordt er een workshop gege ven door de beeldend kunstenaar en docent Theo Naessens. U haalt uw inspiratie uit de voorstelling die u net gezien heeft. Er worden kar tonnen objecten beschilderd die geba seerd zijn op elementen uit het verhaal van de voorstelling. Het is de bedoeling dat er door deze objecten een recon structie van het verhaal wordt gemaakt. Aansluitend op deze les zullen de werk stukken als een soort "stilleven" geëxpo seerd worden in de hal. Ga deze uitda ging eens aan. Een geschoolde ervaring op het teken- of schildergebied heeft u absoluut niet nodie. Tijd: 14.15-15.45 uur. Prijs: f 7,50. Leeftijd: volwassenen. Spectaculaire acts door goochelaar Sam Angelico Sam Angelico is de meest komische goochelaar, die u ooit heeft gezien. On weerstaanbaar en wars van tradities zet hij zijn fantasierijke show neer. Hij heeft tv-optredens en cabaretvoorstellingen gedaan in Australië, Engeland, Japan, Nederland en de Verenigde Staten. Deze bijzondere goochelaar zal gedu rende de middag in en rond het café spectaculaire table magie voorstelling geven. Tijd: 14.00-16.00 uur. Toegang: gratis. Nel Kars in de rol van koningin Anna Paulowna. Goochelaar Angelico. Kaartjesmiddag voor het theater Tussen 15.00-17.00 uur krijgen de thea terliefhebbers de mogelijkheid alle kaartjes te reserveren/kopen voor het hele seizoen 1997/1998. U kunt beter nu al de kaarten in huis hebben voor een voorstelling in maart volgend jaar dan dat u straks met een uitverkochte zaal te maken krijgt. Het kassapersoneel staat deze middag voor u klaar. 3 halen 2 betalen! Alleen tussen 16.00 en 17.00 uur kunt u gebruik maken van deze éénmalige voordeelactie. Wat moet u daarvoor doen? Wanneer u voor 2 of meer voor stellingen kaartjes reserveert en u ook nog eens goed kan mikken dan valt u ongetwijfeld in de prijzen! Met een pijltje kunt u op een levens groot dartbord een voorstelling "prik ken" waarvoor u een gratis toegangsbe wijs ontvangt. Grijp deze kans, wie niet waagt wie niet wint. Literair buffet Rond borreltijd, tussen 17.30 en 19.30 uur wordt het café omgetoverd tot een gezellig restaurant waar een ieder onder het genot van een heerlijk samengesteld koud buffet kan luisteren naar verhalen uit Soest. Voor een aantrekkelijke prijs van f 25,- kunt u genieten van een buffet dat be staat uit o.a. verschillende soorten sala des en vlees, paté en sauzen. Omdat er maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar zijn, vragen wij u hiervoor te reserveren. Dit is mogelijk tot 30 september a.s. Steenhoffstraat 46, tel. 60195 77 Zaterdag 27 september 'Deze begin '87 als gelegenheidsform: tie gestarte bluesband heeft zich, danl zij de hiermee gepaard gaande succ& sen, een vaste plaats verworven in d Nederlandse bluesscene. De combinat van het doorleefde stemgeluid, hel n traverte gitaarspel en de strakke ritme sectie, compleet met Hammondorgel e piano, resulteert in een strakke Chic* gobluessound, die het vooral goed blijk te doen in (blues-)cafés en op festival: De band brengt het repertoire, dat z* wel klassiekers als moderne, funky-ge tinte, bluescovers bevat, van onder ao dere B.B. King, Eric Clapton, Robber Ford, Albert Collins, Muddy Waters ea The Bluesband, met veel enthousiasmf en betrokkenheid. Waardoor zondem zondering de vonk op het publiek over springt die sfeerbepalend is voor eet ouderwetse bluesavond. De leden van de band zijn: Arnold Steenbrink - zang; Onno Kelk - gitaar; Koos Hoepel - piano/orgel; Ronald Krom - bas; Gerard Bouwmeester drums. Aanvang: 22.00 uur. Entree f 12,50 Voorverkoop zaterdag 27 september van 14.00 tot 15.00 uur. Maandag 29 september Een mooier filmisch testament dan "Trois vies et une seule mort" had de vorig jaar overleden Marcello Mastroianni niet kunnen nalaten. De Chileense, reeds lang in Parijs werkza me Raul Ruiz laat hem in deze episo- denfilm vier verschillende, maar ook weer dezelfde personages spelen. Een thema in de film is het verlies aan identiteit. Toegespitst op de hoofdrol speler kan dit ook gezien worden als de worsteling van de acteur met zijn perso nages. Wie van al zijn rollen was Mastroianni?, is de impliciete vraag. In ieder geval de vader van dochter Chia- ra die in deze film twee rollen speelt. Raul Ruiz is een surrealist zoals er na Bunuel en Godard maar weinig meet zijn te vinden. Tegenwoordig benut nie mand, behalve David Lynch misschien, de enorme manipulatieve mogelijkhe den van de film voor absurde zinsbe goocheling. Toch is deze film verrassend toegankelijk en plezierig. "Trois vies et une seule mort" knettert van speelsheid, maar zet ook de filosoof in ons aan het werk. In het eerste deel is Mastroianni een handelsreiziger die na twintig jaar terug keert in de Parijse straat waar zijn ver laten vrouw met een nieuwe man woont. Alsof er niets is gebeurd, kan hij zijn plaats weer innemen bij zijn vrouw die net een baby heeft geadopteerd. In het tweede luik is Marcello een pro fessor aan de Sorbonne die zijn dood se, vrijgezelle bestaan verruilt voor dat van een clochard. Hij ontmoet de wulp se prostituée Tania die ook een dubbel leven blijkt te leiden. Ze zijn kortom geknipt voor elkaar. Marcello's leukste rol is die van rijkaard die op zijn eigen landgoed de butler speelt voor een verliefd jong stel. Hij eist hun baby op die hij ter adoptie af staat aan de vrouw in het eerste verhaal. De drie personages komen samen in het vierde, een zakenman die voor de bui tenwereld een verhaal opdist over zijn familie die hem komt bezoeken. In dit laatste verhaal komen de lijntjes uit de eerste drie bij elkaar hetgeen "Trois vies et une seule mort" afrondt tot een fas cinerend spel waarin Mastroianni nog eens laat zien hoe gemakkelijk hij van identiteit kon veranderen zonder zich zelf te verliezen. Wie van Mastroianni hield, mag deze film niet missen! Aanvang 20.30 uur. Entree f 9,-; CJP/ 65+f7,-. Agenda oktober: maandag 6 Karakter; maandag 13 Gabbeh; maandag 20 Romeo and Juliet; maandag 27 Basquiat. De ledenvergadei raers van Koophai en Amersfoort stemming bereikt ject van beide Ka noodzakelijk op g we Wet op de Kar Als nieuwe naam is mer van Koophandi Gooi- en Eemland' kenbaar en tevens i ling van het werkge Kamer. De bestaande kant en Hilversum blijvi een volwaardig diei den. Gebleken is dé leven als de lokale len op een "zwaar" 1 regio. Dat wil zegge men terecht kan vc Om de regionale a ren, wordt gedach van Regionale Co sche Zaken, waarin nale zaken van Go de orde zullen kom werken uiteraard 1 nieuwe Kamer gest schikken over eige verleden door het ven zijn opgebouw De statutaire zetel van Koophandel i 1998 gevestigd in 1 nieuwbouw van de foort (bedrijventer de Al) gereed is, 2 worden verplaatst. Het algemeen bes Kamer zal krachtei de Kamers van Kot bestaan. Zowel Loosdrecht) als Hoevelaken, Nijkt krijgen een vertegi leden. Bij de samenstelli bestuur is een geli over de regio's G als uitgangspunt g De huidige algem de beide Kamers van Kamer Gooili te (58) van Kamc verklaard geen lar ren in het fusie-pi veranderingsproct Deze week herhaalt het Soester Muziek Gezelschap zijn voorjaarsactie. Langs de weg geplaatste borden met de pakken de leuzen "Durf jij, kom erbij" en i Jumpin'Arnold the Black Jacks. De sfeer bij CU is de derde op rij heeft André zich lijke jongeman, klanten. André u werker via afdeli "Blaastest" roepen de nieuwsgierige le zer op om meer over het SMG te weten te komen. Het blaasorkest is op zóek naar nieuwe leden. Iedere maandagavond vanaf 19.00 uur zijn de blazers te zien en te horen in het Gildehuis aan de Steen hoffstraat. Deze psalmen zullen in de komende weken in de erediensten centraal staan. De gehele schilderijenserie rond de psal men is geschilderd op plexiglas met olie- of acrylverf; de gladde structuur van het plexiglas leent zich er uitstekend voor om een geheel eigen structuur te ver vaardigen in samenhang met andere materialen. Uiteindelijk zal de gehele serie bestaan uit 25 a 30 schilderijen. Anneke Kaai studeerde na de middel bare school aan de Gooise Academie voor Beeldende Kunst en later aan de Gerrit Rietveld Academie te Amster dam. Haar vrije werken aan de Rietveld Academie waren al snel christelijk reli gieus getint. Eerder werk van haar hand is de serie over de Schepping (16 wer ken), Openbaringen (24 werken), de tien geboden (12 werken en de Apos tolische Geloofsbelijdenis (12 werken). Over deze schilderijen zijn boeken ver schenen: De Schepping in Beeld, de Openbaringen in Beeld en Geloof in Beeld. Gedurende de expositie zijn deze boeken in de kerk te koop. Momenteel exposeert Anneke Kaai in Rhenen met portretten van vrouwen uit de bijbel geplaatst in onze tijd. Als de psalmenserie klaar is gaat de kunstena res zich verder toeleggen op de vrou wenportretten en eventueel op een nieu we serie met als onderwerp de profeten. De openingstijden van de expositie: za terdag 27 september van 15.30-17.00 uur en zondag 28 september, zaterdag en zondag 4 en 5 oktober van 14.00- 16.00 uur. Anneke Kaai met een van haar schil derijen in de Oude Kerk. Kaarten reserveren U kunt kaarten reserveren voor de voor stellingen en/of de workshops bij de theaterkassa van cultureel centrum C- drie, Willaertstraat 49 in Soest. Tel. kas sa: 035-6022188. Openingstijden ma. t/ m vr. van 13.00-17.30 uur. Op de Birkstraat hield de politie vorige week dinsdagmorgen een snelheidscon trole, waarbij van elf van de 253 auto's die gemeten werden geconstateerd werd dat ze te hard reden. De top was 66 km/u. Dinsdagmiddag vond een con trole plaats op de Soesterbergsestraat. Van de 285 passerende auto's reden er daar twintig te hard. De top was 75 km/ u. Alle overtreders krijgen t.z.t. de re kening thuis gepresenteerd. Een surveillant van de politie 'te fiets' heeft vrijdag een bromfietser in de kraag gegrepen. Hij zag de jongeman op de Koningsweg rijden zonder helm en ont dekte dat ook het verzekeringsplaatje ontbrak. De bromfietser negeerde het stopteken. Omdat de surveillant hoorde dat de motor van de bromfiets haperde, zette hij op zijn fiets de achtervolging in. Juist toen hij bij de bromfietser arriveerde, sloeg de motor weer aan en ging de ver dachte ervandoor. Niet zo handig wel licht was dat hij de achtertuin van zijn woning in reed, zodat de achtervolgen de politieman hem alsnog kon beke uren. In de periode van 20 september tot en met 5 oktober zal in de Oude Kerk aan de Torenstraat het werk te zien zijn van Anneke Kaai uit Rhe nen. Geëxposeerd worden 16 schil derijen waarop de kunstenares op een symbolisch, abstracte manier diverse psalmen uitbeeldt. Cultureel Centrum Willaertstraat 49, tel. 602 21 88 Drie lessen "Peter Pannen" in beweging! Vliegen zullen de kinderen niet leren, maar waar keek Peter Pan naar toen hij ervan droomde? Naar de mooie volle maan, naar de heldere sterren, naar de diepe donkerblauwe hemel of misschien nog veel verder? C-drie organiseert in samenwerking met mimespeelster Gre- gory van Loon een workshop mime voor kinderen van 7 tot en met 9 jaar. De kinderen zijn welkom op zaterdag 4 oktober 10.00-11.30 uur, vrijdag 10 ok tober 16.00-17.30 uur en op zaterdag 25 oktober 10.00-11.30 uur. Op 15 oktober bezoekt de cursusgroep de voorstelling "Peter Pan" in het theater van C-drie, samen met de docente. Mime is spelen vanuit de beweging. De kinderen verzinnen daarom allerlei fan tasiebewegingen. Als je als kind droomt, waar kijk je dan naar? De entreeprijs voor de voorstelling is verrekend in de cursusprijs, die f 35,- bedraagt. Inschrijven tot woensdag 1 oktober met het formulier van het cur susprogramma of door te bellen met de cursusadministratie van C-drie (13.00- 17.00 uur) 6022188. Tweedehandskleding-najaarsmarkt De tweedehandskleding-najaarsmarkt vindt plaats op 17 en 18 oktober in De Schoof, Molenstraat 142. Kleding-in- schrijflijsten en blanco prijskaartjes zijn af te halen bij de hobby-verkoop 't Schoofje. Kleding en accessoires op 17 oktober brengen naar De Schoof. De kledingmarkt is vrijdagmiddag al open van 13.30 tot 16.00 uur en 's avonds van 19.00-21.00 uur. Zaterdag kan men van 10.30 tot 14.00 uur de markt bezoeken. Voor meer informatie, marktvoorwaar- den, uitgebreid overzicht van alle tijden en inschrijflijsten kan men op 30 sep tember, 2, 7 en 9 oktober van 9.30 tot 11.30 uur en 's avonds op 30 september en 9 oktober van 19.30-21.00 uur te recht in 't Schoofje. Informatie: tel. 6017615. 't Schoofje Creatieve volwassenen activiteiten in 't Sfchoofje: dinsdag 9.30-11.30 uur: Hobby-verkoop dinsdag 9.30-11.00 uur: Hobby-op- proef dinsdag 9.30-11.30 uur: Koffie/ (crea-)lectuur donderdag 9.30-11.30 uur: Hobby-ver- koop donderdag 9.30-11.30 uur: Hobby-zelf standig donderdag 9.30-11.30 uur: Koffie/ (crea-)lectuur donderdag 9.30-11.30 uur: Hobby crea tief donderdag 13.30-15.00 uur: Hobby-ver koop Kinderinstuif De kinderinstuif is voor kinderen van 4 t/m 10 jaar en vindt elke woensdagmid dag in De Schoof plaats van 14.00- 15.30 uur. Het programma voor 24 sep tember is lotto (4-6-jarigen) f 1,-) en bingo (7-10-jarigen f 1,25). Er is geen opgave nodig. Op 1 oktober gaan we met de hele groep t-shirts beschilderen met thema: Dierendag. Het kost f 1,- maar iedereen moet zelf een wit t-shirt meenemen!! Zelf kleding maken Deze activiteit is bedoeld voor volwas senen. Onder begeleiding van een vrij willigster wordt geleerd hoe je patronen moet lezen en waar je bij het maken van eigen kleding verder allemaal aan moet denken. De activiteit vindt plaats op woensdag van 19.00-21.00 uur in buurt huis De Engh. De kosten zijn f 37,50 voor 10 weken. Aanmelden tijdens het spreekuur op dinsdag van 9.30-11.30 uur in De Schoof, bij Jolanda Dijkman (tel: 6017615).

Soester Courant | 1997 | | pagina 8