m klinkhamer Él m w ll/ARIA r MOSSEL AVOND De handige extra's van uw telefoon Blijjf) in beweging! Ontdek de wereld door een postzegel O Nieuws van de bibliotheek De Rietpluim brengt klucht 'Gevaarlijk snoepgoed' Jef^pH/Inkel 60311 19* Gevraagd VASTE-, en INVAL- LOPERS Soester Courant WOENSDAG 22 OKTOBER 1997 SOESTER COURANT PAGINA 28 Specerijen uit Sri Lanka Soester Courant bereikt wekelijks 30.000 grage lezers. f 19.50 12 jaar getrouwd? D66 presenteert kandidaten raad Klachten bezorging Spreekuur Sociale Verzekeringsbank Workshop Taijiquan in Venwoude Drums gestolen van muziekgroep VRIJWILLIGERSHULP NODIG? Wie vergelijkt leest de Soester Courant Elke wandelroute z'n eigen gidsje De 50 plusser staat in het middelpunt van de be langstelling. Het aanbod van cursussen, activitei ten en voorlichtingsmateriaal is groot. Gemak en plezier staan voorop. In Variaplus een greep. Wist u bijvoorbeeld dat er een blad bestaat voor grootouders? 's' 4 Tellenen en schilderen kan iedereen Het énige blad voor Boete voor drie jongens die geen treinkaart willen q stichting openbare bibliotheek Aanwinsten voor de jeugd Voorverkoop kaarten begonnen Pierre Verkerk Vastgoed Nieuw in Soest! Tel: 035 - 602 36 11 ysStichting Wereldwinkel Soest Steenhoffstraat 9A, tel. 602 8132 De specerijen uit Sri Lanka zijn bekend om de bijzonder hoge en fijne kwaliteit. In de Wereldwinkel zijn palmbladmand jes met 7 specerijen te koop. De mand jes worden geweven door Dambadeniya Dorpsontwikkelingsproject. De werkne mers zijn eigenaar. De specerijen worden in Sri Lanka zelf verbouwd en verpakt; dat betekent werk en inkomsten. In de mandjes treft men aan: - zwarte peperkorrels: afkomstig van de peperplant, die ongeveer 6 meter hoog wordt. Pas tussen het zevende en vijf tiende jaar levert de peperplant een goe de oogst. Zwarte peperkorrels komen van de nog niet rijpe bessen. Deze bes sen worden ongeschild gedroogd tot ze zwart en rimpelig zijn. - currypoeder: dit bestaat uit een meng sel van specerijen, e.a. kardemon, geel- wortel, koreander en scherpe bestand delen. - rode Chili: een mengsel van cayenne peper, komijn, knoflook en oregano. - nootmuskaatpoeder: de vruchten van de nootmuskaatboom lijken op abriko zen. De pit van de vrucht is na het pluk ken nog zacht. Na wekenlang drogen worden ze gekraakt en komt de kern, de nootmuskaat, tevoorschijn (de gedroog de vrucht van de nootmuskaatboom noemt men foelie). - gemberpoeder: de droge gember is af komstig van de zwarte wortelstokken van de gemberplant. Na schillen en ko ken worden ze gedroogd en gemalen tot gemberpoeder. - kruidnagel: van de ongeveer 9 meter hoge kruidnagelboom komen tweemaal per jaar tienduizenden felrode bloemen. Als ze nog niet open zijn worden de bloemen geplukt, daarna gedroogd tot ze roodbruin zijn. - kaneelstokjes en kaneelpoeder: de bin nenkant van de schors van de kaneel- boom vormt de kaneel. De schors wordt er afgehaald en weggekrabd tot er een dunne binnenkant overblijft. Tijdens het drogen krult deze binnenkant om en vormt zich het kaneelstokje. In gemalen vorm heeft het een scherpe smaak. Een mooi cadeau, dit gevlochten palm bladmandje met deze 7 wonderen. De Wereldwinkel is van di t/m za geopend van 9.30 tot 17.00 uur en 's maandags van 13.00 tot 17.00 uur. Iedere vrijdagavond vanaf 17.00 uur Onbeperkt mosselen eten met frites, sausjes en sla Reserveren gewenst. Vier uw feest in een originele Amsterdamse entourage! 7 dagen per week geopend. U* 035-60127 39 n Soesterbergsestraat 188 - Soest Bij D66 wordt de volgorde van de kan didaten op de lijst, middels een schrif telijke ronde, door de leden bepaald. Dus voor de gemeenteraadsverkiezingen door de leden van de afdeling. Ter voor bereiding van deze interne verkiezing presenteren de kandidaten zich. Dit zal plaatsvinden tijdens de afdelingsverga- dering van D66 Soest/Soesterberg op dinsdag 28 oktober, 20.00 uur in het cultureel centrum C-drie, Willaertstraat 49. Tevens zal die avond een eerste be spreking worden gewijd aan het lande lijke concept-programma van D66. Be langstellenden zijn, zoals bij alle D66- afdelingsvergaderingen, van harte wel kom. Indien u op woensdag om 18.00 uur de Soester Courant nog niet in uw bezit hebt, kunt u tot 18.30 uur naar ons kantoor bellen (tel. 6014152). De krant wordt dan nog dezelfde avond nabezorgd. Belt u woensdag na 18.30 uur, dan kunt u uw naam en adres op de band van het antwoord apparaat inspreken. De krant wordt dan echter pas donderdagmiddag nabezorgd. Soesterberg Voor de abonnees in Soesterberg is het klachtennummer 035-6021841 (C. van Barneveld). Dat nummer kan op woensdag tussen 18.30 en 19.30 uur worden gebeld voor nabezorging op dezelfde dag. Belt u later, dan wordt de Soester Courant op donderdag nabezorgd. De Sociale Verzekeringsbank, district Amersfoort, houdt al jaren spreekuur op de vrijdagochtenden van 10.00 tot 11.00 uur in het gemeentehuis, Raadhuisplein 7 te Soest. Men kan er terecht met vra gen over kinderbijslag, AOW-pensioen, Anw-uitkering voor nabestaanden en gemoedsbezwaren tegen één of meer volksverzekeringen. Ook is men graag behulpzaam bij het invullen van formu lieren van de SVB. Nog niet iedereen is op de hoogte van het bestaan van deze zitting. De mogelijkheid bestaat om zonder het maken van een afspraak langs te komen. Taijiquan is een oude, verfijnde bewe gingskunst uit China, ontstaan uit een vechtkunst, met langzame medidatieve bewegingen. Daarover vindt op zaterdag 8 november een workshop plaats in het Centrum Venwoude, Vuurse Steeg 1-3, Lage Vuursche. Van 10.00 tot 12.00 uur worden basisoefeningen doorgenomen; van 13.00 tot 15.00 uur wordt de tradi tionele vorm opgebouwd. De workshop staat onder leiding van Oscar Munoz Galeano, die deze kunst in Nederland en het buitenland in hun authentieke vorm overdraagt. Inschrijving en informatie: Anita Ansin- ger in Soest, tel. 6020335. Naar nu is gebleken, zijn anderhalve week geleden enkele drums gestolen van een muziekgroep die had opgetre den in Artishock. De spullen werden ontvreemd, nadat ze na het concert wa ren neergezet om te worden ingeladen. De waarde van de drums is vijfduizend gulden. Centraal Meldpunt Vrijwiüigershulp Soest - Soesterberg Het is geen wonder dat mensen zo vaak de telefoon pakken om contact met elkaar te hebben. Want wat is er nu eenvoudiger dan even met elkaar te bellen? Toch is 'gewoon' telefoneren maar één voorbeeld van wat u te genwoordig met uw telefoon kunt doen. Doorschakelen (*21) Wat dacht u bijvoorbeeld van het door schakelen van uw toestel naar het tele foonnummer van degene waar u op be zoek gaat? Zo blijft u toch bereikbaar op uw eigen telefoonnummer. Waar dan ook in Nederland, West-Europa en de VS. Het in- en uitschakelen van "21 is gratis. U betaalt alleen de normale gespreks kostenvan uw telefoonnummer naar het nummer waarnaar is doorgeschakeld. Inschakelen gaat als volgt: toets *21", dan het telefoonnummer waarop u te berei ken bent en vervolgens Om uit te scha kelen toetst u #21#. VoiceMail Bent u vaak niet thuis? Of kunt u even de telefoon niet aannemen? Dan is VoiceMail van PTT Telecom een handige mo gelijkheid. VoiceMail is een gratis berichten- box in uw eigen telefoon. Als u VoiceMail heeft aangezet kan een beller een bericht voor u inspreken. En u beluistert dat bericht op het moment dat het uitkomt. VoiceMail werkt heel envoudig. U meldt zich eerst eenmalig aan. U belt daarvoor gratis 0842-333 en u hoort stap voor stap wat u moet doen. U kiest ook zelf een pincode om uw berichten overal vandaan te kun nen beluisteren. Daarna zet u VoiceMail aan door het intoetsen van "61* 0842333#. Om VoiceMail weer uit te zet ten toetst u #61#. Meer mogelijk U kunt bijvoorbeeld ook gebruik maken van nieuwe ontwikkelingen als Tele- Bericht, waarmee u heel gemakkelijk een bericht achterlaat of doorbelt naar ver schillende mensen. MetTeleWekker kunt u zich zelfs op elk gewenst moment la ten wekken door uw telefoon. En met TeleGeheugen helpt uw telefoon u te her inneren aan dingen die u beslist niet mag vergeten, bijvoorbeeld uw afspraak met uw tandarts, of de verjaardag van uw lie velingsneef. Bijzondere omstandigheden Maar ook voor bijzondere situaties zijn er tal van mogelijkheden die het bellen vergemakkelijken. Bijvoorbeeld een lui dere telefoonbel, regelbare ontvangst- versterking of een meeluister-luidspre ker. Ook grotere druktoetsen kunnen vaak een uitkomst zijn. Of een telefoon waarmee u handenvrij kunt bellen. Meer weten? Wilt u meer weten over de gemakkelijke extra's van uw telefoon? Bel dan naar Klantenservice Consumenten van PTT Telecom 800-0402 (gratis). U kunt daar ook kostenloos brochures over alle mo gelijkheden opvragen. toets toets De mens is erop gebouwd om volledig op eigen kracht te reizen: te voet. Ook u kunt voetreizen maken: korte reizen van een halve dag of lange reizen van enkele weken. Verdwalen is onmoge lijk. Alle routes zijn duidelijk gemar- keerd met het bekende wit-rode balkje en ook is er van iedere route een gidsje te koop bij de spedale boekhandel of bij het ANWB/VW-kantoor bij u in de buurt. Er is een handige overzichtskaart van Nederland bij de Stichting Lange- Afstand-Wandelpaden (LAW) in Amersfoort. Hierop vindt u alle routes, routegidsen en organisaties en veel praktische tips over wandelen. Bent u enthousiast geraakt en wilt u er eens lekker op uit trekken? De Stichting LAW geeft u alle informatie en handige tips: postbus 846,3800 AV Amersfoort of bel 033-4653660. NIEUWS EN TIPS VOOR DE 50 PLUSSER Of u nu handtekeningen verzamelt, sigarenbandjes, theepotten of postzegels. Achter iedere verzameling zit een uniek verhaal, iedere verzameling is eigenlijk een stukje geschiedenis. Interessant en fascinerend en u raakt er nooit op uitgekeken. En dit is zeker het geval met een postzegelverzameling. Postzegels verzamelen: een magische aantrekkingskracht voor velen Als u denkt dat postzegels verzamelen uit de tijd is, dan heeft u het mis. Maar liefst 900.000 Nederlanders beleven ie dere dag veel plezier aan deze fascine rende hobby. Ruilbeurzen, veilingen en contactdagen worden druk bezocht. Het verzamelen van postzegels is een van de meest beoefende en leukste hobby's. En niet alleen in Nederland. Wat is zo leuk aan postzegels? Postzegels verzamelen is leuk óm heel wat redenen. Zo kunt u dierbare herinnerin gen hebben aan postzegels uit landen die u heeft bezocht of zegels uit uw geboor tejaar. Maar ook biedt het verzamelen van postzegels u de kans om sociale contac ten te leggen en zo op een leuke manier met uw vrije tijd bezig te zijn. Er zijn re gelmatig beurzen die u kunt bezoeken en iedere zichzelf respecterende plaats in Nederland heeft een postzegelvereniging waar u lid van kunt worden. Dit biedt u de kans om uw verzameling uit te brei den en completer te maken, maar zeker ook gezelligheid. Ten slotte noemen we nog een leuke bijkomstigheid: een post zegelverzameling is weliswaar geen ideale belegging, maar behoudt wel altijd een bepaalde waarde. Zeker een pluspunt. Verzamelen op uw eigen manier De wijze van postzegels verzamelen is voor iedereen verschillend. U kunt post zegels uit een bepaald land verzamelen, maar u kunt natuurlijk ook een thema kiezen dat u aanspreekt, bijvoorbeeld treinen en spoorwegen. De mogelijkhe den zijn in principe onbegrensd. En dat is nou juist het leuke. U kunt uw eigen inbreng volledig tot uiting brengen en een verzameling precies zo opbouwen als u het zelf wenst. Hoe komt u aan de postzegels? U kunt natuurlijk uw familie of kennis sen vragen of zij de postzegels voor u wil len bewaren, of een bezoek brengen aan een van de vele postzegelbeurzen en -winkels. Voor de nieuwe Nederlandse postzegels kunt u het beste terecht bij de Verzamelservice van PTT Post. U mist geen zegel en krijgt alles keurig thuis ge stuurd. Als abonnee ontvangt u dan bo vendien 4 keer per jaar gratis het kleu rige postzegelmaga zine Collect. Hierin vindt u enorm veel in formatie over nieuwe uitgiften en de Col lect Shop, met in ie dere uitgave interes sante aanbiedingen. Bel voor meer infor matie met: 050-5861234, of neem de folder mee uit het postkantoor. Hebt u er wel eens aan gedacht om te gaan tekenen of schilderen? Maar, zult u misschien zeggen: dat is een hobby die niet voor mij is weggelegd, dat is toch veel te moeilijk? Nou dat valt reuze mee, het is gewoon doen! Zo kunt u uit tijd schriften al heel wat informatie halen. Het tijdschrift Palet S Tekenstift is zo'n ma gazine. Zij nemen u aan de hand en la ten u stap-voor-stap een aantal technie ken zien, zoals schetsen met kleurpotlood wel of niet uitgewerkt met viltstift, maar ook aquarelleren komt aan bod. Zo leest u bijvoorbeeld dat u met het tekenen van landschappen heel anders te werk gaat, dan met het tekenen van personen. De uitleg is zo duidelijk en de tekeningen en illu straties zo instructief dat u hierna eigen lijk meteen aan de slag leunt. Daarnaast vindt u adressen over workshops, cur sussen en beurzen. Tot slot, plezier is be langrijker dan talent. Voor een proefnum mer belt u naar Uit geverij Arti, 072- 5117506, schrijven kan ook: Frieseweg 109,1823 CC Alkmaar. Zo kunt u gratis een fïetsfolder opvra gen of een Blij(f) in beweging boekje met daarin een aantal thuisoefeningen. In oktober verschijnt 'Kwiek', een video band met 10 gymnastieklessen voor thuis. Wellicht een origineel idee voor Sinterklaas of Kerst. Meer informatie Voor informatie over bewegen en ge zondheid, voor inlichtingen over acti viteiten bij u in de buurt of voor het be stellen van een thuisoefenpakket: bel de informatielijn 55-plus in Beweging! 026-4834427. Deze is bereikbaar op werk dagen van 9.00 tot 12.00 uur. Wie u ook bent, jong of oud, dik of dun, gezondheidsklachten of niet, bewegen is altijd iets voor u. Niet iedereen houdt evenveel van sportieve bezigheden. Toch is het van belang om een heel leven lang actief te zijn. Voor uw gezondheid is een half uur per dag voldoende. Een stevig wandeltempo, even doortrappen op de flets of deelnemen aan een sportieve ac tiviteit, aan u de keuze. Heeft u vroeger al aan sport gedaan, dan kunt u dit wellicht weer oppakken. Wilt u iets nieuws leren? Denk eens aan tai- chi, squash, Dutch tennis, bowls, aqua- sport of dansen. Kijk eens in de ge- meentegids, praat eens met wat mensen in uw omgeving, ook bij u in de buurt is vast heel wat mogelijk. Dat roken en te veel alcohol ongezond is weten we allemaal. Maar wist u dat niet bewegen zeker zo ongezond voor hart en vaten is als roken? Regelmatig bewegen verkleint onder andere de kans op hart en vaatziekten, botontkalking, suiker ziekte en dikke darm kanker. Het helpt u ook om zeker op latere leeftijd zo lang mogelijk mobiel en zelfstandig te blij ven. Het hebben van chronische ziekten of klachten is juist een reden te meer om op zoek te gaan naar passende bewe gingsactiviteiten. Als u twijfelt praat er dan eens over met uw huisarts. Ook voor u bestaan er zeker passende activiteiten. Samen met o.a. de Nederlandse Hart stichting en Yakult Nederland ontwik kelt NOC7NSF diverse materialen en ac tiviteiten in het kader van de campagne 55-plus in Beweging!. lijke onderwerpen ook aan de orde. ïgraaü Inspelend op de toenemende vrije tijd die f||||& ontstaat: veel tips voor leuke uitjes, heerlij- ke reizen om bij weg te dromen of om zelf te maken, aantrekkelijke aanbiedingen Mf en ve.^ nuttige en praktische informatie. "*3 Het tijdschrift verschijnt zes keer per jaar. "fc j^ÊSÊ/ Een jaarabonnement kost 29,95. Via f onderstaande bon kan een proefabon- nement voor 14,95 worden aangevraagd iiSii^ {-ri- voor een halfjaar. -.Jtn Stuur de bon naar GROOT klein, Antwoordnr. 10450, 2400 AT Alphen a/d GROOT klein Rijn. (postzegel niet nodig). n A I Noteer mij voor een GROOT klem GrOOtOUderS! I proefabonnement voor 14,95 J Naam:. Goed nieuws voor alle opa's en oma's, j Sinds april is er een gezellig en informa- i tief tijdschrift speciaal voor grootouders. I In het tijdschrift kan men lezen over de I Adres: boeiende en ontroerende ervaringen van J (bekende) grootouders met hun klein- J kinderen, zo schrijft Marjan Berk in ie- I der nummer over haar vrolijke beleve- I Postcode: nissen met de kleinkinderen. Maar de moderne opa en oma zijn tevens J i geïnteresseerd in de wereld om hun heen i en daarom komen gezondheid, verzor- I Woonplaats: j ging. financiën, sociale en maatschappe- I De Rietpluim brengt op vrijdag 21 en zaterdag 22 november in de Rank de klucht "Gevaarlijk snoep goed" op de planken. Kaarten zijn vanaf heden verkrijgbaar. "Gevaarlijk snoepgoed" is een stuk in drie bedrijven van Max Andrea. Aan het rustige leventje van de familie La- tour komt plotseling een einde als ze thuiskomen van een gemaskerd bal. Va der Latour heeft zich als een echte pi raat gedragen, maar gaat keurig met zijn eigen vrouw naar huis. Wat stelt die zich vreemd aan, en waarom noemt ze hem steeds "snoepie"? Waarom heeft zijn vader zich plotseling in een nieuw lief desavontuur gestort? Waarom gelooft zijn volwassen dochter opeens weer in Sinterklaas en waarom komt deze ook De spelers van De Rietpluim: staand v.ln.r. Ton Ruizendaal, Mar ja Kok, Kees v.d. Wolk, Mario Egthuizen, Henk Ha gen; zittend: regisseuse Marion Posthu- ma, Jeannette van Kleef, Rita van Meurs en Pauline Kaandorp. nog eens midden in de nacht op be zoek? Wat moet hij met een man die zich "Blessie" noemt, maar niets met paarden te maken heeft? Het is om vol komen overstuur van te raken. Het komt allemaal in orde, maar voordat het zo ver is... Kluchten zijn een specialiteit van De Rietpluim, dus er valt weer veel te ge nieten op vrijdag 21 en zaterdag 22 no vember in de Rank, Soesterbergsestraat 18. Kaarten zijn in voorverkoop ver krijgbaar bij: Helma Starink, Hazepad 74, tel. 6022070; Marion Posthuma, Eikenlaan 81, tel. 6020073; Ton Rui zendaal, St. Jozefstraat 2, tel. 6010490; Henk Hagen, Lange Brinkweg 25, tel. 6011416. De politie is zaterdagavond om tien uur naar NS-station Soest-Zuid gegaan om een conducteur te assisteren. Die had drie jongens van vijftien en zestien jaar aangehouden, die weigerden een kaartje te kopen. De drie waren in Den Dolder ingestapt, waar ze de kermis hadden bezocht. in Soest voor de Aanmelden: tel. 601 41 52 Albert Cuyplaan 202 3764 TW Soest Snoeshaan, van Sven Nordqvist. Prentenboek over Opa Pettson die met de poes Findus in een huisje bij het bos woont. Findus plaagt de kip pen graag en speelt met hen. Op een dag brengt Pettson een haan mee, die goed in de smaak valt bij de kippen. Findus denkt daar anders over. Na een list van Findus vertrekt de haan omdat hij niet zo vaak mag kraaien als hij wil. Als er kuikentjes komen is Findus dolblij en wil graag op hen passen. De illustraties staan over één of twee pagina's met tekst bovenaan de b|adzijde, in een grote letter. Te keningen vormen een mooi geheel met de tekst. De met aquarel inge kleurde pentekeningen zullen ieder aanspreken, ze staan vol grappige de tails, waardoor er steeds iets nieuws te ontdekken valt. Om de omslag een kleurige illustratie waarop de haan hard kraait en niemand dit lawaai prettig vindt, terwijl de kippen in aanbidding naar hem opkijken. Voor kleuters een schitterend voorlees- en kijkboek, waar ze niet snel op uitge keken zullen zijn. Hé, wat moet dat daar! van Sarah Garland. Geen zoetsappig kinderverhaaltje, maar een over echte boeven. Wan neer Roy met vader en zusje verhuist naar hun nieuwe huis, maakt hij ken nis met zijn enge buurman. Deze blijkt een van de diamantdieven te zijn die door de rechter tot de cel zijn veroordeeld. Een eenvoudig verhaal, maar wel spannend. Eenvoudig taal gebruik, makkelijk leesbaar. Een boek voor kinderen vanaf ca. 8 jaar die van spannende dingen houden. Het meisje en het geluk en andere verhalen, van Jürg Schubiger. De koe heet koe omdat ze er zo uit ziet. Tja. Hoe zijn de dieren eigenlijk aan hun naam gekomen? In dit boek vind je nog meer verhalen over die ren en namen. Bundel met 19 korte, niet alledaagse, fantasieverhaaltjes over allerlei verschillende onderwer pen, heel apart van stijl en vol onver wachte wendingen. Bedoeld voor kinderen, die houden van creatief taalgebruik en een wat onderkoeld gevoel voor humor. Geïllustreerd met eenvoudige, gekleurde, ingeka derde tekeningen. Een zeer verzorg de uitgave. Vanaf ca. 9 jaar. Weg van de zon, van Lydia Rood. In de wereldstad Los Angeles, vol gevaren en mogelijkheden, proberen drie jonge mensen die totaal verschil lend zijn door hun achtergrond, hun dromen te verwezenlijken. Geld speelt daarbij voor alle drie een be langrijke rol. Voor de een omdat zijn ouders te veel hebben en hij in ma terieel opzicht verwend is en voor de anderen is het een noodzaak om te overleven, te kunnen studeren, je niet bij een roofbende aan te hoeven slui ten. De spanning in het verhaal neemt hand over hand toe, tot het moment waarop ze elkaar tegenko men. Dan veranderd alles in één klap. Vanaf ca. 14 jaar. De Russische Revolutie, van Adrian Gilbert. Overzicht van de centrale gebeurte nissen, die bepalend waren voor het verloop van de Russische Revolutie na 1917, met name de bestorming van het Winterpaleis, de instelling van een voorlopige regering, de bols jewistische regering, de burgeroorlog, de triomf van het communisme, het communisme en de rest van de we reld. Het boek is eenvoudig van op zet en rijk geïllustreerd met voorna melijk zwart witfoto's. Vanaf ca. 13 jaar. Openingstijden Centrale Bibliotheek Albert Cuyplaan 202, 3764 TW Soest, tel. 035-6015210. Woensdag- tot en met zaterdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- tot en met vrijdagmiddag van 14.30-17.30 uur. Dinsdag- en vrijdagavond van 18.30- 21.00 uur. Openbare bibliotheek Overhees Willaert straat 49, 3766 CP Soest, tel. 035- 6012468. Maandag, woensdag en vrijdag 14.00- 17.00 uur; vrijdagavond 18.30-20.30 uur. Openbare Bibliotheek Soesterberg Dorpsplein 17b, 3769 DA Soesterberg, tel. 0346-352017. Woensdagmorgen van 10.00-12.30 uur. Maandag- woensdag- en vrijdagmiddag van 14.00-17.00 uur. Vrijdagavond van 18.00-20.00 uur. aan- en verkoop woningen en bedrijfsonroerendgoed verhuur - taxaties - hypotheekadvies. X

Soester Courant | 1997 | | pagina 28